TWEE DAGEN Hoge prijzen voor blazers TAFELTENNIS IN SPORTHAL <astje KjjKbn Weer actie VERENIGINGSNIEUWS Agenda Israel in Libanon Grote vraagstukken niet opgelost paragon bv bekwame medewerkers I van Hoogovens Harmonie I I i wc IN FRIES SOLISTENCONCOURS metnico scheepmaker GOLDA MEIR IN ZIEKENHUIS I DOUWMA RUIMT OP dat zegt alles. Voorbeeld: o.a. BRIXON KOSTUUMS van 295,- nu v.a. 99,00 Gen. Cronjéstraat 38-44 R PLAATSELIJK NIEUWS BUITENLAND 19 7 5 JANUARI WOENSDAG Bedrijven Zaterdagavond Districten Invaliden Velsen-IJmuiden Gevonden voorwerpen I Beverwijk Heemskerk Castricum RESTAURANT Wijk aan Zee V f (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK Met financiële steun van de Beverwijkse Sport raad gaat tafeltennisvereniging Ra pidity zaterdag en zondag de tafel tennissport in het brandpunt van de belangstelling zetten. Nadat vier jaar geleden de traditionele sport week in Beverwijk wegens geringe publieke interesse werd afgeschaft en er een sportweekeinde voor in de plaats kwam is het tweedaag se sportfeest meer en meer bij de Beverwijkse sportwereld aangesla gen. Na het volleybal vorig jaar is nu dus tafeltennis aan de beurt en Rapidity meent, ondanks teleur stellingen op het internationale or- ganisatievlak, er in geslaagd te zijn een attractief tafeltennispromotie- programma samen te stellen. Beverwijk Heemskerk Velsen-IJmuiden I f CAREL DEKEN NICO VAN SLOBBE wordt geheel in beslag h Huygens- 45: en Huygens- Geen EEG-overeenkomst met ontwikkelingslanden (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) Wij zullen U graag uitnodigen eens te komen praten. Amsterdam-Z Karperstraat 10 4 ',U’i De beloning en verdere arbeidsvoorwaarden zijn zeer gunstig. Paragon maakt formulieren vanaf het eenvoudige „winkelbonnetje" tot en met het meest ingewikkelde „computerformulier". Gewerkt wordt in een tweeploegendienst: maandag t/m donderdag van 6.— tot 14.30 uur en van 14.25 tot 23.25 uur vrijdags van 6.— tot 13.15 en van 13.10 -18.25 uur Vacantie 22 dagen. Als U meent dat er voor U bij ons wellicht mogelijkheden zijn, neemt U dan eens contact op met onze afdeling personeelszaken. Ons telefoonnummer is (020) 781111. Van Israëlische zijde is geen melding gemaakt van verliezen geleden door de Arabische guerrillastrijders of door bur gers. Verscheidene gebouwen in Sjoeba werden verwoest nadat de guerrillastrij ders het vuur op Israëliërs hadden geo pend, aldus het Israëlische opperbevel- Klapstuk van de zaterdag is het inva liden taf eltennistoernooi, dat om 15 uur BRUSSEL (ANP). De Europese Ge meenschap is er in de afgelopen nacht niet in geslaagd haar toekomstige be trekkingen met 46 ontwikkelingslanden definitief te regelen. Tijdens een, wat bedoeld was als laatste, ministeriële on derhandelingsronde in Brussel, slaagde men er voorlopig nog niet in de grote vraagstukken uit de weg te ruimen. Dat betekent echte rniet, zo verzekerde de Nederlandse minister Pronk van Ont wikkelingssamenwerking en staatssecre taris Brinkhorst van Buitenlandse Zaken „dat het gesprek tussen de 46 en de negen EG-lidstaten een fiasco werd.” de bond op het laatste nippertje een vierde ronde in. Topsport dus zondag in de hal met Carel Deken, Bert van der Helm, Nico Slobbe, Bert Schoofs, Klaus Solka, Ellen Klatt, Sonja Heltzel-en Ve- roniek van Ruiten-v.d. Laan. Wethouder A. Hoogeboom opent om 10.45 uur deze vierde ronde om de cup en coupe. De entreeprijzen bedragen twee gulden en f 1,25. Zaterdag heeft men gratis toe gang. WOENSDAG 15 JANUARI Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: TENTOONSTELLINGEN Zandkraai (Handelstraat). Expositie