Deel van IJ mui der strand voortaan voor honden verboden t totfevishal Subsidie voor enthousiaste HavenhoflÉfisoa verkoopsters en nyc Rijverboden voor autobestuurders Bejaardenkoor naar de finale B. en W. willen sluiting badhuis Snelliusstraat Ongevallen lang de weg I 1 I I stoutenbeek de „R.U.A.Z.” „part-timers” I PRETTIG WINKELEN ZAAK H „AIRCONDITIONED” ïl Velsens college antwoordt Jur. Visser BENT U MODEBEWUST... LEUKE BAAN Dan bent u de vrouw, die wij zoeken van praag f DINSDAG 2 5 JUNI 1974 PLAATSELIJK NIEUWS 5 LI IN ONZE GEHEEL GEKOELDE kw ƒ10.100,—, KW 127 ƒ5.600,—, KW 150 „Ont- (Van een onzer verslaggevers) (Van een onzer verslaggevers) Dijk, P. H. S. V. M. v. uur: „Jesus (Van een onzer verslaggevers) vriendelijk en geïnteresseerd in een waarin u zichzelf helemaal waar kunt maken 115 f 10.800,—, Driehuis; 6.800,—, KW 113 9.200,—, 121 ADVERTENTIE I BEVERWIJK Marktplein 44 - IJmuiden - Telefoon 02550-15501 voor vader en zoon V SI MODEHUIS Een van de vier „hondetoiletten” in Zee wijk, waar door de viervoeters kennelijk een druk gebruik van wordt gemaakt. VELSEN. Het gemeentebestuur van Velsen heeft van de stichting „RUAZ”, de radio-omroep voor zieken en bejaar den het verzoek ontvangen om een sub sidie voor de verbouwings- en inrich tingskosten van een nieuwe studio aan de Spaarnestraat in Beverwijk. Het gaat hier om een totaalbedrag van 75.000, dat mits bij goedkeuring door de gemeenteraden voor rekening zal ko men van de gemeenten Velsen, Bever wijk en Heemskerk. De drie portefeuil lehouders achten dit een redelijke oplos sing, omdat de „RUAZ” steeds voor deze gemeenten werkzaam is. Vandaar dat ook het Velsense college bij de gemeen teraad een voorstel heeft ingediend tot een subsidie aan deze stichting ten be drage van 25.000. 1.15 u: i uur: dia leder :eren. van een Zee. i tijd bad- Tenslotte wordt er door het college in zijn antwoord op gewezen dat verbete ring alleen mogelijk is, indien de menta liteit van de hondebezitters zich wijzigt. Volgens B. en W. lijkt het er immers op alsof velen van hen het een normale zaak vinden dat hun dieren op de weg of in plantsoenen hun „presentjes” ach terlaten. Een dergelijke mentaliteit moet worden doorbroken, „want zolang een groot deel van de hondebezittende bur gers bewust of onbewust de ogen sluit voor de overlast die zij hun medebur gers bezorgen, zal ook het meest scherpe politietoezicht onvoldoende effect sorte ren”. Bij dit alles wordt de heer Visser nog door B. en W. onder het oog gebracht dat alle hondebezitters, bekend door de administratie van de hondebelastlng een folder hebben ontvangen met het ver- Begin september opent Stoutenbeek haar nieuwe modehuis, ingericht met moderne shops en afdelingen in nieuwe stijl. Dit brengt met zich mee, dat onze verkoopstaf dient te wor den uitgebreid met een aantal zoek om medewerking bij het bestrijden van de vervuiling. Ook zijn bij wijze van proef in Zeewijk reeds vier „honde toiletten” ingericht. Dinsdag vertrokken schepen. Baltys- ky-12, Felixtowe; Ambience, Gainsbo rough. (Van een onzer verslaggevers) VELSEN. In verband met het nog steeds teruglopend aantal bezoekers van de Velsense badhuizen, acht het college van B. en W. thans de tijd gekomen om nog dit jaar tot sluiting van het badhuis aan de Snelliusstraat over