SPURS KENT Zoetemelk wellicht niet naar de Tour DE BELANGEN Scheidsrechter Van der Kroft ƒ7500 rijker Winst van 2 minuten op Fuente EDDY MERCKX WEER EENS IN TOPVORM Blok bij KNVB FRANKRIJK WIL PIET probleem KEIZER S IAIM74 ZORGEN BRAZILIË Koersen in Hilversum Israel stelde Brugge eisen Jong Hongarije won UEFA-cup sa K ra di ra dl IP. H S ■p di ■P di ■P di ■P di ■P di ■P di ■P dl ip di ■P di ip is* ■P di S3 Sï s s lp dl lp da ■P Andere achterhoede geen voor Schrijvers Nicholson: „Feyenoord kloppen is niet ónmogelijk" J5 95 95 TIEN DAGEN IN HET ZIEKENHUIS tai 21 WOENSDAG 2 9 MEI 1974 SPORT w Lichtpuntje Compensatie Optimistisch Kwetsbaar Onbelangrijk ■P dl ■P di lp da ■P dl ■P dl >P Goede sfeer neem ik maar FC- a (Van onze sportredactie) (Van onze speciale verslaggever) BERT BREVOORD zie MARC SERNE. 4 t 8? e i s ste coach nieuwe tweede of derde keeper van het Ne derlands elftaf ben. Centraal staat, dat ik dit seizoen helemaal naar de wereldkampioenschappen heb toege werkt”. „Iets van die goede sfeer vind ik op dit moment ook bij de geselecteerde Nederlands-elftalspelers terug. Als je dan zulke klasse-voetballers tot je beschikking hebt, met zo’n enorme internationale ervaring ook, dan moet het toch gek lopen, willen de resulta ten uitblijven”. SURESNES (ANP) De kans is groot dat Joop Zoetemelk niet kan starten in de Tour de France, waarvoor hty na een schitterend voorseizoen als groot kanshebber op de overwinning gold. Zoetemelk moet tenminste tien dagen volstrekte rust houden in het ziekenhuis van Suresnes, vlakbij Party's, waar hy dinsdag werd opgenomen met ernstige hoofdklachten, die het gevolg ztyn van ztyn val vorige week in de eerste etappe van de Midi Libre. Met het ge geven dat morgen over vier weken de ronde van Frankrijk start, is het zeer de vraag of Zoetemelk in die korte tijd voldoende kan zijn opgeknapt om deel te nemen. De artsen van de afdeling neuro-chirurgie in het ziekenhuis van Suresnes hebben na een dag van onderzoekingen nog onvoldoende inzicht in de oorzaken die leiden tot de voortdurende hoofdptyn van Zoetemelk. Daarom werd in het medische communiqué slechts gezegd dat de patiënt sinds ztyn val nog voortdurend verschijnselen vertoont van een shock-toestand. Het bulletin vervolgde: „Er is geen reden aan te nemen dat de val een beschadiging van de hersenen tot gevolg heeft gehad”. Zoetemelk zal nog een aantal onderzoekingen dienen te ondergaan voor een preciese diagnose kan worden gesteld. Sinds zijn opname heeft hij geen moment het bewustzijn verloren, maar de artsen achten het desondanks beter dat hij voorlopig geen bezoek ontvangt. Volgens ploeg leider Caput, die dinsdagmorgen vroeg bij hem is geweest, is Zoetemelk men taal nogal aangeslagen. tse uw eis is, iel, en ook internationale ervaring hebt die dat mogelijk maakt”. „Verder zijn er natuurlijk wel on derlinge verschillen met mijn colle ga’s. Jan van Beveren is bijvoorbeeld een veel atletischer figuur. Ik ben vrij zwaar voor een keeper maar opvallend grote verschillen zie ik verder toch niet zo zitten”. Meer dan Feyenoord, dat als Neder lands kampioen al verzekerd is van een plaats in het Europa Cup 1-toernooi, is er Tottenham Hotspur alles aan gelegen om vanavond in Rotterdam te winnen. Manager Bill Nicholson: „Vooral dit sei zoen is