produk- ten cursussen; geopend op werkdagen tot en met 18 december. BIOSCOPEN Corso Theater (Dorpsstraat) 20 uur: „Turks fruit’’. C. en 15 In ons bedrijf is altijd plaats voor Grote Houtstraat 21 20 soorten warme schotels (al tijd verse groente) v.a. Voor de fabricage-afdelingen zoeken wij b.v. mensen met een LTS-of MTS - opleiding en liefst met ervaring in een produktiebedrijf, om op te leiden voor de bediening van onze rotatiepersen en formulieren-vergaarmachines. Het werk aan deze machines vraagt technisch inzicht en biedt alle mogelijkheden tot persoonlijke ontplooiing. lijk zijn van de uitvoer van één produkt. Een ander groot probleem, dat nog openstaat, is dat van de suiker. Veel eerder al heeft de Europese gemeen schap zich bereid verklaard, uit de ont wikkelingslanden 1,4 miljoën ton suiker per jaar af te nemen. Dat was in een tijd, dat er in de wereld een overpro- duktie was van suiker. Inmiddels is er een grote schaarste ontstaan. De ge meenschap moet nu, samen met de ont wikkelingslanden een akkoord uitwer ken, dat de suikerproducenten een rede lijke prijs voor dit produkt garandeert en dat de gemeenschap (waar één mil joen ton tekort is) geen al te dure suiker oplevert. Vijfentachtig miljoen Amerikanen kij ken ’s avonds, in de piekuren na acht uur, naar televisie. De drie grote om- roepmaatschappijen ABC, CBS en NBC geven die kijkers wat ze willen zien, en daarom noemde een van de topfunctio narissen de Amerikaanse televisie „één van onze meest democratische instellin gen, want op iedere kandidaat, dat wil zeggen op ieder programma, wordt elke dag opnieuw gestemd”. Gelukkig was er bij „De mannen die uw programma kiezen” een tv-criticus die opmerkte dat er van democratie maar in beperkte mate sprake was, om dat iedereen 'volgens het kijkcijfer-sy- steem gedwongen werd te kijken naar programma’s die aan de gemiddelde smaak van de grootste middengroep vol doen. Als je scholieren zou laten kiezen wat ze het lekkerst vinden en je zou de kantine uitsluitend bevoorraden met de meest genoemde produkten, dan zou die kantine alleen maar Coca-Cola en Cho- coprinsen verkopen- Aldus, vrij vertaald, deze criticus. Eveneens in de sporthal start om 14 uur het derde grote toernooi: het drie districtentoernooi met ’t Gooi, Kenne- merland en Noord-Holland Noorder kwartier. Bekende deelnemers zijn hier Ton van der Helm, Frans Schram, Cor rie Schuit en Theo Wijker van Rapidity. Volgens staatssecretaris Brinkhorst zal een nieuwe overeenkomst (die hoogst waarschijnlijk nog deze maand definitief wordt) aanzienlijk verschillen van de „oude” associatieovereenkomsten, die de EEG had. Hij noemde het van grote politieke betekenis, dat er een geheel niéuwe relatie tussen de gemeenschap en de 46 ontwikkelingslanden gaat ontstaan. Rapidity is uitgegaan van drie elemen ten, die in het weekeinde zijn ingepast: de recreatiesport, het tafeltennis op clubniveau en de topsport. President Sadat van Egypte wil een gebaar van goede wil van de kant van Israel bij voorkeur een beperkte te rugtrekking aan het Egyptische, het Sy rische en het Jordaanse front voordat hij zal instemmen met een verlenging van het mandaat van de vredesmacht van de VN, dat evenals in Golan in april afloopt. De zondag genomen door de vierde ronde van de NTTB-cup voor heren en de Limburg- coupe voor dames. De vierde ronde is een belangrijke ronde, want de tafelten- nissers(sters) kunnen zich in die ronde alsnog voor de finales plaatsen. De NTTB-cup kent in principe slechts drie ronden. Om Rapidity te plezieren laste WOENSDAG 15 JANUARI Openbare bibliotheek. De Zwaan straat 