te gaan. Het voorstel hiertoe is inmiddels reeds bij de gemeenteraad ingediend. Handelsa- driejarige 80 88 Schey- msdag i 19.30 bij P. 02510- ricen- twee het ag 25 aille- is er af te -Zuid, n. da- akade, ïhels. n. Op lur. Voorts meent het college, na overleg met de strandcommissie dat het gewenst is het zich met honden op het strand bevinden geheel te verbieden voor het gedeelte, gelegen tussen de nieuwe slag aan het eind van de Heerenduinweg en de grens met de gemeente Bloemendaal. Daarmee wordt dan aansluiting verkre gen op de situatie in Zandvoort en Bloemendaal, waar een overeenkomstig verbod geldig is. 21.000,—, (300,—, 8.000,—, (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN. De beide bestuurders van twee personenauto’s, die frontaal botsten op de Zuider Sluisweg, liepen maandagmiddag een gebroken neus op. Zij moesten voor nader onderzoek naar het Zeewegziekenhuis worden vervoerd. Hun auto’s werden volledig vernield en moesten worden weggesleept. In het Zeewegziekenhuis kwam even eens terecht een 16-jarige scholier uit Velsen, die op de hoek van de Een- hoornstraat en de Dennenstraat vol gens de politie geen voorrang had verleend aan een personenauto en letsel opliep. Mocht u geïnteresseerd zijn en graag wat meer willen weten over de vele mogelijkheden die Stoutenbeek biedt, belt u dan 2 69 21 (02510) en maak een afspraak met onze heer Tettero. Hoewel vakkennis tot aanbeveling strekt, is dit geen nood zaak. Wel belangrijk is: verkoopervaring en een grote mate van voorkomendheid tegenover onze klanten. Naast een uitstekend salaris bieden wij: -M- 24 vakantiedagen per jaar -M- iedere week lang weekend (alle maandagen hele dag gesloten -M- belangrijke korting in alle „Stoutenbeek" zaken -M- gunstige spaarregeling VELSEN „De sterke toe neming van de vervuiling door honde-uitwerpselen van publieke plaatsen vervult ook ons met grote zorg”, aldus B. en W. van Velsen in antwoord op enige, door de heer J. Visser (CDA) over dit probleem gestelde vragen. Daarom wordt er door het college onder meer aan herinnerd dat bijvoorbeeld onlangs is besloten in de huurovereenkomst voor strandhuisjes de bepaling op te nemen dat hier niet meer dan één hond mag worden gehouden, terwijl de eigenaar ervoor dient te zorgen dat het dier tussen en bij de strandhuisjes blijft aangelijnd. Deze maatregelen zijn reeds voor dit seizoen van kracht geworden. In zijn antwoord wordt er door het college verder op gewezen dat in de Al gemene Politieverordening reeds de verplichting is vastgelegd dat een ieder die een hond onder zijn hoede heeft, ervoor moet zorgen dat het dier zich niet van zijn uitwerpselen ontdoet op het gedeelte van de weg dat in het bijzonder, of mede voor voetgangersver keer is bestemd. Alleen wordt hier door B. en W. aan toegevoegd dat het hand haven van deze bepaling uitermate moeilijk is, vooral wanneer deze veront reiniging wordt veroorzaakt door loslo pende honden. En de eigenaars hiervan zijn meestal onbekend. Havo: A. E. Aardenburg, Velsen, J. R. Affourtit, Velsen, G. J. C. M. Angerman, Velsen, H. A. Attema. Beverwijk, A. H. Barends, Velsen, J. G. M. Barnhoorn, Velsen, G- E. van Beelen, Velsen, A. Ph. J. M. v. Berendonk, Velsen, Sj. de Boer, Velsen, D. Bosman, Velsen, J. Bos sen, Beverwijk, M. Th. Braams, Vel