u Na Britse dames nu ook de Tsjechische sterker Nederlaag Teveel rugwind ontnam Ciska Janssen record voor Henri DAMES ATLETIEK IS Buitenzorg EEN HOPELOZE ZAAK ELTJO SCHUTTER EVENAART RECORD Wouters derde in springconcours G w Ree - vandaag tegen Timman - moest stap terug doen OPMARS VAN JANSA OPMERKELIJK SPORT Organisatie arbiters wordt vereenvoudigd Reg Harris (54) nog goed voor een titel w Im h 1 MA MAANDAG 29 JULI 1974 SPORT EDINBURGH De Nederlandse 1 Opvallend gemak Dubbele zege (Van onze sportredacte) Origineel H vret toer vaai het wer zo 1 dior een damesatletiek, die de laatste twin tig jaar tot de goede Europese mid denklasse behoorde, is afgezakt naar een bedenkelijk peil. Dat is de con clusie die opnieuw getrokken moet worden na de drielandenwedstrijd tegen Groot-Brittannië en Tsjecho- Slowakije, die vrijdag en zaterdag in het schitterende Meadowbank- stadion van Edinburgh werd ge houden. ai|3 ifttwiO 1 I 2. Myrly Terraise, 3. Richter drie maal één in Westduitse titelstrijd Eltjo Schutter: reden tot lachen na evenaring polsstokrecord. SS' AMSTERDAM De tiende ron de van een schaaktoernooi met zes tien deelnemers, zoals het IBM- toernooi, levert doorgaans de defi nitieve scheiding van troefazen en doorsudderaars op. Meestal volgt er op de tiende dag een rustdag, waar na in de laatste vijf ronden het se lecte gezelschap kanshebbers de pot verdeelt en de rest voor de vorm meehobbelt of zich bezighoudt met het bestellen van vliegtickets naar het volgende toernooi. LEICESTER (UPI) Reg Harris won zaterdag in Leicester het profsprint- kampioenschap van Engeland. Hjj versloeg in twee ritten Trevor Buil en no teerde over de laatste 200 meter in beide ritten 13 seconden rond. Harris, die thans 54 jaar oud is, verrichtte deze prestatie op een fiets waarop hij 17 jaar geleden ook reeds reed. Andrea Lynch (6) wint de honderd meter voor onder andere Wilma van Gooi (5) en Elly van Lienen (4) die derde en vijfde werden. mand minder dan Walter Browne in een tweekamp te verslaan. ZEIST (ANP) Het bestuur van de sectie betaald voetbal van de KNVB heeft besloten om de organisatie van het scheidsrechterswezen te vereenvoudigen. De scheidsrechterscommissie blijft bestaan uit een door het bestuur betaald voetbal uit zyn midden benoemde voorzitter en drie leden, waarvan er één optreedt als voor zitter van de beoordelingscommissie. De twee andere leden worden belast met de werkzaamheden die tot dusverre verricht werden door de commissie voor algemene eb technische zaken en de commissie voor selectie en begeleiding. 3. Kwiek van Agfa. Wlnn. Mt.VV, UW £W.xJ. met autostart: 1. Le ni, met beek gege het s de Scho man Ni ploej med< ven uiter perk parti tienc Maai ervo een i Aanj erin halv: plaa de s striji hoef slagt aan tor defei He fout, ware duel man: geno honk dat Haai inslt To slagl Itali Van derd een kont bliel over ter wor< Pam werf (WB dage knot In de meestergroep moeten we jam mer genoeg constateren dat Jaap Vogel de 5,5 punt die nodig zijn voor handha ving in deze groep, niet zal kunnen scoren. Hij verloor nogal overtuigend van de Indonesiër Ardjjansjah, die er steeds beter in begint te komen en met zijn originele spel duidelijk maakt waar om hij er indertijd in is geslaagd nie- ste 1500 I Bru Jan: de 2 ?Bel gewi mae 1 van die teru de z C wim am a nvt <am derd B( - land met jeug rami 1, 3- Ev ders de i dooi drie Za lijk peril O< gesp 2-1, en