4a: volwassenen en jeugd 19-21 u. Een groot probleem, dat nog geregeld moet worden, is dat van het Europese hulpfonds. De EEG-lidstaten wensen voor vijf jaar niet meer dan drie mil jard rekeneenheden ter beschikking te stellen. De ontwikkelingslanden in Afri ka, het Caraibische gebied en in de Pacific (ACP-landen) eisen acht miljard rekeneenheden. Vierhonderd miljoen re keneenheden van de drie miljard heeft de EEG bestemd voor stabilisatie van de exportinkomsten van die landen, die voor hun bestaan voornamelijk afhanke- Ook ’s morgens start het bedrijfstafel- tennistoernooi, waaraan Hoogovens, PEN en VGZ deelnemen. In vroeger jaren werd het Hoogoventafeltennistoernooi gehouden. Het toernooi stierf een zachte dood, maar met financiële steun van de staalgigant is Rapidity er in geslaagd het toernooi nieuw leven in te blazen. Aan alle grote bedrijven in de IJmond zijn uitnodigingen verstuurd. Tot grote ver bazing van Rapidity reageerden alleen VGZ en PEN. Ongeveer 80 deelnemers strijden in drie categorieën. PEN stelde een extra beker beschikbaar. Men begint om half elf en om ongeveer 15 uur wordt de finalepartij gespeeld. Zaterdag 18 januari is bestemd voor de recreatiesport. Om negen uur ’s mor gens begint het leerlingentoernooi voor de vijfde en zesde klassers om de Bever- wijkse scholentitel. Er waren 200 aanmel dingen, maar omdat Rapidity in de sport hal over een beperkte ruimte beschikt moesten bijna 60 jongens en meisjes van de deelnemerslijst worden geschrapt. Het toernooi eindigt om 14 uur. Secretaris-generaal Waldheim van de Verenigde Naties acht een verlenging van het mandaat van de VN-strijdmacht in het Midden-Oosten twijfelachtig. Inlichtingen over deze voorwerpen kunnen dagelijks worden verkregen op het hoofdbureau van politie in Velsen, waar zij elke dinsdag en vrijag 16.30 tot 17.30 uur ook verkrijgbaar zullen zjn. contact met heeft tot nu horen. volwassenen 19-21 u.; Amstelstraat 44: volwassenen en jeugd 19-21 u. IJMOND. Leden van de Hoogoven Harmonie hebben in het weekend deel genomen aan een solistenconcours in het Friese Koudum, onder auspiciën van de Algemene Nederlandse Unie van Mu ziekverenigingen. De resultaten waren als volgt. Geen spreekuur. Wethouder A. Hoogeboom, maatschappelijke zaken dergelijke, is verhinderd woensdag januari spreekuur te houden. Afspraken met wethouder Hoogeboom over huis- vestingsvraagstukken kunnen uitsluitend via het huisvestingsbureau worden ge maakt. JERUZALEM (AFP) Oud-premier Golda Meir van Israel is vandaag opge nomen in het Haddasah-ziekenhuis van Jeruzalem. Zij moet een operatie onder gaan wegens grauwe staar. TEL AVIV (Reuter). Israëlische soldaten zijn vanmorgen vroeg Libanon binnengetrokken en bij het dorp Sjoeba slaags geraakt' met Palestijnse guerrilla strijders. Vorige week zaterdag hebben Israëlische eenheden de toegangswegen tot Sjoeba en twee andere dorpen opge blazen. Gisteren bliezen Israëliërs in Sjoeba een huis op, van waaruit op Israëlische militairen was geschoten. Rapidity beschikt niet over voldoende tafels om alle deelnemers aan het week einde te laten tafeltennisesen. Cor du Buy uit Amsterdam verhuurde de vere niging tegen een schappelijke prijs 14 tafels en met de 10 tafels van Rapidity staan er zaterdag en zondag 24 tafels in de hal. Om de tafeltennissport te promo ten stelde de Sportraad een bedrag van f 4300,- beschikbaar. Rapidity denkt met passen en meten met dit bedrag uit te komen. Mochten de kosten van twee dagen tafeltennis het toegekende bedrag overschrijden, dan staat de Sportraad tot een bedrag van f 4950,- garant. Beide bewindslieden waren