CRICKETERS WINNAAR TWEEKAMP TEGEN FISCHER ONTMOETEN PAKISTANI FEYENOORD GING AF Ali door 5000 man SC Zandvoort tenonder na ontvangen voorsprong sranwsffl Koersen Zeven races op Zandvoort Toernooi van Ruim 30 equipes waterpoloërs PSV wil praten in hoofdnummer De Ramakers wilden niet spelen RECLAMECONFLICT BIJ BLOEMEND AAL Zware nederlaag OG tegen DSS Cruijff schreef boek over WK I Moccona, lekker pittige korrelkoffievan kDouwe Egberts Tijdelijk in vierkante Oud-Hollandse stopflesjes over supporters’ Kortsnoj verwacht niet veel problemen in strijd met Karpof IN ZAGREB Duindigt Nederland doet het redelijk in motorzesdaagse TROPHY OF THE DUNES r .1 zandvoortQsept I 27 SPORT 1974 SEPTEMBER DONDERDAG 1 2 6 50 en 100 gram Aanvang 11.00 uur i MOSKOU (ANP) Maandag wordt in Moskou de eerste partij gespeeld van de finaletweekamp van de kandidatenmatches tussen Viktor Kortsnoj en Anatoli Karpof. Het is voor beide Russen het laatste stuk van een lange weg die begon nen is toen zij vorig jaar samen het interzonale toernooi in Leningrad wonnen. Sindsdien hebben zij in twee kandidatenmatches gezege vierd. Kortsnoj tegen Mecking en Petros jan, Karpof tegen Poloega- jevski en Spasski. De winnaar van de komende tweekamp is gerech tigd wereldkampioen Fischer uit te dagen. Eenvoud D-E 8. (Van onze cricketmedewerker) Karpof: probleem Kortsnoj: handicap ’74” (Van een medewerker) klas: (Van onze sportredactie) (Van onze sportredactie) (Van onze softbalmedewerker) (ADVERTENTIE) (Van onze sportredactie) (ADVERTENTIE) gen, iak- lers. Wlelrenster Keetie van Oosten-Hage heeft aangekondigd met de sportbeoefening te zul len stoppen. In het UEFA Cup-toernooi heeft het Por tugese Setubal met 1-1 gelijkgespeeld tegen Real Zaragoza. Bestuurslid Van Leuven: „Wij hebben er gewoon niet bij stil gestaan dat er wel eens spelers zouden zijn die be zwaar tegen deze reclame zouden kunnen hebben. Wij hebben de fout gemaakt om onze spelers niet in de sponsor-plannen te betrekken. Maandagavond is het con flict met beide broers echter snel opge lost. Zij zullen zondag waarschijnlijk HAARLEM. In het Sportfondsen had Haarlem worden zaterdagavond vier wedstrijden gespeeld in het kader van een waterpolotoernooi, dat wordt geor ganiseerd door de Nederlandse sport fondsenorganisatie. ook wel meespelen in de wedstrijd tegen DSK”. wil rgen it 27 ren: 1.40, 2.50, hart kg. gen, Tel. r>i. Een pikante bijzonderheid is dat de match misschien niet slechts om het recht de wereldkampioen uit te dagen zal gaan, maar om de wereldtitel zelf. Zoals bekend heeft de FIDE, de wereldschaak bond, tijdens zijn laatste congres een reglement voor de tweekamp om het wereldkampioenschap aangenomen, waarin tot in alle, vaak absurde details op de wensen van Fischer werd inge gaan. maar waar toch op twee belang rijke punten de duur van de match en de marge waarmee de uitdager zou moeten winnen om wereldkampioen te worden geen overeenstemming werd bereikt. AMSTERDAM (ANP) Er hebben zich 43 equipes aangemeld voor de „200 kilo meter van Zandvoort”, het hoofdnummer van de internationale races die de Neder landse Autorensport Vereniging voor het komende weekeinde op het circuit van de badplaats heeft georganiseerd. In de kwalificatie-training zal worden beslist welke 36 wagens zondagmiddag aan de start mogen komen. naspelen van de partijen van Kortsnoj ruik je nog vaak de kruitdamp. Het programma aanvang 19.00 uur wordt begonnen met de ontmoetingen SVH—LZ ’86 en Nereus—GZC. Later komen de winnaars en de verliezers nog tegen elkaar uit. Het Sportfondsen-toer- nooi werd vorig jaar voor de eerste maal georganiseerd ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de Sportfondsen organisatie. De toegang tot de waterpo- lo-duels is vrij. In