Anders is seizoen verloren MAGDEBURG UNDERDOG Krachtsverschillen in EK-hockey nog te groot West-Duitsland - Schotland was een schertsvertoning Tennisteam start tegen Frankrijk Okker begint tegen Newcombe Triomf voor José Fuente SPORWfflH I Tania: „Normaal halen wij de halve finale” Spasski ziek Militairen tegen België I Bij zon35.000km per jaar kost een Mercedes Diesel minder dan een benzinewagen van rond 12 mille. i! 3. i i O Mercedes Diesel. Klasse als geen ander. njNSD A G MEI 1 974 SPOUT 17 Internationals door Bert Brevoord Tevreden Geen favoriet Geblesseerd Mill Verjonging tot een groot Aanschaffingsprijs of kilometerprijs Immma *1 Schorsing Verrassend Andere opzet De aanschaffingsprijs van een Mercedes Diesel is niet laag. Maar verkijkt u zich niet: als u met een Mercedes-Benz 200 D zo’n 35.000 km per jaar rijdt bent u per kilometer goedkoper uit dan met een benzinewagen van f 12.000,- of meer. Afschrijving en rente verlies meegerekend. 30% meer kilometers Een Mercedes dieselmotor haalt uit elke liter brandstof Bl B.V. AUTOBEDRIJF VAN WIJK, Haarlem, Amsterdamsevaart 114, tel. 023-317710 - Overveen, Bloemendaalseweg 329, tel. 023-326250. ongeveer 30% meer kilome ters. Dat versterkt nog eens hetvoordeelvandelagebrand- stofprijs. Hoge inruilwaarde Als u uw Mercedes over een paar jaar weer verkoopt zal de nieuwe gegadigde er nog een aanzienlijk bedrag voor moeten en willen neenellen. Want bij verkoop krijgt hij er ook weer veel voor terug. Een Mercedes Diesel heeft nu eenmaal een enorme lange levensduur, dus vermindert - 7 (Van onze sportredactie) Griekse waarin de tegenstelling e- le ADVERTENTIE ir n Heinz Krügel en zijn selectie. worden geacht de succes te verdedi- 1- e ir te in or J- >n OVIEDO. De dertiende etappe van de ronde van Spanje is een ware triomf tocht geworden voor de Spaanse bergko ning José Manuel Fuente. Langs de hele route werd hij uitbundig toegejuicht door zijn duizenden landgenoten. Bij de eindstreep, op het topje van de Naranco- berg hadden zich duizenden mensen ver zameld om de leider van het algemeen klassement te bejubelen. Vijftig secon den, nadat Fuente was afgestapt kwam pas de volgende renner binnen en dat was eveneens een Spanjaard, Lasa. De dertiende etappe is een complete Spaan se aangelegenheid geweest. Milan gokt op de Europa-cup Onder erbarmelijk slechte weersom standigheden was er gekoerst. Slechts in het begin konden ook buitenlandse ren ners zich mengen in het Spaanse geweld. De Portugees Mendes ontsnapte bij de Padrun, een berg van de tweede catego rie, maar werd in het laatste gedeelte van de afdaling al weer teruggepakt. Bij de volgende berg van de tweede catego rie, de San Esteban, sloeg Fuente zijn slag. In eerste instantie kon Lasa zijn moordende tempo nog wel volgen, maar na twintig kilometer moest hij zijn meerdere erkennen in zijn kleine land genoot. Nadat Lasa achter Fuente was binnengekomen legde Menendez beslag op de derde plaats en Perurena eindigde als vierde. De Belg Van de Wiele was de beste buitenlander met een vijfde posi tie. De vermoedelijke opstelling van FC Magdeburg, dat niet kan beschikken over de geblesseerde Jürgen Achtel en de geschorste Klaus Decker, luidt als volgt: Ulrich Schulze, Jürgen Ohm, Manfred Zapf, Wolfgang Abraham en Detlev Enge, Jürgen Pommerenke, Axel Tyll en Wolfgang Sequin, Sigmund Me wes, Jürgen Sparwasser en Martin Hoff mann. De reserves: Werner Heine (doelman), Helmut Goube, Detlev Rau- gust en Jurgen Hermann. MADRID Hoe groot de krachtsverschillen tijdens het toernooi om de Europese hockeybeker in Madrid zjjn, werd maandag tijdens de ontmoeting tussen West- Duitsland en Schotland, twee landen die zich zondag reeds hadden geplaatst voor de kwartfinales, op