sen, A. A, v. d. Brink, Velsen, B. B. Broekman, Velsen, H. W. Brouwer, Velsen, N. Brouwer, Spaarndam, W. J. Donker, Velsen, R. Douwstra Velsen, P. H. G. v. Geldrop, Bloemendaal, E. C. F. de Graaf, Velsen, M. de Groot, Velsen, P. Guijt, Velsen, J. W. M. Henneman, Velsen, J. M. Heere, Velsen, C. Hoo- gendorp, Velsen, P. J. C. Hentenaar, Velsen, F. E. Hopman, Velsen, Y. H. Kempe, Velsen, L. Kingma, Velsen, Y. H. M. Klauwers, Velsen, A. Korf, Velsen, A. P. Kostermans, Velsen, J. Krab, Velsen, H. I. P. v. Kuijeren, Velsen, G. M. v. Liempt, Velsen, L. Y. M. de Loor, Vel sen, C. W. Ch. Martens, Velsen, C. Meems, Velsen, J. M. C. Mors, Velsen, A. C. Nederburgh, Velsen, A. A. M. Olgers, Velsen, B. J. Otten, Velsen, G. Th. Ou dendijk, Velsen, J. M. C. Oudendijk, Velsen, A. K. Palma, Velsen, E. M. v.d. Pol, Velsen, G. H. J. Ruiter, Velsen, J. J. Schepers, Velsen, N. J. M. Scholten, Zwanenburg, G. Slootweg. Velsen, P. G. J. v. Son, Velsen, Ch. Stephanus, Velsen, M. H. G. Strijbosch, Velsen, B. E. A. Toornvliet, Velsen, R. van Veen, Velsen, P. C. Versloot, Velsen, G. Visser, Velsen, F. C. Vork, Velsen, E. J. Vos, Velsen, C. J. Vos, Velsen, C. P. Voorburg, Velsen, P. Voorburg, Velsen, W. I. M. Weber, Velsen, G. v. Wolferen, Velsen, W. Zig- terman, Alkmaar, T. v. Zutphen, Velsen. Uit een onderzoek is namelijk geble ken dat het gemiddeld aantal bezoekers bij een tweedaagse openstelling thans nog slechts honderdtwintig per week bedraagt, waarvan eenentwintig 65 jaar en ouder. Op deze wijze bedraagt het gebruikspercentage nog geen tien, zodat volgens het college aan sluiting niet valt te ontkomen. Daar komt nog bij dat de sterk verouderde installatie bij het openhouden op korte termijn dient te worden vervangen, waarvan de kosten worden geraamd op ongeveer 50.000. En omdat bovendien de afstand naar het Velserbad met zijn voldoende douche- capaciteit niet als onoverkomelijk mag worden beschouwd, zou het college het badhuis gaarne met ingang van 19 au gustus gesloten willen houden. Met betrekking tot de toekomst van gebouw met erf is een onderzoek gaande dat nog niet is afgesloten. Dinsdag aangekomen schepen. Pelin- daba, Abidjan; Dale wood, Grangemouth; Raknes, Moirana, IJmuiden; Roche Mau rice, Antwerpen, IJmuiden; Swindrecht, Rotterdam: Estebrugge, Rochester, IJ muiden. ƒ1.500,—, KW 8.400,—, KW De Vara verzorgt hiervan de televisie uitzending zaterdag om 19.05 uur over Nederland 2. De desbetreffende koren zijn na negen dagen „voorzingen” voor de juryleden Struyk, Van Amerongen en Verbarendse, die hiervoor door het hele land 3500 kilometers afreisden, overge bleven. De jury beloonde de prestatie van „De Geelvinck” met een tweede prijs na ongeveer anderhalf jaar bestaan van dit koor. Tijdens het bijna een vol uur durende programma zal Elles Berger als gast vrouw fungeren. Jeanne van Munster en Dolf Koelbloed verzorgen tussendoor de vraaggesprekjes. Ben Steggerda heeft de organisatie. De officiële uitslag wordt door VARA-secretaris-penningmeester Jaap Mulder bekend gemaakt. Mavo: Ingrid Bergman, Esther de Boer, Yolanda Boonstra, Tineke Boudri, Bert Bouman, Clemens Braber, Willeke Bijker, Els Datema, Ad van Dongen, Jan van Dijk, Frenneke Engels, Lydia van Gelder, Betty Goos, Jeannet Heins, Alex Hendriks, Simon de Hoog, Harry