FRONTALE BOTSING EIST DRIE LEVENS E KVP en AR moeten CDA afzweren Jongeling verwijt Breznjev denkt Den Uyl dirigisme aan Pompidous gezondheid w Antilliaanse premier stemt uiteindelijk toe: Veel WD-stemmers willen Wiegel niet als premier it o M oii 4 Controle van mijnlampen werkhervatting voor VOLGENS ONDERZOEK ZAL AANHANG PvdA STERK GROEIEN TEI D’66-FRACTIEVOORZITTER TERLOUW: Rijn-Schelde-Verolme wil oorlogsschepen voor buitenland bouwen Kinderen verdronken oooEn MAANDAG MAART 1974 1 1 2 (Van ZEEPBEL C” WEERRAPPORTEN ,a (Van onze redacteur op Curasao, Gerard Habraken) als premier. „Bij die 40 percent hoor ik ook”, aldus de liberale leider. DEN HAAG VVD-fractie- leider Hans Wiegel acht zichzelf niet de aangewezen figuur om premier Joop den Uyl af te lossen als minister-president. In een commentaar op de uitslag van een verkiezingsonderzoek ver klaarde Wiegel gisteravond in KRO’s Brandpunt: „Er zijn, ook in de VVD, verscheidene kandi daten die geschikter zijn dan ik”. Uit een onderzoek was gebleken dat 40 percent van de VVD- stemmers Wiegel liever niet zag „STATUS APARTE” CURAQAO Zoals te verwach ten heeft het bezoek dat de Neder landse minister van Binnenlandse Zaken De Gaay Fortman en staats secretaris van Financiën De Goede in de afgelopen dagen aan de Ne derlandse Antillen hebben gebracht geen opzienbarende nieuwe ge zichtspunten opgeleverd, inzake de toekomstige verhouding tussen Nederland en de Antillen. De wederzijdse standpunten zijn reeds uit den treure uit de doeken gedaan en gezien de huidige politieke samenstelling van de Antilliaanse regering, zijn vanuit Curacao in de naaste toekomst geen initiatieven te verwachten, die de onafhankelijk- heidsmachine iets meer vaart kun nen geven. (Van onze parlementsredactie) ONDERDUIKEN A MO I Mo Nauwere banden met KVP och topoverleg drie Rijksdelen 2 i zw. DINSDAG 12 MAART n nno Het probeert 18.29 14.23 1 1 10 14 5 uur uur 0 o 3 2 4 9 9 5 6 uur uur Tegen deze achtergrond kon de pers conferentie van beide Nederlandse be- Een tweejarige kleuter uit Heeswijk- Dmther in Noord-Brabant is gistermid dag in een riviertje verdronken. Het jongetje was aan de aandacht van zijn ouders ontsnapt. Een sprekl van E Washi „Als d politie benadi Starfij een E land moet kanen misse! zegger kopen. Weer In binnen- en buitenland n w ono zw nw n ono nnw nw ono ozo n nw ono n no zo 0 -6 -2 2 8 5 0 1 4 8 9 -3 5 -6 6 3 3 De derd Cobra’ houdir 2,5 mi toestel Noorw tiet n; aankoi vijftig tachtij bleern rendal ringen Deze Ameri overle, ton) zi den ni Franse kocht. Dooi besliss Starfii nomisi die n< hebbei EEG. JE nieu’ 46 st verb eerst gelee regei nipul dreig voori daan WA minis! probei kaar len a: eerste rikaar pen. 1 ongev liggen NAVC de moete Ameri ropa. DE? Hans steun om e< den n schap Een waart iedere verkl; PvdA len of oliecri gen ir Tijd de Rc dag: alleen stelt, maal besta; Als e had t makk geen schap een b zodat Pvc zaten was hoogs ring, gezeg een Toch een c hij e: VLISSINGEN (ANP). Het Rijn- Schelde-Verolme-concern probeert in het buitenland opdrachten te verwerven voor de bouw van geleide wapen- en standaardfregatten. De Koninklijke Ma rine verleent het concern daarbij alïe hulp en steun. Dit zei ir. J. Bout, directeur van de koninklijke maatschappij „De Schelde” in Vlissingen zaterdag na de tewaterla ting van het tweede geleide wapenfregat „De Ruyter”, dat bij de koninklijke maatschappij „De Schelde” in Vlissingen in opdracht van de Koninklijke Marine wordt gebouwd. De heer Bout noemde het een zeer gunstige ontwikkeling, dat de marine in principe heeft besloten tot de bouw van vier standaardfregatten bij „De Schelde” in Vlissingen. zw. bew. geh. bew. zw. bew. zw. bew. regen zw. bew. regen zw. bew. regen