Oplichter werft kandidaten voor Noordzee fs „Prijsbewust Heemskerk Jazz VEILINGEN Burgerlijke stand kastje ki/Ken Verempgsnieiiws (üb BeB BW ■i ■Kai ■■■■I zaterdag met invaller In Chili doodstraf voor Inbraak in auto EXAMENS BEVERWIJK Dode in Pamplona „terreurdaden” „Desnoods zal ik een uur voor u op mijn knieën gaan liggen’' FLAAÏSE.LÏJK mEVWS 197 4 JULI 1 3 Groenten Bloemen Heemskerk BEVERWIJK Velsen-Noord HEEMSKERK Wijk aan Zee Bakkum Beverwijk Wijk aan Zee Beverwijk bi j ‘Stierenrennen’ IJmuiden Verklaring IJmuiden-Oost Gereformeerde kerk Bethelkerk Zee weg 9.30 en 17 uur: ds. S. Begama jr. Castricum Uitgeest (Van een onzer verslaggeefsters) IJMOND Een manspersoon, die zich voordoet als medewerker van de etherpiraat Radio Noordzee Internationaal, heeft de afgelopen weken ettelijke huisvrouwen uit de IJmond en omgeving telefonisch verzocht mee te doen met het Noordzee-pauzeprogramma „Prijsbewust”. De Bever- wijkse politie heeft tot dusverre drie klachten over gefingeerde Noord- zee-telefonades ontvangen. De politiekorpsen uit de omliggende gemeen ten zijn nog niet met ’s mans praktijken geconfronteerd, maar ook daar heeft de oplichter getuige het relatief grote aantal teleurgestelde tele foontjes dat Radio Noordzee wekelijks uit Kennemerland ontvangt toegeslagen. Dames die door de maniakale telefonist worden benaderd, worden door de politie dringend verzocht niet op zijn voorstellen in te gaan. Men wordt geadviseerd, in dit soort gevallen altijd om het telefoon nummer te vragen, waarop de man eventueel kan worden teruggebeld. Santpoort Velsen-Zuid Driehuis Velsen-IJinuiden ,""1- 1 - Velsen-Noord - i Jflrj F Ai (Van een medewerker) (Door Herman Moscoviter) F Huygens- Huygens- de Huygens- (Van een onzer verslaggeefsters) K. (telefoonnummer St. Burgemeester uur: kerk, Van Van de zomerbloemen is het aanbod bescheiden. Er komen weer dahlia’s in het veilingpakket (tot 110 cent per bos). Toch lieten ook een paar produkten het afweten. De grote aanvoer van prei drong de prijzen terug naar 20 tot 56 cent per kilo. Ook de bloemkool kwam een gulden per stuk niet meer te boven. De nog aangevoerde kasbonen blijven goed aan de prijs, terwijl ook de peulen en doperwten hoog genoteerd stonden. Op de vraag of het een succes was voor de actiegroepen, wist hij ook een antwoord te geven dat weliswaar zwart, maar toch wit was. „Ik heb niets tegen actiegroepen wanneer ze zich inzetten voor problemen waarover men een beet je is ingeslapen”. Het glibberige van zo’n antwoord trof ik later ook aan in de antwoorden die gegeven werden naar aanleiding van opmerkingen dat vorige kabinetten het op defensiegebied hadden laten versloffen. Brandpunt had ex-premier Piet de Jong van de politieke rommelzolder ge haald, hem afgestoft en gepommadeerd, om hem te kunnen laten zeggen: „Ik tref in de defensienota heel goeie dingen aan, maar ik heb toch mijn zorgen”. Weer dat weliswaar-maar-idee. Hij gaf even later zelf een vergelijking die dit type antwoorden aardig weergeeft: „Het is als een zebra. De ene partij zegt: 't is een dier met allemaal zwarte strepen, de andere partij zegt: ’t is een dier met al lemaal witte strepen”. Volgens mij is het vaak dezelfde partij die het