navrante wijze duidelijk. Hoewel de wedstrijd tussen de West- duitsers en de Schotten op papier weinig meer was dan een formaliteit, was het treffen voor de Nederlandse ploeg van bijzonder groot belang. De verliezer is namelijk woensdag de tegenstander van Nederland in de kwartfinales. Dat is Schotland ge worden. Op zichzelf een vrij gemakkeljjk te voorspellen gang van zaken, maar dat de kloof tussen de Westduitsers en de Schotten zo breed zou zijn als maandag werd aangetoond, was eigenlijk wel verrassend. Daarom ook dat Heinz Krügel zich na de eerste EC-wedstrijd tegen NAC, be gin september vorig jaar in een trooste loze Feyenoord-Kuip, zich bijzonder te vreden toonde met het 0-0 resultaat tegen de Bredase bekerkampioen. Na een 2-0 zege thuis ging Magdeburg verder. Ook in die tweede ronde demon streerden de Magdeburg-elf op eigen terrein hun enorme kracht. Uit werd met 2-0 verloren van het Tsjechische Banik Ostrava, maar de return werd omgezet in een 3-0 zege. Via overwin ningen op het Joegoslavische Beroe Sta- ra Zagora (2-0 en 1-1) en het Portugese Sporting Lisboa (2-1 en 0-0) bereikte men uiteindelijk vrij onopvallend de fi nale. Een finale waarin de ploeg van Heinz Krügel dan misschien wel geen favoriet is, maar waarbij een overwinning van het DDR-team op het duidelijk op z’n retour zijnde AC Milaan, geteisterd door een aantal interne problemen, waarvan ondermeer Nereo Rocco de dupe werd, toch ook weer niet een verrassing van de eerste orde zal zijn. Want conditio neel is FC Magdeburg enorm sterk. Het is een elftal dat vanaf de eerste minuut een verschrikkelijk hoog tempo kan on derhouden, alle franje consequent ver mijdt en alleen oog heeft voor effectief aanvalsspel. „Natuurlijk”, zei Heinz Krügel maandag in Noordwijk, waar FC Magdeburg in een trainingskamp is neergestreken, zich in de positie van de underdog manoeuvrerend, „is AC Milaan favoriet voor deze finale. De Italianen hebben zoveel meer EC-ervaring dan wij, dat ze alleen al op basis daarvan betere vooruitzichten hebben. Bovendien kan het Italiaanse elftal rekenen op de steun van zo’n 20.000 supporters. Uit Oost-Duitsland komen er hooguit een paar honderd naar Rotterdam. Dat is dus ook in ons nadeel. Hoewel we er uiteraard op hopen dat de Nederlanders onze zijde zullen kiezen. We zullen hen attractief voetbal laten zien. We zullen beslist geen verdedigende houding aan- nnemen, maar steeds op de aanval blij ven spelen”. langrijkste steunpilaren zal het voor de concurrentie, ook voor Nederland, erg moeilijk worden de hegemonie in Euro pa aan de West-Duitsers te ontrukken. Mocht Nederland zich, zoals iedereen verwacht, via de Schotten bij de laatste vier plaatsen, dan is waarschijnlijk Spanje de volgende barrière op weg naar de finale. Spanje speelt woensdag tegen Frankrijk, ook niet één van de sterkste kwartfinalisten, en is in die ontmoeting duidelijk favoriet. Als acht ste deelnemer aan de kwartfinales dien de zich maandag Polen aan. De Oosteu- ropese ploeg, die dinsdag tegen West- Duitsland moet aantreden, bereikte dit dankzij een 2-0-zege op Ierland. Het volledige programma voor de kwartfina les ziet er woensdg als volgt uit: Neder- land-Schotland; Spanje-Frankrijk; West-Duitsland-Polen en Wales-Enge- land. MOSKOU (UPI). De tiende partij uit de kandidaten-schaaktweekamp tus sen Anatoli Karpov en Boris Spasski is uitgesteld. Spasski heeft zich ziek ge meld. De wedstrijd is nu vastgesteld voor woensdag. In de tweekamp tussen de twee grootmeesters uit de Sovjet unie heeft Karpov een voorsprong van 3-1, vijf partijen eindigden onbeslist. De winnaar van deze tweekamp speelt te gen Viktor Kortsjnoi om uit te maken wie wereldkampioen Robert Fischer mag uitdagen. MONTREAL (ANP). Tom