Wijkhuizen boos op zijn medespelers BATTEN ROOD EN WIT TEGEN QUICK SLECHT HCC I op eigen veld af getroefd door VOC TIELROOIJ Telstar na rust op drift FAVORIET Breuk tussen HBC weer winnaar zwak Haïti Houtkamp trainer bij Bloemendaal Adrichem tweede Dubbele zege Van Trigt Ripperda en Kilsdonk tegen armetierig in biljartstrijd AZ ontmaskerde in eigen toernooi VVV: 1-8 j j .4"i seerden de Velsenaren de Limburgse de fensie, waarvan Wytze Couperus met vier treffers het leeuwendeel voor zijn rekening nam. Junioren West I oppermachtig IIMT UD: DAVERENDE WINST OP HBS Paul van Egmond nam na elf jaar afscheid 19 SPORT 1974 27 MEI MAANDAG L - i. n 5 4 t In de tang -W 1 Wi Met beide benen van de grond speelt Kuyper een bal uit zijn wicket. Wicketkeeper Kornel en Kruyt kijken toe. was A (Van een medewerker) Aft sporth n be- S 3 9 doelpuntloos verlopen zich winnaars noemen. enige hartige woordjes tot zijn medespe lers, over de bijzonder slechte perfor mance bij het batten. Hij stelde voor, de het van Met speels gemak soleerde Helling in de 33ste minuut door de op buitenspel gokkende defensie van VVV en scoorde beheerst het eerste doelpunt voor Tel star. De wijze waarop Helling en vanaf dat moment ook zijn ploegmakkers ten aanschouwe van 1700 toeschouwers met de armetierig opererende Venlonaren de vloer aanveegden, was illustratief voor het klasseverschil tussen Telstar en de eerste divisieploeg. Nog zeven maal pas- angen rea- dver- nmer, num- ■meld. door naakt Ver- steeds enve- r van aarop De stand in de Hoofdklasser VOC 3-15, UD 2-7, HCC II 3-9, Hercules 3-9, HCC I 2-6, Rood en Wit 3-7, Quick 3-7, HBS 3-3. 9 I .cl aa .s'! r .A'i üeio i M '.U&iS, volgende week maar te gaan slagballen i.p.v. te cricketen want dan konden de Rood en Witters zelf de bal opgooien en daarna wegslaan. Het batten van Rood en Wit was inderdaad zeer slecht op de beslist niet dodelijke aanval van Quick. Van het totaal van 71 dat Rood en Wit in de boeken wist te brengen werden er nog 30 gescoord door Peter Goosens en Luining die normaal gesproken niet voor hun batten meedoen maar als bowlers fungeren. BLOEMENDAAL. Als opvolger van de naar Zandvoortmeeuwen vertrokken Laslo Nanai heeft voetbal vierdeklasser Bloemendaal als nieuwe trainer Nol Houtkamp aangetrokken. Een paar jaar heeft hij zich alleen met honk- en softbaftraining bezig gehouden en hij was het laatst voetbaltrainer bij Allian ce. Houtkamp heeft vroeger zelf in RCH en Bloemendaal gespeeld en maakte bij de „whites” deel uit van het kampioens- elftal in 1962. (Van onze cricketmedewerker) HAARLEM. In de hoofdklasse cric ket verrichte VOC een bijzonder knappe prestatie door HCC I op eigen veld ten val te brengen. Met de volle winst uit drie wedstrijden ziet het er naar uit dat de Rotterdammers in de strijd om de nationale titel geen bescheiden rol wil len vervullen. Het was een zwarte dag voor HCC, want ook het tweede team moest bij Hercules de volte winst ach terlaten. Waarmee de Utrechtenaren evenals vorig jaar bewezen tot alles in staat te zijn. Het debuterende UD maak te korte metten met HBS, dat finaal onder de voet werd gelopen. Op 71 waren de Haarlemmers all out en konden zij gaan nadenken over de vraag, hoe het de volgende week beter te doen, zonder over te moeten gaan tot slagbal. Aanvoerder Lieshout van Quick die met zijn 61 runs een groot aandeel had in de overwinning was erg blij met deze eerste zege. Lieshout: „Wij hebben twee keer een spannende wedstrijd ge speeld die wij net verloren maar nu is het ons gelukt. Ik ben zelf wat anders gaan batten en dat is goed afgekomen. Ik doe het nu veel rustiger en wil niet iedere bal voor vier of zes slaan alhoe wel ik wel