Cijfers eerste divisie Ongelukkig Sparta in blessuretijd de boot in RALF EDSTROM REES TOT GROTE HOOGTE Afgang voor Hulshoff spion FC Utrecht Cijfers van toto en lotto Geels bovenaan Uitsluiting voor Israel Uitslagen buitenland SPORTIEF bij Stoke City lib ft r r ECLATANTE 5-0 ZEGE VAN BARCELONA i i K v 12 SPORT 1974 C E T E U 2 E R 15 IX A AND A<s i i i i i i i i i i i u Ach,hadikm’n occasion maar bij deVW-dealer Bw r EUROPA-CUP BAART AJAX ZORGEN MARC SERNÉ (Van onze sportredactie) i i 1 (Van onze sportredactie) (ADVERTENTIE) 03 o Geels maakt hier het tweede Ajax-doelpunt. Johan Neeskens weer zichzelf TOTO STAND ki (I voor 1. 1 Sparta. PSV MW-Excelsior Den Haag-NAC Ajax-Wageningen De Graafschap-Telstar AZ-Twente Haarlem-Amsterdam Utrecht-Roda Eagles-Feyenoord Den Bosch-Veendam Helm. Sport.SC Amersfoort Heracles-Volendam Vitesse NEC Programma dam-Dordrecht, Leeds United, het vorig seizoen trots kampioen van de Engelse league, bungelt nu op de 19e plaats op de ranglijst die in totaal 22 clubs omvat. De topper in de Belgische compe titie tussen FC Antwerp en Ander- lecht liep voor de Brusselaars niet zo best af. Niet alleen kwam Anderlecht niet verder dan 0-0, maar in het harde duel liepen bovendien Ladinsky en doelman Jan Ruiter harde klappen op. Ruiter brak zelfs een bovenkaak- Atilla Ladinsky: harde klappen van de verdediging van FC Antwerp. 2 2 1 1 3 3 2 2 2 3 2 3 3 Veen- Bosch SW-Hel- Volendam-Eindhoven Cambuur-Vlaardin- 64 11 7403 7403 7 232 7 23 2 6213 6213 7 133 6 123 7124 7124 7205 6024 7025 4 4 4 4 2 2 9 9 (Van onze sportredactie) b< 24 12 CC 1 I 1 DEN HAAG. De winnende cijfers van lotto no. 3 zijn: 1 3 17 19 26 32 reser- vegetal 22. Het aantal deelnemers aan lotto no. 3 bedroeg 668.760, die voor een inleg zorg den van fl. 2.204.800,-. Het prijzenbedrag is fl. 1.116.800,-. d si A e t d 5 k t I C I 1 1 s I t 1 1 I 1 t er t>< Vi te IS d V R R w d k A e: v g h Ol o hi P E k VI R 15 20 3! rc 80 25 1. 12 E V 1 E n S v n ti d r eerste wedstrijd tegen Stoke City vooral een test voor de achterhoede”, wist ook Ajax-manager Hans Kraay na de moei zaam tot stand gekomen 3-1 overwin ning tegen Wageningen. Heracles-Volendam 1-1 (0-1). 26 Mol 0-1, 83 Polko 1-1. Scheidsrechter Van Dijken. 300 toeschouwers. Geen beste wedstrijd van Heracles dat wel iswaar meer aan de bal was, maar op bijzonder simpele wijze ten aanval toog. Volendam was vooral over de vleugels vaak gevaarlijker, maar pro fiteerde toch te weinig van de enor me gaten die zo nu en dan in de Almelose defensie vielen. Roda JC overklaste de Utrechters dui delijk. Aanvallend konden Van Veen en Van Maurik nauwelijks iets redelijks tot stand brengen tegen de Limburgse de fensie, waarin Jos Dijkstra schitterde. Als excuus kunnen de Utrechters echter aan voeren, dat Henk Wery nog steeds geblesseerd buiten de ploeg staat. Ziegler bracht Roda JC na twaalf minuten aan de leiding. De na de rust in het veld gekomen Stanley Bish bekroonde zijn optreden al na twee minuten met een treffer en stelde daarna Nanninga in staat de derde goal voor zijn rekening te nemen. Van Veen scoorde voor de Utrechters tegen. Scheidsrechter Berre- voets, 9000 toeschouwers. T FC Den Bosch-Veendam 2-2 (1-1). 