Druk weekeinde «MIS® AGENDA fascinerend gespeeld AMATFKWARTET GEEFT FRANSE AVOND Robbert, Gerrit, Truus FINS H KM» jazzmmnaars Cabaret van Rients, «O 9 Op zoek naar jezelf E I I. s Cousin Joe, Johnny Dover en Carl Schulze naar Haarlem Cousin Joe Wijzen Amateurs Trio A Pretmachine Bingo Groenendaal Koorschool A Bial 1974 5 DECEMBER KUNST DONDERDAG 12 f Muziek en toneel f T en toonstellingen Bioscopen i la Ij Ihhniiy Do vei k *lr De Johnny Dover Big Band. I en Fenneken Andreae en Guy Lavreysen in „Op zoek naar je zelf”. Portretten’ 20 mei in Dag. 14.15, aan ƒ4 L.. Sj iijgH Trio A tijdens een „openlucht”-optreden. tel Cabaret Gerrit en Truus geeft zaterdag twee voorstellingen in Haarloheim. DE HAARLEMSE jazz liefhebber staat een paar drukke dagen te wachten met een programma dat het best met „veelzijdig” kan worden getypeerd. Aller eerst het Concertgebouw in Haarlem waar vrijdagavond in het kader van de CJP- manifestatie een optreden wordt verwacht van Johnny Dover Big Band (21 uur). ML r O leiding van gitarist Ab de Moo- lenaar en onder andere met Coen van Nassau, vibrafono, zal nu op 18 december worden ge geven. Joseph Pleasant, zoals hij in werkelijkheid heet, viert 20 de cember zijn 67e verjaardag. Hij trok op 12-jarige leeftijd naar New Orleans, waar hij net te gen het einde van het Storyvil- le-jazztijdperk arriveerde. Hij voelde zich met deze muziek verwant, maar kwam door zijn streng godsdienstige opvoeding in een kerkkoor terecht. Later werd hij toch op en top jazz man en trok nog voor de oor log naar New York. Hij speelde er ondermeer met Sidney Be chet en Sammy Price, met Bil ly Holiday en Ella Fitzgerald in de Downbeat en met Byrd en Clark Terry in Village Gate. De spelvorm van Pirandello verraadt duidelijk de ouderdom van het stuk en vooral de pa thetische slotscène, waarin Do- nata wordt geconfronteerd met twee zwijgende verschijningen, die een symbolische functie hebben, doet hopeloos geda teerd aan. Aldus Simon Koster, die de première in Arnhem zag. Het is de grote verdienste van de Belgische regisseur Pierre Laroche, aldus Koster, RC Bit), vele manieren geëerd zal wor den vanwege zijn honderdste geboortedag. Met Opus 41 no. in A van Robert Schumann komt een einde aan dit concert, dat na afloop besloten wordt met een glas wijn en een hapje kaas. Desondanks kon de entreeprijs AG WORDEN GEHOUDEN: 5, laag worden gehouden: ƒ5, CJP 2,50- Twee jaar na de oorlog keer de hij terug naar New Orleans. Zijn eerste tournee door Euro pa maakte Cousin Joe in 1964 (met Muddy Waters en Otis Spann), gevolgd door een reis naar Frankrijk, Zwitserland en Spanje in 1971. Als medewer ker aan het American Blues Legends 1974 festival is hij thans in Nederland. TONEELCLUB de Gong, eerste Nederlandse Cousin Joe gaat door voor een bijzondere verschijning en is een opvallende theaterper soonlijkheid met zijn opvallen de pakken, flonkerende dia manten en een vrolijke act. de toneelclub van gehandicapten, speelt woens dagavond 11 dec. in De Linge, Lingestraat 1, Haarlem het to neelstuk „De jeugd vliegt uit” van Jan de Vries. Het is een toneelbewerking van de beken de hoorspelserie van de NCRV, Het stuk