Wée wil de ruimte krijgen? Jij? sfb D uitvoerder jonge medewerkers met HAVO-opleiding te K hoogovens# Ai O Hoogovens vraagt: ANALYST(E) ESTEL Si ONDERWIJZER ESTEL Zorgen voor anderen kun je heel goed kombineren met zorgen voor je toekomst. opleiding tot automatiseringsmedewerker Hoogovens vraagt een aantal jonge mensen inspecteur kleine luchtvaart (mnl.) systeem-programmeur (mnl./vrl.) vliegtuigbouwkundig ingenieur (mnl./vrl.) kernhuisbediende (mnl./vrl.) maatschappelijk werker (mnl./vrl.) diploma Ziekenverzorging HDDGDVENSv correspondent financiële afdeling (mnl./vrl.) SC vii ZATERDAG 2 9 JUNI 1974 X Z Al t leeftijd 25-40 jaar. C.T.A.B. D gevt poli Aannemersbedrijf „P. MEIJER” B.V., Beverwijk o I vac. nr. 3-211211757 vac. nr. 4-400611757 voor het Ministerie van Justitie voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat Vereist: diploma Sociale Academie of HSA. vac. nr. 4-4016/1757 vac. nr. 4-401511757 voor het Ministerie van Justitie voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat Tel. inlichtingen onder nr. (023) - 31 93 42. vac. nr. 4-3963/1757 voor de Rijks Geologische Dienst tb.v. de Hoofdafdeling Delfstoffen vac. nr. 4-4007/1757 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat -■ ló Leeftijd 25 - 35 jaar. Standplaats: Haarlemmermeer. Salaris, max. f 2797,- per maand vraagt Aant. j vereist. 1 vraagt voor plaatsing op het Analytisch laboratorium, eventueel part-time Sollicitaties te richten aan de directie van bovengenoemd laboratorium/adviesbur. met bij voorkeur diploma MBO A of MBO B voor het verrichten van che misch onderzoek op het gebied van verf en andere materialen welke in de bouw worden toegepast, zoals kunstharsen, kitten, cement e.d. Gewenste opleiding M.T.S.-bouw kunde, Aannemersdiploma. Bij voorkeur diploma Calculatiecur- sus H.T.I. Leeftijd vanaf 25 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2029,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2327,- per maand aanwezig. met een middelbare schoolopleiding, bij voorkeur HAVO of Atheneum, voor de afdeling Automatisering informatiesystemen ter voor plaatsing bij de Bedrijfsadministratie of bij de administraties van Inkoop en van Verkoop. Begin 1974 werd een nieuw rekencentrum, een der grootste in Nederland, in gebruik genomen waar met zeer geavanceerde apparatuur wordt gewerkt. In dit centrum wordt van bedrijfswege een vakopleiding gegeven die bestaat uit een theoretisch gedeelte naast vorming in de praktijk waarbij in ploegendienst zal worden gewerkt De gevraagde medewerkers bij de Bedrijfsadministratie hebben tot taak het verzamelen, controleren en verwerken van diverse bedrijfseconomische en administratieve gegevens betreffende de produktie. Tijdens de opleiding is het normale dienstverband van Hoogovens met het daaraan verbonden salaris en overige arbeidsvoorwaarden volledig van kracht. tb.v. de Rijksluchtvaartdienst. Directie Luctrt- vaartinspectie Taak: toezicht op de kleine luchtvaart, t.w. het •portvliegen; het zweefvliegen: het valscherm springer het reklame- en spuitvliegen; het houden van rondvluchten; de opleiding tot het vliegbewijs A; het examenapparaat van het zweefvliegen en het valschermspringen. Medewerking verlenen aan het opstellen van wettelijke voorschriften inzake het genoemde toezicht. Adviseren inzake het verlenen van wettelijk vereiste vergunningen. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Zweefvliegbewijs, Vliegbewijs B3, bevoegd- verklaringen blindvliegen en vliegonderricht B.v.k. meer dan 1500 vlieguren op kleine vliegtuigen. t.b.v. de Rijksluchtvaartdienst, Directie Lucht verkeersbeveiliging, Plan- en Systeembureau Verkeersleiding, Sectie Software Taak: na een aangepaste opleiding te Hengelo (Ov.) zal de functionaris, die in teamverband werkzaam zal zijn, mede verantwoordelijk zijn voor wijzigingen en/of uitbreidingen van de programmatuur van de bij de Directie Lucht verkeersbeveiliging in gebruik zijnde real time computersystemen. Deze systemen verwerken vluchtgegevens en van diverse radarinstallaties afkomstige gegevens en maken deze zichtbaar op elektronische beeldschermen Lb.v. de luchtverkeersleiding. Vereist: HBS-B, Gymnasium-B, Atheneum, HAVO met examenvakken Engels, wia- en natuurkunde of HTS-Elektrotechniek. Standplaats.' tijdens de opleiding Hengelo (Ov.). daarna Haarlemmermeer (Schiphol-Centrum). Salaris, afhankelijk van opleiding en/of ervaring, max. f 1312,- of f 1500,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 3013,- per maand aanwezig. Taak: beoordelen van de luchtwaardigheid van vliegtuigen en hefschroefvliegtuigen. voor namelijk v.w.b. vliegeigenschappen en prestaties; behandelen van problemen be treffende de ontwikkeling van de luchtvaart industrie en verstrekken van adviezen. Vereist: TH vliegtuigbouwkundig ingenieur, richting vliegeigenschappen en prestaties. t.b.v. de Directie Luchtvaartlnspectie van de Rijksluchtvaartdienst Standplaats: Haarlemmermeer (Schiphol-Oost). Sal' ri-, afhankelijk van ervaring, max. f 3553,- per m’-.,.d. Promotiemogelijkheid tot max f 4’. 16,- per maand aanwezig. Taak: catalogiseren en beschrijven van de bij de Dienst binnenkomende grondmonsters van hier te lande explorerende Mijnbouwmaat schappijen. Gevraagd: b.v.k. enige jaren MULO/MAVO- opleiding. Standplaats: Haarlem. Salaris, afhankelijk van leeftijd, max. f 1268,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7J vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, ’s-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1500,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 1642,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Taak: behandelen van alimentatie- en kinder- bijslagzaken. Vereist: diploma HAVO of diploma MULO/ MAVO-4 en Nederlandse Handelscorrespon- pondentie. Kennis sociale verzekeringswetten, evt. studie MSA strekken tot aanbeveling. Leeftijd vanaf 21 jaar t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Taak: in teamverband vanuit de sociale unit van de Raad op diverse indicaties milieu-onder- zoeken instellen en hulpverlening op gang brengen voorzover belangen van minderjarigen dit vereisen. De onderzoeken zijn relatief kort van duur, doch veelal intensief. t b v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem HET BESTUUR VAN DE STICHTING „DE DRIE KLAVEREN” TE HAARLEM vraagt per 1 augustus a.s. voor de onder haar bestuur staande basisschool „St. Bernardus”, Richard Holkade 7 Belangstelling voor onderwijsvernieu wing noodzakelijk. De gemeente verleent medewerking bij het verkrijgen van woonruimte. De opleidingsschema’s houden rekening met eventueel reeds opgedane kennis op het gebied van de automatisering. De te verwerken leerstof is over een aantal cursussen verdeeld. Bij de administraties Inkoop en Verkoop bestaat de taak uit het geven van administratieve en bedrijfseconomische onder steuning. Dit gebeurt onder meer door het onderhouden van interne en externe contacten, het controleren van documentatie, het rapporteren Het kan. In het nieuwe landschapskantoor van het SFB. Een