INBRAAKBEVEILIGING ALARM Nerveus? q een technisch ambtenaar B tevens waarnemend chef van de afdeling. administratief medewerker Sanatogen i| Gespannen? Lees dit even.... Fiat 131 mirafiori-voor een nieuw autotijdperk. HOBO FIAT-AGENT VAN DER POL B.V. BLOEMENDAALSEWEG 275 023-25 94 91 - OVERVEEN EGMOND AAN DE HOEF Gemeente Bloemendaal A p vermeer verenigde bedrijven bv EM JOGfw/ Brandbeveiligingsinstallaties STEENKIST HAARLEM ^isAN4 De Stille Kracht. Amerikaanse veiligheid. Waarom geen voorwiel- l aandrijving? Is de Opvolger mooi? Prestaties! Prestaties! Prestaties? Eén Opvolger-keus genoeg! Iets over duurzaamheid. Auto zonder fratsen. V R IJ D A G 2 1 FEBRUARI 19 7 5 zijn taak zal o.a. bestaan uit kontrole van de inkoopfakturen, inkoopverslaggevmg en statistische verwerking van gegevens onze centrale materieeldienst, gevestigd aan de spaarneweg, cruquius bij heemstede, heeft op korte termijn plaats voor een Het adres voor de goedkoopste tegels en mooiste keukens. schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onze afd. personeelszaken, postbus 14 te hoofddorp. onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een mavo IV diploma (handelsrichting) en enige administratieve ervaring waarbij technisch inzicht tot aanbeveling strekt leeftijd 20-25 jaar komende jaren een hoge inruil- waarde heeft. De Opvolger is een ijzersterk blijvertje! Verkrijgbaar bij uw apotheker of drogist. Natuurlijke eiwitten en vitaminen voor 1 nieuwe levenskracht. toteenmini- r wordt beperkt, de passieve veiligheid tot in de perfektie H. W. DAMES Kruisstraat 19 - Haarlem b.d. Ridderstr. Tel. 320431 LUXE DUBBELE VILLA Aan het comfort is uiteraard grote aandacht besteed. Van. ventilatie tot vering... van zitcomfort tot stuurgemak... van bediening tot beenruimte... u kunt het in deze prijsklasse niet beter vinden. Maar wat er helemaal uitspringt, is de grote stilte. Ondermeer door het gebruik van een getande riem i.p.v. een ketting is de motor nauwelijks hoorbaar. Ook bij hoge snel heden kunt u rustig praten of naar de radio luisteren. en de kofferruimte is 400 dm3 groot. Motor-voorin met achter wielaandrijving zorgen bij een wagen van deze afmetingen voor gezonde gewichtsverdeling, uit stekende wegligging en prettige bestuurbaarheid. Ach, praktisch iedere auto voldoet tegenwoordig aan de elementaire veiligheidseisen. Maar voor de Opvolger zijn de zeer strenge Amerikaanse normen uitgangspunt genomen. Tussen „kreukelzones” voor en achter, ligt de uiterst robuuste veiligheidskooi. Deze staalconstructie is extra voorzien van 3 - horizontale gordels, waarvan er een^ door het midden der portieren loop, als speciale bescherming tegen botsingen van opzij. De benzinetank is door de kooibeveiligd envan het interieur STRIJLAS B.V. Heiloo - Haarlem Haarlem 023-32 47 24 - b.g.g. 072-3 28 44 Ged. Raamgracht 13 A k Kleinere auto's, zoals b.v. Fiat 127 B en 128, hebben voorwielaandrijving om extra binnenruimte te creëren. In de klasse van de Fiat 131 is dat niet nodig. Binnen de hechte veiligheidskooi is royaal ruimte voor 5 vol wassenen 3x Daags 3 theelepels. De wagen vertoont een zekere elegantie, maar dat is bij zaak. Het uiterlijk is gebaseerd op: 1. sterke constructie, 2. weg ligging-, 3. uitzicht, 4. ruim- te voor vijf en veel bagage. 5. prijs. U begrijpt dat er dan geen hip, blits modelletje uit de bus komt. NR-C-Handelsblad schrijft: „Er is niet geëxperimenteerd met mooie maar dure constructies”. Toch is er volgens De Volkskrant: „...een behoorlijke dosis moderne carrosseriebouw in verwerkt”. U wist trouwens al dat Fiat geen lelijke auto’s kan maken. stevige corduroy broeken 19.95 bijpassende vrolijke pully's 9.- Zo nu en dan lijkt het of alles verkeerd gaat. De melk kookt over. U maakt ruzie met mensen die u eigenlijk erg aardig vindt. Uw mooiste borden vallen in scher ven. Het is niet nodig. Sanatogen helpt. Sanatogen schenkt uw lichaam dat hoognodige extraatje aan bouw stoffen o.a. vitamine B. Sanatogen bevat 95% gezuiverde eiwitten. En bestrijdt daardoor op natuurlijke wijze de gevolgen van ver moeidheid. Ja, Sanatogen geeft u weer nieuwe weerstand. Maar zelfs het krach tigste versterkende middel kan geen won deren verrichten. Dus: even blijven gebruiken. Tegenwoordig zetten we terecht een vraagteken achter het begrip prestatie. Er is een grens gesteld aan snelheid en verspilling. De motoren zijn daarom in de eerste plaats zuinigen duurzaam. Het verbruik bij 100 km/u is 1 op 13,3 voor de 1300 cc. motor en 1 op 12,8 voor de 1600 cc. motor. Toch zitten ze al in 16,2 resp. 12,8 seconden op 100 km/u en de top- J snelheden zijn 150 en 160 km/u. gescheiden dooreen stalen plaat. De veiligheidsstuurkolom is 3-delig.De schokabsorberende bumpers zijn op 6 cm afstand van de carrosserie aangebracht, J-A waardoor bij kleine botsingen y plaatwerk- schade mum Ook^ is verzorgd. Want het is altijd nog beter botsingen te voorkomen dan te overleven. 