Sparta en Nicols kunnen nog steeds goed honkballen DIEFSTAL IN KLEEDKAMER VAN SCHOTEN Tex Town lijstaanvoerder in tweede klasse TYBB tegen Robur naar een eenvoudige overwinning Terrasvogels in moeilijkheden Knap herstel Onze Gezellen Vechtpartij hing in de lucht RASMIJN KWAAD OVER ARBITRAGE SPORTIEF T KWAimTEIT I r z rars EXPORT JONGE JENEVER M A A N D A G 20 13 «PORT MEI 1974 Matig Wraak f 1/ (Van onze honkbalmedewerker) (Van onze honkbalmedewerker) zes ADVERTENTIE ...om dubbel te genieten (Van een medewerker) 4-3-4-1, l (ADO), s Ja ap de n de rsche Pitchersproblemen had zijn collega Julio Hazel van Orwo-HCAW ook en Wit en Ineke Wessels, die het HHC-veld danig in paniek brachten. Stand in de eerste klasse A: Dorlas 8- 12, Ola 8-12, Dusbane Pirates 7-10, Vole- wijckers 8-10, Starko 8-8, RCHCe- mentbouw 8-6, ABC 8-4, Thamen 7-0. Voor de fijnproever het grote verschil I Hij drinkt En- oeten l met ij en tegen een een tweede- de k de naar i Na- ■1, de dat sloeg, Ar- eder- iessel mola oort- i be- Ya- heeft eerste in de reede Jan i de tonen ïidler notor over ver jaard ireld- won liter- deze ts de i gaf ussen Italië >usta. voor ?oede f. De maha weer iliaan )laats avid- noest veede SUM al en ploeg chikt -outi- 1 de t oog Kam- voor- werd door Theo erna- n het T te- in De n het s de in de t het t een ten, 5 met sche- De >laats im in ver- daar- imers ;s en i om HAARLEM. Bij de tweede slag- beurt van OVVO tegen Lottgering Scho ten zagen de toeschouwers in de dug out van de Haarlemmers op een gegevenmo- ment een hevige verwarring. Coach Wil van Maren liet zijn ploeg in de steek en rende naar de kantine van het Pim Mulier Stadion, Teun de Groot was er al, nog enkele spelers volgden. Kortom de reserve spelers hadden geen aandacht meer voor het spel van hun ploeg. Wat was het geval? Teun de Groot moest even te voren in de kleedkamer van de Lottge ring ploeg zijn en ontdekte hier een man, die voorgaf wat water te willen drinken. De Groot vertrouwde de zaak echter niet en waarschuwde zijn ploeg- makkers. (Van een medewerker) HAARLEM. Na de 4-0 overwinning op Rooswijk voert Tex Town de rang lijst in de tweede klasse aan met twee punten voorsprong op onder meer TYBB, dat Robur naar een 14-9 neder laag speelde. In de tweede klasse B ruimde SC Haarlem opnieuw een lastig obstakel uit de weg in de vorm van Odiz (uitslag 5-3). DSS werd in zeven innings met 12-0 weggespeeld door DVH. Raak Nicols en Sparta lieten tegen elkaar zien toch nog wel te kunnen Ineke Wessels tikt ondanks een sliding Loes Buenting (Tempo Team HHC) uit. Scheidsrechter Egner is zeker van zijn zaak. brachten de voorsprong op 3-0. Het wer kelijke slaggeweld barstte echter pas los in de vijfde inning. Nadat andermaal Jeanet Lacourt, Nanda Augustin, Erna van Ewijk en Ans Kroon hits hadden geproduceerd, zorgde Patricia Bannen berg met een homerun voor de totale ontreddering aan Amsterdamse zijde. Schut Copex DSS bewees met deze forse winst volkomen klaar te zijn voor de zware strijd, die komende week zal gaan ontbranden in de onderlinge topduels met Terrasvogels en Tempo Team HHC. HAARLEM De helft van het eerste deel van de hoofdklassecompetitie zit er nu op. Na 8 van de in totaal 14 te spelen wedstrijden is er nog bijzonder weinig te zeggen over de uiteindelijke samenstelling van de groep van 4 clubs die gaat strijden om het landskampioenschap en de groep waarin het er om zal gaan de degradatie te ontlopen. Op dit moment is wel duidelijk dat geen enkele club al zeker kan zijn van een klassering bij de eerste vier. Het verschil tussen de nummer 5 op de ranglijst en koploper ADO is slechts 4 punten en