Viriaties volop in Lampe’s MantelModeMix’74, alleen de lengte, die ligt vast. M Welk type GS u ook kiest, u hebt altijd gekozen voor veiligheid, zuinigheid en comfort. Z Sé u 7 -Ji tl PARLwR A Af losse nummers Haarlems Dagblad F 1 CITROËN *GS S ^3 r 'Ml IIEUWNIEUWNIEUWNIEUV IHfek. i w- s DONDERDAG 10 OKTOBER 1974 I1EUWNIEUWNIEUWNIEUV S GSXenGSX2 Voor sportieve automobilisten die de sfeer van rally en circuit ambiëren is er de GSX. De nieuwste GS-versie van Citroen in een opvallende, fel gele kleur. Met ronde klokken op het dashboard. Met spe ciale stoelen waar de hoofd steunen zijn ingebouwd. Met extra koplampen (jodium verstralers). De motor heeft een hoog vermogen per liter voor een sportieve acceleratie en een verbluffend uithou dingsvermogen. (De GS X2 heeft een opgevoerde motor van 1220 cc). Het instru mentenpaneel is danig uitge breid voor een snelle controle van de prestaties van de wagen. Bij de GSX en de GS X2 past een jeugdig elan en een sportieve geest GS Break Evenveel GS als de andere varianten, maaralleen een werkpaardje bij uitstek. Met een nuttig laadvolume van maar even 1510 kubieke decimeter en een vloéropper- vlak van 1.78 m21 Eigenlijk is de GS Break de ideale kombinatie voor werk en vrije tijd. Want met de achter bank weer opgeklapt is ie goed voor lange weekends - om over de vakantie maarte zwijgen. Want ruimte, ruimte en nog eens ruimte.dat is synoniem met Break. En GS staat voor een auto die u nooit meer zult vergeten (na de proefrit al). IJmuider Courant Beverwijk»» Courant beverwijk Postkantoor GSpécial Z'n signalement is welbekend, omdat ie bij duizenden langs de wegen snelt. Z'n vorm is aërodynamisch voor’n minimum aan luchtweerstand. Hij heeft voorwielaandrijving en een sublieme wegligging. Z’n vering is hydropneu- matisch en dat is een belevenis op zichzelf.Z'n motor is soepel en luchtge- koeld en zuinig met benzine (1 op 14,3 bij een constante snelheid van 90 km/u). Z’n schijfremmen zijn be krachtigd voor extra veiligheid. Z’n interieur is ruim en gerieflijk. Enzövoort, enzo voort. Ófwel er valt zoveel over de GSpécial te zeggen dat u beter kunt komen kijken. Een proefrit maken. Met het „risico” dat hij de uwe wordt- voor minder dan 10 mille al. GS Club De motor telt 1220 cc en is luchtgekoeld. Dank zij de twee bovenliggende nokkenassen bijna geruisloos. Het interieur is wat meer aangekleed. Tapijt op de vloer. Toerenteller en aansteker in dashboard. Stootrubbers op de bumpers. Verchroomde raamlijsten rondom. Achteruitrijlampen voor extra veiligheid. Een prettig tegemoetkomen aan automobilisten die het op de GS houden, maar iets meer extra’s willen. Voor extra sfeer en comfort in een auto die u toch al een eigen wereldje geeft zodra u voor’n korte of lange rit optrekt Met de komst van de GS werd vijf jaar geleden een nieuw tijdperk ingeluid van auto- rijcomfort. Omdat het vanaf die tijd mogelijk werd om voor nog geen 10 mille de klasse te rijden die veel duurdere auto’s pas bieden. Geen toe valligheid derhalve dat Citroën's GS het mobiele antwoord werd op een steeds groeiende vraag van veel eisende automobilisten. Maar.zoveel mensen', zoveel wensen. Vandaar dat de keus in type GS „iets” werd uit gebreid. Tot maar liefst vijf varianten op een inmiddels roemrucht thema vol veilig heid, zuinigheid en comfort. Bekijk ze even. Want als de oude bekende GSpécial al bovenaan uwauto-verlanglijst prijkt, dan is het toch prettig te weten dat er een andere auto bestaat die u wellicht nog gelukkiger maakt Een andere... GS! GS Pallas Voor autorijders die verfijnde luxe in een verfijnde auto wil len aantreffen, is er nu de GS Pallas. Voor extra smaak bij een toch al smaakvolle auto. Dashboard, stuur en console zijn in een bruine tint uitge voerd, geheel in harmonie met de kleur van de carros serie. De bekleding bestaat uit boxline - een super kunst leer van eerste kwaliteit Het interieur spreekt van luxe en perfektie. De raamlijsten zijn van blank metaal. Ér bevinden zich sierlijsten aan beide zijden