WIMBLEDON TOMASZEWSKI TEMDE VIEL IN HET WATER AANVALLEND ZWEDEN Foutje van Hellström was fataal Joegoslaven onherkenbaar tegen geprikkelde Duitsers Atletiekteams voor Brussel WK 74 Schakers gelijk tegen Tsjechen WK VARIA Stoop wil praten met Jongbloed Bo Larsson: „Wie gelijkspeelt tegen Nederland is niet bang voor Polen” Zr-W Borg in moeilijkheden EQUIPE VAN SCHÖN BEHAALDE VRIJ GEMAKKELIJKE ZEGE 25 SPORT DONDERDAG 2 7 JUNI 1974 Paniek Miskleunen ef Invitatie Derde uitvaller Eerste Hertha niet? Verlaten MM Aarzeling Pele geweerd Kaartjes (Van onze sportredactie) van ma- spomwMS bal bereikte dan Hellström: 1-0. i, ►1 Voor Hel- Vogts (W.-Dld.)t ng Pele: geen kaartje. tio ooo an ar en Hoe moeilijk de Polen het tegen het stugge Zweden hadden, illustreert Polens „laatste man” Gorgon, die verschillende malen aan de noodrem moest trekken. Bij een van die ontoelaatbare charges, waarbij Sandbergs fraaie solo werd on derbroken, kreeg de Pool van scheids- echter Barreto Ruiz uit Uruguay de gele kaart gepresenteerd, hetgeen even later ook zijn landgenoot Szarmach óver kwam. De Pool Lato (rechts) kopt de bal langs Zwedens doelman Ronnie Hellström, een actie die voor de Oosteuropeanen de volle winst betekende. Verdediger Karlsson ziet het allemaal met afgrijzen aan. Sydney teruggekeerd, waar hij zijn definitieve beslissing wil nemen. Ein tracht heeft zich intussen ook geïnte resseerd getoond in de Zweedse spe ler Benno Magnusson, die weg wil bij FC Kaiserslautern. ge n: de R- or fje en iet ij- en b- er au :al ag li ll en lië ar de TS iet ih; |u- rio ilo ro, as in en ro an ije in tid m, de as e- ff- le. iet en de ri- iet ;r- t”. ;te !S— en er s- ar ik. d- de de de ok de d- en dg er P- de de o- or de ho la ter d- lO- :e- rd ij- n- u- de leden nog de stad vulden. Met het vertrek van het Italiaanse elftal is aan de aanwezigheid van de Italiaan se supporters, die zich volgens de politie bijzonder netjes gedragen heb ben, ook een einde gekomen. 100 meter, 200 meter en 4x100 meter: er wordt een keuze gemaakt uit: Sammy Monsels, Bert de Jager, Raymond Heer- enveen, en Henk Brouwer. 400 meter: Toine van de Goolberg en Rob Mahieu. 4x400 meter: Van de Goolberg, Mahieu, Van de Heuvel en Heerenveen. 800 me ter: Van de Heuvel en Hoving. 1500 meter: Scham en Wassenaar. 5000 me ter: Hermens en Stokvis. 10.000 meter: Jansen en Patist. 110 meter horden: Hehl en Boogman. 400 meter horden: Struyk en Kolman. 3000 meter steeple De 1-0 overwinning bleef bewaard en de kansen op een plaats bjj de laatste vier waren gestegen. Jan Tomszewski heeft meer gedaan. Hjj stond als een rots in de branding toen het zo ge roemde Poolse team in de eerste 20 minuten na de rust ten onder dreigde te gaan in een stormloop van Zweedse aan vallen, die levensgevaarlijk waren door de snelheid waarmee ze werden uitgevoerd. Trainer Gorski had geljjk: „Jan Tomas zewski in doel betekent vertrouwen bjj de overige spelers, be tekent een extra pluspunt in de verdediging. Op moeilijke ogenblikken is hjj een groot leider”. vallen, op dubbelpasses op Gerd Müller. Dan is het des te onbegrijpelijker dat hij zijn tegenmaatregelen niet heeft geno men. Hij wilde wel, maar, zei hij: „De trainer speelt niet, de jongens moeten het in het veld doen”. Het Neckar-stadion in Stuttgart lag er enkele uren voor de wedstrijd van woensdag tussen Polen en Zweden nog verlaten bij. Oorzaak hiervan was het ontbreken van de ongeveer 40.000 Italianen, die enkele dagen ge- journalistenbus had gehaald en deze aan Pele had gegeven, mocht hij met zijn auto het stadion-terrein oprijden. Feit is in elk geval wel, dat Joegosla vië is gevallen. De oorzaken liggen voor het