(w magazijn bedienden bewakings- beambte 99 SWETS ZEITLINGER B.V. I HALFWAS SLAGERS 5-daagse werkweek. Goed loon. Bedrijfskleding wordt verstrekt. Goede vakantieregeling. „I 1 kom eens praten praktijkdocente gti dat biedt goede kansen voorcv-monteurs en elektromonteurs hoofd administratie b) steno typiste a) facturiste TELEXISTE - TYPISTE a. hoofdkonstrukteur b. tekenaar-konstrukteur in gti haarlem zijn twee installatiebedrijven samengevoegd: warmtetechniek (v/h Stigter en Messemaeckers) en elektrotechniek (v/h A. de Hoop Haarlem) SECRETARESSE UITBENERS SLAGERS aankomend kok THfc MUSIC COMPANY ELISABETH GASTHUIS HAARLEM administratief medewerkster debiteuren administratie ELISABETH GASTHUIS HAARLEM administratief assistente CBS FEIT administratief medewerkster alpha engineering de Tombe Melse co accountants ï/l TpEftHIN ZATERDAG 30 MAART 19 74 14 r r Haarlem Verpleeghuis Haarlemmermeer Verpleeghuis Haarlemmermeer - I Haarlem Merck Sharp Dohme B.V. Waarderweg 39, Haarlem Om deze funktie goed te kunnen vervullen dient zij minimaal in het bezit te zijn van het MAVO-diploma en het praktijkdiploma boekhouden, terwijl studie voor M.B.A. op prijs gesteld wordt. Ook enige type-ervaring is gewenst. Wij bieden goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Bel ons dan op voor een afspraak of schrijf een briefje. Ons adres is Spruitenbosstraat 19, Haarlem. Telefoon (023) 319123. Ons kantoor te Haarlem vraagt een administratief assistente. Bij het opslaan, intern transport en uitgifte is grote voorzichtigheid en pijnlijke nauwkeurigheid vereist. Onze magazijnbedienden zijn specialisten in hun vak. Wij zijn een wereldbekend farmaceutisch concern. Ons produktenpakket telt tal van belangrijke geneesmiddelen. Zowel voor mensen als dieren. Grondstoffen zowel als gereed produkt komen in onze magazijnen. Grootverpakkingen, dozen en doosjes met verschillende namen en kleuren. Wij willen deze groep vaklieden graag aanvullen met enige accurate medewerkers van 18 tot 30 jaar die over een goed handschrift beschikken. Sollicitaties zien wij gaarne tegemoet bij onze afdeling Personeelszaken, schriftelijk of mondeling, na telefonische afspraak, tel. 023-319330, toestel 2256. Merck Sharp Dohme B.V. is een dochteronderneming van het wereldbekende farmaceutische concern Merck Co. Ine., uit Rahway, New Jersey in de U.S.A., dat vestigingen heeft in 68 landen. Het produktenpakket omvat vele belangrijke geneesmiddelen zowel voor mens als dier. De taken en verantwoordelijk heden van de afdeling Bedrijfs- bescherming en -bewaking nemen, door de uitbreiding van het bedrijf, voortdurend toe. Daarom willen wij in contact komen met gegadigden voor de functie van bewakingsbeambte. Aangezien er in een 4-ploegen- dienst wordt gewerkt, hechten wij grote waarde aan teamgeest en collegialiteit. Leeftijd 30-40 jaar. Daarnaast moeten gegadigden in het bezit zijn van het rijbewijs BE het EHBO-diploma ervaring in een soortgelijke functie. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 581, Haarlem. Merck Sharp Dohme B.V. Waarderweg 39, Haarlem. Tel. 023-319330. Toestel 2251. D a j SHV groep technische installatie z TMA 59 E Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in overleg worden vastgesteld. Rekening dient te worden gehouden met wisselende diensten. Het Elisabeth Gasthuis biedt plaats aan een Het salaris is maximaal f 1.456,-- bruto per maand en zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in onderling overleg worden vastgesteld. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Eind 1974 zal te Hoofddorp het verpleeghuis Haarlemmermeer in gebruik worden genomen. De totale kapaciteit van dit nieuwe en uitstekend geoutilleerde huis wordt 183 bedden, verdeeld over 122 somatisch zieken en 61 psychisch gestoorde bejaarden. Voor de verzorging van de praktijkopleiding Ziekenverzorging zoeken wij een docente die rechtstreeks onder de medisch direkteur zal ressorteren en nauw samenwerkt met het hoofd van de verplegingsdienst. Wij verwachten van belangstellenden het bezit van de diploma’s Ziekenverpleging A en/of B, een voltooide docentenopleiding, danwel de bereidheid deze te gaan volgen en adequate ervaring in een leidinggevende funktie. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een hoofd van de administratie die, rechtstreeks onder de ekonomisch direkteur, verantwoordelijk zal zijn voor het volledige administratieve gebeuren, zoals financiële, salaris-, personeels- en patiëntenadministratie. Onder hem ressorteert tevens de receptie. Van belangstellenden voor deze funktie verwachten wij een MBA-opleiding, bij voorkeur studie voor SPD, kennis van geautomatiseerde salarisadministratie en ervaring in een soortgelijke funktie. Sollicitaties gaarne te richten aan de ekonomisch direkteur, ir. A. L J. Geenen, Postbus 90. Hoofddorp. Belangstellenden nodigen wij uit telefonisch of schriftelijk contact op te nemen met de heer W. Verbeek. Dat ceerd brood heid i Nadere inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt door het hoofd van de Civiele Dienst mejuffrouw A. M. Streefkerk, telefoon (023) - 33 90 30. Sollicitaties richten aan de afdeling