L Pietersens niet ontevreden Jansens en VLECHTWERK OP DE PAARDENMARKT Predikanten: schrap hulp aan Egypte G Activist Slepak Nieuwe uitbarsting van in Moskou bijna rassenstrijd in Boston gearresteerd B Incident tijdens rechtszaak Lammie te □„Bl dit kt wc MINISTERIE OVER NAAMSVERANDERING: Vlu ALKMAARSE OFFICIER JAAGT ADVOCAAT TEGEN ZICH IN HARNAS Ze kri Vertrouwelijke dossiers tijdens bezetting NVSH- hoofdkantoor verdwenen Bestand in Angola van kracht J 2 BINNENLAND-BUITENLAND OKTOBER 1 6 WOENSDAG 99 99 (Van onze parlementsredactie) (Door Inge Crul) Getuigen Schlemielen Harlingen is 5 Zwijgend ALKMAAR De hasjkotter Lammie blijft ook na haar inmid dels roemruchte hasj expeditie die in april voor de Nederlandse kust eindigde in de golven van de Noordzee, volle zalen trekken. Rechtszalen wel te verstaan. Een eerste rechtszitting in Alkmaar leverde negen veroordelingen op van zes tot achttien maanden. Op een tweede, in september moesten de twee als hoofddaders gedood verfde Amsterdammers voorkomen, maar hun al veroordeelde collega’s hadden het boetekleed van ver dachte verwisseld voor dat van ge tuigen, en begonnen opeens andere verklaringen af te leggen, zeer ten gunste van de twee. Een vervolging wegens meineed en een gijzeling van een verdachte die doordat de zaak een obsessie voor hem was ge worden, helemaal niets wilde zeg gen was het gevolg, en de zaak werd aangehouden. k t j Wiegel ziet 1 CDA zwenken Vlechtwerk op de paardenmarkt F i MM DEN HAAG Volgens VVD-fractieleider Hans Wiegel verbetert de sfeer tussen de christen-democraten en de liberalen snel. „Er is een dui delijk verschil te zien ten opzichte van vorig jaar toen men ons nog te vuur en te zwaard bestreed”, aldus Wiegel in een vraaggesprek dat wij met hem hadden. Een belangrijke aanwijzing voor die toenadering tussen christen democraten en VVD ziet hij in de houding van ARP-voorzitter De Koning, die afgelopen zaterdag voor de radio weigerde de VVD als coalitiepartner voor het CDA af te schrijven. Een botsing tussen christen-democra ten en socialisten is, volgens de VVD- leider, niet te voorkomen als Den Uyl blijft vasthouden aan zijn streven het bedrijfsleven in zijn greep te krijgen. n zw z wzw 2 5 10 1 8 -3 2 10 10 1 6 4 6 7 8 4 2 8 19 18 uur uur uur uur Gisteren was dan de derde zitting. Nu met het accent op het niet van pathetiek ontblote pleidooi van mr. Simon en het scherpe maar beheerste requisitoir van de officier van justitie, mr. Josephus Jitta, die zoals we gisteren al berichtten, de zware eis van vier jaar liet vallen, het maximum voor overtredingen van de Opiumwet. In dit requisitoir was de officier fel tegen verdachten en getuigen en ook had hij kritiek op de raadsman en met alle gepaste eerbied zoals hij zei op een arrest van het Amster- Vlechtwerk op de paardenmarkt in Zuid-Laren: een meisje toiletteert haar paard. Op de 774ste Zuidlaarder markt zijn gisteren 2.591 paarden, 1.476 koeien en 82 stuks kleinvee aangevoerd. Dat is iets minder dan vorig jaar. Van de meer dan honderdduizend bezoekers van dit evenement kwamen velen uit het buiten land. De Zuidlaarder markt de grootste paardenmarkt van Europa werd gis terochtend in alle vroegte geopend door burgemeester J. Roukema, die dat voor de 34ste keer deed. Volgend jaar gaat hij met pensioen. In Chalkis bij Athene is gisteren een 20-jarige man uit Wageningen veroor- deeld tot 3*/z jaar gevangenisstraf. Hij had een kilo hasjiesj binnen gesmokkeld in Griekenland. Het Europese Parlement heeft zich gisteren uitgesproken voor uitlevering van de Duitse oorlogsmisdadiger Klaus Barbie, tijdens de oorlog hoofd van de Gestapo in Lyon, aan Frankrijk. Barbie, die thans waarschijnlijk in Paraguay woont, heeft volgens eigen zeggen dui zenden Fransen laten