Vilas won in Gstaad Den Hertog ATP-profs eisten hun plaats op Melkhuis] e POULIDOR VERRASTE MET ETAPPEOVERWINNING SPORT»® OOK BERT PRONK VIEL TERUG MARTINEZ SUPERIEUR <1 gaf hoop op -1 Og 1- F- W feite, - SR® MM 1 13 1 6 1974 DINSDAG JULI (Van onze sportredactie) Achterhaald 141,5 km BAGNÈRES 18eRlT BAGNÈRES t BIGORRE PAU C EsquiHot S ■ft 1 5OO.tZ SPORT •if M s te Fr*. jbsj.. fit It iOwyagy Hgg (Van onze sportredactie) Merckx: „Ik kom gewoon tekort Raymond Poulidor geconcentreerd op weg naar zijn spectaculaire overwinning. (Van onze sportredactie) RONDE VAN DE TOEKOMST gaan, toen hij een of twee man nog hard nodig had. Steinmayr later: „Drie keer heb ik aan gevallen in deze etappe, maar telkens kwam Martinez weer bij me terug. In de laatste beklimming kwam ik zelfs in grote moeilijkheden en had ik niet meer de macht hem nog te volgen”. 17-7-1974 SAINT LARY-SOULAN Op de flanken van Pla d’Adet woedde de strijd (eindelijk) in alle hevigheid. Het Tour de France-geweld waarop reeds zo heel veel dagen was gewacht, bracht de duizenden toeschou wers daarom in verrukking. De jubelkreten van het Franse publiek namen zelfs de sterkte aan van een orkaan, toen het bovendien zag dat dit keer niet Eddy Merckx de hoofdrol vervulde maar de oude, onver- slijtbare en sympathiek gebleven Raymond Poulidor op weg bleek te zijn naar een eclatante ritoverwin- Pronk, op een onthutsende achterstand worden gereden. Voor een groot aantal coureurs betekende deze bizarre tocht door de Pyreneeën een complete martel gang. „Die laatste col had er niet bij moeten zijn”, stamelde een volledig leeg- gereden Jacob Langen. „Dit was moor dend”. Aanvankelijk hadden de zes Neder landers het tempo nog uitstekend kun nen volgen. Op de Cóte Puerto de La Bonaigua (eerste categorie) moesten al leen Schuur en Van Houwelingen vlak onder de top afhaken, maar in gezel schap van de door bandbreuk terugge vallen Pronk bereikten zij weer het inmiddels reeds danig uitgedunde pelo ton. In werkelijke moeilijkheden kwa men Van Kouwelingen en Dohmen ech- voor de dag zijn gekomen dan ploegmakkers. Over een plaats Fedor den Hertog bij de eerste in het klassement, praat chef d’équipe Liebregts echter sinds deze week niet meer. „Zo’n eerste Tour is toch te zwaar gebleken om een dergelijke klassering uit het vuur te slepen. Het komt ook op ervaring aan”, aldus Frisol-ploeg- leider. Om zijn stelling te verdedigen noemt Liebregts de namen van diver se renners die vooraan staan. „Kijk maar”, klonk er verontschuldigend, „het zijn bijna allemaal oude man nen”. Piet Liebregts vergat evenwel dat Fedor den Hertog evenmin tot de jongeren gerekend mag worden. En evenmin had de chef d’équipe het bij het rechte eind toen hij vertelde dat Joop Zoetemelk enige tijd nodig had om zich aan te passen bij de profs. Zoetemelk kwam namelijk als tweede uit de bus in zijn eerste Tour (1970) die hij reed. Oranje-in-de-cols-van-de-Tour is evenwel al lang blij als er (bij afwezig heid van Joop Zoetemelk) geen vernieti gende slagen geïncasseerd hoeven te worden. In de lijn van deze redenering was de 28e plaats van Wim Prinsen daarom zelfs eervol te noemen. „Wimke deed het niet slecht”, bevestigde Piet Liebregts. „Trouwens, alle zes coureurs van mijn ploeg zijn op tijd binnen. Dat is meer dan waarop ik lange tijd deze dag rekende”. Toch verdween een Ne derlander van het strijdtoneel. Na ruim tachtig kilometer, toen de karavaan nog vanuit Spanje op de terugweg naar Frankrijk was, vond Kees Bal het wel letjes. Geplaagd door maagklachten zocht de Gan Mercier-coureur de be- zemwagen op. Stablinski 2-? 