judostrijd LAAG PEIL BIJ eiste dood van twee TITELGEVECHT volbloeds Merckx forceerde voorsprong vroeg Uitslagen draverijen en rennen Wiersma spoRiwm opnieuw kampioen Recordbedrag voor Evert Wagenaar nog altijd laatste National’ Alleen Adelaar sterk bij „open” F- Hi - Bill 1 WEER IMPONERENDE OVERWINNING I SPORT 13 MAANDAG 7 APRIL 1975 Lichtpuntjes Alleen f Ongenaakbaar Uitslag s A '""J": 4m (Van onze sportredactie) ‘t le THEO KLEIN De belangrijkste resultaten zijn: 3 m.: 2 3.90 Ka- De -wsSas Harm Wiersma: Niet meer te passeren. NEC ■“W- De Rotterdamse half zwaargewicht Radings heeft in Eupe een overwinning behaald op de Belg Fortemps. Radings plaatsgenoot Sauer bokste een onbeslist tegen de zwaargewicht Syben. kigste man ter wereld.” Ofschoon het prestige voor Guest ongetwijfeld het grootste gewicht in de schaal gelegd zal hebben, mocht hij zich enpassant ook nog verheugen in de winstsotn van een kwart miljoen gulden. Het totale prij zenbedrag liep op tot een slordige drieënhalf miljoen. En nu we het toch over de centen hebben: vol gens schattingen is er voor een be drag van zo’n 130 miljoen gulden gewed op de afloop van de Grand National. /an raf- lofs rije De >rk- aire iten irin maf zeer inu- elde laar :rij- tijd toch 1-2 toe- ved- spel igen Loei- igen agen van Mike 1.50 ■n :d ts >6-38 17- 21 >7-35 >1-30 14-29 13- 30 18- 27 >0-42 17-30 17-40 14- 51 58-49 32-44 27- 43 34-48 30- 49 32-43 28- 59 31- 50 ners. Teen- SC Hee- >ort tesse, Jan Bosman lichtpuntje (0- ran ron :er; of- en- ren eve ige lel- re- me o, ie i); s- or er ;n al 0; ite er at et ch >i- ok >-«; oe- ipi- :hte kte en- slde on- >en, ikte aak h- u- de jn ■en en ;de ie. ich ide >ad is- toe m- ese jen h n i. Met meer spanning en verwachtin gen dan ooit, werd tijdens deze editie van de Grand National uitgekeken naar de prestaties van het Engelse paard Red Rum. Deze laatbloeier had de laatste twee jaar de vrijwel onge kende prestatie geleverd door de Grand National beide keren te win nen en gold ook nu als groot favoriet. Het paard stond met zeven tegen twee als gedoodverfde winnaar geno teerd bij de bookmakers. Op afstand volgde L’Escargot, die vorig jaar tweede werd, met dertien tegen twee. Een zege voor Red Rum zou een uniek record hebben opgeleverd. Nog De Italiaan Fava veroverde in Algiers de militaire veldlooptitel. 'De Duitser Uhlmann pakte de tweede plaats. Eddy Merckx: Indrukwekkend in ronde van Vlaanderen. Merckx vergrootte niettemin het gat en hij deed het vrijwel alleen tegen de verenigde concurrentie, want Verbeeck was voornamelijk dankbaar dat hij het achterwiel van de wereldkampioen in het vizier kon houden. Vijftig kilometer voor Meerbeke gaven de tegenstanders zich gewonnen. De Italiaanse bokser Franco Udella Is de eerste wereldkampioen in het papiergewicht (tot 48 kilo) geworden. Zijn Mexicaanse tegen stander Martinez vloerde hem met een klap in de buurt van zijn nieren en werd daarvoor gediskwalificeerd. Het Nederlandse meisjesteam eindigde in Amboise als vierde en laatste in een kwalifica tietoernooi voor het Europees jeugdkampioen schap basketbal. Eddy Merckx, zijn ploegleider Robert Lelangue en directeur Molteni