WESTERHOUT IN LENTETOOI bnp sluizen havens Maroc-Berbers f HAAK Vergelijk gerust: de Perez-kwaliteit wint het! Isolatiebedrijf „THERMOMUUR” Hoorzitting voor grotere gasinstallatie Verhoging subsidie muziekschool Wegaanleg in Wijk aan Zee I van Perez doen het geweldig. I Wasserij DUYN Ml Jaarvergadering Verzoek om trefcentrum werklozen „Vogelvreugd” met invaller NIEUWS PLAATSELIJK 19 7 5 ZATERDAG 2 9 MAART A Bakkum Castricum Heemskerk Velsen-Zuid Wijk aan Zee Beverwijk Velsen-Noord Uitgeest nnq 321804 A STEEN(GOED)WOLLETJE IJmuiden Driehuis Santpoort IJmuiden-Oost (Door Bert v. d. Veer) (ADVERTENTIE) ERKEND. DEALER BURGWAL 9 HAARLEM ARIE VAN DER VEER niet zo blij (Van een onzer verslaggeefsters) Moens- ADVERTENTIE) OKI I Evangelische van (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) Amsterdam»Den Haag*Rotterdam*Utrecht*Hilversum*Eindhoven. I I ZONWERING I I Groter dan de Haarlem en de Delft was evenwel de Cape Barfleur H 105 die we hier op de foto zien, een fraaie echte Engelse stoomtrawler, die in 1934 werd opgeleverd door Cochrane Sons te Selby, groot 473 bruto reg. ton, aan de Hudson Brothers Trawling Company te Hull. De lengte van het schip was 49,07 m, de breedte 8,07m en de holte 4,32 m. De 3 cil. triple expansie machine van het fabrikaat Charles D. Holmes had een vermogen van 850 pk. werd naam Hervormde Gemeente, Engelmundus- kerk, 6 uur: ds. L- Brink (paasjubel) 10 uur: ds. L. Brink (paasbloemendienst). Jubilarissen. Bij Hoogovens vieren volgende maand twee personeelsleden hun 25-jarig arbeidsjubileum. Het zijn T. Schinkel, materiaalvoorziening en -be heer te Heemskerk alsmede R. Versluis, dienst bedrijfsmagazijnen te Beverwijk. R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u„ zondag en maandag 9 en 11 u. R.-k. Kerk. H. Odulphus, Odulfstraat, zaterdag 19.15 u., zondag 9.30 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Julianaplein, zondag 10 u. ds. A. Goudsmit-Aalbers (m.m.v. mevrouw Cino. sopraan). Markiezen Zonneschermen Horren Dubbele ramen Vrij- van AMSTERDAMSEVAART 20 HAARLEM - TEL. 322462 R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, HAARLEM- SCHALKWIJK Grootwinkelcentrum Tel. 023-33.01.09. R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraat- weg 55, zaterdag 19 u„ zondag en maan dag 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, zondag 10.15 u. ds. J. G. Bouwman. Geref. Kerk, Koningsweg 39, zondag 9.30 u. kand. H. J. Nieuwenhuis (Kinder- nevendienst), 17 u. ds. A. van Leeuwen. BEVERWIJK. De volièrevereniging „Vogelvreugd” houdt dinsdag 1 april haar jaarvergadering in café Sport aan de Alkmaarseweg. Bij de bestuursverkiezing stelt de heer G. Wermke zich niet herkiesbaar. Als kandidaat voor deze vacature heeft het bestuur de heer H. van Wijk voorgedra gen, die al enige bestuurservaring heeft. De aanbrengers van de ideeën geraak ten door het onverminderde geluk van Teach-In en door betaalde dansjes van dr. Rossi natuurlijk volledig zoek. Maar daar gaat het niet om: de hitsige heren uit het buitenland en hobbyistische brie venschrijvers uit het binnenland moeten alleen nog even lekker gaan zitten, het hoeft niet eens in een S-vormige stoel te zijn, en Mies-en-scene is door de grote showdeuren weer teruggekeerd op het scherm. In de uitlooptijd van „Een mens wilna tien uur, in het stoute staart je dus eigenlijk, werd ook nog de stand opgemaakt, de jury in het land bleef ernstig. Meneer De Boer, de