EERSTE SP0W1I® DIVISIE NOTTEN VOELT ZICH ZWAAR BEDROGEN e Levi’s nog geen eenheid Excelsior: Vechten tegen degradatie Zeer saaie Kleine overwinning tegen DEM Laatste test Telstar Cricketteam nu tegen Middlesex voor de competitie as Peeters: „We doen ons best” „Zo’n kans als nu krijg ik nooit meer” „revanches” i ■■■■■■■Ml w 59 >9 25 DONDERDAG SPORT 2 9 AUGUSTUS 1974 Nonchalant Lachertje Conflict Prestatie Subsidie I Toekomst Eisen (Van onze sportredactie) (Van onze basketbalmedewerker) (Van onze sportredactie) ven opge- 9—3 (Van onze sportredactie) (ADVERTENTIE) - 4 uten. luien moet neerleggen. En dat ben ik ook beslist niet van plan.” het per jaar 50.000 gulden is. Als we in Schiedam zouden spelen, hoefden we niets te betalen; nu we het in Rotterdam doen, kost het ons 50 mil le. Wat te denken van die 16 procent btw, terwijl wij geen winst beogen?” Ben Peeters: „Wat kunnen wij meer dan ons best doen?” René Natten: Slachtoffer van transactie Neeskens Henk Nooren is Nederlands kampi oen bij de springruiters geworden. 4 3 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 5—3 8—6 5— 5 7—8 3—6 6— 6 3/FM uziek 3 3 3 2 2 2 2 1 1 2 2 2 1 1 0 0 0 o o 1 o o 1 1 1 1 2 2 0 0 0 0 0 2 2 2 2 1 0 0 1 0 0 1 1 1 1 2 2 2 2 3 2 2 2 2 3 6—3 63 6—1 7 6 6 5 5 5 5 4 4 4 4 4 2 2 2 2 2 2 1 tiout- HDIO stuk cm I <t e n. 3—7 1— 4 2— 9 2—8 M de bank voor iedereen De keuzecommissie heeft 12 spelers aangewezen die in aanmerking komen voor de vier wedstrijden waaronder ook de Rood en Witters Wijkhuizen en On- stein. Het team ziet er als volgt uit: Van Laar, captain, Van Nispen, wicketkeeper, S. Lubbers, Van Wel, A. Bakker, Lies hout, B. en R. van Weelde, Derogee, Wijkhuizen, Onstein en Abendanon. HAARLEM. De cricketbond is niet erg gelukkig met het uitzoeken van tegenstanders van het Nederlands elftal. Na het afzeggen van India op het laatste moment heeft nu ook Gloucester om onduidelijke redenen het bezoek aan Ne derland afgezegd. De cricketbond heeft nu Middlesex bereid gevonden om de plaats van Gloucester in te nemen op 7 en 8 september. Er zal gespeeld worden op de velden van het jubilerende Her mes DVS te Schiedam. Een week later zal Pakistan twee wedstrijden tegen het Nederlands elftal spelen, maar dan op de velden van CCA in Arnhem. geval is.” Met FC Twente valt daarover echter niet te praten. Evenmin over een herziening van Nottens contract, „om dat”, zegt Masman, „ik er niet voor voel mee te werken aan een interne opdrij ving van inkomens.” Oefenduels: WageningenVRC 11-0, VeenendaalMW 0-1. Pederson won veel gemakkelijker zijn ritten dan Schuiten de achtervolging te gen de Belg Bracke. Pas na 4250 meter gaf Bracke zijn voorsprong prijs. Cees Stapa liet de eerste twintig kilometers van de profstayers aan Theo Verschue- ren: Zijn enige concurrent bij de we reldkampioenschappen. Het verschil aan de finish bedroeg uiteindelijk slechts vier meter in het voordeel van Stam. Voor FC Twente is daarmee de zaak afgedaan. Niet echter voor Notten. „Ik ben altijd een erg gemakkelijke jongen geweest, maar ik zou nu wel eens knap lastig kunnen worden. Op dit moment sta ik in elk geval erg nonchalant tegen over alles wat FC Twente is. Ik vind het alleen vervelend voor trainer Kohn en de spelers. Die willen uiteindelijk ook wel eens weten waar ze aan toe zijn.” FC Twente hoeft echter niet bang te zijn dat Notten weigert voor de Ensche- dese club uit te komen. Van harte zal dat echter zeker niet gaan. Notten: „Voorlopig weiger ik me bij de situatie neer te leggen. Maar als het helemaal niet anders kan, zal ik toch weer voor FC Twente moeten spelen. Toch