zullen zich sinds zondag zonder twijfel afvragen of de wereldkampioen nog wel iets te winnen heeft in de komende ronde van Frankrijk. Merckx namelijk blijkt na zijn nederlaag in Parijs-Nice zo on genaakbaar sterk dat de lijn van de grote successen alleen maar kan worden vastgehouden met een indrukwekkende overwinning in de Franse Tour en een dergelijk resultaat heeft Merckx al vijf keer op zijn erelijst bij geschreven. Het nog tamelijk jonge wielerjaar heeft aangetoond dat Merckx misschien iets van zijn macht in de bergen heeft verloren, wat zich in 1974 trouwens al LIVERPOOL. (Reuter/AP)— De Grand National, ’s werelds zwaarste paardenren over een slopende afstand van ruim zeven kilometer en met liefst dertig hindernissen, is zaterdag middag op de renbaan van Aintree bij Liverpool geëindigd in een sensa tionele overwinning voor de twaalfja rige L’Escargot met de jockey Tom my Carberry. De Grand National, die doorgaat voor een van de grootste evenementen ter wereld op paarden- sportgebied, liep uit op een ware slijtageslag, om niet te zeggen slacht partij. Van de 31 paarden die aan de start verschenen, haalden er slechts tien de eindstreep. De andere sneu velden, met name op de beestachtig zware hindernissen. Voor zeker twee paarden mag men dit sneuvelen let terlijk nemen: zij stierven op de baan. Van de 31 gestarte paarden in de Grand National bereikten er slechts tien de eindstreep. De monsterachtige zware ren kostte twee paarden de dood. Een van die twee was het paard Land Lark dat hier dodelijk ten val komt. Ook de jockey Graham Thorner maakt in de „arena” een gevoelige val. Lichtgewicht: 1 Mariani (Ita), 2 Biedron (Zwe), 3 Tuncsik (Hon) en Aretz (Ned). Halfmiddengewicht: 1 Molnar (Hon), 2 Mul lan (GBr), 3 Novasconl (Ita) en Szabo (Hon). Middenge wicht: 1 Nagano (WD1), 2 Weber (Ned), 3 Inman (GBr) en Fennall (Ned). Halfzwaargewicht: 1 Peters, Bosman, Human en Hesseling (allen Ned). Zwaargewicht: 1 Adelaar (Ned), 2 Otto (WD1), 3 In de Berken (Ned) en Varga (Hon) De Zweed Nilsson werd eerste in de ronde van Algerije voor amateurs. De Venezolaanse motorcourreur Ceccoto op Yamaha, won in Imola de Grote Prijs van Italië in de 750 cc. Agostini, één der favorie ten, viel wegens een mankement aan zijn motor uit. MEERBEKE (ANP). Ook in de Ronde van Vlaanderen is Eddy Merckx weer een absoluut heerser geweest. In Gent gingen bijna 180 renners van start om de wereldkampioen partij te geven, maar ook tussen Gent en Meerbeke was niemand bij machte om de man die dit seizoen de ronde van Sardinië, de Cata laanse week, Milaan-San Remo en de Gold Race won, te weerstaan. Alleen Frans Verbeeck kon tot op enkele kilo meters van de finish in de buurt van Merckx blijven. De „oude” melkboer was bijna 100 kilometer in het spoor van Merckx gebleven, had slechts inci denteel een bijdrage kunnen leveren in de opbouw van de geweldige voorsprong, die uitgroeide tot meer dan vijf minu ten, maar leek tenslotte vastgeplakt aan de keien, toen Merckx aanzette voor zijn laatste slag. Boedapest heeft de Europese beker voor degenploegen behouden. De Hongaarse kam- ploensploeg versloeg in de finale de Russische schermers van ZSKA Moskou in een extra- partij, na het gewone aantal ontmoetingen was de eindstand namelijk 7-7. 