kippenhou- der, die een zakkenroller wilde ontmoe ten, liet zodoende alle folklore en be roemdheden achter zich. Over vier we ken kan er op de vrijdagavond voor het laatst dit seizoen weer gezeten en gela chen worden, dan zal Mies op de buik van Cannon een tap-dance uit mogen voeren, dan zal Mies vreselijk ruzie krijgen met politievrouw Pepper, maar uiteindelijk zal dan toch weer een me neer De Boer zegevieren. Het is allemaal mooi geregeld in de natuur. Hoewel „Een mens wil op de vrijdaga vond” op de vertrouwde voet voortging en alle bestaande bezwaren over de onzinnigheid van een competitie met on vergelijkbare eenheden, over de parade van beroemdheden of over de mottebal- lengeur ongewijzigd gehandhaafd mogen blijven, verliep er zoveel dermate chao tisch, dat een Belgische artiest zich even bij een BRT-uitzending waande. Zo zie je maar weer eens: het onderwerp „re kenwonder” maakt in een draaiboek een povere indruk, maar zo’n meneer hoeft maar twee kleine foutjes te maken en een enthousiaste figuur in het publiek hoeft maar als componist „Shakespeare” te roepen en het genot is daar. zaterdag 19 u., zondag 8.30, 1:, 11.30 en 18 u„ maandag 10 en 11.30 u.; O.L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 22.30 u„ zondag 9 en 10.30 u„ maandag 9, 10.30 en 18 u.; Regina Caeli, Hilbersplein, zaterdag 20 u., zondag 10, 11.45 en 19.30 u., maandag 10 en 11.45 u.; Apostelkerk, Van Riemsdijklaan, zater dag 20 u., zondag 9.15, 11, 12 en 17 u., maandag 9.15, 11 en 12 u.; H. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 21 u„ zondag 9, 10.30, 11.45 en 19 u., maandag 9 en 10.30 u.; St. Jozefrustoord en Lom- merlust, Peperstraat 17, zaterdag 20 u., zondag en maandag 7.30 en 10 u. R.-k. Kerk. H. Pancratius, Dorpsstraat, zaterdag 18 en 19 u„ zondag 7.30, 8.30, 9.30, 11.30 en 18 u., maandag 7.30, 8.30, 9.30 en 11.30 u.; Bethlehemkerk, Piet Heinlaan, zaterdag 18 en 19 u., zondag en maandag 8, 9.30 en 11 u. Als een Nederlandse acteur in een tv- spel een prestatie levert, dan kan er altijd wel een prijzend woord af, maar als een Nederlandse artiest in een show mooi werk verricht, dan zwijgt de criti cus doorgaans stil. Het dient gezegd: in AVRO’s Toppop, waar menigeen op ui terst moedeloze wijze de play-back tracht bij te houden, gaf gisteravond het Nederlandse duo Spooky and Sue (bei den in kostuums van ouderwetse bedde- spreien met dito hoofdbedeksels, zij, voor de heren, in een zeer korte rok, hij, voor de dames, met ontblote borst) een sprankelende en vooral vakkundige ver tolking van het aloude „You talk to much”. Dit schip kon enige jaren aan de vis serij deelnemen maar verongelukte in december van het jaar 1959. Het schip had gevist bij Ijsland en was thuisva rende naar Fleetwood. Het laatste be richt van het schip en zijn opvarenden werd vernomen op 14 december 1959 toen het zich bevond dwars van de vuur toren Skerryvore ten westen van de He- briden. Daarna is niets meer van de Red Fal con, ex Cape Barfleur, ex Davy gehoord en het schip is nimmer in Fleetwood aangekomen. Op 6 januari 1960 werd de stoomtrawler officieel als vermist opge geven. R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Geboorte, Langebuurt 37, zaterdag 19 u., zondag en maandag 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u„ zondag en maandag 9.30 u. Toppop bleek niet geleden te hebben onder de staking van de NOS-cameralie- den; de tussenteksten van Ad Visser en de tip van