fusilleren en de porteren. De 79-jarige uit Leeuwarden afkom stige mevrouw Martha Stroop heeft in Melbourne uit handen van de Israëlische ambassadeur in Australië de hoogste on derscheiding ontvangen die wordt ver leend aan mensen die tijdens de oorlog joden hebben geholpen en gered. Ei Ferj Toei sjaa prol hun Di ozo zzo wnw z nw w zw n ono w nnw no n zo zzo nnw 10 15 11 9 8 8 7 8 22 9 11 7 LISSABON. (AP) In Angola is gis teren een bestand van kracht geworden toen de laatste van de drie guerrii’abe- wegingen in het gebied er mee instemde de strijd te staken en deel te nemen aar de besprekingen over de onafhankelijk heid van de Portugese kofonie. DEN HAAG (ANP). Tijdens de be zetting van het NVSH-hoofdkantoor in Den Haag zijn zo is gebleken de sloten van een groot aantal bureaus en kasten verbroken. Wat allemaal is ver dwenen, is nog niet precies bekend. Dat heeft de NVSH gisteravond bekend ge maakt. Wel is gebleken dat de dossiers van 14 van de personeelsleden zijn ver dwenen. Deze dossiers bevatten behalve salarisgegevens ook strikt vertrouwelijke zaken als rapporten van medische keuri- gen en verslagen van afgelegde psycho technische tests. B( gevi te k sche vooi Afri Chr: ook in 1 land M rich enig Op Kap autc wist wer] spot mut man Gor van gen talii doll vani ver< ten J( Zuk Nau Inst teru jaar Nau pari insti naai tege ring D< won dy dien mor naai binr boei A de j gisti zesj man ling deli: vadi meii U’ de d st rei vem „bor inm: op i mer D< derr wee: een Als min: C n 2 0 1 0 0.2 0.2 0 0 0.6 0.1 0.7 0 0 3 0 0.2 6 2 0 5 0 0 0 10 1 0 0 15 0.5 2 0.2 0.1 0.4 15 0 5 3 0 0 0 damse Gerechtshof. Bovendien brak hij een lans voor een landelijk opsporings apparaat voor verdovende middelen. BOSTON (Reuter). De gouverneui van de Amerikaanse staat Massachusetts Francis Sargent heeft president Ford gisteren verzocht federale troepen te sturen om een eind te maken aan de rassenreHen in Boston, die inmiddels tot in de klaslokalen zijn doorgedrongen Tevens zijn twee bataljons van de natio. nale garde gemobiliseerd. a £S 2 0 5 0 5 1 2 4 7 1 9 23 12 7 5 5 5 3 Tijdens de internationale tentoon stelling voor ziekenhuizen en instellin gen „Medica” in de expositiehallen van de jaarbeurs in Utrecht zal een tentoon stelling zijn ingericht van instrumenten en apparatuur die door medici zelf ont wikkeld is. De expositie is nog steeds uniek in West-Europa. den. Hij maakte een onderscheid tussen hun optreden tijdens het feitelijke hasj transport (de één met hasjzakken op schoot, de ander in een wagen waarin later hasj vervoerd werd) en hun aan sprakelijkheid als organisatoren voor wat eraan de operatie voorafging, de bijeenkomsten, beloningen, en vooral de afspraken die er gemaakt werden en die van de telefoon werden afgeluisterd. Aan de Landbouw Hogeschool in Wa geningen wordt een nieuw vak „weten schap en samenleving” opgezet, de eerste stap naar een verplichting voor alle studenten om de maatschappelijke bete kenis te bestuderen van de wetenschap waarmee zij bezig zijn. De faculteitsraad meent dat iedere student tenminste tachtig uren aan dit vak moet besteden. Voor het komen tot zijn strafmaat haalde hij het vonnis tegen de organisa tor van de hasj smokkel met de Har- lingse kotter aan, die twee jaar en negen maanden kreeg. Het Amsterdamse hof- legde in een gelijksoortige zaak na een eis van tweeëneenhalf jaar een straf van 12 maanden op waarvan twee voorwaar delijk. Verbijsterend laag vond de officier en hij wou het ook niet als richtsnoer nemen. Fiscale problemen hadden hierin meegespeeld, iets wat in deze zaak ook geen vreemd element vormt, maar mr. Josephus Jitta vond dat, of je je inkom sten nu uit legale of illegale activiteiten beurt, als je die buiten de belastingen houdt, je de consequenties moet aan vaarden, zowel in het strafrecht als in het belastingsrecht. Behalve de vier jaar eiste hij nog 2000 tegen één Amster dammer die verboden vuurwapens op zak had. Amsterdam De Bilt Deelen Belde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlisslngen Z.