gebleken hoe groot het belang is om in een Europees toernooi te kunnen spelen. Onze resultaten in het toernooi om de UEFA Cup hebben de vrij zwak ke prestaties in de competitie voor een groot deel goed gemaakt. En voor de spelers vormt een dergelijk evenement zowel in sportief als in financieel op zicht natuurlijk een aantrekkelijk object dat ze niet graag zouden missen”. (Van onze sportredactie) ROCKANJE. Rinus Israel heeft een informatief gesprek gevoerd met de leiding van FC Brugge over de mogelijkheid tot het aangaan van een verbintenis met de Belgische club. Israel, die van Feyenoord een vrije transfer heeft gekregen: „Ik heb een aantal eisen op tafel gelegd, waarover het bestuur van FC Brugge zich moet beraden. Ik verwacht dat er binnen een week een beslissing komt. Of die positief dan wel negatief uit zal val len, daar heb ik op dit moment eerlijk gezegd geen idee van”. na tie ;el ire fer (ai (Van onze sportredactie) ZEIST. Aan het einde van het vraaggesprek zegt Piet Schrijvers opeens in een ontspannen bui: „Het is eigenlijk vreemd dat zo’n eenvoudige jongen uit Soest, waar ik vandaan kom, opeens twee miljoen waard is”. Het geeft inderdaad vrij juist weer welke spectaculaire ontwikkeling de 27-jarige doelman van FC-Twente de afgelopen seizoenen heeft doorge maakt. Want dat is de vraagprijs van Twente voor zijn doelman, die door het wegvallen van Jan van Beveren min of meer een vaste plaats in Oranje heeft verworven voor de we reldkampioenschappen in West-Duits- land. Ocana!” scandeerde, wierp de Belg zich in het alles-of-niets gevecht. Halverwege had hij de beste tussentijden van Ritter, Petterson en Moser al omver geworpen: 23 minuten en 41 seconden (met wind in de rug een gemiddelde van 50.680 per uur). Toen al tekende de overwinning van Merckx zich duidelijk af. Badend in het zweet, ontspannen als nog nooit in deze ronde zei hij, eenmaal weer van de fiets gestapt: „Ik ben tevreden. Ik heb mijn doel bereikt. Harder kon ik niet”. Voor de technici: Eddy Merckx reed met een versnelling van 55 x 13 en-of 55 x 14. Dat betekent per omwenteling van de pedalen 9,03 of 8.39 meter. Terugkerend van de dopingcontrole kondigde Merckx op voorzichtige wijze aan voortaan van elk geschikt moment om Fuente aan te vallen te zullen profiteren. De kleine Spanjaard stond erbij toen Merckx die oorlogsverklaring aflegde. Fuente rea geerde: „Ik heb toch al gezegd, dat de Giro na de tijdrit opnieuw zal beginnen? Ik blijf erbij: ik wil na de Ronde van Spanje ook de Ronde van Italië winnen. Maar ik ben er nog niet. En Merckx ook niet. Er kan nog van alles gebeuren. Merckx zal moeten bewijzen dat hij in de bergen sterker is dan ik”. De afgelopen drie seizoenen brachten Tottenham Hotspur in het UEFA-Cup- toernooi volop lauweren. De eindzege in 1972 (ten koste van Wolverhampton Wanderers) werd vorig jaar gevolgd door het doorstoten naar de halve fina les (Liverpool schakelde de Spurs uit omdat het in de uitwedstrijd een doel punt meer scoorde) en dit seizoen mar cheerde Tottenham op indrukwekkende manier naar de finale. Het feit dat Willem van Hanegem er vanavond niet bij zal zijn, wordt door de Spurs-ploeg als een lichtpuntje be schouwd. Het spel van Van Hanegem blijkt in Engeland grote indruk te heb ben achtergelaten (een toch