die kloof is in één weekeinde te overbruggen. Drie clubs waren er ditmaal die uit de dubbele wedstrijd de maximale winst wisten te halen. ADO toonde zich uit en thuis sterker dan ORWO/HCAW, OVVO draaide Lottgering Schoten tweemaal door de mangel en het vorige week nog alleen onder aanstaande Feyenoord klopte Luycks Giants in beide duels. Alleen de kampioens- rivalen van weleer, Sparta en Raak Nicols, deelden de punten. HHC was dit weekeinde tweemaal kansloos tegen Hotam-Storks en coach Baas heeft voor dinsdag dan ook een straftraining op het programma staan. Baas: „Ik weet wel dat het een ama teursport is, maar sommige dingen kan je gewoon niet accepteren. Bijvoorbeeld dat iedereen te bedonderd was om zich voor het team in te spannen en voor zichzelf speelde.” Hetgeen niet wegneemt dat Hotam beide malen foutloos en met name Remmerswaal zaterdag veel in druk maakte met zijn cijfers 13-3-3 én een driehonkslag in de vierde inning, die er in belangrijke mate toe bijdroeg dat de score in zeven innings opliep tot 10-0. Hans Bok moest veertien honkslagen incasseren en dat waren er acht meer dan Leo van der Burg in de return. Ook hij kon echter niet verhinderen dat Hotam zonder veel moeite uitliep tot 8- 0. op het scorebord. Tot de grote schrik van Herkemij bleek' de openingspitcher Koos v. d. Mark op een ontzettende manier te falen en was hij genoodzaakt om hem al na 2/3 inning af te zetten. Het leed was toen echter al geschied en Harry van der Vaart, Jan Dik Leurs en Ton de Jager konden niet meer van de thuisplaat worden weggehouden. Herke mij zag op dat moment een zekere winst verloren gaan. Voor Lottgering Schoten was het een fikse tegenvaller dat O WO in beide duels de toon aangaf. Het werden neder lagen van 4-1 en 6-0. Coach Wil van Maren zag voor de tweede maal zijn Amerikaanse pitcher Pat Pontius het predikaat verliezende werper opgeplakt krijgen en moest beamen dat het rende ment van de nieuwe aanwinst nog niet groot was. Pontius zelf zat na afloop van de strijd waarin hij 12 honkslagen moest toestaan en zes maal een tegen stander over de thuisplaat zag komen, wel erg terneergeslagen in de kleedka mer. Pontius: „Nog nooit in mijn loop baan als pitcher heb ik zoveel honk'sla- gen tegen gehad. Ik snap gewoon niet hoe dat mogelijk is. Ik weet dat ik veel beter kan en ik garandeer Van Maren dat dat in een volgende wedstrijd eruit zal komen. Overigens moet ik opmerken dat de slagprestaties mij hier in Holland bijzonder meevallen.” Het zelfverzekerde spel van Tempo Team HHC leverde echter in de derde inning al het gewenste rendement op. Honkslagen van Els Spee en Marijke Sijtsma, gekoppeld aan twee vrije lopen en slordig Bloemendaal-veldspel resul teerden in vier runs. Een inning later was de nederlaag definitief een feit. De Bloemendaaldefensie moest het ant woord schuldig blijven op de stootslagen van HHC en moest opnieuw vier runs toestaan. Dat Tempo Team HHC in de laatste slagbeurt via Elly Nijhuis de eindstand op 10-2 bepaalde was nog slechts belangrijk voor de statistici. (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM. De overwinning, die Kennemer Intersport OG zondag op Ter rasvogels bevocht, betekent dat de ploeg van coach Chris van Heyst zich niet alleen knap herstelde van de nederlaag tegen Tempo Team HHC, maar dat de revelatie van dit seizoen zich vlak ach ter de ongeslagen koploopsters op een fraaie tweede plaats nestelde. Voor Ter rasvogels moet deze tweede onverwachte nederlaag toch wel een ernstige teleur stelling zijn. De Santpoortse ploeg, die zo goed voorbereid aan deze competitie leek te beginnen, verkeert nu in een