ervan overtuigd, dat er op korte term-n een overeenkomst tot stand kan komen. Vandaag is in Brussel opnieuw onder handeld. immers ongeveer 200.000 dollar of ruim een half miljoen gulden. We herkenden in de korte flits van I „Paper moon” wellicht Ryan O’Neill en zijn dochtertje Tatum, die ook in de gelijknamige film furore maakten. Al leen: het was een namaak-Ryan en een namaak-Tatum: de tv-acteurs voor de serie waren uitgezocht op sprekende ge lijkenis zoals je in films over de oorlog acteurs neerzet die echt op Churchill en Hitler lijken! Een soort binnenwaarts plagiaat dus. Ik kan u dan ook melden dat „Paper moon” waarvan vorig jaar april in Cannes op de tv-markt nog pas één aflevering geshowd kon worden aan de Europese tv-maatschappijen inmid dels alweer uit de roulatie is genomen omdat een zestigste plaats op de rang lijst niet „loonde”. Want alles moet lonen. Er werd ook, min of meer verontschuldigend gezegd I dat documentaires wel gemaakt en uit gezonden werden, maar dat die bijna altijd geld kostten inplaats van geld opbrachten. Dat vindt men in Amerika tegennatuurlijk: een programma hoort geen geld te kosten, je hoort er winst op te maken zoals je ook op tandpasta winst behoort te maken. begint. Een praktisch onbekende sport, die in de Beverwijkse sporthal heel wat publiek zal trekken. Het merendeel van de deelnemers aan dit toernooi is uitge komen in de para-Olympische Spelen, in 1972 in Heidelberg gehouden. Menig Ne derlandse invalide- tafeltennisser(ster) behaalde op deze Spelen een ereplaats. Trainer-coach V. d. Lely komt met mej. G. Bekker, mej. H. Stolk, J. Meursing, G. Uitdenboogaardt, H. Kastelen en E Ba- rendse naar Beverwijk. Deze selectie- ploeg voor de wereldkampioenschappen tafeltennis voor Invaliden, in juli in Engeland te houden, eindigt om onge veer 5 uur de partijen. In de afdeling uitmuntendheid ver wierf het duo Gerda Verhuist en Peter Eggenhuisen op fluit en klarinet 108 punten, goed voor een eerste prijs met lof. Dit duo ontving tevens de medaille voor hèt hoogste aantal punten in deze afdeling. J. M. A. van Osch verwierf op bes-bas 86 punten en een tweede prijs. B. Postma kwam op hetzelfde instru ment tot 841/2 punt en ook dat was voldoende voor een tweede prijs. Volgens het Israëlische opperbevel zijn vandaag acht Israëlische militairen ge wond toen guerrillastrijders handgrana ten wierpen uit een huis, waarheen de Israëliërs zjich hadden begeven om een onderzoek m te stellen naar aanleiding van kreten van vrouwelijke dorpelingen. Bovendien is het principe van elk- wat-wils in hoofdzaak gericht op de groep van 18 tot 49 jaar, omdat die het meest koopkrachtig is. Eén v^n de „deci sionmakers” („beslissers”) zei onbewim peld dat men zich niet kon veroorloven ook programma’s te maken die op ande re kleinere groepen zijn gericht. Eén der tv-critici wees er dan ook op, dat er weliswaar drie netten zijn die verschil lende programma’s geven, maar dat er in feite sprake is van één programma in drievoud. In het begin zagen we even (je zag alles maar even, mensen zeiden ook steeds maar even iets, een mooi compact programma dus, maar een glimlach kon er bij niemand op overschieten, in feite was het programma doodgemonteerd) hoe een nieuwe serie „Paper moon”, het fiat kreeg van zowel een kijkerspanel als de bazen. Slechts 36 op de duizend voorstellen voor een tv-serie worden uiteindelijk geaccepteerd, want voor ex perimenten is geen ruimte. De kijkdicht heid moet hoog zijn, anders loont het niet: een aflevering van één uur kost BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u.: ,,’t Gaat pas goed als een Tiroler ’t doet”, 19.30 u.: „Patton”. Luxor Theater (Breestraat). 