Jazzconcert met Chris Woods Ernie Wilkinson en «WH AGENDA Peter en Adriaan Toneelschuur Fred en Hans Haarloheim FILMS in n5 Gérard Jerry speelt Weill Weense Zangknapen Haarlem ZATERDAG IN CONCERTGEBOUW Verschaeve Criolla Feliseni ■1 TIPS Roos Bingo MF ’Ph Ook Boy Edgar, Resistentieorkest Ipnp Muziek en toneel >n- >or «1 IJift als de en te >n- le- in- rk- el- ng er- 29. 9 m K- Oi TOT DE WEINIG ge speelde orkestwerken be hoort het Vioolconcert van Kurt Weill. Vrijdagavond bestaat de gelegenheid dit ongetwijfeld interessante werk in Haarlem te beluis teren. Weill wordt dan na melijk uitgevoerd tijdens het tweede concert in de se rie C van het Noordhol- lands Philharmonisch Or kest. T entoonstellingen en Duo Triplex Bioscopen Va Adriaan (links) en Peter als clowns, Toneelschuur. Chris Woods, in Concertgebouw. uur: Don- HET WITTE KERKJE (Ned. k De Wiener Sangerknaben. aan op hun toernee door Ne derland. Solisten deze avond zijn de organist Jacob Haringa en Cor ry Kerkhoff, hobo terwijl de Musici Feliseni voor de begelei ding zorgen en in een compositie van Benjamin Britten te be luisteren zijn. Werken op deze avond voorts van Scheidemann en Da Pale strina, Pachelbel en Buxtehude, Joh. Seb. Bach en Zippoli, Ci- morasi, Vivaldi, Micheelsen en Distler. heeft hij op concerten, tv- en radiouitzendingen de begeleiding van beroemde solisten verzorgd. Dracula-kenners zullen in de tegenstan der van de vampier weer professor Van Helsing (Peter Cushing) herkennen. En natuurlijk in Dracula Christopher Lee. Uiig IUC toeg. 13 j. 15.45, 19 DE HAARLEMSE bioscopen behouden voor het grootste deel hun programma’s van vorige week. Nieuw is „Black gun” in Lido, waarin Jim Brown de hoofdrol speelt. Het is een voornamelijk door negers bezette misdaadfilm, een steeds populairder genre. Er zit een actueel tintje aan omdat het voornaamste con flict in de film ontstaat wanneer een gangersyndicaat beroofd wordt om met de buit guerilla-activiteiten te financie ren van vroegere Vietnam-strijders. Ver der moord en doodslag. Vrijdag 22 november om half negen wederom het Duo Triplex met oude en nieuwe nummers. Om half elf begint de pianist Chaim Levano een solo-optre- den. Deze vaste pianist van het Resistentieorkest speelt een op vallende sonate. Om elf uur voegt de rest van het Resisten tieorkest zich bij hem voor het al eerder in Haarlem uitgevoer de filmprogramma. Er is mu ziek van het strijkje, zelfstan dig of als begeleiding van de films. Explicateur in beide ge vallen is Carel Alphenaar. bouwen) geeft zondagmiddag om drie uur een concert in de kerk. Onder leiding van cantor organist A. A. Goossens geeft men een programma van reli gieuze muziek, waaraan mee werken de sopranen Isabella van der Meulen en Margareth Roest en de organist Ben van Oosten, een leerling van Albert de Klerk. Op het programma staan cantates van Bach, mis- muziek van Mozart, drie wer ken van Hendrik Andriessen en een Laudate van Albert de Klerk. Tot besluit zingt het koor het Hallelujah van Handel. De toegang is gratis. VOOR DE REST: „The great Gatsby” in Cinema Palace, met in de nachtvoor- stellingen „Guns of the magnifcent se ven”, een western, en in de kindermati- nees „Zorro kruist de