1 365 dagen service per jaar. Lees de nieuwe Libelle 313980 Skala Ja hoor, onbezorgd overstappen op kleuren-TV. KRUISWEG 47-49 HAARLEM 023-320244 GRATIS Haarlems Gordijnenhuis P rht- en lichtinstallaties VRIJ DAG 2 1 FEBRUARI 19 7 5 32 2 w. op maat iimu I Niemand kent Mallorca Aanbetaling? Kennen we niet. Mode: Parijs voorspelt een vrouwelijk voorjaar. Libelle laat het zien. 365 dagen service per jaar. Groot merk. Skala kleuren-TV gratis op proef in huis. Zoveel kost uw huisdier per maand! Bon voor Libelle DOE MEE! KOM OP TV! Wij maken al uw gordijnen Wi It u bel len? Haarlem (023) Grote Houtstraat 162, Haarlem. STRIJLAS B.V. Heiloo - Haarlem Huren bij Skala. Kom dat zien - ga dat lezen! Première van de film-van-het-jaar in Libelle. Willeke Alberti en Beppie Nooy vertellen alles over hun rollen in deze bruisende film. Met veel fijne foto’s. En natuurlijk is er ook nog een uitgebreid en gevarieerd ’’bijprogramma” in de lekker- lezen-Libelle van deze week. ’’Toen de weeën begonnen...” I Skala Verzamelingen en partijen Hoe Rooie Sien draait deze week al in Libelle tfprn, I Solina SL110 fl. 4.795,- BLZ.12 BLZ. 18 BLZ.44 ELKE WEEK THUIS naam: adres: plaats: BLZ. 40 Off. Eminent en Solina dealer. 9- 37 fM Alphenaar Libelle zocht en vond het Mallorca dat niet in de reisfolders staat, waar de toerist niet komt. Ontdek het óók, deze week. Het is er geweldig! Dat obstakel hoort bij kopen. De eerste maand betaalt u niet meer dan de tweede of derde maand. En alle service is inbegrepen. Geen bijkomende kosten dus? Nee, of ja, om helemaal volledig te zijn: voor de plaatsings-kosten wordt een klein bedrag in rekening gebracht. TV-tafel nodig? Die krijgt u er gratis bij. Nog geen halve dag hoeft u zonder kleuren-TV te zitten, als u eenmaal uw Skala in huis hebt. En u weet: juist met kleurentelevisie is service enorm belangrijk. Voor bijstellen en reparatie. Eén telefoontje en een van onze pijlsnelle Skala service-auto's is al onderweg. Alle reparaties die u opgeeft vóór 2 uur 's middags worden gegarandeerd dezelfde dag verholpen. En die service verlenen we iedere dag van het jaar. Want ook op zon- en feestdagen zijn we van 9 uur ’s morgens tot 9 uur "s avonds bereikbaar. Skala is de Nederlandse tak van het grootst? Europese televisie- verhuurbedrijf met meer dan 3 miljoen verhuurde TV’s in Europa. Bovendien: als er ook Solina B 200 fl. 2.495,- Solina B 204 fl. 3.645,-- Solina B 206 fl. 3.995,- maar iets mee aan de hand mocht zijn, zijn de gevolgen voor ons. En niet voor u. Skala kleuren-TV's hebben een schitterende vormgeving en zijn uitgevoerd in noten, palissander of wit. Zie onze etalage. Als u wilt, hebt u morgen al vrijblijvend een Skala kleuren-TV in huis. Om rustig te bekijken en te bepraten of u een Skala wilt huren. Waarom zou u het niet 'ns proberen? Hoe Willeke Alberti van Rooie Sien ging houden Hoe Beppie Nooy met bloedend hart afscheid nam van haar Rooie Sien Kleine Houtstraat 42 - Tel. 32 39 25 's maandags gesloten Eminent 310 Unique fl. 4.895,- Ik abonneer mij op Libelle en ontvang als welkomst geschenk het boek ”Dal van de Stormen”. Libelle organiseert een grote Zuivelkookwedstrijd. Uw recept kan goed zijn voor prachtige prijzen. En misschien wel voor een TV-optreden. Lees alles over dit inter nationale kook-evenement. E dar toe: bin Am op kwi bar wet