wat merk waardige zaak, omdat de Kromme de nodige moeite had met zijn directe te genstander Coates) en werd evenals dat van Kristensen uitbundig geprezen. Ni cholson: „Er mag dan worden beweerd dat het Feyenoord-zonder-Van Hanegem een heel andere ploeg is dan Feyenoord- mét-Van Hanegem, ik zie dat niet zo. Deze ploeg heeft uitstekende reserves, dat is juist een van de sterke punten”. Piet Schrijvers: „De hoofddetails kun je met je verdedigers doorpraten’’. Kuiper gaf aan Merckx twee minuten en 39 ..den prijs. Een normale zaak. De enige Nederlander in de Giro ver scheen aan de start, terwijl de Noor Knut Knudsen nog als beste tijdrijder (50.44 op het bord genoteerd stond. Kuyper keek ernaar en zei: „Dat is snel. Die tijd kan ik wel vergeten. In de etappeuitslag legde Kuiper niettemin be slag op de 21e plaats. Kort voor de wedstrijd beslist Nichol son of ausputzer Beal, die voor de eerste wedstrijd in Londen ook al niet geheel fit was, maar toch 80 minuten meespeel de, in de basisopstelling zal staan. Zijn enkelblessure is nog niet genezen, maar in het Engelse kamp rekent men er toch op dat Bael van de partij zal zijn. Zo niet, dan is Dillon zijn vervanger. Een heel klein beetje twijfel is er ook nog rond rechtervleugelverdediger Evans, die een voetblessure heeft overgehouden aan de wedstrijd van vorige week dinsdag. Moch hij niet kunnen spelen - wat zeer onwaarschijnlijk is - dan neemt Kinnear zijn plaats in. Volgens Schrijvers maakt het niet zo veel uit dat hij in het Nederlands elftaf met een compleet andere ach terhoede wordt geconfronteerd dan bij FC-Twente. Terwijl het ook voor een keeper belangrijk is om te weten hoe zijn medespelers op een bepaalde situatie kunnen reageren, meent Schrijvers: „De hoofddetails kun je met je verdedigers doorpraten. Als ik roep, dan weten ze dat ze een bal moeten laten lopen; dan kom ik er aan. Horen ze niets, dan moeten ze zelf handelen. Daarbij is bet niet zo belangrijk voor mij of ik nu eerste, ZEIST. (ANP) Ger Blok (34) trainer van het inmiddels opgeheven De Volewijckers heeft een contract getekend bij de KNVB. De leraar lichamelijke opvoeding aan een Am sterdamse Mavo zal zich full-time gaan bezighouden met het jeugdplan Nederland en de opleiding van de cursisten voor de trainersopleidingen. Nicholson: „Het is logisch dat we ook volgend seizoen weer graag van de par tij zullen zijn. De enige mogelijkheid om dat te bereiken is een positief resultaat in Rotterdam, want in dat geval zal de Engelse bond ons vrijwel zeker inschrij ven. Op grond van de competitieresulta- ten komen we deze keer bij lange na niet in aanmerking. De drie clubs die inmiddels zeker zijn van een plaats in het volgende UEFA-Cuptoernooi zijn de nummers drie en vier op de competitie- ranglijst (Derby County en Ipswich Town) en de winnaar van de League Cup (Wolverhampton Wanderers). Daar komt óf Stoke City als nummer vijf in de competitie bij, óf wij. De spelers weten dus wat er van het resultaat afhangt. Nou ja, we hebben in dit toer nooi nog geen wedstrijd verloren, dus we kijken tegen de wedstrijd met Feyenoord niet aan als een ónmogelijk tot een goed einde te brengen klus”. Overigens is Nicholson realist genoeg om onder ogen te zien dat Feyenoord vanavond met de betere kansen aan de tweede finalewedstrijd