uitz< was land D< 9-7, gari: voor wen Harris, die viermaal de wereldtitel bij de profsprinters veroverde - 1949, 1950, 1951, 1954 - en eenmaal bij de amateurs - 1947 - trok zich in 1957 terug uit de wielersport. Drie jaar geleden deed Harris eveneens een poging een come-back te maken, maar slaagde daarin niet ten volle. Na afloop van dit gedenkwaardige kampioenschap verklaarde Harris: „Ik wilde voor mijzelf uit maken of ik het kon. Dit is mijn eerste Engelse proftitel. In mijn dagen waren er geen kampioenschappen voor profs”. Harris voegde eraan toe dat hij hoopte volgend jaar zijn titel te kunnen verdedigen. De 16-jarige Fries Franke Sloothaak heeft gisteren met Polo Marco in Luzern een internationaal jeugdspringconcours gewonnen. De scholier uit Rotsterhaule bleef over de tien hindernissen foutloos in 80,0 seconden. Een andere trainingsaanpak zal in Ne derland in elk geval ook noodzakelijk zijn. De KNAU zal zich wanneer men de komende jaren tenminste nog enigszins mee zal willen doen zich steeds moeten gaan richten op de opleiding en begelei ding van talentvolle jeugd, die en dat is tenminste nog een lichtpunt in ruime mate aanwezig is. I 1 zijn: I zal hoof uitkc I tegei 1 (3 scoo: kansrijke stelling pardoes liet matzetten. Jansa, die vorig jaar de meestergroep won en als grootmeester nog maar net komt kijken, zou wel eens de grote verrassing van dit toernooi kunnen wor den. Piet Mooy heeft een uiterst lucratief weekeinde achter de rug. De Delftenaar won zaterdag in Uddel en gisteren in Mierlo in totaal 3600 gulden in concour sen hippique, voornamelijk met zijn toppaard Lady Wokina. In Mierlo was Piet Mooy, zeker een serieuze kandidaat voor de nederlandse titel, in twee van de drie springnummers succesvol. LONDEN (REUTER, ANP). De Ne derlandse springruiter Harry Wouters van den Oudenwijer is zaterdagavond in het laatste onderdeel van de „Royal Horse Show” in Londen, een springcon cours op tijd, met het paard Salerno als derde geëindigd. Wouters kwam foutloos rond in 56.2 seconden. Over uitzending naar Rome zal Ciska Janssen zich geen zorgen meer behoeven te maken. In de Italiaanse hoofdstad zal zij naast het verspringen, ook op de vijfkamp uitkomen. Gezien haar stijgen de prestatiecurve zal het Nederlandse record van Mieke van Wissen (4440 pun ten) daar waarschijnlijk niet overeind blijven. Meestergroep: Ardijansjah(Indon.)-Vo- gel(Ned) 1-0, Popov (Bulg)-Hartoch(Ned) remise, Ghizdavu (Reem)-Böhm Ned) 0-1, Enklaar(Ned)-Makarichev (Rusl.) afgebr, Ligterink(Ned)-Boey (Belg) afgebr, De- barnot (Arg.)-Dely(Hong.) 1-0. Stand na 10 ronden: 1. Makarichev 6 en 1 afgebr; 2: Debarnot 6; 3-4: Popov, Böhm 5*/i; 6-7: Ghizdavu, Hartoch 5; 8: Ligterink 4*/a en 1 afgebr.; 9: Ardijans- jah 4*/«; 10: Enklaar 4 en 1 afgebr.; 11: Dely 4; 12: Vogel 3. De beoordelingscommissie telt naast de voorzitter twee leden en organiseert zelf standig de rapportage en de beoordeling over en van scheidsrechters en grens rechters. Aan het einde van het seizoen wordt aan de scheidsrechterscommissie bin dend geadviseerd over promotie en de keuze voor de internationale lijst. Daarna stelt de scheddsrechtescommissie de volgorde op deze lijst vast. Het bindend advies van de beoordelingscommissie wordt echter pas uitgebracht nadat in een gemeenschappe lijke vergadering me tde scheidsrechterscommissie over deze onderwerpen van ge dachte is gewisseld. De scheidsrechterscommissie