BRANICKI HIELP BELLIN - MET REMISE - AAN DE EINDZEGE TYPSOOS KANSLOOS TEGEN DELTA LLOYD MARATHON Herman rukte op naar de tweede plaats Hockeyteam versloeg militairen Persoonlijk record van Rob Ter Poorten SPORMBf VAN HOUTEN EERSTE IN Heren HBS openden veldwerk” met zege OOK BOERSMA EN MARCUS „PROMOVEERDEN” 5? L i MAANDAG SPORT 3 FEBRUARI 1975 (Van onze schaakmedewerker) Remises (Van onze hockey medewerker) w t- t- sr NOORDHOLLANDS KOFFIEHUIS Heeft U een Bespreking of Personeelswerving Wij hebben hiervoor een apart en sfeervolle gelegenheid. Belt U ons eens. >t n e B Standen WIJK AAN ZEE. De Groninger Boersma, de Engelsman Bellin en de Nijmegenaar Marcus hebben met het winnen van een reserve meester greep het recht verworven volgend jaar deel te nemen aan de meester greep van het 38ste Hoogovenschaaktoernooi. In het dorpshuis De Moriaan is overigens nog al het een en ander gepasseerd voor deze beslissingen tot stand kwamen. De plaatsing van Boersma in groep A was al lang geen punt van discussie meer. Hij was met het winnen van zijn afgebroken partij in de achtste ronde al zeker van zijn zaak en kon daarom de laatste dag zonder problemen naar remise schuiven tegen de Engelsman Black- stock. n, A. Voorlopige wins! Raak na sensationele finish (Van onze basketbalmedewerker) r 2 voor (Van onze hockey medewerker) Standen: (ADVERTENTIE) t i a 1 De Keniaan Mike Boit heeft tijdens indooratletiekwedstrijden in Albuquer que de race over een mijl gewonnen in 4.05,2. De Amerikaan Steve Prefontaine werd tweede. Uitblinker Hank Smith (midden) zet in samenwerking met spelerlcoach Frank Kales (links) een aanval op tegen Typsoos. Bartholome (rechts) heeft de moed kennelijk al opgegeven. In Amsterdam ging Bennebroek voor een bekerduel op bezoek bij FIT 2. Uit een goede partij hockey op een slecht veld, hetgeen het stoppen vaak bemoei lijkte, sleepte Bennebroek door beter spel een 2-0 overwinning uit het vuur. Doelpunten: Loek Schröder en Albert Jan Schutte. Bij de dames boekte Rood Wit een forse overwinning tegen Strawberries 2. Irene Kuiper scoorde als eerste, uit een strafcorner. Later rondde zij een zeer aanbrengen. Ton Boot en assistent-coach Wim Franke kregen van de arbiters een officiële waarschuwing voor hun gedrag in de sensationele slotfase. HE-B; Nat. Ned. Donar 25-22, Kinzo BV 25- 20, Ger. de Lange BC 25-8, Smirnoff Students 25-8, Firsol-R 25-8, BD Markt 25-2. le el k Van 1-0, De HAARLEM - FLORESSTR. 19 TEL. 257131 rs l- •n •0 le l- •0 a t. g DE: Ger. de Lange BC 21-42, Faclnox 21-36, The White Stars 21-34, Transol R- Z 21-34, Wilskracht 21-28. Kinzo BV 21-20. Delta Lloyd 21-18, DED 21-16, Fortuna 21-12, SV Noordkop 21-8, HOC 21-4, AMVJ 21-2, fraaie aanval af. Verder scoorden Alma Kukenga en Marijke Fellema. Een straf- push van Rood Wit werd door de keep- ster van Strawberries gekeerd. Een andere streekderby was de ont moeting tussen de dames van Haarlem en Eechtrop. Eechtrop wist zich vele kansen te scheppen, maar liet ze alle onbenut. De schaarse kansen van Haar lem daarentegen werden wel benut: