P I jonae medewerkers me. Havo-opleiding twee projectsecretaressen Boerhaave medewerkers ohrond 4 inpakkers ¥Htco Chemical bedieningsvukmnn inde4-pluEgendiEii5t platen persers ben je 18 jaar <HFof ouder en zoek jei Bw goed betaald werk? KB Kom dan snel naar: Bi THh MVSIC €«MPAMT muziek- kontroleurs in 3-ploegendienst (maar liefst 20 °/o toe slag), salariëring naar leeftijd en ervaring, minimum leeftijd 18 jaar. hoezen af werkers- om onze prachtige hoezen af te werken, precicie en werklust worden overeenkoms tig betaald. 2 ploegendienst (maar liefst 15 °/o toeslag), minimum leeftijd 18 jaar. w Hoogovens vraagt: ESTEL vaiüi s>©n e s s Ziekenverzorging een best beroep voor aktieve jonge mensen! indEZ-plDEgendienst HDDGDVENSv ■commercieel medewerker binnendienst administratief medewerk(st)er administratief/commercieel medewerker Instituut voor Epilepsie bestrijding Meer en Bosch-De Cruquius hoeve ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023-286750 Rl in maart, september en december kan je deelnemen aan de centrale opleiding SLAGERS of HALFWAS SLAGERS VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Hoechst Holland n.v. Amsterdam cliënt-adviseur/adviseuse (18-23 jr.) jaarinkomen f12.000-f 18.000 iets voor u? De Kijkgrijp Supermarktbedrijf Amsterdam DIESELMONTEUR 1 lb' ZATERDAG 1 2 OKTOBER 1974 BOERHAAVELAAN 50 - HAARLEM V.N.U. NIEUWE ACTIVITEITEN B.V. 1 Motorenrevisie Kennemerland •=- - löss Voor de centrale orderverwerking kantoorartikelen een Driemaal per jaar, namelijk voor plaatsing bij de Bedrijfsadministratie en bij de afdeling Produktieplanning. Wie zijn welkom? De minimum-leeftijd is in alle gevallen 17 jaar. Binnen deze projectgroep is plaats voor Voor deze funktie bieden wij naast een goed salaris, een Psychologisch Adviesbureau MtfMM vu ZanAl UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPILEPSIE Belangstelling? U kunt schriftelijk solliciteren bij onze afdeling Personeels zaken, Sara Burgerhart- straat 25, Amsterdam. Telefonische in lichtingen 020 -18 03 21, toestel 341. Wij bieden een aantrekkelijke combinatie van theorie en rraktijk, die in 2 jaar opleidt voor het officiële diploma De salariëring en overige voorwaarden zijn overeenkomstig de landelijke regelingen. Voor de pre-klinische periode van 3 maanden geldt een afzonderlijke regeling. Alle jongens en meisjes die de opleiding MAVO 3 of 4 met goed gevolg hebben doorlopen. Belangstelling? Vraag vrijblijvend nadere inlichtingen bij het hoofd van de opleiding, tel. (023) 33 10 50. Sollicitaties kunnen eveneens aan haar worden gericht. Maar ook: meisjes met LHNO, T-richting INAS, en jongens met LTS, T-richting. voor het geven van het vak Engels, 2 uur per week. het schriftelijk en telefonisch kontakt met onze fabrieken in Duitsland en onze afnemers in Nederland het meewerken aan een vlotte afwikkeling van de orders het begeleiden van en inhaken op de aktiviteiten van de buitendienst het kontroleren van de kontinuïteit van de orders. Voor onze verkoopafdeling Chemicancn zoeken wij een kommerciële medewerker (20-26 jaar) met een middelbare opleiding, een goede kennis van de Duitse taal (handelskorrespondentie of hiervoor studerend) en tenminste enige ervaring op een kommerciële afdeling van een bedrijf, en zo mogelijk enige kennis van bind middelen Na een inwerkperiode zal hij bij ons de volgende werkzaamheden zelfstandig gaan verrichten: Waf bieden wij? Een goed salaris en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Zijn taak zal bestaan uit het behandelen van de orders en de hieruit voortvloeiende intensieve contacten met vertegenwoordigers, telefonisch verkopers, fabrieken enz. met een MAVO/HAVO opleiding. met een MAVO/HAVO opleiding. Hij/zij gaat zich bezighouden met de administratieve Ook voor deze medewerkers hebben wij aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Heeft u belangstelling? Schrijf dan een briefje aan onze afdeling Personeelszaken te Haarlem, Spaarndamseweg 466, of bel ons even op. Ons telefoonnummer is 023 - 258001 verwerking van orders en heeft hiertoe contacten met telefonisch verkopers, magazijnpersoneel, de facturatie enz. Haarlem Amsterdam Koog a/d Zaan Wij bieden u een goed salaris, aantr. arb. voorwaarden en een prettige ploeg om mee samen te werken. Indien u belangstelling heeft kom langs of belt u even met hr. Jansen, tel. 32 18 18 voor een afspraak. Na 18.00 uur 37 04 40. V.N.U. is een concern, dat als belangrijkste activiteit heeft het uitgeven en drukken van tijdschriften, boeken en dagbladen en dat zich voorts beweegt op nieuwe terreinen van de communicatie- en informatie-industrie. Het totale personeels bestand bedraagt ca. 7000 personen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem/Schalkwijk, in de onmiddellijke nabijheid van het winkelcentrum. De gevraagde medewerkers bij de Bedrijfsadministratie hebben tot taak het verzamelen, controleren en verwerken van diverse bedrijfs-economische en administratieve gegevens betreffende de produktie. Bij de afdeling Produktie planning worden de werkzaam heden verricht zowel in dagdienst als in 2-ploegendienst en betreffen het assisteren bij het programmeren van produktie-installaties. De projectgroep Nieuwe