stond te likkebaarden tijdens het bowlen van Luining en Wijkhuizen. Maar ik heb mij beheerst en dat is mtf toch goed bevallen”. (Van onze sportredactie) VENLO. Slechts het eerste half uur heeft VVV gisteren de illusie mogen koesteren dat het in de vriendschappelij ke wedstrijd tegen Telstar tot een ver dienstelijk resultaat zou kunnen komen. Een fraaie en doeltreffende actie van Dick Helling was daarna de inleiding voor een grote 1-8 overwinning van de Velsenaren. (Van een medewerker) HEEMSTEDE. Op het sportvelden- complex aan de Cruquiusweg in Heem stede hield de RKSV HBC zondag voor de 25ste keer het Kemphaan-toernooi voor A-junioren. Voor de tweede achter eenvolgende keer leverde dit toernooi winst op voor hefr organiserende HBC. In de finale met het hoofdstedelijke St. Martinus hebben de jonge HBC-rs het overigens niet gemakkelijk gehad en pas na het nemen van strafschoppen de normale speeltijd en verlenging waren >.a.A een van Het lijkt er op dat HBS een moeilijk seizoen tegemoet gaat. Ook tegen UD kwamen de Haagse batslieden weer zwakjes voor de dag, waardoor zij na 135 minuten op een totaal van 90 aan de kant zaten. Topscorer was R. Derogee met.15 runs! In de aanval van de Deventer ploeg toonde de oud-HCC’er Abendanon opnieuw zijn kwaliteiten door in 22 overs 6 man „op te ruimen” ten koste van slechts 22 runs. UD is daarna regelrecht op de zege afgeste vend. Na een beginstand van 31 voor 2 werd het karwei zonder verder wick’et- verlies vakkundig opgeknapt door wéér Abendanon, die met 57 niet uit bleef, waaronder drie vieren en twee zessen. Hij kreeg alle steun van Lubbers: 19 niet uit. H Op de velden aan de St. Aagtendij k in Beverwijk hield Jong Hercules zater dag voor de eerste keer een toernooi voor B-junioren om de C. de Geus-beker en een toernooi voor C-junioren om de W. Cuuperus-beker. Daarbij kwamen respectievelijk het Haarlemse Kenne- merland en DEM uit Beverwijk als win naars uit het strijdperk. Door de Haarlemse wielerclub De Kampioen werd zondag op het parcours in het Van der Aartsportpark een groot districtstoernooi voor jeugdrenners ge houden. Het gedegradeerde VRA boekte voor de tweede maal in successie een royale overwinning, ditmaal op debutant VUC, dat voor 40 runs naar de kant werd gewezen (Th. Vermeulen bowlde 4 voor 10), nadat VRA tevoren 155 punten in de boeken had gebracht. Klijn werd topsco rer met 30 niet uit. ACC had geen enkele moeite met de Krekels, dat voor 109 all out was, waarna Rikse (58 niet uit) en v.d. Heide met 50 runs de overwinning voor het verlies van slechts 2 wickets binnenhaalden. Hermes kwam tegen HCC tot de hoge score van 207 voor 8, waarvan v.d. Sloot 67. De Schie dammers wonnen royaal, want op 105 was ’t met HCC gebeurd. Nijgh ver richtte met een score van 80 een prach tige prestatie, maar de overige HCC’ers lieten het afweten. Quick begon met batten en tot de vijftig vielen de wickets regelmatig. Bij de lunch was Quick, na twee uur batten, nog niet verder gevorderd dan tot 50-5. Lieshout en van Noort pakten de zaken na de onderbreking wat energieker an met het gevolg dat de score in korte tijd de honderd bereikte. Nadat Lieshout, die een harde 61 had gescoord en van Noort waren ingerekend was het snel afgelo pen met het batten van Quick. Op 142 waren de Hagenaars all out. Onstein 1- 26, Goosens 1-15, Luining 1-36 en Assel- bergs 1-23 namen ieder één wicket maar de grote man in de Haarlemse aanval was wederom Wijkhuizen, die ondanks dat hij nog niet geheel fit was 5-39 bowlde. Goosens en Davis openden voor Rood en Wit omdat Jan Willem Tuinin- ga zich te moe voelde. Op 0 waren Goosens en zijn vervanger Asselbergs alweer verdwenen. Op 8 ging