begint. Nichol son: „Ik zou me erg op mijn gemak hebben gevoeld wanneer wij met een 2- 2-gelijk spel naar Londen hadden kun nen terugkeren. Ik kan me levendig voorstellen dat Feyenoord blij was dat het met dat resultaat naar Rotterdam terug kon reizen”. Voor Italo Zilioli is de Giro gedaan. Samen met Franco Bitossi trapte hij voor de tijdrit de benen los. Tijdens die warming-up kon hij een botsing met een auto niet ontwijken. Hij werd omver gereden. In het San Camillo-ziekenhuis constateerde men niet alleen een ge- E» kwetste rechterknie, maar bovendien een bekkenbreuk. FORTE DEI MARMI. De chrono meters hebben gesproken. Klaar en dui delijk. Eddy Merckx is de snelste tijdrij der in de Ronde van Italië 1974. Hij raasde, langs het strand van de Tyreense Zee, 40 kilometer af in 49 minuten en 31 seconden (moyenne 48,468 kilometer per uur). De eenzame, alles vergende strijd tegen het nuchter voorttikkende horloge leverde Merckx niet alleen de eerste etappe-overwinning in deze Giro op, maar schonk hem bovendien de voldoe ning in het algemeen klassement leider Fuente tot op 18 seconden te naderen. Schrijvers heeft nu vijf officiële interlandwedstrijden gespeeld: tegen Schotland, Ijsland, Polen, België en Oostenrijk. Waar dan straks nog een aantal in Duitsland bij komt, tijdens een toernooi waarin wellicht ook de grote internationale erkenning op hem wacht, iets waar vooral ook Jan van Beveren jarenlang stil op heeft gespeculeerd. Schrijvers: „Die internationale er kenning is er in mijn geval al een beetje, hoewel ik de laatste zal zijn om te beweren dat je in Duitsland niet op een verschrikkelijke manier naam kan maken. Ik speel nu al enkele seizoenen in Twente en we hebben al heel wat internationaal voetbal achter de rug”. Vervolgens stak Fuente een lichte Zwitserse sigaret op. In de bruine ogen van Merckx zag men over dat gebaar alleen maar misprijzing. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. De Franse clubs Olympique Marseille en Paris Saint Germain hebben belangstelling voor Piet Keize -. De Ajacied zit echter nog een jaar vast aan zijn vereniging. Keizer zelf wekt niet de indruk hoog nodig weg te willen, I is het wel zo”, zegt hij, „dat ik in tegenstelling tot vroeger nu wel geïnteresseerd ben in een aanbieding. Ik wil eerst eens rustig bekijken hoe de organisatori sche zaken bij Ajax zich ontwikke len.” BOEDAPEST (AFP). Jong Honga rije won in Boedapest dankzij een over winning van 4-0 op Oost-Duitsland de Europese beker voor landenploegen. Het elftal dat in de kwartfinale Jong Oranje uitschakelde met een doelpunt verschil, had de eerste finalewedstrijd in Oost- Duitsland met 2-3 verloren. De Hongaren leidden bij de rust door een doelpunt van Toth (35e minuut). Na de pauze breidden Varadi (48e en 60e) en Fekete (63e) de stand verder uit. Het nationale elftal van Australië heeft een oefenwedstrijd in Tel Aviv tegen Israël met 1-2 verloren. De Au straliërs bleken erg zwak. Vooral de aanval toonde een volledig gebrek aan inzicht. Israël had dan ook vrijwel de gehele ontmoeting een overwicht. Het ziet ernaar uit dat de ex-trainer van Roda JC, Henny Hollink, dë langste tijd oznder werk gezeten heetf. Hollink heeft met twee clubs contact, namelijk het Arnhemse Vitesse en de Franse eerste-divisieclub