An- nemieke Nachtegeller, Gonnie Hoose en Anneke van Poppelen scoorden. «ws? sramf Anders ging het toe in de beide ande re duels waar toreneindspelen op het bord kwamen die nog voortduurden toen de prijsuitreiking al aan de gang was. Eerst tijdens de slotmaaltijd werd be kend dat in beide gevallen tot remise Slechts de Joegoslavische Tanja la Haye (9-2) en Francis Brakel (2-8) bleken in staat bij tijd en wijle de Haarlemse verdediging af te troeven. Waren voor de basketverwisseling Annelies Helling man (12-6) en Nel van der Burg (8-6) de gevaarlijkste aanvallers, na de basket verwisseling werd hun taak overgeno men door Irish Verwey (0-11) en Joke Druyf (4-8). Eindstand 79-36. Ter Poorten heeft van het begin af aan in de voorste gelederen gelopen. De Arnhemse atleet Guikema ging 35 km aan de leiding terwijl kort achter hem de latere winnaar Van Houten en Rob Ter Poorten eendrachtig samenwerkten. De Haarlem-atleet moest de geweldige lopende Zeeuw loslaten maar passeerde op zijn beurt de terugvallende Guikema. Alleen de Duitser Helmut Urbach werk te zich nog langs Ter Poorten die rede lijk fit over de finish kwam. De 35- jarige Haarlemmer heeft voor het zo merseizoen nog drie keer de ruim 42 kilometer op het programma staan. HBS tenslotte kreeg zuidelijk bezoek. Breda 2 kwam spelen voor de Parnassia prijs. Een groot overwicht van HBS resulteerde in een 6-0 overwinning. Joan van den Bree scoorde vier keer. Verder scoorden Ingrid Ellemers en Carla de Groot. Rood Wit (Heren) heeft het be kerduel tegen HIC 5 gewonnen met 4-2. De Amerikaan Mel Embree won tij dens de traditionele Millrose-spelen in New York het hoogspringen. Met 2.18 meter bleef hij zijn landgenoot Dwight Stones voor. De overwinning bij het kogelstoten was voor Al Feuerbach. Een mislukt schot van Steven Bravajd werd gevolgd door een tip-in van John van Vliet, die eerst goed en vervolgens werd afgekeurd. Voorlopig gaat de zege naar Raak-Punch, maar een protest door Sperry Remington na de wedstrijd in gediend kan in deze winst nog wijziging De prijsuitreiking aan het eind van de 10-kampen van het Hoogovenschaaktoernooi. V.l.n.r. spelers die zich door hun resultaat voor volgend jaar in de meestergreep geplaatst weten: Boersma, Marcus en Bellin. Ter Poorten: weer sneller. Amerikanen werden volledig afgetroefd door het duo Hank Smith (28-19) en Dennis Rusch (12-12). Smith de grote uitblinker met een schotpercentage van boven de negentig procent ..pakte” Freeman volledig in. Het verschil tussen beide ploegen school overigens niet al leen in de trefzekere Smith. De Amster dammers speelden onder leiding van Frank Kales gevarieerder en feller en wonnen bovendien de meeste rebound duels. Delta Lloyd, dat het winnende gat sloeg tussen de achtste en twaalfde mi nuut van de eerste helft leidde halver wege met 50-38. HAARLEM. In de heren-eredivisie zijn de ploegen het afgelopen weekend aan de tweede helft van de competitie begonnen. In de kampioensgroep speel den zich in Den Bosch bij het treffen tussen Sperry Remington en Raak- Punch de koploper