Jaöe MARBERT de rijksoverheid vraagt jong commercieel medewerker binnendienst Administratieve verkoopspil cosmetica monnnger G.fl.Ueldhuijien B.V. WSf zeeweg ziekenhuis velsen ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Wat doe je in de kou? offsetdrukkers verpleegkundigen (A diploma) analiste Arke Reizen laborant (mnl./vrl.) Van derlörn Buningh organisatieadviseurs Wil de representatieve Teiefoniste/iypiste/ Receptioniste die er niets voor voelt om in te slapen, zich melden bij reklameburo Möhringer REISBUREAU SUCCES becfieningsman voor de single-hoesjes plak-vouw machine, met beslist een gedegen binderijervaring; kopiist snijder hoezenafwerkers aan de volautomatische plak-vouw-machine in de ploegendienst met een flinke binderij ervaring. de rappe reisregelaars A c. JEUGDIGE ASSISTENTE a. VERTEGENWOORDIGER a. FUNCTIONARIS 1974 NOVEMBER 23 ZATERDAG f373 f422, ARKE-REIZEN kunt u boeken bij: Merck Sharp Dohme B.V Postbus 581, Haarlem. Wij verwachten van onze nieuwe medewerker een opleiding op minimaal MBO-niveau. Leeftijd tussen de 20 en 30 jaar. Voor een farmaceutisch bedrijf zijn goede laboratorium medewerkers natuurlijk van groot belang. f405,- f407,- Interesse in bovenstaande vakature? Bel even voor het maken van een sollicitatie-afspraak of richt een briefje aan de afdeling Personeelszaken. Een boeiende functie in een modern bedrijf, waarbij voor het onderzoek gebruik gemaakt wordt van verschillende technieken, zoals spectrometrie (uv- en ir), gaschromatografie, fluorimetrie etc. Het farmaceutisch laboratorium is op zoek naar een analist(e). Deze zal belast worden met controle van grondstoffen, half fabrikaten en eindprodukten en levert daardoor een belangrijke bijdrage in de kwaliteits beheersing van onze genees middelen. Reklame-, advies- en erkend advertentieburo b.v. Postbus 28 - Aerdenhout Aerdenhoutsduinweg 1 - tel. 023-248061* ALB.THIJMLAAN 5 BLOEMENDAAL TEL. 023 - 37 99 09* if F 1 Merck Sharp Dohme B.V. te Haarlem is een bedrijf dat geneesmiddelen vervaardigt en verkoopt in Nederland. Tevens wordt een omvangrijke export gerealiseerd. Het personeelsbestand omvat rond de 550 personeelsleden. Jl Bruin worden in de sneeuw, genieten van de zon, relaxen in een fijn hotel. Moet u ook 's doen. Kies maar: Verreweg beter! voor de Rijks Geologische Dienst in de administratie. Brieven onder no. 6697 bur. blad. 1 divisies van Hoechst Holland N.V., Verkoop ló op korte termijn is daar plaats voor: TH MVSIC COMRkMT Telefoon 023-319330, toestel 2256. cbs grammofoonplaten bv (023) 31 92 50 nijverheidsweg 32 - 36 haarlem afdeling personeelszaken, bij ons dynamisch en snelgroeiend bedrijf behoort een modern geoutilleerde kwaliteitsdrukkerij voor onze grammofoonplaathoezen. bel voor een afspraak of kom langs: cbs grammofoonplaten bv haarlem nijverheidsweg 32 -36/ (023) 31 92 50 afd. personeelszaken Betrokkene zal worden opgeleid tot assistent(e) op het laboratorium granulometrie. Taak: analyseren van grondmonsters ter be paling van de korrelgroottesamenstelling en het kalk- en humusgehalte. Gevraagd: b.v.k. diploma HAVO met natuur- en/of scheikunde. Standplaats: Haarlem. Salaris, afhankelijk van leeftijd en opleiding, max f1585,- per maand. Promotiemogelijkheid aan wezig. De salarissen zijn exclusief 7j vakantie- uitkerlng en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 4-5247/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, ’s-Gravenhage. Op klein fabrieks-Handelskantoor in centrum van Amsterdam zijn de navolgende functies vacant: Opleiding tenminste Mavo. Type-ervaring vereist. Leeftijd 18-25 jaar. Graag uw telefoontjes richten aan de Heer A.H. Maks. Inlichtingen Boekingen Ter versterking van het team verpleeg kundigen zowel in ons ziekenhuis als de verpleeghuizen vragen wij Wij bieden naast een behoorlijk salaris - een 13e maand, een goede pensioenregeling, een plezierige informele werksfeer en alle extra’s van een internationale onderneming. Ons hoofdkantoor ligt praktisch tegenover het station Sloterdijk in Amsterdam-Weet. Uw schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne gericht aan het Hoofd Personeel en Organisatie de heer J. Riensema, Zeeweg