van de wagen. Zelfs de uitlaat is voorzien van een sierstukje. De Pallas is voor mensen die de auto van hun keus (de GS) in de meest luxe uitvoering willen bezitten. Niet om mee te pronken, maar gewoon om in te rijden. Wie de mode volgt, weet maar wat goed dat er op dit moment bijna geen mantel is, die de knie onbedekt laat. Nèt er iets overheen, dat is de nieuwe lengte. Maar stelt u gerust, voor de rest kunt u zeer kieskeurig kiezen. Daar staat de MantelModeMix van Lampe dit najaar garant voor. Slank of wijd silhouet, sportief of sjiek, klassiek of trendy, licht of donker. En er is ook een veelvoud aan materialen verwerkt: corduroy, tweed, flannel, velours, velvet. De lengte, daar kan een modieuze vrouw haast niet omheen, maar op alle andere fronten blijft u bij Lampe baas in eigen garderobe. En zo hoort ’t, nietwaar? VERTRq IPiiEg® bs HOI Ut ’'Th Lamue 4fl wsot—J Nieuwe lengte in Donegal tweed, wijd rokkend. In zwart/grijs of groen/beige. Mt. 36 t/m I Nieuwe lengte in corduroy, trenchcoat-model, in camel, olijfgroen of zwart. Mt. 40 t/m 48: 198.- Nieuwe lengte in corduroy, met Nieuwe lengte in flannel, slank, 2-rijsluiting. In o.a. zwart, bric of raf. wijd vanuit de taille. Zwart of bruin. Mt. 36 t/m 44:149- Mt. 34 t/m 40: GSX v.a. 10.950,-. GS Break v.a. 10.575,-. verkrijgbaar bij: t. i. Ham Grote Houtstraat 14 I,L.A. Grote Houtstraat 78 Diependaal Kloosterstraat 91 t.L.A. Generaal Cronjéstraat 48 Boek Blad Generaal Cronjéstraat 126 jac. Roemen Hijksstraatweg 108 Molenkamp Mulderslotweg 112 Fa. visser Hijksstraatweg 590 Hoogeveen Van Nesstraat 71 De Ruyter Van Ostadestraat 14 Van Tongeren Hogerwoerdstraat 88 T1PS Santpoorterstraat 87 Global Village Foundation Kleine Houtstraat 40 Fa. Thöne Kleine Houtstraat 121 Voorthuizen Kleine Houtweg Fa. De Ruiter Kamperstraat 21 Fa. Schoen Lieve Vrouwegracht 1 Fa. Karst Spaarnwouderstraat 88 Hake Spaarnwouderstraat 108 Fa. v. Os Van Zeggelenplein 81 Amsterdamstraat 87 Van Weeren Amsterdamstraat 48 De Jager Zomervaart 148 Fa. Duits prinses Beatrixpleln 87 Maria Stichting Van Heythulzenweg Kiosk t.o, V ti D Verwulft Fabriek Grote Markt 17 Fa. Leeuwerken Jansstraat 23 Fa. Blom Bakenessergracht 88 A.K.O. Station - hal A.K.O. Station - tunnel de Boekenbal Kruisstraat 40 Fa. Braakman Jacobijnestraat 8 Hoofdpostkantoor Ged. Oude Gracht 8 Fa. Schouten Zljlweg 44 Fa. Groeneveld Oranjestraat 42 Fa, Wetterhahn Brouwersstraat 28 Faas Gasthuislaan 117 Sig.mag. Bartels Andalusië 4 Teleshop, Rlvièradreef 14 A.K.O.-Tovary Rlvièradreef 15 Fa. Raayen Rlvièradreef 14 Verdles - Groote Gasthuis I Boerhaavelaan Fa. Kooning Belgiëlaan 55 A.K.O. I Tempellersstraat I Fa. Kluit Wagenweg 106 Haarlems Dagblad Ged. Oude Gracht 82 I Grote Houtstraat 93 Haarlems Dagblad Soendaplein Haarlems Dagblad Callfomlëplein 17 Fa. Sldhorst Leidsevaart 454 Molenkamp Dulnoordstraat 85 van Beek Potgleterstraat S St. Joh. de Deo Velserstraat Haarlems Weekblad Anegang 31 Houttuin Schoterweg 82 Modem Zijlweg 84 BLOEMEND AAI, Fa. Vemout Bloemendaalseweg 68 0VERVEEN Blsschops Zijlweg 6 ZANDVOORT A.K.O, Kerkplein 1 A.K.O. Station Fa. Veldwijk Haltestraat 22 Visser Grote Krocht 28 Peters Haltestraat 86 Llssenberg Haltestraat 9 HEEMSTEDE A.K.O. Station Hst.-Aerdenh. Fa. Schol v. Ostadeplein 4 Fa. Kok. Binnenweg 2 Fa, Hooydonk Camplaan 1 Diaconessenhuls Handelstraat 2 Breukers Raadhuisstraat 80 Adelante Zandvoortselaan 157 BENNEBROEK Fa. Zwetsloot Schoollaan 23 HILLEGOM V.V.V. Jhr. Mockkade LISSE Postkantoor SANTPOORT Fa. Broeze Bloem d.straatweg ISO Fa. Winkelaar Hagelingerweg 88 IJMUIDEN Sex-Shop Anda Lange Nleuwstraat 198 Ta. Prince Planetenweg 83 fa. Schellings Kennemerlaan 81 Fa. De Jong L. Nleuwstr.-hoek Zeeweg Zeeweg-Ziekenhuls Velserduinweg JJmuider Courant Lange Nleuwstraat 487 8t. Jozef Ziekenhuis A, Verherentstraat Hoofdingang-Pollkliniek Rode Kruisziekenhuls Beverwljkse Courant Zeestraat 18 GSpécial 9.960,-. GS Club 11.525,-. GS PaUas 12.395,- «'aS - z «ai

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 9