UKF laborant VERTEGENWOORDIGER hoofdwacht zeeweg ziekenhuis velsen zeeweg ziekenhuis velsen ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) ervaren onderhoudstechnicus UKF fysiotherapeut(e) RATH DOODEHEEFVER h, Melkinrichting Velsen B.V. NRG EEN ERVAREN PONSTYPISTE chef tekstverwerking communicatie r machinist (scheepswerktuigkundige A) of gelijkwaardig niveau opleiding tot verpleegkundige A opleiding tot ziekenverzorgende ZUIDERHOUT’ HAARLEM zaterdag 7 DECEMBER 1974 14 in de funktie van stagebegeleider. 99 Bel 02508-7 45. (5 nachten per 2 weken) Het moderne verpleeghuis annex reacti- veringsccntrum „Zniderhout” te Haarlem, uniek gelegen aan de rand van de Haar lemmerhout. niet een kapaciteit van 200 patiënten biedt binnen het bestaande team van fysiotherapeuten interessante moge lijkheden voor een Enige uren per dag zal hij/zij besteden aan de totale opvang en begeleiding van een groep stagiaires. Voor deze funktie van stagebegeleider worden naast een uitgebreide vakkennis welke het totale terrein van de fysiotherapie beslaat ook goede didaktische kwaliteiten vereist. Hij/zij dient steeds op de hoogte te zijn van de nieuwste behandelmethoden in theorie en praktijk. Naast de taak als stagebegeleider zal hij/zij de resterende tijd worden ingeschakeld bij de opbouw en uitvoering van de behandel programma's. J. Koole B.V. DIEPLEPEL- MACHINIST Ontwerpers en fabrikanten van behang Mocht n interesse hebben in deze veel zijdige en zelfstandige funktie dan nodigen wij u gaarne uit voor een rondleiding en gesprek. 'W'W Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt Hl u niet missen, neen dao. Sollicitaties, worden gaarne ontvangen door de geneesheer-direkteur. Beelslaan 9. Haarlem. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling de heer H. C. Holst, telefoon (023) 28 89 50. -V -L De werkzaamheden worden in vier-ploegendienst verricht. I te noemen? od I I Moot één onzer rayons. n4. Haarlem en ocngewmg, wagen wij een ervaren I Bij vaste aansteflmg is direkte opneming in pensioenfonds mogelijk. vraagt voor spoedige indiensttreding Nederlandse Reassurantie Groep N.V. Leeftijd vanaf 17 jaar. AMSTERDAM I, I Aanmelden: Wijkerstraatweg 80, Velsen-Noord. I I In aanmerking komt een kandidaat in de leeftijd van ca. 25 - 40 jaar. die in Haarlem of naaste omgeving woonachtig is en de juiste eigenschappen bezit voor dit werk. o.a. in staat is goede kontakten te leggen en te blijven onderhouden met afnemers, zoals behangwinkeliers. behangers, schildersbedrijven e.d. Geboden wordt een goed vast salaris en, na één jaar dienstverband, bovendien een bonusregeling afhankelijk van resultaten. Financiering van privé-auto, autokostenvergoeding en een vaste dagvergoeding reisonkosten. - de kwaliteitscontrole op tussen- en eindprodukten van de kalkammonsalpeterfabriek - de controle op de samenstelling van vloeistofmonsters van de ammoniakfabriek. Ei sent - opleiding bij voorkeur MBO-A (chemisch-analytisch) doch minstens Mavo (Mulo) met enige jaren laboratoriumervaring - leeftijd tot circa 30 jaar Zijn taak zal bestaan uit het, volgens nauwkeurige voorschriften, bemonsteren, voorbereiden en uitvoeren van analytische bepalingen ten behoeve van U kunt uw sollicitatie onder rrr. HF 456 richten aan Personeels voorziening UKF p/a Hoogovens. Hoofdkantoor 2, IJmuiden. □nie van Kunstmestfabrieken BV vraagt voor de Fabriek Umuiden een Huisvestingsmogelijkheid voor ongehuwden w aanwezig Samen met de aanwezige hoofdwacht vervult de aan te stellen verpleegkundige de hoofdwacht-dienst. Een stage op verschillende afdelingen gaat vooraf aan de aanstelling. Geïnteresseerde verpleegkundigen in het bezit van diploma A en kraam- aantekening, die menen over voldoende Binnenkort ontstaat in het ziekenhuis een vacature voor een Richt uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van nr. N 74-1 aan de afd. Personeelszaken van DAM B.V., Postbus 43 te Hoofddorp. U kunt ook bellen voor een afspraak, tel. 02503-5951 zelfstandig een nieuw of een bestaand kantoor leiden. Uiteraard scheppen we voor u gunstige financiële omstandig heden met moderne arbeids voorwaarden. Uw interesse vernemen we graag uit een informatieve brief aan ons hoofdkantoor, t.a.v. de afdeling personeelszaken. U krijgt op ons kantoor te Haarlem en bij enkele andere vestigingen een training van 2 a 3 jaar in buitendienstwerk en administratie. Ais u de juiste bekwaam- Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeel Organisatie, de heer J. Riensema, Zeeweg Ziekenhuis, Zeeweg 168, Velsen. ervaring te beschikken, kunnen voor nadere informatie contact opnemen met zr. A. Haverman, hoofd verplegings dienst, tel. 02550-19100. werkzaam zijn, waardoor hij zijn salaris met een aantrekkelijke toeslag kan verhogen. Wij zijn een milieubewust bedrijf, daarom