beslist over eventuele afvoering van scheidsrechters na een niet bindend advies van de beoordelingscommissie. Het aantal rapporteurs en begeleiders zal worden beperkt. Het op het KNVB-bondsbureau in Zeist gevestigde secretariaat zal als voorheen belast blijven met de uitvoerende werkzaamheden waaronder het aanstellen van de arbiters. Het bestuur betaald voetbal heeft de heren mr. G. W. Kernkamp, K. L. van der Meer, J. H. Martens en A. Stouthandel uitgenodigd respectievelijk als voorzitter en leden van de scheidsrechterscommissie te fungeren. Van Dooyeweerd won deze koers met zijn nieuwe Franse aanwinst Bailly II in de uitstekende kilometertijd van 1.19.3. Maar behalve deze fraaie kilometertijd moet Van Dooyeweerd toch het meest voldaan zijn geweest met het feit dat hij de vedette Henri Buitenzorg met Jan Wagenaar op de sulky naar de tweede plaats had kunnen verwijzen. Zijn twee de overwinning boekte Van Dooyeweerd in de slotkoers om de Oostende prijs. Hij won deze draverij over 2120 meter met Mia Fortuna voor Moneymaker en Lola van Voorne. Behalve Ciska Janssen weet ook Tru dy Wunderink zich nu zeker van „Ro me”. De Hilversumse met 52,5 sec. natio naal recordhoudster op de 400 meter, eindigde in Edinburgh als derde achter de Tsjechische Joja Cerchlanova en de Engelse Verona Bernard, die in 52.0 sec. gelijk over de streep kwamen. Voor de Tsjechische betekende het een derde na tionaal record in twee dagen. Zij had vrijdag de 800 meter gewonnen in 2.04.7 en leverde die dag ook een groot aan deel in het nieuwe Tsjechische record op de 4x400 meter. Trudy Wunderink kwam uit op 53.0, waarmee zij opnieuw voldeed aan de Rome-limiet (53.5). Op vallend was niet alleen het gemak waarmee zij liep onder de beslist niet ideale omstandigheden maar ook de wijze waarop zij de Engelse Janet Ros coe (53,9), die dit seizoen regelmatig onder de 53.0 sec. heeft gelopen, achter zich liet. Slow van gepl Vlch I Aja> intei B- e J Eurc door na twae werf Vooral in het Britse kamp verbaasde men zich over de enorme vooruitgang van de Oosteuropese dames. Een van de Engelse coaches noemde de stijging zelfs onnatuurlijk, waarmee hij zonder het uit te spreken doelde op het gebruik van spierversterkende middelen. Als duide lijk voorbeeld wees hij discuswerpster Vyhnaloca aan. De Tsjechische, die in Drachten nog derde werd met 50,08m. haalde nu op tien centimeter na de grens van zestig meter. De Tsjechen zelf zeggen hun grote vooruitgang te danken te hebben aan een nieuwe trainingsaan pak en andere technische inzichten. Verreweg de opvallendste prestatie werd geleverd door kogelstootster Hele na Fibingerova. De Tsjechische zegevier de met 20,75 meter en stelde daarmee opnieuw haar kandidatuur voor de Eu ropese titel, die daarmee dan voor het eerst na vele jaren niet in Russische of Oostduitse handen zal komen. Door de overmaat aan schaaktoernooi en en de daarmee gepaard gaande infla- tieverschijnselen, is de strijdlust van de grootmeesters, een hoogst enkele uitge zonderd, nu eenmaal afhankelijk van de vorm van het moment. Is na een paar ronden geen kansrijke uitgangspositie bereikt, dan is het beter de krachten voor een volgende keer te sparen. Vier van de vijf remises in de tiende ronde van het IBM-schaaktoernooi wa ren op dergelijke overwegingen terug te voeren, alleen Tukmakov-Ribli werd een puntendeling om al consoliderend met een extra rustdag de