direktie sekretaresse sfb secretaresse BON ftuonnOr:;» delta lloyd bosscher bv medewerkers met wiskundig inzicht Lassersbaas Bankwerkersbaas Kalkulator-Inkoper nobel van wierst bv □elastingadviseurs Amsterdam Beverwijk GEVORDERDE ASSISTENTEN AANKOMENDE ASSISTENTEN UW KRANT op uw VAKANTIE ADRES! ILnnn rn?p htSma 7* boekhoudkundige medewerk(st)ers Registeraccountants Registeraccountants Dechesne van den Boom en Co Dechesne^an den Boom en Co 7 JUNI 10 I Vakantïe-adres: Wiskundigen verrichten belangrijk werk bij een verzekeringsmaatschappij. Zij berekenen pensioenen, premies en koopsommen. Natuurlijk is er wel een computer die dat werk doet, doch die wordt voornamelijk in geschakeld voor het tijdrovende routine-rekenwerk. Maar voor het echte denkwerk, het puzzel- werk, hebben wij mensen nodig. Jonge mensen met een wiskundige opleiding, b.v. HAVO B of Gymnasium B. Mensen met MAVO B-opleiding kunnen ook solliciteren. Zij kunnen een opleiding volgen die hun algebraïsche kennis op HAVO B-niveau brengt. Vanzelfsprekend wilt u nog meer weten; over de funktie, over de toekomstmogelijkheden of over de sekundaire arbeids voorwaarden (waaronder een goede studiekostenregeling en reiskostenvergoeding). Belt of schrijft u dan even naar Delta-Lloyd Verzekerings groep N.V., personeelzaken Levensverzekeringen, Nieuwe Spiegelstraat 17 te Amsterdam. Tel. 020 - 5263387, u krijgt dan mejuffrouw A. van Ginkel. ATTENTIE! r.-HF industrieele disconto maatschappij -j g| - - leeftijd: 18-25 jaar. Op onze vestiging te Haarlem hebben wij plaats voor Haar taak t.b.v. het hoofd Technisch Bureau bestaat uit: Voor onze vestiging te Haarlem zoeken wij 1 I tWi Duinwijklaan 2 Beverwijk tel. 02510 - 28547, *s avonds 02513-13019 <9 Naam: Vast adres: Naar: t/m Met ingang van wel per luchtpost. i niet 3S1 ■W flk Mk en Verdere informatie over de functie wordt u gaarne verstrekt door de heer H.G.J. v. Nuenen (tel. 023 - 339100). Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto en met vermelding van vacaturenummer 073, verzoeken wij u te richten aan Technisch Bureau West, Ceylon 21 - 23 te Haarlem. Voor deze veelzijdige functie zoeken wij een jonge vrouw in de leef tijd van 20 - 27 jaar, met een middelbare opleiding en de diploma's steno en typen. het verzorgen van typewerkzaamheden (ook van band) het in steno opnemen en uitwerken van correspondentie het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken de verzorging van het persoonlijk archief het gereedmaken van de nodige stukken t.b.v. besprekingen. Wij zoeken een direktie sekretaresse. Tot haar taak rekenen wij vanzelfsprekend: Wij denken aan iemand die gedurende enige jaren werkzaam is geweest op een accountants- of administratiekantoor en die ons bij de aangifte- werkzaamheden kan ondersteunen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die bekend is met deze werkzaamheden, terwijl studie in het belasting recht op prijs wordt gesteld. Voor deze functie met veel afwisseling bieden wij een goede honorering (w.o. 13e maand, tantième- en pensioenregeling), alsmede studie- en reiskostenvergoeding. Mondelinge en/of schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan Drs J. C. van Wierst. Minimaal op M.B.A.-niveau en bij voorkeur studerend voor accountancy of S.P.D. Wij bieden u moderne arbeidsvoorwaarden (o.m. goede studiekostenregelingpensioenregeling. Wij vragen van u: vlotte aanpak van de aan u opge dragen taken; een goede inzet van uzelf; bereidheid om te werken in teamverband. Almelo, Amsterdam, Arnhem, Enschede. ’s-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Heerlen, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle, Brussel. Ook kunnen telefonisch inlichtingen worden verstrekt en afspraken gemaakt: tel. 02331 61 50. Ook indien u nog geen ervaring heeft opgedaan in deze richting kunt u solliciteren, indien u in het bezit bent (komt) van een middelbare opleiding. Almelo, Amsterdam, Arnhem, Enschede, ’s-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Heerlen, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle, Brussel. Wij vragen jonge mensen, die beschikken over een praktijkdiploma boekhouden of hiervoor binnenkort exemen doen. Het Sociaal Fonds Bouwnijverheid te Amsterdam, belast met de uitvoering van diverse sociale verzekeringswetten en sociale voorzieningen t.b.v. de bouwnijverheid, vraagt voor diverse afdelingen een aantal: 1 1 1 Heidemij Nederland BV, dochteronderneming van NV Hei demaatschappij Beheer, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en waterbouwkun dige en bosbouwkundige projecten. Zij vraagt voor haar Technisch Bureau West te Haarlem een Indien u ambitieus bent, ligt er voor u op ons kantoor een goede toekomst Wij verzoeken u uw sollicitaties te richten aan ons kan tooradres Nieuwe Gracht 4547 te Haarlem (Postbus 5037). Wij verzoeken u uw sollicitaties te richten aan ons kan tooradres Nieuwe Gracht 4547 te Haarlem (Postbus 5037). Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid Basisweg 10, Postbus 637, Amsterdam-Sloterdijk. Tel. 020 - 583 33 05 I i 1 i 1 1 1 1 1 1 die op de hoogte dient te zijn van alle mogelijke lesmethoden en keuringeisen voor de apparatenbouw leeftijd van 30 tot 45 jaar met ruime ervaring in en kennis van apparaten bouw. Voor de juiste mensen voor deze funkties hebben wij graag een goed salaris over, terwijl onze secundaire arbeidsvoor waarden zijn aangepast aan de moderne tijd. Indien u de man bent die wij bedoelen, bel dan no. 023— 289884 of schrijf naar Spaarneweg, Industrieterr. Cruquius, Post Vijfhuizen, t.a.v. de heer Van Ingen. Vragen voor hun kantoor te Beverwijk een jonge medewerker De IDM is een van de grootste finan cieringsmaatschappijen in Nederland met een groot aantal kantoren over het gehele land verspreid. Het hoofd kantoor is gevestigd te Amsterdam. Tot de aktiviteiten van de IDM behoort onder meer het financieren van personenauto’s, vrachtwagens, pleziervaartuigen, caravans, machines en het verstrekken van persoonlijke leningen. het zelfstandig verzorgen van de voorkomende korrespondentie het beheer van het direktie-archief het bijhouden van de direktie-agenda het notuleren van besprekingen. ZA1ÊR Da G Onze gedachten gaan uit naar een jonge representatieve vrouw, die niet alleen beantwoordt aan de vereiste middelbare schoolopleiding met steno/typen, doch ook ambitieus is en initiatieven durft te nemen. Zij moet integer zijn en taktvol met mensen kunnen omgaan. Indien u belangstelling heeft voor deze baan, verzoeken wij u kontakt op te nemen met de heer H. Stroomberg. Telefoon 020-807 807. Postbus 640, Amsterdam. Ons bedrijf is gevestigd in het moderne airconditioned Coengebouw, Kabelweg 37, nabij NS-station Amsterdam-Sloterdijk, en is bereikbaar met de buslijnen 14,15, 36, 40 en 42. Geef uiterlijk tien dagen vóór uw vertrek uw vakantie adres op. MAAK GEBRUIK VAN ONDERSTAANDE BON OF GEBRUIK EEN BRIEFKAART Ter voorkoming van fouten en gezien de grote drukte tijdens de zomermaanden kunnen vakantie-adressen NIET TELEFONISCH WORDEN OPGENOMEN! Voor het verzenden van uw krant naar de Europese landen behalve België, per gewone post, wordt 1,voor verzendkosten per dag in rekening gebracht. Verzending per LUCHTPOST is ook mogelijk, voor sommige landen zelfs aan te bevelen. De hieraan verbonden verzend kosten ad ƒ1,25 per dag voor EUROPA, zullen u in rekening worden gebracht. Wanneer u LUCHTPOST-verzending wenst, dan dient u dat hieronder □p te geven. Onze ervaring heeft geleerd dat de postverzending naar de Zuid- europese landen bijzonder slecht is. Onzerzijds verzenden wij de vakantiekranten volgens voorschrift, doch wij kunnen niet instaan voor een goede postbestelling. Opzenden naar de administratie of afgeven aan uw bezorger die voor doorzending zal zorgen. Schrijft u op de enveloppe: VAKANTIE-ADRES. De accountancy is een boeiend beroep dat uw volledige inzet vraagt, waarbij wij u graag willen helpen in de vorm van een goed salaris; moderne secundaire arbeids voorwaarden (o.m. een uitstekende studiekostenregeling) en begeleiding in het werk. minimaal 20 vakantiedagen reiskostenvergoeding forensen studiekostenvergoeding kerstgratificatie s— spaarregeling met een belastlngvrqe premie ivariabele werktijdregeling. Voor enthousiaste jonge mensen die zich verder willen bekwamen in de boekhoud kundige richting, zijn binnen ons bedrijf diverse doorgroeimogelijkheden. Wij bieden een goed salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder: Schriftelijke solliciteties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 637 te Amsterdam. i_ jdm is een jong, dynamisch en snelgroeiend bedrijf (ca. 70 medewerkers). Een bedrijf, dat in de cryogene techniek (druk vaten voor vloeibare gassen) een goede naam heeft opgebouwd. Een bedrijf, dat zich de laatste jaren ook in de algemene apparatenbouw is gaan ontwikkelen en nog steeds met die ontwikkeling bezig is. Een bedrijf dat veel van zijn mensen verlangt. Wij zoeken mensen die graag een goede positie oo willen bouwen, die niet bang zijn hun schouders onder het werk te zetten, die een ruime ervaring hebben, die weten wat het is om met mensen om te gaan, die het lef hebben om opnieuw te beginnen en niet denken „ik blijf zitten waar ik zit” voo' de funkties van afspraken gemaakt: tel. 02331 61 50.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 10