Activiteiten is belast met het starten en realiseren van activiteiten binnen V.N.U., die een bijdrage moeten leveren aan de diversificatieplannen van V.N.U. die elk voor een projectdirecteur zuflen werken. De werkzaamheden zijn gevarieerd en tamelijk zelfstandig en bestaan o.a. uit: - het uitwerken van de correspondentie - het verzorgen van documentatie-materiaal - het bijhouden van het archief - het onderhouden van in- en externe contacten. Zo zien wij de projectsecretaresse: Een jonge representatieve vrouw met een middelbare schoolopleiding. Enige jaren ervaring als secretaresse. Zelfstandig kunnen werken. Goede beheersing van de vreemde talen. Goede contactuele eigenschappen in verband met de vele interne en externe relaties. Het I.F.B. stelt zich ten doel te bemiddelen tussen de sollicitant en het bedrijfsleven In onze slagerijen in Haarlem en de IJmond S plaats voor enige vakbekwame Enige administratieve ervaring, het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden of hiervoor studerend strekken tot aanbeveling. Leeftijd tot circa 25 jaar. U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van ons nummer HF 387, richten aan Hoogovens, Personeelsvoorziening, Hoofd kantoor 2, klmuiden. Ee on la/i ee Inlichtingen bij het Hoofd der School, de heer A.L. Lap, telefoon 023 - 286750, telefoon privé 02526 - 3067. Sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeels dienst van ons Instituut. Tevens hebben wij op onze afdelingen Tapperij en Expeditie plaats voor enkele HIL K Ove rie: 9.00 den mu: rinj Nie ten< dio met 12.0 met ove 12.3 Bui NO: Out van ster kest mot Ade mag van 17.0 ker Sch Gel tuss 18.5 19.0 19.1 eeu zin; Kei en Poë AV ges) gra Rac von Var 24.C Een van onze relaties in de banksektor heeft onderstaande vakature Voor beide funkties is een speciale opleiding niet direct vereist, maar men kan er wel profijt van hebben, als men over enig technisch inzicht beschikt. Ook is het belangrijk, dat men de nodige teamgeest bezit, want er wordt in kleine ploegen gewerki. bel of schrijf: cbs grammofoonplaten bv, nijverheidsweg 32-36, haarlem, (023) 31 92 50 afd. personeelszaken (toestel 241). Aanmelden bij de personeelsafdeling Leegh- waterweg 7 te Velsen-Noord. Tel. 02510-27545 of ’s avonds na 6 uur bij de heer A. van der Pijl Bergerweg 68, Alkmaar, telefoon 072-16645. Hoechst Holland N.V. is een onderneming binnen de internationale chemisch/farmaceutische Hoechst-groep Er werken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor en de verkooporganisaties zijn gehuisvest in Amsterdam. De fabrieken staan in Breda, Vlissingen en Weert. Zij maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor was middelen en Trevira, kunststof-platen en foliën. De basis van Hoechst is research Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken samen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen. Per jaar geeft Hoechst meer dan 450 miljoen gulden voor research uit... Kerkhofstraat 2-10 (Burgwal) Haarlem vraagt wegens steeds uitbreidende clienten- kring, voor zo spoedig mogelijke indiensttreding Sollicitaties kunt u richten aan: Ahrend bv, Weerenweg 21, Zwanenburg. Tel. 020-23 90 52, toestel 149, t.a.v. de heer T. v. d. Heuvel. Ahrend bv 1111 Instituut Funktie Bemiddeling i van Son, Afd. personeelbeleid en organisatie-agogie, Juiianastraat 64. Koog aan de Zaan. Zijn/Haar taak is het op deskundige wijze te woord staan van cliënten en hen adviseren omtrent het totale pakket aan serviceverlening welke een moderne bank biedt. Contactuele en representatieve eigenschappen spelen hierbij en zeer belangrijke rol. Een MULO/MAVO achtergrond alsmede administratieve ervaring zijn pré’s. Een goede kracht wordt ruime doorgroeimogelijkheden geboden. Sollicitatiebrieven onder nummer C 7907 met insluiting van een recente pasfoto. Kandidaten die voor deze funktie belangstelling hebben, nodigen wij graag uit hun sollicitatie te richten aan Personele Zaken van V.N.U. Nieuwe Activiteiten b.v., Postbus 4028 te Haarlem. Telefoon 023-33 90 00. (25 - 30 jr.) Voor de centrale orderverwerking kantoorinrichtingen een (25-35 jr.) HU Dir of Spc NIS Zit mu wei ker Set Gai AV On De 13.1 Del 14.( ke gra wei Pia ziei Nie daj die van aanpakken weten in onze 2-ploegen dienst (maar liefst 15 °/o toeslag), minimum leeftijd 18 jaar. voor een uitstekende kracht een uitstekend salaris. De school op ”de Cruquiushoeve”, Spieringweg 801 te Vijfhuizen/Haarlemmermeer vraagt een part-time leerkracht Voor onze vestiging in Haarlem zoeken wij een In ons bedrijf fabriceren wij vaselines en petrolatums, die worden gebruikt voor pharmaceutische, cosmetische en technische doeleinden. in 3 ploegendienst (maar liefst 20 °/o toe slag). op deze afdeling hanteren wij het premieloon-systeem. minstens circa f 200,— schoon per week minimum leeftijd 18 jaar. Ahrend bv heeft in haar distributie-centrum te Zwanenburg twee interessante vacatures: vakantietoeslag van 71/2% en een kerstgratifikatie van 71/2°/o Voorts 20 dagen vakantie 13 extra roostervrije dagen en tenslotte, afhankelijk van uw woonplaats, een vergoeding voor de reiskosten. Opname in het pensioenfonds vanaf 23 jaar.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 10