situatie dat er een harde strijd geleverd zal moeten worden om alsnog door te dringen tot de „top vier”. Nadat TYBB al in de eerste inning een 10-2 voorsprong had genomen, onder meer door twee homeruns van Evers, verslapte de concentratie dusdanig dat Robur, eveneens door een grand-slam Slaagde Celeritas er in de eerste ont moeting met Aktie’68 nog redelijk in de score binnen de perken te houden (de uitslag was 7-2 voor de Kinheimers), in ontmoeting (uitslag 11-1) Celeritas-werper Benjamins de hits toestaan, RCH-Cementbouw troefde op eigen terrein leider Dorlas Quick af met een 2-0 overwinning, een welkome aanvul ling voor het puntentotaal zeker na de 5-4 nederlaag van zaterdag. Een tweetal fouten van Ger Krooder, gevoegd bij een homerun van Van Heiningen was er toen de oorzaak van dat RCH al na twee innings tegen een 5-1 achterstand aankeek, die ondanks een homerun van Paul Draaier in de negende inning on overbrugbaar bleek. In de return slaagde Leo Kastner er fraai in de gevaarlijke slagploeg van Dorlas te beteugelen. Hij wierp 12-1-3 en werd bovendien goed gesteund door zijn veld dat slechts één fout maakte. De eindstand werd al in de tweede inning, nadat De Boer in de eerste slagbeurt 1-0 had laten aanteke nen, bereikt toen Paul Draaier scoorde op een fout van het Dorlas-veld. Cijfers Dorlas (Van Heiningen) 4-1-5-1. Voor dit treffen, verspeeld onder idea le weersomstandigheden, bestond zondag een grote belangstelling, die niet alleen heeft kunnen genieten van een spannende wedstrijd, maar die bij tijd en wijle hebben kunnen zien dat het softbal in de top aan kwaliteit heeft gewonnen. Een wat verkrampt spelend Terrasvogels is de klap die Onze Gezellen in de eerste inning uitdeelde niet «neer te boven gekomen. De thuisclub profiteerde in deze openingsfase van twee kostbare Santpoortse fouten, die via hits van Carin Leuven. Marian Cops en Mary Vreeken resulteerden in vier runs. Pas nadat Onze Gezellen in de tweede inning was uigelopen tot 5-0 kon Terrasvogels orde op zaken stellen. Aanvallend kon Terrasvogels echter evenmin imponeren. De eerlijkheid gebiedt echer te zeggen, dat een formidabele vangbal van Linda Hoogland noodzakelijk was om de Birds in de vierde inning van drie runs af te houden na een klap van Jet Jonker. Pas in de zesde inning kon Terrasvogels de achterstand tot 5-3 terugbrengen, toen Marian Cops even haar controle verloor en Hanneke Bastiaanse één van de wei nige Santpoortse honkslagen gaf. Verder dan 5-3 liet de thuisclub het echter niet komen. Jensen verving tweede honkman Ton de Jager, die door de Spartaan Piet van de Wilk' finaal van de sokken was gelo pen en daarbij aan zijn hoofd gebles seerd raakte. Een vervelende zaak omdat Piet v. d. Wilk met deze daad min of meer wraak nam voor de bal, die pit cher Herman Beidschat tegen zijn hoofd had gegooid. Hij mocht hierdoor naar het eerste honk. Bij zijn poging om even later het tweede honk te bereiken zag hij de bal ruimschoots eerder in de handschoen van Ton de Jager terecht komen. Hoewel de scheidsrechter geen maatregelen nam haalde coach Cees Herkemij Piet van de Wilk zelf naar de dug-out. Een verstandige beslissing, om dat hij hiermee kon voorkomen dat de gemoederen te veel werden verhit. Her kemij vond van de twee wedstrijden de tweede de beste, maar dat oordeel was duidelijk gegrond op het feit dat Sparta het eerste duel met 6-5 had verloren. De Spartanen waren hierbij in de eerste inning sterk begonnen. Óp 5 achtereen volgende honkslagen zorgden Alfio Troeman, Hamilton Richardson en John van Westrenen voor de eerste drie runs Koploopster Tempo Team HHC drukte Bloemendaal