Davis ook nog gevangen- en deze klap is Rood en Wit niet meer te boven gekomen. M. Tuininga en Peter Goosens lieten nog het beste batten zien maar ook zij konden Rood en Wit niet uit de impasse helpen. JSl „We hopen nu ook als trainer plezier van hem te hebben”, aldus voorzitter J. van Leuven van Bloemendaal-voetbal. „Hij is op de hoogte van de gang van zaken bij ons en we zijn dan ook gelukkig dat we hem konden contracte ren. Vooral omdat we op korte termijn een beslissing moesten nemen”. In het sportpark Schoonenberg te Vel- sen speelt Bloemendaal dinsdagavond om half zeven een oefenwedstrijd tegen de selectie van Telstar en daarbij zal Paul van Egmond, die zijn loopbaan als profvoetballer bij Telstar afgesloten heeft, als gastspeler meedoen bij Bloe mendaal. HAARLEM. Aanvoerder Wijkhui zen van Rood en Wit sprak na afloop van de verloren wedstrijd tegen Quick Hierna volgde een enorme collapse want het bowlen van Gouka was voor de meeste Bloemendalers te moeilijk. Ook het veld was door de Rotterdammers bijzonder defensief uitgezet waardoor het runs scoren erg bemoeilijkt werd. Paul Maas en Philip van Dok wisten echter met verstandig batten de collapse te stuiten en het totaal uiteindelijk te brengen op 136. Het goede fielden en bowlen van Bloemendaal bracht Excelsior direct in moeilijkheden hetgeen resulteerde in een stand van 28-4. W. Putter en H. Rens- man trachtten met free hitten de zaken ten goede te doen keren, maar het was wederom van Dok die Bloemendaal an dermaal door een moeilijke periode heenhielp. Met twee achtereenvolgende ballen nam hij de wickets van Putter en Rensman en was de tegenstand van Excelsior gebroken. Op 75 was de ploeg all out. P. Kruyt bowlde 3-27, P. Maas 4- 38 en Van Dok 2-1 in«slechts twee overs. (Van onze wielermedewerker) HAARLEM De Hillegomse wieler- amateur Rhett van Trigt heeft blijk baar de goede vorm te pakken, want hij bracht het dit weekend tot twee over winningen. Eerst zegevierde hij in het Drentse Ruinerwold en daarna Rhett ook in Limmen de sterkste. HAARLEM. Na een geweldige eindspurt van Theo Tielrooii moet er een wonder gebeuren, wil de dammer uit Driehuis niet het „Kennemerland top tien toernooi” op zijn naam brengen. In de voorlaatste ronde versloeg Tielrooij de sterke Umuidenaar Cees Pippel, ter wijl zijn naaste concurrent, de Haarlem mer Wim de Jong, tegen Han Lizé geen enkele winstkans kreeg. VEENDAM (ANP). De Heemskerkse biljarter P. Adrichem heeft, alleen door dat hij wat achterbleef in moyenne, de nationale titel in het libre klein biljart gemist. Tezamen met de Tielenaar Lahey ein digde Adrichem dit weekeinde in Veen- dam als eerste met tien matchpunten. Zijn moyenne van 8.48 was echter niet voldoende om Lahey (13.01) van het nationale kampioenschap te houden. Adrichem eindigde daardoor automatisch als tweede. Bloemendaal blijft het uitstekend doen en won ook nu van Excelsior ondanks een matige score bij het batten. De Bloemendalers waren ook gehandi capt door het niet spelen wegens ziekte van Larry Worrell. Max Kruyt en P. J. Kuyper bezorgden Bloemendaal een goe de start. Vooral Max Kruyt liet fraai batten zien en zijn score van 66 bevatte negen vieren. Hij zorgde er o.a. voor dat de score van 20-1 naar 98-3 werd getild. In een klassieke partij zette de magi straal spelende Tielrooij zijn voormalige clubmakker Cees Pippel onder zware druk. De IJmuidenaar verbruikte veel bedenktijd, maar kon toch niet voorko men dat de stelling uiterst precair voor hem werd. In razende tijdnood slaagde Pippel er nog in de beste variant te vinden. Het was evenwel te laat en dat in de meest letterlijke betekenis van het woord. Voordat hij het vereiste