allebei zegt. Weliswaar heeft een zebra witte strepen, maar ook zwarte. Spinazie is uitgesproken duur; men be taalde er van 72 tot 128 cent per kilo voor en dat midden in de zomer. Bos peen blijft goed prijshoudend. De export deed de prijzen oplopen tot 126 cent per bos. De aanvoer van gladiolen wordt gro ter, met prijzen van 50 tot 200 cent per bos. Velsen. van ke gegevens (leeftijd, haarlengte enzo voorts) te hebben ingewonnen. De doodstraf zal volgens het decreet met name worden gegeven voor plegers van aanslagen op politieke persoonlijk heden. Plein 10.00- MAANDAG 15 JULI Openbare bibliotheek, De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 19-21 u. die; dinsdag 19.15 u. theocratische bedie- ningsschool, 20.15 u. dienstvergadering. R.-K. Kerk. O.L. Vrouw Hemelvaart Brederodestraat, zaterdag 19 u„ zondag 9 en 11 u. WW gramma’s reeds veertien dagen van te voren op de band worden opgenomen. Men zij echter gewaarschuwd. Slaagt de man er niet onmiddellijk in een afspraak voor een persoonlijk be zoek te maken, dan adviseert hij de huisvrouwen eerst nog maar eens goed naar het radioprogramma te luisteren, want dan zullen ze wel van gedachten veranderen. Soms belt hij een paar da gen later inderdaad terug: Beseft men nu wat men afwijst? En nogmaals pro beert hij telefonisch een ontmoeting te arrangeren, na eerst nog wat persoonlij - De grote vakantie beinvloedt duidelijk de bloemenmarkt. De aanvoeren zijn bescheiden, omdat er weinig zomerbloe men zijn en de vraag niet groot is. Dat drukt een stempel op de prijsvorming. Vrijdag waren de prijzen: komkom mer 16-44, sla 6-19, peulen 340-620, tuin bonen 27-82, rabarber 26-51, snijbonen 250-390, spercibonen 300-410, blauwe ca- pucijners 175-265, bospeen 58-126, was peen 42-92, prei 20-56, tomaten 50-70, bosbiet 28-36, spitskool 60-61, bloemkool 46-80. In de sportwereld heeft men minder last van dit soort antwoorden. Zowel de optimistische Heinz Stuy, die door Brandpunt als toekomstig reservedoel- man van Ajax werd gepresenteerd (wat een onaardige manier van nieuwsmaken is), als de mensen die de gevolgen van „Nederland bijna wereldkampioen voet bal” op hun zakelijke schouders moeten meetorsen, alsook de in TROS-Sport Ex tra fietsende Cees Stam. Waarom verbeter je het wereld-uurre- cord achter grote motoren, werd aan de beroepswielrenner gevraagd. „Nou, ik ben prof, elke reclame van mezelf bete kent nieuwe contracten, en dat eist ook goeie reclame voor de stayersport”. La ter maakte hij dat waar door inderdaad het wereld-uurrecord te verbeteren en in het Utrechtse stadion voor 2500 toe schouwers een klein zilvervloot je binnen te halen. Heinz Stuy wilde het ook alleen maar van één kant bekijken: S „Een goeie doelverdediger houdt doel punten tegen. Zijn club begint al met een gelijkspel”. Allerminst een zebra- antwoord. R.-K. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u„ zondag 8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O.L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 19 u„ zondag 9, 10.30 en 18.30 u.; Regina Caeli, Hilbers- plein, zaterdag 19 u„ zondag 10, 11.45 en 19.30 u.; Twaalf Apostelen- Van Riems- dijkaan 132, zaterdag 19 u„ zondag 8, Wat de postelein betreft overtrof de vraag het aanbod en dat deed de prijs oplopen tot boven een gulden per kilo. Komkommers waren de gehele week goed te verkopen (tot 50 cent per stuk). Tomaten varieerden in prijs van 50 tot 70 cent per kilo. Vrijdag werden er nog 4000 kistjes aardbeien aangeboden (450 tot 720 per kistje). 