Tib MUSIC COMPANY r chemisch analist(e) Produktie-msdewerkers ALUMINIUM DELFZIJL B.V. Bij Aldel krijgt u een opleiding tot smelter En u verdient meteen een goed salaris. muziek-kontroleurs platenpersers S3ITK technische fundies in de vHegtuigontwikkeling ’t hoepeltje Quaker KIENZLE INFORMATRICE MEDEWERKSTER VERKOPERS-SPECIALISTEN f 1 ■S 9#* ZATERDAG 9 NOVEMBER 1974 22 CBS BURO-COMPUTERS QUAKER OATS B.V. vraagt De Stichting VW Zandvoort Troost, Herckenrat Ten Kate Stichting Apotheek der Haarlemse ziekenhuizen Quaker Oats B.V. - Strandweg 80 - IJmuiden Telefoon 02550 - 1 17 41 Sinterklaas en kerstfeest zijn ieder jaar enerverende tijden voor onze dynamische en snelgroeiende Kom direkt praten bij: cbs grammofoonplaten bv, nijverheidsweg 32 - 36 haarlem (023) 3192 50 afd. personeelszaken tst. 241 H. A. KRAMERS ZOON B.V. T Mensen die van aanpakken weten, een goed betaald vak willen leren en voor wie werken in ploegendienst een plezierige afwisseling betekent, kunnen wij goed gebruiken. in 3-ploegendienst (20°/o ploegentoeslag) salariëring naar leeftijd en ervaring. Minimum leeftijd 18 jaar. in 3-ploegendienst (20°/o ploegentoeslag). Op deze afdeling hanteren wij het premieloon systeem. Minstens circa f 200,- schoon per week. k Minimum leeftijd 18 jaar. j De krant brengt u uitgebreid op de hoogte van het wereldgebeuren. En helpt u voor ’t zelfde geld aan een nieuwe auto, een prima restaurant of een tweedehands fiets. Ziet u nou wel dat u ’m niet missen kunt? De krant is nooit weg. Kom eens langs 1 Wij moeten ons verkoopteam uitbreiden met een tweetal Naam: Adres: Woonplaats: .1* roept sollicitanten op voor de func tie van voor de stijgende produktie van honde- en kattevoedsel in blik. Het ontwerpen en verder ontwikkelen van - meest civiele - vliegtuigen vindt plaats op het constructie- bureau van Fokker-VFW op Schiphol-Oost. Onderhanden zijn, de verdere ontwikkeling en aan passing aanwensen van de klanten van de in Nederland ontworpen F27 „Friendship” en F28 „Fellowship”. Daarnaast wordt in internationaal verband deel genomen in onder meer: de europese airbus A300-B, VFW 614 (ontwerp van het Duitse zusterbedrijf), en het commutervliegtuig SD3-30 van Shorts (Ulster). Van de ruim 450 medewerkers van het constructie- bureau is verreweg het grootste deel als technisch specialist werkzaam in afdelingen zoals aërodynamica, sterkte en constructie, boordsystemen en tekenkamer. Door de ingewikkeldheid van het vliegtuigontwikke- lingsproces zijn er binnen de CB-organisatie ook een aantal coördinerende en ondersteunende functies. Met behoud van de eigen „kleur” van deze functies is toch een vrij grote affiniteit tot de diverse specialismen vereist. Dit vraagt van deze functionarissen goede contactuele kwaliteiten. Op ons laboratorium is op korte ter mijn plaats voor een Voor de produktie van aluminium zoeken wij mannen (tussen de 21 en 45 jaar) om opgeleid te worden tot smelter Het vak leert u bij ons. Deels in de praktijk, deels op onze bedrijfscursussen. Smelters spelen een verantwoordelijke rol bij het proces om aluminium uit aluinaarde te winnen. Hun werk vindt plaats in 4-ploegendienst. Goed salaris Wie 22 jaar of ouder is ontvangt in het begin f 1.840,— bruto per maand. Dat is ca. 424,— bruto per week. In deze bedragen zijn de toeslagen, o.a. voor 4-ploegen dienst, opgenomen. Uw bruto jaarinkomen wordt incl. vaste jaartoeslagen meer dan 26.000, Een moderne woning Ook over uw huisvesting hoeft u zich geen zorgen te maken: wij verzorgen voor u een moderne woning in Delfzijl of omgeving. Ja, ik wil meer weten hoe ik bij Aldel smelter kan worden. Nc conc de 1 Technisch eindredacteur in de afdeling planning en coördinatie. Hij voert de eindredactie en verzorgt de productie van publicaties van het constructiebureau, zoals brochures over nieuwe productontwikkelingen, „proposals” over klanteneisen en technische rapporten. Eisen: niveau HTS-ingenieur, journalistieke ervaring (bij voorkeur met technisch-wetenschappelijke onder werpen), goede schrijfvaardigheid in het Engels. Airworthiness engineer in de afdeling luchtwaardig heid. Hij is intermediair tussen de (binnenlandse en buitenlandse) luchtwaardigheidsautoriteiten en de technische specialisten van Fokker-VFW. In dit kader overlegt hij over de toepasbaarheid en de inter pretatie van voorschriften