Minister betoont spijt - Tweede Kamer ontevreden Staat houdt benoeming tegen - kort geding Dr. Vondeling 25 jaar organisatie lid van Tweede Kamer b (V)ONHOFFELIJK GEDRAG OP PUBLIEKE TRIBUNE Kamer gaat zonder hoofdelijke stemming v, akkoord met nieuwe kentekenregeling vo „Bestrijdings- „s tbc onmisbaar” 99 g 2 Geen hoogleraarschap voor 28-jarige Grootkruis orde Oranje-Nassau Zeerechtconferentie verdaagd Stickeractie beperking VERVANGING BEGINT PER 1 OKTOBER EN IS 1 FEBRUARI ’75 GEREED „Slechts vrijwilligers voor marechaussee” Geen bal van gesnapt Bevolkingsconferentie veroordeelt apartheid s VR R U D A G 30 AUGUSTUS 1974 BINNEN» EN BUITENLAND Ambtenaren 0 Levenservaring f 17,50 per jaar Instemming 1 o 4 Aangehouden g 9P VVD wil debat kwestie-Vredeling de (Van onze parlementsredactie) WEERRAPPORTEN (Van onze parlementsredactie) Hoog (Vervolg van pagina 1) DEN HAAG Volgende week dinsdag zal de VVD een Kamerdebat met Den Uyl en Vredeling vragen omdat men de excuses van Vredeling aan het adres van Duitsland en Amerika volstrekt onvoldoende vindt. Vrijwel alle fracties vinden de uitlatingen van Vredeling, die hij nog eens heeft bevestigd, volstrekt onjuist. i i Een nadere verduidelijking omtrent de tegenstellingen binnen het kabinet en gevolgen daarvan voor een gezamenlijk beleid m de zijde van premier Den Uyl 22 28 26 21 26 23 25 24 29 30 22 22 19 23 15 11 12 14 9 15 10 13 13 15 13 11 13 20 12 9 18 8 12 18 18 11 12 10 18 21 22 15 uur uur 0 6 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 o o o o o o noemd, en geen extra belasting inhou dend. BC Günt assisl kunn verkJ West heids de ps die cl Son de Sc pogin breng 12 mi fanov nacht Hel sche jaar een j word' van c gevaa risser de ru hingt Me de Sc kopp< nen i bruik onbew. onbew. mist onbew. onbew. onbew. licht bew. onbew. onbew. onbew. mist onweer zwaar bew. half bew. onbew. mist licht bew. licht bew. onbew. onbew. onbew. geheel bew. mist onbew. licht bew. onbew. zwaar bew. onbew. licht bew. onbew. zwaar bew. onbew. onbew. zwaar bew. onbew. mist zwaar bew. zwaar bew. half bew. onbew. De bedoeling van de stickeractie is het publiek erop te wijzen dat door vermin dering van de snelheid het risico in het verkeer kleiner wordt. Tijdens de presentatie van de actie werd verteld dat in het eerste kwartaal van 1974 het aantal dodelijke verkeers ongelukken in Friesland vijftig percent minder was dan in hetzelfde kwartaal in 1973. In Drenthe daalde het aantal ver keersdoden in deze periode van 42 tot 35. DEN HAAG. (ANP) Het feit dat de staat de benoeming van de 28-jarige dr. F. H. H. Kortlandt tot hoogleraar in de Balto-Slavische talen aan de rijksuniver siteit van Leiden tegenhoudt, is voor het college van bestuur van deze universiteit aanleiding geworden voor een kort ge ding tegen de staat. Gisteren heeft dat gediend voor de vice-president mr. B. Pronk van de rechtbank in Den Haag. WE de S< gang! van beper gebot van Schw trans] tor ter. 1 1 i i MO desku vaart dat d Sojoe een i ruimt mislu Na jaar joder tijnse bond: in sli een terroi de gi werd: Mzei W)3 cv «j hè 3 a 0 0 0 o o o o o o o o 24 0 27 0 Zodra deze wijziging van het bezol digingsbesluit rond is kan de benoeming doorgaan, meende hij. .ES 13 13 14 13 12 15 13 14 15 11 8 De bijzondere commissie grondwet en kieswet uit die Tweede Kamer verga dert op 11 en 18 november over de regeringsnota over het grondwetherzie- ningsbeleid. „In zijn verklaring voor het parlement zal de minister-president ook duidelijk heid moeten scheppen over de voort gaande escalatie van ministers uit zijn kabinet, die elkaar verwijten maken. Ook andere ministers uit het kabinet hebben eikaars beleid aangevallen. De vraag moet gesteld of dit nu beëindigd zal