SSS bereidt zich voor op vijftigjarig bestaan u u 3 F Concert bij kaarslicht vraagt typis tes bel 314350 bel 314350 aktie aktie LUIDSPREKERS Forse vechtpartij op het Meerplein JAN WEBBE VARA- speelgoed- actie I Goede vangst bij HSV „Velsen” Autobotsingen Tien mille voor vijf zorgen- verenigingen I I VERKOPER/STER ERVAREN VERKOPER e 31 92 96 Bel uw banenlijn I 1,95 5,80 4,50 6,95 3,50 1,58 Radlo-T.V. HULDIGING MEISJESTEAMS metnico scheepmaker Woonwagenbewoners met elkaar slaags Auto’s-Motoren-Scooters In Grote Kerk Goede opbrengst van tweedaagse bazar St. Engemundus Diversen VIER GEWONDEN BIJ BOTSING OP KRUISPUNT Vroom Dreesmann IJmuiden Te koop aangeboden vraagt magazijn - krachten Huwelijk - Kennismaking a/vvvmvvvvvvvvv\ajvvvvvvuvvvi Heer 20 jr. zkt. een meisje, 19 a 20 jr. vooi vriend schap. Brieven met foto’s. Br G 5078. IEDERE DAG VERSE PAARDEWORST Dieren - Planten 1 HAMBURGERS bezit is! s DINSDAG- DIKKE KRABBEN PAARDESTOOFLAPPEN GEHAKT, half om half KARBONADE HACHEEVLEES uitzendbureau uitzendbureau en WOENSDAGREKLAME (Van een medewerker) van (Van onze correspondent) ’s 1 1 Wilt U dat uw advertentie vraagt: voor dat uw advertentie 500 gram 4 stuks VROOIVW DREESMANN VROOM DREESMANN VROOM DREESMANN Zorgt U er dan zo vroeg mogelijk in ons zo goed mogelijk verzorgd wordt Deconinck (links met snor) schijnt iets met televisie te maken te hebben. *WVWVVWVWV>AIVVVl/VVVVlfVWVWVVVVVWVWVWVVVWVVWVWWWVVMVVVWVWI vraagt voor de afdeling Doe Het Zelf Vroom en Dreesmann IJmuiden Voor deze funktie zoeken wij iemand in de leeftijd van 20 t/m 25 jaar, die naast een ruime ervaring in deze branche over leidinggevende capaciteiten beschikt. Heeft U belangstelling voor deze goed ge honoreerde funktie? Neemt U dan even kontakt op met de afdeling jfersoneelzaken van Vroom Dreesmann, Lange Nieuw- straat te IJmuiden. Tel. 02550-19110. Aanleiding tot de vechtpartij vormde het feit, dat een tweetal kampbewoners Voor verkoop en reparatie van tv: D. de Vries. Tel. 16244. Steenbokstr. 9, IJm. Maison Victoria, Zaandijk. Lindelaan 33. tel. 075-83118, geopend van 12-24 uur. Kontaktburo Diskreet, tel. 023-379621 tev. adrTgevr. Ontspanning in fijne sfeet Nu ook ’s middags vanaf 1 uur. Club 65, Pastoorslaai 65. Hillegom. ha ve ge tv de do ve mi di< scl sit de zo ze te mi en he mi tfWWWWWWWWWWWVXAAAJ Watersport Camping WWWWVWWWWWWW\AAA/WWWI HEEL KILO HEEL KILO HEEL KILO HEEL KILO re de ex ri BI la ne gr va wi N< m de k; da ki va de he be va vr he ni K on ve Hi „2 sc re P€ aa ai: de Er ov OI .A ni ni hi ec m staten bolwerk 3 Barteljorisstraat 11 Staten bolwerk 3 Barteljorisstraat 11 68 68 Vroom en Dreesmann IJmuiden voor onze snel groeiende supermarkt heb ben wij plaats voor een VERKOPER voor de afdeling groenten en fruit, die volledig de verzorging van deze afde- ling zal moeten gaan dragen. De man, die wij voor deze afdeling in ge dachten hebben, zal uiteraard moeten be schikken over een aantoonbaar verkoop- talent. Leeftijd 20 tot 30 jaar. Belangstellenden wordt verzocht kontakt op te nemen met de afd. personeelszaken van Vroom en Dreesmann IJmuiden, Lange Nieuwstraat, telefoon 02550- 19110. Ajax biedt aan nw stacara vans met 35% korting. Ei gen import 2e hands tour- en stacaravans. Fin. mog. tot 100%. Gratis transport. Tel. 02505-534. IJweg 341, .Zwanenburg. Stacaravan Bluebird Dora do 1972 op vaste standpl. te Epe (Gid.) Str. water, spoeltoilet, elektr. 2 slp.k., olie kach.. ijskast, 8 slp.pl. Tel. 08370-13379. Uw tv defect? Bel 10849, ook ’s avonds en wij komen direct. W. F. Harrems, Steenbokstr. 