degens”. In Roxy Het koor bestaat uit jongens, die voor hun achtste voor een interne opleiding (zang, muziek en ander onderwijs) geselec teerd worden. Ze blijven op het koor tot ze de baard in de keel krijgen, maar ook daarna kun nen ze verder studeren in een ander tehuis voor de duur van eenzelfde tijd als ze gezongen hebben. Zowel Dorrestijn als Hekket schrijven hun eigen teksten en composities. Dorrestijn heeft al een zeer behoorlijke naam als tekstschrijver opgebouwd, niet in het minst door zijn vaste bijdragen voor cabaret Don Quishocking. Momenteel werkt hij mee aan de Stratenmaker- HET BEROEMDSTE jongens koor ter wereld zijn de Wiener Sangerknaben, die zich kunnen beroepen op een traditie van bijna 500 jaar. Keizer Maximi- liaan van Oostenrijk richtte het koor op en met de val van de Oostenrij ks-Hongaarse monar chie in 1918 kwam er een eind aan, omdat het koor geheel door de keizer betaald werd. IN FRANS HALS draait „De duivelse rituelen van Dracula”, een moderne ver sie van het 19e eeuwse verhaal. De knechten van Dracula, dit keer ver momd als een industriële leider, zijn motorrijders die vampieren-meisjes ver zamelen voor een „medisch” centrum. DE TONEELSCHUUR wijdt de vrijdag- en zaterdagavond weer aan de propaganda voor het Cultureel Jongeren Pas poort, dat kortingen veschaft aan jongelui beneden de 26 jaar op allerlei kunstzinnige evenementen. Er wordt twee avonden lang vermaak geboden van vertrouwde artiesten. Maar in 1924 werd het instituut weer tot leven gebracht en sindsdien kent men het koor over de hele wereld. Dinsdag doen de Wiener Sangerknaben het Haarlems concertgebouw TOT DE GROOTSTE smal- filmclubs in deze omgeving behoort de Haarlemse Smal film Liga. Om het aantal leden nog eens uit te brei den, wordt jaarlijks een propaganda-avond gehouden die ditmaal vrijdagavond plaatsheeft in het Jeugdhuis aan de Donkerelaan in Bloe- mendaal. het concert van Chris Woods op dezelfde avond in het Haar lemse Concertgebouw. CJP- houders betalen 3 per avond; anderen betalen 6. Concertgebouw (Van Baerlestr.). Donderdag 21 november gr. zaal 20 uur: Nederlands Sym- fonie-orkest o.l.v. Nico van der Linden; m.m.v Sigrid van der Linden, sopraan. Catharine Patriasz, alt, Ruud Grasman, te nor, Hans Zomer, bas, Evaristos-Glassner, orgel en George van Renesse, piano. Wer ken van Mozart en Beethoven. Vrijdag 22 nov. gr. zaal 20.15 uur: Amsterdams Philhar monisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes m.m.v. Michele Campanella, piano. Werken van LITHO’S EN aquarellen van Aart van Dobbenburgh worden van zaterdag 23 no vember tot en met 14 de cember geëxposeerd in het gemeentehuis van Bloemen- daal, Bloemendaalseweg 158 in Overveen. De opening wordt zater dagmiddag om 14.30 uur verricht door onze kunstcri ticus Hein Steehouwer. De werken van Aart van Dob benburgh zijn behalve op maandag, iedere dag, ook zondag te zien van 14-17 uur. ZATERDAGAVOND IS in het Concertgebouw te Haarlem een jazzconcert te beluisteren van de Amerikaanse saxofonisten Chris Woods en Ernie Wilkins en een trio van Franse oor sprong. Samen worden ze ver kocht onder de naam Chris Woods-Ernie Wilkins-kwintet. Wilkins en Woods waren vorig jaar in Eupropa