de pauze zal een demonstratie onderwater-hockey worden gegeven. Karpof, 23 jaar, is sinds Botwinnik nu al vele jaren geleden zijn vertrouwen in hem uitsprak de grote schaakbe- lofte in de Sovjet-Unie. Toen hü tegen Spasski moest uitkomen was hij niette min nauwelijks favoriet, maar het in drukwekkende gemak waarmee hij die wedstrijd heeft gewonnen, maakt zijn uitkomen in deze finale achteraf bijna vanzelfsprekend. Een overwinning op Kortsnoj wordt in Rusland algemeen verwacht en gewenst, want voor velen is Karpof op het ogenblik de enige die in staat moet worden geacht na een match tegen Fischer de wereldtitel weer naar Rusland te brengen. Uitslagen eredivisie basketbal: KinzoDo nar 99-92, Frisol—Raak Punch 75-99 en BC MarktBS Leiden 81-110. De Rus Spiridonov vestigde in München een nieuw wereldrecord kogelslingeren met 76.66 m., zes centimeter meer dan het oude van Reinhard Thelmer. Op de 100 meter versloeg sprinter Korneliuk zijn landgenoot Borzov. HAARLEM. Voor de negende ach tereenvolgende keer heeft Kennemer In tersport OG in de hoofdklasse een pijn lijke nederlaag moeten incasseren. De ploeg van coach Chris van Heyst, die het volgend seizoen in verband met werk zaamheden niet meer beschikbaar zal zijn, zit volledig in de misére. Niets is meer over van de zelfverzekerdheid waarmee in de eerste competitiehelft ver rassende resultaten werden bereikt. Lijst aanvoerder Schut Copex DSS, dat tot één van de slachtoffers in de beginfase be hoorde, bewees woensdagavond ander maal dat het tot de grote favoriet voor de landstitel is uitgegroeid. DSS, steunend op een brede basis, de- klasseerde Kennemer Intersport volledig. Zonder de zieke Carin Leuven en met Tineke Reynders voor de volledig uit vorm zijnde Marian Cops op de werp- plaat werd Kennemer Intersport door de furieus aanvallende DSS-ploeg al in de eerste inning naar een 4—O-achterstand gespeeld. Werpster Ineke Mulder beleef de een gemakkelijke avond. De van ieder zelfvertrouwen gespeende Onze Gezellen- aanval maakte het de nationale werpster niet al te moeilijk en liet zich willoos ter slachtbank leiden. Alleen Mariët Feijen en Tineke Reijnders kwamen tot een honkslag. Kennemer Intersport dat na een zwak begin toch nog aardig stand leek te houden, kreeg een koude douche in de zesde inning. In één rush voerden Hel- ma Kuyper, Annemiek Mul en Patricia Bannenberg met rake klappen na drie vrije lopen de score van 80 op tot 150. Pas toen mocht een diep ontgoocheld Kennemer Intersport OG het strijdtoneel verlaten. Aan de staart van de ranglijst is de spanning na de grote 130-overwinning van Shell op Vodo SC weer toegenomen. Voor het Haagse Vodo SC breken onge twijfeld moeilijke weken aan. In het toernooi om de Engelse League Cup versloeg Stoke City, tegenstander van Ajax in de UEFA-strijd, Halifax Town met 3- 0. Middlesborough won van Tottenham met 0- si 4 De positie van Kortsnoj lijkt moeilij ken. Zijn staat van dienst is indrukwek kend. Hij was viermaal kampioen van de Sovjet-Unie en deed al driemaal eerder in kandidatentoernooien mee, maar hij is nu 43 jaar oud en dat is een handicap. Drie jaar geleden, tijdens de vorige cyclus om het wereldkampioenschap, verklaarde Kortsnoj in een interview, dat hij te oud was om een roëele kans te hebben. Deze keer heeft hij zich ver scheidene malen heel anders uitgelaten. Hij heeft duidelijk laten uitkomen dat hij verwachtte met zijn jonge tegenstan der weinig moeite te zullen hebben. Kortsnoj lijkt daarin oprecht, maar hij is wel een van de zeer weinigen met deze mening. Kortsnoj is een agressief positiespeler, die vaak tot aan de rand van de afgrond gaat, omdat hij juist in zeer moeilijke stellingen op zijn best is. Hij rekent ver en diep en ziet bijna alles. Zijn