19 en 21.15u.: „Pas op..of we slaan d’r op”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer (huize Schey- beeck, Velserweg 2). Geopend op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Be verwijk, tel. 25120. MUZIEK I Vredevorstkerk (Laan der Nederlanden). 20 u. concert door Noord-Hollands Philharmo- nisch Orkest o.l.v. Otakar Trhlik m.m.v. Jean Decroos (violoncello). Een der tv-critici merkte over sex op de buis op, dat hij misschien wat ouder wets was, maar dat hij de tv een ander medium vond dan de film. Daarom diende de tv, als hulskamerbewoner, zeer omzichtig met sex te manoeuvreren. Je kreeg uit het verhaal van een van de „beslissers” de indruk dat dit ook ge beurt. Om aan te tonen hoezeer de normen verschoven waren vertelde hij dat in 1953 nog de blije uitroep van een vrouw tegen haar thuiskomende man dat zij „in verwachting” was geschrapt werd. In het Amerikaans werd gezegd: „Pregnant”, wat in de ondertiteling beter vertaald had kunnen worden als: „Zwanger”. En zie in 1969 konden al een jongen en een meisje samen in bed getoond worden, zonder dat zij de be doeling hadden te gaan slapen. Maar twee jaar geleden mocht het1 woord homofilie nog niet op de Ameri kaanse tv worden uitgesproken! Kortom: de taboes zijn daar blijkbaar nog steeds veel sterker dan hier- Geweld mag ui teraard wel worden getoond. Een klacht van een tv-criticus was, dat het geweld te mooi en te zindelijk werd voorgesteld. Wat hem betreft mocht het geweld zoals het in werkelijkheid bestaat, best ge toond worden, maar dan inclusief alle bloederigheid, pijn en verminkingen. Mijn persoonlijke conclusie over dit programma is, dat ik blij ben met de goede iv-series die ze in Amerika ma ken, maar dat ik nog blijer ben dat ik ze hier in de Nederlandse context mag zien, inclusief zulke tegenpolen als Van Oekel en „Looft den Heere” (ik geloof vast dat de EO Sjefke expres eerst laat volgen door bijbelse gezangen, om deze Beelzebub zo snel mogelijk uit de ether te kunnen uitdrijven). Een der Amerika nen zei dat de Amerikaanse televisie de mensen niet behaagt, maar alleen in beslag neemt. Een tijdstillend middel dus. Hilversum zij gewaarschuwd WOENSDAG 15 JANUARI De Zandkraai, Handelstraat. 19.30 u. klaverjassen. Progress-sociëteit, Const. straat. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkweg volwassenen 19-21 u. DONDERDAG 16 JANUARI Progress-sociëteit, Const. straat. Geopend vanaf 20 u. Tot een bezoekende groep Franse ju risten zei hij gisteren, dat het Suezka- naal niet zal worden heropend als de Israëlische strijdkrachten in Sinaï niet verder oostwaarts gaan. Er zullen pas Israëlische schepen door de waterweg worden gelaten als de staat van oorlog tussen Egypte en Israel is beëindigd. VELSEN. Bij de Velsense politie zijn de volgende voorwerpen als gevon den aangegeven: étui met twee sleutels, étui met Lipssleutel, ring met drie sleu tels, ring met zeven sleutels, étui met drie sleutels, ring met zes sleutels, knip- portemonnee met geld en sleutels, hond je, paar voetbalschoenen, paar dames schoenen, schakelarmband, tortelduif, armband met inscriptie, plastic schep, ring met twee steentjes, kinderpakje, bedrag aan geld, halssnoer, sierwieldop, autoped, speelgoedbeer, ring met inscrip tie, speelgoedhondje. Rapidity h ad enorme pech met de zaterdagavond. In eerste instantie zou de interland Nederland-Denemarken in de hal worden gespeeld, maar toen dit niet doorging poogde de Beverwijkse vereni ging topteams uit Duitsland naar de hal te halen. Ook dit sprong