M N n Een vaste baan kan u ook wat anders bieden! AGENT BUITENDIENST 34. 120. 160. 39.50 42.50 RVS HENSEN hensen Daar zijn ze dan: paprikarode grills van Moulinex. (En natuurlijk zelfreinigend!) TOPPERS Vandaag de dag kun je met 34 cent toch nog heel wat doen De roker van een Velasques Castilla begrijpt wat we bedoelen... 8 \1 fel l I <2 Deze vam leest gemi drie inde blijk Natii Dag) Onde don r 'R Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit VRUETUC6KLEDNG costuums terlenka heren en kinder jacks spijker broeken spijker- jacks het Nationaal Dagblad Onderzoek. DONDERDAG 1 8 APRIL 14 i Meer dan u denkt voor minder dan u denkt (230,-) en IMITATIELEDER bruin en zwart. Vanaf Paarlaarsteeg 1,Haarlem, Tel. 023-326750 Wie NCR onde kasre hebb jaren prodi watc Wal 0p oi Zwar versti Dit vc werk mete Wal en bruin. DENIM in diverse modellen. Vanaf ZELFSTANDIG WERKEND MEISJE G w Lc VI O! G N H tegelijk als bakoven kunnen dienen. Nu paprikarode grills. Voor de jonge keu ken, die vraagt om kleurige aksenten. Alstublieft. Is papri- karood kleurig genoeg? SE] o De eerste gekleurde grills. Van Moulinex ’n Vanzelfsprekende zaak eigenlijk. Moulinex was de eerste in Nederland met betaalbare grills. Toen met zelfrei nigende grills, Daarna met grills die over het Ontwerp Structuurschema Drink- en Industriewatervoorziening 1972 en de Oriënteringsnota Ruimtelijke Ordening tl Lang - kort en in leder hemdmodel Denim blauw en in CORD groen r «r r 1 I H- ■•s ■3 pij v’ï/ löX 7 L, Ud f A6. Beide grills ook verkrijgbaar in roestvrij edelstaal. verzekeringen yr/am 3966b en/of klassiek model. Vanaf maat 134 gewassen. Rechte en uitlopende pijpen. Vanaf Wij hebben thans plaatsingsmogelijkheden voor Haarlem (Schalkwijk), Heemstede en Zandvoort hemdmodel, blauw en gewassen. Vanaf De Raad van Advies gaat nu over beide beleidsvoornemens van de regering adviezen voorbereiden. Het advies over het Structuurschema zal worden vastgesteld in een open bare vergadering van de Raad op 25 september 1974. Dat over de Oriënteringsnota in de eerste helft van oktober 1974. De Raad zal in deze adviezen ingaan op de mondeling en schriftelijk naar voren gebrachte meningen. Deze zullen aan dit advies worden toe gevoegd. Op 17 april j.l. is de termijn van twee maanden geëindigd, gedurende welke het Ontwerp Structuurschema Drink- en Industriewatervoorziening 1972 en de Oriënteringsnota Ruimte lijke Ordening ter visie hebben gelegen. Daarmee is ook een einde gekomen aan de termijn voor het inzenden van schriftelijke reacties aan de betrokken ministers. De openbare hoorzittingen van de Raad over de Oriënteringsnota zullen op nog nader vast te stellen plaatsen gehouden worden in de periode 19-26 juni 1974 voor organisaties en instellingen 19-23 augustus voor regionale inspraakgroepen en individuele burgers De openbare hoorzittingen van de Raad over het Ontwerp Structuur schema zullen worden gehouden op woensdag 8 mei 1974 in het Provinciehuis te Zwolle, Lutten- bergstraat 2, aanvang 14.00 uur en 19.00 uur. donderdag 9 mei 1974 In het Beatrixgebouw van de Jaarbeurs te Utrecht, Croeselaan, aanvang 14.00 uur en 19.00 uur. Aanmelding dient schriftelijk te geschieden bij het secretariaat van de Raad van Advies voor de Ruimte lijke Ordening, Lange Voorhout 46, Den Haag. De deelnemers aan de hoorzittingen die geen schriftelijke reactie hebben ingezonden wordt verzocht zo mogelijk twee weken van te voren een korte stellingname aan het secretariaat toe te zenden t.a.v. de punten waarover zij gehoord willen worden, eventueel vergezeld van een toelichting. Het ligt in de bedoeling dat een uit Voor al deze hoorzittingen zullen door de Raad worden uitgenodigd: zij die vóór 17 april 1974 een schriftelijke reactie zonden aan de betrokken Ministers Voor de hoorzittingen over het Ontwerp Structuurschema boven dien zij die zich hiertoe vóór 22 april 1974 aanmelden. Voor de hoorzittingen over de Oriënteringsnota bovendien zij die zich hiertoe vóór 1 mei 1974 aanmelden. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo Intensief gelezen, als dé krant Logisch want Kantoor HAARLEM Nieuwe Gracht 5a, Tel. 023 - 31 01 95 Enige funkt door: echte levraagd Werktijden van 7 tot 1 uur. Voor alle voorkomende werkzaamheden. Ai^ Luxe grill A5. Drie grill-mogelijk- heden: op het roos ter (o.a plat vlees en vis), aan het draaien de spit (kip en rolla de) en aan de pennen (saté en shaslik). Met 8 hulp stukken. i 139,- Luxe grill A6. De ideale gezins- grillmet3grill-nio- gelijkheden en 8 luxe hulpstukken. KapaciteitvanZ kippen tegelijk. f189,- Amster Lange Vrij p; overbun filmprog lopend smorge savondi film. Vi tail, projectoi Deense 1 Durex, tondoom len, ma Vibrator Protese Relax a Publikatie van de Raad van advies voor de ruimtelijke ordening hoorzittingen Zo ziet Seen ar medium intensie hant. L lie kun niet mis Seen d; Ongetwijfeld zijn er onder u, die jaren achtereen met een zeker gevoel van onvrede „binnen” zitten. Zij ontmoeten weinig mensen, zijn weinig mobiel en er zijn onvoldoende vooruitzichten. Eigen initiatieven kun je niet ontplooien. Als u één van hen bent, hebt u er dan wel eens over nagedacht welke interessante mogelijkheden er zijn in een buitendienstfunktie bij de RVS? Als agent buitendienst krijgt u alle kans om binnen onze verkooporganisatie een „eigen zaak" te beginnen. Met grote activiteit, zelfstandigheid en veel eigen verantwoording. U kunt daarbij rekenen op coaching van een ervaren inspekteur en op steun van een goed funktionerende marketing-organisatie. Uw taak bestaat uit het adviseren van reeds bestaande en nieuw te werven relaties over vele onderwerpen op verzekeringsgëbied met als uiteindelijk doel een passende verzekering te verkopen. Daarnaast hebt u nog wat administratieve taken, zoals het innen van premies (gelukkig nemen bank en giro dit meer en meer van u over), rapportering en korrespondentie. Ook zult u regelmatig werkvergaderingen moeten bijwonen. Als u tussen de 23 en 35 jaar bent en van minstens Mulo-niveau, doet u er wellicht verstandig aan eens te gaan praten met de direkteur van het kantoor in dit district. Hij kan u o.a. alles vertellen over de - doorbetaalde - opleiding van acht weken (verdeeld over een heel jaar) in ons trainingscentrum „De Bunte” in het Veluwse Ede. U ontvangt om te beginnen een flink basis-salarls plus provisie. Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt het minimum inkomen voor het eerste jaar zelfs gegarandeerd van 15 tot 19 mille. U kunt ook uitvoerig worden ingelicht over uw gunstige provisieregeling, het premievrij pensioen, de hoge premiekortingen op uw éigen verzekeringen, interessante autoregeling en uw ontplooiingsmogelijkheden. Maak straks even een afspraak voor een gesprek (eventueel ook "s avonds als u dat beter uitkomt) of vraag naar verdere informatie en documentatie. hierover dan vragen zal stellen. die kunt u niet missen, geen dag. Bloemendaalseweg 141 Bloemendaal Telefoon 023-257050 £*89-2

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 14