Okker heeft het bij de indeling van het finale- toernooi van het W.C.T. wereldkampi oenschap enkelspel van 8 tot 12 mei in Dallas niet getroffen. Op weg naar de eerste vier stuit hij namelijk in de eerste ronde op John Newcombe, de man die in de blauwe groep niet minder dan vijf toernooien op zijn naam bracht. De Nederlander, die in de eerste ronde van het toernooi in München tegen Pierre Barthes de strijd staakte nam niet deel aan de toernooien van Monte Carlo en Johannesburg waardoor hij op 330 punten bleef staan. Toen aan het eind van de toemooien-reeks de bonus- punten werden verdeeld voor degenen, die aan alle W.C.T. toernooien hadden deelgenomen, bleek Okker op de achtste en laatste plaats te staan. Reden waar om hij in de kwartfinales van 8 mei aan moet treden tegen de nummer één van het schema, de in een ongenaakbare vor mverkerende John Newcombe. Het schema van Dallas is: 8 mei: John Newcombe (507 pnt)Tom Okker (330 pnt) Stan Smit (390 pnt) Rod Laver (390 pnt) 9 mei: Arthur Ashe (415 pnt) Björn Borg (355 pnt) Jan Kodes (350 pnt) Ilie Nastase (457 pnt) 10 mei: halve finales. 12 mei: finale. bekerwinnaars, van het vorige jaar, in Saloniki tegen Leeds United, scheidsrechter Michas niet opgewassen bleek tegen de intimidatiemethoden van de Italianen, ligt nog vers in het geheu gen en zit de bekerhouder zelf ook dwars. „Woensdag zullen wij ons van een andere kant laten zien. Dan zullen wij bewijzen, dat wij ook zonder unfaire middelen tot klassespel kunnen komen”, aldus trainer Antonio Trapattoni, die een maand geleden de kwaad weggelo pen Cesare Maldini verving. „Het is dit keer alles of niets. In de competitie staan wij op de zevende plaats en zijn wij nog lang niet zeker van deelneming aan het toernooi om de UEFA-cup. Ook onze supporters eisen, dat wij de Europa-cup mee naar Milaan nemen. Als het lukt is het seizoen toch nog gered”, verklaarde Trapattoni, die in de jaren zestig een verdienstelijk middenvelder was bij het eens zo roemruchte AC Milan. De club heeft een moeilijk jaar achter de rug. In het begin kampt men met veel blessures, waaronder een liesblessu re van sterspeler Gianni Rivera. De spelmaker van de Milanezen, eens de „golden boy van Italië” genoemd is op dit moment ook niet honderd procent DEN HAAG (ANP) Op donderdag 9 mei ’s avonds acht uur, speelt het Nederlands militair elftal voor de derde maal in de voorronden van het CISM- kampioenschap. Tegenstander op het terrein van Go Ahead Eagles is België. Eerder werd twee keer met 2-0 gewon nen. Thuis van Oostenrijk en uit van de Belgen. De return tegen Oostenrijk wordt in september gespeeld. Coach Jan Zwartkruis heeft de be schikking over de volgende, uit 17 spe lers, bestaande selectie: G. Reitsma (Feyenoord), J. Nieuwenhout (Volewijc- kers), J. van Deinsen en Ad Mellaard (beiden NEC), A. Hogesteger (AZ ’67), A. Kila (FC Den Haag), A. van Kraay (PSV), P. Broeks en J. Körver (beiden Roda JC), G. Meyer (FC Amsterdam), H. Kerkhof (Veendam), L. Verstraaten (FC Brugge), W. Zand (Ajax), E. Strijdveen (Go Ahead Eagles), J. v.d. Berg (Excelsi or), G. Bruggink (FC Twente) en A. van Staveren (Sparta). NOORDIJK. Sinds acht jaar is de naam van Heinz Krügel (53), een mees tentijds wat slordig in de kleren zittende Oost-Duitser, onverbrekelijk verbonden met FC Magdeburg, op dit moment on miskenbaar de sterkste voetbalclub in de DDR. Niet alleen liet FC Magdeburg dit seizoen een landskampioenschap volgen op de vorig jaar veroverde beker, maar bovendien slaagde de Krügel Mann- schaft erin zich te plaatsen voor de finale van EC II. Heinz Krügel werd benoemd tot chef-trainer van de Oost- duitse voetbalploeg op het moment dat FC Magdeburg, het vroegere Magdeburg Aufbau, dat in 1964 en 1965 