10 uur: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg, geopend van 9-12 en 13.30-15.30 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: volwassenen 14-17.30 en 19-21 u„ jeugd 15-17.30 en 19-21 u. R.-K. Kerk, H. Odulphus, Odulfstraat, zaterdag 19.15 u„ zondag 9.30 en 11.30 u.; Heliomare, Relweg, zondag 9.30 u. Ned. Herv. Kerk, Julianaplein, zondag 10 u. ds. A. Goudsmit Aalbers. De man, die alleen wanneer daar sterk op wordt aangedrongen zijn gefingeerde? naam noemt, gaat als- volgt te werk: eerst houdt hij een inlei dend babbeltje, vraagt of de dames wel eens naar „Prijsbewust” luisteren en vertelt tenslotte dat zij op die-en-die datum voor deelname in aanmerking komen. Hanpen zijn slachtoffers toe („er zijn prachtige prijzen te winnen en u gaat nooit met lege handen naar huis”) dan meldt de man de kandidaten-in-spé vóór de uitzending graag even persoon lijk te willen ontmoeten om wat gram mofoonplaten uit te delen en desnoods „een uur voor hen op de knieën te gaan iiggen”. Vaak wordt daaraan toegevoegd, dat hij ook bereid is „andere dingen voor de dames te doen”. De jonge anjers haalden tot 35 cent per stuk en dat is toch nog een beste zomerprijs. Rozen waren niet duur (10 tot 32), de jaarrondchrysanten draaiden rond de 200 cent per bosje. Fresia laat het ook afweten (40 tot 175 cent per bosje). GEBOREN: Rick z.v. H. Berghuis en M. S. van Oosterwijk; Niels z.v. G. Peters en M. J. Oudejans; Susanne M. d.v. H. Timmer en A. M. Arnaud de Calavon; Ingebord E. v.d. H. W. F. Zegwaard en S. E. van den Brand; Susan C. d.v. C. E. Besteman en C. P. M. Heijdeman; Marjan M. d.v. J. A. de Looze en G. J. Minnebo; Jaco bus D. B. z.v. C. J. M. Hienkens en M. M. G. Gribbling; Paulus C. A. z.v. C. J. M. Hienkens en M. M. G. Gribbling; Daniëlle A. J. d.v. J. P. M. Scheffer en A. A. M. Beentjes; Jean-Daniël C. z.v. L. A. van der Torre en W. C. Ouwehand; Mirjam A. d.v. J. van Rijn en G. D. Milikan: Michael z.v. C. N. Meijland en H. H. M. Kester. De nieuwsloze dagen van vroegere zo mers lijken voorgoed voorbij. De tijd dat het ouwe, trouwe monster van Loch Ness van stal werd gehaald, ofwel de reuzenmeerval in de Vinkeveense Plas sen (volgens mij een chauvinistische va riant op die Schotse zeepaling), heeft afgedaan. We hadden een maand lang voetbal. Nu weer heeft het kabinet-Den Uyl drie eieren gelegd waar de nieuws rubrieken wekenlang op kunnen broe den. GETROUWD: Jacobus F. Hollenberg en Annaliesje Bruijns; Petei' A. Beerman en Hendrika A. Grasmaijer; Petrus J. van Diepen en Engelina E. Faber; Sietse van der Bos en Johanna G. M. Lippinkhof; Robertus Elfrink en Monica W. Siemonsma; Goze- winus D. G. Verkissen en Margaretha F. C. Henneman. BEVERWIJK. Geen afzetproblemen deze week op de groenteveiling. Het sortiment was even ruim als vorige week. Alles kon vlot en tegen goede prijzen worden verkocht. ZONDAG 14 JULI Animal Farm, Willem Alexander- plantsoen. Geopend