WEEKHOOFDPRIJZEN NO TE WINNEN! zó inzenden: PUZZEL! AaBe Kankerbestrijding PRIJZEN E SKOL ma Geef een extra bijdrage ennia verzekeringen Philips kleuren televisie slankie Hooghoudt M yFn g cBirdy' J f Biftoufopa» ■F BF smul gei ERRES KL' z 7 7.Ï Wehkamp RIEZERS "1 I7 4 7 l i 7 9 io 12 14 16 IS 17 19 20 Ï2 25 2. 24 VIVO 27 31 63 70 71 73 7Z 73 7r 76 KAWEE 1 iecb Tra nig ord van en van tre1 rak wei ner het De met ope ste pra tuss kor cou dur ope vim International Bier P&> Wat is’ll hoofdprijs van f SOOOO,*? v r JONGE DUBBELE T GRAANJENEVER I 'ïX’TÏlïï -I Radiaal Ti HM ■■pz inj HTO® doe mee... De eerste weekhoofdprijs: De vijfde weekhoofdprijs: EXTRA EINDHOOFDPRIJZEN «SjSïlbt’S BRIEFKAART Xjt n y— uw oplossing PUZZELSTAD Cl I Damiate Pers B.V. Postbus 10129 uw oplossing Den Haag I hebt gevonden. BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter K In deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, maar zend nog niet In. EINDHOOFDPRIJZEN 30 Wordt lid van het KWF vanaf 5,- per jaar of geef een extra bijdrage. Postgiro 26.000 t.n.v. KWF. Koninginneweg 28', Amsterdam. Telefonische inlichtingen: 020 - 726000, toestel 7. Nat. Puzzelaktie Damiate Pers B.V. land, Zwarteweg 5, Den Haag. H van te 1: roei de sam de f Vierde prijs: Een uit het uitgebreide reizen- pakket van Airtouropa/Air- tour Holland. Een geschenk ter waarde van 5.400,— Een groeibriljantring ter waarde van ƒ150,een geschenk van Jos In den, Kalverstraat 51 te Amsterdam. Eerste prijs: 100.000,— kontant, te besteden naar keuze. Denkt u eens even in, wat u daar allemaal voor kunt kopen, Zo’n molen zou u b.v. kunnen kopen, wanneer u de hoofdprijs van 100.000,in de puzzelaktie wint. Ja, zelfs koeien kunt u zich dan aanschaffen. OF misschien heeft u liever alleen koeien. Voor die 100.000,— heeft u er zeker veertig. een palissander tafelaansteker merk "KaWee'1 ter waarde van f44,— een geschenk van Karl Wieden Im port, Naarden. Vijfde prijs: Meubelen, woningstoffering, enz. te bestellen uit de grote Wehkamp-catalogus tot een totaalbedrag van 2.500,-. Een pracht gelegenheid om uw interieur aan te vullen of te vernieuwen. En alles wordt door Wehkamp aan huis bezorgd. Wehkamp, postbus 400, Zwolle. Tweede prijs: 50.000,kontant, eveneens te besteden naar keuze, aangeboden door Ennia N.V., Den Haag. een Melitta koffieautomaat ter waar de van ƒ135,—. Een geschenk van Melitta-Nederland B.V., Bussum. Een pakket kaarsen en kaarspro- dukten ter waarde van ƒ25,aan geboden door Dumil B.V., Cuyk. Vijf prijzen: honderd gulden artike len naar keuze uit de Wehkamp-ca talogus een geschenk van Weh kamp, Zwolle. een Sleepland elektrische voetende ken ter waarde van 54,50, aange boden door Martex-Hollarid B.V, Haarlem. een elektrische warmhoudkan om alles, zelfs soep op temperatuur te houden. Een geschenk ter waarde van 51aangeboden door Daal- derop B.V., Tiel. een FAM-stofzuiger ter waarde van ƒ250,—. Een prachtige aanbieding van Fam Ver. Fabr. te Maarssen. een Braun flitsapparaat om ook bin nenshuis leuke foto's te maken. Een geschenk ter waarde van ƒ90, van Braun Electric Nederland B.V., Den Haag. Vier prijzen: een Jago-shawl ter waarde van ƒ25,—, geschonken door Jan van Gooi, Amsterdam. Een open boeken- en opbergkast ter waarde van 166,van Lundia B.V., Varsseveld. LET OP. Uw inzending is slechts geldig, wanneer u tenminste ƒ1,- gireert of een extra postzegel van ƒ1,- (boven de normale