de beker- competititie winnend afsloot, naar de eerste divisie degradeerde. Vanuit die situatie bouwde Heinz Krügel aan een elftal waarin hij systematisch de plaat sen van de oudere garde liet innemen door aanstormende, jeugdige voetbalta lenten, die bij FC Magdeburg op een vrijwel unieke manier worden begeleid. De spelers komen al op vrij jeugdige leeftijd bjj de club, die niet alleen de verplichting op zich neemt de jeugdspe lers een optimale voetbalbegeleiding te geven, maar hun bovendien in staat stelt een technische studie te volgen. Vandaar dat vrijwel alle huidige spelers van FC Magdeburg de titel ingenieur mogen voeren; een titel die hen straks, na de voetbalcarrière, in staat stelt een maat schappelijke carrière op te bouwen in het met zware industrie bezwangerde Magdeburg. FC Magdeburg beschikt over maar liefst acht internationals, die de laatste maanden herhaaldelijk zijn ingezet in de voor-wedstrijden van het wereldkampi oenschap. Een vaste keus zijn onder anderen de 21-jarige, briljante midden velder Jürgen Pommerenke en de zeven jaar oudere Wolfgang Seguin, de talent volle aanvallers Hoffmann en Sparwas ser en de verdedigers Zapf, Enge en Decker. Voorts speelden voor het natio nale DDR-team nog de voor zijn club veel doelpunten scorende laatste man Abraham, Tyll en het recentelijk uit de Magdeburg-voetbalschool naar voren ge komen talent Juergen Hermann. De op mars van FC Magdeburg naar de finale van het EC-II-toernooi is overigens niet zo bijzonder spectaculair verlopen. In de uit-wedstrijden werd geen enkele over winning gehaald, maar in het eigen vertrouwde Ernst Grubestadion, indien uitverkocht een van de weinig sfeervolle plaatsen in het verder bijzonder trieste en grauwe Magdeburg, werd door pu bliek en spelen? iedere tegenstander naar een nederlaag gespeeld. AC Milan heeft de Europa-Cup voor bekerwinnaars reeds twee keer veroverd. Evenals de Europa-cup I trouwens. In het seizoen 1968/1969 won het, eveneens in Rotterdam, met 20 van HSV Ham burg (twee doelpunten van Hamrin) en vorig jaar dus met 1-0 van Leeds Uni ted, dankzij een vroege treffer van Chi- arugi. In dit Europa-cup jaar wonnen de Italianen in de eerste ronde twee maal yan het Joegoslavische Dinamo Zagreb: 3-1 en 2-0. In de volgende ronde werd, zij het moeizaam, het Oostenrijkse Rapid Wien uitgeschakeld met 0-0 (in Milaan) en 2-0 (in Wenen) In de kwartfinales versloeg de bekerhouder het Griekse Pa- ok Saloniki thuis met 3-0 en in de Griekse havenstad eindigde het duel in een gelijkspel van 2-2. In de halve eindstrijd was de Westduitse bekerhou der Borussia Mönchengladbach de oppo nent. In Milaan hervond de AC zich temidden van trainerswisselingen en harde kritieken door verrassend met 2-0 te zegevieren. Dat was voldoende voor de return wedstrijd in Dusseldorp, want Borussia kwam niet verden dan een overwinning van 1-0. AC Milan zal waarschijnlijk in de volgende opstelling het veld betreden: Pizzaballa Sabadini, Anquiletti, Schnellinger en Lanzi Malde- ra, Bergamaschi en Rivera Benetti, Bi- gon en Tresoldi of Biasiolo. AC Milan zal het in de finale zonder zijn gevaarlijke linksbuiten en topscorer Luciano Chiarugi moeten stellen, omdat deze een schorsing moet uitzitten. De Italianen zelf doen er nogal geheimzin nig over en wilden niets zeggen. Het staat wel vast, dat Chiarugi niet van de partij zal zijn. Zijn plaats zal worden ingenomen door Tresoldi of Biasiolo. Hierover moet Trapattoni nog nadenken. In de verdediging valt en staat alles, althans het meeste, nog immer met de hoogblonde Karl-Heinz Schnellinger. De Westduitser, die niet wilde zeggen of dit zijn laatste jaar bij AC Milan is (in Milaan zelf is er vrijwel niemand meer, die gelooft, dat hij er volgend