s de rijksoverheid vraagt Olivetti l d Voor de nazorg aan bij onze klanten geplaatste apparatuur, hebben we goede LTS-ers nodig Centrum voor Automatisering Noord-Holland (CVA/NH) ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER maatschappelijk werkers (mnl./vrl.) 2 ervaren projektleiders ERVAREN EN AANKOMENDE PONSTYPISTES met het oog op de toek selectie-voorwaarden salaris en vergoedingen durft u de uitdaging aan?-- een unieke kans voor u om spelleidster ELISABETH GASTHUIS De Nederlandse Rotogravure Maatschappij B.V. te Haarlem Olivetti nederland b.v ZATERDAG 1 3 APRIL 1974 30 Di Haarlem De krant kunt U niet missen! Bandeerafdeling Brocheerafdeling zo noemen zich Raiffeisenbanken en Boerenleenbanken Drukkerij i voor het Ministerie ven Justitie 16 al ii.si NIEUW-UNICUM, Verpleeg- en verzorgingscentrum voor lichame lijk gehandicapten te Zandvoort. vraagt een Voelt u iets voor een baan in de apparatuur van de toekomst? En bent u niet ouder dan 25 jaar? Waag er dan een postzegel of een telefoontje aan. Interessant, afwisselend werk dat voor het grootste deelbuiten de deur” wordt verricht. Als zij dit goed aankunnen volgen aansluitende opleidingen en promoties elkaar in goed tempo op totdat zij uiteindelijk worden belast met de service-werkzaamheden aan boekhoud-, factureer- en elektronische systeemmachines, of doorgroeien naar een verder gespecialiseerde of leidinggevende functie. Op ons kantoor te Haarlem zijn goede l.t.s.-ers nodig, die na een opleiding van 4-6 maanden een functie in een eigen rayon geheel zelfstandig gaan vervullen. niveau staan aan het begin van bun carrière. Ze moeten hun plaats in liet bedrijfsleven nog vinden. Het ligt voor de hand dat ze zoeken naar optimale groei-mogelijkltedeo. Menigeen deukt dan wellicht niet zo gauw aan bet bankwezen. Toch is dat méér dan alleen het overwegen waard. Kenmerken voor hei moderne bankwezen rijn; Sterke expansie, dynamische groei en uitbreiding van het dienstenpakket De Rabobank-organisaite - een samengaan van Raiffeisenbanken en Boerenleenbanken - telt ruim 3000 vestigingen. Zij is op een persoonlijke wijze toegespitst op bet dienen en behartigen van de belangen van particulier en zakenman Zo’n organisatie heeft dringend behoefte aan Taak: tezamen met de gedetineerd» werken aan diens problematiek »n die van zijn omgeving, welke samenhangt met oorzaken en gevolgen van zijn detentie: in teamverband samenwerken met andere stafleden (w.o. psychiater, psycholoog en geestelijk verzorger): samen werken met en ondersteunen van het overige personeel en meedenken over vragen die het totale leefklimaat van de inrichting betreffen: reeds tijdens het verblijf in de inrichting, hulpverleningsinstellingen (reclassering e.a.) inschakelen en engageren voor de gedetineerde zodat bij de invrijheidstelling een eventueel op gang gekomen proces niet wordt onderbroken Vereist: diploma Maatschappelijk Werk van eer Sociale Academie. Bij ons centrum kunnen op korte termijn worden ge plaatst Op deze afdeling hebben de mensen tot taak een gedeelte van de tijdschriften die wij drukken voor postverzending gereed te maken. Hiertoe voorziet men de tijdschriften van een bandje met adres en sorteert ze naar De Drukkerij levert de tijdschriften in gedeel ten aan de Brocheerafdeling. Deze afdeling stelt van deze afzonderlijke gedeelten een kompleet blad samen, hecht deze, waarna ze op formaat afgesneden worden Het spreekt vanzelf, dat onze arbeidsvoor waarden. zoals beloning, ploegentoeslag, Het merendeel van deze werkzaamheden gaat machinaal, vandaar dat de nieuwe MEDEWERKER met machines moetkunnen omgaan. van de persen en het doorvoeren van de papierbaan - komen wij op dit moment man- krachttekortVoor nieuwe HULPDRUKKERS is machinegevoel belangrijker dan ervaring, terwijl het van belang is te weten, dat men hierin 3-ploegendienst werkt. ook kwaliteitsdrukwerkvoor zowel binnen- als buitenland. Inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt door zr. E. C. Snoeck Henkemans, direktrice, tel. (023) 33 90 30 toestel 2140. Schriftelijke sollicitaties aan het hoofd Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Olivetti Nederland B.V., afdeling Personeels zaken, Lange Voorhout 86. Den Haag. Telefoon (070) 185270. aanleg, bet vermogen leiding te geven en met mensen om te gaan. Zij vinden bij de Rabobunk<wgani$atie alle gelegenheid om een goedecarrièteoptebouwen. t.b.v. het Huis van Bewaring I te Haarlem (part-time functie) vac nr. 4-3200(1757, het Huls van Bewaring te Maastricht vac. i*. 4-3201/1757, de Gevangenis/Rijkswerkinrichting „Banken- bosch” te Veenhuizen vac. nr. 4-3202/1757, de Gevangenis te 's-Gravenhage vac. nr. 4-3203/1757 en het Huis van Bewaring te »-Hertogenboech vac. nr. 4-3204/1757 Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2259,- per maand (bij volledige dagtaak). Promotiemogelijkheid tot max. f2611.