wordt geregisseerd door Henny Kruyswijk-van Ei- keren. Leden van de Alg. Ned. Invalidenbond betalen 1,50; niet-leden 2,50. Kaarten be stellen bij secretaris A van Wasbeek, tel. 023-287918. Auto vervoer voor invaliden die niet op eigen gelegenheid kunnen komen is eveneens bij hem aan te vragen, voor 5 december. dat hij met het moeilijk han teerbare materiaal een bijzon der fascinerende voorstelling tot stand heeft gebracht, waar in de lange dialogen geen ogen blik vervelen, omdat zijn regie gevuld is met leven. Fenneken Andreae beheerst de rol van Donata volkomen en speelt met een bezieling en een allure waardoor de figuur volledig en overtuigend gestalte krijgt. Zij krijgt uitstekend tegenspel van Guy Lavreysen als de onstui mige, maar eigenlijk wel zeer egocentrische Eli. VOLGENDE week donderdag, vrijdag en zaterdag speelt to neelgroep Centrum in de Stads schouwburg weer „Bingo” van Edward Bond, die afrekent met de gebruikelijke voorstelling die men van Shakespeare heeft. De Brusselaar Johnny Dover leerde zichzelf aanvankelijk klarinet voor hij overstapte op tenorsaxofoon. Hij heeft diverse orkesten geleid, zoals een mo dern getint combo in de jaren „OP ZOEK NAAR je zelf’ heet een weinig gespeeld stuk van Luigi Pirandello, dat vrij dag 6 december in de Haarlem se stadsschouwburg wordt op gevoerd door toneelgroep Thea ter- Het gaat over de beroemde jonge actrice Donata Genzi, die geplaagd wordt door twijfel aan haar eigen persoonlijkheid en meer en meer gaat lijden onder het benauwende gevoel dat haar eigen ik verloren gaat in de karakters van de rollen die zij speelt. In een vooroorlogs Italiaans so ciety-milieu ontmoet zij een jonge man van Zweedse af komst. Eli Nielsen, die in elk opzicht haar tegendeel is. Hun liefdesidylle is hevig maar kort, want voor E(i is het ondenk baar dat hij Donata moet delen met tiaar kunst. GEEN CONCURRENTIE voor het Concertgebouw vormt het optreden dat het Fred Leeflang kwintet vrijdagavond (22 uur) op de HJC verzorgt. Fred is een gematigd modern saxofonist in de hard bop tra ditie, die inhaakt op de mo- Zaterdagmiddag begint rond 16 uur een optreden van „Jack Bacon and his Beans”, een combinatie van de twee oude stijl orkesten Limehouse Jazz Band en Roaring Seven onder leiding van Jack van Ham. „Ze spelen tot ze niet meer kunnen en dat kan heel wat uurtjes duren”, vertelt Jazzcorner-eige- naar Hans Keune lachend. Om het programma rond te maken: dinsdagavond de vaste gast, het trio van Cees Slinger. Met Pe ter Ypma op drums en Henk Haverhoek op bas. Woensdagavond tenslotte een bijzonder optreden: het kwartet van vibrafonist Carl Schulze. Het enige malen uitgestelde concert van The Millers onder gen na 1930 (Prentenkabinet). Geopend van maandag-zaterdag 9.30-17 uur zon- en feest dagen 13-17 uur. Tropenmuseum (Llnnaeusstr.) Tot 31 decem ber „Een versleten beeldverhaald onder zoek en conservering van een Pabujlschll- dering uit India' 'en.. Meer minder men sen?” Geopend dagelijks 10 tot 17 uur zondag 12-17 uur. Na een aantal uitverkochte zalen in Haarloheim waagt Ro bert Kreis nu de stap naar het grote toneeL Zaterdagavond treedt hij op in de Stads schouwburg