kwaliteiten als schaker kun nen niet genoeg worden geroemd, het is alleen moelijk voor te stellen hoe hij er mee van Karpof kan winnen. Hij het Thevenet won de ronde van Catalonlë. Hij werd tevens eerste in het tweede deel van de laatste etappe, een tijdrit. Sparta verloor met 2-1 van het militaire elftal, dat oefende voor de interland tegen Oostenrijk op 25 september. In de Bundesliga was Bayern M. sterker dan Stuttgart (1-2), versloeg Schalke Rot Weiss Essen met 3-0 en won Hertha met 4-1 van Kickers Offenbach. ronden waarin bekende Nederlanders starten is eveneens ingevoegd om het publiek te amuseren. Oud-Olytnpisch zwemkampioene Ada Kok, waterskister Willie Staehle, wereldkampioen der stayers Cees Stam alsmede de arbiter in ruste Leo Horn en de nog uiterst actieve Frans Derks zullen in identieke Simca’s elkaar op het Zandvoortse circuit be strijden. HAARLEM Een reciameconfllct is er de oorzaak van geweest dat Bloemen- daal in de uitwedstrijd van afgelopen zondag tegen NAS (3-3) niet met zijn sterkste opstelling kon spelen. Evenals zoveel amateurclubs heeft ook Bloemen- daal sinds kort de beschikking over een sponsor. De verf en glashandel Krug en Kerrebijn heeft de vereniging een be drag gegeven en in ruil daarvoor komen de spelers ’s zondags het veld op met de naam van de geldschieter op het trai ningspak. Voor twee spelers, de gebroe ders Ton en .Jan Ramakers, was dit aan leiding om niet voor Bloemendaal te spelen. Beide spelers, die er terecht van uit gaan dat een amateurclub hen niet kan verplichten reclame te maken voor een sponsor, maken er een principiële zaak van om zich als amateurs niet voor reclamedoeleinden te laten gebruiken. HAARLEM. Het in de Kennemer Sporthal gespeelde treffen tussen SC Zandvoort en Groot-Assumburg voor de hoofdklasse van de Haarlemse zaalvoet- balcompetitie, kreeg een spannend en merkwaardig verloop. Nadat SC Zand voort in de eerste helft door goals van Keur, Stobbelaar en Winter een riante 3-0 voorsprong had genomen en daar mee op fluweel scheen te zitten, kwam Groot-Assumburg na de doelwisseling sterk terug en greep door treffers van Waanden (2 x), Schelvis en Van Opzee- land met een score van 4-3 de niet meer verwachte zege. Voor de eerste klasse A werden drie wedstrijden gespeeld en daarbij kwam EDO met een score van 9-3 tegen Figee tot de grootste zege. De „machinebou- wers” hadden niet veel in te brengen. Bloemendaal zegevierde met 5-3 over het gedegradeerde SAC en MSD kwam tot een nipte 4-3 overwinning op BSM. De andere uitslagen waren: 2C: Santos BavaoDe Jutters 1-3. 3B: WDDFB 5-2. De BrugAlliance (Alliance n.o.). SVHBVan Essen Boys 1-14. Poort van VelsenDe Fles 9-1. Res. Ie Groot-Assumburg 2CBS 2 8-7. Die van Karpof maken de indruk van logica en eenvoud. Hij verliest bijna nooit meer de laatste jaren. In het interzonale toernooi en de twee vorige kandidatenmatches alleen de eerste par tij tegen Spasski, en hoewel niet gezegd kan worden dat hij zijn partijen over dreven voorzichtig opzet, verkeert hij doorgaans vrijwel nooit in gevaar. Zijn secondant Foerman is een van de groot ste openingenkenners ter wereld. Een aantal jaren geleden schijnen Kortsnoj en Karpof eens een trainingswedstrijd te hebben gespeeld die in 2-2 eindigde. Go Ahead Eagles versloeg in Duitsland Osnabrück met 3-1. Dit laatste is het gevolg van een com promis. Vanavond is er een gesprek tus sen het Bloemendaal-bestuur, de trainer en de spelers waarbij aan de spelers zal worden voorgesteld dat de gebroeders Ramakers, die zich al met deze oplossing akkoord hebben verklaard, als enige twee van het elftal niet met reclame op het trainingspak het veld opkomen. Ook de sponsor gaat hiermee akkoord. Het laat ste woord is nu aan de Bloemendaal-se- lectie. Als