laatste week in te gaan. Ree had van Tukmakov’s toernooi- tactiek kunnen profiteren door Ivkov een vol punt afhandig te maken. Nu is dat tegen de Joegoslaaf, die een onwrik bare rtemise-marge in zijn spel heeft ingebouwd, erg moeilijk en bovendien heeft Ivkov er dit toernooi tegen de Nederlanders kennelijk erg veel zin in. Timman werd reeds door hem verslagen en nu kwam ook Ree aan de beurt. De Tsjech Jansa voegde zich weer bij d* leiders, door een nogal discutabele overwinning op Planinc, die zich in een De laatste uitslagen: 100 meter: 1. Andrea Lynch (GB) 11.3 sec., 2. Helen Golden (GB) 11.5, 3. Wilma van Gooi (Ned) 11.5, 4. Eva Suranova (Tsj) 11.0, 5. Elly van Llenen (Ned) 11.9, 6. Vera Knapova (Tsj) 11.9. 200 meter: (invitatie, niet voor Interland) 1. Donna Murray (GB) 23.2 sec., 2. Ruth Kenne dy (GB) 23.9, 3. Leslsey Barrath (GB) 23.9, 7. Wilma Schurlnk (Ned) 25.1, 8. Mieke van Doorn (Ned) 25.3. 400 meter: 1. Joja Cerchlanoca (Tsj) 52.0 sec., 2. Verona Bernard (GB) 52.0, 3. Trudy Wun derink (Ned) 53.0, 4. Janet Roscoe (GB) 53.9, 5. Jindra Hermanska (Tsj) 54.8, 6. Riet van Kruiswijk (Ned) 56.3). WASSENAAR. Jan van Dooye weerd, de pikeur uit Hoofddorp, heeft gisteren op Duindigt een dubbele over winning geboekt. Vooral de zege in de strijd om de Van Nie IJzer en Staalprijs maakte indruk. HANNOVER (SID-DPA). Bij de 74e Westduitse atletiekkampioenschap- pen, die vrijdag, zaterdag en zondag in het Niedersachsen-stadion in Hannover werden gehouden, hebben de sprinters en springers indruk gemaakt. De opval lendste prestaties werden geleverd door Annegret Richter en Manfred Ommer. Annegret Richter, die bij de Olympische spelen in München deel uitmaakte van de Westduitse ploeg die goud won op de 4 x 100 meter dames, veroverde drie goudenmedailles. De atlete uit Dort mund won de 100 en 200 meter en leerde het leeuwendeel in de overwin ning van haar club OSC Thier, die het Westduitse record voor clubs evenaarde met een tijd van 44,51 seconden. Op de ilOO meter werd voor de Westduitse 11.24 seconden afgedrukt. De snelste wereld tijd elektronisch opgenomen van dit seizoen. Haar 23.45 sec. op de dubbele afstand was van heel wat minder gehal te. Timman maakte zijn grimmige op merking na zijn verlies tegen Planinc in de negende ronde, namelijk dat hij de rest allemaal zou gaan winnen, al een beetje waar door Velimirovic kansloos van het bord te hakken. Timman is een van de weinigen, die, ook al biedt zijn positie weinig perspectieven, tot de laat ste pion doorgaat. Gezien zijn strijdlust Toch was de stemming zaterdagmid dag na afloop heel wat beter dan de avond tevoren. Men trok zich op aan het voortreffelijke werk van Ciska Janssen, die bij het verspringen 6,40 meter haalde zij het met iets te sterke rugwind en aan het succes van de speerwerpsters Lida Kuys en Elly van Beuzekom, die met 50,82 en 50,62 m. voor de enige en dan nog dubbele Nederlandse over winning zorgden. Het tweetal, dat al enkele malen aan de limiet voor uitzen ding naar de Europese kampioenschap pen in Rome (54,00 m) heeft voldaan, haaide door de onberekenbare wind die eis nu niet. Manfred Ommer werd dubbelkampi- oen op de sprint bij de heren. De Europese recordhouder (10.0) liep in de finale met een rugwind van 3.27 m.sec. 10.20. nadat hij in de serie bij toegesta- ne windsnelheid op 10.28 sec. was uitgekomen. Op de 200 meter werd Om mer met 20,57 sec. kampioen. Eltjo