Zes buitenlandse teams nemen deel Barcelona wilde verblijfs- en ook reiskosten TRANSOL HOOPT NOG OP PROTEST RAAK KAN LEVI’S AAN VIERDE TITEL HELPEN Kampioen Victoria haalde in slotfase verrassend uit ROUTINEGEBREK WERD BLOEMEND AAL FATAAL Schaakkampioen VHS had geluk aan zijde Leiden in slotfase verslagen Typsoos plaatste zich voor Korac-toernooi Wiersma na vijf ronden gelijk met Varkevisser Rorik Janssen werd vierde Dames Ripperda kampioen Si 1 15 SPORT MAANDAG 8 APRIL1 19 74 Negatief t t t Groot internationaal jeugdtoernooi Haarlem (Van onze sportredactie) 'JS (Van onze sportredactie) 1) (Van onze hockeymedewerker) Bloemendaal speelde tegen Victoria (Van onze schaakmedewerker) (Van onze basketbalmedewerker) i i THEO KLEIN. f B l s li e Van enig krachtsverschil was nauwe lijks sprake. De gehele eerste helft was de marge nooit groter dan twee punten. Leiden dat bij de basketverwisseling een 37-76 voorsprong had, moest direct na het beginsignaal voor de tweede helft de tol van alle inspanningen betalen. Lang zaam kon Typsoos afstand nemen (69- 74). Dat Leiden echter niet wenste te capituleren, bewees het in de voorlaatste minuut, toen Heuts (14-10) zijn ploeg waar naast de gasten bracht. Vic Bar- tholomé (16 punten) en Karei Vrolijk (16 punten) draaiden in de laatste mi nuut de Leidse defensie echter volkomen dol. Mede door de inbreng van Freeman (18 punten) nam Lions toen nog duide lijk afstand (81-87). Typsoos verwierf hiermee het recht op deelname aan het Europese toernooi om de Korac-beker (Europa Cup III). De vs/edstrijd van Haarlem Cardinals, dat Johan Koster aan het Nederlands jeugdteam moest afstaan tegen Gerard de Lange BC, werd uitgesteld. Ook de dames van The White Stars kwamen niet binnen de lijnen in verband met de oefenduels van het Nederlands team met de Polen. Standen heren A: Transol R-Z 36-62, Levi’s-Flamingo’s 36-62, Raak-Punch 36- 58, Typsoos Lions 36-46, BS Leiden 36- 40, EBBC 36-38, Nat. Ned. Donar 36-36; heren B: G. de Lange BC 35-42, Delta Lloyd 36-32, ASVU 36-30, Frisol-R 35-28, Star Tapijt FAC 36-14, Haarlem Cardi nals 35-8, DED 37-6. ters zagen dit echter over het hoofd en lieten Transol bij de stand 42-39 gewoon vanaf de zijlijn ingooien. DEN HAAG (ANP). Rorik Janssen is tijdens de nationale jeugdkampioen schappen floret op de vierde plaats geë indigd. Martin Siffels (zaal Visser uit Amsterdam) werd kampioen. De stand: Ripperda 18-32, Zandvoort- meeuwen 18-28, DCO 18-26, RCH 18-23, Haarlem Girls 16-19, EDO 16-13, VSV 17-13, THB 17-12, TZB 16-4, VVD 17-0. r e e d 2 8 0 I, n- u- in le lt m so is n al i) t) 2. i-, 10 ek 28 It) kx el) gel ra) De 14. •t, ■t., el) >er af gezegd. De Spanjaarden hadden wel een invitatie gekregen maar de club van Michels wilde dat naast de ver blijfkosten ook de reiskosten zouden worden vergoed. Haarlem-secretaris Arnoldy: „Mis- LEIDEN BS Leiden, zonder zijn Amerikanen Webster en Royals en met Ben van Cleef op de coachplaats in plaats van Rob de Wit, heeft het Typ- HAARLEM. Het is zeer wel moge lijk dat de beslissing om het basketbal- kampioenschap van Nederland eind april zal vallen in een beslissingswedstrijd tussen Levi’s en Transol; het zevende In de tweede helft schroefden Anneke Norg, opnieuw Tiny van Zijl en Joke Katteler uit een strafschop de winst tot 7-1 op. Er kon toen helemaal niets meer gebeuren. Na de succesvol verlo pen strijd met TZB kregen de dames van Ripperda van het bestuur bloemen en een herinneringsmedaille overhandigd plus een beker voor de prijzenkast. DCO bleef met een score van 4-1 aan de winnende hand tegen The Haarlem Girls. Alle andere clubs kwamen niet in actie. Dat