olijkerd Nico Haak waren gefilmd. Maar dat zal slechts de tv- kijker met een allergisch oog voor de helderheid van het beeld een zorg zijn geweest. Het allersprookj esachtigst van het avondje AVRO zat zowaar ook in Toppop: de visualisering van de Hilver- sum-3-Troetelschijf, het nummer „Love is all”, verliep via een wonderbaarlijk tekenfilmpje. Het concept van deze te keningen is dan ook van de Engelsman Alan Aldridge, die een volledige serie naar zijn boek „Het Vlinderbal” voorbe reidt. De AVRO heeft er een claim op. Een fijne tekenfilmserie is er al lang niet meer geweest en de liefhebber zal nog minstens een jaar geduld moeten hebben. De Cape Barfleur H 105 kwam behou den uit de oorlog maar werd in 1946 ver kocht aan de Eton Fishing Company te Hull en kreeg de naam Etonian H. 333. Daar is het schip gebleven tot in 1950 en werd in dat jaar aangekocht door de Boyd Line Ltd eveneens te Huil en de naam veranderde in Artic Crusader II Ter vervanging van de Cape Barfleur werd door de Hudson Brothers Co Ltd de stoomtrawler Davy H 213 aangekocht welke in 1936 was gebouwd door Cook, Welton Gemmell te Beverley, groot 449 bruto reg. ton welke als Cape Barfleur tot 1954 voor deze rederij heeft gevaren. In dat jaar ging het schip over naar de Iago Steam Trawler Company te Londen en kwam in bedrijf als Red Falcon LO. 4. Maten: 400x300, 350x250, 325x225, 300x200, 240x170, ook heel speciale: 230x230 en 250x200. En lopers: 280x85 en 325x85! UCÜb.GG. 2634.45 Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat, zondag 10 u. ds. J. Bezemer; De Opgang, Florastraat, zondag 10 u. de heer Zuidersma uit Castricum (ook jeugdkapel); Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, zondag 11 u. ds. R. Pomp (dienst samen met K.G.U.); Prin- sesselaankerk. Prinsesselaan. zondag 10 u. ds. L. van Reijendam - Beek. De handtekeningenactie van de Werk groep tot behoud van Park Westerhout lijkt een onverwacht succes te gaan worden. Vrijwilligers hebben inmiddels 2500 Beverwijkers voor de doelstellingen van de werkgroep weten te interesseren en initiatiefnemer J. Broeze verwacht de actie na de paasdagen met in totaal een dikke 3500 handtekeningen te kunnen afsluiten. Zoals bekend beijvert de Werkgroep zich voor een verlegging van het tracé van de Westelijke Randweg, zoals dat reeds door de Beverwijkse gemeente raad, de provincie en het rijk is vastge steld. Dit goedgekeurde tracé deelt park Westerhout in drieën, waarvoor twee hectare bos moet verdwijnen. Het plan De Hudson rederij had in 1939 15 stoomtrawlers welke alle in dienst kwa men bij de Royal Navy. De Cape Bar fleur kreeg bij die gelegenheid een an dere naam en heette toen Amber F 88 en was in dienst bij de Anti Submarine. Tijdens de oorlog gingen 5 Cape-boten verloren en wel op 29 april 2 tegelijk, de Cape Chelyuskin en de Cape Sireitoke, op 21 mei 1940 ging de Cape Passaro ten onder, op 2 augustus 1940 de Cape Fi- nesterre en op 2 februari 1942 volgde de Cape Spartel. IJMUIDEN Aan het einde van de twintiger jaren werden in Enge land de laatste stoomtrawlers ge bouwd van het zogenoemde „Mer- sey”-type. In IJmuiden hebben ook schepen van dit type thuisbehoord en we noemen de Norma Maria, Vi king Bank, Mary en Sumatra en vooral de werven Cochrane Sons te Selby en Cook, Welton Gem mell te Beverley hebben zich met de bouw van dit type stoomtrawler bezig gehouden, maar in de jaren dertig begon men in Engeland met een ander type