17, IJmuiden. En dan zondagavond „Sonja 's avonds”, een gesprek met het trio Jasperina de Jong, Pierre Kartner en tekenaar Peter van Straaten. De vergelijking met het gesprek dat IsCha Meijer vrijdagavond had met ook drie uiteenlopende figuren die elkaar tevoren ook niet kenden, viel duidelijk uit in het voordeel van Ischa. Kartner viel, eerst door zijn opmerkin gen over geld en belasting (waarover hij tamelijk fel geattaqueerd werd door Jasperina) daarna door wat hij over positief en negatief zei in verband biet zijn liedjes, „uit de boot” in dit gezel schap, hij zat in de verdediging. Het gevolg daarvan was dat het even wicht ontbrak, de een te lang aan het woord was in vergelijking met de ander. Sonja het overzicht een beetje kwijt raakte, Peter aan de drank raakte, het publiek er toch eigenlijk als ongewenste pottekijkers bij zat, kortom: het was nog bepaald niet wat het wezen kan. Of om een dichtregel van Carmiggelt te cite ren: „Mien, het was niet goed.” Af en toe werd medegedeeld dat de prijs afkomstig was van de Nationale Loterij. Dat zit zo. Die Belgische loterij heeft nog wel wat geld over voor prij“* zen, het is een staatsloterij, de BRT is staatstelevisie, allemaal een pot nat dus, geld en prijzen komen uit dezelfde bron. Dus als de Nationale Loterij af en toe genoemd wordt in een populair pro gramma, staat ze daar graag wat prijzen voor af. Ook dit jaar zijn er weer vele waar devolle prijzen te winnen, beschikbaar gesteld door de Beverwijkse midden stand en vele bedrijven in geheel Neder land. Kaarten zijn a ƒ0,50 cent verkrijgbaar bij mevrouw Retel, Koningstraat 10, me vrouw Duin, Kuenenplein 10 en bij me vrouw Nijssen, Plesmanweg 611. HEEMSKERK. Bij een gecompli ceerde botsing op het kruispunt Bach- straat-Marquettelaan zijn zondagavond omstreeks 7 uur vier personen gewond geraakt. T.k. lief klein zwart hond je, 3’/2 mnd. oud, zind., en lief voor kind. Dumontstr. 40. Beverwijk. Tel. 02510- 30755. Rund-, Varkens- en Paardenslagerij Jac. v. Heemskerkstr. 23 - Tel. 14039 Altijd het beste Toch voordelig en alles vers van het mes Discreet relaxen, ’s Avonds van 7 tot 12 uur in A’veen. Bel dan Belinda en Joyce. Tel. 020-417194. BEVEWIJK. In een zeer vlot verlo pen jaarvergadering, die onder meer werd bijgewoond door ere-voorzitter D. Hienkens, heeft de gymnastiekvereniging S.S.S. vrijdagavond niet alleen even te ruggeblikt op het jaar 1973, maar vooral ook vooruit gekeken naar het jaar 1976, waarin men het gouden jubileum gaat herdenken. BEVERWIJK. Op 25 en 26 oktober en op 1 en 2 november wordt er in het verenigingsgebouw „De Wijkerbaan” aan het Kennedyplein weer gekiend ten be hoeve van de VARA-speelgoedactie. Eerst even een paar zakelijke medede lingen over de Berend Boudewijn Kwis. Het was de Belgische uitzending van de maand, alles werd dus in franks bere kend, de frank staat momenteel op 6,8725 cent. Omdat het een Vlaamse uitzending was, zaten er drie Belgische paren in en drie Nederlandse en bestond het schertspanel ook uit drie Belzen en twee kaaskoppen. Gerda Marchand is een actrice, Louis Verbeeck (rechts, ka lend) schrijft cabaretteksten en Romain Voor nadere inlichtingen en/of sollicitaties kunt U zich wenden tot de afdeling per soneelszaken van Vroom en Dreesmann, Lange Nieuwstraat, IJmuiden, telefoon 02550 - 19110. Marcon Electronics voor uw antenneproblemen. ’s Mor gens gebeld, ’s middags geplaatst of hersteld. Ook garan- tiemelingen. En wij doen dat ook! Rijks- en gemeente- instellingen behoren tot - .ze clientele. Marcon, Barre- voetestr. 