alles droeg er echter toe bij dat Levi’s-Transol op de toppen van de ze nuwen werd uitgevochten. Kees Aker boom, zaterdag met 28 punten opnieuw een betrouwbaar steunpunt bij de Haar lemmers: „Zij waren nerveuzer dan wij. Volgens mij kwam dat doordat zij zich halverwege de competitie al zeker waanden van het kampioenschap, terwijl ze in werkelijkheid nu nog voor ieder puntje moeten knokken. Wij hadden in deze wedstrijd niets meer te verliezen. Bij een nederlaag waren wij uitgescha keld. Daarom moesten wij va-banque spelen.” (Van een medewerker) Coach Jan Bruin: „Ik hou er serieus rekening mee dat de strafcommissie zal beslissen dat de wedstrijd over ges"eeld moet worden. Ik hoop alleen dat dat dan niet vlak voor onze wedstrijd tegen Raak zal moeten gebeuren.” Hoe de kansen in werkelijkheid liggen kwam reëler naar voren in het commentaar van het arbitrale duo. Leegwater: „Over spelen, dat zit er volgens mij niet in. Twee strafworpen meer kan hooguit drie punten betekenen en Levi’s heeft hier met negen punten verschil gewon nen.” HAARLEM. Met het behalen van het kampioenschap in de eerste klasse van de KNSB-competitie is de Haarlem se schaakvereniging VHS doorgedrongen in de hoogste regionen van de nationale schaakkcompetitie. Dat betekent dat VHS tot de tien sterkste verenigingen van Nederland is gaan behoren. Het kampioenschap met de daaraan verbon den promotie kwam toch nog anders tot stand dan was verwacht. nu echt sterke Ik kan rustig treffen tussen deze ploegen dit seizoen. De Haarlemmers dwongen deze span nende apotheose gisteren af in de zësde editie van deze tweestrijd door de Rot terdamse ploeg met 81-72 te verslaan. Beide teams hebben nu, met nog twee competitiewedstrijden voor de boeg, evenveel punten. Levi’s wacht nog uit wedstrijden tegen Nationale Nederlan den (Groningen) en EBBC (Den Bosch), terwijl Transol BS Leiden op bezoek krijgt om op 27 april het „normale” seizoen af te sluiten met een duel tegen Raak in Delft. Op papier hebben de Rot terdammers nu zelfs een zwaarder pro gramma dan de landskampioen, want vooral Raak moet in staat worden ge acht het team van Jan de Bruin een nederlaag toe te brengen. In dat geval zou er zelfs geen beslissend duel nodig zijn, want dan maakt Raak Levi’s op de laatste zaterdag van april al kampioen. soos veel moeilijker gemaakt dan de Zandvoorters voor de wedstrijd konden vermoeden. Ondanks de magere resulta ten van de laatste maanden was de zaal in Leiden goed bezet. Voor de spelerss van de thuisclub was dit alle reden om er weer eens fel tegenaan te gaan. Bob Heuts, die voorlopig zijn laatste wed strijd speelde hij kreeg voor het slaan van Eric van Woerkom een on voorwaardelijke schorsing van acht wedstrijden was aan Leidse zijde de grote uitblinker. In het Rotterdamse kamp wilde men daar zaterdagavond overigens nog niet van horen..Daar had men de hoop geves tigd op een protest, dat Transol in de pauze al indiende tegen een fout van het arbitrale duo Leegwater-Onrust in sa menwerking met de officials achter de wedstrijdtafel. Wat was het geval? In de laatste minuut van de eerste helft maakte Levi-speler Erik Dompeling een persoonlijke fout, de elfde van zijn team, hetgeen volgens de nieuwe tienfout- regel betekende dat Transol twee vrije worpen mocht nemen. De scheidsrech- wilden eigenlijk ons vijfentachtig ja rige bestaan met dit toernooi luister bij zetten. Nu zijn wij al zover dat wij ieder jaar een dergelijk toernooi willen organiseren. Daarom is de eer ste prijs ook een wisselbeker.” Er zal op twee velden op het Haarlem- terrein worden gespeeld. Ook het trainingsveld zal, onder meer door