verhitte tafe relen af. Drie seconden voor het einde bij 82-83 verkreeg de thuisclub balbezit. Tegen Delta Lloyd bewees The White Stars inderdaad over de sterkste defensie in de dames-eredivisie te beschikken. Roger de Vlaeminck heeft de revanche van het wereldkampioenschap veldrijden voor profs en amateurs gewonnen. In het algemeen klassement eindigde Gerrit Scheffer als ne gende. De Zwitser Walter Vest! won in Megeve de afdaling van de Kandaharrennen. De Itali aan Thöni heeft in het klassement om de wereldbeker de eerste plaats van Franz Klammer overgenomen. Gary Player schreef voor de negende keer In zijn loopbaan het golftoernooi om het open kampioenschap van Zuid-Afrika op zijn naam. Tijdens een wedstrijd van motoren in de 250-cc klasse is op het nieuwe circuit van Inchaurrondo bij San Sebastian de 30-jarige Emilio Medina verongelukt. Oud-wereldkampioen boksen in het zwaar gewicht George Foreman wil weer in de ring. Zijn eerste gevecht sinds de k.o. nederlaag tegen Ali zal volgende maand moeten plaats vinden in Acapulco tegen een nog nader te bepalen tegenstander. Frans Sigmans heeft in de Belgische plaats Bolderberg een internationale motorcross 500 cc op zijn naam gebracht. was besloten. Dat betekende dat Marcus, Kaiszauri en Baljon gelijk door de finish waren gekomen. Baljon was wel erg goedkoop aan zijn slotzege gekomen om dat de Canadese Piasetski zich in het aanvangsuur had vergist! Bij loting kreeg Kaiszauri de eerste prijs maar toepassing van het systeem Sonneborn Berger bracht Marcus in de meester- groep! HAARLEM. Voor het eerst sinds lange tijd zijn er weer officiële wed strijden op de groene velden gespeeld. Strawberries ontving de HBS-heren. De Bloemendalers wonnen dit duel met 4-1. Via goed en snel spel slaagden zij erin om vanuit de middenlinie te scoren. Fedo de Haan en Michel van het Hoff deden dat in de eerste helft. Voor Strawberries scoorde Jan Mulder in de tweede helft. Daarna doelpuntte Chris toph Randag, die bijzonder goed speelde, uit een fraaie aanval 3-1. Aanvoerder Freddie Naerssen tenslotte maakte 4-1. Het uiterst matte spel van Typsoos, dat gespeend was van enige fantasie en vaart kon nauwelijks boeien. Opmerke lijk was bovendien het teleurstellende spel van Garry Freeman (14-6) en Vic Bartholome (2-6). Beide Zandvoortse APELDOORN, (ANP). Wies van Houten van HAV Hulst heeft de tweede mid-wintermarathon gewonnen, die in de omgeving van Apeldoorn werd ge houden. Van Houten had aan de streep ruim een minuut voorsprong op Helmut Urbach, die vorig jaar, na Geert Jansen, ook tweede was geworden. is: 1. Wies van Houten 2 uur 25 minuten en 2 Helmuth Urbach (WDL) Voor de 37-jarige Beverwijkse atlete Rinie Kossen heeft het Jaar van de Vrouw zich zaterdag allerminst op een plezierige wijze gemanifesteerd. Toen zij samen met de ruim 250 mannelijke ma rathonlopers wilde beginnen aan haar eerste marathon werd ze gesommeerd het herengezelschap te verlaten. Eerst vijf minuten later zou voor haar en een Belgische deelneemster het startschot klinken. Rinie Kossen weigerde