oprapen. In drie slopende duels (te gen Brazilië, Schotland en Zaïre ne gen doelpunten scoren kost ook energie) profeteerde coach Miljan Miljanic al: „De Schotten hebben onze conditie aan getast”. West-Duitsland kon, na de de ceptie tegen de oosterburen, niet méér geprikkeld aan de start verschijnen. Op het veld waren die factoren zichtbaar. Een hardwerkend Duitsland ontrafelde de ogenschijnlijk met vakmanschap op getrokken Joegoslavische muur. Natuurlijk kon Miljanic aanvoeren dat Branko Oblak al na een paar minuten geblesseerd raakte. De ster-speler van Hajduk Split bepaalde in de voorgaande wedstrijden het beeld. Dragan Djajic, jarenlang de beste linksbuiten ter we reld genoemd, ondersteunde het spel via zijn magnifieke acties. Maar Djajic werd door de felle en aanvankelijk niet zacht zinnig te werk gaande Bertie Vogts in gepakt als nimmer tevoren. En met de terugval van middenveldmotor Oblak en aanvalsspits Djajic verloor Joegoslavië zijn hart. met kaartjes voor de wedstrijd van Oost-Duitsland tegen Nederland op geroepen deze kaartjes bij de KLM- kantoren in West-Duitsland in te le veren. Zij zullen dan voor deze kaartjes de normale prijs van de KLM terugkrijgen. DEN HAAG (ANP). De Nederland se damesatletiekploeg, die zaterdag en zondag in Brussel deelneemt aan een vierlanden wedstrijd met België, Roemenië en Spanje is als volgt sa mengesteld: Paul Breitner haalt uit voor de inzet, die West-Duitsland aan een 10 voorsprong zou helpen. De Joegoslavische verdediger Katalinksi kan alleen nog maar toe kijken. De Westduitser Hirt won in Medembllk de vierde race van het open Nederlands kampi oenschap in de Drakenklasse. Hij gaat in het algemeen klassement veruit aan de leiding. Voor de meerkampploegen die 6 en 7 Juli in actie komen in Middlesborough heeft de KNAU de volgende atleten(-es) aangewezen: tienkamp: Eltjo Schutter, Fred Schrijnders, Frans van de Ham en John de Nooriander. Vijfkamp: Mleke van Wissen, Ciska Janssen en Mieke van Doorn. In Hindeloopen zijn Rob en Nico Huisman kampioen Flying Junior geworden. De gemeenteraad van Groningen heeft besloten de plaatselijke eredivislevereniging financieel te steunen. FC Groningen krijgt voor het komende seizoen een subsidie van minimaal 1220.000 en bovendien neemt de gemeente het exploitatietekort voor haar re kening. Verder zal de gemeente de schuld, die de FC Groningen aan de gemeente heeft 571.800 kwijt te schelden. De Westduitser Michael Kart heeft woens dagavond in Helsinki het Europese record 3000 meter steeple chase geëvenaard: 8.18.4. Hij deelt het record met de Zweed Garderud. De kans is groot dat Zuid-Afrika volgende week tijdens een bijeenkomst van het comité van Davis-Cup-landen uit dit tennistoernooi om de officieuze wereldlandentitel zal worden gestoten. Eerste dlvisieclub SC Amersfoort is ook het komende seizoen verzekerd van financiële steun van de gemeente. De raad besloot bijna unaniem een subsidie van 40.000 gulden toe te kennen plus nog eens maximaal 20.000 gulden als het basisbedrag niet toereikend mocht zijn. Bij het Braziliaanse elftal is de derde speler voor de rest van het toernooi uitgeschakeld. Na Clodoaldo en Wendel, die als toerist in het kamp zijn gebleven, is nu ook Leivin- ha alleen nog maar supporter. De Zuidamerikaanse midvoor heeft tegen Zaïre een gescheurde spier opgelopen en hoewel hij woensdag alweer uit het gips mocht, acht elftaldokter To ledo het uitgesloten dat Leivinha in het verdere verloop van het toernooi nog in het veld zal komen. Hij repte met geen woord over de angst; het gebrek aan initiatief; het diepgaan zonder bal, zoals Oblak in voorgaande wedstrijden op meesterlijke wijze had