seizoen nog bij is, omdat men bij de club wil gaan verjongen) is nog steeds de grote organisator van de defensie. „Ik geloof haast niet in een nederlaag. Dat zou voor het Italiaanse voetbal een blamage zijn. Wij, met zoveel routine, moeten het kunnen redden. Als wij er binnen het kwartier één inschieten is het met FC Magdeburg gebeurd. Zij moeten dan uit de verdediging komen en dat geeft ons de gelegenheid met snelle uitvallen, onze favoriete taktiek, nog een treffer te maken. Het zou overigens wel mooi zijn, als wij nu weer die beker winnen. Het is nog nooit eerder gebeurd, dat de Europa-cup II door een club twee keer achterelkaar is gewonnen”, aldus Schnellinger, die ook verklaarde niet gelukkig te zijn met de gebeurtenissen van de. vorige finale. „Dat moeten wij maar snel vergeten", was het enige wat hij hierover wilde vertellen Van Nederlandse- en Westduitse kant werd vier jaar geleden, tijdens het eer ste EC-toernooi in Brussel, al aange drongen op een geheel andere opzet. Bei de Europese hockey-grootmachten leken tot dusver evenwel roependen in de woestijn. Toch lijkt de kans groot, dat er in 1978, wanneer in West-Duitsland het volgende Europese titeltoernooi zal wor den afgewerkt, inderdaad van drastische veranderingen sprake zal zijn. De Euro pese Hockey Federatie besloot in een zondag gehouden vergadering namelijk de mogelijkheden te onderzoeken hoe ROTTERDAM (ANP). „Wij hebben iets goed te maken” was een veel ge hoorde kreet van de spelers en begelei ders van AC Milan bij hun aankomst in Rotterdam, waar woensdagavond in het Feyenoordstadion moet worden aange treden tegen FC Magdeburg in de finale van het toernooi om de Europa-cup voor De onfrisse vertoning ongewenste situaties, zoals die zich in Madrid hebben voorgedaan (ontmoetin gen met lachwekkende uitslagen en dito wedstrijdbeelden), voorkomen kunnen worden. Wat de vooruitzichten voor het Neder landse team betreft: gelet op het door Schotland tegen West-Duitsland ver toonde spel mag doordringen tot de halve finales voor de Oranje-ploeg niet meer dan een formaliteit zijn. Coach Cees Tania: „Ik vond Schotland bedui dend minder dan Ierland, dat wij in onze groep als tegenstander hadden. Normaal gesproken halen wij de halve finales. Gebeurt dat niet, dan zou dat een flater van de eerste orde zijn”. Daarmee zei Tanda geen woord teveel, want wat de Schotten aan positiefs de monstreerden was niet meer dan een dosis goede wil en werklust. Die ingre diënten zijn tegen een klasse-ploeg als West-Duitsland echter bij lange na niet voldoende om ook maar de geringste kans op een eervol resultaat te hebben. Vooral in defensief opzicht rammelde de Schotse formatie aan alle kanten. Doel man McGregor bijvoorbeeld mocht zich schuldig noemen aan drie Westduitse doelpunten. Behalve de toch wel verras send zwakke vertoning van de Schotten, mocht uit de ontmoeting wel de conclu sie worden getrokken dat West-Duits land in staat moet Europese beker met gen. In aantal ploegen bijvoorbeeld Engeland en het duidelijk teruggevallen België is er bij de Duitsers na het toernooi om de wereldbeker geen sprake geweest van verjonging. Met routiniers als Vos, Krause (nog altijd een strafcomer-speci- alist van grote allure), Trump, Droese en de voortreffelijke doelman Rott als be- De over alle linies superieure Duitsers wonnen met niet minder dan 6-0 en onderstreepten daarmee nog eens waar aan het toernooi in Madrid in de eerste fase mank is gegaan: van spanning is hoegenaamd geen sprake; de meeste wedstrijden zijn weinig meer dan schertsvertoningen geweest. De eerste dagen van dit toernooi hebben één ding ondubbelzinnig aangetoond: de opzet van deze titelstrijd moet nodig op de helling. Het merendeel van de in