Kamer Orkest speelt AGENDA Theaters in teken JEZUSPOP EN van KAMERJAZZ Gen tru m-weeket nde UIT. RUWS i L mi amateur compos ities H Ravelijn? Herman Erbé met eigen groep in Haarloheim muzikaal cabaret ini I STUDIO WITTE BIOSCOOP ZERO’S ZIENEMA wijzen ROXY FRANS HALS w- O rii TEYLER PASSION TIPS li t i si r VJP? Op CCFStC gemeentelijk orgelconcert T entoonste Hingen Jh V erzoeknummers” Bioscopen S van C.S. I ,Z” De ■t maar De stevige, ZONDAGMIDDAG om 14.30 uur een kinder- Scène uit Whitehead’s Drijfanker met van links naar rechts Els van Rooden, Elias van Zanden, Karen Kilian en Rutger Weemhoff. avonden op een camping bren gen. Ons programma daar liet EEN EXPOSITIE van schil derijen, pentekeningen en olie- pastels van Ali Rahamad wordt zaterdag om 16 uur geopend in gallery yoga centrum Fred van Beek, Uiterwaardenstraat 40 in Amsterdam. Tot 16 mei. CABARETIER Fons Jansen komt donderdag 11 april voor dc Laatste voorstelling in Haarlem van Kwartetten. en uit C WE HERINNEREN onze le zers nog eens aan het concert dat de Dutch Swing College Band vanavond in het Concert gebouw in Haarlem. De DSC komt net als vorig jaar met de befaamde Amerikaanse pianist Teddy Wilson en dat betekent een avondje aanstekelijke jazz- klanken. VERSCHILLENDE koren heb ben deze en komende week de Matthaus Passin van Joh. Seb. Bach op het repertoire staan. Vanavond geeft de Christelijke Oratorium Vereniging IJmuiden een uitvoering in de Nieuwe Kerk aan de Kanaalstraat in IJmuiden. Aanvang 19.30 uur. Medewerking van onder meer het Noordhollands Philharmo- nisch Orkest. Het geheel onder leiding van Willem Wiesehahn. „VROLIJKE ONTUCHT in Tirol” is een bijzonder goedlopend, tegen de por no aanleunend filmwerkje, dat zijn suc ces vooral te danken zal hebben aan de opwindende vooruitzichten die het land volgens de film blijkt te bieden aan zijn toeristen. Mooie jongens zorgen er voor pro- „De jaar t-. Er staan op het programma chansons, sonates, en een can tate van Sandrin, Rosenmüller en Buxtehude. Aanvang 20.15 uur. voerd. Dat is toch wel belang rijk. Bij die inzendingen is overigens gebleken hoe ontzet tend veel verkeerde noten de mensen in hun partituren ma ken”. Soeteman omschrijft het ka rakter van de inzendingen als „meest gematigd, met één mo derne uitzondering”. Het is de bedoeling dat het HKO de win nende composities voor enkele concerten op het repertoire zal plaatsen. De toegang tot de uit voering is gratis. CENTRUM, Haarlems eigen toneelgroep, is dit weekeinde op twee verschillende „fronten” in de weer. Vanavond, vrijdag en zaterdag speelt de groep in de Stadsschouwburg oan het Wilsons- plein van de Engelse auteur E. A. Whitehead diens nieuwste spel „Drijfanker” onder regie van Christiaan Nortier. Gelijktijdig wordt in de Toneelschuur de kleine-zaalproduktie Gastena vond van de debuterende schrijfster Tini Visser gebracht. Ditmaal heeft Peter Oosthoek de re gie. En om het weekprogramma van Centrum af te ronden: op 9 april wordt Drijfanker in de Stadsschouwburg in Velsen opgevoerd. voorstelling van het Werktheater met Brillen en Beugels. De cabaretfolkgroep van Her man Erbé. Linksonder zittend Theo Houtkoop en verder van links naar rechts Aaf Peters, Luc de Bruin en Herman zelf. VOOR „STRAW DOGS” is de wes- tern-filmer Sam Peckinpah naar Enge land, naar het graafschap Cornwall ge trokken, om aan te tonen dat het geweld overal ter wereld, ook daar kan oplaai en. Een zachtzinnige Amerikaanse geleer de ontvlucht met vrouw zijn vaderland om in de rust van het Engelse platte land zijn studie af te maken. Om daar dan te ervaren dat ook in W.