57 46. 3. Polen en Frankrijk (profs) zijn ontegenzeg gelijk de grote verliezers van de tweede bergetappe in de Tour de l’Avenir. De Polen behielden weliswaar hun leidende positie in het ploegenklassement, maar individueel moesten ze zware verliezen Incasseren. We reldkampioen Szurkowski zakte in het alge meen klassement van de vijfde naar de elfde plaats en twee renners (Szozda en Barcik) staakten de strijd. De Franse neo-profs verlo ren maandag de laatste coureur met uitzicht op een goede eindklassering. In Saint-Lary- Soulan arriveerde Guitard met een achter stand van ruim 14 minuten op Martinez. ning. In de ruim tien kilometer lange beklimming naar het hoogste punt van genoemde bergreus in de Py reneeën en tevens naar de eindstreep van de zestiende etappe, bereikte de Ronde van Frankrijk het niveau van weleer. De tijdsverschillen vertelden over de ont knoping tenslotte de meest duidelijke taal. Grote ver liezers waren Eddy Merckx en Gonzalo Aja, met dien verstande dat eerstgenoemde de leider van het klasse ment bleef. Lopez-Carril nam weliswaar de tweede plaats van Aja over, maar het verschil tussen Merckx en zijn directe „concurrent” bleef toch meer dan twee minuten. ST. LARY-SOULAN. „Op tijd binnen, dat is het voornaamste”. Het devies van alle Frisol-renners in de bergetappes was ongeveer eenslui dend, alhoelwel Fedor den Hertog en Wim Prinsen toch veel beter in de cols hun van tien Algemeen ploegenklassement: 1. Frank rijk 62.59.31, 2. Spanje 63.03.30, 3. Polen 63.04.14 4. Oostenrijk 63.07.11, 5. Nederland 63.25.04. de Grand Prix-toernooien staat dat de ATP-spelers direct in het hoofdtoernooi moeten worden toegelaten. Ik wist dat niet. En ik was ook niet precies op de hoogte gebracht van de volgorde van de spelers. Daarom moest ook de plaatsing nog iets worden gewijzigd”. Van de vijf spelers, die door de wijzi gingen uit het hoofdtoernooi werden verwijderd en nu eerst twee wedstrijden in de voorronden moeten winnen om in aanmerking te komen voor de 100 dollar startgeld, maakte alleen de Fransman Montrenaud bezwaar tegen de gang van zaken. Vooral nadat hij door de Neder lander Marian Laudin was uitgeschakeld (6-3, 1-6 en 1-6) kwam hij bij de organi satie verhaal halen. „We konden niets anders doen”, aldus Jan Mulder. „Die spelers van de ATP bleven op hun strepen staan. Het gaat hun niet eens in de eerste plaats om die 100 dollar prijzengeld, maar om de pun ten voor het eindklassement. Barry Phil lips Moore, die als woordvoerder van de spelers optrad, vertelde da* hem vorig jaar één punt tekort is gedaan en dat hem dat 10.000 dollar heeft gescheeld”. Phillips Moore maakte ook bezwaar tegen de plaatsing. Aan de hand van de meest recente resultaten eiste hij voor zichzelf achter de Argentijn Vilas en de Zuidafrikaan Maud de derde positie op, die aanvankelijk aan de Japanner Kami- wazumi was toebedeeld. De Japanner zakte naar de zesde plaats. Drie Nederlanders hebben verrassend de eerste kwalificatieronde overleefd. Visscher, die in de eerste set geen bal goed Wist te raken en met 0-6 in een zeer moeilijke positie werd gemanoeu vreerd, elimineerde de Mexicaan Contre ras» (0-6, 6-1 en 6-3); Laudin won van Montrenaud en Hornman bleek sterker dan de Fransman Bernasconi (5-7, 6-3 en 6-4). In de tweede voorronde sneu velde Hornman echter tegen de Deen Christensen (1-6 en 2-6). De eerste ontmoeting in het kader van de drie-landenwedstrijd dames tussen Zweden, Zwitserland en Nederland, die gelijktijdig met het Melkhuisje-toemooi