Schutter van de atletiekvereni ging Quick uit Nijmegen heeft zaterdag tijdens internationale wedstrijden in Brasschaat (België) zijn eigen Neder landse record polsstokhoogspringen geëvenaard. Schutter sprong 4.80 meter, een hoogte die hij voor de eerste keer „nam” op 16 juni van dit jaar. Zaterdag werd hij er eerste mee. De tweede plaats was voor de Belg Van Vlierberghe met 7.40 meter. Een andere Nederlandse overwinning kwam op naam van de Rotterdammer Rijn van den Heuvel (AVR), die zege vierde op de 80 meter in 1.49.7, voor de Belg De Gruyter met 1.49.9. Raymond Heerenveen en Bert de Ja ger werden in een sprinterscriterium over 100 en 200 meter tweede en derde, achter de Belg Lambert Micha. Deze won de 100 meter in 10.4, De Jager en Heerenveen liepen 106 op de dubbele afstand kwam Heerenveen tot 21.4, de zelfde tijd als Micha. Bert de Jager liet 21.6 seconden afsrukken. De Nederlandse ploeg op de 4 x 100 meter estafette noteerde de zeer matige tijd van 41.2. Een tweede plaats was weggelegd voor Steef Berghuis bij het verspringen. De Spartaan kwam tot 7.02 meter, zeven centimeter minder dan de Pool Raplins- ki. De overwinning was voor de Engels man Harvey Smith met Salvador, die een tijd maakte van 44.1 seconden. Tweede werd zijn landgenoot David Broome met Philco, die bijna vijf secon den langzamer was. Broome zat met drie paarden in de barrage. Met Sportsman maakte hij een tijd van 43.4 seconden maar hij gooide een hindernis om. We reldkampioen Hartwig Steenken (West- Duitsland) maakte eveneens een spring- fout. Böhm, die de Roemeen Ghizdavu ver sloeg, is wel verzekerd van een uitnodi ging voor volgend jaar, waar hij, nu het meesterresultaat de mist in is gegaan, dik tevreden mee is. Zijn partij tegen De Larnot uit de tweede ronde is een van de langste uit de schaaKgeschiedenis ge worden: 170 zetten. Juist op het moment dat Böhm kon winnen, beging hij een ernstige fout, die remise onvermijdelijk maakte. Beide spelers zijn van deze partij een beetje gek geworden. Met nog één ronde te spelen lijkt de Rus Makarysjtsjev vrijwel zeker van de eindzege. De uitslagen: Grootmeestergroep, 10e ronde: Soson- ko (Ned)-Kaplan (VS) remise, Knaak (DDR)-Csom (Hong) remise, Geiler (Rusl.)-Donner (Ned) remise, Langeweg (Rusl.)-Ribli(Hong) remise, Langeweg (Ned)-Lombardy (VS) rem., Ivkov (Joeg.) -Ree (Ned) 1-0, Timman (Ned)-Velimi- rovic (Joeg.) 1-0, Jansa (Tsj)-Planinc (Joeg.) 1-0. Stand: 1-3: Tukmakov, Ivkov, Jansa 7; 4: Ree 6>/2; 5-6: Ribli, Geiler 5’/s; 7-8: Timman, Csom 5; 9-11: Langeweg, Pla ninc, Velimirovic 4*/s ;12-14: Lombardy, Donner, Sosonko 4; 15-16: Kaplan, Knaak 3. Een kandidate voor Rome is ook sprintster Wilma van Gooi, die na haar derde plaats op de 200 meter (23.86) diezelfde positie haalde op de korte sprint. De Engelse Helen Golden, die vrijdag de 200 meter won in 22.9 sec., pakte achter landgenote Andrea Lynch dankzij een betere finish de tweede plaats maar haar tijd was gelijk aan die van Wilma van Gooi: 11.5 sec. Uitslagen Duindigt: Clairefontaineprljs, 2520 m.: 1. Leo Bulten- 'r. Kvppcjou), 2. Myrly Terraise, 3. IJmuiden. Wlnn. 40 70, pl. 6.80 1.80 1.40 kan de partij Ree-Timman die vandaag gespeeld wordt, weleens een cruciaal treffen worden voor wat betreft het mogelijke grootmeesterresultaat van Ree. De wind speelde ook Ciska Janssen danig parten. De 29-jarige Amsterdamse, die na een afwezigheid van enkele jaren wegens