op toernee met het orkest van Clark Terry; de huidige toernee moet daar een staartje van z«n. Het Vioolconcert van Weill wordt gespeeld door de jonge Franse violist Gérard Jarry. Leerling van Bénedetti, Luquin, Proffit en Thibaud, ontving hij al op 15-jarige leeftijd de eer ste prijs op het concours inter national Marguerite Long-Jac- ques Thibaud. Jarry bespeelt tijdens zijn vele tournees (on dermeer Rusland, Japan, USA) en concerten een Stradivari us. ANK VAN DER MOER is vrijdag en zaterdag in de Haar lemse stadsschouwburg te zien in „De getatoueerde roos” van Tennessee Williams. Ze speelt daarin Serafina, een Siciliaanse vrouw die met moeite over de rouw heenkomt om haar be treurde echtgenoot, een vracht wagenchauffeur. Het stuk speelt in een Siciliaanse kolonie in het zuiden van de Verenigde Staten. De regie heeft Paul Cammer- mans. Voorts op deze avond, die als gebruikelijk plaatsgrijpt in het gemeentelijke Concertgebouw het Orgelconcert in bes opus 4 no. 2 van Handel, Jeux Véni- tiens van Lutoslawski en de Nederlandse première van Toc cata van Géza Frid. Het NPO staat deze avond onder leiding van de Poolse gastdirigent. Ook wat de solis ten betreft, wordt het een inte ressante avond. Soliste op Handels Orgelconcert is de hier ter stede niet onbekende Dor- thy de Rooy. Ze heeft aan het conservatorium in Amsterdam onder stadsorganist Albert de Klerk het hoofdvak orgel ge studeerd. Met unanimiteit van de jury ontving ze in 1972 de Prix d’Excellence. Dorthy de Rooy is organiste van de Au gustijnenkerk in Eindhoven. IN DE nachtvoorstellingen draait „De laatste trein uit Katanga”. Luxor heeft de fraai uitgedoste, geromantiseerde film „My fair lady” weer uit de doos gehaald. De film is gebaseerd op de sierlijke musical, die Lerner en Loewe maakten naar het toneelstuk „Pygmalion” van G.B. Shaw. Audrey Hepburn speelt Liza, het platsprekende bloemenmeisje dat een hele dame wordt door het taalon derricht van prof. Higgins, hier gespeeld door Rex Harrison. draait nog „1001 nacht”, een licht eroti sche, sprookjesachtige film van Pasolini; in de nachtvoorstellingen „La grande bouffe” waarin vier heren zich aan lek kernijen doodvreten. In Studio nog een week „Frankenstein” met uitzonderlijk veel bloed, erotiek en sadisme uit de stal van Andy Warhol. Voor de kinderen de tekenfilm „1001 Dalmatiërs”. Herv.) in Hedloo vormt vrijdag avond het decor voor een con cert te geven door het gemengd dubbelkwartet Cantores Felise ni onder leiding van Fred Schaap uit Velsen. HAARLOHEIM, kleinkunst- theater in de Smedestraat 23 in Haarlem, is er bijzonder vlug enkele toneelstukken op zijn naam staan, alsmede een gram mofoonplaat, die onlangs ver schenen is onder de titel Bof kont. Fred Hekket, in de afgelopen paar jaren met verschillende prijzen begiftigd, is afkomstig van het Utrechtse studentenca baret Bellen Blazen. Als lid van dit gezelschap trad hij in maart 1972 in Haarloheim op. Ter herinnering aan onze ca- baretliefhebbers: Gerard Cox en Frans Halsema geven vana vond „met blijdschap kennis” in de Stadsschouwburg in Vel sen. Teksten onder meer van Michel van der Plas en regie heeft Johan Verdoner. Aan vang 20.15 uur. at ',an. .ent'NO'- waarmee hij