worden.” CITY OF COMMERCE. (AP) Een dief stapte het pakhuis van een grote zaak in sportartikelen in City of Commerce in de Amerikaanse staat Californië binnen, trok een pis tool, bond vier employées vast en ging er in een gehuurde vrachtwagen met 32.256 tennisballen vandoor. Ver der bleef hij overal van af. De plaat selijke politie snapte er geen bal van. UTRECHT. (ANP)— Tijdens de eerste de beste gemeenteraadsvergadering, die Utrechts nieuwe burgemeester H. J. L. Vonhoff gisteren voorzat, heeft hij de publieke tribune tot drie keer toe laten ontruimen. De Bilt Amsterdam Deelen Belde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vllssingen Zd.-Limburg Aberdeen Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zürich Casa Blanca Las Palmas Tel Aviv Tunis Weer In binnen- en buitenland Op het ogenblik bestaat het kenteken bewijs uit twee bij elkaar behorende delen, die de auto- of motorberijder tijdens het rijden altijd bij zich moet Dit schrijft de Centrale Raad voor de Volksgezondheid aan staatssecretaris Hendriks van Volksgezondheid en Mi lieuhygiëne in een advies over de orga nisatie van de tuberculosebestrijding. Het opheffen van het bestaande sys teem zou, ondanks het betrekkelijk ge ring voorkomen van tuberculose, tot on verantwoorde risico’s aanleiding geven. Het is noodzakelijk in de nabije toe komst de tuberculosebestrijding tot een onderdeel te maken van, c.q. uit te breiden tot een bredere sociaal-genees- kundige, overwegend preventief gerichte dienst. Op grond van de huidige gegevens kan de raad zich nog niet uitspreken over de gewenste inhoud en vorm Van de pre ventie met betrekking tot hart- en vaat ziekten, aldus het advies. Bij het omhangen van het grootkruis in de orde van Oranje-Nassau herinner de premier Den Uyl zijn partijgenoot eraan dat het juist Vondeling is geweest die als minister van Financiën, en ook daarna, het lintjesbeleid van de regering kritisch op de helling heeft willen zet ten. RAI en BOVAG hebben de Kamer gisteren laten weten in te stemmen met het wetsontwerp, dat aanvankelijk pas volgende week in stemming zou komen, maar op aandrang van minister Wester- terp nu al werd goedgekeurd. RAI en BOVAG drongen er in een brief op aan, dat gelijk met dit wetsontwerp een wet telijke regeling van kracht zou worden voor het wegslepen van auto’s. Hét nieu we kenteken, in essentie een ontwerp en suggestie van de ANWB, voorziet hierin. De brief is in het Kamerdebat niet ter sprake gekomen. Namens de staat betoogde jhr. mr. J. A. E. van der Does dat dr. Kortlandt gezien zijn leeftijd nog niet de voor het hoogleraarschap (wettelijk) vereiste le venservaring heeft en dat daarom nog geen benoeming met daaraan gekoppeld toekenning van hét hoge hooglerarensa laris wordt bevorderd. Het ministerie staat al jaren kritisch tegenover het benoemen van jongeren tot gewoon hoogleraar, aldus de lands advocaat. Om aan het bezwaar tege- Bij verkoop van de auto nieuw of tweedehands mag de verkoper alleen deel 2 en een (voor dit doel bijgeleverde) kopie van deel 3 aan de nieuwe koper overhandigen. De koper stapt met de twee papieren, alsmede een legitimatie bewijs, naar het postkantoor om het kenteken op zijn naam te krijgen. Dat geschiedt doordat het oude deel 2 wordt ingenomen, terwijl de koper een nieuw deel 2 krijgt, op zijn naam. Tevens ontvangt hij een zogenaamd vrijwa- ringsbewijs, dat hij de verkoper moet overhandigen. Dit „wetsontwerp kentekenplicht” is gisteren zonder hoofdelijke stemming door de Tweede Kamer aanvaard. Aan genomen wordt dat de Eerste Kamer het wetsontwerp met dezelfde snelheid zal behandelen en goedkeuren, zodat minis ter Westerterps streefdatum voor het begin van deze actie 1 oktober kan worden