14 min. Bruurmijn 1-0, 36 Holming 1- 1, 53 Viscaal 2-1, 80 Korte 2-2. Scheidsrechter De Bruin, 2500 toe schouwers. Den Bosch heeft legio itansen gehad om zelfs met ruime cijfers te winnen. Veendam speelde zeer defensief, maar maakte toch be kwaam gebruik van het feit dat de Bosschenaren vaak zo offensief speel den dat in de verdediging alle ruim te ontstond voor gevaarlijke tegensto ten. UTRECHT. FC Utrecht, vier jaar lang de ploeg waaraan Bert Jacobs bouwde, heeft tegen de nieuwe werkge ver van Jacobs een verrassende, maar verdiende nederlaag te slikken gekregen. Jacobs’ opvolger in Utrecht, Jan Rab, sprak terecht van een „afgang”. FC Utrecht schoot vooral in beweging en tempo te kort. been, waardoor hij zeer waarschijn lijk woensdag niet kan spelen in de wedstrijd tegen Slovan Bratislava voor het toernooi om de Europacup I. Fortuna SC-SC Cambuur 2-2 (1-1). 20 Roemgens 1-0 (strafschop), 29 Bleijenberg 1-1, 75 Bohnen 2-1. 75 Bleijenberg 2-2. Scheidsrechter’Kei- zer, 500 toeschouwers. Een span nende, redelijk goede wedstrijd waar in Cambuur het geluk had een ach terstand tweemaal binnen enkele mi nuten te kunnen wegwerken. Dat was trouwens wel terecht omdat de Frie zen in de opbouw van het spel zeker zo gevarieerd en aantrekkelijk speel den als hun tegenstanders. Vitesse-NEC 3-3 (2-1). 8 Frandsen 0-1, 31 Bursac 1-1, 38 Kunst 2-1, 50 Heezen 3-1, 56 Cornells 3-2, 89 Hoo- gendoorn 3-3. Scheidsrechter Corver, 1200 toeschouwers. NEC begon, ge leid door de door Corver overdreven beschermde Jan Peters, superieur. Gaandeweg zakte de ploeg echter wat af, waarna de Vecht-ploeg Vitesse het initiatief overnam. NEC bleef het technisch beter team, maar de beste kansen en dat waren er zeker een handvol waren ongetwijfeld voor Vitesse. Natuurlijk; Ajax won tenslotte. Maar het elftal slaagde er slechts bij vlagen in om een debutant als Wageningen te overklassen. Het ging zelfs zo moeilijk dat Kraay het niet eens aandurfde om FC Vlaardingen-FC VW 0-3 (0-0). 75 Jovanovic 0-1, 88 Vercoulen 0-2, 90 De Klerk 0-3. Scheidsrechter Gans, 2500 toeschouwers. VW sloeg in het laatste kwartier toe, nadat zowel de Venlose als de Vlaardingse aanval zich lange tijd onmachtig had ge toond. Toen Vlaardingen eenmaal achterstond, wierp het al zijn krach ten op de aanval. Er vielen daardoor grote gaten in de defensie, waarvan WV knap profiteerde. FC Groningen-Willem II 2-1 (2-0). 12 Eijmers' 1-0, 25 Jensen 2-0 (straf schop). 84 Van Dijk 2-1. Scheidsrech ter Van Eijk, 5000 toeschouwers. On danks de overwinning toch een te leurstellende score voor FC Gronin gen. De ploeg had een enorm veld- overwicht en schiep zich tenminste tien doelrljpe kansen. Wel moet ge zegd worden dat de Tilburgse doel man Lelieveld vaak uitstekend werk verrichtte. Eindhoven NEC Fortuna SC PEC Zwolle Volendam Heerenveen SW FC Groningen Vitesse Heracles FC VW FC Den Bosch SC Cambuur Willem H SC Amersfoort Helmond Sport FC Vlaardingen FC Dordrecht Veendam Sparta was overdonderend begonnen. De tweede maal dat Kemper zijn tegen stander Skipper alleen met een overtre ding kon stoppen gebeurde dat binnen het strafschopgebied. Walbeek passeerde Van Beveren kansloos. PSV kwam sterk terug, maar ook Sparta kreeg mogelijk heden. Heijerman had zijn slagvaardig heid echter nog niet terug, waardoor hij twee goede kansen liet liggen. Een vlek keloze aanval na een half uur, leverde de Eindhovense gelijkmaker op: René van der Kerkhof schoot via de paal raak. Ook in de tweede helft waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. In de laatste minuut werd het echter ook Sparta duidelijk dat Ralf Edström een klasse apart is. Scheidsrechter Hoppen brouwer, 12.000 toeschouwers. De tweede overtreding van NAC-ver- dediger Bron tegen de Haagse rechtsbui ten Ling, was bij arbiter Ram meteen