s e RW meisjes met middelbare opleiding farmaceutisch vakman de RPS-leeuw biedt volop kansen aan mensen met MAVO-4, die de kat uit de boom kijken voor ze een baan kiezen hts ingenieurs weg- en waterbouwkunde Van Hattum en Blankevoort bom zieken verzorging... dat kan een fijn beroep zijn! I I d icon ESTEL vormzandbereider gietpanhersteller gietstukafwerker ERVAREN TYPISTES Rijkspostspaarbank HOOGOVENS# medewerkers 1 Bc ar uw nationale spaarinstelling ZATERDAG 8 JUNI 1974 28 ,4 'y: bon i ft CBS CBS THt MUSIC CCMMMY 1 kunnen bij Hoogovens verschillende kanten op. Leeftijd 21-45 jaar. Werktijden van 8.00-16.45 uur. i fl Merck Sharp <5 Dohme B.V. Postbus 581, Haarlem. Merck Sharp Dohme B.V. te Haarlem is een bedrijf dat geneesmiddelen vervaardigt en verkoopt in Nederland. Tevens wordt een omvangrijke export gerealiseerd. Het personeelsbestand omvat rond de 550 personeelsleden. Financiële Zaken, d< w J; g< di in m d< Op de farmaceutische afdeling ondergaan de grondstoffen voor de geneesmiddelen een aantal bewerkingen (meestal machinaal) waardoor ze in hun definitieve vorm worden omgezet en als tabletten, capsules of dragees hun weg vinden naar onze verpakkingsafdeling. Wij vragen Lv.m. uitbreiding van onze farmaceutische produktie enige medewerkers die opgeleid willen worden tot farmaceutisch vakman. Sollicitaties uitsluitend na telefonische afspraak. Tel. 023-319330, toestel 2256. z stel: reel wee het zijn hen Sch mee com beot hooi inte Ka Tc Rc Kk h( w V€ W d« za Ie; pi I THfc MUSIC CCMPAMY vraagt voor haar fabriek energieke INPAKKERS MAGAZIJNBEDIENDEN boven 18 jaar. f Goed salaris I Opleiding voor het diploma I I Even de bon invullen Hoe man/vrouw* Naam Geboortedatum Leeftijd Adres Plaats. Telefoon roe vraagt voor haar afdeling New Release Coordination 4 1 Het bruto maandsalaris - ook tijdens de cursus - bedraagt voor een 16- jarige circa 700,- 17- jarige circa 790,- 18- jarige circa 890,- 19- jarige circa 990,- Sommige meisjes geven na verloop van tijd de voorkeur aan een meer individuele taak. Zij worden in een cursus van drie maanden voorbereid op een kantoorbaan. Deze cursus begint 1 september a.s. Na deze periode komen zij op een kleine correspondentie-afdeling. Op zo’n afdeling - een gezellig ingerichte ruime kamer-werken meisjes in een groepje bij elkaar. Zij vormen al gauw een vriendinnenkring en dat zal ook wel de reden zijn dat veel meisjes daar willen blijven. De afdeling Personeelsvoor ziening van ons bedrijf zal gaarne alle gewenste inlichtingen verschaffen. Dat kan telefonisch (tel. 02510- 94100), maar ook in een persoonlijk gesprek. Gewoon een briefje schrijven kan natuurlijk ook. Adres: Hoogovens, Afdeling Personeelsvoorziening (nr. HF 193), Hoofdkantoor 2, IJmuiden. Er zijn verschillende mogelijk heden voor meisjes die over de geschikte kennis en vaardigheid beschikken. Daarvoor zal in het algemeen speciale studie of aanvullend onderwijs nodig zijn, onder andere voor stenograferen, moderne talen, aanleggen en bijhouden van archieven en notuleren van vergaderingen. Automatisering, een groep medewerkers die zich bezig houdt met de ontwikkeling van nieuwe automatiserings projecten. Er wordt gewerkt met meerdere NCR C 200 computerinstallaties met uitgebreide randapparatuur: magneetband eenheden, kaartlezers, dual-dix eenheden en snelle printers. Bedrijfssparen, belast met de zorg voor het goed functioneren van de verschillende vormen van bedrijfsspaar- regelingen. winstdelingsregelingen en het spaarloon. Jeugdsparen, waar