aan het Wilsons- plein in Haarlem. Tegelijkertijd geeft Haarlo heim, Smedestraat 23 in Haar lem, een voorstelling van het cabaret Gerrit en Truus. Wie zowel Robert als Gerrit en Truus wil zien, kan in Haarlo heim ook tijdens een om 23.30 uur beginnende nachtvoorstel- ling terecht. Voor Gerrit en Truus staan respectievelijk Wouter Stips en Cécile Op de Macks. Hun pro gramma is een mengeling van menteel in de mode zijnde la- tin-jazz. Hij speelt op deze avond waarschijnlijk met con- ga-bespeler John Groentjie Gröndberg, Arnold Klos op pj- ano en drummer Tony Nahar. EVENEENS vrijdagavond speelt het kwartet Martin Haak in de Jazzcomer, Spaarne 104 in Haarlem. Martin, van wie binnenkort zijn eerste elpee „Retouche” bij VIP-records van stapel loopt, speelt lekker in het gehoor liggende en vooral funky jazz in de traditie van McShann. Haak speelt ook za terdagavond in dit jazzcafé- ZATERDAGAVOND een an der belangrijk gebeuren, dit maal in de Haarlemse Jazz Club, Groot Heiligland 47 in Haarlem, waar om 22 uur een optreden begint van bluesshou- ter Cousin Joe. Hij is een van de belangrijke vertegenwoordi gers van de New Orleans’ pi anisten, die tevens zanger en entertainer zijn, naast mensen als professor Longhair, Cham pion Jack Dupree, Clarence Frogman en in aansluiting daarop ook Fats Domino en Doctor John. ZONDAGMIDDAG heeft het laatste concert van dit jaar in de koorschool van het muziek instituut Sint Bavo aan de Westergracht 61 in Haarlem plaats. Ditmaal heet het thema van het concert (15 uur) „Met snaar en fluit”. Muziek voor orgel, klavecimbel en harp in diverse combinaties wordt on dermeer uitgevoerd door Ber nard Bartelink en Jan Valke- stijn. Dinsdagavond beginnen zij het concert met het Kwartet no. 16 in Es KV 428 van W. A. Mozart. Frans is het volgende onderdeel: het Kwartet in F van Ravel, die volgend jaar op de twee laatste programma’s, die ten behoeve van een serie voorstellingen in het Amster damse theater Klein Bellevue werden samengevoegd Gerrit en Truus brengen ver maak op huiskamerformaat. Geen grootse show, geen groot se ideeën, maar gezellig, voort kabbelend en vermakelijk ca baret. Niet voor gespitste oor tjes, maar gewoon een keertje pretentieloos lachen- De teksten zijn vaak zwak, maar vooral Cécile is een toffe theatermeid naar wie het plezierig kijken is. NOG MEER cabaret: Ping- jummer Rients Gratama is dinsdagavond in de Haarlemse Stadsschouwburg, „Regen op het bloemkoolcorso”. Hij heeft de teksten geschreven in sa menwerking met Jan Boerstoel en Hans Dorrestijn. Johan Ver- doner heeft de regie. Gratama laat zich begeleiden door het orkest van Cees Bijlstra, met Cees aan de piano, Jacques Sambrink, bas; Karst de Groot, banjo en gitaar, Harry Hart mans, trompet en hoorn en slagwerker Klaas de Vries. DE HAARLEMSCHE TO NEEL Club speelt op zondag 8 december „De Vuurtoren” van Robert Ardrey. De voorstelling ging op 21 november niet door, wegens het overlijden van de vader van een der spelers. Vrij dag 6 dec. tussen 13 en 15 uur kunnen donateurs plaatsbewij zen die niet gebruikt zullen worden terugbrengen bij de se cretaresse, die ook nieuwe re serveringen noteert. IN