-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Innsbruck Kopenhagen zw. bew. Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zürich Hij zei dat zijn vader aan arrestatie is ontkomen door zijn kamerdeur af te sluiten. Toen de politie probeerde die deur te forceren wilde mevrouw Masja Slepak hen tegenhouden. Zij werd be wusteloos geslagen. De Nobelprijs voor de natuurkunde is dit jaar toegekend aan de professoren Martin Ryle en Antony Hewish, twee Britse radio-astronomen die verbonden zijn aan de universiteit van Cambridge. Zij krijgen de prijs voor het onderzoek dat zij verrichtten op het gebied van radio-astrofysica. De roofoverval die in de nacht van zondag op maandag werd gepleegd op de pompbediende van een benzinestation in Amsterdam, blijkt gefingeerd te zijn. De zestienjarige pompbediende en zijn 17- jarige vriend zijn aangehouden. Het geld werd bij de pompbediende thuis gevon den- De houding van de linkse partijen, en vooral van de PvdA, leidt volgens de VVD’er tot een verwijdering tussen PvdA en CDA. „De radicalisering binnen de PvdA neemt nog steeds toe. KVP en ARP hebben gekozen voor de PvdA omdat zij meenden dat een grote opposi tiepartij niet zolang buiten de regering gehouden kan worden, omdat ze anders zou gaan radicaliseren. We zien wat ervan klopt”, aldus Wiegel. Weer in binnen- en buitenland De Braziliaanse bisschop Dom Hel der Camara bezoekt zondag 27 oktober ons land, ’s Morgens neemt hij deel aan de eucharistieviering bij de sluiting van de Pax-Christi-voettocht in Den Bosch en ’s avonds zal hij in Heemstede spre ken over de betekenis en de werkwijze van de basisgemeenschappen. Een speciaal „inbraak-team” van de politie heeft 200 inbraken, voornamelijk gepleegd in de omgeving van Arnhem, tot klaarheid gebracht. In totaal werden 51 verdachten, onder wie de zes hoofd daders, gearresteerd. Ze maakten sedert begin 1972 voor ongeveer 700.000 gulden aan geld en goederen buit bij inbraken en diefstallen. Het Tweede-Kamerlid Jongeling van het GPV vindt dat de oesterkwekers die met hun bedrijven zijn gestopt omdat de Oosterschelde zou worden afgesloten, hun oude pachtrecht weer moeten kun nen terugkrijgen als de mogelijkheid van oestercultuur in dat water behouden blijft door een andere manier van af sluiten. Een 44-jarige inwoner van Venray die maandag een ambtenaar van sociale zaken in de lies schoot, is gisteren uit eigen beweging naar de politie gegaan om zich te melden. De man trok zich na de schietpartij terug in zijn woning en zei dat hij tot iedere daad in staat was. De politie omsingelde het huis en wist hem maandagavond te bewegen zijn pis tool af te geven. ■o- .£•5 ES SC zzo o ver. o ver. zzo zo zzo z zzw De rassenrellen zijn ontstaan over hel busvervoer van schoolkinderen, dat is bedoeld om rassenintegratie op de scho len te bereiken en blanke en zwarte kinderen gelijke kansen in het onderwijs te geven. President Ford heeft vorigt week gezegd dat hij het niet eens me' het busvervoer van de negerkinderen naar de blanke scholen, hoewel de rechtbank daartoe bevel heeft gegeven Hij heeft tot dusver geaarzeld met hel sturen van federale troepen. kelijk te maken werd de financiële barrière hiervoor weggenomen. Be taalde men tot dan toe altijd nog minimaal 500 voor een naamsveran dering, nadien kon men zich al voor vijf tientjes een andere naam aan schaffen. Dat wil niet zeggen dat iedereen zomaar de naam kan krijgen, die hem aardig toelijkt. Vorig jaar kre gen 1400 