Kom Skandinaviën. Morgen bij VanderMeer! 't Werd een kollektie even uitgebreid,verfijnd en gevarieerd als een originele smorgasbord! VanderMeer presenteert met trots de nieuwste skandinavische woontrends... I van der meer meubelen lil V R Eaaaii ill IT je zien hoe de Zweden hun beroemde smorgasbord eten? Hoe de Finnen hun pure vodka schenken? Hoe Ingmar, Selma, Sven en Ulla hun huiswerk maken? Morgen kan het. Morgen presenteert VanderMeer de nieuwste skandinavische woontrends. En ’t is alsof je er zélf bentin die landen van de eeuwig-ruisende bossen! Want ?t eerste wat je opvalt is die trend-terug- naar-de-natuur. De trend-terug-naar-eerlijk-hout. Naar hout op allerlei maniéren. Van elegant, glad-gebeitst berken uit Finland tot het nieuwe, prachtig-afgewerkte teak uit Denemarken. Van puur, natuurlijk grenen uit Zweden tot het sfeervolle, donker-gekleurde hout uit Noorwegen. Kom dat eens bekijken. Ontdek hoe ze wonen: de Zweden en de Denen, de Finnen en de Noren. Kom Skandinaviën. Morgen. Li-0" A de Zweden smorgasbord eten: het Zweedse grenen ’75 is luxueuzer en gaver van vorm dan ooit. Kijk maar eens naar de fraaie konstruktie van de voet van deze zware, prachtig-afgewerkte, door-en-door grenen tafel. En let eens op hoe heerlijk dat gladde hout aanvoelt. Dè manier om je eerste smorgasbord te serveren! Tafel 762,-. Armstoel, zitting in een leuke streep naar keuze 282,-. Stoel, idem 212,-. Tafel met 4 stoelen 1.610.-. Tafel met'2 armstoelen en 4 stoelen’2 'j'74 Ontdek hoe de Finnen hun vodka schenken: nieuwe woontrend uit het land van de eindeloze berkenbossen: wanden in prachtig donkerbruin-gebeitst berken. Deze .sfeerwand’ van de bekende f inse ontwerper 011 i Borg heeft o.a. veel bergruimte achter glas, vier brede laden, een bar (voor de vodka!) met spiegelwand en erg mooie onderkasten met deurtjes met origineel ,roll-top-effekt’. Wand in gebeitst berken /j ggK Ontdek hoe Ulla haar huiswerk maakt: voor ’t eerst kan je zien hoe Ulla, Ingmar, Sven en Selma hun huiswerk maken: aan zo’n originele lessenaar in door-en-door, echt, helder grenenhout. Onder de klep een recht schrijfblad met daaronder een la. Verstelbaar tot op elke gewenste hoogte Ontdek de Zweedse opvatting van lekker-slapen: in Skandinavië hoort de slaapkamer er al lang helemaal bij, dus vind je dat natuurlijke grenenhout ook daar op allerlei manieren terug. Dit erg-originele bed in massief, blank grenen heeft een speels .hekwerk’ aan hoofd- en voeteneind 1.025, Bijpassend nachtkastje met één la 230,-. Losse spiegel, grenen lijst vanaf 35,-. Slaapkamer als afgebeeld (exkl. spiegel) -| 485- Ontdek hoe de Denen .schommelen’: ’n goed gesprek’n lekker glas de Denen gaan er graag voor zitten (net als wij). En waarin kan dat beter dan in zo’n traditionele, oergezellige schommelstoel in een al éven traditioneel materiaal: teak. Prachtig-afgewerkte, super-gave fauteuil met losse rug- en zitkussen» in 'n zwart-witte ruit Fj4 t-j Ontdek de nieuwe opherg-knnst uit Zweden: of je nu schelpen verzamelt of art deco, vlinders of speelgoed uit grootmoeders tijd’t komt allemaal even goed tot z’n recht (èn 't is beschermd!) in deze prachtwand van blank, natuurlijk grenenhout uit Zweden. En: met dit 'speelse systeem van losse, hoge en lage elementen kan je helemaal zélf bepalen hoe je wand er uit gaat zien. De wand zoals die hier is afgebeeld is dus maar één voorbeeld 4294 Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht/Nieuwegein'. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam/Heemskerk. Den Haag: Winkelcentrum .Waldeck’, einde Laan van Meerdervoort. Eindhoven: Noord Brabantlaan (1200 m van Evoluon) bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Enschede: Winkelcentrum ,De Klanderij’, Boulevard 1945. Almelo: Oranjestraat. Etten-Leur: Rijksweg Breda-Roosendaal. Heerlen: Spoorsingel 2. Ook op koopavond bent u welkom bij VanderMeer: Donderdag in Utrecht en Den Haag: Vrijdag in Rotterdam, Eindhoven, Etten-Leur en Diemen. En: de elfde VanderMeer is nu ook open! (Ook op vrijdagavond!) Kom naar dat mooie, nieuwe, grote gebouw met 4 verdiepingen in Diemen. Zo rijdt u goed: Diemen, inrit terrein De Sniep, Rijksweg Amsterdam-’t Gooi. Ontdek hoe Ontdek de zweedse-Iage-tafel-op-de-nieuwe-hoogte: ,terug-naar-de-natuur’ betekent voor de Zweden beslist nietminder komfortabel’. Dat zie je aan deze zware, solide zitgroep in prachtig-gaaf, massief, blank grenenhout. Dat merk je zodra je die bijpassende midden-tafel-op-nieuwe-hoogte in gebruik neemt! De kussens zijn er in een lindegroen/beige, oranje/rood/beige en een bruinfbeige streep, ze hebben een rits en zijn aan twee kanten te gebruiken. Hoektafel 345,-. Middentafel 398,-. Driezitter 1.390,.. Tweezitter 1.095,-. Fauteuil 740,-. Zitgroep (exkl.tafels) g225“

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 36