CYRANO DE BERGERAC" REEDS VRIJWEL UITVERKOCHT a Kluk-Kluk m vco intras bel 314350 vraagt typis tes bel 314350 bel 314350 igt teiex- istes Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. aktie aktie aktie aktie bel 314350 f_ZWAGËR slotfeest van op buurtcentrum „De Mei de jeugd vraagt steno typistes vraagt pons typistes intra uitzend bureau Gemeente Beverwijk bij „De Spil" n Bedrijfspersoneel gevraagd Anto’s-iotoren-Scooters Vakantiefeesten voor Te koop aangeboden 19 7 4 JUNI .2 6 WOENSDAG 6 AANTREKKELIJK PROGRAMMA VAN KUNSTKRING 1 Toneel Kamermuziek Onroerende goederen aangeboden Troeven CURSIEF RELATIE(F) Onroerende goederen gevraagd Woonruimte aangeboden Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. uitzendbureau uitzendbureau uitzendbureau uitzendbureau IJZERHANDEL Bestemmingsplan „Warande 1972” Het bestuur van de Velsense kunstkring „Voor Allen’,’ heeft inmiddels voor hen, die ook vori ge jaren reeds op de series voor stellingen hebben ingetekend, de mogelijkheid opengesteld voor het komende seizoen eveneens abonnementen aan te vragen. Een soort „voorkeursbehande ling” dus. Hierbij zal het systeem van verleden jaar opnieuw wor den toegepast, hetgeen betekent dat het publiek weer een keuze uit ongeveer dertig voorstellin gen krijgt voorgelegd, waar men zijn abonnement zelf en naar eigen smaak uit kan samenstel len. Het programa hiervoor is niet alleen bijzonder gevarieerd, maar ook buitengewoon aantrek kelijk, zodat er ongetwijfeld op nieuw sprake zal zijn van talrijke uitverkochte voorstellingen. „VOOR ALLEN" Het bestuur van het Velsen- noordse buurtcentrum „De Mei” heeft dit jaar onder eigen ver- antwooordelijkheid een zomer- vakantieprogramma georgani seerd voor de jeugd van vier tot en met twaalf jaar. Een en ander eveneens onder de naam „Spelia- de”, waarvan de leiding berust bij de Melstafleden Els Leloux en Wim Spruit. Woonruimte gevraagd ’VWWVWWWWWWWWWW»» BW !ta» kruimels A Ja 14 1 Beverwijk, 26 juni 1074. K Kennemerlaan 77 - IJmuiden - Tel. 15607 yr/c«6M Staten bolwerk 3 Barteljorlsstraat 11 Staten bolwerk 3 Barteljorlsstraat li Wegens huwelijk van tegenwoordige gevraagd net win kelmeisje. liefst met ervaring. Voor vlot en energiek meisje betalen wij een hoog loon. Keurslagerij J. van Haaster, Jan Luykenstr. 69, Haarlem-N. Tel. 023-372286. CARFIT: uitlaten - montage - service. Rozenstraat 11-15, Haarlem. Tel. 1j035. Uw uitlaat geheel of ged. ver nieuwd terwijl u wacht. Tot 40 pet. onder de prijs. Ook de gehele zaterdag geopend. Vaste prijzen. Let op: nu ook trekhaken-montage. Staten bolwerk! Barteljorlsstraat ii Ook de toneelgroepen „Theater” en „Globe” komen weer naar Velsen te rug, met opvoeringen van „President op drift, van F. Scott Fitzgerard, Carlo Gozzi’s „Koning hart” en „Wat een gekke manen zijn vrouw dan?” van Alan Ayckburg, een nieuw blij spel van de schrijver van „Slippers!”