goed voor zijn tweede gele kaart en dus kon Bron het veld twintig minuten voor st. Morton 3-1, DEN HAAG. Ruud Geels heeft zich door zijn drie treffers tegen Wageningen resoluut aan de kop van de topscorerslijst geplaatst. Jaap Bos werd op de tweede plaats opzij ge streefd door Edström (PSV) en Nico Jansen, die evenals Geels een hattrick op zijn naam schreef. Een derde hat trick kwam op naam van de nieuwe FC Den Haag-aankoop Van Leeuwen. De stand is: 1. Geels (Ajax) 5; 2. Bos (FC Twente), Edström (PSV), Jans- nen (FC Amsterdam) 4; 5. De Jong, Kristensen en Schoenmaker (Feye- noord) en Van Leeuwen (FC Den Haag) 3. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. Zelden zal Ajax in de afgelopen seizoenen met zoveel zor gen naar een Europa-cupwedstryd heb ben toegeleefd als de ploeg nu doet voor het eerste treffen voor de UEFA-cup tegen Stoke City. Ajax is door het ver trek van Cruyff en Neeskens natuur lijk niet meer het elftal dat alleen al op grond van zijn naam enkele jaren lang alle voetbalvelden ter wereld tiranni seerde, maar nu een aantal spelers door de afwezigheid van een aantal promi nenten (vooral Hulshof, Brokamp en Mulder) op een andere plaats moeten spelen dan zij gewend zijn, is Ajax helemaal kwetsbaar. „Het wordt in de Defensief begon vaak de onrust die het voetbal van Ajax zaterdagavond soms kenmerkte. Het eerste doelpunt van Wageningen, al na acht minuten liet Geels Wellerdieck rustig opkomen waar na die uit een één-twee combinatie met Van Osenbruggen knap kon scoren, toonde al aan hoe onwennig voetballen het zelfs voor een wereldverdediger als Krol als voorstopper is. Toch zal Krol ook woensdagavond weer op deze plaats opereren omdat hij met de te verwach- Helmond Sport-SC Amersfoort 0-2 (0-0). 75 Teunissen 0-1, 82 Meijer 0-2. Scheidsrechter Pijper, 1500 toeschou wers!. Een zeer matige, saaie wed strijd waarin geen van beide partijen het initiatief durfde te nemen. Met tempoloos voetbal kon Amersfoort tenslotte toch nog winnen doordat de defensie van Helmond Sport in het laatste kwartier nog twee grote blun ders permitteerde. tijd verlaten. Den Haag profiteerde door de score met twee treffers van Van Leeuwen tot 4-1 op te voeren. Vreyssen had na acht minuten aan NAC de lei ding gegeven, maar Korevaar en Van Leeuwen hadden die achterstand al voor rust ongedaan gemaakt. Scheidsrechter Ram. 5500 toeschouwers. MW telde tegen Excelsior drie debu tanten. Naast Kleton en Streuer stond ook de amateur Van Vlodrop voor het eerst in de basis-opstelling. MW was wel sterker, maar de door Israel voort reffelijk georganiseerde defensie van Excelsior gaf geen kansen weg. Van der Heide scoorde kort na rust het winnende doelpunt voor de Rotterdammers. Scheidsrechter Geurens, 8000 toeschou wers. Het wil dus niet erg lukken, dit seizoen met Leeds. Zaterdag verloor de ploeg weer van Burnley, ofschoon tot diep in de tweede helft het doel punt van Peter Lorimer, gescoord in de eerste helft, beslissend leek te zijn. Maar in de slotfase schopten Fletcher (via een strafschop) en James Burn ley toch nog naar de overwinning. ROTTERDAM. Niet zonder een overdosis geluk heeft PSV zich Sparta van het lijf kunnen houden. De Eindho venaren grepen de winst na een span nend duel in de blessuretijd. Vanzelf sprekend bijna was het opnieuw het gouden hoofd van Ralf Edström, dat van het moedige Sparta in de laatste secon den toch nog een geslagen ploeg maakte. PSV, dat ook al zonder de geschorste Van der Kuylen en de geblesseerde