zij het ook met de nieuwe re geling eens zijn dan zijn de moeilijk heden de wereld uit en kan Bloemendaal ook op volle kracht tegen DSK aan treden. den de tourwagens groep I tot 10.000 gulden en die boven de 10.000 gulden op het programma. Teneinde de toe schouwers ook al voor één uur in de middag te boeien daarna mogen vol gens de plaatselijke verordening ter be scherming van de zondagrust pas races worden gehouden is een parade van neo-klassieke auto’s georganiseerd. Daar in geven onder meer „gebrilde” Volks wagen 1950, MG’s, Volvo’s PV 44 en de kleine Fiat Topolino’s acte de presence. Een miniwedstrijd over slechts vijf De Italiaanse organisatie is door de korte tijd van voorbereiding in tijdnood komen te verkeren. Zo ontbreken de voor een betrouwbaarheidsrit essentiële zaken als een elektronische tijdwaarne ming en een tijdstempelklok. De tijden worden nu handgeklokt. Reden waarom men nog geen officële volgorde heeft kunnen vaststellen, ook al omdat jonge van de motorsport bezeten Tiffosi op de meest onverwachte momenten voor de wielen van de deelnemers opduiken en ongelukken veroorzaken. Voor Nederland zijn nog alleen de teams actief. De enige individuele deel nemer, Wiebe van de Meulen, werd wegens te groot tijdverlies uit de strijd genomen. KINSHASA (SID). „Ik ben blij dat ik eindelijk in Zaïre ben, op de bodem van mijn voorvaderen, temidden van mijn broeders en zusters”. Met deze woorden begroette Cassius Moham med Ali Clay woensdagmiddag de on geveer 5000 mensen, die op het vliegveld van Kinshasa op hem stonden te wach ten. Clay bokst op 25 september in Kinshasa om de wereldtitel zwaarge wicht tegen kampioen George Foreman. „Hier voel ik me thuis en dat zal George Foreman nog gewaar worden. Hij zal hier een vreemde zijn, ik niet.” Foreman werd 24 uur later in Zaïre verwacht. Tijdens een tussenlanding in Parijs zei hij: „Ali was eenmaal een groot kampioen en hij is ook nu nog een van de beste boksers in zijn categorie en een waardige uitdager. Maar zijn gren zeloze optimisme is bepaald overdreven. Dat zal ik hem tijdens de vijftien ron den wel laten merken.” Toen ter sprake kwam dat Clay een deel van zijn beurs beschikbaar wil stellen voor de bouw van een ziekenhuis in Zaïre, zei Foreman schamper: „Best mogelijk, dat hij er meteen een bezoek kan brengen VELP. Tot slot van het cricketsei- zoen speelt het Nederlands elftal zater dag en zondag twee wedstrijden tegen het testteam van Pakistan, dat zojuist een succesvolle tournee door Engeland heeft afgesloten. Engeland heeft met veel geluk weten te verhinderen dat van Pakistan werd verloren in de drie test matches, maar de gebruikelijke twee eendaagse limited-over wedstrijden wer den wel beide verloren. Vooral de Pakistaanse batslieden heb ben in Engeland veel indruk gemaakt en er werden zelfs vergelijkingen gemaakt met de Westindiërs, die vorig jaar Enge land met ruim verschil versloegen. Het Nederlandse elftal kijkt met verlangen uit naar de twee wedstrijden, tenminste als het weer meewerkt, want het is volgens captain Van Laer een belevenis tegen deze balkunstenaars te mogen spe len. De wedstrijden worden gespeeld op de velden van CCA te Velp, de enige cric ketclub in Nederland die op deze tijd van het jaar nog een cricketveld ter beschikking had. De ambassadeur van Pakistan zal de wedstrijd bijwonen en de spelers van beide teams op een diner uitnodigen. EINDHOVEN. Het bestuur van PSV heeft aan het bestuur van Feye noord en de supportersclub Feyenoord een brief gezonden met het verzoek om een onderhoud naar aanleiding van de schandalige gebeurtenissen, die zich af gelopen zondag vóór, tijdens en na de wedstrijd PSVFeyenoord hebben voor gedaan. PSV somt, zonder volledig te willen zijn, een