Strassbourg, die op de zevende plaats is geëindigd in de hoogste Franse afdeling. Het voetbalelftal van Saarland is duidelijk sterker gebleken dan het Ne derlands amateurelftal voor spelers on der de 23 jaar. In Nunspeet zagen de 400 toeschouwers dat de Nederlandse ama teurs er door een zeer gebrekkig ploeg- verband zelden in slaagden sluitende combinaties op te bouwen. Bij rust had Saarland een voorsprong van 2-1, de eindstand was 4-1. Het score-verloop10. Baltes 0-1, 20. Schmidt 0-2, 35. Blok 1-2, 57. Baltes 1-3, 75. Hiber 1-4. Feyenoord plaatste zich voor de fi nale van het toernooi om de Pellikaan- beker. De jeugdploeg van de landskam pioenen won in de halve ei"dstrijd, na verlenging, met 2-1 van PSV. Merckx mij twee minuten afsnoept, mag hij tevreden zijn”, ietwat beteuterd ach terlatend. Die 40 kilometer tegen het horloge betekenden voor Eddy Merckx enorm veel. Zij vormden voor hem de rit van de waarheid, van de rehabilitatie ook. Gedurende 40.000 meter diende hij het antwoord te zoeken op de vraag of hij in de komende 11 dagen nog zal behoren tot de strijders om de eindover winning. Het was voor Merckx, nog altijd bezeten van laaiende eerzucht, erop of eronder. Uiterst geconcentreerd ver scheen hij aan de start, beantwoordde flauwtjes de handdruk van ex-coureur Nino Defilippis, wilde in de microfoon van radio-Madrid geen enkel woord zeg gen, maakte een kruisteken en sloeg zijn handen om de stuurstand. Terwijl het Italiaanse publiek „Ocana! ZEIST. (ANP) Scheidsrechter Leo van der Kroft heeft in Zeist uit handen van mr. Jaques Hogewoning, voorzitter van de sectie betaald voet bal van de KNVB, de Willem II- trofee ontvangen. De wisselprijs en een bedrag van 7500 gulden werden hem toegekend, omdat hij dit jaar als beste scheidsrechter werd beschouwd. ROTTERDAM. Terwijl Engelse clubs zowel in het toernooi om de Euro pa Cup voor landskampioenen als in dat voor bekerwinnaars nooit een machtspositie konden veroveren, kende het UEFA-Cuptoernooi de afgelopen zes jaar uitsluitend Engelse winnaars. Vanaf het moment dat Leeds United in 1968 de kroon van Dynamo Zagreb overnam, zorgden achtereenvolgens Newcastle United, Arsenal, opnieuw Leeds United, Tottenham Hotspur en Liverpool ervoor dat de UEFA Cup tot de dag-van- vandaag aan de overkant van Het Ka naal bleef. Tottenham Hotspur heeft vanavond de mogelijkheid de Engelse heerschappij in het UEFA-Cupgebeuren weer met een seizoen te verlengen, al heeft het 2-2 resultaat, dat mede-finalist Feyenoord de Londense club vorige week op eigen terrein afdwong, de kan sen op de zevende Engelse triomf in successie niet vergroot. De erkenning van Twente is er ook wel in het buitenland, en daar profi teer je als speler van. Dat Twente internationaal toch redelijk hoog wordt aangeslagen, zie je ook aan de uitnodigingen die de club krijgt. Dit jaar kunnen we zelfs deelnemen aan een toernooi in La Coruna (in Span je), waarvoor vorig seizoen Ajax nog was uitgenodigd Daarom hoef ik ook echt niet per se weg bij Twente. Als de club op mijn financiële eisen wil ingaan, dan wil ik best blijven”. Eerst wachten echter de wereld kampioenschappen voetbal. Ondanks het feit dat twee uiterst gerenom meerde krachten uit de selectie zijn weggevallen, meent Schrijvers ook op grond van zijn eerste