vedetten als Ella Fitzgerald en Sarah Vaughan heeft begeleid. In de jaren zestig vestigde hij zich in New York. Hij bezette een belang rijke plaats in orkesten van Dizzy Gillespie, Clark Terry, Duke Pearson, Howard MacGhee en Sy Oliver. Hij speelt niet al leen altsax, maar ook bariton, klarinet en dwarsfluit. Hij heeft ook eigen composities op zijn naam staan. Ernie Wilkins speelde en ar rangeerde voor Earl Hines en kwam in 1951 op aanbeveling van Clark Terry in het orkest van Count Basie, in 1956 bij Gillespie en tenslotte bij Clark Terry. Hij heeft met zeer veel vocale en instrumentale sterren gewerkt. Beide Amerikanen werken op de toernee in ons land samen met het trio van de pianist Ar- vanitas dat acht jaar geleden in Parijs werd opgericht. Arva- nitas heeft vele Amerikaanse jazzmusici begeleid als ze in Frankrijk op toernee waren. In 1965 ging hij zelf naar Amerika. Met zijn trio, dat verder bestaat uit bassist Jacky Samson en slagwerker Charles Saudrais, TONEELGROEP Centrum geeft volgende week donderdag de eerste voorstelling van een nieuw stuk van Edward Bond, van wie men eerder „Gered”, „Smalle weg naar het verre noorden” en „Lear” speelde. Dit nieuwe stuk heet „Bingo” en geeft Bonds visie op de laatste dagen van William Shakespeare. In dit stuk is hij een welgesteld gedesillusioneerd man, aan het eind van zijn latijn. Han Bentz van den Berg speelt uiteraard de hoofdrol, die in Londen door Sir John Gielgud werd gespeeld. Peter Oosthoek en Carel Alphe naar hebben de regie. programma 30 november Zaterdagavond begint men met een optreden van Peter en Adriaan, een krankzinnige col lage van clownerie, mime en woordgrappen door Peter Faber en Adriaan Adriaanse. Peter Faber is lid van het Werkteater en Adriaan geeft les op de Am sterdamse mimeschool. Van tijd tot tijd treden ze samen op. I Vaste nummers worden afge- E wisseld met veel improvisatie, zodat het geheel altijd fris blijft. Om elf uur musiceerd het jazz orkest van Boy Edgar met zang van Gerrie van der Kley. Tus sen de bedrijven door is er een non stop tekenfilmprogramma te zien. De toegangsbiljetten voor de ze avond zijn ook geldig voor Woods en Wilkins zijn veel zijdige musici. Het zijn genera tiegenoten en begonnen beiden hun jazzcarrière in St. Louis. Wilkins is daar in 1922 geboren en studeerde al heel vroeg viool, maar stapte over op de altsax. Woods is geboren in Memphis maar vestigde zich al voor z’n 21ste in St. Louis. Na in plaatselijke bands ge werkt te hebben, richtte Chris Woods z’n eigen combo op Rijksmuseum (Stadhouderskade 42): Tot 2 februari ..Portretten”. Geopend dagelijks 10- JZ 17 uur. zon- en feestdagen 13-17 uur. Stedelljk Museum (Paulus Pottersfr., 13): T.e.m. 1 december, Peter Hutchinsch, video, diaprojectie. T.e.m. 8 december „Aspec- ten van het realisme” uit eigen collectie. Hoogtepunten uit de eigen collectie van impressionisme tot nu gedurende het gehe le jaar. T.e.m. 8 januari Ger van Elk, overzicht van zijn werk; f.e.m. 15 december Siet Zuyderland, schilderijen en een zeef druk. t.e.m. 15 december „De Stuwlng”- kunstenaarsverenlglng. Geopend maandag e.m. vrijdag 9.30-17.30 uur, zaterdag 9.30-17 uur, zon- en feestdagen 13-17 uur. Tropenmuseum (Linnaesstr., 2): Tot 31 decem ber „Een versleten beeldverhaal onder zoek en conservering van een Pabuji-schil- dering uit India”; en „Meer minder men sen?”