Beleid vindt genade in ogen van Tweede-Kamermeerderheid Pseudo-bom onder stoel Vondeling bondgenootschap voor verdediging Antillen’ Duizenden kilo's hasj naar bodem Noordzee dit ow]. n ?i LENINGRAD NA MOSKOU VERADEMING J V( EDWARD KENNEDY WEET NIETS VAN BRIEF OVER BOEKOVSKI i Zaak Mitchell-Stans wacht op jury Verl Kamerlid Van Zeil (KVP) suggereert Van der Stoel hoort zorgen Russische burgemeester aan Regeringswijziging in Egypte Groep-Beuker in gelijk gesteld 1 B M i> I VR I VRIJDAG 26 1974 2 APRIL BINNEN» EN BUITENLAND Aan de grens Niet gemakkelijk Gerestaureerd f IA Br fK* J ff .'J Hendriks wacht op nieuw advies Dennendal (Van onze parlementsredactie) (Van onze correspondent) WEERRAPPORTEN m tl— eens zw. 21 0 De eerste nieuwbouw na de oorlog was noodgedwongen van lage kwaliteit. Langzamerhand stellen de mensen ech ter hogere eisen. Een gemiddelde inwo- Tilanus schreef nno wzw z nno nno ono ono zw ono nno nno ono ozo no no ono no ono ono ono ono no no ono ono 15 11 14 9 12 9 3 8 8 12 10 10 17 21 5 18 12 12 17 14 9 12 8 18 12 13 13 12 12 9 11 11 11 9 10 uur uur DEN HAAG. Tijdens de vergade ring in de Tweede Kamer van gisteren ontstond grote paniek door een koffertje dat met verdaehte inhoud onder de stoel van kamervoorzitter Vondeling bleek te staan. Onderzoek wees uit dat het een nep-bom was. Het koffertje was door niemand opgemerkt, maar dat verander de toen om 12 uur precies de inhoud luid begon te rinkelen. Het aftredende kabinet van premier Sedney heeft het naar de mening van de heer Van Zeil de regering-Arron niet gemakkelijk gemaakt. Hem was in Para maribo verteld dat 88 percent van de Surinaamse begroting opgaat aan perso neelskosten. Een van de oorzaken noem de hij het feit dat het aftredende kabi net in 1973 het ambtenarenkorps aan zienlijk heeft uitgebreid en dat het toen het demissionair was veel bevorderingen heeft doorgevoerd. Als voorbeeld noemde hij een salaris verhoging van 180 gulden per maand tot 420 gulden. Ook heeft, aldus de heer Van Zeil, de vorige regering het batig saldo over 1973 opgevraagd aan de Cen trale Bank van Suriname om daarvan betalingen te doen. Het resultaat was dat de regering-Arron toen zij aan het bewind kwam een lege kas vond. Gene? trokk. Tanks va De grote hebbe De 122 z< tels. tels v De Veren Graaf Partij Veren vatiev ken r reforn de pr Wir Partij apartl was i genw( tusser haald voors burg. no w no 1 3 4 0 9 3 17 0 0 2 8 7 0 2 7 8 DEN HAAG. (ANP) Het Tweede- Kamerlid van de KVP P. H. van Zeil meent dat de externe verdediging van de Nederlandse Antillen nadat het land on afhankelijk is geworden in handen kan worden gelegd van een bondgenootschap van Nederland, de Antillen, de VS en Venezuela. Hij heeft dit gisteren gezegd op een persconferentie in Den Haag. JOI Natio ster, Zuid- woeiu 154 zi op h( Partij ■on Maan op l*E 1 4 4 3 -6 2 1 10 4 4 3 6 13 9 2 7 2 4 12 7 -3 7 3 9 9 16 V, 4 2 1 0 3 3 3 0 5 2 1 13 9 5 0.3 0 0.1 0.5 0.1 2 0 3 2 0 0 9 0 1 6 1 4 0 6 0 wnltHlHlIlilt! Gene? Uers j gfrii Over splitsing is nog geen enkele be slissing gevallen, verzekerde Hendriks. Hij was het met het uitgangspunt van de commissie eens dat een eventueel afgesplitst Nieuw-Dennendal niet op het terrein in Den Dolder gehuisvest kan worden. Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zurich Een specialiteit van Leningrad is het uitstekende drinkwater. Of hij er Neder land soms mee kon helpen, vroeg burge meester Kosakov aan Van der Stoel. Ten noorden van de stad ligt het Ladoga- meer, een van de grootste waterreser voirs van Europa. Er ontspringt maar Naar verluidt had Afvaljeugd aange- kondigd dat rond 12 uur in de Tweede Kamer een of andere actie zou plaats vinden. De politie had daarom een extra bewaking ingesteld, maar vla een nog onbekende weg kon het koffertje, ver moedelijk voor het begin van de Kamer vergadering om 11 uur, onder de stoel van de voorzitter geplaatst worden. één rivier uit en dat is de Neva en er ligt maar één stad aan de Neva: Lenin grad. Het water wordt hogerop uit de rivier getapt en hoeft geen bijzondere reinigingsbehandelingen te ondergaan. (Van onze correspondent) DEN HAAG Ook na de Kamerdebatten over Dennendal is gisteren nog geen oplossing gevonden voor het diepgaande conflict op deze zwak zinnigeninrichting in Den Dolder. Staatssecretaris Hendriks (Volksgezond heid) verwacht binnen enkele weken een nieuw advies van de commissie Langemeijer, die moet gaan bekijken of, zoals de staatssecretaris zei. „splitsing van Dennendal noodzakelijk is”. Met de Bondsrepubliek men - van VOORUITZICHTEN VOOR ZONDAG: Zonnige perioden, plaatselijk enkele buien en weinig verandering in temperatuur. Aantal uren zon: 2 tot 10. Minimum tempe ratuur: omstreeks 4 graden. Maximum tempe ratuur: omstreeks 12 graden. Kans op een droge periode van ten minste 12 uur: 80 percent. Kans op een geheel droog etmaal: 50 percent. Voor de temperaturen geldt een marge van S graden rond de opgegeven waarden. uur uur Dat bleek dan ook al meteen toen de 46 jaar oude burgemeester Kosakov van beroep ingenieur machinebouw de minister en zijn gezelschap ontving in een weelderig paleis, dat na de revo lutie als stadhuis werd ingericht. Een schatrijke adellijke Rus gaf het eens zijn dochter als bruidsgeschenk. In een uitvoerig exposé zette de overigens goed lachse burgemeester voor het Neder landse gezelschap zijn zorgen uiteen, die DEN HAAG (ANP). Het gerechts hof te Den Haag heeft gisteren uitgespro ken, dat de heren K. Beuker en J. A. Leechburch Auwers zich hoofdbestuurs lid van de Rooms-Katholieke Partij Ne derland mogen noemen. Met deze uitsrpaak vernietigde het hof de uitspraak van de vice-president van de Haagse rechtbank, mir. G. Philipse van 5 februari jongstleden, waarbij bepaald werd dat de twee heren zich niet langer lid van het hoofdbestuur of van het dagelijks bestuur van de RKPN mochten noemen. Amsterdam onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onoewolkt (Van onze speciale verslaggeefster) LENINGRAD Met stralend weer arri veerde minister Van der Stoel gisteren in Leningrad, waar de Neva nog vol ijs schotsen ligt, maar waar de sneeuw in de parken al aan het smelten is. Na Moskou, waar de sneeuwstormen floten, is deze historische stad tweeëneenhal- ve eeuw geleden door Nederlandse ar chitecten op bevel van Peter de Grote gebouwd een verademing en niet al leen in klimatologisch opzicht. Het leven is hier iets lichtvoetiger, de sfeer van een havenstad met zijn drukke scheepvaart schijnt de mensen vrijer te faten ade men. aldus een ietwat verbaasde Kennedy, die eraan toevoegde dat hij in deze zaak wel geïnteresseerd zou zijn. Zijn assistent Bob Hunter deelde mee af gelopen nacht om drie uur wel een brief te hebben ontvangen, maar van de inhoud nog geen kennis te hebben genomen. Kennedy zou dat in Ameri ka doen. Als de brief over Boekovski ging, zou hij mogelijk vanuit Ameri ka iets voor de schrijver ondernemen. Kennedy noemde zijn reis door de Sovjet-Unie, Roemenië en Joego-Sla- vië „geslaagd". Hij had zeer openhar tige gesprekken gehad met Russische autoriteiten en op de universiteit van Moskou, waar hij onder meer gesproken had over wederzijdse be perking van de bewapening. Op de foto Kennedy op Schiphol met zijn vrouw Joan, zoon Ted en dochter Kara. De heer Van Zeil was lid van de Nederlandse delegatie bij het interparle mentair overleg van de drie koninkrijks- delen deze maand op de Antillen. Daar na bracht hij een bezoek aan Suriname. Maandag keerde hij in Nederland terug. Venezuela zou in dat bondgenootschap moeten