getoond. En het wegvallen van die be weeglijke middenvelders, stelden spits Ivo Surjak en schutter Stanislav Karasi voor onoplosbare problemen. Ze waren er wel constant mee bezig, maar hebben het doelman Sepp Maier letterlijk niet één keer lastig kunnen maken. Joegoslavië was onherkenbaar. Van de eens zo gesmeerd lopende machine bleef niets anders over dan een krakende horde, die zich moest laten welgevallen dat zo’n zeven minder begaafde technici de show stalen. Maar dat alles was geen verrassing voor Miljanic geweest. De in vijf talen rap causerende Joegoslaaf, die volgend seizoen met Real Madrid Europa Cup II- voetbal speelt, zei namelijk: „We hadden verwacht dat de Duitsers zo zouden spelen. Dit spel was het type zoals Bayem München dat speelde tegen At letico Madrid in de finale te Brus sel”. Met andere woorden, Miljanic rekende op een grote inzet, op snelle tegenaan- De Zweedse doelman Hellström zou de oorzaak zijn van het enige doelpunt van de wedstrijd. Vijf minuten voor rust aarzelde hij met uitlopen bij een hoge voorzet van Gadocha. Szarmach ontving de bal en gaf van rechts terug voor doel, waar Lato met zijn duik eerder de veel andere teams opzij te gaan. Dat hadden we ons voor de wedstrijd inge prent. En het is haast gelukt ook. Eerst die strafschop die er niet inging en de scheidsrechter had vlak voor tijd een tweede strafschop moeten geven, toen Ahlström vlak voor het Poolse doel werd gevloerd. Wat zijn we dicht bij de overwinning geweest”. wereldtitel nog niet in zijn voetbalransel heeft. Dat kan zondag tegen Joegoslavië weleens duidelijk worden aangetoond. Trainer Gorski: „Ik ben blij met de overwinning en met de Zweedse tegen stand. Met de duels tegen Joegoslavië en West-Duitsland voor de boeg hadden wij deze waarschuwing dringend nodig”. NICE (ANP). De stand in de wed strijd Tsjecho-Slowakije-Nederland uit de twaalfe ronde van de finale van de Schaakolympiade is l*/t-ll/«. De afgebro ken partij van Kuijpers tegen Lechtyns- ky staat iets beter voor Nederland, dat zijn vijfde plaats heeft behouden. Timman, Donner en sosonko speelden remise met respectievelijk Hort, Filip en Pribyl. Tijdens de vergadering van de FIDE (Internationale Schaadfedëratie) werd beslist dat de strijd om de wereldtitel tussen Fisher en Karpov of Kortsnoj zal gaan om tien winstpartijen met een maximum van 36 wedstrijden. De eisen van Fisher zijn dat er gespeeld zou worden om een zelfde aantal gewonnen partijen, maar zonder een maximum. De belangrijkste uitslagen zijn: dames enkelspel, eerste ronde: M. Jausovec (Joe)M. Navratilova (Tsj) 6-4, 3-6, 6-3 Tweede ronde: G. Tl Janes (Eng)— V. Ruzici (Roe) 6-4, 6-2. Heren enkelspel, tweede ronde: Stan Smith (VST)—Robert Maud (ZAF) 6-4, 6- 1,6-2: Hie Nastase (Roe)—Brian Gott fried (VST) 6-3, 6-2, 9-8; John Newcom be (Aus)Geoff Masters (Aus) 9-8, 6-3. 8- 6; Björn Borg (Zwe)—Robert Case (Aus) 3-6, 6-1, 8-6, 1-4 (afgebroken); Tony Roche (Aus)John Alexander (Aus) 7- 6, 6-4, 4-6, 3-4 (afgebroken). Dames enkelspel, tweede ronde: Lesley Hunt (Aus)Chris Evert (VST) 6-8, 7-5, 9- 9 (afgebroken). 100 en 200 meter: Wilma van Gool en Elly van Lienen. 4x100 meter: Wilma van Gool, Elly van Lienen, Wilma Schu- rink en Ciska Janssen. 400 meter: Trudy Wunderink en Wilma Hillen. 4x400 me ter: Trudy Wunderink, Wilma Hillen, Joke Kruiswijk en Marianne Schipper. 800 meter: Marianne Schipper en Ilja Keizer. 1500 meter: Anneke de Lange en Joke van Gerwen. 3000 meter: Hilde Westhof en Corry Konings. 