verwezenlijkt. Dit vrijwaringsbewijs dient de verko per om desgewenst aan te tonen dat de auto volgens de regels op een andere naam is gesteld. Tegen ontvangst van dit vrijwaringsbewijs geeft de verkoper de delen 1 en 3 van het kentekenbewijs aan de koper, die pas op dat moment in het bezit is van een compleet en daar mee geldig kentekenbewijs. Deel 3 moet elk jaar worden ver nieuwd. Deze sterk toegenomen bureau cratie komt de kentekenbezitter op een jaarlijkse extra uitgave van ƒ17,50 te staan. Een compleet kentekenbewijs, bij aankoop van een nieuwe auto, kost ook f 17,50, een bedrag dat door minister Westerterp „kostendekkend” werd ge acht de CHU-Tweede-Kamerfr actie noodzakelijk. DEN HAAG. Met ingang van 1 oktober wordt een begin gemaakt met de vervanging van alle kentekenbewij zen. Ervoor in de plaats komt een drie delig bewijs, waarvan deel 3 altijd zicht baar in of op het voertuig moet worden meegevoerd. 1 februari volgend jaar moet de hele operatie achter de rug zijn en wordt het kentekenregister veronder steld „schoon” te zijn. DEN HAAG. (ANP)— Het systeem van de georganiseerde tuberculosebe strijding in Nederland heeft tot indru kwekkende resultaten geleid. Ook in de huidige situatie kan zo’n georganiseerde bestrijding die in grote lijn werkt vol gens het bestaande systeem niet worden gemist. De heer Vondeling begon, op 30-jarige leeftijd, 28 jaar geleden zijn politieke carrière in de Kamer. Hij was onder andere minister van Landbouw, fractie voorzitter Van de PvdA, minister van moet te komen dat veelbelovende jonge geleerden van uitzonderlijk wetenschap pelijke begaafdheid niet al op jonge leeftijd tot hoogleraar zouden kunnen worden benoemd bereidt de staatssecre taris een soort „aankomend-hoogleraar- schap” voor, waarbij een salarisschaal zal worden ingevoerd, zette mr Van der Does uiteen. De ambtenaren bij Defensie zijn zeer geschokt door de uitlatingen van Vrede ling. Gisteren werd er voortdurend door het defensiepersoneel gesproken en ver gaderd over de uitspraken van hun mi nister. Ook bij Buitenlandse Zaken zijn de opmerkingen over ambtenaren die minister Van der Stoel van Buitenlandse Zaken volledig overspoelen, erg slecht gevallen. Tijdens de receptie in de Tweede Ka mer ter gelegenheid van het zilveren jubileum van Kamervoorzitter dr. Anne Vondeling, waren vrijwel alle bewinds lieden, ook Vredeling aanwezig. Premier Den Uyl maakte in zijn toespraak tot Vondeling nog enkele grapjes over het optreden van Vredeling. Amper was de vergadering begonnen in de statenzaal in het provinciehuis de raadzaal kan tijdelijk niet worden gebruikt omdat hij wordt gerestaureerd of drie jongelui op de publieke tribu ne riepen telkens: „Vonhoff donder op.” De burgemeester liet daarop de vergade- BOEKAREST. (ANP) De VN-con- fèrentie over bevolkingsvraagstukken in Boekarest heeft gisteren bij acclamatie een resolutie aanvaard, waarin alle rege ringen wordt gevraagd Zuid-Afrika, Na mibië (Zuidwest-Afrika) en Zuid-Rhode- sië politiek, militair en economisch te isoleren vanwege de apartheidspolitiek. Ook Nederland, dat zich in het verle den bij stemmingen in de Algemene Vergadering van de VN heeft onthou den, indien een veroordeling van de apartheid gepaard ging niet een oproep tot het verbreken van d<i betrekkingen, stemde vóór de resolutie. UTRECHT. (ANP) De voorzitter van het hoofdbestuur van de marechaus see, de heer A. Ros, heeft gisteren op een landelijke vergadering in .Utrecht gepleit voor een structurele wijziging in de personele opbouw bij de koninklijke marechaussee. De vereniging ziet grote voordelen in een volledig vrijwilligersbestand bij dit wapen, omdat er dan meer mogelijkhe den zijn om personeel in te zetten voor bijstand en