verblijf in het buitenland, dit seizoen terugkwam, zag een nieuw Ne derlands record van 6,40 m. (vijf centi meter verder dan de beste op haar en Corry Bakkers naam staande beste na tionale prestatie) sneuvelen door een rugwind van drie meter. De tweede ontmoeting tussen de drie landen, die vorig jaar in Drachten voor de eerste maal plaats vond, werd een debacle voor de Nederlandse dames. Zo wel tegen Kroot-Brtttannii (81 -48' als tegen Tsjecho-Slowakije (79-56) werd het een zware nederlaag. Opvallend is de grote vooruitgang, die de Tsjechische dames gemaakt hebben. Vrijwel dezelfde ploeg, die in 1973 in Drachten nog met twaalf punten verschil voor Nederland moest buigen en aan de Britse dames zelfs bijna veertig punten moest toege ven, bleek nu gelijkwaardig aan het team van Groot-Brittannië: 73-73. Ik sfig wW" 150 meter: 1. Bozena Sudicka (Tsj) 4.24.3, 2. Christine Tranter (GB) 4.25.2, 3. Glynls Good bum (GB) 4.29.3, 4. Helena Nerudoca (Tsj) 4.38.6, 5. Joke van Gerwen (Ned) 4.45. (geval len), 6. Marianne de Schipper (Ned) 4.52.0. 4x100 meter: 1. Groot Brittannlë (Golden, Ramsden, Vemon e n Lynch) 45.1 sec., 2. Nederland (Schurlnk, Janssen, Van Gooi en Van Llenen) 45.8, 3. Tsjecho-Slowakije (Revlla- kova, Knapova, Veverkova en Suranova) 45..S Verspringen: 1. Eva Suranova (Tsj) 6.74 m. 2. Jarmlla Nygrynova (Tsj) 6.49, 3. Ciska Janssen (Ned) 6.40 (rugwind) 4. Ann Wilson (GB) 6.26, 5. Ruth Martin Jones (GB) 6.12, 6. Rola Koekoek (Ned) 6.01. Speerwerpen: 1. Llda Kuys (Ned) 50.82 m., 2. Elly van Beusekom (Ned) 50.62, 3. Tessa Sanderson (GB) 50.18. 4. Jarmlla Segetova (Tsj) 49.46, 5. Sharon Corbett (GB) 48,76, 6. Elena Kubanova (Tsj) 45.72. Kogelstoten: 1. Helena Fibingerova (Tsj) 20.75 m., 2. Luda Duchanova (Tjs) 15.25, 3. Brenda Bedford (GB) 14.5§, 4. Janis Kerr (GB) 14.03, 5. Elna Schalk (Ned) 13.82, 6. Ria Stalman (Ned) 13 79. EindstandenGroot-Brittannië—Tsjecho-Slo wakije 73-73, Groot Brittannië-Nederland 87-48, Tsjecho-Slowakije-Nederland 79-56. v-iaiiciuiiLauicpiijo, zorg (P. Koppejan), Marco 1“12 1 koppel 18.20, trio 547.60 Second Bestprijs, 1300 m.: 1. Sir Wessel (D. Weiss), 2. Cleeve Hill, 3. Petlllante. Wlnn. 2.90 pl. 1.50 1.80 koppel. 4.10. Vichyprijs, 2120 m.: 1. Klry van Ursem (C. Imming), 2. Iron, 3. Kwiek van Agfa. Wlnn. 5.90.P1. 2.20, 3.40 3.20 koppel 23.10, trio 200.10. Deauvilleprijs, 2040 m.: met autostart: 1. Maestro Cavaljos (J. Hendrikx), 2. Klara Bond, 3 Kuno v.d. Lente. Winn. 1.6 pl. 1.50 4.60 2.80 koppel 4.70. Old Dutch Silver Boxprijs 2000 m.: 1. Bill Bailey (J. Smith), 2. Ebeltoft, 3. Pallieter. Winn. 5.90 pl. 1.60 1.40 2.20 koppel 9,80 trio 102.80. Goodwoodprljs, 1600 m met autostart: 1. Ideal Prise (C. Hettellng), 2. Impala, 3. Impuls W. Winn. 12.30 pl. 2.50 1.30 koppel 7.40. Van Nle IJzer en Staalprijs, 2100 m.: 1. Bailly n (J van Dooyeweerd) 2. Henri Bui tenzorg, 3. Answer. Wlnn. 2.80 pl 1.40 1.30 1.90 koppel 3.50 trio 28.40. Early Birdprijs, 2600 m. 1. Coven Cat (Mej. L. Davis) 2. Ronald, 3. Quick Nanny. Wlnn. 5.40, pl. 2.20 1 90 1.30, koppel 14.40. Romeprijs, 2040 m. met autostart: 1. Inyala (J. Wagenaar), 2. Kid D, 3. Kwik Hanover. Wlnn. 710 pl. 2.30, 2.30 5.30, koppel 13 20 trio 872,-. Oostendeprljs, 2120 meter: 1. Mia Fortuna (J. van Dooyeweerd), 2. Moneymaker, 3. Lola van Voorne. Winn. 2,70 pl. 1.70 2.00 koppel 5.50. Totahsator-omzet498.436.-

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 10