100 meter horden: Mieke van Wissen en Mieke van Doorn. Hoogspringen: Annemieke Bou- ma en Mieke van Doorn. Verspringen: Ciska Janssen en Rola Koekoek. Kogel stoten: Elna Schalk en Betty Bogers. Discus: Ria Stalman en Jet van Wagenin- gen. Speerwerpen: Elly van Beuzekom en Lyda Kuys. Deze voorsprong heeft Polen na de pauze met hand en tand verdedigd. Ze rekenden op hun goede conditie en op slordigheden van de verwoed aanvallen de Zweden. Ze hadden niet gedacht dat deze Scandinaviërs zo fel konden atta queren. „Wat dachten die Polen wel”, zei aan voerder Larsson na afloop. „Wie gelijk speelt tegen Nederland, hoeft niet voor maker geholpen, maar Tomaszewski voorkwam de Poolse zelfmoord. De indrukwekkende overwinning van 4-0 die Nederland op Argentinië heeft behaald is er de oorzaak van geweest dat de ploeg van supervisor Rinus Michels bij de Londense book makers nu favoriet is. De notering is zes tegen vier. Nederland heeft daar mee de positie van gastland West- Duitsland overgenomen dat met ze ven tegen vier op de tweede plaats staat. De Australische midvoor Adrian Alston gaat misschien toch niet naar Hertha-BSC. Alston, die in onderhan- deling was met deze Westduitse club, heeft van Eintracht Frankfurt een contract aangeboden gekregen van 50.000 mark meer dan van Hertha- BSC. Alston is inmiddels weer naar De jongens lieten hun coach in z’n hemd staan. Ze schoven elkaar welis waar keurig de bal toe, maar de gretig heid van de Duitsers liet geen patroon ongeschonden. Toen de Joegoslaven dat eenmaal ontdekten, was de zaak al be klonken. Op het moment dat Paul Breit ner zeven minuten voor de rust vanaf 20 meter raak knalde, viel het tactische concept in duigen. Zoals tegen Brazilië en de Schotten, wensten de Joego’s pas tegen het einde van de wedstrijd uit de stellingen te kruipen. Nu ze dat eerder moesten doen, bleek de zwakte. Het totale gemis aan initiatief, het vermogen om op een ander tactisch concept over te schakelen. Waarmee is bewezen dat het schaakvoetbal ook niet het geëigende recept is om wereldkampioen te wor den. Opstellingen: Zweden: Hellström; Andersson (Augustsson), Grip, Karlsson, Nordqvist; Larsson, Torstens- son, Tapper (Ahlström); Edström, Grahn en Sandberg. Polen: Tomaszewski; Gut, Gorgon, Szyma nowski, Zmuda; Kaspersczak, Deyna, Masz- cyk; Lato, Szarmach (Kmiecik) en Gadocha. Gele kaarten: Szarmach en Gorgon (Polen). Scheidsrechter: Barreto Ruiz (Uruguay), toe schouwers: 40.000. (Van onze sportredactie) STUTTGART Jan Tomaszewski waande zich in die acht tiende minuut van de tweede helft weer even op Wembley. Hy stond daar op de doellijn met voor hem de lange Zweed Tap per, die een strafschop ging nemen wegens een overtreding van Gorgon tegen Larsson. Niemand twijfelde er eigenlijk nog aan dat deze unieke kans de gelijkmaker zou betekenen voor het sterk spelende Zweden tegen de favoriete Polen. Maar Tomaszewski dacht er anders over. Hij dook precies in de goede hoek en ranselde de bal uit zijn doel. Polen was gered. GELSENKIRCHEN. Nederlands- elftaldoelman Jan Jongbloed heeft een telegram van Amsterdam-voorzitter Dé Stoop gehad, waarin hem werd meege deeld dat Dé Stoop van plan is om met hem te praten over een contractverlen ging met FC Amsterdam. Jongbloed: „Als Stoop mij een driejarig contract aanbiedt onder dezelfde condities als waaronder ik bij Ajax twee jaar kan tekenen, dan blijf ik bij FC Amster dam”. En toen kwam in die 18e minuut na rust die strafschop en de teleurstelling voor Tapper. In plaats van een harde droge knal volgens het Neeskens-recept, probeerde hij de bal zuiver in de hoek te plaatsen. Tomaszewski dook precies in de baan van de bal en werd meteen tot Poolse held nummer één verheven. Voor de tweede keer... In de volgende minu ten kropen de Polen door een hel van pure voetbalellende, maar „lange Jan” stopte alles. Polen