porto) bijplakt. Inzendingen zonder deze extra postze gels zijn volkomen waarde loos en dingen niet mee naar de prijzen. GEEFT WEKELIJKS IZLEVENSMIDDELEN- CHEQUESVAN (Wr Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van het K.W.F. Ver meld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel U kunt op twee manieren uw oplossing(en) inzenden: van Philips Nederland B.V., Eindho ven. dikke polyetherlaag en een ma tras geeft uw slaapvertrek me teen allure. Een geschenk ter De achtste weekhoofdprijs: Een Sunflower polyester zeil boot ter waarde van 922,-, van Jungerhans B.V., Rotter dam. Horizontaal: 1. I dag; 5. eerste vrouw; 8. oog- sfz: uw naam en adres voorkomende aantal letters K zijn gedeponeerd. Over de uitslag kan niet wor den gecorrespondeerd of gete lefoneerd. Bij juiste oplossing ontstaat op de regels 22 en 62 horizontaal de slagzin, die wij u vragen in te sturen. De de aan bera rust, aam stel De negende weekhoofdprijs: Een Peugeot damesbromfiets type 102 MS ter waarde van 807,-, van Magneet Handels- onderneming B.V., Weesp. De tiende weekhoofdprijs: Een Petri fotocamera plus tas. Df NOS geze gen, heer pakl avor avoi levis terv. Van naai Haa van de a brer in v van WEEK De CRR gew; aani van leur, sing So scho seize ting tegei is al terei terne ledei zien Zi; oorz; repe Vs nova Waa zong haar pen. note zorg' die i maa' inzir Da I ook wart begii gelij van dat wins mon delij Waa GIRODIENST Zevende prijs: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blikken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. I I a l een pakket langspeelplaten naar keuze ter waarde van 100,aan geboden door Phonogram B.V., Am sterdam. Twaalf prijzen: een levensmiddelen cheque ter waarde van 30,—, aan geboden door VIVO (Vrijwillige In- en Verkoop Organisatie), Utrecht. Vijf prijzen een origineel Italiaanse schapenwollen autowashandschoen Giemme NT, rubber gevoerd (water dicht), winkelwaarde ƒ11,75 van G. v. Amersfoort Import-Export, Krulle- laan 40, Zeist. Twee prijzen: Een Lois jeans broek in de kleur en maat, die U wenst, winkelwaarde plm. ƒ50,—, een ge schenk van Saez-Vogels B.V., Zwa nenburg. De trekking wordt wekelijks verricht door notaris J. H. Birk- hoff te Den Haag, bij wie ook de oplossingen en het daarin een zuiver wollen deken en een bedsprei ter waarde van ƒ300. een geschenk van Kon. AaBe Fa brieken B.V., Tilbura. De derde weekhoofdprijs: De vijfde weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde Een Bauknecht vaatwasauto- ƒ2.645.-, aangeboden door maat ter waarde van ƒ1.039.-. De zesde weekhoofdprijs: Een waardebon van 1.000,- te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazij nen N.V. De zevende weekhoofdprijs: Een diepvrieskist ter waarde van ƒ960,-, aangeboden door Erres Nederland B.V., Rotter dam. meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste 1.- extra boven de normale porto). Het Beste Gezondheidsboek en een reisapotheek ter waarde van 59,90, een geschenk van Reader’s Digest N.V., Amsterdam. Drie prijzen: een mand kaasassorti- ment ter waarde van ƒ100,een geschenk van Kon. Kaasfabriek Eys- sen B.V., Alkmaar. Een tapijtknooppakket ter waarde van 275,—, een geschenk van N.V. Kon. D.S. van Schuppen. Veenen- daal. een beauty set Shiseido ter waarde van ƒ100,aangeboden door El len Ney B.V., Amersfoort. Verschuyl’s puzzel-encyclopedie ter waarde van 29,90, beschikbaar ge steld door Uitgeverij Luitingh