stoomtrawler, groter dan het „Mersey”-type, met een schuine voorsteven en een cruiser- hek. De schepen hadden op het achterschip een sloependek, plaats biedend aan twee reddingboten. De IJmuidense stoomtrawlers Haarlem en Delft, in 1938 in Engeland ge bouwd, zijn daar een voorbeeld van. -1 BEVERWIJK Het werklozencomité Kennemerland heeft zich tot de gemeen ten Beverwijk, Heemskerk, Haarlem en Zandvoort gewend met het verzoek in deze gemeenten ruimten ter beschikking te stellen als advies- en trefcentrum voor de werklozen. De mogelijkheid daartoe is vastgelegd in de Wet op de Werkloosheidsvoorziening. Voor directe bediening (H. Oliesel) voor Beverwijk, Wijk aan Zee en Vel sen-Noord op zondag en werkdagen bel len 28041 (telefoonnummer St. Jozefrust oord). Laat Uw huis een omdoen door U heeft het voortaan lekker warm voor veel minder geld! Muur-isolatie betaalt U terug en de overheid betaalt daar aan meae. Steenwol (geen kunststof), het beste isolatiemateriaal voor dak, muur en vloer, is van gegarandeerde vaste kwaliteit, krimpt niet, klinkt niet in, is waterafstotend en brandbeveiligend. Geen waterdoorslag, geen giftige gassen bij bra^C geen rotting en geen schimmel. Geluidsisolerend. Isolatiebedrijf Thermomuur, door de Nederlandse Steenwolfabriek ge diplomeerd. gevestigd te Haarlem is bereikbaar onder postbus nr. 3116 en telefoonnummer 023 - 32 47 50. VELSEN. Op woensdag 16 april aanstaande zal op het stadhuis van Vel- sen een hoorzitting worden gehouden voor het verlenen van een hinderwet vergunning. Deze procedure wordt ge volgd voor de uitbreiding van een vloei baar gas-installatie op het station Sant- poort-Zuid. Gedurende tien dagen is het mogelijk schriftelijk bezwaren in te die nen. De aandacht van de Velsense inwo ners wordt er op gevestigd dat zij slechts dan tot beroep gerechtigd zijn indien zij op de hoorzitting zijn versche nen om hun bezwaren mondeling toe te lichten. De hoorzitting begint om elf uur ’s morgens. Nederlands Hervormde kerk, Kanaal straat, 10 uur: ds. J. M. D. van der Berg; 19 uur: ds. G- van Doorn; maandag, 10 uur: ds. J. M. D. van der Berg. Bethlehemkerk, Gijzenveltplantsoen, 10 uur: ds. K. J. F. Keuning, ook voor de jeugdkapel- Christelijk Gereformeerde Kerk, Mar conistraat, 10.30 uur: Dienst des Woords; 17 uur: ds. A. W. Drechsler; maandag, 10 uur: ds. D. H. Biesma. Oud Katholieke kerk, Koningin Wil- helminakade, 8 uur: Vroegdienst, 10 uur: hoogmis; 18.30 uur: zangdienst; maandag, 9.30 uur: misviering- Leger des Heils, Edisonstraat, 8 uur: zang op straat; 10 uur: heiligingssamen- komst; 19.30 uur: evangelisatie-samen- komst. Katholieke Petruskerk, Venusstraat, 10 uur: hoogmis; 12 uur dienst met zang. Gereformeerde kerk, Ichtuskerk, Snel- liusstraat, 9.30 uur: ds. S. Dorst (kinder- nevendienst); 17 uur: ds. J. L. Bel- Petrakerk, Spaarnestraat, 9.30 uur; ds. P. C. Koster, m.m.v. duo Kalkman; 17 uur: ds- L. Dorst; maandag, 9.30 uur: ds. P. C. Koster (paaszangdienst) Gereformeerde kerk (Vrijgemaakt), Burgemeester Rambonnetlaan, 9 uur: ds. A. W. Boxman; 15 uur: ds. C. J. Breen. Zeewegziekenhuis (Aula), 14.30 uur: ds- G. E. Bakker (paasdienst met koor zang). Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, zondag 10 u. ds. H. Luikinga. Jehova’s Getuigen, Koninkrijkszaal, Lingestraat 31, zondag 15 u. openbare lezing: „Wie is Jehovah, dat iedereen hem zou moeten aanbidden”, 16 u. Wachttorenstudie; dinsdag 19 u. theocra tische bedieningsschool, 20 u. dienstver- gadering. van de heer Broeze echter behelst een deling van het park in twee flinke brokken op de plek, waar de groenzone het smalst is. Daardoor heeft het park, aldus de initiatiefnemer, ook meer kans de zoute zeewinden zonder schade te doorstaan. Blijkens de respons op de handteke ningenactie zijn vele Beverwijkers het met de ideeën van de Werkgroep eens. Belangrijker nog dan het aantal ingeza melde handtekeningen acht de heer Broeze het feit, dat al deze mensen even over de waarde van het park hebben nagedacht en er wellicht ook eens een kijkje zijn gaan nemen. Voor wie dat onverhoopt nog niet mocht hebben gedaan: het in lentetooi gehulde park Westerhout is momenteel zo’n bezoekje meer dan waard. Niet alleen staat al het jonge groen op uit botten, maar allerwegen zijn ook de eerste wilde bosanemoontjes te bespeu ren. Op de foto een beeld van deze ongerepte lenteboden. Een wellicht onvergetelijk gebeuren in het programma van Mies Bouwman was het verschijnen van David Carradine, die dank zij de verspreking van Mies voortaan de King Fu van de serie Kung Fu genoemd mag worden. De uiterst charmante Carradine had een overdon derende uitwerking op Mies, zodat ze zich bijkans als een verliefde jongedame begon te gedragen. „Het Nederlandse publiek lacht als het iemand aardig vindt”, verklaarde Mies nog. Dan had ik eigenlijk om Mies moeten lachen als ik verrast was geweest. De Amerikaanse man blijkt in het versieren duidelijk het meesterschap verworven te hebben. Want ook Telly Savalas, alias Kojak, deed Mies Bouwman het vertalen van zwoele odes over het verschijnsel vrouw volledig vergeten, ze dreigde zelfs even het optreden van Udo Jurgens over te slaan, maar gelukkig zat de volledige fanclub gewapend met bloemen in de zaal om dit verzuimen te voorkomen. Katholieke Gregoriuskerk, Kanaal straat, 9 uur: mis; maandag, 9 uur: mis. Doopsgezinde gemeente, Helmstraat, 10 uur: da. M. C. Stubbe (paasdienst). Baptistengemeente IJmond, 10 uur: ds. B. Posthumus; 19 uur: ds. R. Reiling; 10 uur: zondagsschool- 333 en twee jaar later zagen we de traw ler weer terugkeren bij de Eton Fishing Company en voer tot 1955 als Etonian H 333 maar daar is het schip niet geble ven. Katholieke parochiekerk, Driehuizer- kerkweg, 9 uur: latijnse hoogmis; 10.45 uur: paasviering voor de kinderen; 11.30 uur: paasviering met jongerenkoor; maandag 9.30 uur: latijnse hoogmis; 11 uur: mis met samenzang. BEVERWIJK Uit het financieel verslag over het cursusjaar 1973-1974 van de Stedelijke Muziekschool blijkt, dat de oorspronkelijke begroting is over schreden met een bedrag van ongeveer 44.050, hoofdzakelijk als gevolg van gestegen personeelskosten. Dat heeft ook consequenties voor de gemeentelijke begrotingen voor de dienstjaren 1973 en 1974. B. en W. hebb'en aan de raad voorge steld de post subsidie muziekschool voor 1973 te verhogen met 9.526 en te bren gen op f 450.726. Voor 1974 dient het gemeentelijk subsidie te worden ver hoogd met 29.034 waarmee dan het totale subsidie over dat jaar komt op 498.034. WIJK AAN ZEE. Door middel van ruiling van grond met onder meer de kampeervereniging „Vondeloord” kan de gemeente binnenkort beschikken over enige percelen bouwgrond tussen de Van Oldenborghweg en het Boothuisplein- Meeuweweg. De ruiltransactie met de kampeervere niging heeft mede tot gevolg, dat een gedeelte van de Van Oldenborghweg moet worden afgesloten voor het open baar