VD li. I lid ife» Witteveen en het waarom JÉ van wit ajour f I KETJEN CARBON 14.90 12.90 15.50 8.95 10.90 9195 795 VROOM DREESMANN Deze klant vanu leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. JU 15 keiharde toppers voor speciale Vroom Dreesmann-prijzen, die u gerust mag vergelijken! Spektakulair musicassette aanbod voor bezitters van cassetterecorders! fel Opgelet: VK V R IJ D A G APRIL 1 9 1974 12 i"' Haarlem - Grote Houtstraat 4 OPI (stud met ■t-.j'J’Cvil Is» Onze operators hebben vele rechten: 5. E 6. E JESUS CHRIS! SUPERSTAR - ft c t I Voorverkoop: S bij Witteveendagelijks van 9-6, maandags 1-6, Toegang alle leeftijden. Telefonisch reserveren mogelijk. in uw warenhuis «SS»: in uw warenhuis XZ o in uw warenhuis 2589 b. e. t voor een 23-jarige met LTS-opleiding is lang niet slecht Een jaarinkomen van f24.500. Sma advi dezf Ben de lijk Geschoolden in het bezit van een van de volgende diploma's: Scheepswerk- tuigkundige VD-A, Landmachinist, Chemisch Vakman of Bedrijfswerktuig- kundige kunnen ook als operator bij ons komen werken en verdienen uiteraard belangrijk meer. The Carpenters: Now and Then (Grand Gala), met o.m. Jambalaya. Adviesprijs 17.90, Ketjen Carbon behoort tot Akzo Chemie Nederland B.V. Akzo bundelt de activiteiten van meer dan honderdzestig ondernemingen in de gehele wereld. Deze fabriceren garens en vezels van nylon, polyester, acryl, rayon en glas, kunststoffen, folies, synthetisch leer en rubber, zout, zware en lichte chemische produkten, verven, lakken en lijmen, farmaceutische produkten, cosmetica, huishoudelijke produkten en levensmiddelen.. Mouth Mac Neal’s nieuwste elpee met hun grootste hits, zoals How do you do, Hello-a, Ah, l'amore en Ik zie een ster. Adviesprijs 12.90, in uw warenhuis Zij teli dn Aa toe P d P El ni In Thijs van Leer: Introspection (Grand Gala). Adviesprijs 17.90, 18- vai V dl e' S 28 tei Hi te' sif Wij garanderen dit inkomen aan hen die bij ons in volcontinu-dienst komen werken als Operator Om het vak van operator volledig te kunnen uitoefenen, krijgen LTS’ers in ons bedrijf, tijdens de werkuren, nog een speciale opleiding. Elvis Presley: A Portrait in music, met o.m. Hound Dog, Jailhouse Rock, a Big Hunk O’ love en Kiss me quick. Adviesprijs 10.-, Gold Diamond j I Neil Diamond S I Waar u ook woont in Nederland, als u echte belangstelling hebt, bel dan onze heer van der Horst. Overdag kunt u hem bereiken bij Ketjen Carbon B.V., Botlekweg 171, Rotterdam, telefoon 010-163311 en 's avonds tussen zeven en tien uur thuis, telefoon 01886-2586. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. d. Ray Conniff: The way we were, mét o.m. The most beautiful girl. Adviesprijs 17.90, 1 20 werkdagen vakantie plus 13 extra roostervrije dagen wegens arbeids tijdverkorting. 2 Bij verhuizing krijgen gehuwden spoedig een toewijzing voor een woning (flat). Tot de verhuizing vol ledige vergoeding van pension- en reiskosten. Verder betalen wij de transportkosten van het meubilair en de reiskosten van het gezin op de dag van verhuizing. Wij dragen ca. f 1.500,- bij als tegemoetkoming in de kosten van herinrichting. 3 Het pensioenfonds is geheel voor onze rekening, dus gratis voor u. 4 Premie voor ziektewet wordt door ons betaald. Wij hebben nog meer interessante en prettige regelingen voor u. Als Ketjen Carbon stellen wij maar een eis en dat is dat u goed werkt. Dat mogen wij toch wel vragen. 1. I E 2. 3. y i 4. 1 INLI leng Sprc 21.0 - IUM» ELVIS. PRESLEV elke maand verschijnt een nieuw bulletin met 20 top elpees voor speciale Vroom Dreesmann- prijzen. Vraag er naar bij de Discobar van uw warenhuis! in uw warenhuis ..V, 1 The Pointer Sisters: een verrassend nieuwe vocalgroup, met natuurlijk de hitsingles Yes we can en Wang dang doodle. Adviesprijs 19.50, in uw warenhuis 16.90 In- en Verkoop Juwelen, Goud, Zilver H. W. DAMES Kruisstraat 19 - Haarlem b.d. Ridderstr. Tel. 320431 Neil Diamond: Gold Diamond, met o.m. I'm a believer, Monday Monday en Solitary Man. Adviesprijs 14.90, The Beatles: 1962-1966 en 1967 -1970, twee dubbelalbums met alle grote hits uit de glorietijd van de Beatles. Adviesprijs per album 25.-, in uw warenhuis 18.90 Dubbelalbum Jesus Christ Superstar. Originele film- uitvoering. Adviesprijs 27.-. The Hollies: nieuwste elpee met o.m. The air that I breathe, The day that curly Billy shot down Crazy Sam MaGeeen Falling Calling. Adviesprijs 18.50, in uw warenhuis 15.90 Boudewijn de Groot's nieuwste elpee met o.m. Het land van Maas en Waal, Prikkebeen en Meisje van zestien. Adviesprijs 17.90, in uw warenhuis 14.90 Dubbelalbum: Sonneveld’s Liedjesalbum, met o.m. Nikkelen Nelis, Tearoom tango, Frater Venantius, Het hondje van Dirkie, Het dorp. Adviesprijs 22.-, in uw warenhuis 18.90 Polydor Greatest Hits Vol. 5. Met o.m. het winnende liedje van het Eurovisie Song festival: Waterloo, door de groep Abba. Adviesprijs 14.90, in uw warenhuis in uw warenhuis 23.90 in uw warenhuis 15.50 Nana Mouskouri: Nana Mouskouri Internationaal, met o.m. Weisse Rosen aus Athen, Rote Korallen en What now my love. Adviesprijs 8,90, in uw warenhuis Barry White and Love unlimited (Grand Gala), met o.m. Love’s theme, Never, never gonna give ya up en Under the influence of love. Adviesprijs 17.90, in uw warenhuis 15.90 Uw warenhuis biedt u een enorm assortiment bespeelde musicassettes in een perfekte stereokwaliteit. Keuze uit meer dan 250 titels met: Hits of the World, Zuid-Amerikaans, Wiener Melodieën, Glenn Miller Sound, Country Western, Accordeon, Egerlander, Hammondorgel en Dixieland, kortom teveel om op te noemen. Normale prijs 10.-tot 12.80, nu per stuk voor A de sensatieprijs van presenteert: I Daarom wit ajour: I omdat het opengewerkte effekt zo fijn is bij die j katoenen chambray stof. In denim-blue 79.75 BOUDEWUN GROOTSTE OEGROOTS HITS

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 12