zal die hele affaire nog wel een tijdje nawer ken. Ik ben ook maar een mens en geen machine. Ze kunnen wel zeggen dat een profvoetballer een bepaalde mentaliteit moet hebben, maar dat is natuurlijk zeer betrekkelijk- Maar Kohn zal me wel niet op de bank zetten. Ze hebben tenslotte de halve wereld op z’n kop gezet om mij in Enschede te houden.” BEVERWIJK. Telstar heeft gistera vond in zijn laatste oef nwedstrijd voor de competitie met 3-2 van DEM gewon nen. Bij de rust was Ce stand 1-1. Telstar nam voor een paar honderd toeschouwers via Bijl de leiding, waarna Bakker gelijk maakte. Stout en Schoo- newille voerden na rust de voorsprong op voordat Boon 3-2 scoorde. Telstar, dat zonder de licht geblesseerde Couperus en Bischot opereerde, deed het tegen het nogal strijdlustige DEM kalm aan. Ook al met het oog op de eerste competitie wedstrijd tegen Haarlem werden er door de Velser-ploeg geen onnodige risico’s genomen, die een blessure zouden kun nen opleveren. De opstelling van Telstar was: Van der Meeren- Driesen, Zwaan, Andre, Van Essen - Bijl, Helling, Jonker - Stout, Van Kooten Schoonewille. Je zou gemakkelijk kunnen conclu deren dat Peeters geen hoogvlieger is. Maar dat is te negatief. „Als we in de eredivisie blijven, vind ik dat een zeer goede prestatie, gezien de finan ciële omstandigheden. Ik ben heel blij met de spelers die ik heb en ik weet dat het niet mogelijk is de ploeg op enig front te versterken”. Waarmee het tere punt is aangeraakt: de finan ciële beslofhmeringen waar men eeu wig en altijd mee te maken heeft. Wie in deze open wonde bij secretaris Aad Librechts wat zout strooit, weet meteen hoe de zaken liggen. Net als Sparta krijgt Excelsior geen cent van de gemeente Rotterdam. Uitvloeisel van de drommen publiek die naar het Feyenoord-stadion trekken. Daar wordt grof geld geïnd. Dus zou er een verdeelsleutel moeten komen voor de drie eredivisieploegen. De gemeente ambtenaren buigen zich al jaren over dit probleem. Aad van den Hoek heeft zijn Ket- tingshirt geruild voor dat van Raleigh. Vrijdag maakt hij zijn debuut als pro fessional in de nacht van Breda. Het C.elftal van Telstar speelde gister avond in Amsterdam tegen derdeklasser Volewijckers AV en verloor daarvan met 3-1. Telstar kwam in de eerste helft tot technisch aardig voetbal. De gasthe ren moesten het meer van uitvallen hebben en bij een daarvan tastte Peter van Feden mis en kon Kool via de rug van een medespeler de score openbre ken:. 1-0. Meteen na rust begon Telstar- C dat door het gemis van Kamphues Van Honk, van der Meer en Hendrikse gehandicapt was, met een offensief, maar had daarmee geen geluk. Vole wijckers liep bij een uitval door een buitenspeldoelpunt van Kool tot 2-0 uit en prompt d irej voerde Pigot de winst zelfs tot 3-0 op. Telstar-C haalde door een kopbal van Van Velzen nog wel tot 3-1 op, maar kwam niet verder, omdat vanwege de duisternis de strijd met zeven minuten werd bekort. Voor Notten is er echter wel degelijk sprake van een conflict Notten-FC Twente. Zeker nu mr. Masman woens dag pertinent heeft geweigerd in te gaan op het voorstel van Notten om alsnog met Ajax te gaan praten. Notten: „Als hij een klein beetje zakenman zou zijn, gaat hij nu met Ajax aan de tafel zitten. Zou hij dat doen, dan heeft hij tegeno ver mij in elk geval de bereidwilligheid getoond iets voor mij te willen doen- Voor mijn part vraagt hij dan twee of drie miljoen vooi' mij. In dat geval zou ik er eerder vrede mee kunnen hebben dat de zaak is afgesprongen dan nu het Om de problemen voor Excelsior in de toekomst wat op te lossen is men in