en leverde on vervaard slag met de heren van wie ze via een knappe tijd van 3 uur en 26 De winnaar van de eerste mid-winter- marathon ontbrak zaterdag aan de start. Jansen meende dat de strijd niet paste in zijn trainingsprogramma. Cor Vriend, een van de favorieten, meende van wel, maar hij gebruikte de wedstrijd dan ook als een oefening en kwam tussen de „naamlozen” als 39e binnen. Op het aantrekkelijke parkoers, de harde paden door bos en hei van berg en bos met slechts een stuk van 3000 meter dat wat slechter was, nam Ard Guikema onmiddellijk een voorsprong. De atleet van Ciko, die zijn tweede marathon liep, vluchtte steeds verder weg van zijn concurrenten en had na twintig kilometer twee minuten voor sprong op Van Houten. Rond de 35e kilometer echter kreeg Guikema een ge weldige inzinking en achtereenvolgens passeerden Van Houten, Urbach en Ter- poorten hem. De uitslag (HAV Hulst) seconden, 2. 2.26.27, 3. Rob Terpoorten (AV Haarlem) 2.27.26, 4. Ard Guikema (Ciko ’66) 2.28.22, 5. Hans Ruiter (Ciko ’66) 2.28.40. Tijdens indoorwedstrijden in Toronto won de Canadees Jerome Drayton de drie mijl in 13 minuten en 6 seconden. Hij bleef hiermee slechts een seconde boven het wereldrecord wat op naam staat van de Belg Emile Puttemans. Bij de dames moest HOC de ongelijke strijd met Facinox uitvechten. Zonder Coby van Keulen bezat HOC te weinig inhoud om het Facinox moeilijk te ma ken. Carla de Liefde (24-30) en Marijke Kooyman (17-15) waren een voortdurend gevaar voor de Haarlemse ploeg, die halverwege tegen een 62-22 achterstand aankeek. Via 93-35 zegevierde Facinox tenslotte met 118-47. Topscoorsters HOC Ineke Bontes (6-7) en Joke de Leth (4- 8). De overwinning, die SV Noordkop op DED behaalde maakt het voor HOC en het Amsterdamse AMVJ nu wel heel moeilijk om de degradatie te ontlopen. De Haarlemmer Herman slaagde erin op de valreep de Beverwijker De Rooi in IA van de tweede plaats te verdrin gen met het winnen van het onderling gevecht. In 2C kwamen Hans van Nieu wenhuizen en Harry Lips broederlijk als tweede door de finish. Een duidelijke eindzege was er in 5B voor J. E. Stada uit Driehuis, een speler die eigenlijk wel enkele groepen hoger had kunnen spe len. Kijk Uit-voorzitter Gordijn sleepte in 6C een verdienstelijke tweede plaats uit het vuur. Het onvolprezen damesteam van Bloe mendaal. dat zowel in veldhockey als in zaalhockey erg sterk speelt, won een bekerduel tegen Randwijck met 5-2. Stans (Beelen-)Snuif scoorde drie maal. Els Roozekrans en Sita Swierenga bei den eenmaal. Ans Bastiaanse hield een strafpush. Res. meestergr. A: Boersma 714, Van der Sterren 514, Banas 514, Lukacz 514, Blackstock 5, Webb 4, Schouten 4, Wltt 2, Höllig 214, Seewald 214, Res. meestergr. B: Bellin 614, Tompa 6, Baretic 6, Lentze 514, Novak 514. Vogel 5, Kort 4, Branickl 2, Straat 2, Vlam 114, Res. meestergr.C: Kaiszauri 6, Baljon 6, Marcus 6, Van den Berg 514, Povah 514, Dieks Jager 6, Heemskerk 514, Mulder 5, Van Parre- Damesgr.: Inanova 7, Hellwig 614, Hoppe- Jager 6, Heemskerk 514, Mulder 5, Van Parre- ren 