Dey- kers aantrad, speelde de laatste tien minuten met tien man. Peter Kemper werd door scheidsrechter Hoppenbrou wer van het veld gestuurd, nadat bij de ten hoge Engelse voorzetten, nu Huls hoff afwezig is, de enige Ajacied is, die er verdedigend ook in de lucht tegenaan kan gaan. Van Dord zal dan wel weer linksback spelen, hoewel hij ook zater dagavond uiterst kwetsbaar bleek op deze plaats. Voeg daarbij dat Arie Haan al snel als rechtsback moest opereren, omdat Suurbier met een knieblessure (die voor woensdag wel zal genezen) moest uitvallen en de Ajax’ improvisatie is afdoende aangetoond. Eindhoven-SVV 1-0 (1-0). 28 Pijs 1- 0 (strafschop). Scheidsrechter Wee- rink. 600 toeschouwers. Eindhoven was in de aanval wel gevaarlijker, maar had het toch niet gemakkelijk tegen SW dat met doelman Van der Velden aan het hoofd, bijzonder knap tegenstand bood. Het sterke Schie- damse middenveld zorgde veelal voor goed opgezette aanvallen, maar uit eindelijk was de krappe Eindhovense zege toch wel verdiend. Hulshoff is zondag weer met het trainen met de bal begonnen. Zijn knieblessure heeft zich vooral de laatste tien dagen volgens de Ajax- doktoren erg gunstig ontwikkeld. De knie kan volledig belast worden en er treedt momenteel geen noemenswaar- dige vochtontwikkeling meer op. Ajax hoopt hem in oktober weer te kunnen opstellen. Hulshoff vertrekt maandag in ieder geval niet met Ajax naar Engeland. Ook Willy Bro kamp (nog niet gerechtigd om voor Ajax Europa-cupwedstrijden te spe len) en Jan Mulder (dit keer een enkelblessure) gaan niet mee naar Engeland. Kraay: „We zijn geen reis gezelschap. Die drie spelers kunnen beter in Amsterdam gewoon doortrai nen.” TEHERAN. Israel mag, nadat een voorstel van Koeweit dienaan gaande is aangenomen (met 1713 stemmen), niet meer deelnemen aan voetbaltoernooien die door de Aziati sche voetbalfederatie worden georga niseerd. Waarnemers geloven niet, dat het aannemen van de resolutie het nog aan de gang zijnde voetbaltoer nooi van de Aziatische Spelen in Teheran zal beïnvloeden. Israel heeft daarin de finale (tegen Iran) bereikt, nadat Noord-Korea en Koeweit had den geweigerd tegen de Israeli’s uit te komen. Israel heeft op de uitsluiting bitter gereageerd en noemt de maatregel „uitsluitend politiek gemotiveerd”. Het besluit van de Aziatische federa tie heeft overigens slechts geringe geldingskracht. Als lid van de federa tie van de Aziatische Spelen mag Israel deelnemen aan het voetbaltoer nooi van die spelen, evenals aan Olympische Spelen en wedstrijden om het wereldkampioenschap. Een Israëlische radio-reporter heeft inmiddels verklaard, dat Koeweit de vliegtickets voor de terugtocht van de delegaties heeft betaald die hebben gestemd vóór uitsluiting van Israel. FC Schalke 04 2-1, MSV Duisburg - Wer der Bremen 4-0, Kickers Offenbach - Vfb Stuttgart 3-1, Tennis Borussia Berlin - Eintracht Frankfurt 1-4, Hamburger SV - Hertha BSC Berlin 1-1. Stand 1. Hamburger SV 4-7, 2. Braunschweig, Duis burg, Fort. Düsseldorf, Bayern 6. BELGIË: FC Antwerp - Anderlecht 0-0, Olympique Montignes - FC Luik 2-1, Be ringen - Beerschot 2-1, RWD Molenbeek - Club Brugge 0-0, Cerkel Brugge - Ware gem 0-0, Lierse Sk - Lokeren 5-1, AS Oostende - FC Dlest 3-1, Standard Luik - Charleroi 3-1, Beveren Waas-Mechelen 0-2, Berchem Sport - Winterslag 2-1. Stand: 1. Lierse SK, 6-9, 2. Anderlecht en RWD Molenbeek, Mechelen, Berchem Sport en Olympique Montignies 7. Spanje: Celta de Vigo - Real Sociedad 1- 0. Betis -Espanol 0-0, Granada - Las Palmas 1-1, Elche - Atletico Madrid 1-0, Real Madrid - Hercules 2-1, Atletico Bilbao - Gijon 1-4, Barcelona - Malaga 5-0, Murcia - Salamanca 2-1, Zaragoza - Valencia 3-1, Stand: 1. Real en Gijon 4, 2 Espanol, Las Palmas, Murcia 3. Heerenveen-PEC Zwolle 0-1 (0-1). 