hulp bij calamiteiten. Namens de universiteit vorderde mr. S. L. Buruma, da de vice-president de staat en minister Van Kemenade en staatssecretaris Klein (Onderwijs en We tenschappen) zal bevelen niet langer te wachten met een aanbeveling aan de koningin om Dr. Kortlandt te benoemen tot gewoon hoogleraar. Volgens mr. Buruma heeft de staats secretaris toegegeven dat dr. Kortlandt aan de eisen voor een hoogleraarschap voldoet, maar hem alleen niet alg 28- jarige het voor alle hoogleraren -onge acht de leeftijd - geldende salaris v^n rond een ton per jaar wil laten geven. Hij stelde dat dit argument niet te maken heeft met beoordeling van de door de universiteit voorgedragen dr. Kortlandt op diens kwaliteiten voor het onderwijs. Leeftijd en salaris van dr. Kortlandt mogen door de staatssecretaris daarbij niet als doorslaggevende argumenten worden aangevoerd. In de wet is daar over ites vastgelegd, en in het verleden - ook nog recent - zijn herhaaldelijk veel belovende jeugdige wetenschapsbeoefe naars tot hoogleraar benoemd, aldus mr. Buruma. Met volgens de politie „grote des kundigheid” hebben inbrekers dezer da gen een kieus gemaakt uit de voorraad tapijten in een bedrijf in het Noordbra- bantse Heeze. Zij ontvreemdden ter waarde van 100.000. De werkgroep „School in bos” van de Heidemij organiseert voor ongeveer 1000 kinderen van 11 tot 13 jaar werk weken modern natuuronderwijs, waar voor de biologie als uitgangspunt is ge nomen. Deskundigen zullen de kinderen in groepen van ongeveer zestig leerlin gen rondleiden en hen ook praktisch in de bossen laten werken. In ëen ApeldooTns ziekenhuis is gis teren een 19-jarig meisje met nekkramp opgenomen. Van gemeentewege is ver klaard, dat de afgelopen maanden welis waar meer gevallen van nekkramp in Apeldoorn zijn geconstateerd, maar dat er „geen reden is voor paniek”. Ongeveer 100 leden van de Vereni ging Dienstweigeraars hebben gisteren met een fakkeloptocht door de Utrechtse binnenstad geprotesteerd tegen het feit dat dienstweigeraar Ate de Jong mo menteel een gevangenisstraf van 14 da gen moet uitzitten. Bij de gevangenis poort aan het Wolvenplein werd een petitie afgegeven, bestemd voor minister Van Agt. Ongeveer 150 gehandicapte en niet- gehandicapte jongeren van 16 tot 30 jaar uit 16 Europese landen zullen van 15 tot 22 september deelnemen aan een inter nationale ontmoetingsweek in Groes- beek. Men komt bijeen op Werkenrode, het instituut voor beroepsopleiding, vor ming en training voor minder valide jongeren. De vice-precident informeerde of aan te geven is wanneer het bezoldigingsbe sluit gewijzigd kan zijn, omdat wellicht een schikking mogelijk zou zijn, indien de invoering van de salarisschalen voor hoogleraren op afzienbare termijn een feit zou zijn. Over deze regeling moet overleg met de universiteiten en hoge scholen nog beginnen. Mr. Buruma zag daarom niet veel in dit voorstel, maar tenslotte werd toch besloten de behandeling van het geding aan te houden tot woensdagmorgen 4 september. CARACAS- (UPI) De derde confe rentie van de Verenigde Naties over zeerecht is gisteren in een impasse ge ëindigd en verdaagd tot begin volgend jaar in Genève. Dan zal opnieuw worden getracht algemeen aanvaardbare regels op te stellen. Dat functi gen, i munk de W diensl onder laumt met met c De reeds dat C van und I publh hij d contrs haar DDR- werd gewet Wisse Een argwt ling moesl Ook had de minister-president de eer ste speech van Vondeling in de Kamer (over landbouw) erop nageslagen. Het bleek dat de Kamervoorzitter, die tegen woordig hamert op korte spreektijden, toen maar liefst anderhalf uur aan het woord is geweest. Drs. Den Uyl kwalificeerde zijn par tijgenoot als een verdediger van de macht