Hoog- endoorn, Marieke Jansen, Jan Klinken berg, Annelies Kooger. Piet Koomen, Wilka Korf, Kees Koster, Coby Kraay- enbosch, Marjan de Krijger, Janny Van Loo, Rinus van Loo, Liesbeth van der Lugt, Peter Luit, Ron Menger, Marian Otte, Wilco Ouwehand alle te IJmuiden, Kees van Pel Santpoort, Rob Prinsse, Karin Raadman, Evelien Ras, Irma de Ridder, Peter de Roode, Yvonne v.d. Schans Alle te IJmuiden, Karin Schul Driehuis, Frank Simon Velzen-Zuid, An neke Spijkerman, I. Stam, T. Stekelen- burg, alle te IJmuiden, H. v. Stralen, M. Streefkerk beide Driehuis, Martine Struy- stra beiden te Driehius, Wieiteke Tole- stra beide te Driehuis, Wieteke Tole- naars Driehuis, Ben Venema IJmuiden, Anegien Veninga IJmuiden, Katja Vo gelpoel Velsen-Noord, Anja v.d. Voort, Ab Vos, Tromp v.d. Wint, Yolanda Zwemmer, Freek Zijl allen te IJmuiden. Maandag vertrokken schepen. Christi na, Delfzijl, Zaandam; Rijnstroom, Har wich; Kanutta, Antwerpen, IJmuiden; Smitlloyd-11, Cont Plat, IJmuiden; Teu tonia, Rotte-dam: Rijnborg, Delfz ijl; Gullstraum, Lerwick; Ostediek, Gothen burg; Blenheim, Kristiansand; Tanny Goole; Searover, Antwerpen: Magula, Hamina; Puebla, Hamburg; Isabel, Delf zijl; Memel, Dagenham; Pallas, Rotter dam; Jako, Stade; Scol Spirit, Boulogne, Zaandam; Khrabrovo, Noordzee, Velsen; Noorderkroon, Honfleur: Boltentor, Brunsbuttel; Stremitelny, Noordzee, Vel sen; James Rowan, Londen; Nornews Service, Antwerpen. Maandag aangekomen schepen. Clio, Hamina; Vortice, Rotterdam; Takochino, Narvik, IJmuiden; Bab-T, Hudiksval, Zaandam; Roerborg, Klaipeda; Dolomit, Immingham; Prof Ribaltovsky, Lavona; Blenheim. Kristiansand; Ambience, Gainsborough; Searover Intermac-253, Cont Plat; Rewi, Karlstad; Robin-8, Noordzee Bertrand Delmas, La Palice; Fridel, Whitby, IJmuiden; Smitlloyd-11, Cont Plat, IJmuiden; Magdalene, Rotter dam; Kinshassa, Pointe Noire; Thea Na gel, Rotterdam, IJmuiden; Hagen, Rot terdam. Gemeentelijke Middelbare vondschool: geslaagd voor cursus: Ascencion, E. C. Velsen-Noord, V.d. Berge, T. J. P. IJmuiden, Brethou- wer, B. Heemskerk, Cottaar, N. F. J. Zaandam, Van Duijn, D. J. IJmuiden, De Jong, M. IJmuiden, V. Noordenne, M. IJmuiden, Stam, J. IJmuiden. Voor 5-jarige cursus: Bakker, P. H. Santpoort, Donker, P. C. IJmuiden, De Jong, J. IJmuiden, Lazeron, V. IJmuiden, Metzelaar, A. J. Velsen-Noord, V. d. Mollen, A. IJmuiden, V. Voorbergen, F. IJmuiden, Weber, H. C. A. IJmuiden. IJMUIDEN. Technische school ge slaagd voor afdeling Motorvoertuigen techniek: P-stroom: S. de Boer, A. G. v.d. Bom, J. Dragstra, P. C. van Duyven- bode, S. V. M. v. Dijk (le Prijs „Dick van Leeuwenprijs”), A. J. Grasman, E. Groen, P. H. Idema (2e Prijs „IJmond- prijs”), J. H. Mausser, J. J. Philippo, G. Raap, G. J. Remkes. J. Struik, J. A. Vink. T-stroom: Koene. Afdeling Elektrotechniek: P-stroom: B. J. Bakker, H. Bos, Th. S. de Bot, J. J. E. Burger, E. B. Cramer, H. J. Groen, H. v. Hulst, J. Kok, A. Scholder, W. D, Snijders, J. v. Tilburgh, H. M. Vanstaen, J. L. de Vries, T. Zijlstra. J. Bakker, E. Bakkemes, J. H. P. Burger, G. J. Duin, M. C. v. Erkel, Q. M. Helmstrijd, A. Kerkhoff, N. L. H. v.d. Kolk, A. P. Langbroek, E. J. v.d. Lei, F. Mulder, L. W. Poppe, A. T. Prins, H. P. Pronk, J. Smit, R. de Valk, P. F. Vosse. T-stroom: B. J. Bakker, H. Bos, Th. S. de