28 Heskamp 0-1. Scheidsrechter Boos- ten, 7000 toeschouwers. PEC begon behoudend, maar Heerenveen slaagde er niet in het cadeau gegeven initia tief uit te buiten. En als PEC dan aanviel, waren de Zwollenaren ook direct erg gevaarlijk. Bovendien speelde de ploeg over de hele linie een stuk verzorgder dan Heerenveen. Deense Spartaan Skipper met een kop stoot geveld had. Bovendien kreeg René van der Kerkhof de gele kaart wegens natrappen. Toch zegevierde Ajax uiteindelijk. Het verschil was in vele opzichten te groot. Hoewel het circus Mühren (Arnold en Gerrie) op het middenveld weinig rende ment opleverde was daar toch Ruud Geels. Achtereenvolgens uit een kopbal, uit een lepe voorzet van Keizer, een strafschop (toegekend omdat Brokamp opzij was geduwd), en een scrimmage- situatie bezorgde hij Ajax een 31 overwinning. Het logische verschil in klasse tussen de reus en de dwerg. Ook voor Wageningen-trainer Frits Korbach: „Dat wij een aantal uitgespeelde kansen niet afronden is de angst en onervaren heid van mijn spelers. Ajax benut die uitgespeelde kansen dan wel. Dat is het verschil. Toch ben ik hier niet gaan verdedigen. Want dan wordt het vijf of zes nul voor Ajax.” Brokamp eruit te halen omdat hij woensdag toch niet kan spelen. Kraay: „Wat wij momenteel nog teveel verlie zen is het gevecht van man tegen man om de bal. Je kunt gewoon zien dat een aantal Ajax-spelers niet gewend meer is om voor een bal te moeten knokken omdat de klasse in voorgaande seizoenen zo groot was dat praktisch niemand het in zijn hoofd haalde om een duel met een Ajacied aan te gaan. Iedere tegen stander was bang voor een afgang om dat het elftal als geheel in staat was om iedere brutaliteit van de tegenstander af te straffen. De Ajacieden zijn niet meer gewend dat er nu wel hard gevochten moet worden van man tegen man.” Door die offensieve instelling kreeg vooral Schrijvers, dit keer zeer betrouw baar, nog veel werk te verrichten. Een pluspuntje voor Kraay was wel dat Arno Steffenhagen, de man die men notabene nog steeds kwijt moet, als linkerspits een gedeelte van de tweede helft goed voldeed. Steffenhagen zal ook tegen Stoke City op die plaats spelen, omdat Brokamp er niet bij is en Piet Keizer op het middenveld de rol van dirigent op zich moet nemen. Tenslotte kan Kraay ook Arnold Mühren nog linksbuiten laten spelen. In ieder geval heeft Ajax zich goed omtrent Stoke georiënteerd. Kraay: „Haarms is wezen kijken en ik ook. Ook Hulshoff maakt nog een volledig rapport. Stoke speelt zowel uit als thuis met twee uitgespro ken spitsen. Met twee vleugelspelers die zich laten afzakken. Daarom hoop ik dat de pressie niet te groot gaat worden woensdag. Dat wij Stoke op het midden veld kunnen opvangen.” Maar ligt daar juist met geen enkele verdedigende middenvelder niet Ajax’ grootste vraagteken? ïzekerheden ^garantie - ANWB-keuring- ^-servicepospoort De prijzen zijn: le prijs (inclusief Jackpot) fl. 436.300,-, 2e prijs fl. 104.700,- 3e prijs fl. 157.000,-, 4e prijs fl. 209.400,-, 5e prijs fl. 209.400,-. De winnende getallen in de Duitse lotto zijn: 3 13 24 26 32 37 reservegetal 28. Het aantal deelnemers aan toto 3 bedroeg 321.741, die voor een inleg zorg den van fl. 833.800,-. Het prijzenbedrag is fl. 396.000.