op nieuwe vliegtuig- ontwikkelingen, over bewijsmateriaal dat geleverd dient te worden om een bewijs van luchtwaardigheid te verkrijgen e.d. Tevens kan hij een rol spelen in de eindredactie van het vlieghandboek. Eisen: HTS-ingenieur of MTS-er met ervaring in de luchtvaart en een goede uitdrukkingsvaardigheid in het Engels. Bent u geïnteresseerd in - een - of meer van deze functies, dan kunt u uw sollicitatiebrief onder vermelding van nummer 121 richten aan de afdeling personeelszaken van Fokker-VFW b.v., postbus 7600, Schiphol-Oost i uit: lan nov dui var er wai kort Groothandelsgebouw A6, Stationsplein 45, Rotterdam. Telefoon 010-145000 toestel 177. Na 19.00 uur en zaterdag: 01806-4478. een hederlandse onderneming binnen een internationaal concern - met tal van activiteiten in de vliegtuig- en ruimtevaartmdustrie (spoedige indiensttreding) Kennis moderne talen en typen vereist. Eigenhandig geschreven sollicitatie te richten aan de heer directeur VVV-kan- toor, Raadhuisplein 17, Zandvoort. Sollicitaties aan het bedrijf op werkdagen van 9-16 uur of na telefonische afspraak met de heer Van Wanrooy. Hi roer won van voet aans en coac ziek moe mati jare: van is g nieu dig. seen Belangstelling? Gebruik de bon. De ingevulde bon kunt u in een gesloten envelop naar Aldel, Postbus 133, Delfzijl sturen. U ontvangt dan snel een uitnodiging voor een gesprek. Buiten werktijd en dicht bij uw woonplaats. Heeft u belangstelling voor deverkoopvan deze hoogwaardige computers met veelzijdige software-pakketten, bel dan snel met de Personeelsafdeling van bij voorkeur H.B.O.-B-niveau of daarvoor in opleiding. Tot de werkzaamheden behoren het onderzoek van farmaceutische grondstoffen en de kwaliteitscon trole van eigen bereidingen alsmede analyse van geneesmiddelen in biologisch materiaal door middel van dunnelaag- en gaschromatogra- fie. Het betreft een gevarieerde, zelfstandige functie. Salaris: afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring, overeenkomstig de normen van de Nationale Ziekenhuisraad. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de apotheek, drs. Th. Vos, Boerhaavelaan 24, Haarlem. of kandidaten met een goede administratieve achtergrond, die daarvoor willen worden opgeleid. Door uitbreiding van deze activiteiten van het constructiebureau zoeken wij contact met kandidaten voor de volgende functies: coördinator voor modificaties en een coördinator voor klanteneisen in de afdeling planning en coördinatie. Zij coördineren de inbreng van de bij wijzigingen resp. klanteneisen betrokken specialistische afdelingen en de daaruit voortvloeiende technische specificaties. Zij schatten en bewaken uren, kosten en planningen. Daarnaast vervullen zij de liaisonfunctie bij ontwik kelingsprojecten, die in samenwerking met andere vliegtuigfabrieken plaatsvinden. Eisen: HTS-ingenieursopleiding, goede schrijf- en spreekvaardigheid in het Engels, zo mogelijk ook Duits en/of Frans. Op de Efficiency Beurs trok de Kienzle buro-computer sterk de aandacht. Wij bieden u: •fc werkzaamheden in 3-pioegendienst van maandagmorgen 6 uur tot zaterdagmorgen 6 uur of in dagdienst ■fr een 8-urige werkdag TT een bruto aanvangsloon voor: produktiedienst ƒ294,- per week TT een gemiddelde ploegentoeslag van 18,3°/o TT vergoeding reiskosten TT gratis werkkleding TT vakantietoeslag 8°/o 4- kerstgratificatie TT gunstige pensioenregeling TT 20 vakantiedagen per jaar Wilt u tijdens de lunchpauze gezellig in Am sterdam „stadten” of bij zonnig weer op een terrasje zitten? U hoeft slechts 5 minuten te lopen naar Dam, Kalverstraat of Leidsestraat. Bij ons is plaats voor een Wij verlangen, dat zij goed kan typen, accuraat is en een zonnig humeur heeft. Wij bieden: a. een plezierige werkkring; b. goede salariëring; c. 1 maand vakantiegeld; d. 13e maand gratificatie; e. reiskostenvergoeding, indien u buiten Amsterdam woont. Voor een afspraak kunt u bellen naar 020 - 24 30 12 of schrijven naar ons kantoor Heren gracht 226, Amsterdam-C. 713 Is een winkeltje met kleren voor kinderen van 0 tot 10 jaar. in de Lange Raamstraat 2, (de Vijfhoek) tussen Gierstraat en Ged. Raamgracht Haarlem Open: dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 4 uur Telefoon 023 - 31 31 96 SHF 4 t t l t Ti t WLï-"' iiiii d

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 22