regen zw. bew. zw. bew geh. bew. onbewolkt geh. bew. regen zw. bew. geh. bew. windstil zw. beW. half bew. Aanhoudend droog zonnige perioden. Aantal uren zon: 1 tot 8. Minimum tempe ratuur: omstreeks 2 graden. Maximum tempe ratuur: omstreeks 9 graden. Kans op een droge periode van ten minste 12 uur: 95 percent. Kans op een geheel droog etmaal: 80 percent. Voor de temperaturen geldt een marge van 3 graden rond de opgegeven waarden. gatie van de Movimiento Electoral de Pueblo (MEP) met als hoofdschotel de „status aparte” die Aruba wenst in het koninkrijk nieuwe stijl. Minister De Gaay Fortman noemde de toekomstige verhouding tussen Aruba en Curasao een Antilliaanse zaak waarover hij niet wilde uitwijden. Wel moest hem van het hart, dat het voor de Antillen een levens voorwaarde is, dat de eilanden bij el kaar blijven: „Als een eiland eruit stapt, is het goed mogelijk, dat ook de overige Voor zijn vertrek naar het gebied van de Zwarte Zee bestreed de Russische partijleider de veronderstelling, dat de Sovjet-Unie en de Verenigde Staten zou den streven naar een gedeelde heer schappij over de wereld. In elk geval was de benaming supermogendheid door de Chinezen uitgevonden. Maar China zou ook een supermogendheid genoemd kunnen worden: het heeft een grote bevolking en het is een groot land. George Hall, beheerder van de lampen kamer in de kolenmijn in Askern bij het Britse Doncaster, kijkt de lampen na die de mijnwerkers bij hun werk, dat ze vanochtend hebben hervat, nodig hebben. O S-a o o o o 0.1 o 0.1 o 0.2 0.5 0 8 2 0 1 0.1 o o o o o 4 0 6 2 3 2 17 0 0 0 0.1 0 0 0 0 0 8 0 0 Aldus de heer P. Jongeling, fractie voorzitter van het Gereformeerd Politiek Verbond in de Tweede Kamer, zaterdag in Utrecht op de jaarvergadering van het GPV- Wanneer het GPV zich niet met kracht tegen de koers van het kabinet zou verzetten vreest de GPV- voorman legalisering van „kwalijke ab ortuspraktijken, vrijlating van soft drugs en pornografie en afschaffen van de filmkeuring”. Ernstige kritiek had de heer Jongeling op de plannen van het kabinet voor het districtenstelsel en de rechtstreeks geko zen formateur: „Dat heten dan maatre gelen ter versterking van de invloed van de kiezers op de regering, in werkelijk heid gaat het om vergroting van de De heer Jongeling hield de slechts halfgevulde zaal voor de komende ver kiezingen voor Provinciale Staten te zien als een massale opiniepeiling ten aanzien van het beleid van het kabinet Den Uyl, een kabinet dat naar zijn mening, wei nig vertrouwen wekt. De benzinedistri- butie bijvoorbeeld kwalificeerde hij als een „miljoenen verslindend geklungel”. Ernstiger nog dan de „zigzag-koers” op financieel en sociaal-economisch gebied vond hij de „onbevredigende” houding van het kabinet op tal van andere zaken: „Er is een gezagscrisis, pressie groepen dreigen de dienst uit te gaan maken, ook in het leger. Een keurkorps als dat van de mariniers wordt beklad en met opheffing bedreigd, de VVDM is bij de minister kind aan huis en is hard bezig het leger uit te hollen”- o o o o o o o no o ozo ozo n o o nnw o nno Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zürich Casablanca Volgens de steekproef zijn er aan wijzingen dat de PvdA de grote over winnaar zal worden bij de provincia le statenverkiezingen, die op 27 maart zullen worden gehouden. ARP en vooral D’66 en DS’70 zullen zwaar verlies oplopen. Het bureau Intomart, dat 1269 Nederlanders ondervroeg, concludeert d'at de PvdA in vergelij king met de uitslag van de Tweede- Kamerverkiezingen van november 1972 zal groeien van 27,3 percent tot 34 percent, de WD zal haar winst van de laatste jaren verder zien oplo pen: van 14,4 percent tot 16 percent en is daarmee in een