dealer manager HILARÏUS HAARLEM Coupon. fc? ALPENKREUZER MEDEWERKER V.G.C.N. Ziektekostenverzekering Piets Mijts caravanhandel Marfo bven Zwaan bv- grote namen achter culinaire prestaties Ook van Martinair Luchtreclame met charmante akties op de begane grond: Reclamair Promotion Team. Zelf vliegen-een nieuwe dimensie in uw leven. Leer het bij de meest gerenommeerde vliegschool Martinair PartyService: Fijne keuken en organisatie talent voor feesten, congressen,diners. De Gelderse Luchtvaart maatschappij bv, verkoop, onderhoud en service voor heel Europa van sport- en zakenvlieqtuigen. Ook van Martinair. Alle informatie over voedingssystemen en berei dingsmethoden onder één dak: Martinair Catering Centre. ■mmb wn ta. Ml Ö1NSDAG 24 DECEMBER 19 74 11 7 Opzenden in open envelop aan: Martinair Holland, Antwoordnr. 3759, Schiphol-Centrum Tel. 020 -15 36 66 L Wat dacht u bijvoorbeeld van sampling, terwijl uw naam in de lucht rondcirkelt? Effektieve luchtreklame kan op de grond worden ondersteund door 85 jonge vrouwen met commerciële inslag, ervaren als gastvrouw, hostess of stewardess. Professionele allure, toegesneden op uw produkt of dienst. Geweldige communicatie-shows. Natuurlijk hoeft ’t niet altijd samen. Reclamair Promotion Team werken ook solo. Er is een imposante referentielijst. Naast Schiphol en Amstelveen werd ook Lelystad, in het hart van de Flevopolder, een belangwekkend Martinair-centrum. Waar de luchtreclame en de vliegschool alle ruimte kregen, waar de meest moderne hangars werden gebouwd, is nu ook een uniek restaurant ’’MartINN” geopend, waar het gezellig tafelen is. Martinair is één en al aktie. Met meerdere vestigingsplaatsen, met een scala van diensten. Kent u ze? Hier kruis ik aan van welke kant(en) ik Martinair nader wil leren kennen. Stuur mij gedetailleerde informatie over: Volledig overzicht. Informatie, vergelijking, toetsen, adviesplan. U vindt er alles over traditionele en geavan ceerde systemen en methoden inzake eten drinken. Grootkeukenapparatuur. Alles over Convenience Food. Distributie- en uitgiftesystemen, heteluchtovens, magnetrons, serviesgoed, automaten, koel-en vriesunits. We maken graag een afspraak. Of het nu gaat over een heel systeem of een klein facet. Jawel een luchtvaartmaat schappij verzorgt uw O Marfo b.v. en Zwaan b.v. O Vliegschool Lelystad O PartyService O Het Fuji sport/zakenvliegtuig Bedrijf/funktie party. Met raad en daad, met 16 jaar ervaring in haute cuisine voor een ongelimiteerd aantal personen. Van borrelhapjes tot barbecue’s, van lunches tot exclusieve diners. Martinair Party Service kan ook zorgen voor organisatie en uitvoering Wat betreft lokaties, bediening, decoratie, muziek, de hele ambiance. We springen bij, vliegensvlug,, groot of klein naar keuze. De G.L.M. gevestigd in een nieuwe ’’behuizing” op het vliegveld Teuge: verzorgt de totale marketing van het geweldige Fuji 200-160 vliegtuig dat als sport- en zaken toestel een groot succes is door z’n unieke prijs/prestatieverhouding. N.V. Begraafplaats „WESTERVELD” Premies geldende op 1 jan. 1975 Marfo is een bekend en succesvol specialist in convencience food. In maaltijden en snacks voor ziekenhuizen, universiteiten, luchtvaartmaatschap pijen, sportcentra en cantines. Smaak, voedings waarde en presentatie staan op het hoogst denkbare niveau. Een enorm assortiment -ook in dieetmaal- tijden. Kortgeleden werd de nieuwe Marfo fabriek geopend, die als één van de modernste van Europa geldt. Zwaan is erkend expert op het gebied van voorverpakte maaltijden, snacks, geportioneerde salades en lunch-artikelen. Ontwikkelde zich ook tot een van Nederlands beste specialisten in automaten, en regeneratie-apparatuur met een eigen distributieapparaat voor flexibele levering. t.. lü ALKMAAR Naam - Adres Plaats Tel. Martinair Holland heeft al 16 jaar ervaring in het opleiden van vliegers. U bent in uiterst bekwame handen, zodat u sneller een brevet hebt. Zelf vliegen. Een uitdaging voor de sportsman. Een kwestie van efficiency voor de zakenman van nu en morgen. En de opleiding is makkelijker dan u denkt. Er wordt gelest met het ultra-modeme vliegtuig Fuji 200-160, waarbij u naast de instrukteur zit. Voor gevorderden bestaat de mogelijkheid om te lessen op de tweemotorige Cessna 402 B. U bent welkom voor ’n kennismakingsles. f 35,30 kinderen van 0 t.e.m. 26 jaar, mits voor deze kinderen recht op kinder aftrek bestaat. f 102,90 per verzekerde van 16 jaar en ouder per maand, voor 2e klas ziekenhuis- verpleging (verder als boven). 