Nederlanders toestemming om hun naam te veranderen. In maar 99 gevallen werd een verzoek afgewezen. Van het toegewezen aantal naamsveranderingen had een zeer groot aantal betrekking op stiefkinde ren. Een naamswijziging staat de justi tie toe zonder problemen, wanneer het duidelijk is dat iemand onder zijn Via het Nederlandse Rode Kruis kunnen pakketten worden verstuurd aan politieke gevangenen in Indonesië. Ook zullen familieberichten met een persoon lijk karakter kunnen worden verzonden. Dit heeft een woordvoerder van het mi. rtisterie van Buitenlandse Zaken gisteren meegedeeld. De raadsman vocht de term medeple- gen aan en vroeg nietigverklaring van de dagvaarding. Door de feiten hier en daar in een ander licht te zetten bracht hij enkele deukjes in de bewijsvoering aan. Vier jaar vond hij veel te hoog vergeleken met andere straffen en ook als je kijkt naar de strafwaardigheid van hasj. Het gedrag van de "etuigen vond hij begrijpelijk, in hun eipe-> zaak hadden ze expres de schuld op de Am sterdammers gegooid, vooral omdat één van hen toen veilig in Spanje zat. Ten slotte uitte de raadsman nog zijn veront waardiging dat zijn oudste cliënt zo lang, zestig dagen, op het politiebureau had vastgezeten bij het onderzoek Uitspraak 29 ok'tober. India zal doorgaan met het nemen van kernproeven met het doel zijn tech nische kennis ten behoeve van vreedza me doeleinden te vergroten, zo is giste ren in Nieuw Delhi meegedeeld. Het land zal zich niets aantrekken van kri tiek van minister Kissinger. De rechtbank in Roermond heeft gisteren een 32-jarige man uit Asten veroordeeld tot een geldboete van dui zend gulden. Door zijn onachtzaamheid was er in juli vorig jaar een grote hoeveelheid zwavelzuur terechtgekomen in de Panheelder Beek in Heel en Pan heel. De blauwe golf was dodelijk voor duizenden vissen. bussen teruggebracht naar hun woon wijk en verscheidene bussen werden door blanken met stenen bekogeld. Uit een onderzoek van het Land bouw Economisch Instituut in 95 melk- bedrijven in Brabant is gebleken dat bedrijven met veel koeien die in de herfst kalven, een beter resultaat berei ken dan bedrijven met veel koeien die in het voorjaar kalven. Het scheelt zo’n 130 per koe per jaar. AMSTERDAM (ANP). „Met ontzet ting” hebben 71 protestanten, voorname lijk predikanten, kennis genomen van het voornemen van de regering om in 1975 ontwikkelingshulp te verlenen aan Egypte. In een open brief aan de Raad van Kerken in Nederland schrijven de on dertekenaars dat Egypte een groot deel van zijn nationaal inkomen uitgeeft aan bewapening, „waarmee het de staat Is rael naar het leven staat”. Volgens de briefschrijvers wordt Egypte nu gehol pen om eventuele oorlogshandelingen te gen Israel te hervatten. De Raad van Kerken wordt gevraagd er bij de Tweede Kamer op aan te dringen dat bij de behandeling van de begroting voor ontwikkelingssamenwer king, welke voorlopig voor eind novem ber is vastgesteld, de post Egypte wordt geschrapt. De ondertekenaars behoren tot ver schillende reformatorische kerken. De raad van kerken heeft de brief momenteel in beraad. De bezetting van het NVSH-hoofdkan toor eindige vrijdag jl. nadat de presi dent van de rechtbank te Utrecht het hoofdbestuur Van der Valk in het gelijk had gesteld in twee korte gedin gen die een groep leden had aangespan nen. De groep leden wierp zach onder aanvoering van de heer J. Tiggelman op als nieuw NVSH-hoofdbestuur. „Dat gaat lijnrecht in tegen het pro gramma van KVP. ARP en ook tegen dat van de VVD”. Als Den Uyl niet op deze weg terugkeert en zich niet meer af zet tegen zijn eigen achterban, komt het tot een conflict in de coalitie, voor spelt de oppositieleider. De komende maanden zal de VVD gaan proberen de christen-democratische