aantal zetten had gedaan, overschreed Pippel de toegestane bedenktijd. Ook de partij tussen Wim de Jong en Han Lizé bewoog zich in klassieke ba nen. In tegenstelling tot Pippel waakte veteraan Lizé er echter voor niet in tijdnood te geraken. Het enige wat De Jong kon bereiken was, dat hij zijn tegenstander een randschijf bezorgde. Veel stelde het echter niet voor, zoals uit het verdere verloop bleek. Vrijwel moeiteloos pakte Lizé de verdiende re mise. Huib van der Vossen en Bert van Domselaar wonnen beiden hun partij en nestelden zich daardoor naast De Jong op de tweede plaats. Van der Vossen bracht Willem Winter in een moeilijke positie. Kennelijk zag Winter door de bomen het bos niet meer. Anders is het niet te verklaren, dat de IJmuidenaar een simpele combinatie toeliet. Van Domselaar won op de klok van Ton de Haas. Weliswaar stond Van Domselaar op dat moment een schijf voor, maar De Haas had ongetwijfeld nog remisekan- sen. Stand: 1. Th. Tielrooij 13 punten uit 8 partijen, 2-4. B. van Domselaar, W. de Jong en ir. H. van der Vossen, alle drie 11 uit 8, 5. C Pippel 8 uit 7, 6. Th. van Wort 7 uit 8, 7. W Winter 5 uit 7, 8. H. Beliën 4 uit 6, 9-10. T. de Haas en H. Lizé, beiden 3 uit 8. De uitslagen: 8 jaar: 1. J. van Berkel (Bataaf). 2. T. Plat (Volendam). Ie serie 9 jaar: 1. L. van ’t Veen (Volendam), 2. Joke Barnhoorn (Kampioen). 2e serie: 1. D. Tol. 2. E Slotboom (beiden Volendam). Ie serie 10 jaar: 1. O. Venema (Excelsior), 2. M. Barn- hoorn (Kampioen). 2e serie: 1. A. Kroon (Volendam), 2. E. Heese (Bataaf). Ie serie 11 jaar): 1. M. Stuiver (Bataaf), 2. M. v. d. Hulst (Excelsior). 2e serie 1. M. Stolvoort (Excelsi or), 2. E. Kieftenburg (HRTC). Ie serie 12 jaar: 1. P. Pieters (Bataaf), 2. A. Harren (Kampioen. 2e serie: 1. W. Smit (Olympia), 2. J. van Wijk (Kampioen). Ie serie 13 jaar: 1. H Langrade (HRTC), 2. F. Nijssen (Excelsior). 2e serie 1. N. Wegkamp (Excelsior), 2. A. Jansen (Bataaf. Ie serie aspiranten: 1. John de Bie (Kampi oen), 2. J. Stroek (Volendam). 2e serie: 1. R. 1 Snijders 2. A. Kamsteeg (beiden Bataaf). HAARLEM. Tussen het bestuur van de voetbalvereniging Ripperda en de heer M. Kilsdonk, die op medisch advies zijn taak als secretaris van deze vereniging tgdeljjk moest neer leggen, maar aanbleef als bestuurslid, is een controverse gerezen, omdat Kilsdonk zich tot ongenoegen van het bestuur met het damesvoetbal bleef bezig houden. Het bestuur heeft de op „non actief” zijnde secretaris schrifteljjk laten weten dat hjj niets meer mag doen, ondernemen of be sluiten als Ripperda-vertegenwoordi- ger. VOC won van HCC 1 na een strijd met een adembenemend slot, waarbij de Rotterdammers op de tweede bal van de laatste over de Haagse ploeg knock out sloegen. Met de schitterend op dreef zijnde Schoonheim (83, w.o. 8 vieren en 2 zessen) als topscorer bracht VOC een totaal bijeen van 190, niettegenstaande het bijzonder goede bowlen van Rijkens, die 5 voor 35 nam. HCC wilde daarna voor de runs gaan, doch moest na drie kwartier deze poging opgeven, nadat kort achter elkaar vier batslieden waren verdwenen. Een draw lag na verloop van tijd binnen het bereik van de „Haagse” dank zij het uitstekende batten van Rijkens die als een vorst stond te spelen en de bowlers knap van zich af hield. Enkele minuten voor tijd werd Rijkens na een score van 52 evenwel uitgevangen, waarna Kruseman en Van Nispen als laatste batslieden op de mat stonden. Uiteindelijk werd Bert van Weelde, die de palen velde van Kruse man, onder klaterend applaus match- winnaar. HCC was voor 147 all out. Zeeger Cornells had met 4 voor 26 de meeste wickets, maar ook zijn jongere broer Ferdinand deed ’t met 3 voor 26 prima. Bert