2380 Dijk), 2. Winn rennen: Lisette Careless, pl 2.30 de finale te verslaan. Adelaar is dan ook zonder meer de grootste kanshebber op Europees eremetaal, volgende maand in Lyon. Opmerkelijk was verder het optreden van Jan Bosman, die ondanks een hard nekkige liesblessure tot de finale in het halfzwaargewicht reikte. Daarin verloor hij met minimaal verschil van Peters. De nationale kampioen in het middenge- wicht Theo Knegtjens en halfmiddenge wicht Jan Weyers stelden teleur. Weyers werd al in de eerste ronde uitgeschakeld door Hambeukers; Knegtjens deed het beter, maar in de poulefinale sneuvelde ook hij tegen de Brit Inman. nooit namelijk heeft een paard de Grand National drie keer achtereen gewonnen. Hoewel het er lange tijd naar uitzag dat Red Rum voor dit unieke resultaat zou zorgen, moest het paard tenslotte toch buigen voor de kracht van L’Escargot, dat iro nisch genoeg uit het Frans vertaald slak betekent. Tot aan de laatste van de dertig hindernissen lagen beide paarden vrijwel gelijk. Met nog enkele hon derden meters te gaan, bleken de krachten van de nu al legendarische Red Rum echter volledig uitgeput. Jockey Brian Fletcher poogde uit alle macht zijn paard tot grotere snelheid aan te zetten, maar Red Rum kon werkelijk niet meer. Op de finish had L’Escargot zelfs een voorsprong van niet minder dan vijftien lengten. Als derde eindigde Spanish Steps, die bij de bookmakers inderdaad ook als derde favoriet stond genoteerd. Het winnende paard is eigendom van de New Yorker Raymond Guest, die als had hij het paard zelf gereden na afloop als een kind zo blij was. „Ik probeer al twintig jaar de Grand National te winnen”, ver klaarde Guest. „Ik ben nu de geluk- Ruska zal nu voor zijn EK-ploeg slechts op een beperkt aantal judoka’s kunnen rekenen. „Het zal er waarschijn lijk op uitdraaien, dat we de hoogst geplaatsten van dit toernooi zullen stu ren”, aldus Ruska. „Ik heb die jongens dit jaar te weinig in actie kunnen zien om daar verder over te kunnen oorde len.” Voor de weinige lichtpuntjes aan de donkere hemel zorgden zondag de Am sterdammer Jan Bosman, de Limburger Wim Peters en de Eindhovenaar Weber. Bovendien voldeed Peter Adelaar op nieuw aan de verwachtingen. De acties van de lange Amsterdammer mogen dan niet allemaal even mooi zijn, hij zorgt er toch steeds voor dat hij met een medaille naar huis gaat. Vorige week veroverde hij in Wenen de Oostenrijkse titel en zondag was hij opnieuw goed voor goud door de Westduitser Otto in AMSTERDAM. (ANP)Met nog twee ronden te spelen in de strijd om het Nederlandse damkampioenschap is de 21-jarige Harm Wiersma nu al zeker van de titel. In theorie kan hij nog wel gelijk eindigen met Bergsma of Clerc, maar het reglement bepaalt dat bij ge lijke aankomst de kampioen in het bezit van zijn titel blijft. De volledige Friese overheersing werd zondag een feit, want enkele uren eerder won de 18-jarige Jannus van de Wal uit Tjalleberd het juniorenkampioenschap. De Nederlandse schaker Kiek Langeweg versloeg in een toernooi in Dortmund de Westduitser