jonge mannen gestichtswachter ontwerper lo projectleider I VENROOY CARAVANS I DICKSON u 2 monteurs in het bezit van het betel-diploma, voor reparatie en onderhoud van ons machinepark; offsetdrukker Opleidingsfunctionaris SECRETARESSE KIJKEN bij KOPEN 11-280903 typisten jonge mensen CBS correspondent sociale afdeling KROMMENIE VISSERSPAD Tel. 075-ï I CARAVANS geologisch assistent bouwkundige (huisvestend ambtenaar) fik k ZATERDAG 1 5 FEBRUARI 19 7 5 20 i (mnl./vrD Carrièremogelijkheden: (mnl./vrl.) 1 «•MPAMY TUL MUSIC Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht bij voorkeur van 20-25 jaar, die opgeleid wensen te worden tot een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als per maand, exclusief de toelage voor onregelmatige dienst, welke gemid deld f 1 00,- tot f 150,- per maand bedraagt. De salarissen zijn exclusief 7s vakantietoeslag en toeslag Machtigingswet, welke afhankelijk van leeftijd, max. f 45,- per maand bedraagt. Na voltooide opleiding en bij goede dienstvervulling volgt na 2 jaar diensttijd aanstelling in vaste dienst. Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cul tuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bosbouwkun dige projecten. Zij vraagt voor haar Technisch Bureau te Haarlem een Na hun opleiding te Veenhuizen zullen zij gedurende de eerste jaren [2 tot 4 jaar] dienst doen bij één of meer detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren verrichten zij beveiligingstaken in en om Huizen van Bewaring, Gevangenissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden en tijdens transporten van gedetineerden. Tijdens de kosteloze opleiding, die geheel in diensttijd wordt gegeven, Als U in deze functie geïnteresseerd bent, kunt U deelnemen aan een voorlichtingsbijeenkomst, die gehouden zal worden op 8 maart 1975 te Den Haag. wordt veel aandacht besteed aan sport en genieten zij het volle salaris. 2. in beperkte mate [bij vacatures] is overgang van gestichtswachter of bewaarder mogelijk naar het dienst vak Arbeid [LTS-dipl. vereist] of naar het dienstvak groepsleiding [dipl. MULO/MAVO-4 vereist], max. salaris respectievelijk f 2022,- en f 2239,- per maand. Wij zoeken voor de vestiging Schiphol ter versterking van de afdeling oplei dingen een opleidingsfunctionaris. Zijn werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit het organiseren van opleidingsactiviteiten, zowel voor technische als administratieve mede werkers. Van de kandidaat verwachten wij, dat hij een middelbare opleiding heeft genoten op technisch vlak, in een soortgelijke positie enige ervaring heeft opgedaan, beschikt over de noodzakelijke didactische kennis en kwaliteiten. Leeftijd omstreeks 30 jaar. Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cul tuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bosbouwkun dige projecten. Zij vraagt voor haar Technisch Bureau te Haarlem een Aanmelding kan geschieden door inzending van onderstaande coupon aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Pompstations- weg 34 te ’s-Gravenhage, waarna U een uitnodiging zult ontvangen voor het bijwonen van de voorlichtings bijeenkomst. Vereist: enige jaren voortgezette opleiding. Een diploma MULO/MAVO-4/LTS strekt tot aanbeveling. Salaris: het aanvangssalaris bedraagt f 1275,- per maand of f 1361,- per maand voor bezitters van diploma MULO/MAVO-4; uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f 1814,- i (mnl./vrl.) (mnl./vrl.) Mr H. van den Heuvel advocaat - belastingdeskundige met internationale praktijk vraagt (wegens a.s. vertrek van huidige gehuwde secretaresse) op korte termijn met ruime ervaring en behoorlijke kennis van Nederlands en Engels, ook steno. Geboden goed salaris en prettige en interessante werkkring. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch: Keizersgracht 480 Amsterdam Telefoon 22 91 31 - 22 91 32 1. bij de selectie van gestichts- wachters wordt rekening gehouden met een doorstroming in het 3e of 4e dienstjaar naar de functie van bewaarder; na voortgezette opleiding max. salaris f 1919,- per maand; na kaderopleiding is benoeming in een kaderfunctie bij bewaking, max. salaris f 2239,- per maand of gestichtswacht, max. salaris f 2022,- per maand mogelijk; V| vac. nr. 5-0275/1757 vac. nr. 5-0038/1757 Standplaats: Haarlem. Standplaats: Haarlem. vac. nr. 5-023911757 Leeftijd: Naam: ló Vereist: HAVO. MEAO, MAVO-4. Brilsterkte: Straat: Vacaturenummer: 5-0035/1757 Woonplaats: vac. nr. 5-0345/1757 advneur/ontw«rp«r/p»rtner/uitvoerder/beheerder adviseur/ontwerper/partner/uitvoerder/beheerder 4» die belast zal worden met het vervaardigen van plannen voor riolerin gen, persleidingen e.d. en het voeren van overleg met opdrachtgevers en adviserende instanties. