HOOFD BUREAU HYPOTHEKEN ii Administratief assistentes verkoopafdeling groepsleider machinebouw B V FIGEE groepsleider dynamisch belaste staalbouw /paarbank uuc/t nededond Pc E5TEL Hoogovens vraagt een ervaren secretaresse administratieve medewerkers HOOGOVENS* FLUOR NEDERLAND B.V. MEDEWERKER VERKOOP- BINNENDIENST SEKRETARESSEN HOECHST HOLLAND VERKOOP N.V. NRG ei HAARLEM - HOLLAND 4 CHEF GIROAFDELING ZATERDAG 9 32 MAART 1974 Hoofd Nederlandse Reassurantie Groep N.V. 4 4 Leeftijd tot ca. 45 jaar; Tel. 02503 - 6047 Kant' Telef Reda Postg Klad de bank voor iedereen Directie FIRMA L. J. VOLKERS C.V. voor de directeur van haar Verkooporganisatie. f Sara Burgerhartstraat 25, Amsterdam-W. 1 i i Wat wij aanbieden: Een goed en uitgebreid pakket arbeidsvoorwaarden, zoals winstdeling, 13e maand en gunstige vakantie- en studiekostenregeling. Het werk vooral is veelzijdig en verantwoordelijk. Bovendien is ons nieuwe kantoor - direkt naast het winkelcentrum Schalkwijk - voorzien van een moderne inrichting, die bijdraagt tot een prettige werksfeer. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V„ Europaweg, Haarlem. Tel. (023) 339020. Met betrekking tot de planmatige en gestage groei van onze onderneming vragen wij enkele Voor onze divisie Kalle Nederland zoeken wij een tweetal jongedames tussen de 17 en 23 jaar. Wij verwachten een opleiding minimaal op LEAO-niveau, terwijl het bezit van of studie voor een steno-diploma een pluspunt is, maar niet nood zakelijk. Zij gaan zich bezighouden met het opnemen en uittikken van orders en eventuele correspondentie, met daarbij nog een aantal ge varieerde administratieve werkzaamheden. Belangstelling Bel 020 -18 03 21 en vraag naar toestel 341 Een briefje schrijven naar de afdeling personeelszaken mag natuurlijk ook. Gelet op de vrij grote produkt-diversifika- tie worden de volgende eisen gesteld. H.T.S. of gelijkwaardig; Ruime ervaring in soortgelijke funktie; Inventie en kostenbewust; Goede kontaktuele eigenschappen; In verband met export is kennis van de Engelse en Duitse taal noodzakelijk. zware kranen - transportinstallatie* dekwerktuigen "Friesche Vlag” Hoofddorp vraagt voor spoedige indiensttreding een De gezochte service- monteur helpt ons hierbij door ondermeer deze apparatuur Haar taak zal naast de gebruikelijke secretaresse- werkzaamheden bestaan uit het behandelen van binnen- en buitenlandse telefoon gesprekken, ontvangen van binnen- en buitenlandse bezoekers en stenografisch opnemen en uitwerken van correspondentie in het Neder lands en de drie moderne talen. Eisen - middelbare schoolopleiding - goede grammaticale kennis van en goede spreekvaardig- technisch te contro leren en hieraan reparaties te verrichten Onze voorkeur gaat uit naar gegadigden met ervaring en/of een opleiding in bankwer- ken, elektrotechniek of kleinkoeltechniek en die over rijbewijs BE beschikken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van ons nummer HF 90, richten aan Hoogovens, Personeelsvoor ziening, Hoofdkantoor 2, IJmuiden. heid in de moderne talen - een aantal jaren ervaring als secretaresse. Voor de bereiding van konsumptie-ijs verkopen wij ijsbereidingsmachi- nes en ijsverkoop- automaten. Daarnaast verkopen we jusdis- pensers, slagroom- en milkshake-apparaten. "Friesche Vlag" Hoofddorp Brieven onder nr.: HO 537 Graftermeerstraat 59, Hoofddorp. Eventueel nadere inlichtingen bij de heer G. L. Jansen, afd. Personeelsvoorziening telefoon 02510-91139. Voor sollicitaties kan men zich persoonlijk, telefonisch of schriftelijk wenden tot onze afdeling Personeelszaken, Hen drik Figeeweg 1 te Haarlem (telefoon 0 23-31 91 74 toestel 16). monteur service werkplaats Middelbare schoolopleiding, kennis van vreemde talen, p.d. boekhouden, M.B.A. Of studerende daarvoor en bij voorkeur een meerjarige administratieve ervaring. Geboden wordt: een aanvangssalaris, dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan oplopen tot 25.000 per jaar, 7'/2% vakantie-geld, 13e maand, winstdeling, premievrij pen sioen, 100% studiekostenvergoeding en verdere emolumenten. In ons bedrijf geldt een zgn. variabele werktijd. Direkte busverbinding (sneldienst) met Centraal-Station Amsterdam. Kandidaten, die geïnteresseerd zijn in een administratieve loopbaan met diverse specialismen, kunnen zich wenden tot de afd. Personeelzaken van de Nederlandse Reassurante Groep n.v., Prof. Bavincklaan 3, Amstelveen, tel. 43 45 45, toestel 325 of 326. D in h gen vrij: pers Was kin; prot stee wer een bez< in 1 A out Wil zen vri taa ke Eei sto ser zie na: me 1 lar de zer rat cal de dij do br; zei tei en tei Ons internationaal georiënteerd bedrijf houdt zich bezig met professionele herverzekering (alle branches). Wij hebben plaatsingsmogelijkheden met bepaald goede vooruitzichten voor t.b.v. verschillende afdelingen. Vereist zijn: Rabobank O Ei late Ned arts mar is Per: hou kon och gist van te t D die zitt rov tegi hur aan am V teit Zat ven lan de ged wa: Wa Het Hoofd van de afdeling