Bot, J. J. E. Burger, E. B. Cramer, H. J. Groen, (2e prijs „IJmondprijs”), H. v. Hulst, J. Kok, A. Scholder (le Prijs „Dick van Leeuwenprijs”), Chr. Schrjver, W. D. Snijders, J. van Tilburgh, H. M. Vanstaen, L. Visser, P. J. Visser, J. L. de Vries. Afdeling Fijnmetaal: P-Stroom: N. F. Bosman, J. den Breejen, R. Bijlsma, E. R. Ebbinge, H. Eelsing, A. F. Hoek, J. Hofland, C. Hol, C. J. M. de Kort, K. Kraaijeveld (le prijs „Dick v. Leeuwen prijs”), G. Kruithof, B. H. J. Looy, D. v.d. Over, P. Ris, J. Schol, W. A. Thool- en, F. W. Vlieland, L. v.d. Wal, H. Wieringa, R. Wolzak. T-stroom: N. F. Bosman, J. den Bree jen, H. Eelsing, C. J. M. de Kort, L- v.d. Wal, R. Wolzak (2e prijs „IJmondprijs”) Afdeling Installatietechniek: P- stroom: B. G. Dammers, G. H. Danger man (le prijs „Dick van Leeuwenprijs”), H. J. Hartgers, H. Hoogkamer, L. Jonge- jan (2e prijs „IJmondprijs”), R. A. Koele- meij, A. Kramer, P. R. Plug, C. Schol, J. Tol, R. A. v.d. Vijver, A. v. Wijk, T. Zeeuw, R. Zwart. T-stroom: B. G. Dammers, L. Jonge- jan. Klas 14b T-stroom: P. v.d. Brink, A. C. Fricke, G. G. v.d. Gaag, J. Groen, W. C. A. Lagerberg, A. A. C. Schilthuizen, J. Toeset, J. W. Visser, F. v. Wieringen, J. Zuidam, C. v.d. Zwan. Ichtiescollege: geslaagd voor Athe neum A: J. E. I. Bazuin Beverwijk, W. J. C. de Boer, IJmuiden, C. C. Harder IJmuiden, T. Harder IJmuiden, J. M. Kruitbosch Santpoort, H. Lassche Bever wijk, J. F. C. van Leeuwen IJmuiden, N. J. van Lieshout, C. A. R. Maarschalk Santpoort, R. Meerhof IJmuiden, M. Le- bem IJmuiden, T. Post IJmuiden, E. van der Pijl IJmuiden, M. Toost IJmuiden, D. A. Vuil IJmuiden, A. van der Wal Heemskerk, 8.800,—, KW 178 'j'~222 11.100,—, KW 187 8.400,—KW 189 - ”*Z 194 6.700,—, (Van een medewerker) IJMUIDEN. Aan de maandagmarkt werd te IJmuiden aangevoerd: 5964 kg. tong, 34 kg. heilbot, 124 kisten tarbot en griet, 710 kisten kabeljauw, 68 kisten koolvis, 2830 kisten schol, 1002 kisten schelvis, 893 kisten wijting, 108 kisten schar, 5 kisten hake, 606 kisten makreel, 1 kist haring, 108 kisten varia. Prijzen in guldens. Per 1 kg.: tarbot 8.73-7.87, grote tong 8.44-7.95, grootmiddel tong 9.52-8.54, kleinmiddel tong 10.73-9.43, tong één 10.48-9.47, tong twee 9.28-8.21, heilbot 9.50-9.20 zalm 9.60-7.50, tongschar 2.98- 2.14. ƒ19.900,—, KW 194 ƒ6.700,—, KW 205 10.100,—, KW 210 6.400,—, KW 214 11.300,KW 217 ƒ7.200,—, KW 221 10.200,—, KW 226 11.600,—, SCH 256 VL 73 290,—, VL IJM 18 16.700,—, IJM IJM 30 20.800,—, IJM ƒ7.500,—, IJM ƒ8.900,—, KW 33 plus Atheneum B: K. Booij Velsen-Noord, H. de Bruine IJmuiden, A. A. D. van Buuren Driehuis, H. L. Dekker Sant poort, J. van Duijn IJmuiden, S. M. J. van Duijn IJmuiden, J. A. E. van Duijn IJmuiden, L. J. van der Giesen Bever wijk, W. J. M. Hoogewerf Driehuis, J. A. Inpijn Beverwijk, A. A. van Kaam IJ muiden, S. R. Keegstra Santpoort, S. Laanbroek Heemskerk, J. van der Linde Beverwijk, R. van Mons- jou Heemskerk, A. van Os IJmuiden, P. van Rijn Velsen-Zuid, R. J. Schoonder- gang Santpoort, M. J. Sloof IJmuiden, P. J. Uitendaal Driehuis, N. P. F. de Waard IJmuiden, A. Zweers Velsen-Noord. Gymnasium B: S. A. M. Bruijns IJ muiden, S. M. Handgraaf Haarlem, G. E. M. Karthaus Velsen-Zuid, A. G. M. Kunst IJmuiden. Gymnasium Felisenum: geslaagd voor eindexamen: Diploma A: Frieda van