Madrid aanwe zige landenploegen (het zijn er in totaal 18) hoort beslist niet thuis op een derge lijk evenement, waarvan toch enige al lure verwacht mag worden. Die allure komt er nu misschien in de kwartfina les, al maakte de wedstrijd tussen West- Duitsland en Schotland duidelijk, dat er ook tussen de acht sterkste landen geen sprake is van gelijkwaardigheid. maar weinig in waarde. Als u zo’n 35.000 km per jaar rijdt, in een benzinewagen van 12 mille of meer, wordt het dan geen tijd dat u zich de veilig heid, de degelijkheid en het komfort van een Mercedes Diesel gaat veroorloven? Voor minder geld. Twee grote vedetten van het Italiaanse voetbal bij aankomst op Schiphol. Links linkerspits Chiarugi. de man die in de wedstrijd om de super-cup tegen Ajax in Milaan het enige doelpunt scoorde, en naast hem Rivera. Chiarugi zal in Rot terdam niet van de partij zijn. Hij zit een schorsing uit. Wel maken beide spelers deel uit van het sterke Italiaanse natio nale elftal, één van de grote favorieten voor het wereldkampioenschap. fit. „Ik heb nog steeds last van een in een wedstrijd tegen AS Roma opgelopen dijbeenblessure, maar het moet raar lo pen wil ik er woensdag niet bij zijn. Ik had overigens in de finale liever Spor ting Lissabon als tegenstander gehad. FC Magdeburg ken ik niet, maar het Oost- duitse voetbal is de laatste jaren sterk vooruitgegaan. Wij moeten deze ploeg niet onderschatten. Het enige wat ik weet, is dat de Oostduitsers een geweldi ge conditie hebben en sterk in de coun ter zijn. Sporting had ons beter gelegen Die Portugezen spelen ongeveer hetzelf de voetbal als wij”, aldus aanvoerder Rivera. Ook trainer Trapattoni is niet gelukkig met FC Magdeburg. „Wij zijn wel eens meer ten onder gegaan tegen clubs die wij nauwelijks kenden. Ik weet alleen, dat zij over een gevaarlijke spits beschikken, Sparwasser. Ik heb hem met het Oostduitse team tegen Italië aan het werk gezien en hij impo neerde mij. Toch ben ik optimistisch. Onze ervaring moet de doorslag geven, want dat missen de Oostduitsers. Verder hebben wij de steun van veel aanhan gers. Ik heb gehoord, dat er alleen al uit West Duitsland zo’n 10.000 Italiaanse gastarbeiders komen”. De Engelse tweede divisie club As ton Vilula heeft zijn trainer Vic Crowe en diens assistent Wylie ontslagen. Ter wijl er voor vijf miljoen gulden aan spelers was aangekocht door het duo slaagde de club er toch niet in om van de tweede naar de eerste divisie te promoveren. Vandaar het ontslag. Chili heeft in Bogota een oefenwed- tegen de Colombiaanse club Santa Fé met 2-0 gewonnen. Okker is winnaar geworden van het internationale tennistoernooi in Acapul co. In de finale versloeg hij de Tsjech Kodes met 6-2 en 7-6. Het IOC heeft bekend gemaakt dat het gebruik van anabolische steroiden, de omstreden maar steeds populairder wordende „spieroppeppers”, van nu af aan op de Olympische Spelen verboden Ml zijn. NAPELS. (Reuter). De Nederlandse tennisdamesploeg bestaande uit Marijke Schaar, Ada Bakker, Elly Appel en Noortje Lauteslager, zal in de eerste ron de van het toernooi om de Federationbe- ker uitkomen tegen Frankrijk. Voor de wedstrijden, die op 13 mei in Napels beginnen, hebben 28 landen ingeschre ven. Australië, Verenigde Staten, West Duitsland en Zuid Afrika zijn geplaatst, Australië, Verenigde Staten, Japan en Luxemburg rijn vrij in de eerste ronde. Het programma voor de eerste ronde ziet er als volgt uit: FrankrijkNeder land, PhilippijnenOostenrijk, West DuitslandCanada, Nieuw Zeeland Spanje, RoemeniëArgentinië, Zwe denDenemarken, NoorwegenChili, IerlandEngeland, ZwitserlandZuid- Slavië, SoedanZuid Afrika, België Italië, IndonesiëIsrael. ■w

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 17