personeelszaken van ALPHA ENGINEERING, Parallelweg 29, Beverwijk Telefoon 02150-2 39 41 Sollicitaties gaarne te richten aan de ekonomisch direkteur, ir. A. L. J. Geenen, Postbus 90, Hoofddorp. GTI loopt hiermee vooruit op de ontwikkelingen in het installatievak, die erop wijzen dat opdrachtgevers graag warmtetechnische en elektrische installaties door één installateur laten verzorgen. Eind 1974 zal te Hoofddorp het verpleeghuis Haarlemmermeer in gebruik worden genomen. De totale kapaciteit van dit nieuwe en uitstekend geoutilleerde huis wordt 183 bedden, verdeeld over 122 somatisch zieken en 61 psychisch gestoorde bejaarden. Het naal-s naal-s laten listen person was van d< maligt zin va deden* geblek schrift kers i genen zegger zön g meest) beter uiterst ontslai ken. met goede kennis van de moderne talen. Internationale groothandel in boeken en tijdschriften op wetenschappelijk gebied. Wij zoeken voor de afdeling Antiquariaat met voldoende talenkennis, speciaal Engels en Duits. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot circa 1.200,per maand. Als gustu aan 1 avont speur docui kijk twee radio venei sche vroeg Omro hun welkt dan i aal, d triest; voors Die per? willet vast speelt daaro dat d gema] en or voor i noem; gaat tegen maar heden heeft, um, namei van ji zende geen zijn, licht dat te gever; getuig of vie Dicl wereli kunne zakeli Als d heb n vraagt voor haar Internationale Orderservice een internationaal geroutineerde Kennis van de Engelse taal is vereist. Kennis van het Frans en Duits strekt tot aanbeveling. Sollicitaties kunt u richten aan: CBS Gram mofoonplaten B.V., Nijverheidsweg 32-36 te Haarlem. Tel. 023 - 319250, toestel 241 (afd. Personeelszaken dingei gevolg tionaa gramn kan n GTI Haarlem heeft veel werk, en dat wordt door de nieuwe aanpak nog véél meer. Daarom zijn CV-monteurs en elektromonteurs (Bemetel of VEV, of zij die daarvoor studeren) welkom, die willen werken aan projecten als ziekenhuizen, hotels, warenhuizen, kantoorgebouwen, woningen en fabrieken. Een Bemetel- of VEV-opleiding kan een aanbeveling zijn. Dan hoort u alles over de uitstekende salarisregeling en de prima sociale voorzieningen. Misschien is zo’n kennismaking de moeite waard. De heer A. J. E. Roskott van de afdeling Personeelzaken maakt graag een afspraak voor een vrijblijvend, informatief gesprek. U kunt hem bellen bij GTI Haarlem, Zijlstraat 56, Haarlem, telefooon (023) 31 91 08. bij voorkeur in het bezit van het praktijk diploma boekhouden. Het salaris is maximaal 1231bruto per maand en zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in onderling overleg worden vastgesteld. Voor beide functies gelden goede secundaire arbeidsvoorwaarden (13e maand salaris, 7,2% vakantietoeslag, 21 vakantiedagen per jaar en reiskosten voor hen die buiten Lisse wonen). de Tombe Melse co, registeraccountants, hebben 19 kantoren in Nederland. De steer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. Bij het Elisabeth Gasthuis is op de financiële administratie plaats voor een J Met het uitgev gewet) lijke i de an naar I volstre de ouc ranter met n Engels rissen de tijc belang blijver meteri gang x welke altijd KMM ingenieursbureau voor metallurgische en chemische techniek - vof Vraagt voor haar afdeling elektrotechniek een Zijn taak zal o.a. bestaan uit het leiding geven aan enige tekenaars en konstrukteurs voor het uitwerken van uiteenlopende opdrachten op elek- tro-technisch gebied. Voor het goed uitoefenen van deze funktie achten wij het noodzakelijk dat kandidaten een middel baar technisch niveau hebben, met ruime ervaring op een tekenkamer. Beschikken over goede kontaktuele eigenschap pen, de Duitse en Engelse taal goed beheersen in woord en geschrift. Kandidaten moeten bereid zijn om eventueel langere perioden buiten Nederland werkzaam te zijn. Voor deze funktie achten wij het bezit van het d'ploma MTS-elektro of aspirant opzichter PBNA enige jaren ervaring noodzakelijk. p-Heereweg 347b - Lisse II Telefoon (02521) 19113. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vereist is: het Vakdiploma van de Stichting Leerlingenwezen Horecabedrijven of een daarmee gelijk te stellen opleiding. Gewenst is: ervaring in een inrichtings- keuken. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. TEBHIN/C&I B.V., ingenieursbureau voor de chemische in dustrie, vraagt voor spoedige indiensttreding een ERVAREN Haar taak is omvangrijk en afwisselend. Ze moet haar werk zaamheden volledig zelfstandig kunnen vervullen. Daarom is een goede opleiding, parate kennis van de mo derne talen en enkele jaren ervaring als secretaresse - bij voorkeur op directie niveau - vereist. Gegadigden (niet jonger dan 22 jaar) worden verzocht schriftelijke sollicitaties te richten aan: ENGINEERING OFFICE Spaarndamseweg 520 Postbus 869 Haarlem T.a.v. de directie Groothandel in Varkensvlees, N. P. van Leeuwen B.V. te Haarlem Openbaar Slachthuis, Tel. 31.13.00 vraagt met spoedige indiensttreding voor haar nieuw op te zetten uitbeenderij Soil, dagelijks aan het kantoor op het Open baar Slachthuis, of telef. 023-311300 of 311867.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 14