de spaartegoeden van de deelnemers aan de bekende en voordelige jeugdspaarregeling worden geadministreerd en beheerd. De RPS-leeuw is het symbool van de Rijkspost spaarbank, uw nationale spaarinstelling. Hebt u een MAV0-4-diploma of gelijkwaardige opleiding en interesse voor het moderne geldverkeer? Dan geeft de RPS u graag een goede kans op één van de volgende afdelingen van het hoofdkantoor Amsterdam Inieggersadministratie, waar opdrachten van onze cliënten, die een spaarrekening hebben, snel en accuraat worden behandeld. Marketing, waar men werkt aan uitbreiding en verbetering een afdeling die de bedrijfsadministratie voert, waaronder begrepen de hoofdboekhouding, de kosten- en loonadministratie. Ook worden hier interne controles op het bedrijfsgebeuren verricht en bedrijfsbegrotingen en kostprijscalculaties samengesteld. Algemene en Juridische Zaken, het onderdeel Successiezaken is belast met de afwikkeling van de spaartegoeden van overleden inleggers, het onderdeel Deviezen houdt zich ondermeer bezig met de behandeling van inleggingen en uitbetalingen t.b.v. spaarders die in het buitenland verblijven. In verband met uitbreiding van onze activiteiten, zowel ia binnen- als buitenland, zoeken wij contact met doorhalen wat niet van toepassing is. 7406021 Gaarne ontvang ik een uitnodiging voor een vrijblijvend gesprek over het werk bij de RPS. Bovendien krijgen forensen een tegemoetkoming in de reiskosten. vicon verkoop nederland b.v., nieuw vennep, postbus 1, tel. (02526) 3041. Gieterij en kantoren zijn gevestigd te Nieuw Vennep (Haarlemmermeer). Beleggingssparen, een afdeling die de verschillende vormen van termijnsparen onder haar hoede heeft, zoals de beleggingsrekeningen en -bewijzen en binnen afzienbare tijd ook de vaste termijnrekening. 16 jaar 17 jaar 18 jaar 19 jaar 20 jaar van het RPS-dienstenpakket. Het publiek wordt hierover geïnformeerd via advertenties, folders en andere reclame-uitingen, waartoe men zowel binnen de PTT als daarbuiten contacten onderhoudt. Zin in zo'n baan Stuur dan de bon op naar de Rijkspostspaarbank, afdeling Personeelszaken, Van Baerlestraat 27, Amsterdam. U kunt uiteraard ook even bellen om een afspraak te maken020 - 5 89 9113 of 5 893114. 2 act wis val vo< ver ont ke de ov< 1 pri de: pa va: vai all dei PO! 1 die del gr< de (19 mii ger dri psychiatrisch ziekenhuis sancta maria langevelderlaan 1, noordwijk post noordwijkerhout. 02523 - 3041 L twe He< Hoi de gel E voe je haa Uit ma< in vee van noo dat H gew C-ec de Op van we| ten mie poli ke Internationaal Aannemingsbedrijf - Beverwijk Voor haar Internationale Orderservice vraagt zij Arbeid wordt verricht in 2-ploegendienst. Voor sollicitaties kunt U zich richten tot CBS Grammofoonplaten B.V., Nijverheidsweg 32-36 te Haarlem. Tel. 023-319250, toestel 241 (afd. personeelszaken). Voor sollicitaties kunt U zich richten tot CBS Grammofoonplaten B.V., Nijverheidsweg 32-36 te Haarlem. Tel. 023-319250. toestel 241 (efd. personeelszaken). De leerlingen verdienen een behoorlijk salaris. Het eerste jaar f. 852,98 bruto per maand, het tweede jaar f. 898,38 plus de ’’toelage machtigingswet”. Verder een vakantietoeslag van IVi een toeslag voor onregelmatige diensten, variërend van 20 - 45%, twee maal per maand vergoeding IJMI B.V. is een dochtermaatschappij van Vicon N.V. te Nieuw Vennep. Zij is gespeciali seerd in de fabricage van een hoogwaardige kwaliteit nodulair gietijzer, bekend onder de naarn ’’Ferromag”. Leerling-ziekenverzorgenden ontvangen in