kantoor zonder vier muren. Zonder kamers. Eén grote, verrassend gevarieerde ruimte. Waar je je thuis voelt Waar je jezelf kunt zijn. SFB geeft graag óók alle ruimte om je te ont plooien. Een functie te krijgen, die bij je past. Ook opleidingen voor de AMBI-examens (Automatisering en Mechanisering van Bestuurlijke Informatie verwerking) worden bij Hoogovens intern verzorgd. over resultaten en In het algemeen het bevorderen van de voortgang van de orders. Enige administratieve ervaring, het bezit van een of meer diploma’s handelscorrespon dente en/of het Praktijkdiploma Boekhouden of hiervoor studerend, strekken tot aanbeveling. Leeftijd tot circa 25 jaar. U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van ons nummer HF 222, richten aan Hoogovens, Personeelsvoorziening, Hoofdkantoor 2, IJmuiden. ontv een heid geha jaar. De Janskliniek - gelegen in het hartje van Haarlem - is geen ziekenhuis maar een modern verpleeghuis waar patiënten wor den gerevalideerd en gereactiveerd. Waar jij de zorg voor deze patiënten heel goed kunt kombineren met de zorg voor ie toekomst. Want zowel op 2 september als op 2 decem ber begint een tweejarige opleiding voor het weftelljk erkende U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van ons nummer HF 218, richten aan Hoogovens, Personeelsvoorziening, Hoofdkantoor 2, IJmuiden. Telefonische inlichtingen 02510-94100. We waar word gecoi gecoi verai bind’ huid. In derzc nylcl kend hede: van bedri ren. On alarr onde de i aanl< heid zien De bepa de li teruf cent) Chemisch Technisch Adviesbureau Dr. J. Rinse en W. Dorst Zijlweg 340-342 Haarlem Telefoon 023 - 32 61 50 DE van heeft zal i schat bedri ducei is, v met diens (bea uit l U Jan gevi min stel van peri naa In i vol£ M. gelij zorg gede «’’wëx'v Een waardevol diploma. Voor anderen en voor jezelf. In de eerste drie maanden ont vang je een zakgeld van f 75,- per maand. Daarna verdien je het eerste jaar 929,88 bruto per maand en in het tweede iaar 975,46. Plus natuurlijk de toeslagen voor onregel matige diensten. Als je niet in Haarlem woont, hebben wij een kamer voor je in één van onze gezellige internaten die over de hele stad verspreid liggen. In de maand dat de opleiding begint, moet je minstens 17 jaar zijn en in principe 3 jaar voortgezet onderwijs met succes hebben gevo'n^ Meer weten? Vraag dan onze folder aan of neem kontakt op met de heer L. G. M. Koopman, hoofd van de verplegingsdienst, die je graag het „fijne” vertelt van werken in de Janskliniek. W; van merl besti Hij bewi Klei: conc meei vaar de t strej regl< nog schr staal mak Ui griji ,.reg' aanr terrr DE van gaat een taris scha de Kam de l Dit 1 terei disci de j maa ren STICHTING HERVORMD DIACONAAL VERPLEEGTEHUIS janskliniek RIDDERSTRAAT 32, TEL. (023) 3192 82 HAARLEM Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan Postbus 60 - Beverwijk. Sollicitaties te richten aan het h.d.s. M. J. Kroon, Huizingalaan 46, Heemstede. Telefoon privé 023 - 28 26 49. Een opleiding op MAVO-niveau? Een typediploma? Wij hebben een beste plaats en een beste machine voor typistes Bel even met onze afdeling Personeelszaken, 020-583.33.05. Ons kantoor', dat vlak bij de Coentunnel ligt, is bereikbaar met bus 14 vanaf CS tot Sloterdijk; met de ENHABO lijn 7, halte Basisweg-Coentunnelweg; vanaf Mercatorplein SA met lijn 15 en met de trein Station Sloterdijk. Jl Sociaal Fonds Bouwnijverheid Basisweg 10 Postbus 637 Amsterdam-Sloterdijk. I de rijksoverheid vraagt 8

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 8