-Europa de aanwezigheid van vreemdelingen en „het anders zijn” aanleiding geven tot onrust, achterdocht en tenslotte bloedig geweld. En de zachtzinnige geleerde ondervindt dan in de daarop volgende gebeurtenis sen, dat ook in hem een moordenaar schuilt. Dustin Hoffman speelt die rol en na afloop zal men ervaren dat de Ne derlandse titel van de film, „Genadeloze Afrekening” wel slaat op de handeling, maar de bedoelingen van Peckinpah’s film volstrekt niet dekt. STADSORGANIST Albert de Klerk geeft dinsdag 23 april, aanvang 20 uur, het eerste concert in de reeks orgelbespelin gen, waarmee ook dit seizoen de eeuwenoude traditie wordt voortgezet. Op de dinsdagavonden wordt het Christiaan Mülierorgel bespeeld van 2021 uur en op de donderdag middagen van 15—16 uur. Om gezondheidsredenen zal Piet Kee, eveneens stads organist, dit seizoen geen van de concerten in deze serie geven. Albert de Klerk speelt de helft van de concerten, terwijl gastorganisten het overige deel voor hun rekening nemen. Albert de Klerk stelt luisteraars in staat voor dit openings concert verzoeken in te dienen. Het eerste concert zal dan geheel gevormd worden door deze „verzoeknummers”. Aan vragers dienen er rekening mee te houden dat niet aan alle kenbaar gemaakte wensen kan worden voldaan. De verzoeken dienen uiterlyk vrijdag 12 april in het bezit te z\jn van de gemeentelijke afdeling culturele zaken, Stad huis te Haarlem. De concerten zjjn gratis toegankelijk. is. De Jesus Folk is met 90 man en een „musicalorkest” vrij massaal opgezet. Produktie en regie berusten bij Ids Schrale, John Larsson schreef de mu ziek, John Gowans de teksten. het erotisch plezier en als een van de meest gevraagde edelhengsten het moet laten afweten, doet hij zijn praktijk over aan een Italiaanse gastarbeider, waardoor er een levendige concurrentie strijd ontstaat tussen de beide plaatselij ke hotels, die het hun vrouwelijke gas ten aan niets willen laten ontbreken. En hierop komt nu geen enkel protest van een Dolle Mina' gestaan. Vijf jaar geleden nam hij deel met een groep van studenten van de Haagse Aca demie voor podiumvorming aan een Speenhoffprogramma. DEZELFDE Waalse Kerk vormt woensdag 10 april het decor voor twee nog jonge en sembles. Het zijn Ars Musica onder leiding van Hugo van Veen en het vocale ensemble Doulce Memoire onder leiding van Koen Vermeij. Ars Musica bestaat uit een sopraan, twee (barok)violen en continuo. Rijksmuseum (Stadhouderskade): Tot 2 juni tentoonstelling Franse Litho’s”, Geopend dagelijks 10-17 uur, zon- en feestdagen 13-17 uur. Stedelijk Museum (Paulus Potterstr.): T.e.m. 7 april wandkleden en textielsculpturen van Sheila Hicks. T.e.m. 15 april affiches, boek omslagen, illustraties en zeefdrukken van Tadanori Yokoo. T.e.m. 21 april schilderijen van Ra veel, sculpturen van Balderi, objec ten van Balth. T.e.m. 28 april arcitectoni- sche ontwerpen van Duiker. T.e.m. 12 mei tekeningen van Colin Sef. Geopend maandag t.e.m. vrijdag 9.30-17 uur en 19-22.30 uur,za terdag 9.30-17 uur, zon- en feestdagen 13-17 uur. Van Gogh Museum (Paulus Potterstr.): Ten toonstelling „World Press Photo”. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur, zondags 13 tot 17 uur. Museum Fodor (Keizersgracht): T.e.m. 15 april schilderijen en collages van Willy Boers. Geopend dagelijks 9.30-17 uur, zondagen 13- 17 uur. NADAT VANDAAG en zaterdag nog genoten kan worden van Ferrari’s boze satyre „De Audiëntie”, kan men op 9, 10, 11 en 13 april met enige verbijstering kijken naar een Iraanse film, die niet alleen prachtig gemaakt is, maar van een zo verteerbare diepzinnigheid en eenvoudige wijsheid is, dat Godard er een voorbeeld aan kan nemen. Centraal in de film staat een oude boer, Masjdi Hassan, die met zijn vrouw geïsoleerd leeft in de vlakte van Iran en zijn bestaan dankt aan het bezit van een koe. Wat er gebeurt als tijdens zijn afwezig heid het dier sterft, het gebeuren voor hem geheim gehouden wordt en hij zich langzamerhand met zijn bezit en vriend gaat identificeren, is van een, aangrij pende dramatiek, zoals men zelden in de bioscoop ondergaat. Anderzijds dat je je voortdu rend realiseert wat de tekst wil zeggen en dat je al je uitdruk kingsmogelijkheden aanwendt om die inhoud aan de luiste raar duidelijk te maken. Dit laatste is erg belangrijk omdat je anders in maniertjes vervalt, die letterlijk nietszeggend zijn”. EEN ZEER progressieve avond, vrij dag in de Witte Bioscoop (aanvang 22.30 uur), want hij is gewijd aan twee films rond Jean-Luc Godard (en Jean-Pierre Gorin): „Voices” en „Letter to Jane”, de laatste, met Jane Fonda. „Letter to Jane” is een monoloog naar aanleiding van een foto waarop Jane zeer „geëngageerd” voorkomt en waarin commentaar gegeven wordt op de in menging van buitenstaanders in het Vietnamese conflict en in welke vormen dit zou moeten gebeuren. „Voices” tenslotte, is een typisch voor beeld, zoals ook de vorige films, van de filmer Godard als politiek pamflettist. In deze verhandeling gaat het om de ideo logische en materiële aspecten van het filmmaken en de eerlijke distributie van de filmproductiemiddelen, over de rol van intellectuelen in de revolutie en over het waarheidsgehalte van het filmbeeld. De slavenmarkt met ontklede neger vrouwen, prostitutie, verkrachtingen en castratie ontbreken dan ook niet, maar hoe mooi gefotografeerd ook, zijn ge- schiedschrijverij maakt weinig indruk, waarschijnlijk omdat de boze opzet zo nadrukkelijk merkbaar is. En als de uiteindelijke conclusie toch is dat Jacopetti een racist is, heeft hij dat te danken aan de laffe manier waarop hij een actueel, problematisch en gecom pliceerd onderwerp naar zijn eigen hand zet. Gregory Navarone”. Op de vraag hoe Erbé zijn programma omschrijft, ant woordt hij„Ik zou het niet precies cabaret kunnen noemen, maar ik zie het tussen enerzijds folkcabaret en anderzijds een soort cabaret-chantant zitten. Verwar folk overigens niet met „volks” of iets dergelijks. De nadruk ligt veel meer dan bij de andere cabaretgroepen op muziek, waarbij we minder dan zij van de teksten uitgaan. Het zijn ook niet liedjes waarvan je kan zeggen dat ze voor 99 pro cent over liefde gaan of voor 98 procent over de trein naar Maastricht, om maar wat te noemen. De inhoud is erg geva rieerd. We