. Deze drie voorstellingen worden door „Theater” verzorgd, terwijl „Globe” naar Velsen komt met „Suiker” van Hugo Claus, onder regie van Ton Lutz te spelen door Pleuni Touw, Piet Römer, Henk Molenberg, Pieter Lutz en anderen. Rients Gratama met zijn cabaret, „Re gen op het bloemkoolcorso”, op mu ziek van Harry Bannink. Tenslotte kar hier nog aan worden toegevoegd dat deze zomervakantie- feesten mede mogelijk zijn geworden door het enti ousiasme van ongeveer vijfentwintig jongeren, die hun mede werking spontaan en geheel op vrij willige basis hebben toegezegd. zeven jaar op reis kunnen gaan. De allerkleinsten mogen daarbij woens dag 7 augustus nog een dagje naar het strand. Wayenberg. Daarbij worden door het bestuur ook nog enkele kleine zaal- produkties overwogen. j G t H K De burgemeester voornoemd, P. J. SIGON, l.b. x; I v G d C 31 o a P S C v H C II L 4 E d C E u h o k S: 15 P d ei Pi 68 68 01 di VV di et h* VI 68 68 li; hi hi ’s ri vi v; ei ri G li z V Siaten bolwerk 3 Barteljorlsstraat 11 p 2- P k 8. a P Wij vragen een VERKOPER Aanmelden: n V 1£ V B b K GROENTJES LUIDSPREKERS verschijnen DAGELIJKS m meer dan 75 000 gezinnen f 2.25 per regel mei een minimaal aantal te berekenen regels van 5 (2 koloms annonces f 4,50 oer rege4 met een minimum aantal te berekenen regets van 5) In Haarlems Dagblad (bijna 63 000 gezinnen) alleen is de prijs 1,40 per regel eninIJMUIDER COURANT en BEVERW1JKSE COURANT (12 000 gezinnen) alleen t 0,90 per regel Verder zijnde condities hetzelfde als bovenvermeld Alle rubrieksadvertenties kunnen zowel over 1 kolom als over 2 kolommen breed worden geplaatst Bij afgifte aan loket en contante betaling t 2.25 korting voor een Groentje Luidspreker f 1,40 voor een Groentje en f 0.90 voo' een Luidspreker De teksten dienen 2 dagen vóór plaatsing om 4 uur in ons bezit te ztijn. die voo' maandag en dinsdag dus vrijdag vtóó' 4 uu> Wi| aanvaarden generlei aansprakelijkheid terzake van schade van welke aard ook. ontstaan door het niet, nier tijdig of onjuist plaatsen van advertenties Klachten over de uitvoering van telefonisch opgegeven advertentie-opdrachten o< over fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgever kunnen door ons niet worden geaccepteerd Bij deze voor-inschrijving is dan ook de grootste belangstelling reeds uitgegaan naar de opvoering van Ed mond Rostands heidenkomedie „Cy rano de Bergerac”, een zogenoemde „vrije produktie” onder regie van Ko van Dijk en met Guus Hermus in de titelrol. Er zijn ongeveer vijftig me dewerkers, met speciale decors, zodat Velsen zich gelukkig mag prijzen in middels over een Stadsschouwburg te kunnen beschikken, waar het moge lijk is dergelijke monsterprodukties op te voeren. In ieder geval is de voorstelling in Velsen op dinsdag 4 februari reeds nu vrijwel geheel uit verkocht. Electrolux koelkasten voor caravan, boot en kamerbe woners. Licht beschadigd, nu 50 -goedkoper. Dealer voor Haarlem Stofzuiger- huis Ritsa, Gr. Houtstraat 132. tel. 312025. T.k.a. Citroën DS 21 Palla- ce, b.j. eind '69. vr.pr. 3800. Verspronckweg 237. Het attractieve programma wordt ingezet .net een gezellig openings feest, waarschijnlijk met medewer king van een plaatselijk muziekkorps. Voorts is er een creatieve kermis, met voor de jeugd handenarbeidacti- viteiten in de openlucht en onder marktkraampjes. Voorts kan het vak manschap worden bekeken van een kaarsenmaakster en een bijenkorf ma ker, terwijl de kinderen zich verder mogen bezighouden met kokkerellen, volksdansen, huttenbouw, picknicken, toneelspelen en straattekenen. Boven dien zijn er nog twee filmvoorstellin gen. Schoonmaakbedrijf Lenting vraagt schoonmakers in 2- ploegendienst, i.b.v. rijbe wijs. Hoog loon! Aanmel den: de Ruijterstraat 51, Urn. tel. 20958. Een echte koningstijger op zijn bed. Met kop en poten. Acryl 2 zijdig verschillen de