kreeg langzaam maar zeker weer greep op het spel. De condi tie van de Polen bleek wat beter dan die van de Zweden, maar het Zweedse te genspel had de mannen van trainer Gorski zo aangegrepen, dat ze slechts met sterk vertragend balbezit naar het einde durfden te spelen. Polen had gewonnen, maar de glans van glorie en verwachting, die over het team had gelegen na de overwinning op Italië, is duidelijk verbleekt. Want Zwe den heeft woensdagavond in Stuttgart aangetoond dat Polen een ploeg is die de Overijverige ordebewaarders wilden woensdagavond de Braziliaanse voet balheld Pele het Nïedersachsen-stadi- on in Hannover ndet binnenlaten. Pe le, die geheel op zijn beroemdheid terend naar het stadion was gegaan, bezat noch een doorlaatpasje, noch een toegangskaart. Pas nadat een suppoost een doorlaatpas van een De Zweden creërden volop kansen, maar de afronding ontbrak. Steeds weer kwamen ze er op de vleugels doorheen, steeds weer raakten de Polen in paniek als Sandberg, gevoed door uitstekende lengtepasses. op volle snelheid kwam. Maar deze zelfde Sandberg miste een doodeenvoudige kans vlak voor het Poolse doel, toen Edström de bal op maat had voorgetrokken. Bijna had de Pool Zmuda de Zweden aan de gelijk- LONDEN Door overvloedige regen val, die vrijwel de hele dag voortduurde, konden er gisteren op Wimbledon slechts enkele partijen gespeeld worden. Dat gebeurde in de avonduren. Tom Okker en Rolf Thung zullen daardoor pas vandaag in de tweede ronde van het heren-enkelspel in actie komen, tegen resp. de Hongaar Branyi en de Ameri kaan Mayer. In de weinige partijen die gespeeld werden, deden zich gisteren geen verras singen voor. De geplaatste spelers New combe, Smith en Nastase rekenden in drie sets af met achtereenvolgens Mas ters, Maud en Gottfried, en bereikten daardoor de derde ronde. De Zweed Björn Borg had aanzienlijk meer moei te met de Australiër Ross Case. Borg verloor de eerste set (3-6), won de twee volgende (6-1, 8-6), maar kwam in de vierde set weer met 1-4 achter. Met veel misbaar drong de Zweed er vervolgens op aan dat de partij wegens de invallen de duisternis werd afgebroken, een maatregel waarmee de scheidsrechter even later instemde. Bij de dames moest de bijzonder inte ressante partij tussen Chris Evert, een van de grootste favorieten, en Lesley Hunt worden afgebroken bij een 9-9- stand in de derde set. Evert won de eerste set met 8-6, Hunt de volgende met 7-5. De Westduitse Rundfunk heeft woensdag via de radio Westduitsers Polen heeft woensdag op de rand een nederlaag gebalanceerd. De ijverige Zweden stonden niet toe dat de Polen hun tegen Italië zo geslaagde tactiek weer konden hanteren. De opkomende Poolse verdedigers werden op hun tocht naar Hellström al op het middenveld uitstekend opgevangen. Polen had dit maal de hoop gevestigd op de conditio neel zeer sterke verdediger Gut, die steeds mee naar voren oprukte, maar tot zijn grote verbazing afwisselend te ken kreeg met Edström of Sandberg, die zo snel waren, dat Gut tegen hen geen kans had. Zweden toonde met snelle tegenstoten via Sandberg en Edström aan, hoe kwetsbaar de Polen eigenlijk toch zijn. Dit was niet meer de superieure ploeg die tegen Italië zo goed voetbalde en meteen als een van de favorieten werd beschouwd. Maar wat de oude mannen van Italië toelieten, verhinderden de Zweden. Beide ploegen durfden risico’s te ne men en speelden fel op de aanval, met als gevolg dat aan beide kanten doel kansen ontstonden. Vooral Tomaszewski kreeg veel werk. Eenmaal tiote hij de bal uit een schot van Tapner uit de bovenhoek en even later kon hij op het laatste nippertje Grahn van een voltref fer afhouden. De