via een 10-2 nederlaag nog vaster op de onderste plaats. De teleur stellende Bloemendaalploeg, die zich ge handicapt ziet door een armblessure van Annelies Tesselaar, verloor zaterdag avond ook nog Greet Valstar na een botsing met Manja Valkenberg. De ont luistering voor de Whites kwam in derde inning bij een 2-1 voorsprong voor Bloe mendaal. Een 2-1 voorsprong, die vero verd was in de eerste inning na korte slagen van Man ja Valkenberg, Corine de homer, in de vijfde inning kon terugko men tot 13-7. Daarna hervond TYBB zichzelf en stelde de verdiende overwin ning veilig, zij het dat Van Keizers- waard veertien honkslagen moest toe staan. Stand in de tweede klasse A: Tex Town 5-8, HMS 5-6, Spartaan 5-6, TYBB 5-6, Rooswijk 5-5, Caribe 5-4, Robur 5-3, Donar 5-2. SC Haarlem had elf innings nodig alvorens Odiz te kunnen uitscha kelen. Een 3-1 voorsprong (onder meer verkregen door een homerun van Ron Groot) werd door Odiz in de achtste inning genivelleerd. In de elfde inning sloeg Haarlem zijn slag dankzij honkslag van Misaar en honkslag van Versloot. DSS, zonder Cees Kuyer, was kansloos tegen een sterk DVH, dat slechts zeven innings nodig had om de score naar 12-0 te tillen. De verwachte rentrée van Nieuwenhuizen komende zondag, zal dan ook bijzonder welkom zijn, te meer daar Jonkhoff en Kaart niet in staat bleken de DVH-aanval af te stoppen. Stand in de tweede klasse B: SC Haarlem 5-10, DVH 5-7, Hoofddorp 5-7, VUC 5-6, Lijn den 5-4, Odiz 4-2, Kinesis 5-2, DSS, 4-0. In de derde klasse B behield Bloemen- ters de leiding. Het jeug- ilde met 17-5 in zeven tegen het zwakke Quick, iten bijeensprokkelde en agen moest toestaan. Het delde van Bloemndaal lag waarin Ronald Gaart- en Cees Prins met 0.800 aandeel hadden. Het dit- veldwerk van Kennemer- n Herons niet in voldoen- steund vanaf de werpheu- ■4 nederlaag was het on- esultaat. Werper Bakker m maal gepasseerd, waar- klappen niet kwamen. Wel voor ADO dat in de volgende slagbeurt 3 spelers binnen kreeg. Luyck's Giants ging twee maal met miniem verschil tegen Feye noord ten onder. Het werden nederlagen met 1 run verschil: 9-8 en 4-3. Feye noord kreeg eigenlijk meer dan het team toekwam; Luycks stond er diverse keren aanmerkelijk beter voor. De club uit Diemen verzuimde echter om door te drukken. De stand in de hoofdklasse luidt: ADO 8-12, OVVO 8-10, Raak Nicols 8-8, Spar ta 8-8, Feyenoord 8-8, Lottgering Scho ten 8-6, Luycks Giants 8-6, ORWO- HCAW 8-6. Direkt al bleek dat er geld verdwenen was en aangezien de man op duidelijk zichtbare wijze papiergeld in zijn over hemd had, werd direkt de politie inge schakeld. De betrapte man gaf direkt toe geld uit de kleding van de Lottgering spelers te hebben gehaald. Bij verdere fouillering bleek hij nog ƒ3200,aan papiergeld in zijn zakken te hebben. De aangehouden man, die zei uit Eindhoven afkomstig te zijn wordt er ook van verdacht in de morgen uren een bezoek te hebben gebracht aan NSS, want ook hier verdween geld uit de kleedkamers. Overigens heeft het gebeurde gen in vloed gehad op het spel van de Lottge ring Schotenploeg, want Van Maren en zijn reserves hielden het gebeurde voor de in het veld staande ploeg geheim. Pas na de wedstrijd werd het hun bekend gemaakt en kon de schade worden opge maakt. Vijf man misten bij elkaar 175,Men hoopt het geld terug te kunnen krijgen. Een voortreffelijk spelend Schut Co pex DSS heeft het in feestroes verkeren de Amsterdamse Shell (de Amsterdamse vereniging vierde zaterdag haar vijfent wintigjarig bestaan) geen enkele kans gegeven. Een in topvorm verkerende Ine ke Mulder stond Shell slechts vier honk- loopsters