is onze waterzuivering zo van belang. Voor onze vriesinstallaties is bovendien kennis en ervaring in de koeltechniek vereist. Voor deze functie komt derhalve in aanmerking de man met het diploma De Nederlandse Reassurantie Groep N.V. te Amstelveen heeft een vakature voor de funktie van wiens taak het zal zijn om op inspi rerende wijze de werkzaamheden van de afdeling te leiden. In concreto zal hij zich bezighouden met het in goede banen leiden en houden van de correspondentie, het telex- en telefoonverkeer. Naast een goed salaris bieden wij een reeks van uitstekende secundaire ar beidsvoorwaarden w.o. 13e maand- aandeel in de winst, premievrij pen sioen en variabele werktijd. Geïnteresseerden in deze funktie kun nen hun sollicitatie richten aan het Hoofd van de afd. Personeelzaken van de NRG, Prof. J. H. Bavincklaan 3 Amstelveen. i i Voia verstrekt leningen aan particulieren en bedrijven. Nederlands grootste onafhanke lijke financierings-instelling. Jong, maar sterk groeiend. Met nu al 16 kantoren over het hele land. Het hoofdkantoor is in Amsterdam: Herengracht 105-107 Aannemingsmaatschappij van sloopwerken Vijfhuizerdijk 10 te Vijfhuizen vraagt met spoed een ervaren ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) «nie van KunsBnesöabr reken br De Nederlandse Reassurantie Groep N.V. te Amstelveen, is een sterk internationaal georiënteerd herverzekeringsconcern met dochtermaatschappijen in Londen, Kaapstad, Philadelphia (U.S.A.), alsmede vaste vertegenwoordigingen in enkele andere buitenlandse steden. Het moderne Zeeweg Ziekenhuis te IJmuiden-Velsen met gespecialiseerde afdelingen is zeer gunstig gelegen nabij Amsterdam en Haarlem, in de directe omgeving van strand en duinen. Een fijne sfeer om ih te werken. Een huis waar een mens zich thuis kan voelen. De inschrijving voor deze cursussen is reeds nu geopend. Voor de opleiding tot verpleegkundige (duur 3’/2 jaar) is een vooropleiding op ten minste MAVO-niveau vereist. De leeftijd bij aanvang van de cürsus moet ten minste 17 jaar en 7 maanden zijn. U? Dan geven'wij u de kans te bewijzen, dat u het ook werkelijk bent Als u kunt aantonen, dat u er de mentaliteit voor hebt. Een middelbare school opleiding achten we noodzakelijk, heden bezit, gaat u daarna terwijl een verdere ontwikkeling in commerciële of bedrijfs economische sfeer wenselijk is. leeftijd: 25 a 28 jaar. Per 1 maart 1975 starten wij wederom met de en per 15 maart 1975 met de Voor een informatief gesprek kunt u zich wenden tot de afdeling opleidingen, tel. 02550 - 19100, toestel 398. Het moderne Zeeweg Ziekenhuis te IJmuiden-Velsen met gespecialiseerde afdelingen is zeer gunstig gelegen nabij Amsterdam en Haarlem, in de directe omgeving van strand en duinen. Een fijne sfeer om ih te werken Een huis waar een mens zich thuis kan voelen. Onze oproep richt ztch speciaal tot hen, die op grond van hun ervaring weten, dat “verkopen" een moeilijk maar boeiend vak is. waarvan het sukses steunt op kommercieel inzicht en hard werken. De gedachten gaan uit naar iemand, die beschikt over een goede kennis van de moderne talen, zo mogelijk al ervaring heeft opgedaan in het ver zekeringsbedrijf en beschikt over goede organisatorische kwaliteiten. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeel en Organisatie de heer J. Riensema, Zeeweg Ziekenhuis, Zeeweg 168. Velsen. Welke jongeman durft zich manager Schrijf ons openhartig (diskretie verzekerd) met gegevens over uw opleiding, ervaring, leeftijd, huidige vroegere werkknng(en) en sluit een recente pasfoto bij. Stuur uw brief aan de direktie van Rath Doodeheefver Verkoop B'VP Postbus 375. Amsterdam. De juiste kandidaat bieden wij prettig werk in een plezierige werksfeer tegen een goed salaris. In deze functie zal hij in ploegendienst De opleiding tot ziekenverzorgende (duur 2 jaar) vereist een vooropleiding van minimaal 3 jaar voortgezet onderwijs en een leeftijd bij aanvang van de cursus van 17 jaar In teamverband zorgt hij voor het op peil houden van onze energievoorziening. Hiervan is ons hele bedrijf afhankelijk. Goed onderhoud en controle betekent: volop draaien van onze produktieafdeiing, verwarming van onze kantoor- en werkruimtes en blijvende verzorging van de inwendige mens in onze gezellige kantine. Komt u ook werken in de gloednieuwe fabriek van DAM? De bekende fabrikant van chips in het zakje met de rode ruit. DAM B.V. is een snelgroeiende onderneming, behorend tot de Van Dijk-Groep te Delft. Het bedrijf is één van Nederlands grootste fabrikanten van chips, voorgebakken frites en diepgevroren aardappelprodukten. Voor ons ketelhuis, energievoorziening vriesinstallaties en waterzuivering vragen wij voor spoedige indiensttreding een verpleegbi» en teactiveringscentrum en

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 14