- Waarvan voor de le prijs fl. 158.400,- 2e prijs fl. 99.000,- 3e prijs fl. 138.600,-. Er hebben zich op dit mo ment nog geen deelnemers gemeld voor de le prijs. Bayern München, toch al niet overtuigend begonnen in de Bundesli ga, leek zaterdag opnieuw schipbreuk te leiden en wel tegen FC Köln. Bayern keek al ras tegen een 3-1 achterstand aan, maar herstelde zich juist op tijd, mede dankzij Gerd Müller die eindelijk weer eens op schot was. Het werd uiteindelijk nog een ruime 6-3 zege voor Kaiser Franz en zijn vazallen. AMSTERDAM. Barry Hulshoff heeft zaterdagmiddag in Engeland voor Ajax gespioneerd bij de wed strijd Stoke City tegen Coventry City. Stoke City, woensdagavond tegen stander van Ajax in de eerste ronde van de UEFA-cup, won met 20, door doelpunten van Mahoney en Ritchie en rukte daardoor op naar de vierde plaats van de ranglijst. (Van onze sportredactie) BARCELONA. Johan Neeskens heeft zich zaterdag, één dag voor zijn 23ste verjaardag, voor eigen publiek (100.000 man) gerevancheerd voor de smadelijke afgang vorige week tegen Real Sociedad. Barcelona boekte een overdonderende 5-0 overwinning op Malaga; Neeskens was goed voor twee doelpunten. Weliswaar scoorde Neeskens zijn doelpunten uit strafschoppen, maar zoals hij zelf zo treffend opmerkte: „Ook een penalty moet je er nog inschieten”. Neeskens had tot nu toe op het opportunistische Catalaanse publiek geen puike indruk gemaakt. Nu werd hij echter geestdriftig toege juicht. Malaga kon zich in de eerste helft nog redelijk staande houden tegen het vechtlustige en offensief spelende Barcelona. Bij de rust leidde Barcelo na nog maar met 1-0. In de tweede helft stortte het verweer van Malaga echter ineen. Behalve door Neeskens werden de doelpunten gemaakt door Asensi, Marcial en Clares. zondag: PEC-Den Amersf oort-Heeren veen mond Sport; WV-Heracles; gen; NEC-FSC; Willem II-Vitesse. Ajax: Schrijvers; Suurbier (A. Mühren), Blankenburg, Van Dord en Krol; Haan. G. Mühren en Keizer (Steffenhagen): Rep. Geels en Brokamp. Wageningen: Van Geffen; Vermeer, Weller dieck, Tollenaar en Thomas; Van Osenbrug gen, Broecks en Ooms (Menting): Hamberg, Groenedijk en Van Vljeyken Gele kaart voor Vermeer. Scheidsrechter Welllnga, 18.000 toeschouwers. 6 6 00 1218-5 64 2010 12-4 7 4 2 1 10 13- 7 7 5 0 2 10 12- 8 742 1 10 10-10 9 12- 5 813-11 8 8-9 715-10 711-10 511- 5 7- 5 8-14 6- 6 4- 9 5- 11 7- 14 2-11 4-14. ENGELSE LEAGUE: Birmingham City - Derby County 3-2, Burnley - Leeds United 2-1, Chelsea - Arsenal 0-0, Everton - Wol verhampton Wanderers 0-0, Leicester City - Queens Par Rangers 3-1, Luton Town - Ipswich Torn 1-4, Manchester City - Liver pool 2-0, Newcastle United - Carlisle Uni ted 1-0, Sheffield United - Middlesbrough 1-0, Stoke City - Covern City 2-0, Totten ham Hotspur - Westham United 2-1. Stand.: 1 Ipswich 7-12, 2. Liverpool en Manchester City 7-11, 4. Stoke City en Sheffield United 7-10. SCHOTSE LEAGUE: Aberdeen - Johnstone 3-1, Alrdrieonlans - Mortor Arbroath - Clyde 2-0, Ayr United - Mo therwell 0-4, Celtic - Rangers 1-2, Dumbar ton - Dunfermline 1-1, Dundee United Dundee 3-0, Heart of Midlothian - Kilmar nock 1-1, Partrick Thistle - Hibernian 1-5, Stand :1 Hibernian 3-6, Rangers 3-5. Bundes liga: Bayern München - 1 FC Köln 6-3, 1 FC Kaiserslautern - Borussia Mönchengladbach 1-3, Fortuna Düsseldorf - Wuppertaler SV 2-0, Rot Weiss Essen - Eintracht Braunsweig 1-2, Vfl Bochum - 1 H F

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 12