worden opgenomen omdat het er alle belang bij heeft, dat de eilanden voor zijn kust goed beschermd worden. Amerika heeft volgens Van Zeil een beschermende taak op het westelijk halfrond. In Suriname had hij weinig belangstelling geconstateerd voor de ex terne verdediging. Er zijn volgens de KVP-politicus nog al wat problemen waarvoor in Suriname voor de onafhankelijkheid nog een op lossing moei worden gevonden. Hij dacht aan zaken zoals een grondwet, bestudering van verdragen die door Ne derland zijn gesloten mede namens Suri name, overleg met Nederland en voor lichting. Van Zeil noemde het een haast onmenselijke opgave eind 1975 te halen. „Maar in Suriname heeft men gezegd, we moeten een datum vaststellen, dan wordt er tenminste voor geknokt”, zo zei hij. „Daardoor is er een duidelijke achter stand in tal van zaken op het departe ment van Volksgezondheid opgetreden. Er z(jn ook nog tal van andere belang rijke zaken dan alleen Dennendal”, verzuchtte de staatssecretaris. Hij zei te hopen dat op 3 mei een nieuw bestuur voor de Willem Arntsz Stichting zal gaan functioneren. De benoeming daar van gebeurt door Gedeputeerde Staten en B. en W. van Utrecht. Vondeling schorste enkele ogenblikken de vergadering. Terwijl hij en zijn grif fiers in allerijl een veilig heenkomen zochten, werd het verdachte voorwerp door een bode weggedragen. De rijkspolitie bracht het koffertje (zie foto) buiten het Kamergebouw. In een apart kamertje werd het voorwerp opengemaakt, nadat het gerinkel was afgelopen. £>e inhoud bleek een wekker, drie bellen en enkele batterijen te zijn, plus een cilindervormig voorwerp, dat veel op een bom leek. De huls bleek echter niet geladen met explosieven, maar met een brochure over de jeugd werkloosheid. Het was het r'iport van de Afvaljeugd. Gisteren werd elders in Den Haag het jaarrapport bekendge maakt. Het gaat over „de verzwegen realiteit uitgedrukt in cijfers” over de werkloosheid onder jongeren. CAIRO(UPI.AP) President Anwar Sa dat van Egypte heeft een nieuw kabinet van 36 personen benoemd. Zelf blijft hij premier. Abdel Aziz Higazi is als eerste vice- premier aangesteld. Hij zal de kabinets vergaderingen voorzitten als de president er niet is. In de vorige regering was Higazi plaatsvervangend premier en mi nister van financiën en economie. Mohammed Abdel Kader Hatem, die plaatsvervangend premier en minister van voorlichting was, is tot assistent van de president benoemd. De belangrijke portefeuilles van oor log, buiten- en binnenlandse zaken blij ven in dezelfde handen. Het Egyptische persbureau „Het Mid- den-Oosten” heeft gisteren de tekst be kend gemaakt van de tien punten tel lende verklaring die de leider van de mislukte coup van de vorige week zou 'hebben voorgelezen. In de verklaring werd een nieuw tijd perk en een revolutie zowel op militair als politiek terrein in het vooruitzicht gesteld. Het persbureau zei dat de leider van de mislukte aanslag, Ibrahim Abdoella Sarija een samenleving gebaseerd op de Islam wilde creëren. Het persbureau maakte tevens bekend dat in totaal 75 personen zijn gearres teerd in verband met de mislukte coup. Zestien van hen zouden van de militaire academie gekomen zijn en de rest waren jeugdige studenten. a SCHIPHOL. Senator Edward Kennedy zegt niets te weten van een brief waarin de moeder van de ge vangen Russische dissident Boekovski Kennedy’s voorspraak heeft gevraagd om de Rus vrij te krijgen. Kennedy verklaarde dit gisteren op Schiphol, waar hij overstapte van het vliegtuig uit Moskou naar dat voor Londen. Uit Moskou was enige dagen gele den het bericht gekomen dat Kenne dy in Tiflis een open brief was overhandigd door de moeder van de dissident, die ziek is en in een werk kamp zit. Zij vroeg Kennedy haar in Moskou te ontmoeten, zodat