Bankzaken is een druk bezet man. Naast de verantwoordelijkheid voor het funktioneren van een uitgebreide afdeling rust op hem de taak de talrijke kliënten van onze bank te woord te staan en hen op adekwate wijze te adviseren inzake bij voorbeeld de financiering van hun eigen woning. Om in deze situatie enige verlichting te brengen, wensen wij over te gaan tot het aanstellen van een funktionaris, die na een ruime inwerkperiode kan worden aangesteld tot De Nederlandse Reassurantie Groep N.V. te Amstelveen is een sterk internationaal fltonefttedi'cl herverzekeringsconcern met dochtermaatschappijen in Londen, Kaapstad, Philadelphia (U.S.A»), alsmede vaste vertegenwoordigingen in enkele andere buitenlandse steden. Wat wij vragen: Noodzakelijk achten wij een HAVO opleiding, gevolgd door een sekretaresse opleiding. Ook een goede beheersing van het engels en het vermogen om zelfstandig te werken zijn onmisbaar. Enige jaren kantoorervaring kunnen goed van pas komen. Het produktieprogramma van ons bedrijf omvat algemene machinebouw kranen en zware transportinstallaties, welke zowel in binnenland en buitenland worden geleverd. Er bestaan bij ons vakatures in de funktie van: Afhankelijk van opleiding en ervaring is plaatsing mogelijk in de afdelingen Verkoopleiding en Projektleiding. Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrie. Een onderneming van het internationale Fluor concern,, ge vestigd te Los Angeles .opgericht in 1912 door J, Sl Fluor. In onze gedachten zal de aan te stellen medewerker tussen 24 en 28 jaar oud moeten zijn en een middelbare schoolopleiding moeten hebben voltooid. Omdat de betrokkene veelvuldig kliënten zal moeten ontvangen, zullen de representatieve eigenschappen van groot belang zijn. Bankervaring wordt op prijs gesteld, maar ook zij die op een notariskantoor of een hypotheekbank enige kennis hebben op gedaan inzake hypothecaire financieringen kunnen voor deze funktie in aanmerking komen. De salariëring van deze funktie geschiedt volgens de door de Rabobank-organisatie vastgestelde richtlijnen. Eigenhandig geschreven sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien. Uw brief dient te worden gericht aan de Direktie van de Rabobank Haarlem, Postbus 54 te Haarlem. Aantrekkelijk werken in moderne omgeving 't Is plezierig werken op ons nieuwe, eigentijds ingerichte kantoor. De afdelingen zijn er klein en er heerst een ontspannen sfeer. Het salaris is goed en daarbij komen verschillende leuke extra's. Ons kantoor is mak kelijk te bereiken. Het ligt vlakbij het NS-station Sloterdijk en diverse bushaltes. Dit is een interessante kans voor een commercieel Iemand, met een flexibele instelling, die goed kan „schakelen” en zaken snel kan afronden. Duits en Engels geven voor hem geen problemen en hij kan zijn gedachten op beknopte wijze en vlot formuleren (telexverkeer); voor de telefonische communicatie met leveranciers en afnemers is goede spreekvaardigheid tevens doorslaggevend. Dit alles vindt zijn basis in voor opleiding en ervaring. v v <-■ Hij krijgt een plaats in het bestaande verkoop-binnen- dienst-team, zodat, voor een goede aansluiting, iemand uit de leeftijdsgroep van 30-35 jaar, ons het meest ge schikt lijkt. De honorering stemt overeen met de eisen die wij stellen. Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief, met bondige omschrij ving van opleiding, ervaring etc., aan: Sarphatistraat 62-64, Amsterdam-C. Telefoon: 020-25 48 32 (12 lijnen). ■s In onze verkooporganisatie. Wij zijn groothandelaren/importeurs van grondstoffen en machines, alleenvertegenwoordigers voor gerenommeerde buitenlandse produ centen, die gericht is op de lak-, verf-, kunststoffen-, textiel- en chemische industrie, hebben wij in de laatste genoemde sector een aantrekkelijke job vacant voor een De NUTSSPAARBANR WEST NEDERLAND is een spaarbank met complete bankservice dus alle spaar- diensten, girodiensten, bankdiensten en reisdiensten. Momenteel hebben wij 60 kantoren in ons werkge bied, dat zich uitstrekt van Sassenheim tot Vlieland. In verband met de steeds voortdurende groei vragen wij een Ten aanzien van deze funktionaris stellen wij de vol gende eisen: <- hij moet in staat zijn leiding te geven aan vijftig personeelsleden en hen in teamverband weten te stimuleren. hij moet een zodanig gevoel voor organisatie heb ben, dat hij de huidige werkzaamheden en de in de toekomst te verwachten uitbreiding in goede banen weet te leiden. het is derhalve gewenst, dat hij ervaring heeft in de girodienst. zijn opleiding dient ten minste op JVJ.B.A.-niveau te zijn. Wij stellen daar tegenover: goede salarisregeling. -ii- premievrij pensioen. goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. 5- extra uitkering aan het eind van het jaar Mocht u deze interessante funktie aankunnen zendt u dan uw sollicitatie aan onze afd. Personeelszaken op het Hoofdkantoor Jansstraat 19 te Haarlem. Telefoon 0 23 - 31 92 70 II I I

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 32