nieuw VanGelder Papier itw I daar staat het in Wie bepaalt nu de mode: de ontwerpers of u Wassen en drogen in één wasautomaat van Siemens Compleet wasprogramma boordevol Siemens kwaliteit JONGEDAME 1 4 W M OBB» «W""» Fa. C. van Veen Pijnboomstraat 67, Haarlem Elres Keizerstraat 9, Haarlem Romeyn BV Baanstraat 24-26, Beverwijk Kok BV Kruisstraat 5, Haarlem Metzelaar NV Prins Bernhardlaan 2, Haarlem v Margriet nu: een kado! 2 .1 Margriet méér Margriet straks Slechts 45 cm 11|| smal.*’ bon ffe 22 1974 MAART 14 Siemens dealers Straat: Plaats:- I bundeling van de bekende Margriet-serie van 26 artikelen over ’’liefhebben, samen leven, gelukkig zijn”. Prijs exclusief voor Margriet- abonnees f7,50. Eén mode voor iedereen? Dat is ouderwets. De Parijse ontwerpers laten u nu zelf kiezen. Er zijn zovéél aan trekkelijke ideeën. En dus ook een persoonlijke modestijl voor elke vrouw. Margriet laat u deze week kennismaken met die verschil lende mode-voorstellen. Ineen exclusieve reportage van tien pagina’s over de laatste shows. Al het ’’vrije mode”-nieuws in kleur. Het nieuwe silhouet, geïnspireerd op de zachte souplesse van de jaren dertig. Maar die verwerkt is voor vrouwen van nu. Alles in de meest uiteenlopende stijlen. Van sportieve pakken tot de vrouwelijke elegance van mousseline en crêpe-de-chine. Natuurlijk met de make-up, de kapsels en de accessoires die de mode compleet maken. Margriet blijft u informeren. Over de nieuwe ontwerpen en ideeën. En hoe die voor u in Nederland vertaald worden. Klusjesmannen? Wij vrouwen kunnen het best zelf. Een stekker aan een snoer zetten. Piekfijn een kamer behangen. Een schilderij ophangen zonder de muur te beschadigen. In ’’Margriet Bij de Hand” leest u eens per veertien dagen hoe een voudig dat allemaal is. Als je het maar even wéét. Spaart u tijd en geld. 10 st V R IJ D A G B.V. Passementfabrek I.T.A. Weer of geen weer, u wast en droogt als op een stralend zomerse dag. Want de nieuwe Siemens volautomatische was en droogmachine wast, spoelt, centrifugeert en droogt. In één apparaat. Heel simpel. U doet de was in de trommel. U kiest het wasprogramma, stelt de droogtijd in en de SIWAMAT 790 gaat aan de gang. Volautomatisch! Dit zijn de feiten.Over Margriet-nu en Margriet-straks. Over het plezier, de tips en de informatie van Margriet. Met een abonnement krijgt u voortaan elke week ’n hele wereld in huis, uw eigen wereld. Om dat te vieren krijgt u van ons een geschenk: het boek ‘Liefde in opstand’ van de schrijfster M. M. Kaye. Avontuur en romantiek. Want ook dat vindt u in Margriet - elke week. De nieuwste en slimste mode- ideeën. Maar wat zijn deze week uw verdere Margriet-avonturen? De Amsterdamse rechercheur- schrijver A. C. Baantjer vertelt in ’’Veel liefs uit Amsterdam” over de ontroerende kant van de misdaad met een kleine m. De eerste van een serie menselijke verhalen geschreven vanuit zijn grote politie-ervaring. En wie geeft er wat om gehandicapte dieren? Een gewonde hond. Een zieke kat. Of een vleugellamme vogel. Zij vinden in Bergen nog een thuis. Praktische consumenten voorlichting. Deze week: de diepvrieskist. Over vorm en kwaliteit. Hoe lang kun je bepaalde voedingsmiddelen in zo’n diepvriezer nu bewaren? Eindelijk is het er dan: het boek ”Ji j en ik”. Een Plaatsgebrek? Dat gaat voor de SIWAMAT 790 niet op. Door de geringe breedte van slechts 45 cm kan hij zó de plaats van een keukenstoel in nemen. Wilt u meer weten over deze geweldige machine? Stap even binnen, wij demon streren hem graag. Nu vast even proeven van Margriet-volgende-week. Wat ziet u dit jaar op het strand? Margriet brengt u de nieuwe badmode. Maar hoe gaan we ’’slank naar het strand”? Lees het speciale ’’fitboekje” van Margriet. Met goede recepten voor zeven dagen lijnen. Cosmetica tegen de winterslaaphuid. En de juiste gymnastiekoefeningen. De school gaat uit. Maar waar moet uw kind naar toe? Een reportage over veertig uiteenlopende beroepen. En ook straks: heerlijk barbecuen. De genoegens van die geroosterde stukjes vlees Maar kijkt u wel uit? Is Audrey Hepburn nu werkelijk een Nederlandse? Haar levensverhaal in Margriet. En ga eens anders op vakantie. Gewoon een gezinsbusje huren. En lekker toeren door Dene marken. J ’tKan! A tfW JA, ik abonneer me graag voor f 1,- per week op Margriet, en ontvang als welkomstkado de roman ‘Liefde in opstand’. Bon uitknippen en in open envelop sturen naar: Margriet, Antwoordnummer 3987, Amsterdam. Plak geen postzegel - die betalen wij. Bestevaerstraat 77, Alkmaar Sr iwii«SaB Telefoon 0 23 - 24 45 01 of 28 30 88. 1 prljzer Leidsc i' 11 Leidsevaart 448 Haarlem vraagt met spoed van 17-22 jaar voor de administratie. Mavo en typediploma vereist. •K It T. A .T margriet havendienst omvat, heeft behoefte aan goed geschoolde vaklieden, zowel nu als in de toekomst. In augustus start weer de opleiding voor: - VAPRO diploma Bedieningsman Procesindustrie - Bemetel diploma Machinebankwerker hand - VEV diploma 2e monteur. Zowel bij de produktie als bij de technische dienst is het personeel niet aan een vaste plaats gebonden. Jongens die een Mavo- of L.T.S.-opleiding, ongeacht welke vakrichting, hebben genoten, of binnenkort behalen, kunnen aan bovenstaande opleiding deelnemen. De opleiding duurt 2 jaar, wordt door een mentor-instructeur begeleid en bestaat uit: 1 dag per week theorie-onderwijs op de IJmondschool. 1 dag per week naar een vormingsinstituut. de overige drie dagen van de week worden besteed aan praktijkopleiding op alle produktie- of technische afdelingen. Tijdens de opleiding verdien je een salaris volgens de C.A.O. van Van Gelder Papier 8% vakantietoeslag. Tot en met je 18e jaar krijg je naast de normale vakantiedagen nog 3 jeugddagen. Heb je belangstelling voor één van bovenstaande opleidingen, bel ons dan op voor een afspraak (02510-23841, toestel 462 of 140) of kom eens praten op de afdeling Personeelszaken van Van Gelder Papier te Velsen Noord, waarbij ook je ouders hartelijk welkom zijn. I -- HDC-11

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 14