van Weelde noteerde 2 voor 35. mochten zij Als excuus voor de Limburgse forma tie mag gelden dat diverse routiniers zoals Gerrit van Tilburg en de Duitser Hilkes op het appèl ontbraken, alsmede -i1 het feit dat drie gastspelers (Miljanovie van Helmond Sport en De Maaijer en Binken van De Volewijckers) in hun gelederen een test aflegden. De doelpuntenmachine van Telstar draaide na rust op volle toeren. In telegramstijl: 50e minuut: uit een voor zet van Jonker kopt Couperus bij de tweede paal in de kruising raak (0-2); 55e minuut: een schot van Stout tegen de onderkant van de lat wordt door „M Jonker omgezet in 0-3; 58e minuut: -o André bedient Couperus op maat die via urn de rug van een tegenstander het net treft (0-4) 59e minuut: kort na de aftrap krijgt Couperus vrij baan. Hij bekroont zijn individuele tijdrit over vijftig meter met de vijfde treffer; 67e minuut: een één-twee combinatie tussen De Wit en Couperus splijt de VW-defensie ander maal uiteen. Couperus scoort opnieuw (0-6). 70e minuut: een kopbal van Kra mer komt voor de voeten van VW’s beste man De Klerk. Doelman Bloem (na rust ingevallen voor Van der Mee ren) is kansloos (1-6); 75e minuut: een simpele kopstoot van De Wit betekent 1- 7; 80e minuut: André speelt onbaatzuch tig af op Stout, die scoort (1-8). (Van onze atletiekmedewerker) STEENBERGEN. De meisjesatle- tiekploeg van West I heeft in Steenber- gen de jaarlijkse 5-distriktenwedstrijd met grote overmacht gewonnen. De ploeg bereikte een totaal van 15962 pun ten en bleef daarmee ruim voor op de ploeg van distrikt Zuid, die met 14464 punten op de tweede plaats eindigde. De jongens van West I eindigden op de tweede plaats met gering verschil achter de winnende ploeg van Zuid, die 23500 punten verzamelde. De ploeg van West I kwam tot 23307 punten. De ploegen van West II namen niet aan deze wedstrij den deel. Deze gang van zaken heeft de heer Kilsdonk dermate gegriefd, dat hij prompt besloot om als bestuurslid van Ripperda te bedanken. „Ik had minstens een persoonlijke uitnodiging van het bestuur verwacht om mijn situatie mondeling toe te lichten”, stelt de heer Kilsdonk, „maar men doet het af met een briefje. Het bestuur spreekt in dit schrijven ook nog zijn twijfels uit over mijn ver klaring dat ik op medisch advies het secretariaat tijdelijk heb moeten neerleggen”. In een brief aan het bestuur heeft de heer Kilsdonk zijn standpunten uiteengezet en geëist dat er vóór 1 oktober een algemene ledenvergade ring wordt uitgeschreven. Vooral in de eerste helft had de vertegenwoordiger van Midden-Amerika bij de WK geen vat op het snelle spel van AZ. Mede door een ontstellend zwakke dekking stond het na twintig minuten al 20 voor de Alkmaarders door doelpunten van Hoogesteger die twee keer profiteerde van grote verdedi- gingsfouten. Toen AZ het na rust kal mer aandeed, kwam Haïti tot wat rede lijker spel. Een mislukte buitenspelval van de kant van AZ leidde halverwege Se tweede helft tot de tegentreffer van Antoine. Tien minuten voor tijd onder streepte Wolfgang Frank het krachtsver schil nog eens: 31. ALKMAAR. AZ heeft zaterdag middag in een van Alkmaarse zijde sprankelende partij voetbal duidelijk ge maakt dat van het nationale elftal van Haïti straks bij de wereldkampioen schappen in West-Duitsland niet zo veel verwacht, zo men wil gevreesd hoeft te worden. Haïti verloor voor tienduizend toeschouwers kansloos met 31. In poule A werd St. Martinus winnaar door overwinningen met 1-0 op ADO’20, Schalkwijk en KIC én tweemaal een 1-1 gelijkspel tegen Rood Wit en Quick Steps. HBC werd in poule B eerste door een beter doelsaldo dan Docos. De Heerpstedenaren zegevierden met scores van 1-0 