hebben enerzijds de typische cabaretske liedjes, maar anderzijds ook dat meer naar het luisterliedje neigt. Ook een liedje dat gewoon „maf” kan worden genoemd, komt in het programma voor”. Over de titel van het gramma vertelt Erbé: naam Ravelijn is vorig ontstaan tijdens ons optreden in Vlieland waar we regelmatig WIM DALM verzorgt zondag, aanvang 15 uur, het maande lijkse concert in Teylers Mu seum. Op het befaamde 31- toons orgel speelt Daim werken van Frescobaldi, Byrd, Swee- linck, J. van Dijk en Henk Badings. Voorts staan op het programma improvisaties in de verschillende Euler toonge- slachten en improvisaties aan de 31-toons speeltafel. De toe gangsprijs tot concert en mu seum bedraagt f 0,50. Het concert bevat werken van Scarlatti, Frescobaldi, Bux tehude, Couperin en Pepusch. bob GASSTER is een oude bekende in folktaveerne Waag. Zaterdag is déze voor gelijke Amerikaanse gitarist, die ook de snaren van zijn >ünjo uitstekend weet te beroe- 'm in deze club te beluisteren. Zaterdag stevige, lekker iwingende muziek van de groep sight. Een groep van vijf musi- •i: Hessel de Vries, piano; Errol Voiski, gitaar; Kees van der f <aarse, bas; Raoul Bumet, con- la’s en Paul van Wageningen op rams. Aanvang 22.30 uur. IN HET RAADHUIS van Heemstede zal het Heemsteeds Ktmer Orkest dinsdag om 20.15 WT de inzendingen laten horen die zijn gekomen voor de door het orkest uitgeschreven com- positiewedstrijd. Er zijn in to tal vijf stukken ingestuurd, die alle door het HKO worden ntgevoerd. HAARLOHEIM, immer op l0ek naar bijzondere vormen Mn cabaret en kleinkunst, lijkt aanstaande zaterdag op- üeuw van de geijkte paden af. Herman Erbé, vaste bespeler im de folkclub De Waag, Wakt een overstapje naar het givogebouw in de Smedestraat met zijn programma Ravelijn. Erbé neemt een eigen groep mee, die bestaat uit Luc de Bruin (piano en accordeon), Theo Houtkoop (gitaar) en Aaf Peters (bas). Behalve zaterdag ii Ravelijn ook op 13 april in Hiarloheim. BEHALVE BOVENSTAANDE films zijn er nog genoeg andere die de moeite van het bekijken best waard zijn. Zo gaat Cinema Palace onverdroten voort met de prolongering van „Help, de dok ter verzuipt", naar de succesroman van Bloemendaals ingezetene Toon Kort ooms. In de nachtvoorstelling „In de greep van de Gele slang.” Ook een nachtfilm is „De rimboevechters van Birma”, in Frans Hals. Luxor sluit op het erotisch plezier in Frans Hals aan met Au pair girls, of „over wat naïeve meisjes allemaal in good old Britain kan overkomen.” Roxy tenslotte heeft „The Arrangement” in de nachturen. Kinderfilms zijn er volop. In Cinema Palace „De verliefde Otter” en in Stu dio „Pippi zet de boel op stelten.” Op zondagmorgen voor alle griezelaars bo ven de 14 jaar „De man met de wassen beelden.” VAN GUALTIERO JACOPETTI is sinds zijn fel omstreden en tot demon straties aanleiding gevende „Africa Ad- dio” weinig meer gehoord. En die stilte heeft hij nu verbroken met „Uncle Tom”, een film over het negerprobleem. Een controversieel onderwerp dus, zoals hij graag uitzoekt, om daarna met glib berige handigheid tussen voor- en te genstanders heen te manoeuvreren. In een film van twee uren, hier bekort tot anderhalf uur, geeft hij een beeld van hoe de negers als slaven naar Amerika werden getransporteerd om daar uitge buit