ons ziekenhuis een 2 jaar durende opleiding voor het Staatsdiploma Ziekenverzorging. Een waardevol diploma, waar je ook later veel aan hebt. De theoretische opleiding omvat o.a. de vakken: zorg voor de zieke mens, kennis van de zieke mens, algemene vorming. In de opleidingsschool werken wij samen met het psychiatrisch centrum St. Bavo. eveneens in Noordwijkerhout en het verpleegtehuis St. Bernardus in Sassenheitn. Steeds meer jonge mensen zoeken een werkkring die meer inhoudt dan een goed salaris. Werk dat ook voldoening geeft, waar je iemand bent. Zulk werk is ziekenverpleging. Dankbaar werk ook, zeker in ons psychiatrisch ziekenhuis, waar wij mensen die om psychische redenen niet meer zo goed in de normale samenleving passen, behandelen en verzorgen. Invullen, uitknippen en in een envelop zonder postzegel opsturen naar de RPS, afdeling Personeelszaken, Van Baerlestraat 27, Amsterdam. De RPS betaalt u al vanaf de eerste dag een goed salaris salaris per maand bruto f 615,- f22,50) f 702,-f27,00) f 789,-f31,50) f 876,-f36,00) f 963,- f 40,50) 21 jaar en ouder f 1050,- f 45,00) Opleiding Wilt u mij uitgebreid inlichten over de opleiding tot ziekanverzorgendé. naam: adres: woonplaats: geboortedatum: Adiploma’s: 'i. 'i»'1-1.- Een LTS-opleiding is daarbij welkom maar niet vereist. Als arbeidsvoorwaarden noemen wij: een goed salaris, b.v. vanaf 23 jaar ruim 1.460,bruto per maand; 8% vakantietoeslag; minimaal 20 vakantiedagen per jaar; (eventuele) winstdeling, (over 1973 was dit 7%); vervoersmogelijkheden of reiskostenvergoeding. Heeft u belangstelling? Neem dan telefonisch of schriftelijk kontakt op met de afdeling Personeelszaken, of kom even langs op ons adres Hoofdweg 1278, Nieuw Vennep. Voor het vervaardigen van onze hoogwaardige staalprodukten zoeken wij (vanaf 23 jaar) die in ons bedrijf graag opgeleid willen worden tot die na een inwerkperiode in Nederland, die zowel de uit voering als de werkzaamheden van het bedrijfsbureau zal omvatten, bereid zijn een functie op een van onze projecten in het buitenland te aanvaarden. Hoewel onze gedachten in eerste instantie uitgaan naar kan didaten met enige jaren ervaring in een uitvoerende of orga nisatorische functie, verzoeken wij echter degenen die dit jaar afstuderen danwel binnenkort de militaire dienst ver laten ook te solliciteren. Afhankelijk van hun belangstelling zullen zij echter worden aangesteld in de functie van assistent-uitvoerder of organi- satie-assistent, met de reële mogelijkheid dat ook zij t.z.t naar het buitenland worden uitgezonden. Degenen die niet bereid zijn een functie op een onzer pro jecten in het buitenland te aanvaarden worden verzocht niet te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Van Hattum en Blan kevoort BV, Hoofd afdeling Personeelszaken, Velserweg 10 te Beverwijk, Telefoon 02510-26971. of die voor andere funkties in ons bedrijf in aanmerking willen komen. I van reiskosten naar huis. Intern zowel als extern wonen is mogelijk. Wie kunnen zich aanmelden Voor de nieuwe kursus die op 1 september van start gaat, vragen wij meisjes en jongens die dan 17 jaar of ouder zijn en 3 jaar voortgezet onderwijs met succes hebben gevolgd (bijv. Huishoudschool, Inas, opleiding verzorgende beroepen (OVB) of LTS. Voor nadere informatie stuur je de ingevulde bon aan: Hoofd Personeelsdienst Sancta Maria, Langevelderlaan 1 Noordwijk post Noordwijkerhout. Telefonische informatie: 02523-3041, toestel 120

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 28