zij de zaak van haar zoon bij Kennedy kon bepleiten met het verzoek hierover te spreken met de Russische autoritei ten. „Ik weet niets van zo’n brief af’’. Van enige frictie over Dennendal bin nen het kabinet bleek niets. De staatsse cretaris zei dat zijn beantwoording van de interpellatie-Van der Lek de volledi ge instemming had van minister Vor- rink. Zij vertoonde zich dan ook niet; óók niet na een verzoek daartoe van de zijde van de VVD. Hendriks stelde dat in het sluipende proces van het conflict het peil van de verzorging van de pupillen geleidelijk tot een onaanvaardbaar niveau was ge daald. Zijns inziens was de grens bereikt waarbij het belang van de punillen in grijpen noodzakelijk maakte. Ook de ouders waren, meende de staatssecreta ris, aan de grens van hun ineasserings- en uithoudingsvermogen gebracht. „Pu pillen en ouders dreigen het slachtoffer te worden van een conflictsituatie waar aan zij part noch deel hebben”, aldus Hendriks. Een door Tilanus (CHU) genoemd sterfgeval schreef de staatssecretaris echter niet toe aan een slechte verzor ging. Tilanus had geïnformeerd naar de achtergronden van het overlijden van een van de pupillen. Dit zou veroorzaakt zijn door onvoldoende verzorging. Vol gens Hendriks overleed de patiënt echter als gevolg van een hartaanval. De ver pleegkundigen treft geen enkele schuld. De staatssecretaris zegde de Kamer vertrouwelijke inzage toe van het door de arts Gay Balmaz opgestelde rapport over de situatie op Dennendal. Dat deed hij niet ten aanzien van de rapporten van de inspectie Volksgezondheid. F#- Het beleid van de staatssecretaris vond in de ogen van de meerderheid van de Kamer genade. Zelfs ontving hij ook van progressieve zijde verschei dene complimenten over de afgewogen wijze waarop hij zijn beleid heeft ge voerd. Hendriks hield de Kamer voor dat een al te voortvarend ingrijpen ver- kotter Lammie gevaren te hebben. Het is intussen duidelijk geworden dat het in deze hasj-zaak om een groep mensen gaat die aan de handel in hasj al eerder vele tientallen miljoenen gul dens moet hebben verdiend. De kotter is ook betrokken geweest bij de Har- llngse hasj-affaire in september vorig jaar en heeft al eerder een overigens vergeefse poging gedaan in Libanon een lading voor Nederland aan boord te krij gen. Het mislukken van de eerdere tocht van de Lammie schreef majoor Baer, districtscommandant van de Rijkspolitie in Leeuwarden, toe aan een wat hinder lijke nieuwsgierigheid van de Libanese douane toen de lading op punt stond aan boord te worden gebracht. Hij verklaar de het feit dat nu werd geprobeerd een zo ongehoord grote partij hasj naar Nederland te brengen, uit de grote vraag die er op het ogenblik in Nederland naar bestaat. „Bovendien moet worden bedacht dat het in Libanon oogsttijd is, en dat in Nederland de vakanties voor de deur staan”, aldus majoor Baer. In Amsterdamse onderwereldkringen werd nogal gnuivend gereageerd op de mededeling dat het om slechts tien be trokkenen zou gaan; een getal van 50 zou dichter bij de waarheid liggen. One nigheid binnen de groep, waarvan het financiële zwaartepunt in Amsterdam zou liggen en het intellectuele in Volen dam, over de winst die sommige Am sterdamse betrokkenen uit de smokkelo- peraties zouden opstrijken, zou de oor zaak zijn geweest van verraad aan de politie, al geruime tijd °eleden. Na een proces dat reeds tien weken heeft geduurd, werd de beslissing aan de jury van negen mannen en drie vrou wen overgelaten. NEW YORK (AP). In het proces tegen de voormalige Amerikaanse minis ter van justitie John Mitchell en de voormalige minister van handel Maurice Stans is gisteravond het beraad van de jury begonnen. De Kamerleden waren het in meer derheid met de opstelling van Hendriks eens. Alleen