te worden Dat is een stukje ge schiedenis, waaraan verschillende sensa tionele en seksuele aspecten zitten, waarvan Jacopetti er de meest attractie ve weet uit te lichten. FREE JAZZ die soms naar kamermuziek neigt, wordt vrij dg vanaf 22 uur door Loek Dikkers-Improvisators Guild op de Haarlemse Jazz Club ge speeld. Dikker, zelf pianist, komt met een kwalitatief uit stekende groep jazzmusici: Manfred Schoof, trompet; Leo van Oostrom, altsaxofoon; J. R. Montrose, tenorsaxofoonEric van Lier, tuba; Maurice Horst huis, elektrische altviool; Ar jen Gorter, bas en Laurie Allan Slagwerk. De Christelijke Oratorium Vereniging Haarlem geeft een uitvoering van Bach’s werk in het Haarlemse Concertgebouw op dinsdag 9 april. Ook hier verleent het NPO medewer king. Dirigent is ditmaal Piet Kiel jr. Beide groepen houden zich bezig met muziek uit renaissan ce en vroege barok. Ze doen dit vanuit dezelfde opvatting die gekenmerkt wordt door „spre kend" zingen en „zingend” spreken. Dat eerste betreft Doulce Memoire. Koen Ver meij: „Deze groep van slechts 12 zangers ontleent haar naam aan een van de beroemdste chansons van de 16e eeuw. Het was voor een aantal studenten aan de vakopleiding van de Haarlemse Muziekschool de in gang tot de wijze van musice ren waarbij het zingen als een verhevigde vorm van spreken ervaren wordt. Dat houdt in dat je enerzijds de taal de rit mische stuwing en ontspanning van de muziek laat bepalen. Erbé schreef voor ruim 80 procent zelf de teksten en de muziek. Het overige deel be- I Kj speelt oldtime en ragtime. Unvang 20 uur. Entree f 2. ZERO aan de Bakenesser- i Facht laat vrijdag om 21 uur «eer eens klassieke muziek ho- I 'en. Het kwintet Kameleon be- bat uit studenten van het Ko- mklijke Conservatorium in f >en Haag. Ze brengen werken 'an Loeillet, Telemann, Handel n anderen. POPMUZIEK met een fikse cheut religie er over wordt feterdag, aanvang 19 uur, in iet Haarlemse Concertgebouw ieproduceerd. Het Leger des leils heeft sinds begin 1973 de nusical Jesus Folk op het pro- tamma staan, waarmee op het 'genblik door ons land wordt Jereisd. Het is een musical die leïnspireerji is op de Jezus- hnderen wier bekeringswerk ien ieder die ooit het station is wnnen- of uitgewandeld bekend staat uit liedjes van Jules de Corte, Ernst van Altena twee, door Herman Erbé het Engels vertaalde songs. klas, de koorklas, de kwartet- les. Aansluitend op de ontwik kelingen van de laatste jaren zijn daarbij gekomen de en- sembleklassen voor hedendaag se muziek, voor geleide groeps- improvisaties en voor barok- en renaissancemuziek. DE ONDEUGENDE water nimf heet een aardige kinder- operette die stedelijk jeugdkoor Haarlem zondag om 20 uur in de Haarlemse Stadsschouwburg opvoert. HARMONIE St. Michael ver zorgt vrijdagavond samen met haimonie De Spaarnebazuin een concert in het Coornhertly- ceum in Haarlem. Aanvang 20.15 uur. Er staat programma In tegenstelling tot zijn vroegere stukken, Kwartet en Alpha-Bèta, heeft Whitehead in Drijfanker te eenzijdig doorleefde en vooral ongenuanceerde figuren neergezet. Dat zijn res pectievelijk Els van Rooden (die een zeer mooie rol van het meisje Linda vertolkt), Karen Kilian, Rutger Weemhoff en Elias van Zanden. Wie echter Whitehead (en dus Centrum) in zijn ontwikkeling wil volgen, wordt