het opbouwen van tribunes, tot speel veld worden omgeturnd. De passe partouts voor drie dagen gaan negen gulden kosten. Jongenskaarten kosten één gulden terwijl men voor een toegangskaart voorXéén dag drie gul den wil rekenen. Transol heeft zich zaterdag bijzonder boos gemaakt over de plastic bal die in de Kennemer Sporthal gebruikt werd. Coach Jan Bruin. „Dinsdag kreeg ik van voorzit ter Jan Massaro al de verzekering dat er met een leren bal gespeeld zou worden. Vanavond bleken er Ineens toch plastic ballen te zijn. We hebben geprotesteerd, maar nu zegt men bij Levi’s dat alleen coach Egon Steuer kan beslissen met welke bal er gespeeld wordt. Voor ons was dat een enorme tegenvaller, want wij hebben maanden niet met deze ballen gespeeld. Ik denk dat ons dat toch een punt of tien gescheeld heeft vanavond. In het vervolg zullen wij alle inlichtingen bij Levi’s schriftelijk opvragen”. Tijdens de wedstrijd tussen Levi’s en Transol moest Jan Janbroers, ex-coach van Levi’s en momenteel technisch leider van EBBC. in actie komen toen de vrouw van een met Transol meegereisd bestuurslid een miskraam kreeg. Janbroers, een arts, verleende direct medische bijstand. EBBC, een van de weinige ploegen in de top van de eredivisie basketbal zonder sponsor heeft zich nu ook verzekerd van de financiële steun en toeverlaat. De ploeg sloot een contract af met Remington dat met ingang van het komende seizoen als sponsor op zal treden. HAARLEM Voor eigen publiek grepen de dames van Ripperda door een ruime 7-1 overwinning op TZB in de hoofdklasse van de damesvoetbalcompe- titie in de afdeling Haarlem KNVB het kampioenschap. Het ontketende na af loop van de strijd grote vreugde in het oranje-witte kamp. Met vier goals had aanvoerster Tiny van Zijl een belangrijk aandeel in de zege. i LSG-VHS: Konings-Van Geef rem., Münninghoff-Jongsma 0-1, Baart-Brede- wout 0-1, Smout-Nijdam 0-1, Sikkel- Steijn 0-1, Wichers-Koopman rem., Kuy- pers-Van der Tak 1-0, Bakker-Uylings 1-0, Tolenaar jr.-Van der Enden 1-0, De Jong-Elserman afg. Totaal 4-5 voorl. APELDOORN (ANP). Na de vierde en vijfde ronde van het toernooi om het persoonlijk damkampioenschap van Ne derland gaan Harm Wiersma en Kees Varkevisser met elk acht punten aan de leiding, gevolgd door Jeroen Goudt. Varkevisser behaalde overwinningen op Van Westerloo en Visser, wat hem op gelijke hoogte met de Friese crack bracht. In de zaterdagronde won hij een enerverend duel. In hevige tijdnood dreigde hij zijn kansen nog te verknoei en maar toen ook van Westerloo door de klok onder druk werd gezet en het goede spoor bijster raakte, wist Varke visser de winst te realiseren. Wiersma was op dat moment nog lang niet zo ver tegen de Ruiter, die na zes uren verdedi gen een punt remise uit het vuur wist te slepen. Varkevisser die in zijn vooruitge speelde partij van de zondagronde Visser royaal had verslagen, zat toen op rozen en kon rustig toekijken hoe Wiersma tegen Van der Sluis in een briljante partij de laatste van het bord veegde en twee punten behaalde. De uitslagen van de zondag voor de vijfde ronde gespeelde partijen zijn: De Jong— Bergsma 1-1, VarkevisserVisser 2-0, Bron- string—Drost 2-0, Van der Sluis—Wiersma 0-2, GoudtHermelink 1-1. Na vijf ronden is de stand: 1/2. Wiersma en Varkevisser 8 pnt.,3. Goudt 7, 4/5 De Ruiter en Bergsma 6, 6. Bronstring 5, 7/9. Drost Hermelink en v. d Sluis 4, 10/11 De Jong en v. Westerloo 3, 12. Visser 2. Uitgenodigd zij de jeugdteams van Celtic Glasgow (coach Jock Stein komt persoonlijk naar Haarlem), Ipswich Town, Crystal Palace, Shef field United, Werder Bremen, FC Antwerpen, Ajax, FC Twente, Haar