Baaien, Santpoort, Ingrid Duin, IJmui den; Jeroen van Eykelenborg, IJmuiden; Els Kalkman, IJmuiden; Yvonne Kam- minga, Heemskerk; Maarten Mostert, Castricum; Annemieke Mulder, Velsen- N; Michiel Nijhoff, Beverwijk; Leo Schenk, Beverwijk; Linda Snoep, Sant- poort-Z; Corrie Spaan, Santpoort-Z; Paul Vink, Zemnes; Jelleke Zuydwijk, Santpoort-Z; Diploma B: Désirée v.d. Brink; Anke Brons, Driehuis; Anja Colijn, Beverwijk; Michel Hermans, Velsen-Z; Jurjen Hooghiemstra, Santpoort-NMenno Huisman, Santpoort-Z; Peter Levenkam, Santpoort-N; Hanneke Naborn, Umui- den; Tormo van Schuppen, Beverwijk; Hette Spoelstra, IJmuiden; Sander Struyk, Velsen-Z; Ingeborg Visser, Be verwijk; Lex Wedemeyer, Marja Bom, Velsen-Z. VELSEN-NOORD. Het Algemeen Bejaardenkoor „De Geelvinck” in Vel sen-Noord gaat zaterdag 28 juni onder leiding van mejuffrouw Jeanne van As- selt deelnemen aan de finale van het voor de Vara gehouden zangconcours voor bejaarden, waarbij tien koren met ongeveer zeshonderdvijftig zangers en zangeressen de eindstrijd haalden. VELSEN. Gewaarschuwd door voorbijgangers reed maandagmiddag een patrouilleauto van de politie naar een parkeerterrein, waar een bestuurder in een personenauto zat en niet wakker was te krijgen. Het onderzoek wees uit dat de man alcohol had gebruikt. Hij is ter ontnuchtering opgesloten, terwijl zijn auto naar het politiebureau is vervoerd. De man, een 55-jarige Harderwijker, werd een rijverbod opgelegd. Dat overkwam ook een 31-jarige in woner van Haarlem, die tijdens een nachtelijke controle onder invloed van drank verkerend, werd aangehouden. 13.400,—, WR 45 6.000,—, WR 57 73 290,—, VL 103 18 16.700,—, IJM 20 30 20.800,—, IJM 36 KW 180 ƒ150,—. DEN HELDER. Gedurende deze week waren de weersomstandigheden zeer gunstig voor de visserij, zodoende kon ieder vaartuig de visserij normaal uitoefenen. Ook deze week waren weer enkele vissersvaartuigen ter reparatie en schoonmaken aan de werf. In de voor week was de aanvoer minder groot om dat kleinere vaartuigen grotendeels over schakelden op de garnalenvisserij. De grote weekboten zochten het over het algemeen ver om de „Oost”, want daar was de tongvisserij. Doordat er in het begin van de week weinig aanvoer was, waren de prijzen in de voorweek beter dan in de naweek. Zodoende was de aanvoer op de laatste dagen van de week het grootst, n.l. op vrijdag met 56 ton vis waarvan 10 ton tong van 21 vaartuigen, op zaterdag bracht men 171 ton vis aan waarvan 30 ton tong van 37 vaartuigen. Per stuk: Kreeft 30.29, haai 214-154. Per 40 kg.: tarbot 261-165, griet 257- 124, kabeljauw één 102-77, kabeljauw twee 132-83, kabeljauw drie 102-74, ka beljauw vier 98-67, kabeljauw vijf 78-42, koolvis één 56-52, koolvis twee 60-56, schol één 70-61, schol twee 72-62, schol drie 71-55, schol vier 61-50, wijting drie 38-17, schelvis één 78-72, schelvis twee 80-70, schelvis drie 54-43, schelvis vier 36-25, makreel één 35-31, makreel twee 35-17,60. schar 36-24, hammen 154-56 roggen 88-20, haai 74, kreeftjes 198. De besommingen waren: HD 24 15.900,—, HD 115 10.800,—, KW 11 ƒ9.700,—, KW 15 ƒ3.200,—. KW 22 17.400,—, KW 25 20.000,—, KW 42 ƒ1.500,—, KW 51 ƒ11.200,—, KW 87 9.400,—, KW ƒ21.100,—, KW 101 1.100,—, KW 106 2.3 ƒ6.000,—, KW 185 L

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 5