af, voorname lijk op de zware financiële consequen ties. De Belgische bond zei nee, toen de Nederlandse bond vroeg een vriend schappelijke interland tegen Nederland te spelen. Ten einde raad zocht Rapidity contact met Neuwied. De vereniging toe niets van zich laten BIOSCOPEN City, woensdag 20 uur: Juggernaut’’, don derdag: „Op de Chinese vuist”. DIVERSEN Museum Beeckestijn, Rijksweg, Velsen-Zuid, stijlkamers en oude gebruiksvoorwerpen, da gelijks te bezichtigen van 14 tot 17 uur. Pieter Vermeulen, Moerbergplantsoen 2, IJ- muiden. Dagelijks van 9.30 tot 12 en van 14 tot 16 uur. Niet op zaterdag en zondag. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemer- straat IJmuiden. Dinsdag en donderdag geo pend van 12 tot 14 uur en op aanvraag, telefoon 02510-94159. Oud Raadhuis, alleen donderdag van 20 tot 22 uur: tentoonstelling „Flevum en de Ro meinen in Velsen”. Op een persconferentie zei hij gisteren te geloven dat „de toestand in het Mid den-Oosten dit jaar buitengewoon ern stig zal zijn” als geen doorbraak in de richting van een Regeling wordt bereikt. Het is niet zeker of Syrië het VN- mandaat op de hoogvlakten van Golan, dat in april afloopt, zal verlengen, aldus Waldheim. De op de Golan gelegerde VN-militairen zorgen er voor dat de Israëlische en Syrische troepen van el kaar gescheiden blijven. In de ere-afdeling verwierf Gerda Verhuist op fluit 93 punten en een tweede prijs. In die afdeling werden aan het klarinet-kwartet Boeree-Eggenhui- sen-Toes-Snel 99 punten toegekend en een eerste prijs. In de vaandelafdeling haalde het kia- rinet-trio Eggenhuisen-Moone-Toes 112 punten en een eerste prijs met lof. Dit trio kreeg ook de extra prijs voor de meeste punten over het gehele concours. Piet Eggenhuisen verwierf op klarinet in de vaandelafdeling 113 punten, een eerste prijs met lof, alsmede de medaille en de wisselbeker voor het hoogste aan tal punten van alle solisten. De jurering geschiedde door de heren S. de Boer uit Leeuwarden en K. Koke- laar uit Amsterdam. WOENSDAG 15 JANUARI Centrale bibliotheek en filialen, Plein 1945: 14.30-17.30 en 19-21-30 uur volwas senen en tieners. Willemsbeekweg; 14.30- 17.30 uur (jeugd en tieners); Santpoort, Wüstelaan: Velsen-Noord Rijksstraat- weg; IJmuiden-West, Zeewijkplein: 14.30-17.30 uur (volwasenen, jeugd en tieners). Velserbad, Bri-niostraat 21.30-22.30 uur: gemengt zwemmen. Speeltuinvereniging „In veilige haven”, Heerenduinweg geopend tot 17 uur. DONDERDAG 16 JANUARI Centrale bibliotheek en filialen, Plein 1945: 10-12.30 uur en 14.30-17.30 uur (volwassenen en tieners), Willemsbeek weg: 15.30-17.30 uur (jeugd en tieners); Velsen-Noord, Wijkerstraatweg en IJ- muiden-West, Zeewijkplein: 19-21.30 u. volwassenen, tieners en jeugd. Velserbad, Briniostraat 6-30-8, 12.15- 13.15 en 16.30-17.30 uur gemengd zwem men. Bokclub De Ring, 20 uur: gymnastiek Osendorpschool Wijk aan Zeeërweg, Les, training en wedstrijd. In de Abeel”, Abelenstraat 20 uur: repetitie VAT ’71. Stadhuis 19 uur: openbare vergadering raadscommissie voor onderwijs. Gebouw „Velserduin”, Velserduinplein, 20 uur: N.I.V.O.N. over „Schotland als vakantieland”. DONDERDAG 16 JANUARI Hulpdienst Help een handje. Van maandag tot en met zaterdag van 8-10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617 óf bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Ge opend van 9-12 en 13.30-15.30 u. Kennemer Theater, Zeestraat. 20 u. lezing door J. Kamperman over „De wonderbouw van het heelal” voor 't Nut. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. I fife-. -„4«wu"”

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 4