tiental feiten op, zoals het ingooien van winkelruiten in de binnen stad, de intimidatie van controleurs in het stadion door met messen en stilleto’s bewapende Rotterdamse jongelui, de vernieling van de stadion-omheining, het beschadigen van auto’s, het besmeuren van het stadion met rode verf of menie, het vrij ernstig verwonden van een jon ge PSV-supporter en het veroorzaken van wanordelijkheden op het Eindho- vense station en in de trein naar Rotter dam. Het komende duel wordt in Moskou gespeeld en niet in Leningrad, omdat het de woonplaats van beide spelers is voor de hand had gelegen en ook oorspronkelijk de bedoeling was. De oorzaak ligt in de inleidende scher mutselingen tussen de spelers, die bij een wedstrijd als deze bijna onvermijde lijk lijken te zijn. Karpof had graag Mikkenas als wedstrijdleider gezien, die hij nadat hij de vorige twee kandida tenmatches onder zijn leiding had ge wonnen als een soort mascotte is gaan beschouwen. Toen Kortsnoj dit niet toestond weigerde Karpof op zijn beurt in Leningrad te spelen, waar Kortsnoj geboren is en Karpof pas enkele jaren woont. Hoofdscheidsrechter is nu de Belgische grootmeester O’Kelly en assis tent de Russische grootmeester Salo Flohr. ZAGREB (SID). Landskampioen Feyenoord heeft voor de tweede keer binnen vier dagen een nederlaag ge leden. De Rotterdammers moesten woensdag in Zagreb in een vriend schappelijke wedstrijd tegen het plaatselijke Dinamo een verlies van 0-3 incasseren. De stand was reeds bij de rust bereikt. Feyenoord stelde over alle linies teleur en kon de ruim 25.000 toeschouwers geen moment imponeren. Feyenoord werd in het eerste kwartier door de Joegoslaven onder de voet gelopen. In de tiende minuut opende Mujkie de score en nog geen twee minuten later moest Treytel wederom de bal uit zijn doel halen, toen Kranjcar succesvol was. In de vijftiende minuut leek de formatie van Wiel Coerver k.o. te gaan, want opnieuw was Mujkie de defensie van de Rotterdammers te vlug af. Daarna hoefde het voor de oude club van Mladen Ramljak niet zo meer en kon Feyenoord moeiteloos stand houden. In aanvallend opzicht faalde de landskampdoen hopeloos. Willy Kreuz kon zich nauwelijks los maken van zijn direkte tegenstander en ook Wil lem van Hanegem kon geen greep krijgen op het snelle middenveld van Dinamo. De nummer tien van Feyen oord werd in de tweede helft ver vangen en toen was er van enige lijn in het team helemaal geen sprake meer. BARCELONA (AFP). Johan Cruijff heeft woensdag in Barcelona zijn boek „Mondiais ’74” (wereldkampioenschap ’74) gepubliceerd. In het bijna 200 blad zijden omvattende boek beschrijft hij zijn sportieve loopbaan en geeft hij een verslag van zjjn verblijf in West-Duits- land met het Nederlands team. Het toernooi om de wereldtitel in de Bondsrepubliek wordt aan de hand van statistieken nog eens doorgenomen. Cruijff, die zich tevreden over het boek uitliet, verklaarde dat het niet in de bedoeling ligt meerdere literaire werk stukken op de markt te brengen. „Het voetbal is mijn beroep en niet het schrijven”, aldus de steraanvaller van de Spaanse kampioen. In de „goedkoopste klasse” tot 15.000 gulden zal de strijd gaan tussen de Simca Rally I en II, de Fords Escort Mexico, Alfa Romeo’s en Opels Asco na in d e categorie boven de 15.000 gulden met als bemanningen Hans Deen-Han Akersloot, Bart Rosman-Wil Boshuis en Hans Maasland-Rob Slote- maker, strijden hier tegen de BMW’s 2002 TH van Robert Coorengel-Frans Hettinga, Hans van den Heuvel-Jaap Luijendijk, de Opeis Commodore GS-E van Jim Vermeulen-Fred Frankenhout en Rien Frankenhout-Huub Vermeulen en de Mazda R X2 van Hans van Beem- Aloijs Mattijsen. De deelnemers zullen 48 ronden moe ten afleggen, wat neerkomt op 202,85 