lem en het Haarlemse amateur KNVB-elftal. Er wordt gespeeld in twee poules van vijf teams. De num mers één spelen op 3 juni de finale en de nummers twee spelen om de derde en vierde plaats. De clubs betalen hun eigen reiskosten. De verblijfskos ten, zo worden de voetballers onder gebracht bij 120 families in Haarlem en omgeving, komt voor rekening van Haarlem. Om deze reden heeft bij voorbeeld een club als CF Barcelona Er worden tien wedstrijden per dag gespeeld. Gezien de grote hoeveel heid van wedstrijden wordt er twee keer vijf en dertig minuten gevoet bald. De wedstrijden zullen worden geleid door een aantal Nederlandse toparbiters. De scheidsrechters Beek, Berrevoets, Derks, Van der Kroft, Corver en Pijper hebben hun mede werking aan het toernooi toegezegd. Tijdens de wedstrijden zal een speci ale snelheidsmeter van Maap Gatso- nides, die onder meer kan weten hoe snel een bal wordt gespueeld en straks ook tijdens de wereldkampioenschap pen voetbal zal worden gebruikt, worden uitgeprobeerd. Het toernooi wordt gelardeerd met twee feest avonden voor onder meer spelers en officials, waarvan er 85 in hotel Lion d’Ór logeren. Groningen-VHS II: Ligterink-Mol 1-0, Baljon-Herman 0-1, Noordhoff-Lips rem., Knol-Roos afg., Tilstra-Jansen 1-0, Wellner-Spinhoven 1-0, Kiers-C. Hooge- terp 1-0, Van Engen-Grünfeld 1-0, Ley- endekker-Blokker rem., Bij de Weg-P. Hoogeterp 1-0. Totaal 7-2 voorl. De beslissingen zijn in de eerste klasse Westen bij de dames ook gevallen. Am sterdam is kampioen geworden en dat zal niemand verbazen. Door de 4-1 zege zaterdag tegen HGC werden de Amster damsen glansrijk kampioen. De dag daarop had Amsterdam het veel moeilij ker. Bloemendaal leverde uitstekend te genspel en wist Amsterdam een 0-0 gelijkspel af te dwingen. Zaterdag had Bloemendaal de wedstrijd tegen Laren met 2-0 gewonnen, zodat uit twee wed strijden de positieve score van drie pun ten behaald werd. Het lot van Laren was door deze 2-0 nederlaag bezegeld en de ploeg moet het volgend jaar in de tweede klasse gaan proberen. HBS sloot het seizoen met een puntenverdeling af. Tegen het stugge Kieviten bleef het 0-0, waardoor HBS haar derde plaats vasthield. De wedstrijd LarenBloemendaal was al na tien minuten beslist. Nelleke van der Werff en Els Rozenkranz hadden toen reeds twee bressen in de Laren- veste geslagen. Bloemendaal consolideer de hierna de score en kwam eigenlijk niet meer in gevaar. De dag daarop werd Bloemendaal tegen Amsterdam een zeer attraktieve partij hockey, waarin beide teams de aanval niet schuwden. Kansen ontstonden voor beide doelen, maar doelpunten bleven achterwege. Kieviten is vooral verdedigend sterk. Ook dit heeft HBS ondervonden. De Bloemendaalse ploeg had veelal het initi atief, maar de Kieviten-defensie gaf geen krimp. Na rust viel Hanneke van Maarsen uit en viel Mevr. Kwekkeboom in. Het spelbeeld wijzigde zich nauwe lijks. De charges van Kieviten werden wat forser en het bleef 0-0. HAARLEM. Na een jaar van intensieve voorbereiding is de voet balclub Haarlem er in geslaagd om een indrukwekkend internationaal jeugdtoernooi te organiseren. Het Nationale Nederlanden jeugdtoernooi, voor spelers van 16-19 jaar met een dispensatie van twee oudere spelers tot 21 jaar, zal op 1, 2 en 3 juni op de velden van het Haarfem-terrein worden gespeeld. Hoe groot dit be langrijkste jeugdtoernooi dat in ons land wordt gehouden is opgezet blijkt onder meer uit de veertig duizend gul den kosten die Haarlem met behulp van zijn geldschieter in het evene ment investeert. De dames van Ripperda speelden in het duel met TZB, waarvan bijna drie honderd toeschouwers