de geweldig grote club met zijn honderden leden zeer attent op jong talent. Peeters gaat vaak hele zater dagen naar de jeugd kijken. Hij hoopt op versterking van binnen uit. Op dit ogenblik heeft hij weinig uit wijkmogelijkheden. Dertien man in de selectiegroep is een absoluut mini mum. Peeters: „Zulke dingen weet je nu eenmaal bij Excelsior. De moge lijkheden zijn niet anders. Als we veel en hard werken dit jaar, als we ervoor zweten, dan misschien, heel misschien, behouden we onze plaats in de eredivisie. Dat zou de spelers al heel wat schouderklopjes opleve ren”. In het met 108-100 (ruststand 62-46) verloren duel bleek overigens duidelijk dat Levi’s nog lang geen eenheid is. Kees Akerboom (8-6) pas de afgelopen week voor het eerst op de training verschenen, liep vrijwel de gehele eerste helft verlo ren tussen zijn teamgenoten rond. Slechts Walter Ombre - de Haarlemse uitblinker met zesendertig punten - en de ondanks zijn geringe lengte dapper strijdende Emile Hagens (6-10) kregen met hun acties bij tijd en wijle de handen van de toeschouwers op elkaar- Een lachertje noemt Notten bovendien punt B. van de motivatie die zijn ver trek naar Ajax in de weg staat. „Er wordt gesteld dat ik volgend jaar, wan neer mijn contract met FC Twente af loopt, nog voldoende mogelijkheden heb om mijn positie eventueel te verbeteren. Maar in november word ik 25. Zo jong is dat voor een voetballer nou ook weer niet. Johan Neeskens is nog een stuk jonger dan ik, maar die kreeg wel toestemming om naar Barcelona te gaan. Dan klopt er toch iets niet.” Niet ten onrechte gaat René Notten van de mo gelijkheid uit dat Ajax volgend jaar wellicht geen belangstelling meer voor hem heeft. „Zo’n kans als nu krijg ik misschien nooit meer. Hans Kraay heeft mij gezegd dat ik bovenaan zijn ver langlijstje blijf staan- Maar wie zegt mij of dat volgend jaar nóg het geval is. In een jaar kan er veel gebeuren. Misschien had ik beter twee of drie ton schuld kunnen maken. Wellicht dat ze dan gezegd zouden hebben: die jongen kan niet met geld omgaan. Hij zit in het slop en daar moet wat aan gedaan worden.” René Notten heeft sterk het gevoel dat hij indirect het slachtoffer is gewor den van de transactie-Neeskens. „Bij de uitspraak is men ervan uitgegaan dat het belang van het Nederlands voetbal daarmee gediend was. Misschien is dat wel zo, maar moet ik er dan de dupe van worden?” Als zodanig werd de uit spraak ook uitgelegd door mr. Jan Mas man. Hij: „Verrast heeft de uitspraak me niet. Ik heb het idee dat de commis sie paal en perk heeft willen stellen aan het vroegtijdig ontbinden van contrac ten. Dit was ook geen conflict tussen Notten en FC Twente, maar in feite tussen het betaalde voetbal en Ajax.” ROTTERDAM. Excelsior is weer terug van weg geweest. Opnieuw is Rotterdams derde ploeg in de eredivi sie gekomen. Of zoals Ben Peeters, de 54-jarige trainer van de ploeg die op Woudenstein zijn thuiswedstrijden speelt, het zonder veel poeha om schrijft: „Als je de sterkste bent in de eerste divisie dan ga je automa tisch over. Dan moet je. Dat is im mers het loon naar werken. Om die plaats in de eredivisie blijvend te behouden, dat is wat anders. We doen ons best. Meer kan je niet beloven”. Peeters is een van de oudste oefen meesters die Nederland kent. Ruim 26 jaar staat hij al met „de jongens” op het veld. Bij Feyenoord, NAC en laatstelijk Excelsior (sinds één jaar). Hij was het die de Woudenstein- formatie terugbracht naar de top. En dat terwtfl zijn uitgangspunt vorig seizoen nog was: niemand snijdt mij de hals af als we niet promoveren. Hij maakte er