HET HAARLEMSE Con certgebouw wordt dinsdaga vond (20.15) de Franse concert serie voortgezet met een optre den van het Amati-kwartet. Jacques Holtman en Richard Kilmer, viool, Ton Wilmes, alt viool en Ben de Ligt, cello zijn goede bekenden voor het Haar lemse concertpubliek en hun komst naar het Concertgebouw trok in de afgelopen jaren me de door hun goede muzikale reputatie behoorlijk gevulde zalen- ’50, een tentet dat in 1965 werd opgericht en een oktet. In 1966 kreeg Johnny Dover de leiding over zijn huidige bigband, waarmee hij door gaans culturele concerten gaf onder auspiciën van het minis terie van Nederlandse cultuur. In deze concerten brak hij steeds een lans voor de geschie denis van de jazz- Dover toerde in 1970 door Afrika met Stan Getz en Catarina Valente. HANS MEYER (hobo), Jan Mosk (klarinet) en Hans Vos (fagot), samen vormend het trio A, waren onlangs in het Con certgebouw in Haarlem om daar een koffieconcert van een Thunderbolt komt in contact met een paar vroegere bendegenoten, voor wie hij eigenlijk op de vlucht is omdat ze hem verdenken van bedrog. Het geschil wordt bijgelegd als de nieuwe gevormde bende besluit een vroegere, mislukte bankroof beter voorbereid te herhalen. Voor het zover is, heeft Lightfoot ruzie gehad met een van de vroegere associé’s van zijn nieuwe vriend en hij heeft daarbij een hersenbeschadiging opge daan die hem later fataal zal zijn. Na een geslaagde onderneming die zij met hun tweeën weer uitvoeren, sterft hij en laat Eastwood alleen achter met de grote buit. De onbekende Michael Cimino heeft dit verhaal van vriendschap onder vrij buiters met zorg geregisseerd en een film gemaakt die naast zijn avontuurlijke kant, toch ook aandacht heeft voor on derlinge relaties, waardoor het geheel een meer menseliik asnect heeft dan de meeste misdaadfilms. Dat hij daarbij dankbaar gebruik heeft gemaakt van twee formidabele acteurs als Eastwood en Bridges met natuur talent, laat zich begrijpen- „Thunderbolt and Lightfoot” is onder meer daardoor een spannende en voort durend boeiende film geworden. CHARLES BOOST IN DE BESTE rollen die Clint East wood in zijn Italiaanse en Amerikaanse periode heeft gespeeld, is hij steeds de eenzame bandiet of de eenzame politie man die alleen de zaken moet opknap pen. In „Thunderbolt and Lightfoot” speelt Eastwood opnieuw een voorvluch- tige bankrover, maar hij blijft ditmaal niet alleen. Onderweg krijgt hij gezelschap van Lightfoot, een gezonde, lichtzinnige jon geman die voor de duvel niet bang is en reddend optreedt als Thunderbolt in moeilijkheden is geraakt. Jeff Bridges speelt met een ontwape nende humor deze rol, daardoor een doorlopend contrast vormend met de eenzelvige Eastwood. Samen trekken ze er na hun eerste avontuur op uit, twee vrijbuiters, verschillend in leeftijd en karakter, maar vrienden in de misdaad en in hun dagelijkse omgang. ANDRÊ VAN DUIN, Frans van Dusschoten en Corrie van ,Gorp zijn terug in Haarlem met bun show Pretmachine- Zaterdag 7 december spelen ze voor de voetbalvereniging Haarlem en zondagavond is er een vrije voorstelling. bijzondet hoog peil te verzor gen. Wie het trio A toen heeft gemist, krijgt