U huurt?! U betaalt twaalf keer per jaar 300 tot 500 gulden voor het huis van een ander?! Defiskus heeft u lief! b B few - GRONDWERKERS pij I t 1 J i'sjis'ii EoldschmedinS 6.75 3.25 6.75 3.25 3.25 Johannus - uniek orgel - nu in uniek orgelcentrum 6.75 3.75 Voorgevormde stretch. Met kant overtrokken. Voorgevormde boothals met beugel. Kant Wit, skin, lila en zachtgroen. Mt. 65-80 AA overtrokken. Wit, skin, lila en zachtgroen. Luxueus kant Mt 70-80 A, 70-85 B. In wit, centrum voor muziekminnaars na 8 uur 's avonds 02206-1752 lill AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ P. VERMEER B.V. - HOOFDDORP Met elke voorkeur - barok, romantiek, Franse muziek-kunt u thans bij ons terecht. Uw eigen wensen en uw eigen budget bepalen de keuze. Ervaren adviseurs zullen hun enthousiasme graag met u delen. Welkom! gaat u met uw gezin naar een dakterras* woning in het zuurstofrijke Obdam? Wie een huis huurt, heeft een dak boven zijn hoofd, maar is z’n centen kwijt. Wie een huis koopt, krijgt elke maand van de fiskus een lief bedrag terug. Voor drie tienen meer per week piekt u mooi de zwaarst belaste top van uw inkomen. Dat scheelt schijven! Bovendien ontvangt u tien jaar lang flinke premie! Hypotheek is tegen woordig mogelijk tot 100%. Onze huizen hebben toekomstwaarde. Denk aan de inflatie. Twijfelaars van nu moeten volgend jaar een ton neertellen voor het huis dat op dit moment bij ons f86.800,- kost. Neem kontakt met ons op. Wij vertellen u precies uw voordeel! Huurtunog?Of. wordt u liever huisheer van een heren huis in Heerhugowaard? Haarlem, Grote Markt 8. Tel. 32 48 80 Mt. 70-80 A en 70-85 B. THfe MUSIC CCMPAMY vraagt voor haar fabriek energieke INPAKKERS MAGAZIJNBEDIENDEN boven 18 jaar. skin, zachtgroen en geel. Bijpasssend kanten slipje. Mt 36-44. en 70-85 AB. Bijpassend slipje. Mt. 36-44 I Bouw-en Aannemingsbedrijf Teerenstra BV en EVM Projekontwikkeling BV Johannus orgels zijn er voor de huiskamer in 3 modellen. Voor kerken zijn er nog meer mogelijkheden. Prijzen v.a. f 8490.-, franco thuis. Tegen kostprijs ontvangt U een fraaie gram, plaat van Feike Asmaop het Johannus orgel. Met (gratis) uitgebreide brochure. De Johannus orgels zijn óók uniek: 67 spre kende stemmen, gescheiden tremulanten, multikanaalsysteem, instelbare kathe- draal-nagalm, kerkorgel toucher. Een orgel om jezelf opuitte leven. Als’sluitstuk op onze collectie klassieke pedaal- orgels (Philips, Eminent, RihaèndeHeyligers kerk- en huiskamerorgels) nu ook de onverge lijkbare klank van de Johannus kerk-en studie orgels. Bij elkaar in één gespecialiseerd orgelcentrum. Da’s uniek! Naadloze soft beha Glanzend crêpe. Mt. 70-80 A en 70-85 B. Skin, flamingo, turquoise en hardgeel. Van 8.75 nu 7.5Q (t/m 29 juni> Soft beha's denim tricot. Mt. 70-80 A, 70-85 B. Rood, blauw, zwart of geel. Bijpassend tricot slipje. Mt. 36-44. Zonnige ondermode opvallend soft geprifsd thuis studeren !sj I: Postbus 14 - Hoofddorp - Telefoon 023 - 289940 vraagt: voor onze werken in de Haarlemmermeer e.o. Telefonische inlichtingen tijdens kantooruren 023-28 99 40* (toestel 37). Na 20.00 uur telefoon: 02526-2596 (J. Touw). Goldschmeding zaken vindt u in Amsterdam, Haarlem, Hilversum en Goes). In het met brede visie ontworpen plan Binnenweere bouwen wij speelse en degelijke dakterraswoningen. Voor mensen die zichzelf willen zijn. De gasrekening voor de c.v. blijft laag, want we hebben deze