de PSP’er Van der Lek en Coppes (PPR) namen een afwijkend standpunt in. Van der Lek zei het gevoel te hebben dat er langzaam toch naar de ondergang van Nieuw-Dennendal wordt toegewerkt, terwijl Coppes vond dat er nu onmiddellijk beslissingen genomen moesten worden. Staatssecretaris Hendriks deelde de Kamer mee dat de Veghelse arts Gay Balmaz zich bereid heeft verklaard voorlopig als beheerder van Dennendal op te treden. Totdat een nieuwe direc teur zal zijn aangesteld, zal Balmaz ge machtigd zijn alle beslissingen te nemen ook op personeelsgebied die nodig zijn om de belangen van de pupillen te waarborgen. Hendriks verheelde niet dat dit ook ontslag van personeelsleden kan betekenen, wanneer zij tekort zouden schieten in hun werksituatie. Balmaz kan alleen handelen na overleg met het W.A.-bestuur en in overleg met de com- missie-Langemeij er. President Svoboda van Tsjecho-Slo- wakije is gisteren wegens acute storing m de bloedsomloop en ademhaling op nieuw in een sanatorium in Praag opge nomen. Volgens waarnemers is de toe stand van de 78-jarige president zeer ernstig. 0 Minister Van Doorn van CRM heeft meegedeeld niet bereid te zijn geld te steken in een gedenkteken voor en een herbegraving van de graven van het Hollandse Huis in Rijnsburg. Hij heeft daarvoor twee redenen: de Hollandse graven waren slechts heersers in Noord en Zuid-Holland en Zeeland en boven dien gaat het hier om de oprichting van een gedenkteken en niet van een monu ment. Op Schiphol zijn gisteravond twee moeders met hun baby’s uit Guinee- Bissau aangekomen om hier te worden verpleegd. Alle vier raakten ernstig ge wond bij een bombardement van de Portugese luchtmacht in het zogeheten bevrijd gebied van Guinee-Bissau. 0 De koninklijke landmacht heeft be sloten om voor de cavalerie-verken- ningseenheden 234 stuks boordwapensy- stemen van het kaliber 25 mm, fabrikaat Oerlikon, aan te schaffen. Hiermee is een bedrag gemoeid van ongeveer f60 miljoen. Op het schaduwcongres, georgani seerd als tegenhanger van het officiële lustrumcongres van de katholieke uni versiteit in Nijmegen ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan, zal op 9 mei de weduwe van Chili’s ex-president Allende een toespraak houden. 0 Een zich Friese Organisatie Kulture- le Autonomie noemende actiegroep heeft zich verantwoordelijk' gesteld voor het bekladden met verf en stickers van tientallen Nederlandstalige verkeers- plaatsnaam- en straatnaamborden en openbare opschriften in het Friese Fra" nekeradeell. De FOKA eist „inbouw van het Fries als gelijkwaardige taal in de maatschappij van Friesland”. Alleen door praten met de Nederlandse over heid valt dit doel niet te bereiken, vindt de FOKA. 0 De Hengelose LTS Wilhelminaschool heeft gisteren in Amsterdam in de finale de eerste prijs veroverd van de veilig- heidswedstrijd, die het Veiligheidsinsti tuut nu al voor het vijftiende jaar in successie heeft georganiseerd. van die van zijn collega’s in het Westen geen haar bleken te verschillen: woning nood, openbaar vervoer en milieuveront reiniging. Alleen hebben die zorgen in deze stad van vier miljoen mensen, waarvan de bevolking ondanks het lage geboortecij fer snel groeit, wel even wat andere dimensies dan bij ons. Per jaar worden hier 54.000 nieuwe woningen gebouwd en het aantal wo ningzoekenden bedraagt 100.000. Toch moest de burgemeester toegeven dat de woningnood wel altijd zal blijven be staan. Maar deze stad is dan ook niet minder dan drie jaar van 1941 tot 1944 door de Duitsers belegerd. Hitlers legers hebben er ontzaglijke verwoestin gen aangericht. Er zijn meer dan 100.000 brandbommen op Leningrad gevallen. Bijna één miljoen inwoners zijn in die jaren aan honger en oorlogsgeweld be zweken. ner zo deelde Kosakov de minister op