. Geopend dagelijks 10 f°t 17 uur, zondags 12 tot 17 uur. HET ACTUELE stuk theater „Verschaeve is alive and well’’ is zondagavond 24 november te zien in de grote zaal van het Jeugdhuis, Herenweg 111 te Heemstede. Dit omstreden stuk tracht aan de hand van het tijdsbeeld van de jaren ’30 tot 1945 fascistoïde elementen te isoleren en aan te tonen dat ze vandaag de dag terugkeren. Dat gebeurt aan de hand van de persoon van Cyriel Verschaeve, priester, dichter en schrijver die voor vele Vlamingen de belicha ming is van een zelfstandig Vlaanderen. Met zijn hoogdra vende taal en zijn begeesterende toespraken maakte hij Vlamin gen rijp voor fascisme en nazis me. Nog steeds wordt hij ver eerd door rechts Vlaanderen. Dit stuk, gespeeld door Dirk Celis, ondergraaft die verering. HET ZANGKOOR van de Spaarnekerk (u weet wel de kerk, waarin men flats wil HET BEVERWIJKS Ge mengd Koor zingt zondag in de parochiekerk Elisabeth en Bar bara tijdens de hoogmis, die om elf uur begint, de bekende Zuidamerikaanse „Missa Criol la”, ter afsluiting van de feest- week van de parochie. De mu ziek is van de Argentijn Ariel Ramirez, die uitging van de plaatselijke folklore. Anton de Beer heeft de leiding van het koor en de solistische begelei ding is in handen van Los Amigos del Parana. Aan het claveoimbel de Haarlemse me vrouw v.d. Klei. Iedere smalfilmenthousiasi die eens graag wat meer wil opsteken over zijn hobby met technische vragen zit of zijn films aan een deskundig oordeel wil onderwerpen, kan zich thuis voelen bij de HSL. Op deze avond worden alle inlichtingen over het clubleven en de smalfilmerij gegeven. Een fotohandel met vestigingen in Haarlem. Overveen en Heemstede zal aanwezig zijn om demon straties te verzorgen met apparatuur. Inlichtingen kunnen wor den ingewonnen bij het se cretariaat van de HSL, Ka- merlingh Onnestraat 54 in Haarlem, tel.no. 243500. Beethoven e.a. kl. zaal 20.15 uur: Kamermu ziek. Ravel-serie. Elisabeth Cooymans, mez zosopraan, Vera Badlngs, harp, Amati- Kwartet. Rudolf Jansen, piano; Cecilia Oo- X mes, fluit, Emile Blessen, fluit, Sjef Dou- wes, klarinet en Harry Sparnaay, basklari net. Werken van Ravel. Zaterdag 23 novem ber, kl. zaal 15 uur: Matinee op de vrije zaterdag. Pianoduo Billard-Azaïs. Werken van Mozart e.a. gr. zaal 14.15 uur: Abonne- mentsconcert. gr. zaal 20.15 uur: Julian 'ZZ Bream, luit/gitaar. Werken van Johnson e.a. Dinsdag 26 nov. gr. zaal 20.15 uur: Amster dams Philharmonisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes, man.v. Michele Campanella, piano. Werken van Beethoven e.a. Woensdag 27 november, gr. zaal 20.15 uur: Abonnements concert. kl. zaal 20.15 uur: Vermeerkwartet. Werken van Mozart, Bartók e.a. Edenhal (Kunstijsbaan, tel. 932993): T.e.m. 4 december, dagelijks 20 uur, beh. zondag, dan voorstellingen om 12.30 en 16 „Holliday On Ice”. Stadsschouwburg (Leidsepleln, 232932): derdag 21 nov. 20.15 uur: Publiektheater: „Iwanow”, try-out. Vrijdag 22 (première) en zaterdag 23 november, 20.15 uur: „Iwanow” van Anton Tsjechow. Zondag 24 nov. 13.30 uur: Ned. Operastichting: „Tosca” van Fia- como Puccini. 