Beutelhoff. Hij staat na vier ronden op een gedeelde zesde plaats met twee punten. LOS ANGELES. (ANP)— Chris Evert heeft de hoogsté prijs gewonnen, die ooit door een speelster in een tennistoernooi is veroverd. Door haar zege van 6-4 6-2 op Martina Navratilova in de finale van het Virginia Slims kampioentoernooi, werd Chris Evert 40.000 dollar (ruim 92.000 gulden) rijker. Als verliezer in de eindstrijd kreeg Navratiola 25.000 dollar. Rolf Thung is er niet in geslaagd zich voor de finale van het internatio naal tennistoernooi in Washington te plaatsen. In de halve finales verloor de Nederlander met 3-6 1-6 van de Pakis taan Rahim. De eindstrijd gaat tussen Rahim en de Rus Metreveli. John Alexander heeft in de eind strijd van het toernooi in Tuseon een 7- 5 6-2 overwinning behaald op Nastase. Hij incasseerde daarmee ruim 70.000 gulden. Jimmy Connors is ter observatie opgenomen in het Marina del Rey zieken huis te Las Vegas. Hij kan hierdoor het toernooi in Washington niet voltooien. Besk (T. Lexy Hol- MELBOURNE. (Reuter) De rond uit slechte prestaties die de Neder landse vertegenwoordiger in het we reldkampioenschap voor beroepspi keurs, Jan Wagenaar, gedurende de eerste reeks koersen liet zien, hebben zich zaterdag in Melbourne ongewij zigd voortgezet. Wagenaar slaagde er niet in zich van de laatste plaats te werken. Integendeel, na twaalf van de 24 te rijden koersen, staat hij met 31 schamele punten vaster dan ooit op de achtste plaats, liefst 23 punten achter de al even teleurstellende Westduitser en Europees kampioen Horst Bandemer. Welke excuses Wagenaar straks bij terugkomst uit het vijfde werelddeel ook kan aanvoeren wellicht on dervindt hij nog altijd hinder van zijn kort voor zijn vertrek af gerukte rechterpink zijn bijzonder slechte prestaties kunnen niet allen worden toegeschreven aan een ongelukkige loting. Want daarvoor is een gemid delde van nog geen drie punten per koers voor de man die geacht werd in de kop van hët klassement te kunnen eindigen, te ver onder de maat. Terwijl Wagenaar zaterdag in Mel bourne in de laatste koersen in Au stralië vandaag wordt gestart in Nieuw-Zeeland verder terugviel, vergrootte koploper Keith Addison uit Australië zijn voorsprong. Hij heeft tot nu toe 89 punten vergaard, zeventien meer dan nummer twee, de Nieuwzeelander Peter Wolfenden. liet vermoeden, maar dat hij op ieder ander terrein nog'steeds dezelfde is, zo niet nog sterker geworden. Merckx heeft zijn bedenkingen tegen de komende ron de van Frankrijk al eerder geuit. „Vier tijdritten, vijf aankomsten boven, een lastig brok. De winnaar moet veelzijdig zijn, maar bovenal een behoorlijk klim mer.” Echte klimmerskwaliteiten zijn niet nodig in de Ronde van Vlaanderen, die in 1913 werd geboren en alleen in de eerste wereldoorlog niet op he programma stond. Het is de klassieker van de „Flan- driens”, de koers tevens die Merckx slechts één keer heeft gewonnen, ronde bovendien die per traditie wordt beslist op de muur van Geraardsbergen, als de karavaan de kasseien die trapsge wijs lijken opgestapeld tussen de huizen in het Zuidvlaamse stadje, worden opge jaagd. Merckx echter begeerde een eerdere