toch het hoogst moge lijke van. Na de basketwisseling bleken de gebroeders Harrewijn zich opgetrokken te hebben aan het spel van het duo Ombre-Hagens. Dat Levi’s uiteindelijk de achterstand niet geheel kon wegwer ken, was behalve aan de te smalle basis mede te wijten aan het soms zwakke schieten en het te hoge percentage bal verlies. Levi’s nieuwe Amerikanen, die vrijdag in Nederland zullen arriveren - namen werden door de Haarlemse be- stuurderen niet prijs gegeven - staan voor de niet geringe opgave zich binnen een week te moeten aanpassen nu de competitie reeds op 6 september van start gaat. De eerste roeikampioenschappen voor dames mogen zich in een grote belangstelling verheugen. Er zijn 76 bo ten uit 21 landen ingeschreven. Door een ongelukkige loting zijn alle topskiffeuses bij elkaar in de eerste kwalificatiepoule terecht gekomen. Via mr. Jansen van Raay laat René Notten nu de mogelijkheid onderzoeken of niet alsnog de burgerrechter kan worden ingeschakeld. De kans op een dergelijke procedure is vrijwel te ver waarlozen- Ook Notten weet dat. „Mr. Jansen van Raay gaat nu voor mij uitzoeken of er in dat rapport onjuist heden staan. Is dat het geval, dan kan ik alsnog naar de burgerrechter stappen.” Tegen de nu door de arbitragecommissie gedane uitspraak is geen beroep moge lijk, aangezien de Hoge Raad de moge lijkheid tot arbitrage heeft ingesteld. Het is vooral de aangevoerde argu mentatie die bij René Notten de nodige wrevel heeft opgewekt. Zo heeft de arbitragecommissie onder meer becij ferd, dat hij bij een overgang naar Ajax ongeveer anderhalf keer zoveel zou ver dienen. Op basis daarvan was er voor de commissie geen voldoende aanleiding het transferverzoek van Notten in te willi gen. In het 19 pagania’s omvattende boek werkje wordt daarom ook gesproken van een aardige positieverbetering, maar AMSTERDAM (ANP). De revan ches in het Olympisch stadion hebben gisteravond lang niet het peil van de wereldkampioenschappen in Montreal gehaald. Spanning ontbrak vrijwel ge heel in het bijna lege stadion. Slechts de ritten van de profstayers Stam beves tigde zich haalde enig enthousiasme uit de 3000 toeschouwers. Sprintkampi- oen Pedersen en Roy Schuiten, titelhou der op de achtervolging, werkten vol gens het begrip noblesse oblige. De adelsbrieven van amateurstayer Jean Breuer werden bevlekt door drie Neder landers, Fenix, Van den Broek en Min- neboo. „Omdat wij de subsidie niet heb ben”, zegt Librechts, „en een club als FC Groningen of FC Utrecht wel, treedt er een stuk concurrentiever valsing in de eredivisie op. Des te spij tiger, omdat de raad van wethou ders voor sportzaken in heel Neder land onlangs tot de conclusie kwatn dat topsport nit zonder subsidie kan. Omdat 'er zoveel mensen naar Feyen oord toekomen, verdient de gemeen te Rotterdam een aardige duit aan vermakelijkheidsbelasting. Daarom willen ze die niet afschaffen. Dit betekent evenwel dat ook wij die belasting moeten afdragen en hoewel het voor ons geen miljoenen zijn, zoals bij Feyenoord, is dat bedrag toch belangrijk genoeg. Ik schat dat Het Nederlandse badmintonteam heeft de vijfde testwedstrijd tegen Zuid- Afrika met 4-7 verloren. voerd. Volendam Eindhoven PEC Zwolle NEC Heerenveen Vitesse Fortuna SC Willem II Heracles FC Vlaardingen SVV FC Groningen FC VW FC Den Bosch SC Cambuur Helmond Sport SC Amersfoort FC Dordrecht Veendam Programma: HeerenveenDordrecht, Helmond SportVeendam, Eindhoven PEC, HeraclesSC Amersfoort, FC VlaardingenSVV, Fortuna SC—Vo lendam, VitesseFC VW, FC Gro ningenSC Cambuur, Willem II-NEC. Peter Stephan, zakelijk manager van Polaroid Europa, wordt per 1 no vember de nieuwe manager van Go Ahead Eagles. SC Cambuur-Volendam 0-0. Scheidsrechter Mulder, 4500 toe schouwers. Een ondanks de 0-0 van beide kanten goed gespeelde wed strijd, waarin Volendam met voorna melijk verdedigend voetbal zich vrij gemakkelijk staande hield. Alleen af standsschoten van de Friezen waren soms gevaarlijk. NEC-SVV 4-0. Ruststand 3-0. 