Zandvoortenaar bleef gekneveld en beroofd op bed achter Commissie geïnstalleerd voor meer openheid en openbaarheid Wegomlegging voor riolering Onroerend-goed- belasting komt volgend jaar r Voor suède WILMS FLOET I I I I I I I I I Labyrinth en Nappa kleding GROEPSPROCESSEN IN DE MISDAAD metnico scheepmaker Popgroep Camera uit Shane in etalage ontvreemd ZORGVULDIGE AANPAK VAN COMPLEXE PROBLEMATIEK Nieuwe voorzitter PvdA-afdeling Heemskerk AUTOMOBILIST VERLOOR AANHANGWAGEN Krediet voor bouwrijp maken KERST- en NIEUWJAARS KAARTEN 1974-75 Kort IJmondnieuws KANNETJES, KRUIKJES, PULLETJES, POTJES, VAASJES, PLANTENHANGERS enz. V R IJ D A G 8 NOVEMBER 19 74 13 PLAATSELIJK NIEUWS IJmond Stimulans Aspecten (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) Raaks van ƒ2.— tot ƒ10.— Onze koilektie antwoordnummer 88 IJmuiden of bel even 14768 •4 o o o o (Van onze rechtbank verslaggeefster) (Van een onzer verslaggeefsters) Metische verzorging IJMUIDEN BEVERWIJK HEEMSKERK (Van een onzer verslaggeefsters) (Van een onzer verslaggeefsters) SANTPOORT de Burgemeester Bruinsma gaf er in zijn 34 Van een onzer verslaggeefsters) Tel. Tel. 310766 310685 alléén: KENNEMERLAAN —JV J Het college is overigens wel van plan, zich in het voorstel tot de raad duidelijk omtrent de door hen meest gewenst ge achte heffingsvorm uit te spreken. Wel ke vorm dat is, wilde wethouder Kae- bisch in afwachting van het voorstel niet meedelen. in het jongerencentrum „Donkey Shot” aan de A. Verherentstraat. De heer F. Perquin treedt dan voor bet laatst afs voorzitter op. Het bestuur heeft als nieuwe voorzitter voorgedragen de heer W. Mantjes. Dgzelfde verschillende eisen waar vier jongens tegelijk voor het hekje stonden, was in de zaak van twee Beverwijkers, Drs. De Wildt attendeerde op deze wisselwerking tussen theorie en praktijk. Een 23-jarige automobilist raakte gis teren zijn vijftonige hoorn met compres sor kwijt. De politie nam de siertoeter in beslag. Met het Jansheeren, Kerkweg 47 Heemskerk, tel. 35083. l^SUÈDE NAPPA en LEDER-KLEDING van. Waarbij overigens wel één aante kende dat ze hem geen geweld wilden aan doen. Men kon zich nog wel inden ken dat het slachtoffer zich bedreigd voelde, zeker toen er ook nog met een stiletto werd gezwaaid. De heren hadden alle vier een straf blad. De officier vroeg acht maanden tegen de twee die het zwaarste aandeel hadden, en vijf maanden tegen de ande ren. „Dit is een staaltje dat zelfs het gastvrije Nederland niet op prijs stelt. Ik beschuldig ze niet dat ze hierheen zijn gekomen om zoiets te doen, maar wel dat ze eenmaal hier het hier deden omdat het zo makkelijk gaat”. Vier raadslieden: mr. Cohen was snel uitgepraat, want die had geen contact met de jongeman kunnen krijgen. Mr. Dantuma belichtte het weinig professio nele karakter en dilletantisme, en wees er wel op dat het slachtoffer, een 63- jarige homoseksueel er ook niet te be roerd voor was jongens geld te betalen en ze te .bestellen”. Mr. T. Boekman toonde zich verheugd met de verschillen in strafmaat, mr. Helmig vond het juist discriminerend. Haarlem De grootste speciaalzaak in Zijlstraat 29 Van de raadslieden was het ditmaal mr. Linthorst die deze verschillen niet reëel voiiid. als je praat over een groeps proces Uitspraak op 21 november. een IJmuidenaar een een Heemskerke naar. Ten laste gelegd waren diefstal van auto’s en geld in IJmuiden, Bfever- wijk en Haarlem, maar er was nog veel meer aan diefstallen gepleegd in de IJmond, zo rond de 16 zaken, waarin men in verschillende formaties aan deel nam. De heren hadden dan ook nu schoon schip gemaakt. Daar stonden ze nu, en op de tafel