diens vraag mee beschikt op het ogenblik over 14,4 vierkante meter woonruimte (nevenvertrekken als keu ken, gang en badkamer niet meegere kend). Dat cijfer zegt op zich al genoeg. Iedere woonkamer dient tevens als slaapkamer. Als je ’s avonds door de stad rijdt ook door de gigantische nieuwe woon wijken die rondom de oude stadskern verrijzen baadt Leningrad in licht. Er is geen enkel venster donker in het silhouet van tintelende mozaïeken. Maar al dat licht is hier geen teken van welstand of van gebrek aan energiecri- ses. Het betekent alleen dat er in elk vertrek geleefd moet worden. En dat geldt voor alfe grote steden in de Sov jet-Unie. 6.49 uur en 2.32 uur en moedelijk nog grotere brokken zou heb ben opgeleverd. Hij deelde voorts mee. dat hij in de afgelopen drieëneenhalve maand zeker zeven volle weken aan de Dennendal-kwestie had besteed. onbewolkt half bew. onbewolkt Z.-Limburg onbewolkt mist windstil z,w. bew. windstil 18 motregen onbewolkt zw. bew. half bew. geh. bew half bew. windstil onbewolkt no zw. bew. windstil Kopenhagen licnt bew. geh. bew. licht bew. zw. bew. zw. bew. bew. windstil bew. w bew. windstil 19 wzw nw (Vervolg van pag. 1) De Lammie had inmiddels al weer volle zee gekozen met als doel om een nacht later de rest, het overgrote deel van de hasj, aan wal te brengen. Giste ren greep de recherche in. De marine kwam met een fregat en helikopters te hulp terwijl een douaneschip stand-by bleef. Traangasgranaten die naar de drie voortvluchtigen werden afgeschoten, hadden slechts tot resultaat dat het trio „om scherp vroeg”. Ook het schot voor de boeg maakte weinig indruk. Tegen zonsondergang werd het schip onder vuur genomen. Volgens de Helderse po litie kan het schip door de geweerscho ten niet zijn gezonken. De bemanning wenste de hasj onder geen beding af te staan en liet door het opendraaien van de weerkranen zeewater binnenstromen om daarmee het schip tot zinken te brengen. Daarmee ging ook de acht ton bewijsmateriaal naar de kelder. De schipper, een 35-jarige man uit Den Helder, een 28-jarlge matroos, even eens uit Den Helder, en een bewaker van de hasj namens de opdrachtgevers, werden gearresteerd. „Ik heb veel respect voor het zeeman schap van de stuurman en de vastbera denheid waarmee hij bleef proberen te vluchten”. Dit was het eerste commen taar van de commandant van de H.M. Wolf, luitenant ter zee le klasse Jan Gerard Kernkamp, vannacht om 01.30 uur op een persconferentie aan boord van zijn schip. Het fregat meerde om 1.15 uur vannacht af in de haven van Den Helder na bijna 18 uur achter de onderhandelt op het ogenblik over de levering 100.000 kubieke meter Neva-water per dag. Dan kunnen ze in het Ruhrge- bied eindelijk weer eens een lekker kopje thee drinken. De Nederlanders werden nog eens rondgeleid door de schitterende zalen van het stadhuis. De pompeuze architec tuur van voor de revolutie met zijn kostbare inrichtingen is zoals overal in de Sovjet-Unie met veel goud en liefde door het communistische regime gerestaureerd. Dat geldt ook voor het Pavlovskpaleis, één van de talloze zo merresidenties van de Romanovs, waar Van der Stoel gistermiddag een bezoek bracht. Het ligt 35 kilometer ten zuiden van Leningrad in een groot park. zw. zw. zw. regen onbewolkt zw. bew. windstil geh. bew. halt bew. geh. bew. bew. windstil motregen regen Casablanca geh. bew. latanboel mist Las Palmas geh. bew. ZATERDAG 27 APRIL Hoog water 6.49 uur en 19.17 Laag water 2.32 uur en 14.57 ZATERDAG 27 APBU, op 5.IS uur onder 19.57 9.09 uur onder 0.49 De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder licht bew. Rotterdam Twente Vlisslngen Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genéve Helsinki Innsbrück

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 2