19e min. Meijer 1-0, 28e Kamps 2-0, 38e Hoogendoorn 3-0, 87e Jan Peters 4-0 (strafschop), scheidsrechter Van Eijk, 7500 toe schouwers. Een heel getnakkelijke overwinning voor NEC, dat in het eerste half uur even de tanden op elkaar beet en toen al snel op winst kwam. Willem II-SC Amersfoort 0-0. Scheidsrechter Jonker, 5000 toe schouwers. Wel spannend voetbal, maar niet bijzonder fraai. Vooral de tweede helft was levendig. Willem II toog toen op oorlogssterkte ten aan val, maar kreeg het sterk verdedigen de Amersfoort niet op de knieën. FC Groningen-PEC Zwolle 2-1. Ruststand 0-1. 31e min. Hendriks 0- 1, 66e Gitter 1-1, 86 Hovenkamp 2-1, scheidsrechter Wellinga, 4000 toe schouwers. PEC probeerde ongecom pliceerd, aanvallend voetbal te spelen en voor rust had deze opzet dank zij een fout in de Groningse defensie ook succes. Na rust werd Groningen niet temin voortdurend sterker, maar als gevolg van jachtig spel bleven doel punten vooralsnog uit. Pas in de slotfase zagen de Groningers hun doorzettingsvermogen toch nog be loond. Rorije van PEC kreeg een gele kaart. Vitesse-Veendam 1-1. Ruststand 0-0. 57e tnin. Lutjeboer 1-0, 72e Zwikker 1-1, scheidsrechter Pijper, 4000 toeschouwers. Vitesse was in de eerste helft sterker, maar moest tot na rust wachten alvorens eindelijk een doelpunt kon worden gemaakt. De Arnhemmers drukten daarna echter opnieuw niet door. Veendam kon toen met een uitval nog gelijkmaken. Fortuna SC-FC Dordrecht 0-0. Scheidsrechter Geurens, 3500 toe schouwers. Fortuna had deze wed strijd vrij gemakkelijk moeten win nen, ook al speelde FC Dordrecht met stug verdedigend voetbal duide lijk op behoud van het ene punt. De Limburgers kregen niettemin een aantal fraaie kansen, waarvan de beste wel was voor Blotenberg. Hij miste echter, na 20 minuten spel, de hetn toegewezen strafschop. FC Vlaardingen-FC Den Bosch 3-1. Ruststand 2-1. 12e min. Roodbol 1- 0, 20e Bruurmijn 1-1, 34e Roodbol 2- 1, 82e Jansen 3-1, scheidsrechter Van Ettenkove, 2000 toeschouwers. Er werd door beide ploegen opvallend snel en aanvallend gevoetbald, waar bij de beste kansen zich voordeden voor Vlaardingen. Bovendien had de ploeg hét voordeel dat Den Bosch vanaf de 40e minuut met tien man verder moest spelen nadat Leushuis wegens slaan uit het veld was ge stuurd. Heracles-Heerenveen 3-3. Ruststand 1-3. 16e min. Ooft 0-1, 20e Toornstra 0-2, 24e Oofst 0-3, 35e Westerhof 1-3, 53e Westerhof 2-3, 86e Polko 3-3. scheidsrechter Beek, 3500 toeschouwers. Een sensationele en emotionele wedstrijd waarin Heracles een geweldig offensief vier minuten voor tijd beloond zag met de gelijk maker van Polko. Heerenveen leek het eerste half uur zijn tegenstander te overrompelen, nam toen ook een 0-3 voorsprong maar werd naarmate de wedstrijd vorderde door het on verzettelijke Heracles steeds verder teruggedrongen. Eindhoven-Helmond Sport 3-0. Ruststand 2-0. 15e min. Van Pas 1- 0, 38e Bloemers 2-0. 