lagen al weer, hoe jong ze ook nog waren, vier strafbladen. En vier reclasseringsrapporten. Een re- classeringsambtenaar, ter zitting aanwe zig, wees op het groepsproces dat zich hier af speelt en waar de jongens zich moeilijk aan kunnen onttrekken. BEVERWIJK. Uit een fotohandel aan de Breestraat is gisteren een camera ter waarde van circa 1000 ontvreemd. Het toestel verdween uit de etalage. BENOEMING.Voor de benoeming van een hoofdleidster in vaste dienst aan de openbare kleuterschool „Kleuterdorp” in Beverwijk hebben B. en W. voorge dragen mej. M H. Draaisma, thans waarnemend hoofd. Een 9-jarige jongetje uit Uitgeest viel gistermiddag met zijn hoofd op de tegel vloer van het Beverwijkse Sportfondsen- bad. Met een -JJ1-~ -- naar het St. bracht. installatierede blijk van voorstander te zijn van openheid en openbaarheid, maar hij wees niet alleen op de positie ve aspecten. Op grond van Amsterdamse ervaringen, eveneens in een rapport vastgelegd, vroeg hij de commissie ook bedacht te zijn op negatieve aspecten. In Amsterdam zijn als zodanig naar voren gekomen een minder slagvaardig beleid, minder informeel overleg, de kwaal dat commissieleden „voor de tribune” gaan praten, tijdens openbare commissiever gaderingen een meer politieke opstelling, hetgeen op zichzelf ook een positief effect kan hebben. Als punt is in Am sterdam ook naar voren gekomen de opstelling van de ambtelijke begeleiding en opstelling. Als ambtelijke standpun ten tijdens de openbare commissieverga deringen openlijk naar voren worden gebracht, kan dat in bepaalde gevallen de positie van een hoofdambtenaar in gevaar brengen. BEVERWIJK. Burgemeester J. G. S. Bruinsma heeft donderdagavond in het Stadskantoor de commissie Open baarheid geïnstalleerd, die tot april de gelegenheid krijgt te onderzoeken op welke wijze vorm kan worden gegeven aan meer openheid en openbaarheid vanuit het gemeentebestuur. De bevin dingen zullen in een rapport worden vastgelegd. Tot voorzitter van de com missie ad-hoe is gekozen drs. J. C. de Wildt. is weer aanwezig. Nu is alles nog voorradig, dus bestel vroegtijdig om teleurstelling te voorkomen. Stuur een kaartje aan U krijgt dan enige modelboeken zonder enige verplichting bezorgd. Boek- en Offset- drukkerij W?,IXEL Oosterduinweg 29 IJmuiden BEVERWIJK. Wegens riolerings- werkzaamheden zullen met ingang van maandag 11 november de Beeckzanglaan tussen de Vondellaan en de Akerendam- laan en de aansluiting van de Van Hogendorpstraat op de Graaf Janstraat voor alle rijverkeer worden afgesloten. In de toelichting op de gemeentebe groting voor 1975 spreken B. en W. van Beverwijk zich nog niet uit over welke heffingsgrondslag naar hun mening dient te worden gehanteerd. Zoals be kend kan de onroerend-goedbelasting worden gebaseerd op de economische waarde of op basis van het oppervlak. hersenschudding is hij Jozefziekenhuis overge- zorgvuldigheid. Als commissie willen we vooral een werkgroep zijn, die ook vele andere groeperingen zal benaderen die een „inbreng” kunnen hebben”. In de commissie namen zitting de raadsleden C. Berghuis, A. J. Eiff, M. F. Menist, G. J. van Ruyven, P. J. Sigon, K. Vermeulen en J. C. de Wildt en de ambtenaren J. Blok en J. W. Ham. Ambtelijk secretaris is mr. M. H. Siep- man. BEVERWIJK. Op de Rijksweg ver loor gisteravond een automobilist zijn aanhangwagentje. Toen de man met een snelheid van circa 75 km/u ter hoogte van Beverwijk reed, begon het wagentje plots te slingeren en schoot los van de koppeling. Zowel auto als aanhanger raakten beschadigd. Persoonlijke onge vallen deden zich niet voor. Tegen de automobilist is proces-verbaal opge