8, tel. 023-312359. Haarletn. Antennemateriaal voor groot of klein bij Marcon moet u zijn. Antennes, versterkers, rotoren, Duitsl.-antennes, masten, beugels, kasten. Uitsluitend gegarandeerd mate riaal. Barrevoetestraat 8, tel. 023-312359, elke dag geo pend. Levering met de voorwar-den door de Consumen tenbond aangegeven. door een portier de toegang tot een bar werd geweigerd. Er ontstond onenigheid, anderen bemoeiden zich ermee en er werden rake klappen uitgedeeld. Toen de gewaarschuwde politie op het Meer plein verscheen, waren inmiddels een man of vijftig aan het vechten. De schade bleef beperkt tot wat inge gooide caféruiten, terwijl, voor zover was na te gaan, niemand ernstige ver wondingen opliep. Nadat de Beverwijkse politie, geassisteerd door collega’s uit Velsen en Heemskerk enkele charges had uitgevoerd, was omstreeks 2 uur de rust op het Meerplein weergekeerd. BEVERWIJK. In de Grote Kerk van Beverwijk wordt vrijdagavond 25 oktober een concert gegeven door het christelijk gemengd zangkoor „Cantabi le” met medewerking van het Castri- cums Vrouwenkoor. De kerk zal sfeervol met kaarsen worden verlicht. Solistische medewer king verlenen Paula Schram, sopraan, Piet de Reuver, tenor en Anne Marie Develing, hobo. BEVERWIJK. Zaterdagnacht rond een uur of één is op het Beverwijkse Meerplein een grote groep bewoners van het regionale woonwagencentrum met elkaar slaags geraakt. Het Beverwijkse politiekorps moest collega’s uit Velsen en Heemskerk te hulp roepen om de vechtenden te scheiden. Er werden door de agenten geen arrestaties verricht. Op de kruising Zeestraat/Konings- straat kwamen zaterdag een automobi list en een 16-jarige fietser met elkaar in botsing. De fietser kwam te vallen en werd met een hersenschudding naar het Rode Kruis Ziekenhuis overgebracht. Tenslotte is dit weekeinde in Wijk aan Zee een auto opengebroken. Uit de wa gen verdwenen een cassetterecorder, een autoradio en een aantal pakjes sigaret ten. voor de afdeling Vleeswaren die volledige verzorging voor deze afdeling zal moeten gaan dragen. Wij bieden U een prettige werksfeer en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. De werkweek is 5-daags met een gunstig rouleerschema. Ook part-time is mogelijk. T.k.a. stereo cassette deck, Phill. n. 2506 en een band- rec. foop banden, Tel. 023-263431. Uit failliss. gr. partij le keus div. kleuren velours gordijnen v. 29,75 voor 7,95 p.m. Vitr. v. 9,95 voor 3,95 p.m. Franse voulaires en meub. stoffen. Alle hoogten. Tel. 02505-534. IJweg 341, Zwanenburg. Geldleningen. Bijv, 5250 voor 196 per maand (36 mnd.). Of 7250 voor 219 per- maand (48 mnd). Finan- cieringskantoor DILO, Bergen N.H., Lindenlaan 6, tel. 02208-5429. Groningen, Mangaanstraat 4, tel. 050-775081. Binnen enkele uren akkoord. Huize „Tatania” Haarlem, relaxen in privé sfeer. Dag. geopend van 10 tot 24 uur. Volledig nieuw personeel. Tel. 023-324725. GèldT nodig? Zegt hoeveel. U Zonder Zonder Voorzitter C. C. Eyman kon in ruim een uur al het wel en wee van SSS naar voren brengen en bovendien nog de meisjesploegen huldigen, die de naam van SSS ver buiten de gemeente uitdra gen. Juist deze meisjes hebben een druk seizoen voor de boeg. Er werd een beroep op de medewer king van de leden gedaan, het bestuur nog even de tijd te gunnen om de nieuwe statuten in overeenstemming te brengen met de in het bisdom geldende. De jaarverslagen werden zonder meer goedgekeurd. Het bestuur hoopt, dat de gemeente vlot 4000,- beschikbaar zal stellen voor turntoestellen in Wijk aan zee, want de vereniging werkt daar met een zeer actieve