414, Novakovlc 314. Hofmann 3. De Graaf 3, Shemine al Suud 1 Prijswinnaars in de overige groepen zijn: IA: Smout 6, Verholt 6. Bernink 514, Lundquist 5, Strehling 5, 1B: Berlacki 714, Herman 614, De Rooi 6, Brandenburg 414, Murray 414. IC: Ripley 6. Willemsen 6, Houweling 514, Harder 5, Apking 5 1D: Westerveld 714, Nyberg 614, Ballon 614, Lee 6, Crabbendam 5 2A: Hoppe 6, Hensber- gen 6, Adams 514, Mastenbroek 5, Lodeweges 414 2B: Reichelt 714, Donk 614, Noorlandt 614, Gehrmann 514, Th. de Vries 5 2C: Littel 8. Van Nieuwenhuizen jr. 6, Lips jr. 6, Mein hardt 514, Rosenblatt 5 3A: Cieraad 6, Lau 514, Schaaper 514, Keizer 514, Eckermann 414, 3B: Van Loon 614, Nothnagel 5, Knutsson 4. Nevele 3, Angel 214, 3C: Breitenstein 6, De Zwart 514, Euting 514, Kuypers 4, Ehrlich 314 3D: Rose 614, Brandt 614, Kwee Tjoe Liong 6, Leenders 514, Zeeman 414, 4A: Spoden 7. Klasmeier 514. Van Nieuwenhuizen sr. 5, Van der Gaag 5, Van Acker 414, 4B: Inge Larsson 614, Snip 614, Van Wieringen 5, J. F. Meyer 5, Clarijs 4 5A: Van Tuyl 7, Kraal 514. Veis 5, Van Loosen 414, Tervoort 414 5B: Stada 714, Van der Laan 7, Kaschte 5, Siemes 414, Lips sr. 414 5C: Greiner 6, R. van Zwieten 514, Van Elburg 5, Remkes 4, Harms 4 5D: Reber 614, A. J. de Vries 514, Houtsmuller 5, Ketting 5, loyd maak ook de arbiters erg gemak- kelijk. Binnen zeventig minuten was de strijd gestreden en kon Typsoos Lions zich gaan bezinnen over de huidige im passe waarin de ploeg verzeild is ge raakt. Enige lichtpuntjes bij Typsoos Lions in de tweede helft: Karei Vrolijk (4-18) en Lex Kroder (12-9). In Zandvoort ontmoette Typsoos Lions het Amsterdamse Delta Lloyd waarvan eerder in Zandvoort ruim gewonnen werd. De matige resultaten van de laat ste maanden hebben hun uitwerking op het Zandvoortse publiek niet gemist. Nog geen tweehonderd toeschouwers hadden de gang naar de sporthal ge maakt. En het moet gezegd worden dat de thuisblijvers geen ongelijk hebben gehad. Branicki wat gemakkelijker dan Tompa tegen de dynamische Duitser Lentze. Al spoedig werd het vermoeden hiervan maar al te nadrukkelijk bevestigd. Nog voor de helft van de speeltijd verstreken was had Lentze de Hongaar, voor wie de spanning toch te groot was geworden, onderuit gehaald. Voor Bellin was de zaak toen meteen geregeld- Een blik van goede verstandhouding met Branicki en de vrede was getekend. De grootste spanning heerste in groep C hetgeen trouwens het gehele toernooi al de meest interessante groep was ge bleken. De leider van het eerste uur Marcus, trad met zwart aan tegen de Engelsman Povah, de Zweedse favoriet Kaiszauri hanteerde de witte stukken tegen de Amsterdammer Van den Berg terwijl Dennis Dieks zijn minimale kans met zwart moest realiseren tegen hek kensluiter Savic. Dieks zag het kennelijk al niet meer zitten en gunde de Joego slaaf spoedig diens tweede remise. Bij beide ploegen duurde het enige tijd eer men op gang was. Het nationale team was meer in de aanval, maar de defensie van de militairen werkte uitste kend. Tien minuten voor het einde van de eerste helft rondde