kleur 150 x 200 f 59,75. Wassenaar aan de Jansweg. Een tweede dagtocht, nu met Har derwijk als reisdoel is gepland op woensdag 7 augustus voor kinderen van zes tot twaalf, waarna donderdag 8 augustus de kinderen van vier tot Ook worden enige dagtochten in het vooruitzicht gesteld, zoals woens dag 31 juli naar Artis met een rond vaart door Amsterdam, voor kinderen van zes tot twaalf jaar. De volgende dag, donderdag 1 augustus dus, ma ken de kinderen van vier tot zeven jaar hetzelfde uitstapje. Kaarten voor de bustochten en an dere festiviteiten zijn reeds nu ver krijgbaar bij het buurtcentrum „De Mei” aan de Geelvinckstraat. Telefo nische aanvragen kunnen niet wor den geaccepteerd, zodat alles par- soonlijk dient te worden afgehaald. VOOR KANTOORPERSONEEL 02200-12558 GEESTERWEG 8 ALKMAAR D’r wordt wat afgeknutseld bij Hoesch Nog geen collegebespre- kingen in Velsen; de PvdA is met vakantie, de VVD is al geweest en het DCA gaat binnenkort We heb ben geen haast De Bolle zoekte naar nieuwe mogelijkheden Het publiek ziet de raad vaak over het hoofd; bezoekers mogen straks achter de ruggen om meeluisteren Ieder zijn plaatsDe bladluis rukt op Te huur gevraagd bedrijfs ruimte min. 300 m2. Brie ven o.nr. L 2371. Te koop vrijstaand woon huis in Driehuis met o.a. grote tuin (opp. 480 m2), centr.-verw.. leeg te aanv. Vraagprijs f 149.000 k.k. Inl. tel. 02550-13901. He.t zal de toneelliefhebbers bij dit alles waarschijnlijk genoegen doen te kunnen vernemen dat het bestuur van de kunstkring er ook in is geslaagd de „Haagse Comdie” voor twee voorstellingen te contracteren. Dit worden dan opvoeringen van Carlo Goldini’s „De tweeling uit Ven etië” en „Seascape” een nieuw stuk van Edward Albee. Zaterdag 18 januari komen Aukje Steenbergen (orgel-Clavecimbel) en B. Steenbergen (hobo) naar de Engel- munduskerk in Velsen-Zuid voor een concert met medewerking van het Haarlems Barokensemble, onder lei ding van André Kaart, terwijl Polo de Haas (piano) en Harry Spamaay (kla- rinet-basklarinet) vrijdag 21 februari nog een concert in de Burgerzaal van het Velsense stadhuis zullen verzorgen. DAF 55 ’72, slechts 21.000 km, voorzien van radio, schuifdak met windscherm. ANWB gekeurd ƒ5600. B.V. Autobedrijf v. Wijk, Mer cedes Benz- en Audi-dea- ler, Bloemendaalseweg 329, Overveen. Tel. 023-326250- 317710. Voorts komt Fons Jansen met zijn programma „Kwartetten" voor de tweede maal naar Velsen, gevolgd door Gerard Cox en Frans Halsema in het cabaretprogramma, „Wat je zegt ben je zelf”. Dit genre wordt ook nog vertegenwoordigd door twee voorstellingen van Henk Elsink en Merck Sharp 'ohme BV vraagt voor haar moderne geneesmiddelenverpakkingsafdeling enige meisjes, leef tijd 18-30 jaar. Werktijden 8.00-16.45 uur met onderbre king door de gebruikelijke pauzes. Sollicitaties alleen na tel. afspraak. Tel. 023-319330 toestel 2251. Uiteraad is het bestuur van het buurtcentrum „De Spil” uit IJmuiden- Oost bij het organiseren van aan trekkelijke vakantiefeesten voor de schooljeugd evenmin achtergebleven, zodat hiervan weer een attractief programma kon worden gepubliceerd. Een groot deel daarvan wordt inge nomen door dagtochtjes, zoals naar Artis, Schiphol en het scheepvaart museum in Amsterdam, Utrecht en het spoorwegmuseum, de Linnaeushof in Bennebroek en de visafslag in IJmuiden. Prima bergschoenen mt 39 f 30; 2 rugzakken 35 en 20. De Sav. Lohmanlaan 21, Velsen-Z. Tel. 02550- 16365. Gevr. zit-slaapkamer met kookgel. en vrije opgang. Gaarne aanb.: Mej. P. de Klerq, v. Leeuwenstraat 3, IJm. Meubelen, spotaanb. meubelen. Bankstellen van 995 nu f 695. Eethoeken, stoel en rug gestoff. compl. 