partijen voor zich te winnen. Met een verwijzing naar zijn verkla ring tijdens de algemene beschouwing over het negatieve ondernemingsbeleid van hiet kabinet zei Wiegel: „Ik heb van de socialistische prof. Tinbergen gelijk gekregen”. Tinbergen verklaarde maan dag in Berlijn dat de welvaart en de werkgelegenheid in ons land afhangen van een goed draaiend bedrijfsleven en vooral van de multinationale onderne mingen. Ook de felle aanval van ex-minister - president Biesheuvel op het kabinet- Den Uyl spreekt volgens de VVD’er voor zichzelf. Wat de getuigen betreft: de officier vond het al te opvallend dat de heren zo eensgezind op het idee waren gekomen als verdachte niet de waarheid te spre ken en dan heel slim als getuige onder ede met de enige echte waarheid te komen. Hij veronderstelde dat ze be werkt waren. Bovendien merkte hij en passant op dat mr. Simon één getuige 19 maal opzocht in het Huis van Bewaring en een andere twee keer drie uur lang. Een woedende reactie van mr. Simon, diep verontwaardigd zoals hij zei over deze insinuaties als zou hij een poging hebben gedaan tot het aanzetten tot meineed. Hij wenste niet te accepteren dat zijn geloofwaardigheid zo in twijfel zou worden getrokken. „Het zijn opmer kingen u en uw ambt ten enenmale on waardig” fulmineerde hij tegen de offi cier van justitie. Hij had de getuigen op hun eigen verzoek bezocht aangaande belas tingkwesties. Hij verlangde dat de offi cier zijn insinuaties terug zou nemen. De president, mr. Jansen op de Haar, merk te kortaf op dat deze zaak hier niet aan de orde was. Hij beschouwde het als een incident en wenste niet dat iemand er nog verder op in zou gaan. Hij schetste ze als mensen uit de onder wereld, die koel en wel overwogen te werk gaan, geleid door winstbejag. Hij wilde helemaal niet ingaan op het al of niet strafbare karakter van hasjbezit: „Als halvarine of kleurentelevisies op eens verboden en schaars zouden worden zouden ze er ook brood in zien”. Hij noemde ze beroepsmatige gokkers, wier kaliber ook af blijkt uit mensen uit hun omgeving. Daar is chantage en bedrei gingen met de dood, soms ook de uitvoer daarvan niet ongebruikelijk. Zo zei hij een „link” te vermoeden tussen de moord op de man in het tuinhuisje in Hilver sum en de oudste Amsterdammer. „Een Amsterdamse Maffia op bescheiden schaal” noemde de officier het wereldje van de twee, een wereld waarin een harde concurrentie geldt. Zo zou er en daar is natuurlijk geen aangifte van gedaan volgens de officier ook weer hasj van hen gestolen zijn. De officier zag verder af van de verklaring nu van de nog altijd zwijgen de gegijzelde getuige, en vond het niet nodig op het resultaat van het onderzoek naar meineed te wachten. Hij gebruikte hun eerder afgelegde verklaringen, de afgeluisterde telefoongesprekken en an der, concreet bewijsmateriaal, om tot de conclusie te komen dat ze wegens mede- plegen veroordeeld zouden moeten wor- In het Koningin-Julianaziekenhuis in Hengelo is gisternacht een onbekende man van ongeveer zeventig jaar overle den. De man, vermoedelijk Duitser, was 's avonds in een beek gevonden. Hoe de man daar is terechtgekomen, is niet dui delijk. Volgens een vooruitberekening van het ministerie van CRM moeten er in tien jaar 1400 tot 1600 extra standplaat sen voor woonwagenbewoners in ons land bijkomen. Bij de te verwachten toename van de behoefte aan standplaatsen is geen rekening gehouden met het tekort van 850 standplaatsen dat op het ogen blik bestaat. MOSKOU. (Reuter) Mannen Ir burger en geüniformeerde politieman nen hebben gisteren getracht de bekende joodse activist Vladimir Slepak in zijn woning in Moskou te arresteren, ze heeft zijn zoon Alexander tegen journa listen gezegd. Aan het eind van de zestiger jaren zijn