Hans Kruize met een backhand-schot een mooie solo van Ron Steens af. Gezien de gemiste kansen gaf de 1-0 stand de veld verhouding niet geheel weer, ofschoon de Oranje-verde- diging het ook nog wel vrij druk kreeg. In de eerste minuut van de tweede helft soleerde militair R. Boogaard zich uitstekend vrij en scoorde tot verbazing van Oranje de gelijkmaker. De 1-1 stand was een goed uitgangspunt voor de tweede helft, waarin beide ploegen tot een aantrekkelijk(er) spelbeeld kwamen. Winst was er voor Oranje, omdat Jan Boerma attent reageerde op de rebound van een corner. Levi’s-Flamingo’s heeft opnieuw met een tegenslag te kampen. Verloren de Haarlem mers eerder dit seizoen Ruud Harrewijn met een knieblessure die uitmondde in een menis- cus-operatie, nu weer dreigt ook zijn broer Hugo Harrewijn voor enige weken niet be schikbaar te zijn. Tegen Smirnoff Students in een oefenwedstrijd blesseerde Hugo Harre wijn zich dermate aan de linkerhand, dat gevreesd moet worden voor een gebroken of gescheurde pink. Foto’s zullen vandaag moeten uitmaken in hoeverre de blessure van ernstige aard is. De ontknoping in de B-groep was een ware verrassing. De Hongaar Tompa en de Engelsman Bellin gingen met gelijke kansen de laatste dag in. Op papier had Bellin het tegen de Beverwijkse Pool minuten er ook nog eens zo’n honderd achter zich hield. Bij de finish gebeurde echter het onvermijdelijke: ze werd ge diskwalificeerd. Terecht, volgens de reg lementen die voorschrijven dat een vrouw niet gelijk met de heren op het marathonpad mag. Een reglement dat ook door de heren wordt aangevochten. Minder dan de lo pers zelf zijn blijkbaar de reglementen makers beducht voor de vrouwelijke concurrentie. Juist in dit jaar van de vrouw is het voor de KNAU een mooie gelegenheid om cok in dit opzicht de dames gelijke kansen te geven. De uitslagen van de laatste ronde: res.A: Seewald-Hölllg rem, Webb-Van der Sterren rem., Schouten-Witt 1-0, Blackstock-Boersma rem., Banas-Lukaez rem., Lukacz-Blackstock l-0(8e res.), Boersma-Schouten 1-0 (8e re.); res.B: Branicki-Bellin rem., Novak-Straat 1-0, Kort-Vogel rem., Baretic-Vlam 1-0, Lentze- (Van onze sportredactie) APELDOORN. „De druk nam de dagen voor de marathon steeds toe. Veel mensen spraken me aan en ik ging me echt onzeker voelen. Maakte me verwij ten dat ik er een paar dagen tussen uit was geweest. Maar ik denk dat ik me nu wel bewezen heb”, Haarlemmer Rob Ter Poorten na de geweldige derde plaats die hij zaterdag in de Midwintermara thon behaalde. Zijn tijd, 2.27.27, beteken de een nieuw persoonlijk record dat officieus (na de marathon van Essen vorig jaar) op ruim 2.31 stond. BLOEMENDAAL. Zaterdag hebben de twee sterkste hockeyploegen in Ne derland elkaar op de velden van Bloe mendaal ontmoet. Een experimenteel en verjongd nationaal elftal trad in het strijdperk tegen een Nederlands militair elftal. Alleen de dienstplichtigen Ad Boelaars (Bloemendaal) en Ton Pierik <Hattem) speelden in de nationale team, omdat de nationale selectie prevaleert ten opzichte van de selectie voor