beslissing. Hij sloeg met Frits Ver beeck het gat al toen er nog ruim honderd kilometer moesten worden ge reden, op de Kwaremont. Het veld volg de op bijna een minuut. Het was een sterk gezelschap, met Maertens, Pollen tier, Baronchelli, Roger de Vlaeminck, De Meyer, Dierickx, Van Sweevelt, dat zich niet zonder slag of stoot wilde gewonnen geven. Vooral De Vlaeminck legde zich niet neer bij de superioriteit van Merckx, die in de groep niet op hulp behoefde te rekenen, want van zijn ploegmakkers streden slechts Delcroix en Sprayt in de tweede lijn. De Belg Jos Revyn heeft in Leiden de dertiende Zilveren Molenloop gewonnen. Hij legde de twintig kilometer af in 1 uur, 1 min., 55. Henk Kalf eindigde als tweede, Cor Vriend als derde. KERKRADE. Noch demissionair bondscoach Wim Ruska, noch het hoofd bestuur van de Budobond Nederland, heeft zondag op de open Nederlandse kampioenschappen erg veel positiefs kunnen ontdekken aan het potentieel, waaruit de afvaardiging voor de Europe se titelstrijd (7-11 mei in Lyon) gekozen moet worden. Wanneer men uitsluitend op de medaille-oogst van de Nederlan ders zou afgaan (negen plakken op een totaal van twintig, waaronder twee gou den van zwaargewicht Peter Adelaar èn halfzwaargewicht Wil Peters), dan viel het allemaal nogal mee. Maar beschouwt men de open titelstrijd op zijn juiste waarde en calculeert men daarbij tege lijkertijd in dat ruim vijftig percent van de 300 judoka’s uit Nederlanders be stond, dan wordt de slotsom minder rooskleurig. Het Nederlandse rugbyteam heeft in War schau met 24-20 verloren van Polen. Het was een wedstrijd in het kader van het FIRA- toernooi voor landenploegen. Viktor Klimenko won de internationale turnwedstrijden in Moskou. De Nederlandse deelnemer Frans van Elteren eindigde als 40ste. De Nederlandse zwaargewicht Peter Adelaar (links) tijdens zijn partij met de Hon gaar Varga. draverijen 2040 m.1. 2- Leonis Winn m.1. Nina uit Laren 2. Nellie Windspiel, 3. inn 2,30 pl 2,30 pl 1,20 Een Merckx was dertig achtervolgers te erg. In Geraardsbergen, dertig kilo meter voor de eindstreep, lag het pelo ton op bijna vier minuten en nog steeds duldde Merckx, onder het motto alleen is maar alleen, Verbeeck in zijn nabij heid. Maar hij maakte zijn gezel duide lijk dat zijn aanwezigheid slechts te danken was aan genade. Dat mededogen hield op toen er nog vier kilometer moest worden gereden. Uit het wiel van Verbeeck flitstte Merckx naar voren, Verbeeck kon niets meer terug doen. Uitslag: 1. Merckx (Bel.) 255 kilometer in 6 uur en 16 minuten. 2. Verbeeck (Bel.) op 30 sec., 3. Demeyer (Belg.) op 5.02, 4. W. Planc- kaert (Bel.) op 5.08, 5. Van Linden (Bel.), 6. Karstens (Ned), 7. Van Roosbroeck (Bel.), 8. Maertens (Bel.). 