wordt gehouden, was niet meer dan een formaliteit. Met grote overmacht,getui ge ook de 6-0 score, klopten de Neder landse dames Zwitserland. De Argentijn Guillermo Vilas heeft in Gstaad de titel in het herenenkelspel gewonnen van de internationale Zwit serse tenniskampioenschappen. Vilas, eerste geplaatst in het toernooi van het Melkhuisje in Hilversum, won zijn partij die zondag wegens regen moest worden uitgesteld, van de als eerste geplaatste Spanjaard Manuel Orantes» gemakkelijk met 6-1, 6-2. Daaraan kon hun steun in vroegere uren van de rit niets veranderen. „Bo vendien ondervond ik tijdens de laatste beklimming op weg naar de eindstreep veel binder van een oude blessure”, aldus Merckx. Het is al vier jaar gele den dat ik tijdens een wedstrijd in Blois een zware val maakte, maar iedere keer als ik tot het uiterste moet gaan, voel ik nog de pijn in het bovenbeen. Op een gegeven moment dacht ik dat een ande re fiets, met een andere zit, uitkomst zou brengen. Dat verwisslen heeft niet mogen baten. Ik kwam duidelijk tekort”. Louis Caput chef d’équipe van de zege vierende Poulidor hield er een andere mening op na. „Volgens mij heeft Merckx geforceerd geprobeerd om Pou- pou te volgen bij diens demarrage”. .teur trance '74 Dat Eddy Merckx in de slotfase van de bergrit over twee Spaanse en drie Franse cols ondanks het behoud van zijn leidersshirt de grote verliezer werd genoemd, was voor hem niettemin zo pijnlijk, omdat hij tevreden moest zijn met de vijfde plaats in een rit waar het prestige van zowel de Tour als ook van de vedetten op het spel stond. Behalve Poulidor en Lopez-Carril gingen namelijk Pollentier en Santy de leider van het klassement eveneens nog vooraf. Daarom droeg de zuivere winst die Merckx in de algemene rangschikking behaalde, toch het teken van de ont goocheling met zich mee. Een lichte tegenvaller voor Oranje- ploegleider Herman Krott betekende de inzinking waaraan tenslotte ook Bert Pronk op de Col de Peyresourde ten prooi viel. Formidabel was echter de manier waarop de wilskrachtige Sche- veninger terug vocht. Een twaalfde plaats was tenslotte zijn ruimschoots verdiende beloning. De kort tevoren achter Vanneste weg gesprongen Lasa werd spoedig achter haald. Daarna fietste ,>Poupou” initia tiefnemer Vanneste voorbij alsof deze niet bestond. Op de top had hij reeds een verfrissende drank tot zich geno men, toen Merckx (in vijfde stelling) bovenkwam. De chronometers maakten het verhaal tenslotte compleet, niet al leen voor Poulidor en Lopez Carril, de sterk rijdende Pollentier, enz., maar ook voor de Nederlanders. Ruim negen mi nuten waren sinds de binnenkomst van de ritwinnaar voorbij alvorens Fedor den Hertog zijn naam door de jury achter het getal 24 liet zetten. Hij ver diende er een schouderklop mee van ploegleider Liebregts. Zelf was Fedor den Hertog niet zo te spreken over zijn „prestatie”, getuige het commentaar: „Allerminst een goede dag voor ons. De eerste Nederlanders op negen minuten, dat is geen reden om te juichen”. Het gigantische, maar tegelijk slopen de gevecht tussen de allersterksten richtte een complete ravage aan in het peloton. Ook de Nederlandse coureurs zouden, met uitzondering van de op nieuw formidabel klimmende Bert „Veel werk hebben mijn tegenstanders evenwel niet opgeknapt”, zei de gele truidrager naderhand. „Zowel Poulidor als de Spanjaarden beperkten zich vanaf Seo de Urgel tot aan de voet van Pla d’Adet, hier in St. Lary-Soulan, tot een afwachtende houding. Pas nadat ze vele uren in mijn wiel hadden uitgerust, zijn ze