maandagavond een nieuwe kans. Onder auspi ciën van de Stichting Open luchttheater Bloemendaal brengt het „Muzenforum” op die avond (20.15 uur) een optre den in het gemeentehuis van Bloemendaal aan de Bloemen- daalseweg in Overveen. Op net programma staan werken van J. Ibert, A. Flégier, K. Schoonenbeek, W. A- Mo zart, A. Tansman en J. Haydn. Kaartverkoop uitsluitend de zaal 5, CJP 2,50). WEEMOEDIGE herinnerin gen aan de jaren van de grote revue, van de tijd dat de platte mopjes nog als schalks en pi kant konden worden verkocht, die herinneringen vormen het materiaal waarop de Haagse cabaretier Robert Kreis samen met zijn pianist Peter Stoops zijn programma Polinchinelle baseert. vr. za. nacht BAROK en romantiek getint zijn de composities die zondag morgen (11 uur) worden uitge voerd tijdens het koffie-concert op het Heemsteedse landgoed Groenendaal in het gelijknami ge restaurant. Uitvoerenden zijn Rykle van dr Heide, hobo; Truus Tichel man, piano en Sjef Bröcheler, fluit. Zij spelen werken van Loeillet' Schumann, Franck en Gro- vlez. Dit concert, waarvan de toe gangsprijs 2,50 bedraagt (kin deren half geld) wordt georga niseerd door de Haarlemse af deling van de Koninklijke Ne- derlandsche Toonkunstenaars Vereeniging. Concertgebouw (Van Baerlestr.) zaterd. 7 dec. grote zaal 15 uur: matinee op de vrije zaterdag. Boedapester Symfonie-Orkest o.l.v. György Lehel, m.m.v. Zoltan Kocsis, plano. Werken van Bartók, gr. zaal 21 uur Acket &Mojo The Sparks. KI. zaal 20.15 uur: Michael Davidson, plano. Werken vn Schu bert Zondag 8 dec. gr. zaal 21 uur: Procol Harum KI zaal 11 uur: koffieconcert Lu- clene Bouwman, recltante, Barbara van Herwijnen en Dieks Visser, Fluit, Erica Waardenburg en Ann Morgan, harp, Jet Röllng, piano, Ed Spanjaard, piano en celesta. Werken van Debussy e.a. Kleine zaal 14.30 uur: Richard Deering, piano. Werken van Purcell e.a. Maandag 9 dec. kl. zaal 20.15 uur: Philipp Hirschhorn, viool En Helmut Barth, piano. Werken van Bach e.a. Dinsdag 10 dec. gr. zaal 20.15 u. Amsterdams Philharmonlsch Orkest Ol.v. Jan de Hoog m.m.v. Hanneke van Bork. sopraan, Marianne Dieleman alt, Wouter Goedhart, tenor, Bernard Kruysen, spreek stem en Kees de Wijs, orgel. Werken van Poulenc e.a. kl. zaal 20.15 u. Vriendenkrans concert Woensdag 11 dec. abonnementscon cert. Stadsschow/burg (Leidseplein) Donderdag 5 dec. gesloten. Vrijdag 6 dec. 20.15 uur: Ned. Operastichting „Salome” Zaterdag 7 dec. 20.15 uur Publiekstheater „Iwanov”. Zondag 8 dec. 13.30 uur Ned. Operastichting: „Salo me” 20.15 uur: Publiekstheater: „Iwanow”. Maandag 9 dec. 20.15 uur: Ned. Dans Thea ter. Dinsdag 10 dec. 20.15 uur: Haagse Comedle: „Don Juan”. Woensdag 11 dec 20.15 uur: Ned. Operatstlchtlng„Salome”. Carré (Amstel) Tt..m. zaterdag 14 dec. dage lijks (Beh. zondag en maandag en 5 deel 20 uur: Toon Hermans oDe-man-show. - 1 Nieuwe De la Mar Theater (Marnlxstr.) Vanaf vrijdag 6 december iedere vrijdag zaterdag en zondag 20.15 uur: Wlm Kan met Corry en Ru van Veen. 11 en 12 dec. 20.15 uur: Hé mag ik mijn echtgenote terug” blijspel van Luc en Conty. Theater De Brakke Grond (Nes) Vrijdag 6 en zaterdag 7 dec. 20.30 uur Nieuwe