getuige waren, weliswaar bijzonder nerveus, maar kon den toch binnen negen minuten door twee doelpunten van Tiny van Zijl een 2-0 voorsprong nemen. Een foutje in de achterhoede van de thuisclub werd daarna door Truus van Dam met een tegenpunt afgestraft: 2-1. Het elftal van Ripperda had toch wel het beste van het spel en liep nog voor rust door goals van alweer Tiny van Zijl en Bep Mak- kelie tot 4-1 uit. Mede daardoor kon Levi’s voor rust aan de goede kant van de score blijven: 46-45. In de tweede helft nam de match voor Levi’s een gunstige wending toen Dinkins, topscorer en sterkste man van Transol onder de basket, snel twee maal in de fout ging (zijn derde en vierde p’tje) en daardoor gedwongen werd rus tiger aan te doen- Gunstig was boven dien de wissel Leibowitz-Ombre. Met de Surinaamse speler in de gelederen kwam de aanval van de Haarlemmers (die in de eerste vijf minuten twee punten pro duceerde) weer beter op gang. Halver wege de tweede helft liep Dinkins zijn fatale vijfde fout op. waarna Levi’s langzaam maar zeker uit kon lopen. Via 71-65, 75-71 en 79-71 werd het tenslotte 81-72. Topscorers: Levi’s: Akerboom 16-12, Leibowitz 12-0, Hugo Harrewijn 6-5. Transol: Dinkins 16-4, Richardson 10-8, Van Eek 0-10. Toeschouwers: 2500. vallen. Toch heeft de ploeg duidelijk inhoud. Zo won nu de talentvolle Jaap Herman van Baljon, die deelnemer was aan de laatste meestergroep van het Hoogoventoernooi en dan het nationale kampioenschap waar Baljon nog over Donner zegevierde. Bovendien had nie mand minder dan Ligterink tegen Mol alle fortuin aan zijn zijde. Het was in deze wedstrijd vooral het vermoeiende vijfde speeluur dat de balans naar Gro ningen deed doorslaan. schien doen wij dat volgend jaar. Het is voor ons ook het eerste grote jeugd toernooi. Wij moeten nog verscheidene dingen uitproberen zo’n eerste keer.” Wel heeft Haarlem wat de deelnemers betreft streng geselecteerd. Arnoldy: „Wij zijn een jaar bezig geweest met precies uit te zoeken welke vereni gingen in Europa jeugdteams hadden. stellen dat onder deze deelnemers geen zwakke broeders zitten. Al de uitgenodigde teams hebben zonder meer een sterk elftal.” Hoe is het idee om dit toernooi te organiseren geboren? Arnoldy: „Wij In de pauze had dat direct al een discussie tot gevolg. De scheidsrechters stelden voor de laatste minuut van de eerste helft over te laten spelen, te beginnen met de twee strafworpen van Transol. Maar Steuer wilde daar niet van weten. „Dat kan in een basketbal- wedstrijd niet. Zo’n beslissing is onher roepelijk, je kan de klok niet terug draaien”, aldus de Haarlemse coach, die Transol daarmee naar de straf- en ge schillencommissie verwees- De Rotter dammers speelden de wedstrijd onder protest uit. Strijd om de bal tussen Levi’s aanvoerder Kales en Transols lange man Loorbach. John van Eek en Harry Kip hele maal rechts kijken in vervoering toe. HAARLEM. Bloemendaal heeft zijn wedstrijd tegen kampioen Victoria verloren. Het werd een nipte 2-1 zege voor de Rotterdammers. Een geflatteer de overwinning, daar Bloemendaal zich in deze wedstrijd vele kansen schiep, maar een gebrek aan routine deed de balans toch in het voordeel van Victoria doorslaan. Van de overige wedstrijden Stand Afd. A: VVGA-Zutphen 6-4, Amersfoort-SMB 4-5 vl. (5-5), Gronin gen-VHS II 7-2 (71/2-21/s), Staunton-Uni- tas 5‘/2-41/2, ASV-Esgoo 5V2-3 vl. (5»/2- 4</2); afd. B: HSG-DD II 41/»-51/2. Euro- poort-M. Euwe'Morphv 6-4, VAS/ASC II-SMB II 6-4, LSG-VHS 4-5 vl. (5-5) (VHS kampioen), Breda'M. Euwe-Rot- terdam 21/2-6*/2 (-7) Breda/M. Euwe degradeert. miste niet alleen verder het veld in met een kouden