over VDO en NFC, bleven Blauw Zwart met 2-0 de baas en kwa men tegen Neerlandia en Docos niet verder dan doelpuntloze gelijke spelen. In de finale tussen HBC en St. Marti nus deed de vermoeidheid zich gelden en zelfs na verlenging kwamen beide ploe gen niet aan scoren toe. Strafschoppen moesten toen de beslissing brengen en daarbij was de tweede reeks doorslagge vend in het voordeel van HBC. Quick Steps en Docos kwamen in de strijd om de derde prijs na verlenging niet verder dan een 1-1 gelijkspel, waarna er vier reeksen penalties nodig waren alvorens Quick Steps winnaar werd. Deze monsteroverwinning was fraai afscheidsgeschenk voor Paul Egmond. Na elf jaar betaald voetbal nam hij gisterenmiddag na dertig minu ten spelen afscheid van zijn ploegmaats. Arbiter Vermeij gaf hem gelegenheid om op de schouders van zijn medespe lers een feestelijke aftocht naar de dug out te maken. t i In Ruinerwold was Van Trigt sneller dan de streekfavorieten Leo Hulzebos (Beilen) en Jans Vlot (Wanneperveen). Hij noteerde over de 84 km een tijd van 2.03.16. In de ronde van Limmen bracht de Hillegommer het samen met Ruud Haller (Alkmaar) en Theo Noy (Osdorp) tot een ronde voorsprong. Vierde werd Marcel Pennings (Nieuw Vennep), vijfde Anne Kosten (Leeuwarden) en zesde Piet Neeskens (Haarlem). De tijd van Van Trigt was 2.25.18 over de 90 km. De Heemstedenaar Piet Steenvoorden bracht voor de tweede keer in Amers foort de ronde van Klein Zwitserland op zijn naam. Samen met de Amsterdam mer Jan Koolhof was hij al in het begin van de koers ontsnapt. Steenvoorden kwam ook in het bezit van de bergprijs en de leidersprijs. In de sprint van deze koers voor veteranen en liefhebbers had de Heemstedenaar geen moeite met zijn vluchtmakker. De Haarlemse veteraan Freek Cornelisse ging in het Limburgse Stein als derde over de eindstreep en werd in Sloten weliswaar zevende, maar door de jury over het hoofd gezien. Zijn plaatsgenoot Aad v. d. Hulst werd vijfde in Sloten. Theo Smit uit Halfweg werd tweede achter Toine v. d. Bunder in de ronde van Kloosterzande. Haarlemmer Hans van Leeuwen ging in het Friese Joure als vierde door de finish bij de ama teurs. DEM was met drie junioren bij deze wedstrijd vertegenwoordigd. Van hen boekte Peter Appelman het beste resul taat. De talentvolle Beverwijker was opgesteld voor de 1500 meter, die hij winnend aflegde in een bijzonder fraaie tijd van 4.04,5 sec. Hij verbeterde hier mede het clubrecord, dat sinds 1967 op naam stond van Theo Hille met 4.11,7 sec., met ruim zeven seconden. Peter Hurkmans, die in Bonn afgelopen week een prachtige tijd van 1.55,4 sec. op de klokken bracht, werd in Steenbergen geklopt en wel voor de tweede maal door Litjens van Sprint, die de 800 m. won in 1.57,6 sec. De DEM-keeper liet ditmaal 2.00,3 sec. voor zich noteren. Sjaak Hurkmans nam beide hordennum mers voor zijn rekening. Op de 110 m. kwam hij tot een wat teleurstellende tijd van 17,8 sec., doch op de 400 m. horden was hij met zijn van 61,4 wel tevreden. Jan Commandeur van Su omi deed uitstekend werk door de 400 m. te winnen in een beste tijd van 52,6 sec. Hercules had HCC vanaf de eerste overs volledig in de tang. Uiterst scherp fielden en met een bowlerij waarin Ambler (7 voor 49) een groot gevaar opleverde. Na 4 uur was HCC afl out voor 135, Spekking met 33 niet uit topscorer. De vechtlustige Utrechtenaren kregen daarop volledig loon naar wer ken toen zij 3 overs voor tijd de over winning met nog 5 wickets in handen binnenhaalden. Het voornaamste werk werd opgeknapt door Daudey met 43 runs en Barend Stel die met 42 ongesla gen bleef. *141511i2Srós

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 19