3 w Imp. Leonard Lang, Daniël Goedkoopstraat, industriegebied Amstel, Amsterdam, tel. (020) - 9248 88/730867. Prijzen af Born, incl. BTW Op het volmaakte basis concept zijn 11 variaties gecreëerd. U kunt kiezen uit 2 motoren en De motoren van de Opvolger zijn gebouwd op een zeer lange levens duur. Zij bereiken het maximum koppel al bij een toerental van slechts 3000 per minuut. Dat betekent dat u weinig hoeft te schakelen en dat er nooit veel van de motor hoeft te worden gevergd. Alles is verder aangepast p aan dat lange motorleven: carrosserie-constructie, lakbehandeling, onderdelen, afwerking... Ja, wie eenmaal in de Opvolger rijdt, heeft voorlopig geen opvolger nodig. Een paar op nieuws!- beluste autojournalisten vonden aan de Opvolger weinig sensationeels. Ze hebben gelijk. De auto is zo langzamerhand volwassen geworden. Alles is al uitgevonden. De automobilist is trouwens pok volwassen. Het enige wat we nu willen is veel veiligheid en comfort voor zo weinig mogelijk geld. En we willen vooral degelijkheid, duurzaam heid. Geen sensationele nouveauté’s I I met alle kinder- ’7 'és ziekten van dien. Daarom is de Fiat 131 een puur funktioneel vervoermiddel voor deze tijd. En dat is sensationeel genoeg. uitvoering met 2,4 of 5 deuren (de zeer grote Familiale!). En verder is er de normale uitvoering èn de superdeluxe Special- g uitvoering. De prijzen variëren van f 10.990,- tot f 14.340,-. Deze prijzen zijn een zeer sterke troef van de Fiat 131 Mirafiori. Vergelijkt u maar rustig. En reken er maar vast op dat /VfS/1" 4eze auto in de 'P'-- SB Beverwijk: Haarlem-Noord: IJmuiden eenvoudige maar doeltreffende Lange Hofstraat 1-5. Vanaf Kampervest K. Houtstraat in tweede straat rechts. Telefoon 31 17 74. Vele soorten tegels uit voorraad lever baar. Alle dagen geopend van 8 tot 18 uur. Zaterdags van 10 tot 17 uur. AUTOBEDRIJF DORANT BV Zeestraat 82. Tel. 02510-25446 AUTOBEDRI JF KOENE Dokweg 38. Tel. 02550-17819 kindermode cronjéstraat 61, haarlem AUTOMOBIELBEDRIJF KOENE Hagelingerweg 132. Tel. 023-377757 GARAGE TIMMERMAN Vinkenstraat 66. Tel. 023-375515 In- en Verkoop Juwelen, Goud, Zilver installaties voor woonhuizen en kantoorruimten Nabij zee, bos en strand, in met vrij uitzicht op de duinen, wordt gebouwd met C.V., berging en garage. Indeling: Royaal entree met splijttegelvloer en garderobe, Z-vorm. woonkamer met luxe open keuken en eetbar. Schuifpui naar terras op het zuiden. Op de verdieping: luxe badkamer met ligbad, dubbele wastafel, aparte douche, 2de toilet, 3 slaapkamers. Vaste trap naar 2de eta ge met één of twee slaapkamers. Koopsom vanaf 167.500,all in. Inlichtingen en documentatie: Op de afdeling Bouw- en Woningitoezicht van de dienst Publieke Werken kan worden geplaatst De werkzaamheden bestaan uit alle bij een der gelijke afd. voorkomende werkzaamheden, o.a.: het toetsen van bouwplannen aan bouwver ordeningen en bestemmingsplannen; het verzorgen van correspondentie en advie zen hiervan; het controleren van berekeningen e.d.; het mede-uitoefenen van de bouwcontrole; het controleren van de uitvoering van diver se wettelijk regelingen, zoals Hinderwet, Milieuwetgeving e.d. Vereisten zijn het diploma H.T.S.-bouwkunde en ervaring in soortgelijk werk bij een gemeente. Het salaris wordt afhankelijk van opleiding, vakbekwaamheid en ervaring in overleg vast gesteld tussen 2.348,en 2.731,(salaris normen per 1 januari 1975) en exclusief de toeslag ad 45,ingevolge de Machtigingswet. Voor een goede kracht behoort te zijner tijd bevordering tot technisch hoofdambtenaar tot de mogelijkheden. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders te Overveen. makelaardij onr. goed .castricum alkmaarderskaatweg 36 telefoon (02518) 5'546' bgg (072) "896 Wat u moet weten over de Opvolger van uw auto Hat 131 Mirafiori. Haarlem: Bloemendaal: IJmuiden: Haarlem-Schalkwijk: Belgiëlaan 57. Tel. 023-337082335773 Bw moeder, dit is uw kans! kobalt, rood, geel, groen. Vanaf maat 116. (Kleine stijging per maat). Zolang de voorraad strekt! in rood, wit, blue, marine; maat 104-164 AUTOMOBIELBEDRIJF GEBR. BEEKMAN BV Santpoort: Wagenweg 72. Tel. 023-314650—314651 Bloemendaalseweg 52-54. Tel. 023-263350263351 Huygensstraat 67. Tel. 02550-11159 t’

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 6