Akerboom, een aan zijn rug geblesseerde Kip en Leibowitz, die vlak voor de wedstrijd twee injecties had gekregen tegen een pijnlijke been- blessure. Desondanks begonnen de Haar lemmers, met Leibowitz, Kip, Kales, Hu go Harrewijn en Akerboom in de basis, sterk. Er werd op zekerheid gespeeld. Met een schotpercentage van 61 percent in de eerste helft zorgde men er voor dat het zwakke punt, de rebound, geen doorslaggevende factor kon worden. Toch was Levi’s met een negatief saldo begonnen aan deze topper. Het Smith, maar moest met een ver- i aan Met drie punten voorsprong op con current Max Euwe'Morphy werd de voorlaatste wedstrijd in Leiden tegen LSG begonnen. De Leidenaren hebben geen ploeg met cracks in de gelederen maar beschikken wel over een homo geen team. Aanvankelijk was daarvan nog niet zoveel te bespeuren omdat na zo’n drie uur spelen de partijen in doorsnee een gunstig beeld voor de Haarlemmers te zien gaven. Jongsma speelde zijn tegenstander regelrecht van het bord terwijl Nijdam en Steijn met grote trefzekerheid hun goede stelling tot winst uitbouwden. Bij Van Geet daarentegen haperde er plotseling iets. Op de helft van de wedstrijd verklaarde hij zelf reeds gewonnen te staan hetgeen wellicht bij het vorderen een vermin derde concentratie tot gevolg had. De Leidenaar profiteerde dankbaar en sleepte alsnog een remise in de wacht. Bredewout had het geluk aan zijn zijde dat hij in mindere stelling zijn rivaal door tijdsoverschrijding de mist zag in gaan. Dat was ook wel nodig, want in de staart van de VHS-ploeg ging het hele maal mis. Koopman pakte nog een roya le winstdeling, maar Van der Tak, Van der Enden en Uylings haalden bakzeil terwijl de afgebroken partij van Elser- man ook al weinig hoopgevend is. De nu veroverde 5-4 voorsprong zal dan ook op een 5-5 eindstand uitkomen. Dit zou voor het behalen van het kampioenschap onvoldoende zijn geweest als concurrent Max EuweMorphy bij Europoort de beide punten had gepakt. Maar de Am sterdammers, die al lang niet meer in eigen kanis geloofden,speelden een mat te wedstrijd tegen Europoort dat de punten hard nodig had en er dan ook flink tegenaan ging. Resultaat: een 6-4 zege voor Europoort en dus toch a’ een kampioenstitel voor VHS. In de parallelgroep van de eerste klas se is het met de VHS-reserves daarente gen droevig gesteld. Tegen kampioens- pretendent Groningen werd het een for se 7-2 nederlaag (eindstand waarschijn lijk 7'/s-2’/2). Met nog één wedstrijd tegoed tegen lijstaanvoerder Staunton lijkt het doek voor de Haarlemmers te kwam het Amstelveense HIC tot de grootste score (4-0). Dit is natuurlijk niet zo verwonderlijk, daar Coevorden de tegenstander was. HOCO en Keep Fit kwamen met 1-1 remise overeen, zodat beide ploegen de derde plaats blijven delen. Zwolle distantieerde zich van Groningen doo reen 2-1 zege. DKS- Breda tenslotte bleef doelpuntloos. één van zijn beste wedstrijden. Vooral in de eerste helft heeft het Victoria-doel vaak onder druk gestaan. Theodor Doyer bracht Bloemendaal aan de positieve kant van de score door alert op een pass van Arthur Gpll te reageren en de Victoria-goalie kansloos te laten. Victoria herstelde zich hierna en kwam tot gelijk waardig tegenspel. Routinier Ron Steens zorgde er voor dat de stand bij rust weer gelijk was. Ook hierna heeft Bloemendaal kansen gehad, mar té ge haast spel voorkwam voor Victoria erger Het was sneu voor Bloemendaal, dat Victoria vlak voor tijd nog eens beslis send uithaalde en toéh nog de beide punten behaalde. Voor dit wapenfeit zorgde wederom international Ron Steens. 'F

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 15