SSS-groep, die echter niet over het noodzakelijke materiaal kan beschikken. De aftredende bestuursleden J. Lub bers en J. Geldermans kregen onder dankzegging voor hetgeen zij voor de vereniging hebben gedaan een cadeau bon aangeboden. Het bestuur is aange vuld met mevrouw C. Rijk en de heren J. Voogt en C. Ruiter. De beide meisjes ploegen en hun leidsters werden voor Te k. velours antiek v. 36 voor 12,50. Stoelbekledmg v. 36 voor 12.50. Alle srtn vitrages en Franke Opac gordijnen voor 4.50. IJmuiderstraatweg 105, IJm. Tel. (025501-18124. Voor wie niet gekeken hebben: een punaise is hetzelfde als een duimspijker, en een stoeptegel kost 77 cent, een kassei 84 cent en een baksteen 20 cent. Ik dacht dat u dat wel zou willen weten. Het Vlaams van Berend gaat ook met rasse schreden vooruit. Ik noteerde: „U hebt het goedste gegokt.” Het win nende paar verdiende ons aller sympa thie, al was het alleen maar omdat meneer de regel: „Volgens sommige en thousiastelingen is het huwelijk puntje, puntje, puntje” aanvulde met „te kort” (omdat het huwelijk zo mooi is), waarna mevrouw haar frankskes verdiende door ook „te kort” in te vullen. u maar krijgt het snel, moeilijk gedoe, nare informaties. Lopende leningen geen be zwaar. ’n Vertrouwelijke zaak. Soepele aflossing. De Bruyn en van Meel. Haar lem, tel. 023-316773. Bene den Leeuwen, tel. 08879- 1670. Telefunken maneto- met microfoon en weinig gespeeld. De winnaars van vorige keer, die door aan het juiste bellekoord te trekken ook dit keer mochten meedoen, eindigden als goede tweeden. Het winnende paar van zaterdag trok ook aan een van de drie bellekoorden, en warempel, ook nu daal de de confetti als manna uit de hemel, zodat we hen over twee weken weer tetrugzien Kans van één op drie? Ik vraag het mij, in gemoede af Zaterdagavond bij de TROS de eerste aflevering van „Sterren kijken” met Wim van Hanegem als middelpunt. Vol gende keer komt Theo Koomen met Kees Verkerk. Presentator Cees van Nieuwenhuizen vertelde me, dat tot diep in de nacht naar de TROS was opgebeld voor bijvalsbetuigingen. Vox populi, ali as de stem des volks, ik zou mijn stem daar niet graag tegen willen verheffen. Het was trouwens een aardig program ma. Willem is altijd goed voor een paar droog komische opmerkingen, en de wedstrijdbeelden mochten er nog steeds zijn. Weg. beëind. expositie! Volledige cassettes tafelbe- stek, edelst, en zilverpl. te gen vrijwel gehalv. prijzen. Bekend merk. Inl. 023- 256678 ook ’s avonds. Korte Begijnestraat l Haarlem is gesloten hui geworden. Klanten belle aub. BEVERWIJK. Zondagmiddag bot sten op de hoek Riemsdijklaan/Fokker- laan twee auto’s op elkaar. Eén auto, bestuurd door een inwoner van Bever wijk, werd bij de botsing zwaar aan de voorzijde beschadigd. Niemand raakte bij de aanrijding gewond. het front geroepen om cadeaubonnen in ontvangst te nemen voor hun prestaties, in provinciaal en landelijk verband. De leidsters zijn bovendien met bloemen gehuldigd, waarbij de wens werd uitge sproken dat zij door zullen gaan met deze enthousiaste keurturnsters. „Maar kom niet om een extra lesuur, want dat zit er niet in”, aldus voorzitter Eyman. Geen bezwaar maakte de ledenverga dering tegen een contributieverhoging met vijftig cent per lid per maand, noodzakelijk om de begroting sluitend te krijgen. Wel werd een beroep op alle SSS-ers gedaan om weer een donateurs- actie te starten. Vroeger telde de vere niging honderden donateurs(trices), maar dat aantal is in de loop der tijd verlo pen. Over de viering van het Vijftigjarig bestaan in 1976 kon