nek-aan-nek- race gekomen met de KVP om de tweede grootste partij van Nederland te worden. Volgens 68 percent zou de welvaart niet meer hoeven te groeien, 10 per cent zou tevreden zijn met wat min der en 58 percent met hetzelfde le vensniveau in de komende jaren. Het prijsbeleid van het kabinet-Den Uyl is volgens 59 percent van de geënquê teerden te slap. Toch is 51 percent van mening dat Den Uyl moet blij ven; voor 35 percent zou er een andere minister-president moeten ko men. Van de ondervraagden vond 51 percent dat Den Uyl minister-presi dent moet blijven. Ongeveer 10 per cent zei liever Wiegel als minister president te zien. Over het kabinets beleid als geheel verklaarde 27 per cent dat het beter is dan dat van de vorige regering. Geen verschil is er volgens 27 per cent van de ondervraagden, en 28 percent zei dat het beleid van deze regering slechter is. UTRECHT (ANP). „Het kabinet heeft hoog van de toren geblazen en geweldige veranderingen aangekondigd, veranderingen die meest gaan in de ritfhting van collectivisme en dirigisme, veranderingen ook die inhouden dat de merktekenen van een nog enigszins door het christendom gestempelde samenle ving systematisch worden uitgewist”. macht van een handje vol partijleiders nadat honderdduizenden kiezers mond dood zijn gemaakt”. Ook de plannen van de regering om de 11 provincies om te zetten in 44 gewesten kunnen volgens hem beter voorgoed de ijskast in- windslieden aan het einde van hun be zoek niet meer zijn dan het omzichtig herkauwen van bekende feiten en stand punten. Evenmin als hij dit in de Neder landse Tweede Kamer heeft gedaan, liet professor De Gaay Fortman zich op Curasao overhalen tot het noemen van een jaartal als streefjaar voor een onaf hankelijke status van de Nederlandse Antillen. Hij toonde zich al tevreden met de toezegging, die hij op Curacao had ge kregen, dat de Antilliaanse sectie van de koninkrijkscommissie op korte termijn zal worden aangepast aan de huidige politieke verhoudingen, zodat de werk zaamheden van de koninkrijkscommissie kunnen worden hervat. Voordien moet echter eerst nog over leg worden gepleegd tussen de voorzit ters van de drie secties van de konink rijkscommissie. Positief noemde hij het feit, dat de Antilliaanse minister-presi dent Juancho Evertz er uiteindelijk in heeft toegestemd om deel te nemen aan een topconferentie van de premiers van de drie rijksdelen, die waarschijnlijk in april in Den Haag zal worden gehouden. Op Aruba hebben de Nederlandse be windslieden geconfereerd met een dele- PUTTE (Noord-Brabant). Een fron tale botsing tussen een Nederlandse en een Belgische personenauto heeft gister nacht in de omgeving van Putte het leven gekost aan drie mensen. De be stuurder van de Nederlandse auto, een achttienjarige inwoner van Hogerheide, die door nog onverklaarbare oorzaak op de verkeerde weghelft terechtkwam, werd op slag gedood. De 23-jarige be stuurder van de Belgische wagen, werd zwaar gewond. Zijn even oude vrouw en hun driejarig dochtertje overleden ter plaatse. Een 52-jarige inwoner van Deurne is gistermiddag met zijn fiets gevallen en met zijn hoofd onder het achterwiel van een bus terechtgekomen. Hij overleed ter plaatse. Een 32-jarige man uit Leeuwarden is zaterdagavond bij Marssum om het le ven gekomen toen hij werd aangereden door een uit de bocht gevlogen personen auto. Een naast het slachtoffer lopend meisje werd licht gewond. Een 44-jarige inwoner van Lage Zwa- luwe is zaterdagavond om het leven MAASTRICHT (ANP). In Maas tricht is gistermiddag een zesjarig jonge tje tijdens het spelen in het Albertka- naai gevallen en verdronken. Het lijkje is nog niet gevonden. Het dreggen werd vanochtend hervat. (Van onze parlementsredactie) TIEL. D’66 