toe. Aanvallend wachtte DSS riet de aanval tot in de derde inning. Jeanet Lacourt, Metty de Boer. Erna van Ewijk en Ans Kroon overmeester- '*n toen het werper, van Anja Kraak en honkbalfen. Beide wedstrijden waren van een uitstekend gehalte met het duel in Rotterdam als de beste van de twee. Sparta wist zijn thuiswedstrijd te win nen (4-1), met op de heuvel de onlangs 17 jaar geworden Henk Meyer, die het samen met routinier catcher Hans Au- gustines helemaal voor Sparta maakte. Bij de Nicols kon men zich bij de nederlaag neerleggen. Coach Wade Jen sen toonde zich tevreden over de inzet van zijn ploeg. Jensen: „Iedereen heeft zich tot het uiterste ingespannen en volgens mij zijn we er in geslaagd om goed honkbal te speten en daar gaat het om. Dat we verloren hebben komt om dat van twee goede ploegen er uiteinde lijk toch maar één kan winnen. Tot op het laatst dacht ik nog voorbij Sparta te kunnen komen, toen wij in de laatste twee innings twee honken wisten te bezetten. Wij slaagden er echter niet in om nog iemand binnen te krijgen”, aldus de Nicols coach, die in de 8ste inning zelf het slaghout ter hand nam en met een honkslag liet zien ook in de praktijk van het spel mee te kunnen komen. In de Haagse derby tussen Celeritas en Vodo SC overheersten de slagploegen en zegevierde Vodo na een twee uur durend duel met 12-18. Stand: Tempo Team HHC 4-8, Kennemer Intersport OG 4-6, Schut Copex DSS 4-6, Terrasvogels 4-4, Vodo SC 4-4, Celeritas 4-2, Shell 4-2, Bloemendaal 4-0. tegenover Kennemerland slechts honkslagen wist te plaatsen. Stand in de derde klasse B: Foresters 4- 8, Bloemendaal 5-8, OG 4-6, Alcmaria 5- 6, Herons 5-6, Vikingen 4-2, Meteoor 3-2, Kennemerland 5-2, Quick 5-0. Na al tweemaal eerder op gelijke hoogte met Botlek gekomen te zijn, nam HFC Haarlem in de zevende slagbeurt zelfs een 10-8 voorsprong door hits van De Groot en Vreeken, welke voorsprong echter in de achtste inning verloren ging, door een handvol fouten in het Haarlem-veld. Botlek bepaalde de eind stand op 13-10 door in totaal dertien honkslagen te plaatsen op de Haarlem- werpers Van der Straat en Klooswijk. Stand in 3C: Jeka 4-8, ABF 4-6, Arrows 4-4, Botlek 4-4, NADO V 4-4, AMVJ 4-2, HFC Haarlem 4-2, Meervo- gels 4-2. HAARLEM. „Ik heb niet snel kri tiek op scheidsrechters maar deze waren wel erg slecht: de slag-wijd beoordeling was slecht, foutslagen werden goed ge geven, onze honklopers werden gehin derd en onze protesten vonden geen gehoor.” Starko Birds-coach Rasmijn had na de 12-2 nederlaag tegen ABC weinig goede woorden over voor het arbitrale trio Kleinsmit, Van der Waart en Tolsma, wiens falen er volgens hem de oorzaak van was dat het treffen bijna in een vechtpartij uitmondde. Ras mijn: „Er waren al wat kleine inciden ten en ieder moment had er een vecht partij kunnen uitbreken. Iedereen was blij dat het afgelopen was.” In de replay nam Starko Birds in zeven innings revanche met 10-0, een score die regelmatig werd opgebouwd. In de eerste inning werd het 2-0 door hits van Van Doornspeek en Paap, een voor sprong die in de volgende slagbeurt werd verdubbeld door onder meer een driehonkslag van Van Berkel. Met een zelfde actie nam Van Doornspeek in de zevende inning de nog resterende twee punten voor zijn rekening. Cijfers Star ko (Paap) 8-4-3-3, ABC (Colijn) 2-8-8-2. Van Maren viel zijn pitcher niet hard over de nederlaag en dat was terecht, want Pontius kwam er na een zwakke eerste en tweede inning steeds beter in en wist het slaggeweld van OVVO daar na goed in bedwang te houden. Bij Lottgering Schoten bleef men aan slag duidelijk achter bij de tegenstander. Van Maren: „Als