maakt. BEVERWIJK. Nog dit jaar kan de gemeenteraad van B. en W. een voorstel verwachten om over te gaan tot de invoering van de onroerendgoed-belas- ting. Het college wil deze belasting, die de bestaande grond-, personele en straatbelasting gaat vervangen, per 1 januari 1976 invoeren. Aan al die punten kan zowel een positieve als een negatieve uitleg worden gegeven, maar volgens de burgemeester dient de nieuwe commissie dergelijke kwesties zeker in de overwegingen te betrekken. Zijn conclusie was, dat de zaak van openheid en openbaarheid minder eenvoudig is dan men aanvanke lijk wel eens heeft verondersteld. De heer Bruinsma stelde vast, dat de behoefte aan meer openheid en open baarheid vooral is gegroeid in de tijd dat zich een verontrustend gebrek aan be langstelling voor politieke zaken bij de burgerij manifesteerde. De burgemeester hoopte dat de commissie ook zou berei ken, dat met meer openheid en open baarheid de wegen worden gevonden om die politieke belangstelling bij de burger te stimuleren. Het onderzoek zal zich niet beperken tot de „studeerkamer”, want tijdens de periode van het onderzoek worden vele commissievergaderingen al openbaar ge houden en uit de praktijk kan dus al veel worden aangedragen. Drs. De Wildt verklaarde als voorzit ter van de nieuwe commissie dat deze onbevooroordeeld aan het werk wil gaan, in het besef, dat het moeilijk zal zijn vorm te geven aan meer openheid en openbaarheid. „Men kan er niet licht zinnig aan beginnen, want het vereist De bekende Noord-Holland november op Raamveld. De popgroep bestaat uit Henk Haanraads (ex-Tortilla), sologitaar en zang; Walter Tromp (ex-Mayfly), basgitaar, zang; lan Boelens (ex-Cripple Joe), tweede sologi taar en zang, met Gerard Borst (ex- Kraayeveld) als drummer. Hun repertoire bestaat uit veel eigen composities van het team Haanraads/ Boelen, die vooral gekenmerkt worden door vele tempo-wisselingen en sound- schakeringen. Vocaal zoekt men naar melodieuze lijnen. HEEMSKERK. De Partij van Arbeid, afdeling Heemskerk, houdt haar jaarvergadering op dinsdag 12 november popformatie Shane uit treedt vrijdagavond 8 in Labyrinth aan het De bestuursleden L. Hoogendijkde Ridder, G. Meulendijk en F. Perquin hebben zich niet herkiesbaar gesteld en ook A. Prrnk heeft bedankt wegens drukke werkzaamheden. De overige le den van het bestuur stellen zich op nieuw kandidaat. Dat zijn M. Hambur ger, M. Harms, J. Butter, W. Mantjes en J. van Doesburg. Nieuwe kandidaten voor een bestuursfunctie zijn B. Holle- brand (voorgedragen als secretaris), Th. Bos, J. van GelderenWenneker en G. v.d. Wel. Op de agenda staat verder een bespre king van het bestuursbeleid en een ver slag van de gemeenteraadsfraktie. als mede van een concept-beleidsnota over de samenwerking tussen bestuur en fractie. Ook een subsidie aan de „Stem des volks” zal ter sprake worden ge bracht. Officier van justitie mr. Van der Valk Bouman, vond het in ieder geval zonder meer rechtvaardig om verschillen te maken in de zaak tegen vier jeugdige Duitsers die begin september een Zand voortenaar beroofden van 225, sleutels, autopapieren en zijn auto. Het slachtof fer lieten ze voorover liggend op bed achter, met een prop in z’n mond van twee washandjes, met daaroverheen weer een stropdas, en verder vastgebon den met een telefoonsnoer, gordijn en broekriem. Eén van de jongens had een relatie aangeknoopt met deze man en daar maakten ze nu met hun vieren misbruik HAARLEM. Gezamenlijke inbra ken, al of niet met gebruik van geweld, leken gisteren het hoofdthema te zijn van een dag rechtbankzitting in de Jans- straat. In kleine groepjes, twee, drie, vier