Komedie: ..Jungle Opera” muzikale komedie van Jaap van de Merwe. Mlckery (Rozengracht) donderdag 5 vrijdag 6 zaterdag 7 december, 21 uur: Shaffy Thea ter te gast In Mlckery: „Verschaeve” van Bert Verhoye met Dirk Celis. Tot zondag 8 december dagelijks 20.30 uur, „Children of the Night”. Klein Bellevue (Leidsekade) T.e m. zondag 29 dec. dagelijks (Beh. maandags) 20.30 uur Jan Blaaser’s kabaret 't Is anders’ met Joke Bruijs en Richard Ross. Theater Tingel Tangel (N.Z. Voorburgwal). Te.m. zondag 29 december, dagelijks (Beh. maandags) 20.30 uur Cabaret Tekstpiere- ment: „Wit op Zwart" met Jos Brink, e.a. Shaffy Theater (Keizersgracht) Donderdag 5 dec. Konsertzaal 20.30 uur: Baalt speelt „De rit over het Bodenmeer’ Café 22 uur: Jazz 'o matlc five. Vrijdag 6 dec. Konsertzaal. 20.30 uur. Baal speelt „de Rit over het Bodenmeer. Konsertzaal, 24 uur: Kees Hazevoet Kwartet. Zaterdag 7 dec. zuilenzaal, 14.30 uur: Kin dertheater PSSSST met „De onderstebo- venbaas”. Konsertzaal, zie vrijdag 24 uur: Kees Hazevoet kwartet. Zondag 8 dec. konsertzaal 14.30 uur: Stampkonsert o.l.v. Theo Loevendie Disag 10 dec. Konsertzaal 20.30 p. uur zie vrijdag. Zuilenzaal 20.30 uur: Penta Theater. Café 22 uur: Zigeunerkapel Kabani. Woensdag 11 dec. Zuilenzaal 14.30 uur: Poppentheater De Kleinste Komedie. Grote Klaas en Kleine Klaas. Konsertzaal 20.30 uar: Zie Vrijdag. Zuilenzaal 20.30 uur: Penta Theater. Café 22 uur: Jazz. Rijksmuseum (Stadhouderskade) tot 2 februari „Portretten”. Dagelijks „Kunst uit China” Geopend dagelijks 10 tot 17 uur, zondag 13 tot 17 uur. Stedelijk Museum (Paulus Potterstraat) van af vrijdag 6 december t.e.m. 12 januari Benni Egrat Tot 19 januri „Foto’s uit de Sovjet Unie. „Het 2e gebruik”, Tentoon stelling rond de Uitgave Grafisch Neder land 1974. T.e.m 8 dec. „Aspecten van het realisme”. T.e.m. 15 dec Siet „Zuyderland schilderijen en een zeefdruk t.em. 8 janu- rari Ger van Elk overzicht van zijn werk T.e.m. 15 dec. „De Stuwing” kunste naarsvereniging t.e.m. 6 januari Constant- tekeningen t e.m. 26 jan. Herman Scholten, wandkleden t.e.m. 26 jan. Sol Le Witt, grafiek Te.m. 15 dec. Nederlandse tekenin- Alhambra I (Weteringschans, 233192): Sylvia Kristel in „Emmanuelle”, toeg. 18 j. Dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16. 19 en 21.30 uur. Alhambra 2: Marlon Brando in „Tramlijnbe geerte”, toeg. 14 j. Dag. 14, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstr., 234876): Kirk Douglas in „Spartacus”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 20 uur. Calypso (Marnixstr., 66227): Robert Redford in ..The great Gatsby”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 20.15 uur, zo. 13.30, 16.15 en 20.15 uur. Ceintuur (Ceintuurbaan, 723620): Jeanne Mo reau in ..Les Valseuses”, toeg. 18 j. Dag. 19 en 21.30 uur. Centraal (Nieuwendljk, 248933): „Mannen, die de kansen grijpen”, toeg. 18 j. Doorl. voorst, dag. 13. 14.45, 16.30. 18.15 20 en 21.45 uur. Cineac (Damrak): gesloten. Cineac (Reg. Breestr., 243639): Walt Disney's „Vol gas met Herbie", toeg. a.l. Dag. 9.