- per maand aanwezig Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070) - 61 43 11, toestel 405/537/518. D» salarissen zijn exclusief 7\ vakanti»- altkering en een toeslag van max. f 30.- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologisch» Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Voor toelating tot deze opleiding komt in beginsel m aanmerking elke jonge man tussen de 20 en 25 jaar met een diploma Gymnasium, Atheneum, HBS of Hogere Agrarische School. Een psychologisch ai medisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. winstdeling etc. de toets der kritiek ruim schoots kunnen doorstaan. Ook degenen, die halve dagen willen werken, kunnen re flecteren. U kunt ons ook bellen. Ons telefoonnummer is; 0 23 - 31 93 67. me die I vai hei bet I me Un vai vei MI gel Is doi tij< uit dii do, da: wa lij) 8 de Ran Rabobank O hel sec en dej B 1 vai pri del opl 50 gei ‘wi Ve det I me de wa en Mi ree Voor beide lakacutes gaat de voorkent uit naar H-T.S.-ets niet ouder dan ca. 45 jaar. en met een ruime ervaring in de projekrleiding. Uiteraard kunnen beiden rekenen op de steun en inbreng van diverse stafdiensten en op vakbekwame medewerkers in de uitvoering. Nadere inlichtingen worden gaarne gegeven door onze personeelschef de heer Mast, tel: 023 - 31 92 53, 's avonds 023 - 33 18 87. Ons adres is: Waarderwee 19. Haarlem. Op de Kinderafdeling van het Elisabeth Gasthuis is op korte termijn plaats voor een De deelnemers aan deze cursus ontvangen tijdens de opleidingsduur een aantrekkelijk studieloon en vergoeding van alle reis- en verblijfkosten die m jonge mensen mei een goede opleiding, commerciële verband met de studie en de stages worden gemaakt Na het slagen opent zich voor elke cursist alhankelijk van wensen, aanleg en gebleken kwaliteiten een breed scala van mogelijkheden voor groei in leidinggevende functies. Indien u belangstelling hebt voor één van de bovenstaande functies, dan verzoeken wij u mondeling of schriftelijk contact op te nemen met Afdeling Personeelszaken, J.W.Lucasweg 5 te Haarlem (Waarderpolder), telefoon (023) 319090, toestel334. Naast een goede salariëring, afhankelijk van leeftijd opleiding en ervaring, bieden wij uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden. Indien u bent geïnteresseerd in afwisselend werk in een prettige sfeer, kunt u uw sollicitatie richten aan de direkteur van het Centrum voor Automatisering Noord- Holland, Nassauplein 3 te Haarlem. postdistrict. Uiteraard gaat het bandeer- proces hoofdzakelijk machinaal. Voor de nieuwe MEDEWERKER is machinegevoel dan ook belangrijk. Gedacht wordt aan iemand met het diploma K +O of de akte NXX, eventueel met de opleiding observatrice. Minimum leeftijd 21 jaar. Het salaris zal afhankelijk van ervaring in onderling overleg worden overeengekomen, Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Wij wilfen graag in kontakt komen met A een projektleider, die een deel van onze woningbouw aktiviteiten (terraswoning, villa’s, semi-bungalows etc.) voor zijn rekening kan nemen B een civiele projektieidec, die ver antwoordelijk zal zijn voor de uitvoering van kunstwerken en andere grote betonwerken Deze zal t.b.v. de financiële administratie belast worden met boek houdkundige en algemeen administratieve werkzaamheden. Vereist: Mavo-diploma of gelijkwaardige opleiding; administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 25 jaar Sollicitaties te richten aan "het Hoofd Personeelszaken. Stichting „Nieuw-Unicum”. Zandvoortselaan 165, te Zandvoort. Als de mogelijkheid van een interessante loopbaan bij de Rabobank-organisatie U aantrekt en U voldoet aan de gestelde voorwaarden, nodigen wij U graag uit ons een sollicitatiebrief te schrijven. WiltU deze- vergezeld vaneen recentepasfoio - zenden aan het hoofdkantoor Eindhoven van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank CA, Personeelzaken, FeUenoord 15* Eindhoven. is een moderne diepdrukkerij binnen de V.N.U-Industriegroep. Naast de vele tijdschriften die wij drukken, verzorgen wij Wij hebben op dit moment behoefte aan een aantal produktiemedewerkers op de afdelingen: Dat wij puur kwaliteitsdrukwerk kunnen leveren, ligt niet in de laatste plaats aan het feit dat wij met zeer moderne drukpersen werken. Voor de bediening van deze persen - werk dat o.a. bestaat uit het opstapelen van de tijdschriften, het assisteren bij de instelling De ziektekostenverzekering is ondergebracht bij het Instituut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren in Noordholland (I.Z.A.). J. P. A. Nelissen Aannemingsbedrijf By zoekt voor de vestiging Haarlem Jongemensenmeteengoedeopfeidingopmiddelbttar dPPl fp nPtTlPfl aan <fc*Op~ leiding tot staffunctionaris Op 2 september a.s. begint in Eindhoven een speciale cursus voor leidinggevende functies bij aangesloten Rabobanken. De cursus duurt tot september 1976 en omvat niet alleen een grondige theoretische vorming maar ook praktijkstages bij de aangesloten banken. Bij

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 30