nog weinig con creets worden meegedeeld, maar men bereidt zich er wel op voor. Parian Meubelen: bankstel(dralon) 695, hoekbankstel- len v.a. 695; eiken bankstellen v.a. ƒ995, 5 jaar gar. op binnenwerk. Amsterdam, de Boelelaan 12, tel. 020-429039 (2 min. van RAI, t.o. ingang Esso-Motorhotel), donderd. koopavond. Badhoevedorp, Nieuwe Meerdijk 17, tel. 02968-5817, vrijdag koopavond. Geopend dinsdag t.m. zaterdag van 10-17 uur, koopavonden tot 21 uur. BEVERWIJK. De opbrengst van de feestavond van Van der Meer, die 21 september in de sporthal werd gehou den, bedraagt 10.000. 'NiTtÜ* (Van een medewerker) VELSEN. Voor de derde wedstrijd van de wintercompetitie trokken zater dag weer eenendertig leden van de hen- gelsportvereniging „Velsen” naar de Noorderleidsevaart. Na twee matige voorgaande wedstrijden waren de ver wachtingen zeer gespannen, zodat ieder hoopte dat het nu eens zou lukken. Na afloop bleek dan ook dat het dit keer een zeer goede wedstrijd was ge worden, maar liefst 561 bovenmaatste vissen moesten tijdelijk hun element verlaten om gemeten te worden, de gezamenlijke lengte bedroeg 9446 cm. De heer R. Bosma werd winnaar met 752 cm, het verschil met nummer 2 bedroeg slechts 1 cm. De 10 best ge plaatsten waren: 1. R. Bosma 752 cm, 2. D. Otte 751 cm, 3. C. Koelewijn 647 cm, 4. A. Jongbloed 598 cm, 5. J. Vrijhoef 550 cm, 6. I. de Vries 500 cm, 7. F. Houtgraaf 406 cm, 8. T. Schaap 362 cm, 9. A. E. Jenseh 352 cm, 10. A. Kools 351 cm. Toch had ik iets meer van Truus willen horen, desnoods in mindering op de muzikale gedeeltes met Cees van Oyen en Lenny Kuhr. De gedachte dat je ook die mensen die niet om voetbal (dus niet om Van Hanegem?) geven met een aangepast muziekje zoet moet hou den, lijkt me foutief. Dan kijken ze maar niet, maar wie Van Hanegem wil inslurpen vindt het zonde van de tijd als er in plaats van hem liedjes worden gezongen, ook al gaan ze over hem. Ik heb me latên vertellen dat die muzikale gedeeltes maar zeseneenhalve minuut in beslag namen op de drie kwartier, maar zodra je denkt dat het een kwartier duurt, is het des te meer mis. Verdienstelijk was wel, dat alle toele- veringsfiguren (Happel, Cruyff, Van Ra vens c.s.) slechts kort aan het woord waren. Het beste waren de kritische noten over Willem die trainer Wiel Coer. ver op zijn zang had, te meer omdat hij ze uitsprak, zittend naast Willem zelf. Typerend voor Feyenoord leek me, dat niemand van het bestuur van de uitno diging om aanwezig te zijn, gebruik had gemaakt. Van dit bedrag zullen de volgende instellingen elk 2000.ontvangen: ouderver. „Helpt Elkander”, de r.k. oudervereniging „Voor het Zorgenkind”, afdeling Midden Noord-Holland; de ou dervereniging „Philadelphia”; invaliden vereniging „Op Hoop van Zegen” en het ontmoetingscentrum voor alleenstaanden „De Schans”. De begeleiding van koren en solisten wordt verzorgd door Wia Ariens Kap pers de Rook, piano, Hans Timmer, orgel en een strijkensemble onder leiding van Niek de Graaf. Het programma wordt toegelicht door de presentatrice Thea Harkema-Nieuwland. De toegangsprijs is gesteld op ƒ4,-; voor bejaarden en CJP- houders ƒ2,50. Voorverkoop van kaar ten bij: kapper Handgraaf, Voorstraat 18, Wijk aan Zee, k'apper Welbedacht Zeestraat 46, Beverwijk, drogisterij De Bree, Torenstraat 18, Beverwijk en avonds van 19.30 uur af in de kerk. Combi-camp vouwwagen, de lichtste, snelste en voor deligste. Demonstratie ver koop en verhuur. Edego- Sports, Kruisstraat 25-29, Haarlem. Tel. 023-320513- 320813. Te k. prachtig dressoir. Tel. 11047. IJmuiden. IJMUIDEN. „Sint