van me weggesprongen”. Het excuus van Merckx gold slechts ten dele. Een leider in het algemeen klassement weet dat hij het mikpunt van de karavaan is. Tot de tactiek van de wegrensport be hoort immers het afmatten van de meest gevreesde man, alvorens de aan val op hem te openen. Naderhand bleek trouwens dat de oorzaak van de neder laag die Merckx leed, niet alleen het gevolg was van de manier waarop Pou lidor c.s. hun koers hadden gereden. Hij raakte ook in moeilijkheden omdat zijn ploeg in totaliteit verstek moest laten De 25-jarige Jos Klingen, die drie jaar voor MVV heeft gespeeld, heeft een éénjarig contract getekend voor de Bel gische club St. Truiden. Voor de Spaanse kust bij Masnou is gisteren de zesde en voorlaatste race gevaren van het Europees kampioen schap in de 470 klasse. Winnaar werd de Spanjaard Guttierez voor de Deense titelhouder Soederland en de Nederlan der Van Werkhoven. Van Vianen (Ned) eindigde als zevende. Zoals te verwachten viel heeft Rus land de atletiekinterland in het Olym pisch stadion van Helsinki tegen Finland met ruim verschil gewonnen: 337 punten tegen 211 punten. HILVERSUM. De internationale tenniskampioenschappen van Nederland hadden, traditiegetrouw, een stroeve start. Dit keer waren echter niet de wisselvallige weersomstandigheden de belangrijkste oorzaak van de moeilijkhe den. Te veel spelers kwamen pas laat in de middag in Hilversum aan, waardoor het onmogelijk was de twee geplande kwalificaéieronden af te werken. Mede daardoor hebben meer Nederlandse spe lers dan op het Melkhuisje-toernooi ge bruikelijk is de eerste dag overleefd. Het aantal afvallers bedroeg zes. Bergklassement: 1. Perurena (Spa) 151 punten, 2. Merckx (Bel) 112, 3. Abillera (Spa) 88. 4. Aja (Spa) 86, 5. Lopez Carril (Spa) 75. 6. Poulidor (Fra) 65. 7. Ollva (Spa) 61. Nog voordat de eerste bal was gesla gen, moest de toernooileiding de eerste problemen oplossen. Het hele wedstrijd- schema diende te worden omgegooid, omdat zes profs van de ATP-groep (de Association of Tennis Players) niet ak koord gingen met hun indeling in het kwalificatietoernooi. Organisator Jan Mulder daarover: „In het reglement van Bijna zonder uitzondering hekelden ploegleiders en renners in Saint Lary- Soulan de zwaarte van deze etappe. „Voor amateurs is dit veel te zwaar”, klaagde ook Herman Krott. Waarin hij werd bijgestaan door Oscar Plattner, de Zwitserse ploegleider, die eraan toevoeg de: „Het is complete waanzin zoals de organisatie met deze amateurs om springt. Al die reizen die bijna elke dag aan de etappe vooraf gaan slopen een renner. Vanmorgen kwamen we na een busreis van meer dan een uur pas een kwartier voor de start in Sort aan. De renners moesten bijna onmiddellijk op de fiets voor zo’n zware etappe”. „Toute la France”, inclusief de plaatselijke pastoor, stond gisteren zoals gewoonlijk als één man achter de waanzinnig populaire Raymond Poulidor. Barrutla (Lopez Carril, Aja Menendez) 23.59.13, 4. Albani (Merckx, Janssens, Lie vens) 24.00.36, 5. Lapebie (Pingeon, Rome, ro. Blain) 24.02.37, 6. De Muer (Agostlnho, Berland, Labourdette) 24.02.48, 13. Liebregts (Den Hertog, Wim Prinsen, Henk Prinsen) 24.31.16. Uitslag zesde etappe: 1. Martinez (Spa) 165,5 kilometer in 5 uur, 31 minuten en 32 seconden. 2. Charlier (Fra) op 2 seconden. 3. Steinmayer (Oos) op 29 sec., 4. Mirri (Ita) op 35 sec.," 5. Leleu (Fra) op 1.11 mln., 6. Lopez Carril (Spa) op 3.09, 7. Kaczmarek (Pol) op 3.32, 8. Linart (Fra) op 4.16, 9. Kuhn (Zwi) op 5.52, 10. De Gueverra (Spa) op 6.31, 12. Pronk (Ned) 5.39.51, 24. van Dongen (Ned) 5.44.25, 27. Langen (Ned) 5.46.16. 