de mogelijkheden verruimd om naamsverandering te krijgen. Men vond dat vele namen hun onderschei dend vermogen verloren hadden, bij voorbeeld in de telefoonboeken waar in soms enkele pagina’s dezelfde na men staan. Om de naamsverandering aantrek- onbewolkt half bew. zw. bew. onbewolkt regenbui windstil zw. bew. zw. bew. regen mist regen geh. bew. Casablanca onbewolkt Las Palmas zw. bew Tel Avlv onbewolkt mist mist mist mist mist mist mist geh. bew. zw. bew. mist regen windstil 13 zw. bew. windstil 28 geh. bew. windstil 17 motregen geh. bew. zw. bew regen regenbui windstil onbewolkt motregen onbewolkt licht bew. regen mist licht bew. windstil 18 nw ono nw nnw Mr. Simon schilderde zijn nog altijd ontkennende cliënten in kleurrijke taal nogal anders af, eerder als schlemielen dan als de hoofdfiguren in een onderwe- reldorganisatie met veel kapitaal. Inte gendeel, één van hen zou bijvoorbeeld op een zoldertje driehoog achter op de Amsterdamse Zeedijk door het onheil zijn overvallen „En als er een man overboord valt schiet er een haai toe”. Die haai zou dan staan voor alle figuren, inclusief politie en belastingen die de heren later lastig vielen. Zo zouden er belastingschulden van vele tonnen zijn Eigenlijk, als we mr. Simon moeten geloven, waren dit twee ondernemende lieden die gedacht hadden misschien achteraf een graantje van de opbrengst mee te kunnen pikken als afnemers. VOORUITZICHTEN VOOR VRIJDAG: Plaatselijk regen en vooral 's nachts minder koud. Aantal uren zon. 0 tot 5. Minimum tempe ratuur: omstreeks 7 graden. Maximum tem peratuur: omstreeks 12 graden. Kans op een droge periode van ten minste 12 uur: 80 percent. Kans op een geheel droog etmaal: 50 percent. WEERRAPPORTEN De gouverneur deed zijn verzoek na dat zeven blanke scholieren messteken hadden opgelopen bij rassenrellen in de Hyde Park High School. Vijf van de zeven konden na behandeling in hei ziekenhuis naar huis gaan. In de gangen van de school werd gisteren slag gele verd tussen blanke en negerscholieren totdat de blanke kinderen, die in de minderheid waren, het gebouw uit vluchtten. Negerkinderen werden mei DEN HAAG (ANP). De vele Jansens en Pietersens die er in Ne derland zijn, blijven toch kennelijk liever Jansen en Pietersen heten. De ze conclusie heeft het ministerie van Justitie getrokken uit het geringe aantal verzoeken om naamswijziging uit de grote groepen Nederlanders die onder zeer veel voorkomende namen door het leven gaan. In Amersfoort zijn twee mannen aangehouden omdat rij televisietoestel len en geluidsapparatuur ter waarde van 100.000 gulden gestolen hebben bij diver se expeditiefirma’s. Volgens de recherche stapten zij eenvoudig bij de bedrijven binnen met de mededeling dat zij even apparatuur kwamen ophalen voor hun baas. 24 19 6 13 7 12 18 14 4 9 6 20 23 29 DONDERDAG 17 OKTOBER Hoog water 4.20 uur en 16.40 Laag water 0.14 uur en 12.31 DONDERDAG 17 OKTOBER Zon op 7.07 uur onder 17.43 Maan op 9.42 uur onder 18.23 geslachtsnaam gebukt gaat, of een onderwerp van spot is. De justitie tekent hierbij aan, dat een naamsver andering mede bekeken wordt in overleg met de andere familieleden. Een familielid dat later ook zijn naam wenst te veranderen is name lijk gebonden aan de naam die zijn voorganger heeft gekozen. Een geval apart vormen geslachts namen die dreigen uit te sterven. In zulke gevallen kunnen kinderen wel eens toestemming krijgen om de naam van hun moeder achter de eigen naam te zetten. Verzoeken om de geslachtsnaam te verfraaien of om te buigen tot een semi-adellijke worden afgewezen. „Status-symbolen verkopen we niet,” aldus de woordvoerder van Justitie. M .£•5 Es h. •- e - 11 11 10 11 11 11 13 10 12 9 jü - riÖRFr'” 'J

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 2