van het parlement, die soms te recht een schoolmeester is genoemd, maar die menig jong Kamerlid de weg wist te wijzen. Zo herinnerde drs. Den Uyl zich hoe Vondeling het jeugdige Kamerlid ir. Vredeling nu minister van Defensie voorhield dat jonge Ka merleden niet te veel interrupties moe ten plaatsen. „Maar hij heeft de jonge Kamerleden ook altijd voorgehouden vooral steeds de pers te woord te staan”, aldus Den Uyl, die eraan toevoegde: „daar plukken we nu de vruchten van”. Den Uyl ging ook nog op het incident rond Vredeling in: „Anne, je was een Friese nationalist, ik ben ook een nationalist „Hoeveel het kentekenbewijs na 1975 zal gaan kosten, is nu nog niet te zeggen”, aldus de bewindsman tegen de hiertegen geen enkel verzet biedende Tweede-Kamerleden. Het kentekenregis ter wordt nu nog „met de hand” bijge houden. De rijksdienst voor het wegver keer is bezig het te automatiseren. DEN HAAG- Eén dag voor zijn vertrek voor een veertiendaagse reis van een parlementaire delegatie naar Indo nesië, heeft Kamervoorzitter dr. Anne Vondeling gisteren zijn 25-jarig Kamer lidmaatschap gevierd. Bij die gelegen heid kreeg hij uit handen van premier Den Uyl het grootkruis in de orde van Oranje-Nassau. (zie foto). De kans op diefstal en volledige ont trekking van het voertuig aan de oor spronkelijke eigenaar door overschrij ving van het kentekenbewijs, wordt hiermee vrijwel uitgesloten. Wie de de len 1 en 2 niet heeft, kan geen nieuwe op zijn naam krijgen. Duplicaten van deel 3 (bij „verlies”) worden alleen ge zonden aan degene die in het kenteken register als eigenaar staat vermeld. hebben. In vervolg kan hij die het beste thuis laten, terwijl deel 3 altijd in of op het voertuig zichtbaar aanwezig moet zijn, ook als het voertuig geparkeerd staat. In beginsel is het een jaar geldig. Deel 3 vermeldt niet de naam van de eigenaar of houder van de auto, wél het kenteken en enkele gegevens van de auto. Een in Noorwegen oefenende Neder landse straaljager heeft gisteren drie hoogspanningskabels stukgevlogen. Daar door kwam het dorp Tollesund, gelegen op een eiland in de Sognefjord, zonder stroom te zitten. Het vliegtuig kwam veilig aan de grond. Volgens de Italiaanse politie zijn tien leiders van de Mafia gearresteerd, verdacht van het plegen van aanslagen met dynamiet in Palermo op Sicilië. Onder de arrestanten bevindt zich een burgemeester. ASSEN (ANP). Omdat de energie crisis eind vorig jaar heeft aangetoond dat snelheidsbeperking de verkeersveilig heid dient, Lijn rijkspolitie van Friesland en Drenthe in samenwerking met de onderlinge verzekeringsmaatschappijen van het Drents landbouwgenootschap een stickeractie begonnen. uur en uur en VOORUITZICHTEN VOOR ZONDAG: Minder bestendig en waarschijnlijk vrij warm. Aantal uren zon: 0 tot 8, minimumtempera turen: omstreeks 14 graden, maximumtempe raturen: omstreeks 22 graden, kans op een droge periode van minstens 12 uur: 70 per cent, kans op een geheel droog etmaal: 40 per cent. Voor de temperaturen geldt voor zondag een marge van 3 graden rond de opgegeven waar den. Financiën en tegelijkertijd vice-premier en sinds ruim een jaar Kamervoorzitter. Bij het berekenen van zijn Kamerjaren heeft men de 2,5 jaar dat hij minister was, afgetrokken. Afgevaardigden van 148 landen heb ben gedurende tien weken in de, Venezo laanse hoofdstad Caracas gezwoegd x>p een 100 punten omvattende agenda,. Zij zijn er tenslotte in geslaagd de agenda uit te zeven tot vier kernpunten die door de conferentie in Genève verder behandeld moeten worden. Als de Geneefse conferentie succes heeft zal zij volgend jaar zomer naar Caracas terugkeren om een nieuwe „grondwet” voor de zeeën te onderteke nen. 22 22 22 22 20 21 21 22 20 19 17 27 22 