299. Eiken stoel 95. Nog veel meer spotaanb. Het scheelt honder den guldens. Het Witte Meubelhuis, Schoterweg 2a (gesloten huis tussen Zocherstraat en Kloppersingel). Tel. 253081. Alleen vrijd. en zat. verk. Aangeb. gemeub. zit-slaap- kamer, gas, licht, water, vrije opg. Tel. 283251. De burgemeester van Beverwijk maakt bekend, dat vanaf 27 juni 1974 gedurende één maand tijdens de kantooruren ter gemeentesecretarie, kamer 5, Stads kantoor, President Kennedyplein 1, voor een ieder ter inzage ligt het besluit van gedeputeerde staten van Noord-Holland d.d. 2 april 1974, nr. 674, houden de gedeeltelijke goedkeuring van het door de raad der gemeente Beverwijk op 10 mei 1973 vastgestelde bestemmingsplan „Warande 1972”, alsmede dit plan. Goedkeuring is onthouden aan de bestemming „Kan- toorbebouwing en praktijkruimten”, welke bestem ming was gegeven aan een perceel grond gelegen aan de Plantage hoek Gladiolenlaan, alsmede aan het op deze bestemming betrekking hebben artikel 13 van de bij het bestemmingsplan behorende voorschriften. Zij, die zich tijdig met bezwaren tot de raad en ge deputeerde staten hebben gewend, kunnen gedurende bovengenoemde termijn bij de Kroon beroep instellen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan degenen, die tijdig bij gedeputeerde staten bezwaren hebben ingediend tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht en aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten aan genoemd plandeel en het daarop betrekking hebbende voor schrift. Maar het nieuwe programma ver meldt meerdere troeven zoals twee opvoeringen van Emmerich Kélmans populaire operette „Grafin Mariza” door „De Hoofdstad Operette”, waar mee het seizoen dinsdag 24 september tevens zal worden geopend. Verder een reprise van Annie M. G. Schmidts succesvolle musical „Wat een planeet!” met Conny Stuart, ter wijl ook Jasperina de Jong weer van de partij zal zijn ditmaal met een pro gramma dat uit haar oude en nieuwe repertoire is samengesteld. gordijnen Swagerman, 126, IJm. Voor het maken van matrijzen voor onze grammofoon platen hebben wij enkele handige medewerkers nodig, bij voorkeur met een LTS-opleiding. Dagelijks aanmel der bij Interdisk BV, Tulpenkade 1 (bi' viaduct Zijlweg) Haarlem. Telefoon 023-319380. Nabij station Heemstede te huur vrije woonruimte voor 3-4 vriendinnen. Twee slaapkamers, huiskamer, cv, gebruik badkamer, keu ken, ƒ650 incl. Tel. 023- 289012 tot 14.00 u. Grote collectie en vitrages. Kennemerlaan Tel. 14769. Gevr. wegens uitbr. pro duktie: vakbekwame bank werkers en lassers. Goede beloning, reiskostenverg. E. de Vries BV„ Kaplanstraat 6. IJmuiden. Tel. 02550- 19111. Te koop uitneemb. bunga low met cv, opp. 16 x 4 m, zeer geschikt als 2e huis, kantoor, kantine enz. 3 jaar oud. Vraagprijs 28.000. Inl. tel. 02550-13901. Bij dit alles vermeldt het gevari eerde programma ook nog opvoeringen van „de getatoueerde roos”, met Ank van der Moer en Steye van Branden burg: „Hé, mag ik mijn echtgenote terug?” een klucht met Georgette Hagedoorn en John Lanting; Thomasz Asselijns klassieke blijspel „Jan