41,10 kinderen van 0 t.e.m. 26 jaar, waar van de ouders voor 2e klas zieken- huisverpleging verzekerd zijn, mits voor deze kinderen recht op kinder aftrek bestaat. O Incentive Tours O Zakenvliegtuig O Reclamair Promotion Team O Martinair Catering Centre Kent u Martinair ook zo? 1 030-K»y Iver vraagt voor spoedige indiensttreding Koike: draagbarebrandsnijmachines lli I Een jonge marketingdeskundige kunnen wij een interessante, verantwoordlijke tunktie aanbieden nl. die van Wij bieden een afwisselende, goed gehonoreerde baan met rechtstreekse verantwoording aan de direktie. Wij vragen van deze medewerker: regelmatig kontakt te onderhouden met onze dealers en aspirant dealers in geheel Nederland. daarbij te bereiken de verkoop van het Hilarïus productenpakket te verhogen en uit te breiden. de dealers marketing adviezen te verstrekken voor hun eigen verkooporganisatie. U kunt verdere gegevens over de funktie inhoud vragen aan de heer H.J. Bouwman, toestel 18. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u sturen aan de afdeling personeelszaken. hendrik figeeweg 4, postbus 550 haarlem telefoon 023-319100, telex 41168 Air Products: argonarclasmachines plasmalasmachines argonarclastoortsen Sheffield Smelting Co. Lid.: zilversoldeer Fabrikant van: Hilco: laselektroden automatendraao lasd raad voor al Ie lasprocessen Leveranciervan: Bode and Son Ltd.: mistellingen manipulatoren laskolommen Lincoln Electric Co.: lasautomaten gelijkrichters lasaggregaten omvormers laspoeders dieselaggregaten Bernhard Company: laspistolen enzwenkarmen Sollicitaties: Duin- en Kruidbergerweg 6 te Driehuis. voor alle op de begraafplaats voorko mende werkzaamheden. Leeftijd 20-25 jaar. ■lem 0431 Koelmalaan 318-320. Alkmaar. Telefoon 0 72 - 2 33 44. ’7 SSsi! ÏE i deze wereldberoemde vouwkam- peerwagen (vanaf 2685,nu ook verkrijgbaar in bezoekt onze showroom (2e kerst dag geopend van 10-17 uur). Ook grote sortering sta- en toerca- ravans van de meest gerenommeer de merken. ALS U SCHRIJFT AAN ONZE KRANT «ermeldt u dan links boven op de enveloppe voor welke afdeling uw brief bestemd h. Dat bevordert een snelle behandeling. •ij voorbaat onze dank. ■BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBj f 63 90 per verzekerde van 16 jaar en ouder per maand voor 3e klas ziekenhuis- verpleging; 100% vergoeding pol. spec, hulp, huisarts- en apothekershulp (beperkt eigen risico voor huisarts- en apo- thekerskosten: 150,per alleen staande, resp. 300,per gezin per kalenderjaar). 27,60 Per verzekerde van 16 jaar en ouder per maand, voor aanvullende 2e klas ziekenhuisverpleging. Vanaf het vierde kind wordt geen premie verlangd. Voor personen van 50 jaar en ouder die NIET uit een ziekenfonds of die uit een andere ziek tekostenverzekering overkomen, gelden andere premies en worden de selectiebepalingen toe gepast. Vanaf 65 jaar is een tweede klasverzekering niet mogelijk. Voor kollektieve verzekeringen van tenminste 10 personeelsleden kunnen lagere premies gel den. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zie kenfonds „Spaarneland” V.G.C.N. Oostvest 60, Haarlem, Postbus 532, telef. 023 - 31 93 16 toestel 217). Bij aansluitende verzekering voor ex-zieken- fondsverzekerden die het ziekenfonds per 1 ja nuari 1975 moeten verlaten wegens overschrij ding van de loon- of inkomensgrens (27.550,-) f 63 90 per verzekerde van 16 jaar nor maanH vnnr b-lnc -zie ‘e Martinair

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 11