Ziekenhuis, Zeeweg 168, Velsen. Ook zij die binnenkort het diploma ziekenverpleging A hopen te behalen kunnen reeds nu solliciteren. Het specialisme waarnaar uw voorkeur uitgaat is uitgangspunt bij uw plaatsing. Hierover kunt u een informatief gesprek hebben met het Hoofd van de verplegingsdienst Zr. A. Haverman (ons tel.nr. 02550 - 19100 toestel 383). HAARLEM: Barteljorisstraat 6 Tel. 023 - 31 79 55 die ook afwisselend de fabricage-pro- ductie intern moet kunnen leiden e.d. voor de boekhouding Geheel zelfstandig kunnende werken Aanvangende per 1 december. Gen. Cronjéstraat 27 Haarlem Telefoon 26.42.94. in de 2-ploegendienst (15 °/o toeslag) of iemand die hiervoor opgeleid wil worden; voor onze vol-automatische snijmachine; IS W Het moderne Zeeweg Ziekenhuis te IJmuiden-Velsen met gespecialiseerde afdelingen is zeer gunstig gelegen nabij Amsterdam en Haarlem, in de directe omgeving van strand en duinen. Een fijne sfeer om in te werken. Een huis waar een mens zich thuis kan voelen Voor deze functie is het noodzakelijk dat de kandidaat beschikt over voldoende talenkennis en technisch besef, minimaal op niveau van MAVO/LTS. Hij dient over een zodanige ervaring te beschikken, bij voorkeur opgedaan in een handelsonderneming, dat de veel zijdigheid van de functie hem geen problemen oplevert Huisvestingsmogelijkheid voor ongehuwden is aanwezig. Bij het vinden van woonruimte buiten het ziekenhuis wordt alle medewerkingverleend Ingenieursbureau Figee en Groenevelt B.V. te Bloemendaal, een handelsonderneming die kapitaalgoederen levert aan industriële bedrijven, wenst de commerciële afdeling uit te breiden met een Hij wordt onder rechtstreekse verantwoording aan de Technisch Adviseur o.a. belast met - controleren en uitwerken van aanvragen en offertes in de diverse talen - behandelen en concipiëren van technische vraagstukken met afnemers en toeleveranciers - bewaking en verzorging documentatie - werkzaamheden ter ondersteuning van de buitendienst. Wanneer u belangstelling hebt voor deze funktie kunt u een brief schrijven met informatie over uw opleiding en beroepservaring aan de afdeling Personeelszaken van Hoechst Holland N.V., Verkoop, Sara Burgerhartstraat 25, Amsterdam, met vermelding van de letters COSM/BI. Geïnteresseerden worden verzocht hun brieven te richten aan Van der Torn Buningh, organisatieadviseurs, Kaap Hoorndreef 10, Utrecht ta.v. de heer J.V. Gielen. De divisie cosmetica van Hoechst Hofland N.V. Amsterdam verkoopt schoonheidsartikelen onder de merken Jade en Marbert. Geen onbekende namen op dit gebied. Voor de opzet en het runnen van de gehele orderadministratie van deze produkten zoeken wij een groepsleider binnendienst. Dat is een man die na de middelbare school M.B.A. heeft gedaan en enige ervaring heeft in een commerciële organisatie. Als groepsleider binnendienst is hij namelijk maarten dele een 'boekhouder’. Hij gaat zich bezighouden met de registratie van de verkoopgegevens. En hij krijgt de verantwoording over de afwerking van de orders. Dat brengt hem regelmatig in kontakt met onze cliënten - zowel per telefoon als per brief. Ook zal hij in staat moeten zijn leiding te geven aan een klein team van medewerkers. Onze voorkeur gaat ut naar iemand tot een jaar of 30. Kent U het gemak van onze laadbak? Economische en practische oplossing voor alle afvalproblemen van huis, kantoor, fabriek en bouwwerk. Snelle afvoer in open of gesloten bakken. Wij blijven onbetwist de bakkenspecialist. Westendorf, Hotel-Pension Brixentalerhof, volp. 8 dg. v.a. Kirchberg. Pension Gröderer volp. 8 dg. v.a. Söll, Hotel-Gasthof Bindhammer, volp. 8 dg. v.a. Ehrwald, Hotel Daniëla. Hl volp. 8dg.v.a. Deurningerstraat 16 Enschede tel. 053-20320 voor de produktie van single-hoesjes zoeken wij voor snelle indiensttreding 2 ervaren en één halfwas in de 2-ploegendienst. voor een goed vakman een goed salaris. bel voor een afspraak of kom langs: Fügen, Hotel Sonne, volp. 8 dg. v.a. f410,- Pertisau. Hotel Kristal). roon volp. 8 dg. v.a. t JoZ,- Saalbach. Hotel Kristina, volp. 8 dg. v.a. f 41 Z Abtenau, Gasthof Baren, volp. 8 dg. v.a. t 3öo

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 26