37. Schuer (Ned) 5.49.30, 43. Dohmen (Ned) 5.56.11, 51. van Houwelingen (Ned) 6.00.26. Puntenklassement: 1. Sercu (Bel) 197 punten, 2. Merckx (Bel) 154, 3. Karstens (Ned) 122, 4. Esclassan (Fra) 117, 5. Gui mard (Fra) 102, 6. Hoban (GB) 99, 7. Pollentier (Bel) 77, 8. van Springel (Bel) 76, 9. Van Katwijk (Ned) 73, 10. Panizza (Ita) 66. SAINT-LARY-SOULAN. Voor Wolfgang Steinmayr bestaat er geen twijfel meer. Enrique Martinez-Heredia, vorig jaar winnnaar van het puntenklas sement en achtste in het eindklassement, gaat de dertiende Tour de L’Avenir winnen. De in het wielervak inmiddels uiterst bedreven 28-jarige Oostenrijker kwam opmerkelijk gemakkelijk tot die uitspraak. Maar niet eerder dan nadat hij in het op 1650 meter hoogte gelegen Saint-Lary-Soulan in de laatste ander halve kilometer van een moordende berg etappe overtuigend door de Spanjaard was teruggewezen. Boordevol zelfvertrouwen en onderne mingslust was Steinmayr in de vroege ochtend vertrokken uit Sort, bijna zes uur later moest hij zijn nederlaag wel erkennen. Toch had dit zijn dag moeten worden. Maar de in het hooggebergte toch gespecialiseerde Oostenrijker beet eveneens zijn tanden stuk op de veelzij digheid van de 21-jarige Spanjaard, die zijn leiderstricot ook in de cols op een waarlijk imposante manier verdedigde. Voor Wolfgang Steinmayr, die in het algemeen klassement nu de tweede plaats bezet op 3.25 min. van Martinez- Heredia, zou het de vijfde keer zijn dat hij in een belangrijke internationale etappekoers op de tweede plaats eindig de. Ook vorig jaar moest de Oostenrijker genoegen nemen met die positie ach ter Baronchelli terwijl de tweevoudi ge winnaar van de Ronde van Oosterijk ruim een week geleden in de Ronde van Joegoslavië eveneens tweede werd ach ter de Tsjech Poluszny. Om zijn meesterschap in deze etappe nog eens extra te accentueren, liet Enri que Martinez-Heredia zijn metgezellen Steinmayr en de Franse amateur Char lier anderhalve kilometer onder de top van de Pla d’Adet achter, om op die manier zijn triomftocht door de Pyrenee- en nog meer gestalte te geven. Het eigenlijke gevecht begon op de Peyresourde. Daar, langs een deinende mensenmenigte, vonden de groten van het peloton elkaar in de spits. Lopez- Carril, Merckx, Poulidor, Aja, Panizza, Martinez, Romero, Santy en Pingeon na men één minuut voorsprong, maar zij kregen naderhand toch nog gezelschap van Agostinho, Van Springel, Bellini, Lasa en Vanneste en vervolgens ook nog van een groepje met o.a. Janssens en Pollentier. De hergroepering in de afda ling waarvoor gevreesd werd bleef dit keer uit. Willy Vanneste („ik speelde alles of niets”) trok er namelijk tussen uit met welke demarrage het beslis sende gevecht van de dag was ingezet. Tegen het schilderachtige decor van Pla d’Adet openden Poulidor en Lopez Carril vervolgens ook de aanval. Merckx moest voor het eerst in deze Tour werkelijk het hoofd buigen en Poulidor werd alsof hij over vleugels beschikte naar boven gestuwd door een orkaan van toejuichingen. .Aui-St.-Souveur TOURMALET ter op, de Col du Portillon (eveneens eerste categorie). Evenals Schuur zouden zij de hoofdmacht niet meer bereiken. In het peloton was de Oranje-afvaar- diging echter nog altijd vertegenwoor digd door drie rijders: Bert Pronk, Jacob Langen en Cees van Dongen. Maar ook dit drietal zou bezwijken onder het machtsgeweld dat de imponerende Span jaarden (Lopez Carill, Martinez, Nazabal en De Guevera), de Franse amateurs (Leleu. Charlier en Linard), de Oosten rijker Steinmayr en de Italiaan Mirri bij de beklimming van de Col de Peyre sourde zouden ontwikkelen. Weliswaar kwam de Pool Kowalski als eerste bo ven, maar de op dat moment enig over gebleven Pool in de voorste linie moest tijdens de beklimming van de laatste en meest giftige Col (Pla d’Adet) de tol betalen voor zijn overdadige krachtsin spanning. Algemeen klassement: 1. Martinez (Spa) 20.37.26. 