van 10.30-17.30 u. MAANDAG 15 JULI Hulpdienst Help een handje. Van maandag tot en met zaterdag van 8 tot ONDERTROUWD: Antonius F. de Rooij en Cornelia A. J. Jamin; Johannes C. H. Metzelaar en Elisabeth M. van Egmond; Herman P. Hendriks en Cornelia M. de Jong. PAMPLONA (AFP/UPI) In Pam plona in Spanje is gisteren de 18-jarige Juan Ignacio Eraso overleden aan de hoornstoot van een stier. Eraso was tijdens het jaarlijkse door de straten van de stad jagen van stieren ter gelegenheid van het feest van San Fer min op de horens genomen en aan de hals gewond. Een operatie van vijf uur overleefde hij niet. De jongeman is het zevende slachtoffer van de zogeheten „encierrös” van Pam plona in de laatste 33 jaar. Van de andijvie liepen de prijzen op tot 50 cent per kilo. Sla lag de gehele week tussen 6 en 20 cent per krop. OVERLEDEN: Barbara A. R. van Wanrooij; Maria C. Broersz, weduwe van Rustenburg, 88 jaar; Kernelisje Besselsen, weduwe van Schoonhoven 69 jaar; Nicolaas Roden burg. 44 jaar; Cathaiina Huijer, echtge note van Kluijve, 76 jaar. Van de defensienota zullen we nog wel meer horen dan van de wereldkam pioenschappen voetbal. De Dollard is een probleem waarover de discussie, na tij delijk een landelijk karakter te hebben gekregen, terugkeert naar de moeder schoot van het Noorden. De Oosterschel- de is een zaak die nationaal aandacht zal blijven trekken. Aanbod genoeg. Brandpunt zat gisteren op het vinken touw van de Oosterschelde met de Zeeuwse gedeputeerde mr. Schlinge- mann. Een man die heel wat slagen om de arm hield. Een man ook van de weliswaar-maar-gedachte. Nou past dat goed in de compromisoplossing voor de Oosterschelde. Weliswaar de veiligheid van de Zeeuwen kunnen garanderen, maar toch het milieu sparen. De gedepu teerde sprak van „vertraging in de vei ligheidsgarantie door dit plan”, maar gaf tegelijk aan dat er weer hoop gloorde voor de oester- en mosselkwekers. Nederlands hervormde kerk. Kanaal straat 10 uur: ds. H. Lagerweij; 19 uur. ds. J. M. D. van der Berg. Bethlehemkerk, Gjjzeveldplantsoen, 10 uur: ds. M. E. Duyverman (jeugddienst). Christelijk gereformeerde kerk. Mar conistraat 10.30 en 17 uur ds. R. van Beek. Oud katholieke kerk. Koningin Wil- helminakade 10 uur: hoogmis. Leger des Heils Edisonstraat 10 uur heiligingssamenkomst 19.30 opwekkings- samenkomst. Petruskerk, Venusstraat, 10 uur: hoog mis; 11 uur mis. Gereformeerde Kerk Idhtuskerk Sneli- usstraat 9.30 en 17 uur: ds. L. Dorst. Petrakerk, Spaarnestraat 9.30 uur: ds J. de Waard (kindernevendienst). Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Burgemeester Ramonetlaan 9 en 15 uur: ds. H. G. van Gunnink. Zeewegziekenhuis (Aula) 9.30 mevr. E. Menshouwer-Bakker. R. K. Gregoriuskerk Kanaalstraat 9 uur: mis met zang. Baptistengemeente IJmond J. P. Coen- straat 10 uur: W. J. Blanken; 19 uur: ds. R. Reiling; 10 uur zondgasschool 20.15 uur jeugd bijeenkomst. Afdeling Elektrotechniek (theoretisch gedeelte): L. A. M. van Angeren, M. M. Antoni, P. Berendes allen Haarlem, F. G. M. van Berkel De Zilk, J. F. Beukeveld Hille- gom, J. W. C. Boer Haarlem, P. J. M. Bol Santpoort, A. J. Castien Zandvoort, H. E. Dammers Heemstede, G. H. M. Hermans Noordwijkerhout, P. J. van