9. Rosiers (Bel.), 10. Peeters (Bel.) allen op 5.08, 37 Krekels (Ned. op 20.38, 39. H. Prinsen (Ned.), 46. Koken (Nedallen op 20.38, In de zaterdagronde had Wiersma rond de vijftigste zet de winststelling tegen Goudt bereikt, maar het kostte toch nog enkele uren voordat het verzet van de Amsterdammer was gebroken. De Ruiter verloor verrassend van de laag geklasseerde Germain. In een posi tie waarin de man uit Deventer dacht gewonnen te staan, toonde Germain door het element van de combinatie het te gendeel aan. Daardoor verspeelde De Ruiter zijn tweede plaats. Deze wordt nu ingenomen door Clerc, die de al in de opening falende Schotanus versloeg. Clerc bleef ook na de zondagronde di rect achter Wiersma door een knap bevochten remise tegen de nationale kampioen. Vooral in het zes-om-zes- eindspel leek het alsof Clefc zijn eerste nederlaag zou gaan lijden, maar heel fraai manoeuvrerend vond hij de weg naar een puntendeling. Hij kreeg gezel schap van Pieter Bergsma, die een sterk toernooi speelt. Ook Hermelink onder vond dat, want vanaf het middenspel ging het snel bergafwaarts met zijn positie. Een niet meer te redden eindspel was het resultaat. De stand na de negende ronde: 1. Wiersma 15 pnt., 2. Clerc, Bergsma 11, 4. Drost, De Ruiter, Schotanus en Varkevisser 16, 8. Goudt 8, Hermelink', Van der Sluit 7, 11 Germain 5. 12. De Jong 4 Bij de junioren Is Van de Wal met 17 punten kampioen geworden. De stand in de kopgroep na de negende ronde: 1. Van de Wal 17, 2. Schippers 12, 3. en 4. Van Leeuwen, Brouwers 11. Nederland heeft zondag te Maastricht de interlandwedstrijd dammen tegen België ge wonnen met 12-8. De uitslagen van de gisteren gehouden Aigle draverijen te Alkmaar luiden: 1. Bachprijs (le afd.) 2040 m.: 1. Noordpool (C. Wortel), 2. Linde du Bols, 3. Mianka. Winn 2,50 pl 1,90 3,60 2,80 kopp 12,90 trio 41,90. Brahmsprijs 2040 m.: 1. Nina 1. Prin- (W. Duivenvoorden), Rock Nico Bloemlust. Wi) Lyros van 1,90 der amateurrijders 2380 m.: 1. (H. van Dijk), 2 Jules Joris Hagheweyde. Winn 1,90 pl 2040 m.: 1. Jewelprise (M. 2. Lans, 3. Iwan Mac H. Winn 1,60 i,:i kopp 2,40 trio 26,10. Bachprijs (2e afd.) 2040 m 1. Manderino V 7 2. Nora Nimble, 3. Lleneke G. Winn 8,- pl 4,70 3,20 6,40 kopp 8,10. Totalisatoromzet 349.177. P (A. Liante, 3. pl 1,30 1,60 Aan open Nederlandse kampioen schappen kan iedere judoka deelnemen. Dat betekent dat belangstellenden (er waren er uit 13 landen) individueel kun nen inschrijven, ongeacht hun niveau. De buitenlanders die gisteren in het perfect georganiseerde monstertoernooi aantraden, waren dan ook allerminst van Europese topklasse, sterker nog: op een enkele uitzondering na kunnen zij zelfs niet tot de middenklasse gerekend worden. Nederland had echter wél de absolute top opgetrommeld. De volledige kernploeg, of wat daar in de huidige chaotische omstandigheden voor door gaat, aangevuld met individuele inschrij vers, gaven acte de présence. Maar wat bleek? Op Adelaar, Weber, Peters en Jan Bosman na, konden zij zich nauwe lijks boven de middelmaat in Kerkrade uitwerken. Nu moet daarbij wel vermeld worden, dat de individuele inschrijving van de Nederlanders buiten de kernploeg om, erg tegenviel. BBN-secretaris Wim Lui ten: „Ik had verwacht dat alle jongens die de laatste tijd uit de boot waren gevallen, zich zouden melden- Hier kon den ze aantonen dat ze wel tot de sterksten behoren.” Tot die groep moe ten judoka’s als Dolman (vorig jaar zilveren medaille-winnaar op de Europe se kampioenschappen), Eveleens en Schneider gerekend worden. Maar zelfs de aankondiging, dat kwalificatie voor