lo Hoogovens vraagt: Stevin Groep NV Assurantie-mede werker in de vliegtuigindustrie Administratief assistent verkooporganisatie de rijksoverheid vraagt I Zorgen voor anderen kun je heel goed kombineren met zorgen voor je toekomst i jonge mensen VanGelder Papier geroutineerde telexisten (vr. of m.) voor de telexafdeling. ESTEL HOGEDRUK LASSER ONDERHOUDSMAN in dagdienst voor het onderhouden van haar machinepark. diploma Ziekenverzorging administratief medewerker (mnl./vrl.) HOOGOVENS^ [ASSEN 29JUNI) 1 ELISABETH GASTHUIS HAARLEM Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen r ZATERDAG 8 JUNI 1974 2 22 Haarlem bibliotheca ris/esse CBS THfc MUSIC COMPANY I me atl ge< die vas hu 0V( brt ooi ma om dw met havo, atheneum, gymnasium, meao opleiding, enz. THt MUSIC COMPANY voor onze, zich snel uitbreidende drukkerij, gevestigd in het industrie gebied van Haarlem, zoeken wij een OFFSETDRUKKER voor R-30 STANSER aan degelautomaat, en een SNIJDER voor onze Pclar-Eltromat. Steiaai Goed nieuws voor mensen met aambeien. nmn FC*. i -J ■Nwl I Sollicitaties kunt U richten aan: eis Zij die belangstelling hebben zijn die ochtend van harte welkom. 4 In verband met de vele internationale contacten is een goede kennis van de moderne talen gewenst. Indien u belangstelling hebt kunt u uw sollicitatie, onder vermelding van ons nummer HF 195, richten aan Hoogovens, Personeelsvoorziening, Hoofdkantoor 2, IJmuiden. Uitgroeimogelijkheden naar een salaris van 21.360,- bruto per jaar zijn aanwezig. Het aanvangssalaris is afhanke lijk van leeftijd en ervaring. Hij/zij zal belast worden met alle voorkomende werkzaamheden van bovengenoemde afdeling. Informaties kunnen eventueel ook telefonisch ingewonnen worden, dagelijks van 09.45 -17.30 uur, tel.: 023 - 31 92 13. Voor het verkrijgen van inlichtingen en inzicht in de diverse mogelijkheden is op dinsdag 11 juni 1974 van 09.00 -12.00 uur een voorlichtingsochtend georganiseerd in het computer centrum van de groep, Kennemerplein 1 te Haarlem (achter het N.S.-station). mogelijk om via interne opleidingen een baan op te bouwen binnen de automatisering. De groep beschikt over een afdeling Administratieve Informatie Verwerking te Haarlem (vlakbij het N.S.-station), dat als intern servicebureau de geautomatiseerde informatieverzorging voor alle eigen ondernemingen van de groep uitvoert. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van een Philips-computer P 1175 met 96 K geheugen, schijveneenheden en magneetband- stations. Stevin Groep NV is de holding van diverse aannemingsbedrijven, die werkzaam zijn op het gebied van bagger- en grondwerken, beton- en waterbouw, leidingwerken, utiliteits- en woningbouw en wegenbouw in binnen- en buitenland. Met een personeelsbestand van meer dan 10.000 medewerkers wordt een omzet van ruim 1 miljard gulden gerealiseerd. De salarissen zijn exclusief 7j °/o vakantie- uitkerlng en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 4-3827/1757 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1, 's-Gravenhage. Taak: werkzaamheden m.b.t. toekenning van geldelijke steun voor verbetering van woningen en woonbuurten, zoals controleren van aanvragen en gereedmeldingen, aangeven van de aard van de verbouwingswerkzaamheden in coden, alsmede uitoefenen van voortgangs controle en concipiëren van brieven. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 en b.v.k. Praktijkdiploma Boekhouden Standplaats: Haarlem. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1642,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noord-Holland Binnen de verkoop organisatie van onze civiele vliegtuigen zoeken wij voor de groep, die zich bezig houdt met de budgettering en controlling, accurate medewerkers. Zij zullen worden belast met een aantal taken, o.m. op het gebied van investerings budgetten, ruimte- en Onze kleine assurantie- afdeling zoekt een jonge man (of vrouw) die ons wil gaan assisteren. Na een ruime inwerkperiode in de administratieve aspecten van het werk zal hij zich geleidelijk meer gaan bezighouden met de assurantie-technische zaken, zoals deze bij een groot bedrijf voorkomen. Voor iemand, die geïnteres seerd is in het assurantie- CBS Grammofoonplaten B.V. Nijverheidsweg 32-36 te Haarlem Telefoon 023-31 92 50, toestel 241 (afdeling personeelszaken). meubilairplanningen. budgetoverzichten, de behandeling van passage- nota's, kasdeclaraties, reisvoorschotten, factuur- controle e.d. Van deze medewerkers stellen wij ons voor dat zij beschikken over goede contactuele eigenschappen en een gedegen planmatige aanpak. vak, een bijzondere gelegenheid om een specialist op dit gebied te worden. Omdat wij hem zelf met deze veelomvattende en boeiende materie vertrouwd willen maken, is assurantiekennis geen vereiste. Wel denken wij aan iemand in de leeftijd van 20 tot 25 jaar met een