den Hoek, P. J. P. M. Klis allen Haarlem, J. F. Lombaerts Santpoort, P. S. M. Maas Hillegom, G. Westendorp Haarlem, A. van Jaarsveld Hillegom, G. M. J. Klin kenberg Haarlem, M. W. Mathot Hille gom, J. G. R. de Mol Haarlem, R. W. Molema Santpoort, A. C. M. Neeft, A. P. Ott allen Haarlem, V. C. Paap Zand voort, C. P. du Pau Heemstede, L. A. Prins Haarlem, K. Schmitz Haarlem, J. P. M. Schrijen Hoofddorp, R. W. van Veen Heemstede, N. Belterman Haarlem, J. M. van den Berg Hillegom, R. Dekker Haarlem. N. H. J. van Haastrecht Heem stede, K. Henstra, T. O. F. Kind, B. van Overveld allen Haarlem, A. W. van Riel Santpoort, S. J. Schreur, W. van Slooten, A. C. J. Vogel allen Haarlem, L. J. I. van der Wal Heemstede, J.W. Willems Haarlem, M. J. Zuiderduin Hillegom. Het feit, dat Radio Noordzee nimmer met telefonische selectering en privébe- zoeken werkt doch er een briefkaart- systeem op na houdt, wordt door de man uitgebreid verklaard: De briefkaarten, waarin dames zich voor deelname aan het radiospelletje opgeven, blijven soms maandenlang liggen, reden waarom de programmamedewerkers de directie van Noordzee hebben verzocht, vrouwen te lefonisch tot medewerking te mogen op wekken. Informatie bij Radio Noordzee leert echter, dat men daar nog altijd het beproefde briefkaartensysteem hanteert, en dat van telefonische oproepingen geen sprake is of zelfs maar kan zijn. Een woordvoerster van het piraten station betreurt de veelvuldige oplich- terspraktijken men wordt er niet voor ’t eerst mee geconfronteerd doch deelt mee er verder maar weinig aan te kunnen doen. Men overweegt, in de uitzendingen een waarschuwing tegen dergelijke valse hoop wekkende telefo nades op .te nemen: Op korte termijn is dat echter niet mogelijk, daar de pro- 1 BEVERWIJK. Uit een op het Hil- bersplein geparkeerde personenauto zijn gisternacht een casetterecorder en een rijbewijs gestolen. MAANDAG 15 JULI Openbare bibliotheek. Wijkerstraat- weg: 14.30-17.30 u. SANTIAGO, Chili (AFP) Blijkens een decreet dat is verschenen in de Chi leense staatscourant is een gevangenis straf van tenminste 35 jaar of maximaal de doodstraf gesteld op „terreurdaden” Bij de potplanten was de aanvoer eveneens bescheiden en ook hier vakan- tieprijzen. Vrijdag waren de noteringen: agapantus 38-56, allium 50-110 per bos, anjers 5-32, trosanjers 65-175, asters 50- 140. calla 30-65, chrysanten 150-215, con- villie 40-85, dahlia 75-110, eremures 34- 55, fresia 40-165, gerbera 10-31, gladiool 50-200, ixia 55, lelie 20-60, liatrus 170- 280, roos 10-31, babyroos 5-18. world supreme 65-95. Vereniging van Vrijzinnig Hervormden en Doopgsgezinde Gemeente, ,,’t Braam bos”, Zeeweg 10 uur; ds. C. G. Mulder. Jehova’s getuigen „Koninkrijkszaal". Velserduinweg 17 uur bijeenkomst. Goede Herderkerk Velserduinweg 10 uur: ds. H. Monshauer. R. K. Laurentiuskerk Willemsbeekweg 9 uur: hoogmis; 10 en 11 uur: missen. Vergadering van gelovigen, Abelen straat 1, 10 uur eredienst donderdag 19.30 uur, Bijbelbespreking. Oud Katholieke Kerk Sparrenstraat 10 uur: Hoogmis. Pinkstergemeente 10 uur: L. Timmer. R.-K. Kerk. H. Pancratius, Dorps straat, zaterdag 28 en 19 u„ zondag 7.30, 8.30, 9.30, 11.30 en 18 u.: Bethlehemkerk, Piet Heinlaan, zaterdag 28 en 19 u„ zondag 9 en 11 u. HEEMSKERK R.