ruimte- huizen van extra dikke scheidingsmuren voorzien, meters glaswoldekens gebruikt en geen kier onbestript gelaten. Boven de speelse en verrassend grote woonkamer (open Bruynzeelkeuken met vouwwand) vindt u de ferm betegelde badkamer met tweede toilet én drie zondoorluchte slaapkamers. Geen veredelde touwladder naar de bovenverdieping, maar een vaste trap die u naar de liefste kamer van het huis brengt, even ruim als het zonneterras ervoor. Huizen waar toekomstmuziek in zit. Huizen met toekomstwaarde. Prijzen vanaf f 83.000,-. Met garage vanaf f 87.000,-. Rijkssubsidie f 22.000,- tot f 24.000,-. Als u meer van uw huisgenoten dan van de fiskus houdt, moet u onze uitgebreide bouwdokumentatie vragen. Vermeld „Obdam”. Speciaal voor u heeft een werkgroep van de gemeente Obdam een gratis brochure samengesteld, barstend van de nuttige tips voor het kopen van een eigen huis en alles wat daarbij komt kijken. Aanvragen op het gemeentehuis. Prijzen vanaf f 86.800,-. Rijkssubsidie plus minus f 17.000,-. Hypotheek tot 100% bij een inkomen van f 29.000,- bruto. Als u belangstelling hebt voor zo’n snel in waarde stijgend bezit, neem dan kontakt met ons op en vraag onze uitgebreide bouwdokumentatie. Vermeld „Heerhugowaard”. Vorm en indeling zijn verrassend. Onder het dak een verwarmde werk/slaapkamer. Dekoratieve hardhouten open trap voert naar de verdieping waar rond de hal drie uitzichtbiedende slaapkamers zijn gegroepeerd. Vanzelfsprekend is de badkamer goed verwarmd en van een tweede toilet voorzien. De trap (nog steeds hardhout) voert tot in de bizondere T-vormige woon kamer, waarin gedeeltelijk de meer dan 12 m2 grote eetkeuken steekt. De woonkamer is daardoor zeer licht en biedt een bizonder groot nuttig muuroppervlak. Uiteraard is aan warmte- (dus geluid-issolatie!) alle aandacht besteed. De aardgas gestookte c.v. is vol automatisch. Kamers en keuken zijn rijk voorzien van kasten. Door de vernuftig tegen het huis aangebouwde berging, is een grote beschutte achtertuin met windvrij zonneterras ontstaan. Heerhugowaard ligt aan het spoor. Alle Intercity- treinen stoppen er. U bent binnen tien minuten in Alkmaar, binnen drie kwartier in Amsterdam en binnen twee kwartier aan het strand. Het zuidwestelijke deel van het bestemmingsplan Centrum in Heerhugowaard is bezig de lommerrijke voortuin van deze gemeente te worden. De bomen staan er al en wij bouwen er een niet te groot aantal oerdegelijke kasten van herenhuizen voor heren en dames met woonfantasie. - Bijpassend slipje. Mt. 36-44. Voor haar Internationale Orderservice vraagt zij Arbeid wordt verricht in 2-ploegendienst. Voor sollicitaties kunt U zich richten tot CBS Grammofoonplaten B.V., Nijverheidsweg 32-36 te Haarlem. Tel. 023-319250, toestel 241 (afd. personeelszaken). I Industrieterrein 5, Heiloo, telefoon 072-30905/33253 op het johannus orgel Groen en ruim in het Noordhollandse polder landschap. Met een modern gemeentebestuur dat zich niet heeft laten overdonderen door de invasie uit de beklemde Randstad. Met kleuter- en basisscholen waar een stuk onderwijsvernieuwing van uitgaat. Met een openbaar vervoer dat zijn taak verstaat en u zelfs in de spits snel in de Randstad brengt. De Intercity! In Obdam bent u vlakbij het strand en nog dichter bij de gezellige winkel- en uitgaanssteden Alkmaar en Hoorn. “1 .,vk- •s 3 I

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 26