wil wel nauwer samen werken met KVP en AR, maar alleen als deze confessionele partijen de op richting van het Christen Democratisch Appèl (CDA, met CHU) afzweren. Ook moeten AR en KVP kiezen voor een vast progressief beleid. „Ze moeten zich ontdoen van de politieke zigzagkoers van het verleden”, zei zaterdag dr. Jan Ter- louw, fractievoorzitter van de Democra ten in de Tweede Kamer, op het D’66- congres in Tiel. De politieke leider van D’66 verweet de PvdA een duidelijk standpunt te missen ten aanzien van de duurzame samenwerking met de confes sionelen- Volgens het onderzoek is 10 percent van de Nederlanders tevreden met de politiek van het kabinet-Den Uyl, terwijl 47 percent matig tevreden is. Slechts 16 percent is niet tevreden. Het Gewestelijk Bestuur Zeeland en de Provinciale Staten-fractie van de PvdA hebben zich akkoord verklaard met het Oosterscheldeplan van de Com- missie-Klaassesz. De hogere kosten zien ze niet als een bezwaar omdat deze een offer zijn dat voor het milieu moet worden gebracht. Die extra kosten kun nen overigens ook voor een deel worden bestreden doordat visserij nu mogelijk blijft in de Oosterschelde. De internationale watersporttentoon- s telling Hiswa ’74, die van 1 tot en met 10 maart in Amsterdam is gehouden, heeft in totaal 203.867 bezoekers getrok ken, dat is 13.040 minder dan vorig jaar, De verminderde interesse wijten de or ganisatoren aan de energiecrisis. De fluoridering van het drinkwater in de Oostduitse plaats Karl Marx Stadt heeft de afgelopen vijftien jaar geleid tot een aanzienlijke vermindering van het tandbederf. Volgens het partijblad Neues Deutschland was in 1959 bij het begin van de fluoridering slechts vier percent van alle veertienjarige carieës- vrij. Dit percentage is nu gestegen tot dertig, terwijl van alle zes- tot achtjari gen maar 20 percent aan cariës lijdt. 9 Het Nederlandse Auschwitzcomité heeft gisteravond in een telegram aan de ministerraad geprotesteerd tegen de her uitgave van Hitlers Mein Kampf. 9 Een 18-jarige aspirant-filiaalchef van een levensmiddelenbedrijf in Eindhoven heeft de politie voorgelogen toen hij haar zaterdag vertelde dat op hem een overval was gepleegd, waarbij de daders niet vierduizend gulden waren ontko men. De aspirant-chef is aangehouden, evenals een vriend van hem, die aan de „overval” zijn medewerking heeft ver leend. gekomen toen hij, fietsend in de omge ving van zijn woonplaats, frontaal door een auto wend aangereden. Een zevenjarig jongetje uit Arkel bij Gorkum, dat zaterdag na het uitstappen uit een autobus plotseling de weg opliep, werd door een auto aangereden. Hij was op slag dood. In Opmeer is vannacht een 22-jarige bromfietser uit Hoogwoude om het leven gekomen toen hij na een aanrijding met een auto in een sloot terechtkwam. Hij verdronk. De auto die hem aanreed, was een tegemoetkomende; de bromfietser was net een paar fietsen aan het inha len. Op de provinciale weg bij Beilen is vannacht een auto op twee loslopende paarden gebotst. De twee inzittenden van de wagen kwamen er met lichte verwondingen af. De paarden moesten ter plaatse worden afgemaakt. Op het vliegveld van Hoogeveen is gistermiddag van een hoogte van onge veer zestig meter een eenmotorig vlieg tuigje neergestort. Het vliegtuigje werd totaal vernield. De piloot, een man uit Leeuwarden, is in zorgwekkende toe stand in een ziekenhuis opgenomen. Een 20-jarige inwoner van Oude Bilt- zijl is vannacht in de gemeente Frane- keradeel om het leven gekomen. De auto waarin hij meereed, botste tegen een muurtje van een brug. De bestuurder en een andere inzittende werden licht ge wond. 9 Drie Duitse ballonvaarders hebben zaterdagavond een noodlanding gemaakt m een tarweveld bij Strijen. Aangezien de politie de mannen geen toestemming gaf gisteren weer op te stijgen, zijn ze per auto teruggereden naar Dortmund, hun woonplaats. De ballon zal te zijner tijd door de ballonvaarders-vereniging worden opgehaald. 