verkeer. De funktie van het af te sluiten ge deelte van deze weg wordt overgenomen door verlenging van de Meeuweweg. Ter ontsluiting van de gronden wordt de Burgemeester Rothestraat verlengd en de bestaande Meeuweweg verbreed. Katholieke parochiekerk, Frans Net- scherlaan, 9.45 uur: latijnse misviering; 11.30 uur: Nederlandse misviering- Gereformeerde kerk, Burgemeester Enschedelaan, 10 en 17 uur: ds. J. Tiers- ma. Hervormde Gemeente, Dorpskerk, 7 uur: ds. G. J. Rijks (paasjubel); ds. 10.15 uur: ds. G- J. Rijks. „De Hoeksteen”, Willem de Zwijger- laan, 10 uur: ds. D. J. Spijkerboer. Adventskerk (prov. Ziekenhuis), 9 uur: ds. K. J. F. Keuning- Christelijk Gereformeerde kerk, voor taan in Bethelkerk, Floresstraat, Haar- lem-Noord, 10 en 19 uur: ds. A. W. Drechsler; maandag,, 9.30 uur: ds. J. P Geels. Volle Evangelie Gemeente, gebouw „Beria”, Patriciuslaan, 10 uur: W. H. de Leeuw van Weenen (met gelijktijdig kindersamenkomst en oppasdienst); 19.30 uur: „Ieder heeft iets”. Vereniging van Vrijzinnig Hervorm den, ’t Braambos”, Zeeweg, 10.30 uur: ds. C. G. Mulder. Jehova’s Getuigen, „Koninkrijkzaal”, Oranjestraat, 17 uur: bijeenkomst. Goede Herderkerk, Velserduinweg, 10 uur: ds. Joh. Brezet (paasdienst). Katholieke Laurentiuskerk, Willems- beekweg, 9.30 uur: koormis; 10-45 uur: bijzondere mis; 12 uur Mis; maandag, 10 uur:mis. Vergadering van Gelovigen, Abelen straat, 10 uur: eredienst. Oud Katholieke kerk, Sparrenstraat, 10 uur: hoogrftis; 18.30 uur: vespers; maandag, 9.30 uur: mis in Zeewegzie kenhuis. Pinkstergemeente, 10 uur: D. P. Har tendorp (paasdienst). R.-k. Kerk. Mariakerk, Spoellaan, za terdag 21 u., zondag 9.45, 11 en 12.15 u„ maandag 9.45 en 11 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat, zaterdag 20 u„ zondag 8.30, 10 en 11.30 u., maandag 10 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, zondag 9 en 10.30 u ds. D. Verhoef (m.m.v. Her vormd kerkkoor en -jeugdkoor). Geref. Kerk. Morgensterkerk, burglaan, zondag 9.30 u. ds. A. Leeuwen, 17 u. ds. C. Meijer. Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat 41, zondag 10 u. ds. R. Reiling, 10 u. zondagschool, 16 u. Spaanse dienst, 19 u. Jeugddienst. In 1955 werd het schip aangekocht door J. Marr Son te Fleetwood en wederom herdoopt. De nieuwe luidde Glenella H 333 waarMider het tot 1958 heeft gevaren. In dat jaar werd de vroegere Cape Barfleur van 1934 voor de sloop verkocht. Kritische Gemeente IJmond. Vrede vorstkerk, Laan der Nederlanden 152, zondag 11 u. gezamenlijke dienst met Hervormde Wijkgemeente Oosterwijk- Meerestein. Geref. Kerk. Middelaarkerk. plein 8. zondag 9 ?n u. ds. Meüer. 17 u. kand. H. J. Nieuwenhuis; Vredevorst kerk. Laan der Nederlanden 152. zondag 9.30 u. ds. L. J. G. IJkel, 17 u. ds. L. J. G. IJkel (Kinderdienst). Geref. Kerk (Vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, zondag 11 u. ds. H. J. de Vries (Amsterdam), 17 u. Lees- dienst. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan, zondag 10 u. br. W. van Haften (Hilversum), 17 u. br. W. Haften (m.m.v. jeugd-zangkoor). Evangelisch Lutherse Gemeente, Ko ningstraat 119, zondag llu. ds. J. Mos tent. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk. Willem Hovyschool. Schans 11, zondag 10 u. de heer J. W. de Cock. Chr. Geref. Kerk. Evangelisch Luther se kerk. Koningstraat 119, zondag 9 u. Dienst des Woords, 14.30 u. ds. J. de Jong. - fe.Kr. I

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 7