2. Steinmayer (Oos) op 3.25, 3. Mirri (Ita) op 4.14, 4. Kaczmarek (Tsj) op 5.17, 5. Leleu (Fra) op 8.46, 6. Kuhn (Zwi) op 11.07, 7. Nazabal (Spa) op 11.14, 8. Pronk (Ned) op 11.27, 9. Linard (Fra) op 11.58, lO.Brezny (Pol) op 13.01, 18. van Dongen (Ned) op 20.16 22. Langen (Ned) op 22.33, 23. Schuer (Ned) op 23.07, 39. van Houwe lingen (Ned) op 39.44, 48. Dohmen(Ned) op 5254. Algemeen ploegenklassement: 1. Barrutia 279.23.12 2. Caput 279.36.40, 3. Albani 279.52.04, 4. Cribiorl 280.03.12, 5. Stabllnski 280.03.57, 6. de Muer 280.05.01, 13. Liebregts 282.21.57. Uitslag zestiende etappe: 1. Poulidor (Fra-Caput) 7 uur, 53 minuten en 29 secon den, 2. Lopez Carril (Spa-Barrutia) op 41 seconden, 3. Pollentler (Bel-Schotte) op 1.02, 4. Santy (Fra-Caput) op 1.17, 5. Merckx (Bel-Albanl) op 1.49, 6. Panizza (Ita-Crlblori) op 2.05, 7. Pingeon (Fra- Lapebie) op 2.34, 8. Romero (Fra-Lapeble) op 3.31, 9. Perln (Fra-Caput) op 3.45, 10- Vanneste (Bel-Stabllnski) op 3.48, 11. Aja (Spa-Barrutia) op 3.52, 12. Martinez (Fra- Stablinski) op 4.22, 13. Zurano (Spa-More- no) op 6.28, 14. Agostlnho (Por-de Muer) op 6.32, 15. Janssens (Bel-Albani) op 6.54, 16. Delisle (Fra-De Muer) op 7.54, 17. Lasa (Spa-Barrutia) op 7.25, 18. Bernard (Fra-De Muer) op 7.54, 19. Labourdette (Fra-De Muer) op 7.55, 20. Van Springel (Bel-van Vaerenbergh) op 7.56, 24. Den Hertog (Ned-Liebregts) op 9.37, 25. Misac (Fra- Cadiou) op 10.07, 28. Wim Prinsen (Ned- Llebregts) op 11.24, 46. Knetemann (Ned- Caput) op 17.54, 54. Vianen (Ned-Caput) op 21.44, 57. Karstens (Ned-de Muer) op 22.13, 102. Henk Prinsen (Ned-Llebregts op 28.48, 102. Henk Prinsen (Ned-Liebregts) op 28,48, 106. Allan (Aus-Llebregts) op 30.47, 107. Alaimo (Ita-Liebregts) op 30.52. Algemeen klassement: 1. Merckx (Bel- Albani) 92 uur, 40 minuten en 18 seconden, 2. Lopez Carril (Spa-Barrutia) op 2.24, 3. Aja (Spa-Barrutia) op 4.20, 4. Panizza (Ita- Cribiorl) op 5.52, 5. Poulidor (Fra-Caput) op 6.00. 6 Agostlnho (Por-De Muer) op 10.54. 7. Pollentier (Bel-Schotte) op 13.53, 8. Martinez (Fra-Stabllnski) op 14.16, 9. Santy (Fra-Caput) op 15.07, 10. van Springel (Bel- Van Vaerenbergh) op 18.08, 11. Pingeon (Fra-Lapebie) op 19.37, 12. Perln (Fra- Caput) op 20.03, 13. Romero (Fra_Lapebie) op 21.22, 14. Delisle (Fra-Plaud) op 21.35, 15. ZUrano (Spa-Moreno) op 25.42, 16. Lasa (Spa-Barrutia) op 26.21, 17. Oliva (Spa- Barrutia) op 29.15, 18. Van Impe (Bel- Stabllnski) op 30.36, 19. Labourdette (Fra- De Muer) op 30.53, 20. Danguillaume (Fra- Plaud) op 33 18, 24. Den Hertog (Ned- Llebregts) op 36.08, 25. Janssens (Bel-Alba nl) op 36.34, 40. Knetemann (Ned-Caput) op 1.01.16 53. Karstens (Ned-De Muer) op 1.12.38, 62. Vianen (Ned-Caput) op 1.18.28, 69. Wim Prinsen (Ned-Liebregts) op 1.24.12, 84. Henk Prinsen (Ned-Liebregts) op 1.38.49, 105. van Katwijk (Ned-Liebregts) op 2.26.26 106. Allan Aus-Liebregts) op 2.34.11, 108. Alaimo (Ita-Liebregts) op 3.01.47. Dagploegenklassement: 1. Caput (Pouli dor, Santy. Perin) 23.45.29, 2. (van Neste M«Hoez, SOU! OR tb 1 2000m 2115 F A«’ “X t 4 •34,5*je 'Jf ‘iff1-1’ BI L'J 1450

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 13