9 John Duncan, commercieel directeur van een radiostation in Australië, zegt het wereldrecord achteruitrijden te heb ben gevestigd door met zijn auto een afstand van 210 km achterstevoren af te leggen. Hij deed dat niet op de openbare weg, maar op een autocircuit bij Albury. Het oude record was in 1967 in Ethiopië gevestigd: 136 kilometer. 9 Griekenland en Turkije gaan hun meningsverschil over het continentaal plat in de Egeïsche Zee bespreken op de tegionale conferentie over het zeerecht, die vandaag in Athene is begonnen. 9 Het Russische persbureau Tass meldt dat de voorbereidingen voor het langste kanaal ter wereld tussen de Wolga en de Oeral goede vorderingen ma ken. De plannen voor het eerst stuk van vierhonderd kilometer komen waar schijnlijk dit jaar nog af. Met de aanleg moet in 1976 worden begonnen. In 1979 zal de verbinding tussen de rivieren zijn voltooid. 9 De Italiaanse hoofdstad is gisternacht opgeschrikt door een lichte aardbeving Er is nauwelijks schade aangericht. tegenpartij laat niet veel van zich ho ren.” Nederland voelt er weinig voor om de onafhankelijkheid van de Antillen en Suriname als inzet te maken voor een referendum. Staatssecretaris A. de Goede herhaalde in dit verband datgene wat hij al eerder had gezegd tijdens de vergadering van de koninkrijkscommis sie: „Als de Antillen en Suriname een referendum houden, zou Nederland dit ook kunnen doen.” Uitvoerig is van gedachten gewisseld over de ontwikkelingshulp en alles wat hiermee in verband staat. Prioriteit moet worden verleend aan de woningbouw en aan die projecten, die de werkgelegen heid bevorderen. Opmerkelijk is, dat tijdens de pers conferentie naar voren kwam, dat er in het fonds voor sociale en educatieve projecten nog tientallen miljoenen gul dens beschikbaar zijn, waarvoor op de Antillen nog geen bestemmingsplan is. Nederland kan hier echter niets aan doen, omdat het initiatief tot het uitvoe ren van projecten uit de Antillen moet komen. Minister De Gaay Fortman en staats secretaris De Goede zijn zaterdag naar Suriname gereisd. Morgen keren zij te rug naar Nederland. Het bezoek aan de Antillen heeft twee weken geduurd. eilanden niet bijeen blijven.” Na afloop van het onderhoud met de Nederlandse vice-premier, verklaarde de MEP-leider Betico Croes, dat er nog steeds een mogelijkheid bestaat, dat Aruba een aparte volkenrechtelijke band met Nederland kan aangaan. De Arubaanse eis dat eerst de kwestie geregeld moet worden inzake de zee- grens tussen Aruba en Venezuela, kon De Gaay Fortman niet onderschrijven: „Ne derland kan onmogelijk het oplossen van grenskwesties zien als voorwaarde voor de onafhankelijkheid van de rijks delen in de West. Dit zou betekenen, dat wij in deze kwestie afhankelijk worden van derden. Het zou natuurlijk fraai zijn als wij de grenskwesties voordien zouden kunnen regelen. Het koninkrijk is bereid tot onderhandelen, maar de De KVP zal volgens Intomart terug zakken van 17,7 tot 16 percent. De andere christendemocratische rege ringspartij, de ARP, zal veel verliezen van haar 8,8 percent aanhang van november 1972. De derde christende mocratische partij, de in de oppositie verkerende CHU, die in novem ber 1972 kon rekenen op 4,8 percent van de stemmen, zal volgens het onderzoek flink groeien. De PPR groeit aanzienlijk: van 4,8 tot 8 per cent. D’66 (in november 1972 4,2 per cent) en DS’70 (in november 1972 4,1 percent) zouden bijna van de politie ke kaart verdwijnen. Overigens zit er in het