man soms, traden de vooral jeugdi ge verdachten voor het hekje en zaten ze op het op dit aantal niet berekende verdachtenbankje, omgeven door hun advocaten. Probleem van deze zitting, dat zo nu en dan doorklonk: onder scheid je in een groepsgewijs optreden individuele taken en dus ook straffen, of wordt het een „gelijke monniken, gelijke kappen”. BEVERWIJK. Ten behoeve van het bouwrijpmaken van gronden in de be stemmingsplannen „Hofland”, „Het Overbos”, „Stadscentrum Beverwijk” en „Wijk aan Zee” hebben b. en w. aan de raad voor de jaren 1974 en 1975 een krediet gevraagd van 115.000. Artsen. Voor de groep artsen Fierstra, Pernot, Plantinga, Reddingius, Rolink, De Ruiter, Takken, Versélewel de Witt Hamer, Visser en Vreeling wordt de dienst waargenomen van zaterdagmor gen! 10 uur tot zondagmorgen 9 uur door C. Versélewel de Witt Hamer, Vondellaan 60, Beverwijk, tel. 23969. Voor dezelfde groep artsen wordt dienst gedaan van zondagmorgen 9 uur tot zondagavond 24 uur door G. A. Takken Julianaweg 44, Wijk aan Zee. tel. 02517-333. Voor spoedgevallen houden deze artsen spreekuur op za terdag van 17 tot 17.30 uur en op zondag van 16 tot 16.30 uur. Voor de groep artsen Guldemond- Swaab, ten Harmsen van de Beek, Hommes, Kes ter, Vos en Zeijlmans wordt waarge nomen op zaterdag en zondag door F. J. G. Guldemond-Swaab, Hilbersplein 6, Beverwijk, tel. 33169. Tot zaterdag morgen 10 uur in spoedgevallen de eigen huisarts waarschuwen. Apotheek. Voor avond-, nacht- en zon dagdienst in de periode van vrijdag 8 november 17.30 uur tot vrijdag 15 november 17.30 uur: apotheek Huis man, Wijkerstraatweg 164, Velsen- Noord, tel. 23883. Dierenarts. Zie IJmuiden. Tandarts. Zie IJmuiden. Medisch Maatschappelijk Consultatie bureau voor Alcoholisme. Spreekuren iedere vierde vrijdag van de maand van 19 tot 20 uur in het gebouw van de Geestelijke Volksgezondheid, Moensplein 10, Beverwijk. Stichting Samenwerkende Groene Kruisverenigingen. Weekenddienst: zuster M. Schout, Laan van Blois 74, Beverwijk, tel. 24569. Gezinsverzorging en bejaardenhulp. Spreekuren leidsters: maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur in het Spec, prijs voor verenigingen enz. De officier, mr. Bijl de Vroe, onder kende dat, maar het verbaasde hem dat de jongens ook als ze elkaar een tijdlang niet zagen, toch weer willoos naar el kaar toedreven. „Terwijl ze toch stuk voor stuk volgens mij flink genoeg zijn om er zelf radicaal een einde aan te maken”. Al naar hun aandeel in de inbraken, vooral het aantal dat ze op hun naam wisten te schrijven eiste hij tien, acht, zeven en zes maanden, waar van steeds drie voorwaardelijk. De problemen zaten donderdag bij Achter het Nieuws, en trouwens ook, maar dan in een andere vorm, in het toneelspel „Souvenirs” van Gerard Lem- mens. Bevinden we ons ja dan nee in een crisis? Minister Duisenberg zei van niet, er was geen sprake van een daling maar van een minder sterke stijging. Een schrale troost misschien, maar toch een troost, vooral voor wielrenners. De E-3 in België bleek een langgerekt pro bleem, de Nederlandse Antillen willen ook hun vrijheid en koning Hoessein heeft er verder weinig meer mee te maken na Rabat. Israël echter vecht een verloren strijd. Aldus enkele jeugdige Palestijnen die Ben Elkerbout (wiens specialisme bijzonder lang stand houdt als je het bijvoorbeeld vergelijkt met Cyprus) op de Westoever had opgezocht. Gesublimeerde problemen kwamen we tegen in „Souvenirs”, geschreven in op dracht van het Dr. J. E. baron De Vos van Steenwijk-fonds van de provincie Noord-Holland. Ik stel me voor dat dit fonds, genoemd naar die baron, in deze