ervaring in Zeist onder Rinus Michels dat Ne derland nog erg ver kan komen. De wedstrijd tegen Argentinië heeft dat nog duidelijk geaccentueerd. HERZOGENHORN. (SID) In het Braziliaanse trainingskamp in Herzo- genhorn maakt men zich zorgen over Clodoaldo. De 24-jarige vrije verdedi ger liep zondag in het oefenduel te gen een selectie van spelers uit Zuid- west-Duitsland een ernsige dijbeen blessure op, die mogelijk zijn deelne ming aan de eindronden van het toernooi om het wereldkampioen schap in gevaar brengt. Clodoaldo ziet zelf de .toekomst donker in. Hij verzocht de begeleidende arts, Lidio Toledo, zelfs hem maar naar huis te sturen. De selectie van Tottenham Hotspur zal de gelegenheid om alvast kennis te maken met de accommodatie van het Feyenoord-stadion niet benutten. Nichol son: „Voordat we dinsdagmorgen ver trokken, hebben we nog een laatste training gehad. Ik weet van eerdere gelegenheden dat het veld in Rotterdam goed is en dat het licht van uitstekende kwaliteit is. Vórige week hebben we wel een beetje om de Feyenoorders moeten lachen. Ze wilden ’s avonds om zeven uur de kwaliteit van het kunstlicht in ons stadion testen. Maar ze waren ken nelijk vergeten dat er ook in Londen om deze tijd van het jaar om zeven uur nog volop daglicht is”. De vermoedelijke opstelling van het elftal van Tottenham Hotspur voor de wedstrijd van vanavond tegen Feyen oord ziet er als volgt uit: Jennings; Evans, England, Beal (Dil lon), Naylor; Pratt, Coates, Perryman; McGrath, Chivers, Peters. De vorig jaar ingestelde prijsuitrei king werd dit jaar, op verzoek van de belangenvereniging scheidsrechters betaald voetbal uitgebreid met een prijs voor het beste grensrechtersduo. Die ging naar de heren G. van Be- zooyen en J. van Beveren. De rang lijst in de A-categorie: de volgorde van de internationale lijst is: 1. Leo van der Kroft 7.500), 2. Charles Corver 5000), 3. Theo Boosten 3.000), 4. Arie van Gemert 2.000), 5. Jan Keizer 1.000). B- categorie: 1. H. van Dijken 2.000), 2. L. F. Beukman 1.500), 3. E. Mulder (J 1.000). Schrijvers: „Dan neem ik weer mijn eigen vereniging, Twente, als voorbeeld. In feite heb ben we internationaal gezien echt niet zo’n verschrikkelijk grote ploeg. Twente heeft het altijd hoofdzakelijk moeten hebben van het karakter en de goede geest die er in de selectie heersten. Voornamelijk daardoor be haalden wij in die UEFA-cup altijd zulke knappe resultaten”. Na de twaalfde etappe is het algemeen klassement: 1. Fuente (Spa) 58 uur 59 minuten 47 seconden, 2. I.Ierckx (Bel) 59.00.05, 3. Baronchelli (It) 59.02.17, 4. Gimondi (It) 59.02.27, 5. Moser (It.) 59.02.36, 6. R. de Vlaeminck (Bel) 59.02.38, 7. Battaglin (It) 59.02.50, 8. Bi tossi (It) 59.02.56, 9. Conti (It) 59.03.19, 10. G. Pettersson (Zwe) 59.04.08, 11 Kui per (Ned) 59.05.20. Het is ook een bedrag dat tot nu toe alleen maar irritatie bij Twente heeft opgewekt, aangezien nog geen vereniging ook Ajax niet voor alsnog van plan lijkt om deze som te betalen. Het leidde zelfs tot vraagte kens bij Twente zelf, dat zaakwaar nemer Cor Coster een ultimatum heeft gesteld, omdat het nu wel eens wil weten of de club volgend seizoen nog over Schrijvers kan beschikken of niet. Men kreeg wel eens de in druk dat Schrijvers wellicht onbe wust in de slotfase van