aangeraden te gaan kijken. Het is een van de eerste keren dat de groep van Erbé met Ravelijn buiten de sfeer van de folkclubs en de perso- neelsavonden in het theater komt. Erbé heeft overigens eer der op het Haarloheim-podium iip Ui fessie componeren. Maar resultaat was dat alle stukken konden worden uitge- EEN PROGRAMMA van ba rokmuziek wordt zondag om 14.30 door leerlingen van de gemeentelijke muziekschool in de Waalse Kerk aan het Be gijnhof in Haarlem gepresen teerd. In de vakstudie muziek is samenspel een belangrijk on derdeel. Wij kennen bij deze opleiding van ouds de orkest- De ensembles Ars Musica en Doulce Memoire bijeen. Door het publiek kunnen twee composities worden aan gewezen die in aanmerking ko men voor een prijs van respec- tieveljk f 750 en 500. Een ju ry, bestaande uit de componist Peter Schat, dirigent Nico Schuyt en HKO-dirigent Iman Soeteman zal eveneens een prijs groot 1250 toewijzen aan het naar hun oordeel aardigste werkstuk. De prijzen zijn in de vorm van een subsidie beschik baar gesteld door Gedeputeerde Staten. Naar alle waarschijnlijkheid zal de prijs in drieën worden gedeeld. Iman Soeteman: „De kwaliteit van de beste drie stukken ontliep elkaar niet veel. Waarschijnlijk dus van daar dat we de prijs aan drie amateur-componisten zullen toekennen”. Soeteman, die naast het HKO aan Concertgebouworkest en Nederlands Blazers Ensemble is verbonden, toont zich tevreden over het gehalte van de inzen dingen. „We wisten dat de stukken zouden komen van mensen die niet voor hun pro- het vijf Alhambra I (Weteringschans): Clint Eastwood in .The good, the bad and the ugly”, toeg. 18 J. Dag. 14 en 1.30 uur. Alhambra 2 (Weteringschans): Marlon Brando in .Last tango in Paris”, toeg. 18 j. Dag 14.30 19.15 en 21.45 UU, ZO. 13.45. 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstr.); Peck in „De kanonnen van 1 toeg 14 j. Dag. 14 en 20 uur. Calypso (Marnixstraat) Julie Christie in „Don’t look now”, toeg. 18 j. Dag. 13.45, 16. 19.30 en 21 45 uur. Ceintuur (Ceintuurbaan): Monique van de Ven in „Turks Fruit", toeg. 18 j. Dag. 14 (beh. za. zo. wo. mldd.) 19 en 21.30 uur Centraal (Nieuwendljk): „Prenez la queue”, toeg. 18 j. Dag. doorl. voorst. 13, 14.45. 16.30. 18.15, 20 en 2145 uur. Cineac (Damrak): Bud Spencer in „Zij noem den hem platvoet”, toeg. 14 j. Dag. 9.15. 11.30, 13.45, 16 19.15 en 21.30 uur, zo.ll. 30 uur enz. Cineac (Reg. Breestr.): Elke ochtend en mid dag 9.30 11.30, 13.30, 15.30, zo. 11.30 uur enz. Walt Disney’s „101 Dalmatiers”, toeg. a.l. Elke avond 17.30, 19.30 en 21.30 uur Louis de Funes in .de avonturen van Rabbi Jacob”, toeg. a.l Clnetol (Tolstr.). Dag. 19.45 en 22 uur Wlm Sonneveld in „Het wonderlijke leven van Willem Parel”, toeg. a.l. City (Leidseplein)„Laat 't maar aan ons over”, toeg. a.l. Do. vr. 14.15, 19 en 21.30 uur, za. t.m. wo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur City 2 (Leidseplein): Louis de Funes in „De avonturen van „Rabbi „Jacob". toeg. a.l. Do. vr. 14, 18.45 en 21.15 uur, za. t.e.m. wo. 13.15, 15.45 1945 en 21.15 uur. Corso (Kalverstr.)Peter Steiner in „Vrolijke ontucht in Tirol”, toeg. 18 j. Dag. 13.30, 15.45. 