76e Kreekels 3-0. Scheidsrechter Hoppenbrouwer, 7000 toeschouwers. Eindhoven had weinig moeite in deze streekderby met zijn tegenstander die geen vuist kon ma ken. Al voor rust bouwde het tech nisch betere Eindhoven een 2-0 voor sprong op die later met consoliderend voetbal zelfs nog kon worden HAARLEM. Levi’s Flamingo’s - nog zonder Amerikanen - heeft zich woensdagavond in de tweede spelperiode redelijk gerevancheerd voor het matige spel uit de eerste helft. Tegen het te fors spelende team van Mc Gregor kwam de formatie van coach Tom Quinn na de basketwisseling in de slotfase nog zelfs dicht bij de Amerika nen. Toen echter bleek ook dat Levi’s nog niet over voldoende inhoud beschik te om door te drukken. Billy Bremner, aanvoerder van Leeds United, en Kevin Keegang (Liver pool) zijn tot 30 september geschorst. Een langdurige straf omdat zij de voet balsport volgens de bond in diskrediet gebracht hebben. De voetbalbond van Cyprus heeft de UEFA laten weten dat het zijn Europa- cupvertegenwoordigers uit de Europese bekertoernooien terugtrekt vanwege de onzekere politieke situatie op het ei land. niet exceptioneel, zoals in het geval- Neeskens, waar het om een aanzienlijk hoger bedrag ging. René Notten vraagt zich nu geërgerd af, hoe hoog het bedrag dan wel had moeten zijn om in het gelijk te worden gesteld. Kwistig strooiend met kapitale bedra gen onthult Notten: „Bij FC Twente heb ik in het laatste seizoen 83.000 gulden verdiend. In Enschede is dat echter zo ongeveer het hoogst bereikbare, want wie zegt mij dat FC Twente nog ooit weer zo’n goed seizoen doormaakt. Bij FC Twente heb ik een basiscontract van 36.000 gulden. Met wedstrijdpremies kwam ik uit op 83 mille. Maar haalt FC Twente niet meer dan 30 punten, dan kom ik beslist niet hoger dan zo’n 50.000 a 60.000 gulden Ajax daarentegen bood de Enschedese middenvelder een gega randeerd jaarinkomen van 100.000 gul den voor de komende drie seizoenen, onderverdeeld in een basissalaris van 40 mille en 60.000 gulden aan wedstrijdpre mies, die in een goed seizoen nog bedui dend hoger kunnen liggen. Bovendien werd Notten een handgeld van 150.000 gulden alsmede een bedrag van 25.000 gulden per jaar aan geschatte reclame opbrengsten (bij FC Twente 750) in het vooruitzicht gesteld. Toch liggen de contract-eisen van de spelers bij Excelsior niet overdre- hoog. Er mag dan soms wat vertraging zijn in het ondertekenen van contracten, dat is meestal detail werk. Peeters: „Ze trainen vaak al lang mee, hoewel ze nog moeten tekenen. Dan dienk ik: in wezen zijn ze al akkoord met hun contract. Wanneer ze dan getekend hebben voor een heel seizoen gaan de schou ders eronder, zonder verder morren. Dan zeuren ze niet langer over jeld en daar heb ik de grootste waarde ring voor”. ENSCHEDE. Hoe verhelderend het gesprek van woensdagavond in huize- Notten tussen mr. Jan Masman en René Notten ook mag zijn geweest, ook FC Twente’s voorzitter heeft het gevoel van onbehagen bij de door Ajax begeerde middenvelder niet kunnen wegnemen. Net zomin als hij zijn nog immer ver bolgen werknemer ertoe heeft kunnen bewegen zijn gedachten vanaf nu te verplaatsen naar het voetbalveld. Be schouwen Ajax en FC Twente sinds de uitspraak van dinsdag de arbitragezaak als afgedaan, René Notten heeft zich heilig voorgenomen de kruistocht tot het bittere einde vol te houden. Op enige steun van de kant van Ajax hoeft FC Twente’s middenvelder daarbij niet te rekenen. Maar ook dat kan hem er niet van weerhouden zijn eigenlijk reeds bij voorbaat tot mislukken gedoemde pogin gen te staken. Notten: „Van Ajax heb ik inderdaad niets meer te verwachten. Hans Kraay heeft me duidelijk te ver staan gegeven dat Ajax zich geen ruil met FC Twente kan permitteren. Maar dat wil natuurlijk niet zeggen dat ik me nu ook maar zonder meer bij de zaak

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 25