het militaire team. Vooral de Zandvoortse defensie was in die eerste helft slecht georganiseerd. Keer op keer kon Delta Lloyd via de achterlijn de verdediging van de thuis club overmeesteren. In de tweede helft een vrijwel identiek spelbeeld als in de eerste helft. Delta Lloyd gaf de toon aan ëfr Typsoö^' LIbiïs volgde gedwee. De Zandvoorters, die in de tweede helft zóne speelden, maakten het niet alleen Delta Ippel 5 6A: J. van de Berg 714, Van Dijk 6. Wasnetski 6, L. Kensen 514, Van Onsenoord 414 6B: Nijenholt 714, Gordijn 514, Schol 5, Lommerse 5. Boersma 4 BC: Rijenga 514, Dobbinga 5, Lindenhovius 5, Lens 414, Lundh 4',4 7A: Boontjes 614, Stuyts 6, A. N. van der Berg 6, Lobermeier 514, Harms 414 7B: Vos 6, Hoetmer 5, Zwetsloot 5, Forhleiks 5, Reus 414 7C: Heer 614, Van der Sluis 6, Poldermans 514, K. Janssen 5, Blansjaar 5 8A: Mevr. Doorn- Schaafsma 7, Conny Svantsson 614, Hoogland 614, J. Sauer 514, Schwarzwald 514 8B: Frau Scherz 6, Vennema 514, Verschuren 514, B. de Vries 5, Dubois 5 Damesgr. III: Suz Olzon 7, Arts 614. Gehrmann 614, Liepert 6, De Klerck 414 9A: Kranenborg 9, Ter Borg 6, Peeters 6, Morren 5, Johansson 414 9B: Van.Groningen 9, Colijn 714. Bengtsson 7, Van Wendel 5, Van Oyen 4 9C: IJff 7, Mevr. Klljn 614, Mevr, Pastoor 6, De Brie 514, Brohet 414 10: Svantsson 8, Pauelsen 714, Blankman 5, Mevr, van der Beek 414, Van der Lely 4 Vetera- nengr.: Heemsoth 614, Klüver 6, Boström 414, Miekelat 3, Wildholm 214 „boer-gr.”. Ulrich 714, Kroese 614, Mertens 6, Sinnige 514, Poley 514. Bij gelijke eindstand werd de rangvolgorde bepaald door loting. HE-A: Raak-Punch 25-48, Transol R-Z 25-44. Levi’s-Flamingo’s 24-38. Sperry Remmington 25-32, BS Leiden 25-30, Delta Lloyd 22 22, Typsoos Lions 25-26. Delta Lloyd 25-28, Ben Jipcho uit Kenya werd in Seattle tijdens profwedstrijden eerste op de mijl vóór Dave Wottle. Tompa 1-0; res.C: Faase-Taeger 1-0, Piasetski- Baljon 0-1 regl. Kaiszauri-Van den Berg rem., Povah-Marcus rem., Savic-Dieks rem.. Dieks- Povah rem. (8e r.). IA: Century-Verholt 0-1, Van Eybergen-Van Bockel rem., Lundquist-Massie 1-0, Smout- Bernink 1-0, Sikkel-Strehling rem.; 1B: Mur- ray-Neese rem., Herman-De Rooi 1-0, De Rooi-Murray rem. (Be r.), Berlacki-Branden- burg rem., Markus-Burggraaf rem., Kurtovic- Gielow 0-1; IC: Unander-Willemsen 0-1, Hou- weling-Brinkers 1-0, Harder-Ripley 0-1, Manen-Apking 0-1, Nieszlbeck-Ten Kate Ten Kate-Van Manen 1-0 (8e r.); 1D: Leeuw-Ballon 0-1, Roozenbeek-Karreman 1-0, Nyberg-Lee rem., Westerveld-Crabbendam 1-0, Wojcieszijn-Gronau 0-1. 2e Damesgr.: Hoppe-Shemine al Suud 1-0, Ivanova-Hofmann 1-0, Mulder-De Graaf rem., Novakovic-Hellwig 0-1, Van Parrerer-Heems- kerk rem., De Graaf-Shemine al Suud rem. (5e r.). 2A: Wijker-Bührs 0-1, Mac. Donald Ross-Hoppe rem., Mastenbroek-Bostedt 0-1, Lodeweges-Hensbergen rem., Giepmans- Adams 0-1: 2B: Gehrmann-Aalbregt 1-0, De Vries_Donk l-o, Reichelt-Kok rem., 2C: Lips jr.-Van Nieuwenhuizen jr. 1-0, Van Kampen- Lindeman rem., Schmeling-Littel 1-0.

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 15