20.15 uur: Coen Flink en Jules Crolset in „Grote Bek en Grote Buik”. Maandag 25 nov. 20.15 uur: Toneel groep Globe met „Suiker” van Hugo Claus. Dinsdag 26 nov. 20.15 uur: Toneelgroep Theater: „Emilia Galottl”. Woensdag 27 nov. 20.15 uur: Haagse Comedie: „De Venefiaansa Tweeling’’. Carré (Amstel, 225225): Tot zaterdag 14 decem ber, dagelijks (beh. zondag en maandag) 20 uur: Toon Hermans one-man-show. Nieuwe de la Mar Theater (Mamlxstr. 233462): T.e m. 1 december dagelijks (beh. maandag) 20.15 uur: „Slippers" blijspel van Alan Ayckbourn. Met Mary Dresselhuys, Guus Hermus, Wïlleke Alberti en Jeroen Krabbé. 25 november, 20.15 uur: „Fiesta Gltana”. Theater De Brakke Grond (Nes, 240394): T.e.m. zaterdag 23 november, dagelijks 20.30 uur: Theater Tardieu: „Goedendag” en „Kleine Angsten” van Emanuel Peluso. Shaffy Theater (Keizersgracht, 231311): T.e.m. zaterdag 21 december, dagelijks (beh. zon dag en maandag) 20.30 uur, konsertzaal: Toneelgroep Baal: „De rit over het Boden meer” van Peter Handke met Els Ingeborg Smit, Rudolf Lucleer, e.a. Vrijdag 22 en zaterdag 23 november, zuilenzaal 24 uur: Amsterdamse Mimellga: „Zes maal een is zes” en „Vliegende steeg”. Shaffyzaal 24 uur: Rob van Houten en Rob Krot (try- out). Zondag 24 nov. 14.30 uur Konsertzaal: Schubert en vrienden, Sas Bunge en mede- - werkers. Dinsdag 26 nov. Zuilenzaal 20.30 uur: Another Dance Group. Café: 22 uur: Zigeunerkapel Kabani. Woensdag 27 nov. 14.30 uur: Popstudio Hinderik „de avonturen van Bombazijn". Zuilenzaal 20.30 uur: An other Dance Group. Café: 22 uur: Boy Edgar Sound en Gerrie van der Klei. Mickery (Rozengracht, 238777): Tot zondag 1 december, dagelijks 20.30 uur: Camera Obs cura, Jameston New York: „Measure for measure” Klein Bellevue (Leidsekade, 248301): T.e.m. zaterdag 30 november, dagelijks (beh. maan dags) 20.30 uur: Jan Blaaser’s Kabaret: ,,’t Is anders met Joke Bruijs en Tichard Ross. Theater Tingel Tangei (N.Z. Voorburgwal, 64695): T.e.m. zondag 29 december, dagelijks (beh. maandags) 20.30 uur: Cabaret Tekst- pierement: „Wit op Zwart” mef Jos Brink, Frank Sanders e.a. bij om Cameretten-prijswin- naar Fred Hekket binnen te halen. Zaterdagavond verzorgt hij een eigen cabaretprogram- ma, dat wordt voorafgegaan door een solo-programma van Hans Dorrestijn. Dit avondvul lende programma wordt zaterdag 30 november her haald. Alhambra I (Weteringschans, 233192): Sylvia Kristel in „Emmanuelle”, toeg. 18 j. dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Marlon Brando in „Tramlijnbe geerte’’, toeg. 14 j. dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur. zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama (Marnlxstr. 234076): Teren ce Hill in „Pas op of we slaan dT op!” toeg. 14 j. dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Calypso (Marnixstr. 66227): Robert Redford in „The Great Gatsby”, toeg. 14 j. dag. 14 20.15, zo. 13.30 16.15, 21.15 uur. Ceintuur (Ceintuurbaan, 723620): Jeanne Mo reau in „Les Valseuses”, toeg. 18 j. dag. 14 (beh. za. zo. wo. mldd.) 19 en 21.30 uur. Centraal (Nieuwendijk, 248933): „Porno-sex in Bangkok”, toeg. 18 j. Doorl. voorst, dag. 13. 