-K. Kerk. Mariakerk, Spoellaan, zaterdag 18.30 u., zondag 9.45. 11, 12.15 en 17 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat 2, zaterdag 19 u„ zondag 8.30, 10, 11.30 en 18.30 u. Ned. Herv. Kerk. Morgensterkerk, Vrijburglaan, zondag 9.30 u. ds. De Rui ter; Herv. Kerk, Kerkplein, zondag 19 u. kand. Nieuwenhuis. Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrij burglaan, zondag 9.30 u. ds. C. W. de Ruiter van Zaandam (Herv.-geref. dienst Kindernevendienst); Ned. Herv. Kerk. Kerkplein, zondag 19 u. kand. H. J. Nieuwenhuis van Velsen-Noord (herv.- geref. dienst). Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat 41, zondag 10 u ds. R. Reiling (H. Avondmaal), 16 u. Spaanse dienst. R.-K. Kerk. O.L. Vrouw Geboorte, Langebuurt 37. zaterdag 19 u„ zondag 8. 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u„ zondag 9.30 u. Hervormd-Gereformeerde Federatie. Dorpskerk, Kerkbuurt, Uitgeest, zondag 9 u. de heer Volker; Herv. kerk, Dielofs- laantje, Akersloot, zondag 10 u. de heer Volker. De lelies liepen in het begin van de week op in prijs, maar dat duurde maar kort (20 tot 60 cent per tak). Liatrus ligt nog goed in de markt met prijzen van 170 tot 280 cent per bos. ZATERDAG 13 JULI Progress-sociëteit, Const. straat. Geopend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geo pend vanaf 20 u. ZONDAG 14 JULI Progress-sociëteit, Const. straat. Geopend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geo pend vanaf 20 u. MAANDAG 15 JULI Progress-sociëteit, Const. straat. Geopend vanaf 20 u. Sfeertje weer - vrijdagavond in het centrum van Heemskerk, waar op het muziekpodium voor het raadhuis vooral de jongeren werden geboeid door het jazz-quintet van Martin Haak. Het weer was goed genoeg om op het door de Culturele Groep Heemskerk ingerichte terras te zitten en op deze wijze bouwvakvakantie in te luiden. R. K. Parochiekerk Frans Netscher- uur Latijnse mis 11.30 uur Hervormde gemeente, Engelmundus- kerk 9 en 10 uur: ds. L. Brink. R. K. Engelmunduskerk Driehuizer- kerkweg 9.30 uur Latijnse hoogmis 11 uur mis met jongenskoor 18 uur stille mis. ZATERDAG 13 JULI Openluchtbad Heerenduinen, geopend tot 17.30 uur; zondag van 10 tot 17 uur. Velserbad, Briniostraat gesloten tot en met 19 augustus. Centrale Bibliotheek 1945, alle filialen geopend 12.30 uur. MAANDAG 15 JULI Openluchtbad De Heerenduinen. geo pend van 6.30 tot 19 uur. Velserbad, Briniostraat, gesdoten tot en met 19 augustus. Centrale Bibliotheek Velsen, Plein 1945, van 19-21.30 uur. Santpoort-Noord, Wüstelaan 79. 10-21.30 uur, jeugd 19- 20.30 uur. Stem van IJmuiden, 20 uur; repetitie in gebouw Velserduin, Velserduinplein, IJmuiden. Boksclub De Ring, 20 uur: Osendorp- school, Wijk aan Zeeërweg (gymnastiek zaal). les training en wedstrijd. 9.15, 11 en 17 u.: H. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 19 u„ zondag 9. 10.30, 11.45 en 19 u.; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Peperstraat 17, zaterdag 18.30 u„ zondag 7.30 en 10 u. Voor directe bediening (H. Oliesel) voor Beverwijk, Wijk aan Zee en Velsen- Noord op zondag en werkdagen bellen 28041 (telefoonnummer St. Jozefrust oord). Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat, zondag 10 u. ds. H. L. Lieve: De Opgang, Florastraat, zondag 10 u. ds. J. Ewolt (Alkmaar); Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, zondag geen dienst; Prinsesselaankerk, Prinsesselaan 10, zondag 10 u. gezamenlijke dienst met doopsgezinden in Doopsgezinde kerk aan de Meerstraat 62- met als voorganger ds. L. Reijendam, Beek. Geref. Kerk. Middelaarker, Moensplein 8. zondag 9.30 u. kand. J. G. de Raadt van Amsterdam (Kindernevendienst), 17 u. ds. H. E. Smidt van Zwartemeer; Vredevorstkerk. Laan der Nederlanden 152, zondag 9 u. ds. H. W. Smidt van Zwartemeer (Kindernevendienst), 17 u. ds. C. W. de Ruiter van Zaandam. Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel- kerk. Olieslagerslaan 20, zondag 9 en 15 u. ds. H. G. Gunnik (Drachten). Vrije Evangelische Gemeente, Riemsdijklaan 1, zondag 10 en 17 u. br. G. C. Dolman (Scherpehzeel). Evangelisch Lutherse Gemeente, Ko ningstraat 119, zondag geen dienst. Pinkstergemeente Beverwijk-Heemskerk. Willem Hovyschool, Schans 11, zondag 10 u. de heer M. v. d. Sluis (Hilversum). Chr. Geref. Kerk. Evangelisch Luther se kerk, Koningstraat 119, zondag 9 en 14.30 u. ds. R. van Beek. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, zondag 10 u. gezamenlijke dienst met vrijzinnig hervormden (voorganger ds. L. van Reijendam, Beek). Jehovah’s Getuigen. Koninkrijkzaal Lingestraat 31, zondag 15 u. openbare lezing: „Evenals Job volharding aan de aag blijven leggen”, 16 u. wachttorenstu- o.l.v. een ouderling; 17 uur: Bethelkerk Haarlem-Noord. Volle Evangelie Gemeente gebouw „Beria” Patriciuslaan 10 uur: G. A. Goldschmeding (met gelijktijdig kinder- samenkomsten en oppasdienst): 10.30 uur: „Ieder heeft iets”. R.-K. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraat- weg 55, zaterdag 19 u., zondag 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, zondag 10.15 u. ds. J. G. Bouwman. GEBOREN: Stefano z. v. G. lacovelli en A. C. Hop, Danny z.v. T. J. P. Beentjes en A. C. Schong, Irguna d.v. H. Slotegraaf en B. Doeve, Ricky z.v. B. Bruinenberg en A. G. A. Grapendaal, Ursula d.v. L. Benec- ke en J. F. M. Nieuwenhuijsen, Reinard z.v. B. A. Schut en T. de Groot, Sandy A. M. d.v. J. S. A. Schelvis en C. M. Schavemaker, Victor P. H. z.v. H. A. Rossner en J. P. Sündermann. ONDERTROUWD: T. H. Krom en C. P. van de Bend, A. C. J. Venneker en A. Pletting, H. van Zutphen en P. E. M. Duin, D. D. Akker man en R. Majoor. GEHUWD: K. A. Tweebeek en H. M. Westerburger, P. J. Meijer en M A. C. Vessies, R. van den Berg en E. W. van Wunnik. OVERLEDEN: J. de Jong, oud 41 jaren, geh. m. H. Douwstra, C. van Zutphen, oud 41 jaren. A. Groeneveld, oud 73 jaren, J. W. Bosman, oud 68 jaren, ongehuwd. laan 9.45 uur Latijnse mis 11.30 Nederlandse misviering. Gereformeerde kerk Enschedelaan 9.30 en 19 uur: ds. P. J. Dondorp. Hervormde gemeente Dorpskerk, Bur gemeester Enschedelaan 9 uur: ds. D. J. Spijkerboer. Advents kerk (Prov. Ziekenhuis) 19 uur: ds D. J. Spijkerboer. De Hoeksteen Willem de Zwijgerlaan 10.30 uur ds. D. J. Spijkerboer. Christelijke gereformeerde Pniëlkapel Pastorieweg 10 uur: dienst dienst in *1 SX. 4 W

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 7