Engelmundus” de overkoepelende organisatie van de vier Oud-katholieke vrouwenverenigingen in IJmuiden, hield vrijdag en zaterdag in het Oud-katholiek verenigingsgebouw haar jaarlijkse tweedaagse bazar, met «en bijzonder goed resultaat. Pastoor A. J. Glazemaker opende het festijn vrijdagmiddag met een herinne ring aan het vorig jaar behaalde record van achtduizend gulden, welk bedrag elk jaar ten goede komt aan het algemeen kerkelijk werk, zoals vernieuwing en aanschaf van paramenten voor de ere dienst. Hij hoopte ook nu weer op een dergelijk resultaat. Reeds direct vrijdagmiddag was het een grote drukte in het gebouw, waar beide verdiepingen in gebruik waren om de bezoekers kennis te laten maken met de goed gevulde stands van fraaie hand werken, verkoopplaats van gebruikte kleding voor peuters, kleuters en teen ers, een flessenbar en voor de jongste jeugd een grabbelton. Bovendien wisten de dames menig lootje te plaatsen voor vele mooie prijzen, terwijl het rad van avontuur beide avonden bij droeg tot een flinke duit in de bazarzak. Jammer was het dat z aterdagavond het bezoek minder was maar niettemin bleek ten slotte, dat het resultaat er niet onder had geleden- Dit was weer hoger dan vorig jaar en kon nu worden vast gesteld op een bruto-besomming van ƒ9250,-. WWWWWWWWWW^/WWWVWWWWWWWWIAAAAAJWWW CARFIT: Uitlaten, montage, service. Rozenstraat 11-15, Haarlem. Tel. 316035. Uw uitlaat geheel of ged. ver nieuwd, terwijl u wacht. Tot 40 pet. onder de prijs. Ook de gehele zaterdag geopend. Veste prijzen. Let op: ook trekhaken-montage. T.k. Mini 850, 1958, i.z.g.St., T.k. Daf 33 bj. eind 1971, 950. Pr. Hendriklaan 89, 36.000 km, i.pr.st. Tel. O’veen. Tél. 023-261072. 08370-13379. Te koop gevraagd loop- en sloopauto’s. Tel. 023-311007. Een automobilist uit Heiloo, die op de Marquettelaan reed, verleende geen voorrang aan een personenwagen op de Bachstraat. De auto werd in de flank aangereden en door de kracht van de botsing over de weg geschoven, in de richting van een naderende auto op de andere weghelft. Bij de botsing werden de inzittenden gewond. Een 17-jarig meisje uit Velsen-Noord was er het zwaarst aan toe: ze moest met een hersenschudding in het Jozef ziekenhuis worden opgenomen. Unieke sexfilmshow vat uur. U ziet 10 films, w.m met geluid voor slechi 10. Gratis frisdrank -koffie! Geopend "v.a. uur. Alleen Aphrodil Jansstraat 67. Teven ehprm. gastvr. gevr. It 023-325078. Twee jonge dames zoeke bijverdienste, onvorschillj wat. wel goed niveau. Te .023-264090. Club BB 14 Relaxen i ontsp. sfeer Sauna’ mass ge enz. Ma. t.e.m. vrij, va 12-24 uur. Tel. 023-314328. Wij halen gratis uw oud kachel, tevens al uw on ijzer, ook cv. Tel. 023 337661. Antoinette en haar assis tentes verwennen u heer lijk van 10-23 u. Weekends gesloten. Tel. 02968-5708. Ook geven wij div. shows. Eyt. hebben wij voor u een 1Ó0 pet. discr. privé adresje d.m.v. fotoboek. Dames die onze heren thuis kunnen ontvangen bel ons even, leuke bijverdienste. Te vens, ass. gevr. Waswacht, rep. 99 merken wasapp. Voorrijdk. Haar lem ƒ7,50 in randgebieden ƒ9,50. Vraag eerst prijzen bij een ander, en bel dan 023-313533. Club „Haarlem” Schotel weg 130, tel. 023-250211 Charmante gastvrouwen Ook buitenlandse. T.k. nw. wasautomaat ƒ395, nw. koèlkast 205 1 250. nw. diepvrieskist 190 1 ƒ350. Tel. 023-288524. U weet toch, dat wjj alle stofzuigeronderdelen in voorraad '"hébben (slangen, zakken, borstels enz.)? Stof- zuigerhuis Ritsa, Gr. Hout- str. 132. H’lem .Tel. 312025. .e

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 6