B.V. Publishers, Laren N.H. steun aan onderzoek, voorlichting voorzorg begeleiding 1,-of meer 3224129 Nat. Puzzelaktie De elfde weekhoofdprijs: Een lichtgewicht zig-zag naai machine, type Starlet, winkel waarde 599,-. Een geschenk van Singer B.V., Amsterdam. itfi vuurai nei aaniai maivn uut ub ibubi in ueze puzzel vuuikuiiii. piuibbi net aaniui, maai Na 26 puzzels vragen wij u het totaal K’s uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de geweldige elndhoofdprijzen en extra elndhoofdprijzen. nen en ongelooflijk nauwkeu rig. Een geschenk ter waarde van ƒ753,- aangeboden door B.V. Transcontinenta, Amster dam. Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wijze kunt u meedoen via de postgiro. U maakt minimaal ƒ1,- over op onderstaande gi rorekening. De slagzin (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Mededelin gen U kunt géén girobetaalcheques inzenden. Achtste prijs: Een Sankyo Hi-Focus filmcamera, type CME 444. Een camera, die het filmen vereenvoudigt en u betere resulta ten geeft. Een geschenk ter waarde van 829,van B.V. Transcontinenta. Amsterdam. Een reis om de wereld. Een half huis. Twee of meer droomauto's wellicht. Een boot van jezelf alleen. Of: een heel gaaf appeltje voor de dorst. Deze hoofdprijs van f 50.000,- voor de Nationale Puzzelaktie tb.v. het Koningin Wilhelmina Fonds, wordt in kontanten beschikbaar gesteld door Uit de grote Wehkamp-ca talogus (pagina 298) wor den deze week 5 van die handige keukenhulpen, de Moulinex keukenmachine .Charlotte' aangeboden. Waarde per stuk 99.-. Wehkamp, Postbus 400, Zwolle. Verticaal: 1. Oppervlaktemaat; 2. nalöpen; 3. in orde; 4. deel van de week; 5. kippelegsel; 6. eisen; 7. als volgt (afk.); 8. banier; 9. ad interim (afk.); 10. uit vroeger tijden; 11. knaag dier; 14. koeiemaag; 15. voor zetsel; 18. belofte; 20. sociaal economische raad (afk.); 23. voornaam jodelzangeres Lowi- na; 24 wild zwijn; 25. regel maat; 26. ellende; 27. wat eer verschaft; 30. in gebogen hou ding; 35. ontkenning; 36. bij woord; 38. bergplaats; 39. dwaas; 41. verzuim; 43. letters in ring zetten; 45. (dak)installa- tie voor TV-ontvangst; 47. ka- zernebewaking; 48. onafschei delijk van Sien; 49. landbouw werktuig; 51 bedoeling; 53. „gekken'getal; 54. persoonlijk heid; 57. hectare (afk.); 58. hel dendicht van Homerus; 60. he melwezen; 61. verenigde naties (Eng. afk); 63. waagstuk; 64. graanzeef; 65. niet contra; 68. ijzerhoudende grond; 70. volks universiteit; 71. luitenant (afk.); 72. u bent het zelf; 73. deel van de mast. reis naar keuze voor één of meerdere personen van Airtouropa/Airtour Hol- ai’ftOUt' hoUcHlCl voor al uw vakantie vliegreizen Een warme donsdeken met laken- overtrek merk Irisette, ter waarde van ƒ295,aangeboden deor Claushuis-Beuth Co.. Naarden. een vergrotingsapparaat, merk "Kai ser”, een eenvoudige manier om zelf Uw foto's te vergroten. Waarde ƒ385,—. een geschenk van B. V. Transcontinenta. Amsterdam. Tweede prijs: Een volledig verzorgde 15-daagse vakantiereis voor twee personen naar Djakarta. U vliegt met een Bo 707 van de Belgische Luchtvaart Mij. Sabena. 