Klaasz en Katrijn”, met Kitty Jans sen en André van den Heuvel en „Ik slaap wel op de bank” met in de hoofdrol Luc Lutz Bovendien wordt een voorstelling door het „Hauser Orkater” in het vooruitzicht gesteld, evenals een concert door het Noord- hollands Philharmonisch Orkest, met solistische medewerking van Daniël Het uitvoerige programma is ver krijgbaar bij het buurtcentrum „De Spil”, Meeuwenlaan 2, IJmuiden-Oost Tegenover de Stadsschouwburg), waar tevens alle gewenste inlichtin gen zullen worden verstrekt. Uiteraard is in dit programma ook het toneel weer ruim vertegenwoor digd, waarbij de toneelgroep „Cen trum” vier voorstellingen voor haar rekening neemt. Onder de jubileum- voorstelling ter gelegenheid van het vijfentwintigjarig bestaan, waarvoor nog een keuze moet worden gemaakt uit Koetz’ .Overstekend wild” en „Bingo” van Edward Bond. Het re pertoire van „Centrum”, vermeldt verder twee stukken van Nederlandse auteurs en wel „Babyfoon”, een ko medie van Herman Lutgerink en „De trap” van Gerard Lemmens. Gevr. Ie kapster voor hele dagen en kapster voor de vrijdag en zaterdag. Hilde Hagedoorn Coiffures, Marktplein 62, IJm. Tel. 10554 tot 18 uur. Te koop aangeboden Opel Sédan eind ’70. type ’71, bakeliet blauw met radio, stereo-combinatie in pane len v.d. deuren. Heeft ML- behandeling gehad. Nieuw op de banden. Vraagprijs beslist niet lager dan i 4000. Evt. inruil voor klei nere wagen Simca of Re nault 6 of 4. Kinderhuissin gel 20, 3 hoog, alleen woens dag ha 3 u. of op zaterdag tussen 11 en 14 u. Voor het minder gecompliceerde lachwerk zorgen André van Duin, met zijn „Pretmachine”, Piet Bam- bergen en René van Vooren met „Mounties maximaal (ook twee voor stellingen) en een muzikale kolder- show met onder meer Frans Vrolijk, het „Cocktail Trio”, Lydia Oosthoek en Ben Cramer. Noordwijk (gem. Marum Gron.). Schilderachtig gele gen en ged. verbouwd boerderijtje met plm. 5650 m2 eigen grond. Koopsom I' 62.500 k.k. Hyp. mogel. Inl. Lok, Heerenveen. Tel. na 18 uur 05130-22991. van inr. en financiering mog. B.V. Autobedrijf v. Wijk, Mer cedes Benz. en Audi-dea- ler, Bloemendaalseweg 329, Overveen. Tel. 023-326250- 317710. Vermaat’s Bakkerijen Haarlem vraagt enkele voorladers in het broodma- gazijn (2 ploegend.). Leeft, ca. 20-45 jr. Gelegenh. tot soil, 's midd. tussen 16.00- 17.00 uur afd. Pers.zaken. Paul Krugerkade 8, Haar lem. Tel. 023-258021. Alle ogen zijn gericht op. juist, op uw woonhuis, wanneer wij de verkoop via onze fotopost mogen verzorgen. Neem eens vrij blijvend kontakt met ons op. Makelaardij Oosten brink en Kloes, makelaars o.g„ lid NBM. Kinderhuis singel 2A. Haarlem, tel. 023-326146 b.g.g. 02205-1952. De serie kamermuziekavonden in het noordelijk koetshuis van „Beec- kestijn”, wordt vrijdag 11 oktober geopend door Jean de Croos (Violon cello) en Daniëlle Dechene (Piano) vrijdag 8 november gevolgd door het vioolduo Bouw Lemkes en Jeanne Vos. Voorts vrijdag 21 maarten een concert door een ensemble van het Noordhollands Philharmonisch Or kest, bestaande uit Jan Hesmerg (Vi ool), Ans Hesmerg-Bouten (piano) en René Hesmerg (Fluit). Bankstellen zeer fraai uit gevoerd in div. kleuren. 5 jr. gar. op binnenwerk. Norm, prijs 1300 voor 695. Parian, Nwe Meer- dijk 17, Badhoevedorp. Tel. 02968-5817. Geop. di. t.m. zat. v. 10.00 u. tot 17.00 u. vrij, tot 21.00 uur. Lemel, import-export vr. v. sp. indiensttr. gereed- schapmakers, leerling ge- reedschapmakers, onderh.