tus: Nie hei: zijr B son die vol| en stat het vat' eer kur zij Nie dat lijk de aan van zou bel; ber de van uits is i kar om I zie) bes len bie ble en las ger ovt pos leg' voc de ver voe toe gaa we: voc I tus gin Kar pos tel. Kla .pos 32G tra Ut he gei he He VOi va; vei nie dij POSTZEG ELS te koop gevraagd door: J. D. MUIS Zandvoortselaan 325, Bentveld - post Aerdenhout - tel. 023-244983 (b.g.g. 020-220901 of 123123). Reeds meer dan 15 jaar ben ik inkoper voor meerdere za ken, voor particul. en voor export en zoek doorl. te koop tegen besl. goede prijs: Grote en kleine we- reldcollccties. landencollecties, verzamelingen Neder land en Overz. Rijksdelen, goede losse zegels, series engros en partijen. Geen object is te groot, er wordt contant betaald. Voor' belangrijke aanbiedingen kom ik gaarne bij u thuis. Uw speciaalzaak voor gordijnen en vitrage libelle BLZ. 76 Ik wens dat de Libelle-man mij elke week het blad brengt en betaal f 1,10 per week of 14,30 per kwartaal (13 nrs.) SkalaTelevisie B.V. Ook vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, Tilburg en Utrecht. Ik wens het blad per post te ontvangen en betaal f 14,30 per kwartaal (13 nrs.) (aankruisen wat wordt gewenst) Deze bon in open envelop, zonder postzegel, opsturen aan: Libelle, Antwoordnummer 7146, Amsterdam. 1 •-.traJH!: --'tend 'nstallatiebedrijf ■---'--n 023-32 47 24 - b.g.g. 072-3 28 44 13A libelle BLZ. 54 U kunt abonnee worden door een open envelop zonder postzegel, met uw naam en adres op de achterkant, te sturen naar Libelle, Antwoordnummer 7146, Amsterdam. Of bel overdag 020-54 11 34 5. Of stuur de bon op. Hebt u nog even gewacht met het kopen van een nieuwe TV? Prima. Want nu stapt u probleemloos af van zwart/wit. En als u wilt, hebt u morgen al een geweldig goed, gloednieuw kleurentelevisietoestel in huis. Helemaal zonder risico. Een Skala kleuren-TV. ’’Toen de weeën begonnen kon niemand mij horen schrijft Wil den Hollander in een ontroerend verhaal over de geboorte van haar dochtertje. speel en geniet van de prachtige EMINENT en SOLINA orgels bij de firma Alphenaar in Haarlem, want In deze tijd, waar alles steeds sneller en gejaagder gaat, heeft u veel meer ontspanning nodig om weer uzelf te kunnen zijn. Ontspanning in de vorm van zelf musiceren is hiervan een goed voorbeeld. Vele orgelbezitters zullen dit kunnen bevestigen. Orgelspelen is niet moeilijk zoals velen denken. Er zijn enkele snel speel methoden, die u al heel snel wegwijs maken op zo'n orgel, zodat u na even oefenen al een leuke melodie kunt spelen. Een orgel kopen is natuurlijk niet iets wat u van de ene op de andere dag beslist. Dat is iets wat u weloverwogen moet doen. Daarbij is vooral belangrijk, dat u een orgel koopt bij een erkende orgeldealer. Dit garandeert u een fabrieksnieuw instrument, waarop de fabrieksgarantie volledig van kracht is. Dat is heel belangrijk. De fa. Alphenaar voldoet geheel aan deze eisen. U bent daarom van harte uitgenodigd voor een vrijblijvende demonstratie. Enwanneer u dat nog in deze maand doet, krijgt u een leuke bouwplaat van een orgel kado. Wanneer u ook nog tot kopen overgaat, krijgt u van ons een orgelbank t.w.v. fl. 75,- en een grammofoonplaat van een bekend organist t.w.v. fl. 20,- kado. SkalaTelevisie B.V. •V.

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 32