18 Tafelgarnituren, tafellakens met 4 vingerdoekjes, winkelwaarde f25 95. aangeboden door VAN HEEK-.3CHOLCO Textielfabrieken BV Almelo DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA PUI Van de extra postzegels, die U boven de ƒ1,— (die U toch al moet plakken om aan de puzzel mee te doen) op de briefkaart plakt en van de extra girostortingen (eveneens boven de ƒ1,—) wordt 30% in een pot gestort. Notaris J. H. Birkhoff heeft een aantal data in zijn procesverbaal vastgesteld (die hij alleen weet), waarop hij de pot van dat moment gaat uitkeren in ronde prijzen van ƒ1000,—. De notaris trekt - op de door hem vastgestelde data - zoveel maal een kaart uit alle in die week ingezonden kaarten als er duizenden in de pot zitten b.v. ƒ19.632,— betekent, dat 19 inzenders dan een biljet van ƒ1.000,thuis ontvangen. De overblijvende ƒ632,blijft in de pot tot de volgende trekking. U kunt die pot groter maken door meer dan ƒ1,bij te plakken of te gireren. -’cl Derde prijs: Een tour-caravan van Belmont, type Monza 1200 NT, uitgevoerd in geperst aluminium, wat inhoudt dat de caravan sterk en licht in gewicht is. Iedere Monza caravan heeft een maximum aan berg- en woonruimte en is bovendien uitgevoerd met een Sigma oplooprem, zodat men er moeiteloos mee achteruit kan rijden. Een ge schenk ter waarde van 6.450,- van Belmont B.V. te Polsbroek. Eerste prijs: Een sta-caravan van Belmont, type Sierra Nevada 25, Uw luchtkasteel op de grond.Een sta-caravan, die werkelijk van alle gemakken is voorzien: gezellige slaapkamers, een aparte dinette, een comfortabele zithoek, een gas- comfoor met oven, een gashaard, eigenlijk te veel om te omschrijven. Deze Sierra Nevada sta-caravan moet u zien en dat kan bij Belmont B.V. te Polsbroek, die deze caravan ter waarde van f 12.350,- ter beschikking heeft gesteld. een Inventum éénpersoons elektri sche onderdeken ter waarde van ƒ133,50; een geschenk van Kon. Fabriek Inventum, Bilthoven. een home trainer Skiff roeimachine op oliedruk t.w.v. 425,—, aangebo den door Carnielli Nederland. Uw oplossingen u mag net zoveel inzenden als u wilt moeten dinsdag over een week in ons bezit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart gebruiken (tenminste ƒ1,- of De tweede weekhoofdprijs: .Een Philips video-cassettere- waarde van 1.100,-, van Olga corder ter waarde van 3.250,-. Matrassen LMF B.V., Leiden. juwellere^ einde; 33. in orde; 34. niet dezelfde persoon; 37. groot hert; 40. voortgezet onderwijs (afk.); 42. oor (Engels); 44. pa pegaai; 45. uitroep van pijn; 46. langere route; 48. vreemde munt; 50. teug; 52. voornaam van actrice Dorana; 53. verdie ping; 55. posterijen; 56. vel; 59. bepaald soort lambiek (Bel gisch bier); 65. zaadkorrel van vrucht; 66. bid (Lat.); 67. Tech nisch Natuurkundig Onderzoek (afk.); 69. muzieknoot; 70. af richter van valken; 74. riviertje; 75. strand; 76. leerjaar. een fotocamera in zakformaat, merk nn/JpA J "M'n°lta”. om altijd bij U te dragen, licht van gewjCht en eenvoudig in gebruik. Waarde ƒ240,—, aangebo den door Braun Electric Nederland B.V., Den Haag. een rechaud ter waarde van 59, Houdt Uw schotels ca. 1 uur op temperatuur. Een geschenk van Sie mens Nederland N.V., Den Haag. 18 prijzen: een tafellaken met 4 vingerdoekjes merk „Birdy” ter waarde van 25.95, een geschenk van Van Heek-Scholco B.V., Almelo. LET OP! Het postbusnr. is in DEN HAAG POSTCHEQUE» IN GHOOn» I - VN $Ct ViNG rosrrtc 0000000 P.PUZZELAAR KRU1SWODROHEG 6 Vijf prijzen: een voetbal merk ”Pin- quin”, winkelwaarde ƒ50,van Pinquin Sports, Den Haag. Den Haag I een automatische diaprojector, merk "Kindermann”. Een geschenk ter waarde van 338,— aangeboden door B. V. Transcontinenta, Amster dam. Twee prijzen: een Pierre uarom horloge met een gem. winkelwaarde van 200,een geschenk van Troevajje Shop te Leidschendam. Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld; Ned. tekst de gebergten in voelbaar re liëf, boldiameter 25 cm., winkel waarde ƒ85,—. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veerallee 5, Zwolle. Omdat het zilveren jubileum van het K.W.F. samenvalt met het 25-jarig jubileum van de Eerste Ned. Globe Industrie, bieden wij iedere puzze laar gedurende de puzzelaktie een jubileumcheque aan van ƒ25,die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres). J r, De twaalfde weekhoofdprijs: 4 Conti TS autobanden ter waarde van ƒ540,-, beschik baar gesteld door Continental Rubber B.V., Amersfoort. Zesde prijs: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde 1.125,-, aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. een karton Orange Love sinaasap pelsap (inhoud 6 Itr.), aangeboden Twee prijzen: eyeshadow en nagel- door Melitta-Nederland B.V., Bus- lak, een geschenk ter waarde van sum. 33,50 van Estée Lauder, Brussel. Twee prijzen: een drankenpakket (inhoud 3 liter jonge dubbele graan jenever, 3 liter bessenjenever, 2 liter Berenburg, 1 liter citroenjenever, 2 liter Vieux en 1 fles advocaat) een geschenk van Distilleerderijen-Wijn- handel Hooghoudt B.V., Groningen. De eerste weekhoofdprijs: De vierde weekhoofdprijs: Een Peugeot type 104 ter waar- ^en springbox-kombinatie. De- de van 9.500,-, aangeboden ze unieke kombinatie bestaan- door Gebr. Nefkens N.V., Ut- de uit een sta|en onderstel, een recht. dikke polyetherlaag en een ma- Voor een half jaar SKOL-bier op een Braun Synchron Plus scheerap- tafel: (26 dozen van 24 blikjes), paraat met 3 jaar internationale ga- Wees blij met SKOL in blik! Uit én rantie. Een geschenk ter waarde thuis. SKOL! Aangeboden door Skol van ƒ130,van Braun Electric Ne- Brouwerijen N.V., Breda, derland B.V., Den Haag. een luxe grill (paprikarood), winkel waarde ƒ189,aangeboden door Moulinex B.V., Rotterdam. Philips kleuren, échte kleuren’ Dat ervaart comfortabele bediening. Dit is pas écht u als u straks de gelukkige winnaar bent TV’ van deze fantastische Philips kleurenont- Deze luxe Philips all-transistor heeft een vanger. U geniet van het royale 66 cm. winkelwaarde van 2645,en is een grootbeeld, de natuurgetrouwe kleuren, geschenk van Philips Nederland B.V. het kristalheldere geluid en de uiterst Deel van de lengtemaat; 18. een zekere; 19. visvoer; 21motorrennen in As ziekte; 12. kledingstuk; 13. ber- sen; 27. Nederlands vliegveld; gruimte voor olie; 16 voornaam 28. op grote afstand; 29. vorm van actrice Van Faassen; 17. van dragen; 31. akelig; 32. Probeer 'm te winnen. Zo'n prachtige, komfortabele Olga Springbox kombinatie. Ver koopprijs f. 1100,-. U hebt nog nooit zó heerlijk geslapen!! Deze puzzelaktie ten bate van het zilveren Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding in Nederland bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om mee te dingen naar de eindhoofdprijzen en extra-eindhoofdprijzen moet men aan het einde van deze puzzelaktie het totaal aantal K’s uit alle 26 puzzel- diagrammen inzenden. Dus alle K’s die voorkomen in de oplossingen (Niet de omschrijvingen). Men telt slechts éénmaal (dus NIET én horizontaal én vertikaal). Wekelijks telt u de K’s, schrijft ze op en aan het einde van deze puzzelaktie zendt u het totaal aantal in.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 8