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 en 21.30 uur, ZO. 11.30 uur enz. City(Leidseplein): Jim Kelly in „Three the hard way”, toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.15 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. City 2 (234579): Jean Levevre in „Waar is toch die verrekte 7e compagnie gebleven?”, toeg. 1< j. Dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 18.30, 16, 19 en 21.30 uur. City3: Johnny Kraaykamp in „De 5 van de 4- daagse”, toeg. 14 j. Dag. 14, 16.45 en 21.15 uur, zo. 13.15, 15.45, 18.45, 21.15 uur, vr. za. 24 uur. Corso (Kalverstr., 234561): Jean Paul Belmondo in ,,Le magnlfique”, toeg. 14 j. Dag. 13.30, 15.45, 19 en 21.30 uur. Du Midi (Apollolaan, 723653): Richard Burton in „Als adelaars vielen zij aan”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 20 uur, 5 dec. 14 en 19.15 uur. Flora (Amstelstraat, 230469)Terence Hill in „Azen zijn troef”, toeg. 14 j. Dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Kriterion (Roetersstr., 231708): Julie Christie in „Don’t look now”, toeg. 18 j. Dag. (ook zondag) 15, 19.45 en 22 uur, 00.30 uur. Leidseplein Theater (235909): „Sweet Movie”, toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19 30 en 22 uur. Luxor (Nieuwendljk, 245549): Michael Caine in „Moord op bestelling”, toeg. 14 j. Dag. 13.30 (beh. zo en wo.) 15.30, 19.15 en 21.30 uur. Nöggerath (Reg. Breestr., 230655): Paul New man in „The Sting”, toeg. 14 j. Dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Parlslen (Nieuwendljk, 248933): „Bibi, wilde wellust”, toeg. 18 j. Dag. 11.30. 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 en 21.30 uur, zo. 13.30 uur enz. Rembrandtplein Theater (223542-223541): Peter Fonda in „De wellustelingen”, toeg. 18 j. Dag. 14.15 19.15en 21.45 uur, zo. 13.30, 16, 19.15 en 21.45 uur Rialto (723488): Charles Bronson in „Once upon a time in the west”, toeg. 14 j. Dag. 20 uur. Za. wo. midd. 14 uur, zo. 13 en 15.15 uur „Winnetou, het grote opperhoofd”, toeg. a.l. Rivoli(boven Rialto): „Met jouw tanden in mijn nek” toeg. 18 j. Dag. 19.15 en 21.45 uur, za. wo. midd. 14.30, zo. 13.30, 16 uur. Roxy (Kalverstr., 232809): Terence Hill in „My name is nobody”, toeg. 14 j. Dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Royal (Nieuwendijk, 244144): Howard Keel in „Red Tomahawk”, toeg. 14 j. Dag. 13.30, 15.45, 19 en 21.30 uur. Studio K (boven Kriterion): Dirk Bogarde in „The Servant”, toeg. 18 j. Dag. 20 en 22.15 uur, zo. 15.30 20 en 22.15 uur. The Movies (Haarlemmerdijk, 245790): Dag. 20 uur, zo. 13.30 uur „Les Enfants du paradis”, toeg. 18 j. Dag. 20 en 22 uur „La Paloma”, toeg. 18 j. Tuschinkski 1 (Reg. Breestr., 62633): Jacques Brel in „Een blok aan je been”, toeg. 14 j. Dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, za. en zo. 13.30, 15 45, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 2: „The Babymaker”, toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, za. en zo. 13.45. 16, 19.15 en 21.45 uur. De Uitkijk (Prinsengracht, 237460): Huil niet met je mond vol”, toeg. 18 j. Dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.15, 15.45, 19 en 21.30 uur, vr. en za. nacht 00.15 uur. 4.- iiii? T.qnili,.-.- jSdjfJaïl z

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 12