de Europese titelstrijd via een ereplaat- sing in Kerkrade ook voor hen nog mogelijk zou zijn, had ze niet naar Limburg kunnen lokken. Op het Rijn-Schiekanaal werd skiffeur Steigenga winnaar van een )lange-afstands- roeiwedstrijd. De lichte vier met stuurman was voor Het Spaarne. James Vrij is door de boköbond aanvaard als uitdager van de Nederlandse profkampi- oen in het weltergewicht Aad Jansen. De beide boksers hebben tot en met 5 mei de tijd tot overeenstemming te komen over de organisatie van het gevecht. De Amerikaan Hank Kashiwa is wereld kampioen bij de prof-skiërs geworden. Het dameszaalhandbalteam van Spartak Kiev heeft in Zagreb weer de Europa-cup voor landskampioenen gewonnen. Het Joe goslavische Lokomotiva werd met 14-10 versla gen. m.-ren: 9,. pl Bizetprijs 2040 m.: 1. Hitparade (J. Ver- 1. Joke (E. Leeman), hoeve), 2. Junibes B, 3 Grand Geste. Winn Schubertprijs 2040 2. Loyaal Klaziena Germano. Winn 1,40 kopp 2,30 trio 20. Criterium d- Red Jaguar Gregor 1... Bonni, 3. Echten 1,20 1,80 3,70 kopp 3J70. Chopinprijs 2040 m.: Pools), 2. Lans pl 1,20 1,30 1,20 Buiten- 1- - 3. Kitty H (J. Caron) De uitslagen van de zaterdag te Duindigt gehouden draverijen en Noirprijs 2040 m.: 1. Lisette (W. Buytenne), 2- Leonis Careless, 3. Nardinciant. Winn 11,10 pl 2.30 2.00 koppel 38.40 trio 629.80. Darling Poupeeprljs 1900 Wolter (H. van der koppel 2.40 Ersinprijs 2520 m.: 1. Jelle van Willy (C. Verhoeven) 2. Lloyd, 3. Klif Areta. Win 8.60 pl 3.40 4.30 2.90 koppel 45.80 trio 450 00. Timothy T prijs 2120 m: 1. Nelson van Hovi (J. R. de Boer), 2. Mae West, 3. Nuni Wortel), '2 i Regina. Winn 1.80 pl 1 60 2.30 3.90 koppel (stal) pl 1,80 7.30. Couperprijs 1300 m.-ren: 1. Starof mandu (A. McCarrity), 2- Poseidon, Black Match. Winn 2.20 pl 1.10 130 koppel 9.40, trio 43.50. Clissarprijs 2120 m.: 1. 2. Victorious II, 3. Balaam III. 1.30 1.20 1.60 koppel 4.50. Carmen L-prljs 20-40 m.: I Velis), 2. Jupiter D, 3. Gerardus O. Winn 7.50 pl 2.80 1.70 4.20 koppel 19.90 trio 282.50. Jlngoprijs 3000 m.-hordenren: 1. Field master (H. van Krauts), Sandy, 3. Countess. Winn 1.70 ol 1.30 1.60 koppel 3.50. Axiusprijs 2120 m: 1. Nubar van r- (W. van Buytene), 2. Lola van Voorne, 3. Koby .Eemshorn. Winn 1.50 ol 1.30 1.70 1.20 koppel 7.00 trio 30.50. Granovalprijs 1600 m.: 1. Korry Buiten zorg (J. E. de Boer), 2. Jane Mac, H. winn 2.80 pl 1.30 1.80 koppel 7.60. Totalisator-omzet 310.989.00. m ren: ce Wolter (H. van der Kraats), 2. 1 Aldis, 3. Otopsie. wk nn 1.50 pl 1.10 1.10 1.10 1,30 1,80 kopp 3,90. Berliozprijs 2040 m.: 1. Lara I m.: 1. Jelle van Willy (C. Langenberg), 2. Mustang B, 3. c Lloyd, 3. Klif Areta. Winn landia. Winn 4,60 pl 1,60 1,60 6,40 kopp 3,90 trio 582,80. Bartokprijs 2380 m.1. Nachtegaal K (C. Karson, 2. Lucien B. Winn 2,70 >5,- 1,70 kopp 8,70. Haydnprljs 1700 m.: 1. Lucky Surprise A (A. Suykerbuyk), 2. Juanita, 3. Kitty G. 3. Winn 2,30 pl 1,40 3,80 2,10 kopp 5,- trio 1.20 293,80. Blzetprijs 2040 m.: 1. Hitparade (J. Ver- Winn 3 20 pl 3,30 pl 1,40 1,30 1,20 kopp 5,10. Schubertprijs 2040 m.: 1. 1. Karosa H (W. Suykerbuyk), --’ s o. Winn - F if

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 13