provincie, Gerard Lemmens de vrije hand heeft gelaten, en hem niet de opdracht heeft gegeven „een stuk te schrijven over twee zwervers, Sjaak en De Rooie, die in een leegstaand huis ontwaken en in een bepaalde machtsre latie tot elkaar komen te staan”. Of zoiets. Zelfs zal de opdracht niet in het vage hebben geluid dat Lemmens een stuk moest schrijven „in de traditie van De Huisbewaarder” of „in de geest van Harold Pinter”, maar dat nam niet weg dat je daar toch bij vlagen aan werd herinnerd. Niet dat dit stoorde. Je kan beter aan een briljant stuk herinnerd worden dan aan een slecht of matig stuk, en het was trouwens niet alleen de herinnering aan betere stukken die „Souvenirs” (tamelijk verrassend, want wie is Gerard Lem mens?) tot een goed stuk maakte dat veel speelkansen bood aan Han Bentz van den Berg en Jacques Commandeur. De eerste helft was weliswaar beter dan de tweede helft, maar door de bank genomen was er reden tot grote tevre denheid, ook al omdat dit Nederlandse spel weer wat meer body had (wat meer te bieden had) dan de meeste Neder landse serie-afleveringen. Vóór acht uur heb ik met genoegen naar „Mijl op zeven” gekeken, dat ik voor de eerte keer zag. „Twee jongens en een oude auto”, die op avontuur gaan in een provincie, dit keer Gelderland, en met leuke verhalen thuiskomen. Geen wonder, want het zijn ook aardige jon gens die door iedereen aardig worden gevonden, behalve door de kapitein, die ze bars weg joeg van het terrein waar wellicht de militaire oefening zou wor den gehouden. In feite is „Mijl op zeven” een voort zetting met lange onderbreking van het programma dat Berend Boudewijn en Ellen Blazer een jaar of tien geleden voor de VARA maakten, en dat, als ik me niet vergis. „Europa In” heette. Zij trokken ook naar een bepaald gebied of een bepaalde stad en praatten daar met gewone mensen die ze onderweg tegen kwamen, of met de ongewone mensen onder de gewone mensen: een voormali ge violist die overgeswitchd is naar het schilderen (Jos Lussenberg heette hij gisteren), een kapper- in Laren die het feestprogramma voor het dorp voorbe reidt, de touwtrekkers van de Neder landse Touwtrekkers Bond, boer Jan Tolkamp met zijn instuif, het kasteeltje waar de jeugdserie .Floris” gefilmd werd (met gepast gebruik van fragmen ten daaruit), enzovoort. Allemaal aardige mensen dus (behalve die kapitein), bekeken door aardige men sen, dat kan alleen maar een aardig programma worden, zonder pretenties en zonder waarlijke kunstwaarde, maar af en toe toch met reminiscenties aan „De Ivoren Toren” en dat soort programma’s. Samen vattendde volgende keer kijk ik weer, en heus niet alleen omdat het moet. Artsen, H. Strik, Hoofdstraat 165, tele foon 378310. Apotheek: Santpoortse Apotheek, Bloemendaalsestraatweg 149, telefoon 378249 (geopend tot 20 uur, zondag gesloten) en Schoterbos Apotheek, Rijksstraatweg 19, Haarlem, telefoon bouw Wulverderlaan 51, telefoon 023- 37685. wijkgebouw aan de Büllerlaan 10, 250155 (de gehele nacht en zondag geopend. Gezinsverzorging en bejaardenhulp Groene Kruis IJmond. Spreekuren leidsters: dinsdag 11.30-12 uur wijkge- Beverwijk, tel. 35215. Wit-Gele kruis. Weekenddienst: zuster E. Nijsen, Europaplein 88 Heemskerk, tel. 35141. Verloskundige. Waarnemend me vrouw J. M. H. Kruidenberg-van Saaze, Hannie Schaftstraat 5, Heems kerk, tel. 32327; eigen praktijk; me juffrouw A. M. Bot, Wilgenhoflaan 33, Beverwijk tel, 24161 ;vrij; mevrouw I. A. M. Skotarczak-van der Klaauw. Interkerkelijke Stichting voor Gezins verzorging in de IJmond. Spreekuren gezinsverzorging: maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur in huize Scheybeeck, Velserweg 2, Beverwijk, tel. 20545; spreekuren bejaardenhulp: maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur en vrijdagmiddag van 14 tot 15 uur in huize Scheybeeck, Velserweg 2, Beverwijk, tel. 23180 en 20545. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening in Midden-Kennemer- land. Spreekuren dagelijks van 9 tot 10 uur: De Noostraat 4 IJmuiden, tel. 02550-10661; Van der Hoopstraat 27 Beverwijk, tel. 30766; Zeestraat 149 Beverwijk tel 26177; (alleen woens dag) Castricummerweg 4, Uitgeest, tel. 02513-13430; (dinsdag van 14 tot 15 uur en vrijdag van 9 tot 10 uur) De Artsen, van zaterdagmorgen 10 tot za terdagavond 24 uur: F. M. van Steke- lenburg, Leeuweriklaan 52, telefoon 14290; R. J. Hauer, Genestetlaan 4, Driehuis, telefoon 14203 en P. Brou wer, Koningin Wilhelminakade 79, te lefoon 14507. Apotheek, Apotheek Kuylman, Lange Nieuwstraat 403, telefoon 14204. Tandarts, alleen zaterdag en zondag van 17 tot 17.30 uur: C. Ph. Hamann, Vondellaan 27, Beverwijk, telefoon 02510-23017. Wijkverpleegster „Groene Kruis”: zus ter M. van der Meulen, Bramenvlak 32, telefoon 14378 en zuster E. Meyer ’t Kaetie 12, telefoon 15005. Dierenarts, J. W. Baljet, Kenaupark 13, Haarlem, telefoon 023-301880. Wijkverpleegster „Wit-Gele Kruis”, in lichtingen over weekenddiensten on der telefoonnummer 15645. Stichting Maatschappelijke Dienstver lening Kennemerland. Spreekuren da gelijks van 9 tot 10 uur in De Noot- straat 4, IJmuiden, telef. 02550-10661. Interkerkelijke Stichting Gezinsver zorging en Bejaardenhulp, Velserduin- weg 52, dagelijks van 9 tot 10 uur, telefoon 02550-11830. Federatie Bejaardenzorg Velsen, Abe lenstraat 1, IJmuiden. Elke dag spreekuur van 9 tot 10 uur, telefoon 03450-12464. Spreekuren van het soci aal adviesbureau voor IJmuiden. Elke dinsdagmorgen van 9 tot 10 uur in het Cultureel Centrum, Moerbergplant- soen 22; voor Velsen-Noord, elke dins dagmorgen van 11 tot 12 uur in het buurtcentrum „De Mei”. Geelvinck- straat 28; Santpoort, elke dinsdagmid dag van 14 tot 15 uur in het gebouw „De Haven”, Schipbroekerweg 6, Sant- poort-Noörd; voor IJmuiden-Oost, el ke dinsdagmiddag van 16-17 uur in het gebouw „In de Abeel”, Abelen straat 1. Verder volgens afspraak met het bureau. Gezinsverzorging en bejaardenhulp Groene Kruis IJmond. Spreekuren leidsters; maandag tot en met vrijdag 9-10 uur, wijkgebouw Andromeda- straat 3, telefoon 02550-13936. Algemene Hulpdienst Velsen, maandag tot en met vrijdag van 9 tot 11 uur, telefoon 02550-18888. Artsen. Van zaterdagmorgen 10 uur tot zondagmorgen 9 uur: J. C. A. Bakker, Bachstraat 7 Heemskerk, tel. 32484; van zondagmorgen 9 uur tot zondagavond 24 uur: L. A. v.d. Torre, Lombardijestraat 9 Heemskerk, tel. 31321. Tot zaterdagmorgen 10 uur in spoedgevallen de eigen huiswarts waarschuwen. Apotheek. Zie Beverwijk. Dierenarts. Zie IJmuiden. Tandarts. Zie IJmuiden. Verloskundige. Zie Beverwijk. Wit Gele- en Groene Kruis. Weekend dienst: zuster A. v.d. Ben, C. H. Moensstraat 26, Beverwijk, tel. 25115. Gezinsverzorging en bejaardenhulp. Spreekuren leidsters: dinsdag van 10 tot 10.30 uur in het wijkgebouw aan de Jan van Scorelstraat 46, Heems kerk, tel. 32247 (zie ook onder Bever wijk). Interkerkelijke Stichting voor Gezins verzorging in de IJmond. Spreekuren gezinsverzorging en bejaardenhulp: Jan van Bergenstraat 50c, Heemskerk, tel. 32340. van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur; openbare lagere school De Sokkerwei, Oranje- iaan 2, Castricum, tel. 02518-54321, van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur. D

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 13