27 18 Het kabinet heeft onderling de vrede weer getekend na de openlijke spijtbe tuiging van Vredeling, maar of de Ka merleden er ook zo over denken valt nog ten zeerste te betwijfelen. VVD. KVP-fractieleider Andriessen en de ARP vonden het antwoord van Den Uyl volstrekt onvoldoende. Er wordt volgens hen in het geheel niet verwezen naar de zeer felle uitlatingen van Vredeling aan het adres van West-Duitsland en de Verenigde Staten. PvdA-fractieleider in de Tweede Ka mer, drs. Ed van Thijn, merkte op dat de eenheid binnen het kabinet bewaard is gebleven en dat hierbij de discussie voor hem gesloten is. De voorzitter van de defensieeommissie in de Tweede Ka mer. het KVP-Kamerlid Van Eisen, voegde daar nog aan toe dat het defen- sie-apparaat geheel vergeten is in de spijtbetuigingen van de minister. „Deze kwestie zal zeker nog intern moeten worden opgehelderd”, aldus Van Eisen. De fractie van de CHU verklaarde later op de avond het antwoord van Den Uyl erg mager te vinden. „Het is geen goede zaak dat nog veel vragen zijn opengebleven. Het lijkt alsof de minis ter-president met deze verklaring de problematiek van de verscheidene elkaar tegensprekende ministers in zijn kabinet onderschat.” ZONDAG 1 SEPTEMBER water 3.28 uur en 15.49 Laag water 11.36 uur en 23.52 ZONDAG 1 SEPTEMBER Zon op 5.51 uur onder 19.28 uur Vaan op 18.51 uur onder 5.35 uur Een boerenknokploeg is woensdaga vond een huis in Wageningen dat eigen dom is van boerenleider H. Koekoek, binnengedrongen met de bedoeling de bewoners er desnoods met geweld uit te zetten. De huurders, voornamelijk stu denten, zouden te weinig huur betalen en bovendien een grote huurschuld heb ben. De politie greep in en zette de knokploeg buiten, maar niet voordat het tot een. handgemeen was gekomen. De knokploeg stond onder leiding van de man, die het huis van Koekoek heeft gehuurd en weer onderverhuurd. De Almelose politierechter mevrouw mr. K. E. Smilde-Niienhuis sprak gister middag tot vier Italianen uit Sneek, van wie zich drie moesten verantwoorden wegens diefstal: „U hebt alle vier een uitkering; u werkt geen van allen. Ik wou dat ik voor u een treinkaartje kon kopen, dan zette ik u zo op de trein naar Milaan. Ik wou dat ik die bevoegd heid had.” Alle drie de verdachten ge nieten ziekengeld. Nadat de politie van Rome woens dagavond „uit betrouwbare bron” had vernomen dat een extremistische groep van plan zou zijn een bomaanslag op een trein te plegen, zijn meer dan 700 met machinepistolen en metaaldetectors uitgeruste politiemannen het centraal station gaan bewaken. Ondanks alle zoe ken werden gisteren echter geen wapens of explosieven gevonden. De Israëlische autoriteiten hebben gisteren bekendgemaakt dat tienduizen den mannen die voor militaire dienst zijn afgewezen, opnieuw opgeroepen zul len worden. Het gaat hier om alle man nen tussen de 18 en 54 jaar die op medische gronden zijn afgekeurd, of om andere redenen afgewezen zijn, en de mannen die als immigrant binnenkwa men toen zij al ouder dan 45 jaar waren. ring schorsen en de jongelui werden door gemeente-ambtenaren van de tri bune gehaald. Even later gaven enkele andere jonge lui luidruchtig te kennen weinig ingeno men te zijn met de nieuwe burgemees ter. Ook zij werden door bodes van de tribune verwijderd, maar hun kreet werd al snel overgenomen door een paar andere jongelui. Pas toen ook zij met zachte drang van de tribune waren verwijderd kon de raadsvergadering ongestoord worden voortgezet. ,.E *O ■Eo zo zo ozo o ozo o ozo o ono o w.st. zzo o zzw o nno w.st. 23 wzw 22 w.st. ono n wnw 22 no ono w.st. 30 wnw 32 w.st. 29 ozo nnw 25 w.st. 16 o o n zw z n n nnw zzw w.st. Egi -

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 2