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een MTS-er (Weg Waterbouw) met enkele jaren ervaring. Vereist: de diploma's HAVO en Nederlandse Handelscorrespondentie of een hiermee verge lijkbare opleiding. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1658,- per maand. Promotiemogelijkheid tot'max. f 1814,- per maand aanwezig, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Taak: administratieve afhandeling van zaken, w.o. correspondentie m.b.t. de sociale sector en registratieve werkzaamheden. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding er ervaring, max. f1814,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. voor de Rijks Geologische Dienst t.b.v. de Hoofdafdeling Kaartering, Afdeling Ondiepe Geophysica Taak: doen van voorstellen tot het kopen en huren van terreinen en gebouwen, waarbij rekening moet worden gehouden met technische en commerciële aspecten alsmede met bestem mingsplannen; in samenwerking met ontwerp afdelingen beoordelen van verbouwingsplannen uit een oogpunt van kosten en efficiency. Vereist: diploma HTS-bouwkunde, c.q. HBS of hiermee vergelijkbare opleiding met makelaars diploma. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f2621,- per maand. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, Regionale Directie- Noord-Holland en Utrecht Schriftelijke sollicitaties, gaarne voorzien van een recente pasfoto en met vermelding van vacaturenummer 0118, kunt u richten aan de Dienst Sociale Zaken, afdeling Werving en Selectie, Lovinklaan 1 te Arnhem. Om voor deze functie in aanmerking te komen is een HTS-opleiding (weg- en waterbouw) noodzakelijk, aangevuld met een cursus riole ringen en/of enkele jaren ervaring. De salarissen zijn exclusief 7] ’/o vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritsiaan 1, s-Gravenhage. waarna een maximum salaris van f 1814,- per maand kap worden bereikt, met promotiemogelijk heid tot max. f 2022,- per maand. Na toelating tot een voortgezette opleiding of na een geschiktheidsonderzoek kan verder carrière worden gemaakt. Standplaats Haarlem vac. nr. 5-0272/1757, standplaats Hoofddorp vac. nr. 5-0273/1757. Het salaris na indiensttreding is afhankelijk van leeftijd en bedraagt per maand voor personen met MAVO-4 of hiermee vergelijkbare opleiding voor 17- jarigen f841,- 18- jarigen f928,- en vervolgens oplopend tot f 1556,-. Met HAVO, MEAO of hiermee vergelijkbare op leiding is verhoging van de salarissen mogelijk met ten hoogste f88,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de Directeur der Rijksbelastingen te Amsterdam, onder nr. (020) - 76 15 55. die binnen de normale diensturen deel kunnen nemen aan de van rijkswege te geven KOSTELOZE OPLEIDING TOT ADJUNCT-COMMIES voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Rijksbelastingdienst voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Fiscale Inlichtingen- en Opsporingsdienst Salaris, max. f 1556,- per maand (bij volledige dagtaak), met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Ook part-time krachten, die tenminste 5 halve dagen per week beschikbaar zijn, komen in aanmerking. 19- jarigen f1015,- 20- jarigen f1103,- interesse in 'n job in een muzikaal bedrijf? bel snel voor een afspraak of kom langs: Schrifteiijke sollicitaties, gaarne voorzien van een recente pasfoto en met vermelding van vacaturenummer 0120, kunt u richten aan de Dienst Sociale Zaken, afdeling Werving en Selectie, Lovinklaan 1 te Arnhem. een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern - met tal van activiteiten in de vliegtuig en ruimtevaartindustrie Uw sollicitatiebrief ontvangen wij graag op de afdeling personeelszaken, onder nummer 021 - B. 125, postbus 7600, Schiphol-Oost. Taak: na hiervoor te zijn opgeleid: het zelfstandig of in teamverband verrichten van geophysische veldwerkzaamheden door geheel Nederland. Vereist: tenminste diploma MAVO (met wiskunde vakken) of een hiermee vergelijkbare opleiding; kennis van of aanwijsbare belangstelling voor geologie, geophysica of eenvoudige elektronica strekken tot aanbeveling. Standplaats: Haarlem. Tel. inlichtingen onder nr. (023) - 33 91 TO, toestel 2302 of 2335. cbs grammofoonplaten bv, nijverheidsweg 32 - 36, haarlem (023)31 92 50, tst. 241 hoge druk lasser liefst met ervaring en n.v.l.-diploma een moderne, dynamische en snelgroeiende onderneming zoekt voor de technische dienst van ons bedrijf in de waarderpolder die onder leiding van een groepsleider meewerkt aan de vervaardiging van ontwerpen en bestekken op het gebied van wegen- en bestemmings plannen. en voor onze moderne drukkerij zoeken wij snel een halfwas met ervaring op 'n heidelberger kordé, die op verschillende persen gaat assisteren. de rijksoverheid vraagt zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst voor de functie van gestichtswachter op 8 maart 1975.

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 20