de compe titie meer met zijn zakelijke beslom meringen bezig was dan met FC- Twente. Schrijvers: „Daar ben ik het uiter aard niet mee eens. Mijn eerste helft van de competitie was veel slechter dan de tweede helft. Je bent als doelman nu eenmaal kwetsbaar. Een fout van jou betekent een doelpunt. Neem bijvoorbeeld die kampioens wedstrijd tegen Feyenoord: bij de eerste goal stond ik op mijn verkeer de been, bij de tweede werd de bal van richting veranderd en bij de derde moest ik gokken tussen de korte of de lange hoek en dan kan het wel eens niet lukken”. „Dat heb je op de training ook. Er zijn dit seizoen werkelijk trainingen bij Twente geweest waarin ik alle, maar dan ook alle ballen pakte. Er kwam er geen een in, hoe fanatiek mijn medespelers ook probeerden mij te passeren. Een andere dag gaat het weer minder. Wat dat nou precies is, daar heb ik ook geen sluitende ver klaring voor”. Globaal kan echter gesteld worden dat een doelman die de leeftijd van Schrijvers heeft bereikt, min of meer naar zijn top toegroeit. Schrijvers: „Zevenentwintig jaar is een gunstige leeftijd; dat zie je ook aan andere doelverdedigers. Je bent dan toch wat rustiger en speelt wat meer op je routine, omdat je op die leeftijd vaak In één klap, in één race, in nog géén uur liep Merckx op Fuente 2 minuten en 3 seconden in. De Spanjaard, die kort voor de tijdrit nog gezegd had: „Als HILVERSUM(ANP). De uitslagen van de dinsdagavond gehouden draverijen in Hilver sum zijn: Isedoor Naarden-prijs (autostart) 2000 m: 1. Lion Victory (P. Koppejan) 2.47,8 1.23.9, 2. Likely Devil, 3. Lucky Six. Winn 17.30 pl 5.20 9.00 3.70 kopp 914.60 trio 2335,60 in willekeuri ge volgorde). P. C. Mondriaan-prijs 2040 m: 1. Luuk K (P. van Kerkwijk) 2.58,7 1.28,5, 2. Lady Clementi ne, 3. Marion Fortuna. Winn 7.70 pl 2.10 6.30 1.80 kopp 192.30. Albert Neuhuys-prijs (autostart 2440 m: 1 La Bamba (J. Verhoeve) 3.28,9 1.25,2 2. Karla Buitenzorg, 3. Krone van Nora. Winn 9.80 pl 2.50 6.20 2.70 kopp 122.80 trio 1149.90. Isedoor Naardenp-rljs (tweede afdeling):!. Lepelaar (A. Mollema) 2.49,5 1.24,8 2. Klazlna Germano, 3. Kobalt, winn 2.00 pl 1.80 3.00 3.00 kopp 12.90. David Ocker-prijs 2440 m: 1. Jacco Buiten zorg (P. Koppejan) 3.24.4 123.1, 2. Higgins, 3. Gyas. Winn 5.30 pl 2.20 2.90 14.80 kopp 32.30 trio 2006,50. T. L. G. Offermanprijs (autostart) 2000 m: 1, Limbus Hanover (T. Kooyman) 2.45,8 1.22,9, 2. Jolltha D’Aster, 3. Katrlen Axkit. Winn 5.80 pl 2.30 1.70 6.80 kopp 14.50. H. van Os Delhez-prijs 2040 m: 1. Ivoor S (H. Dassen) 2.52 5 1.25.4, 2. Jungfrau W, 3 Juweeltje C. Winn 7.40 pl 2.20 2.70 3.50kopp 36.30 trio 844.90. Amateurkampioenschap 3 (voor amateurrij- ders) 2040: 1. Jane Prise (B. Schuurman 2.54,3 1.25 4, 2. Ivan Braun, 3. Joris Six. Winn 11.- pl 2.40 2.90 3.20 kopp 35.90. W. van Nieuwenhoven-prijs (eerste afdeling) 2040 m: 1. Kris Areta (G. van Eykelenborg) 2.51,3 1.24,0, 2. Lady Bird, 3. Leo Hanover. Winn 13.40 pl 2.90 2.30 2.60 kopp 46.10 trio 961.60. W. van Nieuwenhoven-prijs (tweede afde ling): 1. Larens Trots (P. Smits) 2.51.9 1.23,4 2. Karla Pluto, 3. Karma Kandia. Winn 3.90 pl 1.80 1.90 4.10 kopp 5.20. Totalisatoromzet 357,37#.- Fiorentina heeft oud-Milan Rocco (62) aangetrokken als trainer. J

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 21