je de scorekaart bekijkt kun je konstateren dat we de ballen goed gezien hebben. We hebben ze ge raakt ook, maar wat ontbrak was de kracht achter de slagen. Wij hebben gewoon staan aaien en daar win je geen wedstrijden mee." In het kamp van OVVO was men met de dubbele winst uiteraard zeer tevreden. Coach Hans On verwachts was voor de wedstrijden wei nig optimistisch en had op dat moment nog getekend voor 2 punten. Onver wachts wilde nog wel kwijt, dat hij de basis waarop zijn ploeg de overwinnin gen behaalt nl. zijn uitstekende pitcher- staf eigenlijk wel erg smal vindt. Hij bestaat nl. maar uit 2 werpers, t.w. Henk Boeren en Charles Urbanus. Als één van de twee onverhoopt geblesseerd raakt, dat moet hij terugvallen op de 46-jarige Han Urbanus, die het voor een paar innings nog uitstekend doet, maar die voor een volledige wedstrijd te wei nig heeft getraind. de tweede moest Haarlemmers vijftien waaronder vier homeruns. Daarvan nam Hallman (0.800) er twee voor zijn reke ning en Taminosian en Paul ieder één. Hans Paul bracht met zijn grand-slam homer in de zevende inning vier punten binnen en toonde bovendien zijn waarde als werper door slechts drie honkslagen toe te staan. Dat was vier minder dan Beenders in de eerste ontmoeting, waar in Celeritas maar liefst tien fouten pro duceerde. Taminosian werd in deze wed strijd uit het veld gestuurd na aanmer kingen op de leiding, die volgens coach W-il Dekker eerder voortvloeiden uit communicatiestoornissen dan uit reële tegenstellingen. Stand in de eerste klasse B: Aktie ’68 8-16, Hotam 8-12, Euro Stars 8-12, HHC 8-8, Neptunus 8-8, Gemako 8-4, Celeritas «-2, SCR 8-2. Fenema is in op het tweede honk. De Jager heeft de bal gevangen. dat verklaart de forse nederlagen van 11-3 en 6-2 die tegen ADO werden geleden. Ade Fijth zat met een blessure aan zijn werparm en André Boddendijk en Onno Hoekstra wisten hem op de eerste dag maar matig te vervangen. Samen moesten zij 15 honkslagen toela ten, waarvan er 6 de Haagse slagman zelfs op het tweede honk brachten en éénmaal op het derde. ADO-pitcher Fer ry Neuteboom stak in een heel wat betere vorm en liet 9 maal 3 slag noteren. Het tweede duel werd beslist toen in de zesde inning bij een stand van 3-2 voor ADO en met 2 honken bezet door HCAW de binnenbrengende 3: 001010010000 10000000001 Wijdekop 12 inn. 8-1-12-3, Ronald Janse 7 2/3 inn. 4-3-4-1, Paul Koster 4 1/3 inn. 4-3-7-0. Raak Nicols 6: 3 0 1 0 0 2 0 0 x Sparta 5: 300110000 Werpers: Jan Dik Leurs 9 inn. 7-4-9-3, Jan Venema 7 1/3 inn. 4-3-4-2, Koos v. d. Mark 2/3 inn. 0-2-3-1. Sparta 4: 0 0 2 0 1 0 1 0 x Raak Nicols 1:000100000 Werpers: Henk Meyer 9 inn. 1-3-8-2, Bouke Vakkers 4 2/3 inn. 4-1-8-0, Herman Beid schat 3 1/3 inn. 3-0-2-1. Homerun: Ed v. d. Berg (Sparta). ORWO-HCAW 3: 001000200 ADO 11: 002230211 Werpers: André Boddendijk 3 Inn. 1-2-6-0, Onno Hoekstra 6 inn. 0-1-9-4, Ferry Neu teboom 9 inn. 9-3-6-1. ADO 6: 1 0 0 2 0 0 3 0 x ORWO-HCAW 2: 000002000 Werpers: Bart Volkenrijk 9 inn. 7-3-6-2, René Boin 8 inn. 1-2-8-4. Homeruns: King Zschuschen +1 André Boddendijk 4-1 (HCAW). OVVO 4: 0 0 0 1 0 0 3 0 X Lottgering Schoten 1:000000001 Werpers: Henk Boeren 9 inn. 4-1-10-2, Steef v. d. Sluis 6 2/3 inn. 7-1-4-1, Hennie v. d. Bovenkamp 11/3 inn. 0-0-0-0. Lottgering Schoten 0:000000000 OVVO 6: 310000101 Werpers: Pat Pontius 9 inn. 8-0-12-2, Char les Urbanus 9 inn. 7-1-4-2. 40200001 8: 000403010 1 Koster 1 inning 3-1-5-0, isa 8 innings 6-0-8-2, Marco inn. 2-4-4-3, Carel de Vries )-9-2, Jan Willem Bruntink iiuunoux een de Werpers: Laurens Nagelkc 6 2/3 in 1

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 13