- munteurs, leerling onderh.- monteurs, draaiers en frai- sers. Tel. 023-281716, niet na 17.30 uur. Weg. opheffing t.k. aangeb. 2-deurs diepvrieskast 2 m. hoog 110 cm. br. 90 cm. diep. Vr.pr. f 5000. Tel. afspr. 023-280838. Studieboeken Schoevers cursus secretaresse. Lijster- laan 13. IJm. Tel. 16410. Schitterende Simca 1100 ’72. slechts 30.000 km ger.. wit met rood leder interieur 5800. voorzien ANWB-keuringsrapp., Jongeman zoekt etage met vrije opgang. Tel. 023- 261272. Centr, verwarming voor zelfbouwers. Radiatoren ketels, materialen etc. on beperkt in voorraad. Deks. advies en kortingen. PéVé Drive-In, Stationsplein 3, IJmuiden-W. Tel. 02550- 14928 of 16615. Hengelaars opgelet! Tientallen visvrienden hebben ge profiteerd van onze speciale verkoopactie Lerc hi-fi holglashengels. Dit vermaarde merk is bij Heems 10 tot 20 gulden goedkoper dan waar ook. Neem ook bijvoor beeld een viskoffer of schepnet (uitschuifbaar). Ook hiervoor betaalt u bijna 10 gulden minder. Waarom wipt u niet even binnen bij Heems Hobby Centrum. Zulke lage prijzen betalen, pikt u toch even mee. Dat houdt uw hobby betaalbaar. Wij verwachten u aan de Kanaaj- weg in Heemstede. Uw auto kunt u voor de deur parkeren. Ook het programma voor het ~lot- feest is reeds samengesteld, waarvoor het bestuur erin is geslaagd het ge zelschap Coos van der Velde te orga niseren, met onder meer de bekende „televisie-indiaan” Kluk-Kluk. Dit lotfeest zal worden gegeven in het cultureel centrum „De Schouw” aan de Bleyenhoevelaan. Voorts vermeldt het programma handenarbeid, knutselen en brood bakken in het eigen gebouw, fiets tochtjes naar, Velserend” en het IJ- muiderstrand, een dagje naar de dui nen en een bezoek aan „Beeckestijn”. Speeltuin, zwembad en kinderboerde rij zullen bij dit alles evenmin wor den vergeten. CBS Grammofoonplaten B.V. vraagt voor haar fa briek energieke jongelui boven 18 jaar voor het per sen van grammofoonplaten. Arbeid wordt verricht in 3- ploegendienst. Tevens vra gen wij muziekkontroleurs in 3-ploegendienst. Voor onze moderne galvanische afdeling kunnen wij nog enkele medewerkers plaat sen in 2 ploegendienst. Aanmelden: Nijverheids- weg 32-36 te Haarlem. Tel. 023-319250, toestel 241 (afd. personeelszaken) Voor een speciale aanbie ding deuren. Balkon- en keukendeuren diverse ma ten vanaf f 37. Vervo bin nendeuren met grote glaso- pening 88x201','i 12.50. Franco levering. Zaanl. Hout-Import B.V.. Kalver- straat 1-3, IJmuiden. Tel. 02550-10543. vraagt vakbekwame KANTOOK- KRACHTEN voor hele dagen, voll. soc. voorz., vakantie geld en doorbetaalde feestdagen. Intra Kantoren te Alkmaar, Beverwijk (02510-26882), Hoorn en Schagen. Bankstellen uit eigen fa briek. Grote sortering kwa- liteitsstoffen, 5 jr. garantie op binnenwerk. Norm, prijs 1400 voor 795. DEM Meubelfabriek. Toonzalen: Culemborg fabriek Hout weg 8. Geopend dagelijks van 10-18 u„ ook za. Vr. tot 21 u. Amsterdam-N. Zonne plein (Tuindorp-Oostzaan), geopend di. t.m. za. Van 10-18 u. Do. tot 21 u. Voor alle inlichtingen: Culem borg, 03450-2602. Bobby White b.v. vraagt voor haar kantoor een part-time boekhoudster. Tijden in overleg doch bij voorkeur 's middags. Aanm. Bakenessergracht 65. Haar lem. Tel. 023-321975.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 6