kilometer. Om geklasseerd te worden moet elke rijder tenminste 30 minuten in de baan zijn geweest, hetgeen inhoud* dat iedere wagen tenminste eenmaal een stop aan de pits moet maken. Er staan zeven races zaterdags rij- Fischer deelde daarop mee, dat hij afstand deed van zijn titel kampioen van de ereldschaakbond. Op het ogen blik wordt officieus nog wel geprobeerd contacten te leggen tussen Fischer en de FIDE, maar er kan niet worden gezegd dat men opzienbarend snel nader tot elkaar komt. De tweekamp om het wereldkampi oenschap moet in juli 1975 beginnen en voor april van dat jaar moet Fischer verklaren of hij bereid is te spelen. Als men dan nog niet tot overeenstemming is gekomen, moet volgens de reglemen ten de winnaar van KortsnojKarpof tot wereldkampioen worden uitgeroepen. Het zou een droevige ontwikkeling zijn, die echter de naderende tweekamp in Moskou wel van zeer groot gewicht mr-ikt. De Duitse keeper Volkmar Gross tekende voor twee jaar bij FC Twente. Benfica bleek in de Portugese competitie de meerdere van Belenenses (4-0). In de Ronde van Polen leidt na vier etappes de Belg Ludo Peeters. DUINDIGT. De uitslagen van de koersen, die woensdag op Duindigt zijn gehouden luiden: Karinprijs 2120 m.1. Mira Anjo (A. Harm- senl 2.56.3 1.24.9, 2. Mighty Gallant, 3. Mazurka. Winn. 6.30 pl. 2.00, 1 50, 1.90, koppel 5.80, trio 119.10. Kinley’s Speedprijs 2040 m.: 1. Lady Lyric (M. C. Vergay) 2.53.9 1.25.2, 2. Mianka, 3. Mister Dillon. Winn. 1.90, pl 1.40, 2.00, 9.20, koppel 3.00. Mounty Bultenzorgprijs 2040 m.1. Larens Abaka (W. Duivenvoorden) 2.44.8 1.20.8, 2. Jay Lee, 3. Libertine Winn. 3.70, pl. 1.50 2 20, 4.10. koppel 7.30, trio 292.20. Super Boyprijs 2000 m: - ren - 1. Major Su’.t (K. Davies) 2.10.1, 2. Duke of Athens, 3. Bill Bailey. Winn. 2 50. pl. 1.30, 1.30, 1.70, koppel 1.90. Marlnetteprijs 2520 m.: 1. Lantoni H. (P. Zandt) 3.30.2, 1.22.8 2. Jan Hollandia, 3. Hertog Cavallos Winn. 3.60, pl. 1 60, 1.90 2.30, koppel 12.60, trio 246.70. Jonkerprljs 1500 m.: 1. Nubar van Echten (W. van Buytene) 2.01.4 1.20.9, 2. Niels Zuidvel- de, 3. Nimrod R. Winn. 149 70, pl. 21.50, 2.50, 1.80, koppel 8.50. line de Roiprljs 1900 m. -ren-; 1. Donna Maria (A. Jones) 2.03.9, 2. Arkelshof Rose, 3. Honey's Rocket. Winn. 8.00, pl. 3.40, 1.50, 1.30, koppel 7.40, trio 116.30. Jofferprljs 1500 m: 1. Nicole H W. Velis) 2.02.7, 1.21.8, 2. Nvssa Regina, 3. Nora Haghe- weyde. Winn. 26.80, pl. 4.20, 1.50, 1.80, koppel 7.30. Ladyprijs 2040 m.: Lammert (A. F. Hof) 2.49.5 1.23.1 2. Leen D’Aster, 3. Marinus Carlos. Winn 5.80 pl. 2.20 2.00. 2.30, koppel 9.20. trio 118.60. Lento H-prljs 2120 m: 1. H. Bond (J. Offenberg) 2.50.6 1.20.5, 2. Enterprise Hollandia, 3. Ideal Prise. Winn. 14.80, pl. 3.10, 3.40. koppel 32 30. be totale totalisator-omzet bedroeg f 302.934.00. Zwaarwelter Joop Verbon verdedigt op 30 september zijn titel in Rotterdam tegen Ben Zwezerijnen. De 34-Jarige Terry Neill, assistent-coach blj Hull City, wordt bij Tottenham opvolger van de ontslagen manager Nicholson. Uitslagen Belgische competitie: Ander- lecht—FC Luik 1-1, Standard—RWD Molen beek 3-3 en Llerse-Charlerol 3-1. CAMERINO (ANP). Het ziet er naar uit dat de Nederlandse vertegen woordiging bij de internationale motor zesdaagse in het Italiaanse Camerino zich temidden van de organisatorische chaos redelijk handhaaft. Op de derde dag bleef het Vaasteam zonder strafpun- ten, terwijl het trophyteam, dat wel „in de fout” ging, in elk geval nog compleet is, hetgeen van een aantal toonaange vende landen niet gezegd kan worden. De basisopstelling van Feyenoord was: Treytel, Schneider, Van Daele, Ramljak en Vos, Olsen, Jansen en De Jong, Kreuz, Van Hanegem en Schoenmaker.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 27