directie-secretaresse een KOK B Cw enige medewerkers telefoniste- receptioniste de rijksoverheid vraagt verpleeghuis ‘BORNHOLM* p OUD ziekenverzorg(st)er I ben jij de secretaresse die wij zoeken! bouwkundige (ing.) (mnl./vrl.) een administratieve kracht een SECRETARESSE ELISABETH GASTHUIS HAARLEM i. algemeen assistent van de direktie ZATERDAG 1 8 2 Leeftijd 21-45 jaar. Werktijden van 8.00-16.45 uur. Voor het Bejaardencentrum „De Heemhaven” J *w 1 Haarlem 17 jaar geweest? Kom eens praten over een fijne baan in de gezondheidszorg. Op de farmaceutische afdeling ondergaan de grondstoffen voor de geneesmiddelen een aantal bewerkingen (meestal machinaal) waardoor ze in hun definitieve vorm worden omgezet en als tabletten, capsules of dragees hun weg vinden naar onze verpakkingsafdeling. Merck Sharp Dohme B.V. te Haarlem is een bedrijf dat geneesmiddelen vervaardigt en verkoopt in Nederland. Tevens wordt een omvangrijke export gerealiseerd. Het personeelsbestand omvat rond de 550 personeelsleden. Werktijden: 8.15 -17.00 uur. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een middelbare schoolopleiding beschaafd voorkomen en optreden ervaring in een soortgelijke functie leeftijd van 18-25 jaar Merck Sharp Dohme B.V. is een dochteronderneming van het wereldbekende farmaceutische concern Merck Co. Ine., uit Rahway, New Jersey in de U.S.A., dat vestigingen heeft in 68 landen. Het produktenpakket telt tal van bekende geneesmiddelen, zowel voor mens als dier. De telefooncentrale is uitgevoerd met moderne Philips-apparatuur, terwijl de receptie is aangesloten op het gesloten t.v.-circuit. Samen met 2 collega's werkt zij op roulatiebasis 2 dagen als telefoniste en 1 dag als receptioniste. Wij vragen i.v.m. uitbreiding van onze farmaceutische produktie enige medewerkers die opgeleid willen worden tot farmaceutisch vakman. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de Personeelsafdeling of telefonisch onder nr. 023-319330, toestel 2251, een sollicitatie formulier aan te vragen. Voor ons hoofdkantoor aan de Waarderweg in Haarlem zoeken wij een telefoniste-receptioniste. OUD WIJNKOPERS B.V., Haarlem Sollicitaties uitsluitend na telefonische afspraak. Tel. 023-319330, toestel 2256. OUD 1877 OUD WIJNKOPERS B.V., Haarlem Hoechst Holland n.v. Amsterdam Amsterdam Merck Sharp 6 Dohme B.V. Postbus 581, Haarlem. Merck Sharp D s Waarderweg 39, j Haarlem. Hoechst Holland vu* Amsterdam zoeken wij op korte termijn 4 f j f Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan de direktie van „De Heemhaven”, von Brucken Focklaan 4, Heemstede, telefoonnummer 023 - 28 72 50. Leidinggevende eigenschappen en instel- lingservaring vereist. Salaris volgens landelijke normen. Belangstelling? Wij vinden het prettig als u ons een briefje schrijft t.a.v. het hoofd van onze afdeling Personeelszaken, Sara Burgerhartstraat 25, Amsterdam-West, waarin u enkele persoonlijke gegevens vermeldt als: leeftijd, opleiding en werk dat u vroeger hebt gedaan. Wilt u in de linker bovenhoek van de enveloppe de letters Dir./sec. vermelden? Voor een der leden van onze directie die verantwoordelijk is voor het commerciële beleid van een aantal divisies van onze verkooporganisaties zoeken wij een secretaresse. Aan haar zullen o.a. de navolgende taken worden toevertrouwd: het verzorgen van de correspondentie en het maken van verslagen in voor namelijk de Nederlandse en Duitse taal het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken het onderhouden van telefonische kontakten. Belangstelling? Bel even 020 -180321, toestel 340 voor het maken van een afspraak of schrijf even een briefje. Ons adres is: Hoechst Holland N.V., Verkoop, afdeling Personeelszaken, Sara Burgerhartstraat 25, Amsterdam. Als je wilt solliciteren schrijf dan even een briefje aan de ekonomisch direkteur, ir. A. L. J. Geenen, Postbus 90, Hoofddorp. Op 1 september a.s. start in ons verpleeghuis een 2-jarige opleiding tot Theorie en préklinische periode volg je op de Centrale Op leiding in Haarlem, terwijl je in Bornholm in de praktijk werkt. Wij hebben een plaats voor je op een kleine gezellige afdeling op ons moderne kantoor dat vlakbij het N.S.-station Sloterdijk staat. We hebben bovendien een goed salaris voor je in gedachten waar dan nog een paar plezierige extraatjes bij komen. Uiteraard houden we rekening met gemaakte vakantie-afspraken. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, t.a.v. Dr. J. van Mansvelt. medisch direkteur. Boerhaavelaan 22, Haarlem. Tot de werkzaamheden van deze medewerker worden gerekend Door vertrek van ub huidige funktionaris vaceert in ons algemeen ziekenhuis met ca. 1000 medewerkers en een kapaciteit van ruim 600 bedden de funktie van De salarissen zijn exclusief 7} vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 3-2213/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, ’s-Gravenhage. Taak: werkzaamheden op het gebied van de inspectie van de volkshuisvesting, w.o. het instellen van onderzoeken betreffende bouw vergunningen; toetsen van bouwplannen aan bestemmingsplannen: behandelen van saneringsplannen; adviseren met betrekking tot gemeentelijke verordeningen. Vereist: diploma HTS-bouwkunde. Bij voorkeur ervaring in bouw- en woningtoezicht. Standplaats: Haarlem. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2375,- per maand. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noord-Holland importeur van o.a. likeur Grand Marnier, Courvoisier, Vat '69. Champagne Moët Chandon en van diverse wijnen, vraagt voor haar afdeling verkoopservice: Dan heb je een middelbare opleiding aangevuki met een diploma steno Nederlands en/of steno Duits en praktische ervaring als secretaresse. H ee sp IJ Sc importeur van o.a. likeur Grand Marnier, Courvoisier, Vat '69. Champagne Moët en Chandon en van diverse wijnen, vraagt voor haar afdeling verkoopservice: Verpleeghuis Bornholm in Hoofddorp is een gloednieuw, modern geoutilleerd huis voor 122 somatisch zieken en 61 psychisch gehandikapte bejaarden. Eind 1974 zal het in gebruik worden genomen. Wij komen gaarne in kontakt met een directie-secretaresse die een middelbare opleiding heeft genoten, aangevuld met een secretaresse-opleiding van Schoevers en enige jaren ervaring heeft opgedaan liefst in een commerciële omgeving. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Ziektekostenregeling overeenkomstig Gemeente Haarlem (I.Z.A.). Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken voor de selektieprocedure. Hoechst Holland N.V. is een onderneming binnen d« Internationalechemisch/farmaceutischeHoechst-groep. Er werken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor en de verkooporganisaties zijn gehuisvest in Amsterdam. De fabrieken staan in Breda. Vlissingen en Weert. Zij maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor was middelen en Trevira, kunststof-platen en folièn. De basis van Hoechst is research. Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken samen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen. Per jaar geeft Hoechst meer dan 450 miljoen gulden voor research uit... Belangstelling voor dit boeiende beroep? Wij willen graag met je praten. Wil je inlichtingen hebben of een afspraak maken, bel dan (023) 33 20 77 (na 19.30 uur). Welkom zijn jongens en meisjes die op deze datum 17 jaar zijn geweest en met goed gevolg tenminste 3 jaar voortgezet algemeen onderwijs hebben gevolgd. het bijwonen en notuleren van bestuurs- direktie- en werkgroepvergaderingen alsmede de verzorging van de follow-up hiervan, het koördineren van de werkzaamheden van het direktie-secretariaat, het medewerken aan de totstandkoming van een verbetering in de communicatie binnen het ziekenhuis, het meedenken over gewenste verbeteringen in een dynamische organisatie-struktuur en de daarmede samenhangende wijzigingen in procedures. Wij denken hierbij aan iemand in de leeftijd van 25 - 35 jaar met brede algemene ontwikkeling, bij voorkeur akademisch niveau, die over goede redaktionele vaardigheid beschikt en goed met anderen kan samenwerken. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en zal liggen tussen 1.785,- en f 2.689,- per maand. Hoechst Hofland KV. is een ondwnwnmq binnen de inter nationale chemisch/fnrmeceufischeHoechst-groep Er werken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor en de verkooporganisaties zijn gehuisvest in Amsterdam De fabrieken staan in Breda, Vlissingen en Weert Zij maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor was middelen en Trevira. kunststof-platen en token De basis van Hoechst is research Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken samen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen. Per jaar geeft Hoechst meer dan 450 mH joen gulden voor research uit.. De salariëring en overige voorwaarden zijn overeenkomstig de landelijke regelingen. Interne huisvesting is mogelijk. Op dit moment is een riante personeelsflat in aanbouw. Haar werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het verwerken van de binnengekomen orders voor de afdeling orderadministratie. Gedacht wordt aan een jongedame van ca. 19 jaar met een schoolopleiding op MAVO-niveau. Naast een aantrekkelijk salaris bieden wij: 20 vakantiedagen 8% vakantiegeld dertiende maand winstdelingsuitkering. Geïnteresseerden nodigen wij uit mondeling of schriftelijk te solliciteren bij Oud Wijnkopers B.V., Spaarndamseweg 120, Haarlem. Tel. 25 92 01. U kunt vragen naar de Heer L. de Boer - toestel 120. Onze arbeidsvoorwaarden w.o. een gratificatieregeling, een moderne pensioen voorziening, studiekostenregeling etc. zijn als goed te kenschetsen. Ons moderne kantoorgebouw ligt op enkele minuten afstand van station Slote-d' '-. Haar werkzaamheden bestaan o.a. uit: het verzorgen van de correspondentie van de afdeling; het bijhouden van het archief; het opstellen van routelijsten voor de ver te g e n woo rd i ge rs. Voor de vervulling van deze vacature op korte of langere termijn gaan onze gedachten uit naar een jongedame van ca. 21 jaar, met middelbare- schoolopleiding, steno/typen Nederlands en enige admilnistratieve ervaring. Naast een aantrekkelijk salaris bieden wij: 20 vakantiedagen 8% vakantiegeld ir dertiende maand winstdelingsuitkering. Geïnteresseerden nodigen wij uit mondeling of schriftelijk te solliciteren bij Oud Wijnkopers B.V., Spaarndamseweg 120, Haarlem. Tel. 25 92 01 U kunt vragen naar de Heer L. de Boer toestel 120. 18??

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 8