onderzoek een foutenmarge van 2 percent. zullen overigens volgens de heer Ter- louw in eerste instantie op plaatseijk gebied moeten worden aangeknoopt. Als dat een succes blijkt, kan mogelijk op landelijk niveau gepraat worden. De D’66-fractieleider vond het bezwaar van een CDA dat daarin zwart en wit weer grijs zullen worden en dat het Appèl ertoe zal leiden dat de progressiviteit en het conservatisme uitlopen op een poli tiek van „het kan vriezen, het kan dooien”. Volgens de heer Terlouw is het lo gisch dat het volk het vertrouwen in de politiek verliest, waardoor de stabiliteit van regering en politieke partijen veran dert in een instabiliteit. 6.10 uur en 1.56 uur en Volgens hem heeft de houding van de VVD er voor gezorgd dat er op het ogenblik, tegen alle regels van de demo cratie in, geen alternatief is voor de huidige regering. „Door de houding van de heer Wiegel wil niemand meer met de VVD in zee”, aldus de heer Terlouw. Hij verweet de politici in het algemeen een belustheid op snelle, goedkope publi citeit, „die zo duurzaam is als een zeep bel en zo waardeloos als kerstboomoma- menten”. Partijvoorzitter Jan ten Brink waar schuwde de leden van zijn partij tegen een onderlinge intolerantie. Volgens hem zijn er nog steeds twee duidelijke stro mingen binnen D’66: een deel van de leden is voor samenwerking met PvdA, PPR en mogelijk ook PSP, een andere stroming wil op den duur liever een volkomen zelfstandige partij. Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z.-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Innsbrück Kopenhagen zw. bew. - onbewolkt geh. bew onbewolkt mist geh. bew. half bew regen mist onbewolkt onbewolkt windstil motregen onbewolkt onbewolkt mist geh. bew. bew. windstil zw. bew Las Palmas half bew. Tunis mist windstil 16 VOORUITZICHTEN VOOR WOENSDAG: en schraal weer met Hoog water Laag water DINSDAG 12 MAART Zon op 7.02 uur onder 18.38 Maan op uur onder 8.11 PARIJS (Reuter). De leider van de communistische partij in de Sovjet-Unie, Leonid Breznjev, heeft gisteren te ken nen gegeven, de badplaats Pitsunda aan de Zwarte Zee gekozen te hebben voor zijn bijeenkomst van deze week met president Pompidou van Frankrijk met het oog op de gezondheidstoestand van de Franse president. Aan de andere kant vond hij van de voorstanders van de zelfstandigheid dat zij zich schuldig maakten aan zuive- ringacties tegen partijleden met een dubbel lidmaatschap. Dit verschijnsel doet zich voor met het oog op de komende gemeenteraadsverkiezingen. D’66-kandidaten zouden langs die weg een mogelijkheid zien bij een andere partij „onder te duiken”, om uiteindelijk, ook al verlizen de Democraten in hun gemeente alle zetels, toch in de raad vertegenwoordigd te zijn. Het congres boog zich zaterdag over tal van veranderingen in het program ma. Enige weken geleden besloot de partijtop niet akkoord te gaan met een basisprogramma van PPR en PvdA. Het sociaal-economisch beleid kwam overi gens nauwelijks ter sprake op het con gres. Wegens tijdgebrek moesten de le den volstaan met een akkoordverklaring met de grote lijnen; aan een gedetail leerde bespreking kwam men niet toe. 9 De Haagse afdeling van D’66 vindt dat Den Haag als gemeente moet ver dwijnen door opsplitsing in zes kleinere gemeenten. Zes nieuwe gemeenten zou den in een gewest Den Haag op gelijke voet kunnen staan als Wassenaar, Zoe- termeer en Naaldwijk. 9 Prins Claus zal donderdag in Den Haag door minister Pronk van Ontwik kelingshulp worden geïnstalleerd als voorzitter van de Stichting Nederlandse Vrijwilligers (SNV). en AR 8 9 9 6 10 6 8 8 8 10 5 11 15 5 11 10 9 9 2 10 6 14 8 7 9 10 16 16 2 14 7 8 14 13 5 4 8 19 20

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 2