19 en 21.30 uur Du Midi (Apollolaan)Mark Lester in „Oli ver”, toeg. a.l. Dag. 14 (beh. wo.) en 20 uur. Flora (Amstelstraat) Clint Eastwood in „Where eagles dare toeg. 14 j. Dag. 14 en 20 uur. Kriterion (Roeterstr.)Joe Dallesandro in „Lonesome cowboys”, toeg. 18 j. Dag. 14.15, 19.45 en 22 uur. zo. 13.30, 15.45. 19.45 en 22 uur. vr. za. nacht 00.15 uur. Leidseplein Theater (Leidseplein): Al Pacino in „Serpico", toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.15 en 22 uur, zo. 13.15, 16, 19.15 en 22 uur verschillende soorten liedjes horen, van folk tot blues. Ra velijn wijst op een burcht, een hooggelegen punt van waaruit je een overzicht naar alle kan ten. In dit programma krijg je een hoeveelheid van indruk ken”. In Gastenavond maken we een feestje mee waarop een soort barbecue-publiek wordt ge confronteerd met een milieu-alarm. Het stuk is een gelijkenis met een erg serieuze moraal die in de tekst tamelijk zwaar op de hand wordt uitgewerkt. Oosthoek relativeert het moralisti sche effect echter door het stuk in een kluch tig, slapstick-achtig jaste te hijsen, zonder de moraal zelf aan te tasten. Er is voortreffelijk spel te zien van Frans Koppers, Allard van der Scheer, Margreet Heemskerk, Lettie Oosthoek, Ingeborg Elzevier en Jules Hamel. Luxor (Nieuwendljk): Wang Yu in „De stalen arm” toeg. 18 j. Dag. 13.30 (beh. zo. ma. dl. wo. mldd.) 15.30, 19.15 ün 21.30 uur Nöggerath (Reg. Breestr.): „Ontuchtige vertel lingen” toeg. 18 j. Dag. 13.30, 16, 19 ?n 21.30 uur Parisien (Nleuwendijk). „Vreemd gaan in de baas z’n tijd”, toeg. 18 j. Dag. 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 en 21.30 uur, zo. 13.30 uur enz. Rembrandtplein Theater (Rembrandtplein) „Shaft in Africa”, toeg. 18 j. Dag. 14.15, 19.15 en 21.45 uur, zo 13.30, 16, 19.15 en 21.45 uur. Rialto (Ceintuurbaan): Elke avond 19 en 21.30 uur, do vr tnldd. 14 uur Alfredo Alfredo”, toeg 14 j. za. ma. dl. wo. midd. 14 uur, zo. 13 en 15.45 uur „Robin Hood van Sherwood Forest" toeg a.l. Roxy (Kalverstr.): Roger Moore in „Live and let die”, toeg 14 j. Dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Royal (Nleuwendijk): Fabio Testi in „Z” De schrik van iedere stad”, toeg. 14 j. Dag. 13.30, 15.45 19 en 21.30 uur Studio K (Boven Kriterion). Dag. 14.15, 19.30 en 21.45 uur, zo. 14, 16.15, 19.30 en 2145 uur. Jane Fonda-programma, toeg. 14-18 j. The Movies (Haarlemmerdijk): Dag. 19.45 en 22 uur. zaterdags alleen 22 uur ,,H Caso Mattel” toeg 18 j. Dag. 13.30, 19.45 en 22 uur „La salamandre”, toeg. 18 j. Tuschinski 1 (Reg. Breestr.): Jules Croiset in „Help! De dokter verzuipt", toeg. a.l. Dag. 14.15. 19 en 21.30 uur, za. en zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 2 (Reg. Breestr.): „Jesus Christ Superstar" toeg. a.l. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur. za. en zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. De Uitkijk (Prinsengracht): „American Graffi ti”, toeg. 14 j. Dag. 14. 19 en 21.30 uur. Zo. 13.15, 15.45. 19 en 21.30 uur. een aantrekkelijk rte wachten, dat wordt geopend met een optre den van de leerlingen van de harmonie St. Michaël onder lei ding van A. J. Gozeling. Ver volgens t-eden de tamboers van St. Michaël op onder leiding van N. J. van der Linden. De harmonie St. Michaël zelf staat onder leading van H. N. van Ossenbruggen, harmonie De Spaarnebazuin wordt geleid door W. van der Geest.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 13