voltooide middelbare schoolopleiding. Omdat hij veel kontakten met anderen Het Elisabeth Gasthuis zoekt ter vervanging van de huidige bibliothecaresse voor de Medische Bibliotheek een Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan het hoofd Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Sollicitatiebrieven ontvangen wij gaarne onder nr. 065 op de afdeling personeelszaken, postbus 7600, Sciphol-Oost Een voltooide middelbare schoolopleiding is vereist, eventueel aangevuld met p.d. boekhouden of studerend daarvoor. in het bedrijf zal onder houden, is een soepele en vlotte manier van optreden erg belangrijk. Mochten wij met u tot een gesprek komen, dan ver tellen wij u graag „van de hoed en de rand”. Uw sollicitatiebrief, met vermelding van nr. 073, te richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 7600, Schiphol-Oost. I Inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt door mevr. A. Poutsma- Mathijssen, bibliothecaresse, tel. (023) 33 90 30, toestel 2382. Ier gr< Dl da sei he' mc ni€ lar va Ti te ma bel wa al rer net Bij deze afdeling is het voor Tevens kunnen wij plaatsen een LABELAFWERKER/STER in ploegendienst en in dagdienst, en een Heeft U interesse, richt U zich dan tot CBS Grammofoonplaten B.V. Nijverheidsweg 32-36 te Haarlem. Tel. 023-319250, toestel 241 (afd. personeelszaken)... 1513 vraagt voor haar technische dienst een met N.V.L.-diploma Tevens vraagt zij een schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H Is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation H zalf en zetpillen- .Handelsmerir Het salaris zeil, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in onderling overleg worden vastgesteld. STICHTING HERVORMD DIACONAAL VERPLEEGTEHUIS \ianskliniek RIDDERSTRAAT 32, TEL.(O23)3192 82 HAARLEM Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen ’wegdrogen’. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H.* Met Sperti Preparation Hver- Voorkeur genieten zij, die in het bezit zijn van het diploma GO/A of Bibliotheek- en Documentatieschool, terwijl ervaring in een dergelijke functie tot aanbeveling strekt. I wa str: We tioi ger ma kei zei: jaa in vo kaï Dy: Mü jaa ten rin; he< doe spo eei om nur ter< mo. De Jansktiniek - gelegen in het hartje van Haarlem - is geen ziekenhuis maar een modem verpleeghuis waar patiënten wor den gerevalideerd en gereactiveerd. Waar jij de zorg voor deze patiënten heel goed kunt kombineren met de zorg voor je toekomst. Want zowel op 2 september als op 2 decem ber begint een tweejarige opleiding voor het wettelijk erkende Een waardevol diploma. Voor anderen en voor jezelf. In de eerste drie maanden ont vang je een zakgeld van 75,- per maand. Daarna verdien je het eerste jaar 929,88 bruto per maand en in het tweede iaar f 975,46. Plus natuurlijk de toeslagen voor onregel matige diensten. Als je niet in Haarlem woont, hebben wij een kamer voor je in één van onze gezellige internaten die over de hele stad verspreid liggen. In de maand dat de opleiding begint, moet je minstens 17 jaar zijn en in principe 3 jaar voortgezet onderwijs met succes hebben gevolgd. Maar weten? Vraag dan onze folder aan of neem kontakt op met de heer L. G. M. Koopman, hoofd I van de verplegingsdienst, die je graag het „fijne” vertelt van werken in de Janskliniek I Met hen, die door een goede scholing deze kennis hebben verkregen, zullen wij gaarne nader kennismaken. Het werk wordt in dagdienst verricht. Jongens die een Mavo- of L.T.S.-opleiding, ongeacht welke vakrichting, hebben genoten, of binnenkort behalen, kunnen aan bovenstaande opleiding deelnemen. De opleiding duurt 2 jaar, wordt door een mentor-instructeur begeleid en bestaat uit: Tijdens de opleiding verdien je een salaris volgens de C.A.O. van Van Gelder Papier 8% vakantietoeslag. Het bedrijf te Velsen, dat een courantenpapier-, ponskaartenkartonfabriek en een havendienst omvat, heeft behoefte aan goed geschoolde vaklieden, zowel nu als in de toekomst. In augustus start weer de opleiding voor: 1 dag per week theorie-onderwijs op de IJmondschool. 1 dag per week naar een vormingsinstituut. de overige drie dagen van de week worden besteed aan praktijkopleiding op alle produktie- of technische afdelingen. -VAPRO diploma Bedieningsman Procesindustrie - Bemetel diploma Machinebankwerken, hand -VEV diploma 2e monteur. Zowel bij de produktie als bij de technische dienst is het personeel niet aan een vaste plaats gebonden. Tot en met je 18e jaar krijg je naast de normale vakantiedagen nog 3 jeugddagen. Heb je belangstelling voor één van bovenstaande opleidingen,'bel ons dan op voor een afspraak (02510-23841, toestel 462 of 140) of kom eens praten op de afdeling Personeelszaken van Van Gelder Papier te Velsen Noord, waarbij ook je ouders hartelijk welkom zijn.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 22