Nederlandse herenploeg, die dit weekend eveneens in Brussel acte de présence geeft in de landenwedstrijd met België, Roemenië en Frankrijk, ziet er als volgt uit: Viera. Polsstokhoogspringen: en Schrijnders. Kogelstoten: DiscusZitszen en Toch al vermoeid door met name de zware krachtsinspanning van afge lopen zaterdag tegen Schotland, als mede door de momenteel drukkende temperatuur langs de oevers van de Rijn, toonden de spelers van de Joe goslavische equipe zich woensdag weinig ingenomen met een invitatie van hun staatshoofd Tito. De Joego slavische president brengt op het ogenblik een officieel bezoek aan West-Dutsland en vertoefde uitgere kend deze dag in Düsseldorf. Uit veiligheidsoverwegingen was het niet verantwoord dat de 82-jarige Tito de wedstrijd in het Rhein-stadion bij woonde. Daarom nodigde hij de spe lers, trainers en officials van de Joe goslavische afvaardiging uit bij hem op bezoek te komen. Nee zeggen was er natuurlijk niet bij, met als gevolg dat de hele groep om twaalf uur bij Tito en diens echtgenote op de thee kwam, om vervolgens door te rijden naar het stadion. Trainer Miljanic had een andere ver klaring. „Duitsland heeft het gemakke lijk gehad in zijn groep. Die wedstrijden waren een fijne warming-up. Voor Hel mut Schön en zijn spelers is het toer nooi nu pas begonnen”. Een aardige opmerking, die in feite nergens op slaat, want Miljanic trachtte daarmee het fa len van zijn eigen ploeg te verdoezelen. chase: Veld en Semplonius. Hoogsprin gen: Bode en De Vries. Verspringen: Sedoc en Heinsius. Hinkstapsprong: Se- doc en Schutter Ruhl en Hermans. Hermans. Speerwerpen: Van Huizen en Kooreman. KogelslingerenTer Horst en Swinkels. (Van onze sportredactie) DÜSSELDORF. Groter kon de af gang niet zijn. Dragan Djajic stroopte de aanvoerdersband van zijn arm. Hij slen terde naar de kant, overhandigde het blauw-wit-rode bandje aan Drazen Mu- sinic, die het Jovan Acimovic toewierp. Joegoslavië verloor zijn kapitein elf mi nuten voor het einde van het verloren duel met West-Duitsland. Maar de „blauwen” verloren met de 2-0-neder- laag tevens hun aanspraak op verove ring van de wereldtitel. Een grote favo riet haakte af. Een andere stak de kop op, hoewel het tiende toernooi om ’s werelds hoogste voetbaleer nog te jong is om uit één overwinning of nederlaag keiharde conclusies te trekken. Na de rust werd dat nog duidelijker, toen de Duitsers hun overdreven gevoel van superioriteit moesten bekopen met een serie miskleunen, waarvan niet werd geprofiteerd. Franz Beckenbauer, weer eens een grootvorst, en met Bonhof, Wimmer en Vogts de uitblinker, herstel de de schade bliksemsnel, waarna de Joegoslaven eigenlijk niet meer aan bod zijn geweest. Ze verloren de greep op het spel en trachtten via geforceerd aanvalsspel, dat hen totaal niet ligt, de score te nivelleren. Helmuth Schön greep in, zette sprinter Uli Höness in voor de met buikklachten opgebrande Wimmer, en op slag wisten de Joegosla ven niet meer hoe ze de gaten moesten stoppen. Een kwartier voor tijd sloeg Gerd Müller toe. Overaths vrije trap beoordeelde Höness het best, en diens trekbal frommelde Müller achter de spektaculalr keepende Envor Marie. Opstellingen West-Duitsland: Maier; Vogts, Schwarzen- beck, Beckenbauer en Breitner; Wimmer (Höness), Overath en Bonhof Hölzenbein (Flo- he), Müller en Herzog. Joegoslavië: Marie; Buljan, Katallnski, Musi- nic en Hadziabdlc; Oblak (Petkovic), Acimo vic en Surjak; Popivoda. Karasi en Dzajic Jerkovic). Scheidsrechter: Marques (Braz.), 67.000 toe schouwers. Gele kaartenOverath. Buljan, Hadziabdic (Joeg.). Tl i: *4 4

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 25