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21.45 uur. Cineac (Damrak): Gesloten. Cineac (Reg. Breestr., 243639): Walt Disney’s „Vol gas met Herbie”, toeg. a.l. dag. 9.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 en 21.30 uur. zo. 11.30 uur enz. City (Leidseplein, 234579): Peter Cushing in „Het mysterie van de 7 gouden vampiers”, toeg. 18 j. dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. City 2: Walt Disney’s „Vol gas met Her bietoeg. a.l. dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. City 3: Johnny Kraaykamp in „De 5 van de 4-daagse”, toeg. 14 j. dag. 14, 18.45 en 21.15 uur, zo. 13.15, 15.45, 13.45 en 21.15 uur, vr. en za. 24 uur. Corso (Kalverstr., 234561): „(S)explosies aan het front”, toeg. 18 j. dag. 13.30, 15.45 19 en 21.30 uur. Du Midi (Apollolaan, 723653): Omar Sharif in „Juggernaut”, toeg. 14 j. dag. 14 en 20 uur. Flora (Amstelstr. 230469): „Op herhaling In het meisjesinternaa(k)t, toeg. 18 j. dag. 14.30, 19.30 en 21.45 uur zo. 13.30, 15.45, 19.30 en 21.45 uur. Kriterion (Roetersstr., 231708): Sweet Movie”, toeg. 18 j. dag. (ook zondag) 15, 19.45 en 22 uur, vr. za. nacht 00.15 uur. Leidseplein Theater (235909): „Sweet Movie”, toeg. 18 j. dag. 14.30, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 19.30 en 22 uur. Luxor (Nieuwendijk, 245549): Bruce Lee in „The Big Boss”, toeg. 18 j. dag. 13.30, 15.30, 19.15 en 21.30 uur. Nöggerath (Reg. Breestr., 230655): Paul New man in „The Sting”, toeg. 14 j. dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Parlslen (Nieuwendijk, 248933): ,,’t Gaat pas goed als ’n Tlroler het doet”, toeg. 18 j. dag. 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 en 21.30 uur, zo. 13.30 uur enz. Rembrandtsplein Theater (223542-223541): „Ka rate Tijgering”, toeg. 18 j. dag. 14.15, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.30, 16, 19.15 en 21.45 uur. Rialto (Ceintuurbaan. 723488): Steve McQueen in „Nevada Smith”, toeg. 18 j. dag. 19 en 21.30 uur. Rivoli (Boven Rialto): Liza Minnelli in „Caba ret”, toeg. 18 j. dag. 19.30 en 22 uur, za. wo. midd. 14.30, zo. 13.30 en 16 uur. Roxy (Kalverstr., 232809)Terence Hill in „My name is nobody”, toeg. 14 j. dag. 13.30, 16, 19 en 21,30 uur. Royal (Nieuwendijk, 244144): „De meedogenlo ze doder’’, toeg. 18 j. dag. 13.30, 15.45, 19 en 21.30 uur. Studio K (Boven Kriterion, 231708): „1001 nacht”, toeg. 18 j. dag. 20 en 22.15 uur, zo. 15.30 20 en 22.15 uur. The Movies (Haarlemmerdijk, 245790)Dage lijks 20 en zo. 13.30 uur „Les enfants du paradis”, toeg. 18 j. dag. 20 en 22 uur „Le sourire verticale”, toeg. 18 j. Tuschinski (Reg. Breestr. 62633): „Breng me het hoofd van Alfredo Garcia”, tu - dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30. en 21.39 uur. Tuschinski 2: Burt Lancaster in „Moordernaar van een president”, toeg. 14 j. dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, za. en zo. 13.45, 16, 19.15 en 21.45 uur. De Uitkijk (Prinsengracht, 237460): Anne Cole in „Huil niet met je mond vol", toeg. 18 j. dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.15, 15.45, 19 en 21.30 uur, vr. za. nacht 00.15 uur. GERARD JARRY cpzeeshow. Voorts heeft 4.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 21